Projektowanie inżynieryjne Nowy Sącz - Najlepsi w 2020

Najlepsi Projektanci Obiektów Inżynieryjnych w Nowym Sączu, 2020

51 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 51 firm
w kategorii Projektowanie Inżynieryjne

Projektowanie inżynieryjne Nowy Sącz

MW Architektura

Nowy Sącz
Tadeusz P.

Zależało mi na szybkim przygotowaniu projektu i zdobyciu pozwolenia na budowę domu. Skontaktowałem się z kilkunastoma biurami architektonicznymi. Biuro Pani Marty w rozmowach telefonicznych zrobiło na mnie najlepsze wrażenie i tak zostało do końca współpracy. Cały czas jestem pod wrażeniem otwartości Pani Marty na zmiany. Jej cierpliwości przy naszym niezdecydowaniu i dopytywaniu. Pro aktywności w reprezentowaniu przed urzędem. Nie dość że dostaliśmy od niej w ofercie najkrótszy czas realizacji to cały jej zespół dołożył starań żeby ten termin dotrzymać (i nie przeszkodził im nawet lockdown). Jestem tak zadowolony z tej współpracy że kiedy tylko znajomi wspominają o budowie domu, dzielę się doświadczeniem tej współpracy.

Projektowanie inżynieryjne Nowy Sącz

Dzień dobry! Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim stażem w świadczeniu usług dla budownictwa. Posiadamy doświadczenie w realizacji min. budynków użyteczności publicznej, biurowych oraz przemysłowych. Nasza oferta to: -usługi inwestycyjne, technika budowlana, -projektowanie instalacji sanitarnych, cieplnych, wentylacyjnych i gazowych, -symulacje numeryczne pozarów CFD, świadectwa energetyczne, analizy techniczno-ekonomiczne. Zapraszam do zapoznania się z całą naszą ofertą na stronie www.partnertb.pl

Projektowanie inżynieryjne Nowy Sącz

STUDIO MB

Nowy Sącz

SOCHA

Nowy Sącz

Usługi : Świadczę usługi Kierownika Budowy lub Inspektora Nadzoru. Prowadzę inwestycje związane głównie z budową budynków mieszkalnych jednorodzinnych a także wielorodzinnych, usługowych, jak i hal przemysłowych, magazynowych. Zakres uprawnień : Posiadam uprawnienia budowlane między innymi do kierowania budową lub innymi robotami budowlanymi i do sprawowania nadzoru inwestorskiego, wpis do Małopolskiej Izby Inżynierów Budownictwa oraz aktualne zaświadczenie o wymaganym ubezpieczeniu o.c. (które niezbędne jest do przedłożenia w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego przed rozpoczęciem wykonywaniem robót budowlanych). Region : Usługę kierownika budowy i Inspektora Nadzoru oferuję w miastach: Nowy Sącz (oraz Powiat Nowy Sącz),

Dołącz do naszych Projektantów Obiektów Inżynieryjnych w Nowym Sączu

Działasz na rynku jako Projektant Obiektów Inżynieryjnych i szukasz nowych Klientów z Nowego Sącza lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Biuro Inżynieryjne

Mogilno, 4 km od Nowy Sącz

Projektowanie konstrukcyjno-budowlane. Bogate ponad 10letnie doświadczenie w różnych projektach i zagadnieniach inżynierskich. Współpraca z biurami projektowymi na terenie całego kraju. Bogate doświadczenie w konstrukcjach drewnianych, stała współpraca i doradztwo techniczne z Producentami konstrukcji i domów drewnianych na terenie małopolski.

Firma - Usługowo - Handlowa PROJ-BUD Artur Dąbrowski - Projektowanie inżynieryjne Podegrodzie

Oferta W ramach naszej działalności oferujemy: projekty gotowe budownictwa przemysłowego oraz -jedno i -wielorodzinnego projekty indywidualne architektoniczno-budowlane adaptację projektów typowych projekty zagospodarowania działek projekty rozbudowy, przebudowy oraz zmiany sposobów użytkowania budynków istniejących opracowania projektów konstrukcji, instalacji wewnętrznych i zewnętrznych we wszystkich specjalnościach inwentaryzacje budowlane opracowania dokumentacji projektowej, koniecznej do uzyskania pozwolenia na budowę wraz z uzgodnieniami ze służbami sanitarnymi, bhp oraz zabezpieczeń przeciw pożarowych. Zespół projektowy naszego biura tworzą specjaliści z następujących dziedzin: architektury konstrukcji budowlanych sieci i

Projektowanie inżynieryjne Nowy Sącz
Sławomir L.

