Architekt Opole - Najlepsi w 2022

Najlepsi Architekci w Opolu, 2023

246 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Architekt Opole - Ranking Najlepsi 2023

Już 246 Architektów z Opola złożyło 18610 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie architeka może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Architektów w 2023 r. z Opola.

Średnia ocena architektów w Opolu to 4.99 (na podstawie 648 opinii).

Architekt Opole
best badge
Ewelina Sokołowska

W ramach usługi został wykonany projekt nadbudowy z przebudową domu, projekt przyłączenia instalacji gazowej, nadto w naszym imieniu uzyskano wszelkie niezbędne dokumenty, w tym mapy, a także uzyskano decyzję o warunkach zabudowy oraz pozwolenie na budowę. Kompleksowe załatwienie sprawy, która nas stresowała, pozwoliło nam zrealizować wymarzone zmiany w domu, za co bardzo dziękujemy.

Krzysztof Budczak

Niecałe trzy lata temu korzystałem z usług tego biura. Nie miałem wielkich wymagań, ale o to o co poprosiłem zostało zrobione. Dodatkowo w tym okresie obowiązywały stare przepisy "pozwolenie na budowę" i szereg innych dokumentów. Ja odebrałem skompletowane dokumenty i szukałem wykonawcy. Wszystko sprawnie, zgodnie z sugerowanym czasem realizacji.

Witold W

Pan Michał szybko i sprawnie wykonał dla mnie adaptację projektu “Dom w Żurawkach 2g” I przygotował dokumentację do pozwolenia na budowę. Podczas pierwszej rozmowy Pan Michał wszystko dokładnie wyjaśnił i podał koszty związane z całym procesem. Kolejne spotkanie to propozycja usytuowania budynku na działce i omówienie wszystkich szczegółów związanych z WZ. Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny, każda decyzja była ze mną konsultowana. Jeśli nie udało mi się w danym momencie skontaktować to Pan Michał zawsze oddzwaniał. Polecam ze względu na profesjonalne i życiowe podejście do tematu. Dziękujemy i serdecznie pozdrawiam!

5.0 (16 opinii)
Biuro Projektowe Rafał Leja - Biuro Projektowe Łubniany
best badge
Paweł Stachura

Rozmowy z Panem Rafałem Leja przebiegały bardzo sprawnie. Pan Rafał zaangażował się w 100% i znałem odpowiedź na wszystkie moje pytania w ciągu kilku minut. Fachowo wycenił i doradzał mi w adaptacji projektu, co pozwoliło mi zaoszczędzić kilka złotych już na samym starcie załatwiania formalności związanych z budową domu. Mogę polecić Pana Rafała w 100%.

Arkadiusz Piotrowski

Dobry kontakt, zawsze doradzi nawet jak trzeba na szybko zaciągnąć porady odbierze telefon, cena bardzo konkurencyjna. No i wisienka na torcie: 22.01 złożony wniosek o pozwolenie budowlane, a już 05.02 pozwolenie odebrane. Polecam.

Agnieszka Kochman

Profesjonalizm i szybkie załatwienie pozwolenia budowlanego. Pan Rafał jest komunikatywny, bez problemu można pytać jeśli ma się jakieś wątpliwości a uzyskasz konkretną odpowiedź. Współpraca bardzo pozytywna

5.0 (15 opinii)
Studio Architektury Dom z Kreską Krystyna Cielanga - Biuro Architektoniczne Kędzierzyn-Koźle
best badge
Marta Swaczyna

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Krystyną, która adaptowała dla nas projekt, wprowadziła w nim drobne zmiany na których nam zależało i uzyskała pozwolenie na budowę, pełen profesjonalizm, sprawne działanie i świetny kontakt. Na każdym etapie mogliśmy liczyć na fachowe doradztwo i wyjaśnienie każdej kwestii. Serdecznie polecam!