Polecam gorąco współpracę z tą firmą projektową. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Rzetelne podejście do klienta, mnóstwo pomysłów na idealne zagospodarowanie zarówno działki jak i wnętrza domu. Ponadto zawsze znakomity kontakt i pomoc w wielu sprawach na różnym etapie budowy.

Porównanie cen i kosztów w Nowym Sączu

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu projektowania inżynieryjnego hali produkcyjnej, magazynu lub innego obiektu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Nowym Sączu? Złóż zapytanie, a Inżynierowie Budowlani z Nowego Sącza sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakich usług potrzebujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Michał

Czaczów, 11 km od Nowy Sącz

Nasza specjalność to projektowanie 3D, tworzenie dokumentacji wykonawczej.

Projektowanie inżynieryjne Nowy Sącz

BioChata Sp. z o.o.

Grybów, 16 km od Nowy Sącz
Mirosław D.

Za szybką odpowiedz na podaną ofertę, klarowne i jasne pytania odnośnie wykonania prac remontowych oraz konkurencyjne ceny. Przedstawienie zdjęć wcześniej wykonywanych prac remontowych przez daną firmę, i za miły, kulturalny kontakt.

Projektowanie inżynieryjne Nowy Sącz

Projektowanie i Nadzór Budowlany Jan Piwowar

Limanowa, 22 km od Nowy Sącz

Okres naszej działalności rozpoczął się w 1997. Nasza firma realizuje projektowanie i nadzory budowlane. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak woj. małopolskie, podkarpackie i śląskie. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która będzie godna Twojej uwagi.

Usługi projektowe i nadzorowanie inwestycji budowlanych

Limanowa, 22 km od Nowy Sącz

Firma usługowo-projektowa Michał Jelonek - Projektowanie inżynieryjne Laskowa

Firma usługowo-projektowa Michał Jelonek

Laskowa, 25 km od Nowy Sącz

Prowadzę bardzo wiele budów budynków mieszkalnych jednorodzinnych, budynków usługowych i wielorodzinnych. Oferuję wizyty na budowach na głównych etapach budowy, podczas których kontroluję prowadzone prace i wypełniam na bieżąco dziennik budowy. Na życzenie zajmuję się także organizacją budowy. Oceny i opinie techniczne obiektów budowlanych dla różnych potrzeb. Między innymi są to oceny techniczne istniejących obiektów budowlanych dla potrzeb projektowanej rozbudowy czy nadbudowy. Są to również oceny techniczne konieczne do wykonania w przypadku samowoli budowlanych lub zaginięcia dziennika budowy. Ponadto świadectwa charakterystyki energetycznej konieczne do odbioru budynku lub przy sprzedaży. Świadectwa energetyczne wykonuję dla budynków

Projektowanie inżynieryjne Nowy Sącz

Karol Bulanda "Bulanda Architekci"

Słopnice, 28 km od Nowy Sącz

BULANDA ARCHITEKCI jest dynamicznie rozwijającym się biurem projektowym skupiającym młodych, a zarazem doświadczonych architektów. Projektujemy w myśl idei architektury jako jednego z najważniejszych czynników kreujących rzeczywistość, czego efektem jest nasze nieustanne staranie się o najwyższą jakość wykonywanych przez nas projektów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie jednocześnie dbając o potrzeby klienta. Nasze zaangażowanie i kretywność pozwala nam na opracowanie niepowtarzalnego projektu na wysokim poziomie. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www. bulanda-architekci.pl

E3 Budownictwo & Architektura

Moszczenica, 30 km od Nowy Sącz

Grupa e3 architekci prowadzi kompleksową obsługę inwestycji w zakresie opracowania pełnobranżowej dokumentacji projektowej oraz czynności administracyjnych w celu uzyskania niezbędnych pozwoleń. Współpraca z renomowanymi biurami branżowymi gwarantuje naszym klientom profesjonalna obsługę i najwyższej jakości produkt. Atutem firmy jest oferowana jakość i konkurencyjność cenowa. Dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb klientów, dzięki czemu wysoka jakość architektury nie musi wiązać się  z wysokim budżetem.

Projektowanie inżynieryjne Nowy Sącz

BTB STUDIO

Tymbark, 30 km od Nowy Sącz
Marta K.

Doskonała współpraca. Ciepła i miła osoba. Szybko i precyzyjnie określono i zrealizowano nasze potrzeby. Wnętrze naszego domu zostało doskonale zaprojektowane wraz ze wszystkimi szczegółami a podczas naszego pobytu w Anglii wszystko zostało dopilnowane tak aby pracownicy mieli materiały potrzebne do wykończenia. Zdecydowanie mogę polecić to studio.

Krzysztof Tarsa Coordination

Kobylanka, 36 km od Nowy Sącz

Jako zespół inżynierów posiadamy 9-letnie doświadczenie zdobyte w dużych firmach krakowskich w projektowaniu konstrukcji budowlanych (żelbet, stal) i 5-letnie w wykonawstwie (głównie biurowce). Posiadamy uprawnienia konstrukcyjno -budowlane bez ograniczeń do projektowania i wykonawstwa. To co nas wyróżnia, to stałe podnoszenie kwalifikacji i nabywanie szerokich doświadczeń w branży budowlanej poprzez pracę naukową prowadzoną w dziedzinie konstrukcji metalowych oraz doświadczenie zdobyte w Nadzorze Budowanym. Nasze portfolio projektowe liczy ponad 15 realizacji budynków wielorodzinnych, 2 użyteczności publicznej, jedną w obszarze budownictwa przemysłowego. Wykonujemy przeglądy budowlane (kamienice, biurowce, budynki mieszkalne

Archand

Biecz, 41 km od Nowy Sącz

Uprawnienia budowlane GP-2-8346-54/90 (13.07.1990r.) licencja MEGA CAD 056112003580 (1997r.) Wolny zawód, obsługa klientów indywidualnych oraz Urzędów i firm.

Opinie i porady Inżynierów Budowlanych

Jeśli interesują Cię opinie na temat projektów obiektów inżynieryjnych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Nowego Sącza. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług inżynieryjnych i materiałów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Biuro Projektów i Doradztwa Technicznego

Brzesko, 42 km od Nowy Sącz

Realizujemy zlecenia od 2014. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to woj. małopolskie. Oferowane przez naszą firmę usługi to projekty sanitarne. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która będzie godna Twojej uwagi.

Projektowanie inżynieryjne Nowy Sącz

CEprojekt

Brzesko, 42 km od Nowy Sącz

HBMS Projekt - Projektowanie inżynieryjne Brzesko

HBMS Projekt

Brzesko, 42 km od Nowy Sącz

Uprawnienia projektowe bez ograniczeń, autor dokumentacji dla budownictwa mieszkaniowego: 1-rodzinne, wielolokalowe; kubaturowego: hale magazynowe, produkcyjne, galerie handlowe, obiekty biurowe, usługowe, sportowe, oświatowe itp. Opracowania projektowe realizowane we współpracy z pracowniami architektonicznymi, inwestorami indywidualnymi i instytucjonalnymi na terenie całego kraju. Podwykonawstwo w zleceniach przetargowych. Instalacje zasilające i teletechniczne (sieci komputerowe, instalacje alarmowe, CCTV, automatyka budynku, AKPiA), inwentaryzacje, fotowoltaika. Ponadto: uprawnienia SEP D i E do 1kV, pomiary, certyfikowany instalator KNX i OZE (UDT). Wykonujemy dokumentacje projektowe branży elektrycznej, budowlane i

Inwestycje budowlane SEDIWY

Brzesko, 42 km od Nowy Sącz

Projektowanie inżynieryjne Nowy Sącz

PPHU ASG Sławomir Grzyb

Bochnia, 43 km od Nowy Sącz
F.H.U. Kameleon

Sprawna realizacja od wykonania projektu po dostawy materiałów. Bardzo dobra pomoc i doradztwo techniczne. Firma godna zaufania.

ALSIGNO

Bochnia, 43 km od Nowy Sącz

Projektowanie inżynieryjne Nowy Sącz

ARCH ESTATE Biuro Nieruchomości i Projektów

Bochnia, 43 km od Nowy Sącz
Kamil A.

Profesjonalizm w każdym calu, świetnie wykonany projekt remontu.

Projektowanie inżynieryjne Nowy Sącz

Desint Studio

Bochnia, 43 km od Nowy Sącz
Jan R.

Postanowiliśmy zrealizować nasze marzenia, a jednym z tych marzeń było wybudowanie domu w Lubaczowie ,woj. podkarpackie. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że nie będzie to zadanie łatwe, bo oprócz chęci z naszej strony, potrzebny będzie projekt architektoniczny. Zaczęliśmy poszukiwania firmy, która wykonałaby ciekawy projekt, zgodny z naszymi oczekiwaniami. Dodam, ze działka w kształcie rombu nie dawała dużego pola do popisu dla architektów. Kilka pracowni podejmowało się stworzenia projektu pod nasze oczekiwania, ale nie sprostało zadaniu. Postanowiliśmy skorzystać ze strony internetowej Oferteo i tam losowo trafiliśmy na Firmę Desint Studio z Bochni. To był strzał w przysłowiowa 10. Podjęliśmy współpracę, która zaowocowała ciekawym

Projektowanie inżynieryjne Nowy Sącz

Kreski

Bochnia, 43 km od Nowy Sącz
Magdalena I.

Profesjonalna i szybka obsługa. Szczerze polecam firmę.

Projektowanie inżynieryjne Nowy Sącz

Dla Inwestycji Sp. z o.o.

Tarnów
KR REMAD Sp z o o Sp Kom

Ogromne doświadczenie w kontaktach z organami administracyjnymi. Pełna kontrola nad procesem projektowym do uzyskania PnB i pozwolenia na użytkowanie obiektu włącznie. Zwracanie uwagi na szczegóły i rozwiązania przyspieszające i ułatwiające powyższe zadania.

WP PROJEKT Pracownia Inżynierska Wojciech Pająk

Tarnów, 49 km od Nowy Sącz

- projekty zjazdów indywidualnych na działkę - projekty zjazdów publicznych na działkę - projekty stałej organizacji ruchu - projekty organizacji ruchu na czas trwania budowy (organizacja tymczasowa) - operaty wodnoprawne dla przepustów pod zjazdami - operaty wodnoprawne dla kanalizacji deszczowych - projekty dróg, - projekty chodników, - projekty ciągów pieszo jezdnych, - projekty zjazdów indywidualnych i publicznych na działkę - projekty stałej organizacji ruchu - projekty organizacji ruchu na czas trwania budowy (organizacja tymczasowa) - operaty wodnoprawne dla przepustów pod zjazdami - operaty wodnoprawne dla kanalizacji deszczowych - projekty dróg, chodników, - projekty ciągów pieszo jezdnych, - projekty ścieżek rowerowych -

Jan Hirsz

Tarnów, 49 km od Nowy Sącz

Zajmuję się wykonawstwem dokumentacji projektowej obiektów budowlanych głównie w konstrukcji stalowej, jak i konstrukcji pod technologie. Wykonywane zakresy projektowe: • Projekty warsztatowe konstrukcji stalowych. • Projekty wykonawcze konstrukcji stalowych i żelbetowych. • Kompletne projekty budowlane do pozwolenia na budowę z uwzględnieniem wszelkich koniecznych branż. • Koncepcje projektowe ze wstępnym kosztorysem. Ponadto wykonuję również projekty zamienne- głównie optymalizacje konstrukcji stalowych pod względem zużycia stali, oraz uproszczenia wykonania ich detali, celem maksymalnej redukcji ostatecznych kosztów budowy. Wieloletnie doświadczenie zdobyte przy pracy w wytwórni konstrukcji, jak i na budowie, połączone z

Projektowanie inżynieryjne Nowy Sącz

F.H.U

Tarnów
Martyna G.

Firma bardzo rzetelna, z dużym doświadczeniem. Moje zlecenie zostało zrealizowane na czas z dużą dbałością o każdy szczegół. Bardzo polecam.

Michał Skrzyniarz

Tarnów, 49 km od Nowy Sącz

Biuro Usług Projektowych KOLEINA

Tarnów, 49 km od Nowy Sącz

Michał Płaneta - CAD DESIGN

Biała, 49 km od Nowy Sącz
Robert S.

Wykonuję dokumentację techniczną detali, rysunki wykonawcze/złożeniowe/montażowe. Wykonuję modele 3D na podstawie rysunku technicznego. Pracuję w programie SolidEdge - posiadam duże doświadczenie w tworzeniu dokumentacji detali wykonywanych poprzez obróbkę skrawaniem oraz dokumentację blach wykonywanych przy pomocy lasera oraz pras krawędziowych. Jestem studentem kierunku Mechanika i Budowa Maszyn (spec. wytwarzanie) na AGH w Krakowie, oraz od sierpnia 2018 roku pracuję jako konstruktor.

Projektowanie inżynieryjne Nowy Sącz

PROJMONTECH Usługi Inżynierskie

Gdów, 49 km od Nowy Sącz

Bazując na zdobytym doświadczeniu PROJMONTECH oferuje usługi projektowe konstrukcji budowlanych w zakresie branży przemysłowej (konstrukcje wsporcze kanałów spalin lub rurociągów technologicznych, podesty obsługowe, przykrycia zbiorników czy estakady), oraz budownictwa ogólnego (hale, obiekty magazynowe, wiaty garażowe wielostanowiskowe). Realizujemy również zlecenia nietypowe oraz modułowe jak ściany wspinaczkowe, konstrukcje pod wystawy stałe oraz tymczasowe, aranżacje przestrzeni poprzemysłowych. Firma wykonuje opnie techniczne i przeglądy (roczne i pięcioletnie) ze szczególnym uwzględnieniem obiektów przemysłowych, w tym wysokich jak kominy czy konstrukcje wieżowe. Jako firma inżynieryjna świadczymy usługi doradcze oraz pełnienie

PRODESIGN

Nowy Targ, 51 km od Nowy Sącz

Piotr Morawski Pracownia Architektoniczna Impressio

Nowy Targ, 51 km od Nowy Sącz

Projektowanie inżynieryjne Nowy Sącz

BEDNARZ ARCHITEKTURA

Nowy Targ, 51 km od Nowy Sącz

Realizujemy prace od 2013. Firma obsługuje Klientów w zakresie architektury, projektów budowlanych. Teren działania firmy to Nowy Targ, Zakopane. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

WAMBUD

Jasło, 54 km od Nowy Sącz

Biuro Projektów Instalacyjnych Tomasz Liszka

Jasło, 54 km od Nowy Sącz

Radiv Concept Wiesław Radoniewicz

Jasło, 54 km od Nowy Sącz

Projektowanie inżynieryjne Nowy Sącz

Studio Architektury Arkadiusz Koliński

Dobczyce, 54 km od Nowy Sącz

Nasza firma realizuje obiekty mieszkaniowe i usługowe. Świadczymy usługi na rynku od 1997. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to woj. małopolskie. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z naszych usług.

"WATERFLOW" JANUSZ ROLA

Rabka-Zdrój, 54 km od Nowy Sącz

Projektowanie inżynieryjne Nowy Sącz

AGB Projekt

Niepołomice, 59 km od Nowy Sącz

Firma AGB Projekt realizuje usługi: - Projekty autorskie budynków mieszkalnych i usługowych - Adaptacje projektów typowych - Projekty rozbudowy oraz przebudowy budynków - Projekty przyłączy sanitarnych oraz zbiorników i oczyszczalni ścieków - Usługi geodezyjne (mapy do celów projektowych, podziały nieruchomości, ustalenia granic, tyczenia obiektów budowlanych, inwentaryzacja powykonawcza, obsługa inwestycji)

BID

Myślenice

ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Myślenice

Jesteśmy biurem projektowym. Naszą specjalnością są projekty domów jednorodzinnych. Projektujemy też budynki wielorodzinne. Na rynku od 1990 roku. Zespół składa się z kilkudziesięciu specjalistów (60+ etatów), co czyni nas jednym z większych zespołów projektowych w Polsce.

L.I.Konstrukcje

Wieliczka

"Treger"

Wieliczka

Projektowanie inżynieryjne Nowy Sącz

WRI Grzegorz Buczak

Wieliczka
Szymon Z.

Piątkowa Januszowa Wielogłowy Jamnica Boguszowa Librantowa Naściszowa Nowy Sącz Kunów więcej...
Jakich usług potrzebujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.