Bogusław Pużak

Pani Krystyna, bez żadnej gwarancji dalszej współpracy poświęciła czas, aby pomóc i doradzić przy wyborze projektu domu. Osadziła projekt na działce oraz po paru rozmowach i mailach rozwiała wątpliwości co do ewentualnych zmian w projekcie. Pani Krystyna jest bardzo zaangażowana w swoją pracę oraz bardzo rzetelnie podchodzi do swojej pracy. Polecam każdemu, kto ma zamiar budować swój dom a nie wie nawet od czego zacząć.

Wojciech Lech

Polecam skorzystać z usług pani Krystyny, ja skorzystałem i jestem zadowolony. Zakres od zakupu projektu, przez adaptacje z drobnymi zmanami, po uzyskanie pozwolenia na budowę. Wszystko poszło fachowo i sprawnie więc daje duży +. Pozdrawiam Wojciech Lech

5.0 (12 opinii)
PHU EMBARGO - Biuro Projektowe Łubniany
best badge
Andrzej Mika

Bardzo szybki kontakt, przesłana kompleksowa wycena również na @, jesteśmy po spotkaniu gdzie faktycznie doszło kilka ważnych zmian na które wcześniej nie zwróciliśmy uwagi. Ważne dla nas też było że pozwolenie na budowę odbierzemy od biura projektowego która z nas ma załatwić wszystkie formalności, a to było dla nas bardzo ważne. Ogólnie polecamy!!!!

Michał K.

Dziękujemy za przesłaną ofertę i owocną rozmowę, podczas której projektant doradził nam kilka trafnych uwag o których w ogóle nie myśleliśmy. Polecamy za super rady.

5.0 (10 opinii)
PIONAT Firma Projektowo-Budowlana - Architekt Opole
best badge
Ewa T.

Pani Natalia - rewelacyjna wyobraźnia, świetne pomysły i szybkość działania. Wymyśliła modernizację starego domu, w taki sposób, że nam niektóre praktyczne rozwiązania nie przyszły nawet na myśl. Pan Piotr - dusza człowiek, bardzo kontaktowy, zawsze można na niego liczyć. Gdy trzeba, potrafił sam zająć się wymagającymi wysiłku fizycznego pracami budowlanymi. Uważnie wsłuchuje się w potrzeby inwestora. To rzadkość w dzisiejszych czasach. Polecamy Pionat.

5.0 (9 opinii)
ABAKON Sp. z o.o. Sp. Komandytowa oddział Wrocław - Projekty Domów Jednorodzinnych Wrocław
best badge
Wojciech Halecki

Kompetentna kadra pracująca w Abakon Wrocław to klucz do sukcesu. Pani Karolina to osoba, która potrafi znaleźć odpowiedź na nawet najdziwniejsze pytania inwestora. Zawsze ma czas, żeby porozmawiać, rozwiać wątpliwości, znaleźć rozwiązanie trudnych kwestii, których w trakcie budowy zawsze znajdzie się sporo. Co więcej - kontakt ten nie kończy się po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki. Czujemy się bezpiecznie rozpoczynając budowę z firmą Abakon.

Maciej Kusiak

Do firmy Abakon trafiliśmy z polecenia znajomego. Aktualnie jestem przed przystąpieniem do realizacji inwestycji. Na etapie wyceny i podpisania umowy spotkałem się z miłą i profesjonalną obsługą. Etap pozyskiwania pozwolenia na budowę również uważam za udany - współpraca z projektantem przebiegała nienagannie. Po uzyskaniu pozwolenia przyszedł czas na szczegółowe uzgodnienia z inżynierem budowy - etap stresujący, z mnóstwem pytań. Na szczęście trafiliśmy na bardzo kompetentną osobę, która w miarę płynnie przeprowadziła nas - laików, przez ten etap. Współpracę na chwilę obecną oceniamy bardzo wysoko i cenimy sobie profesjonalizm firmy Abakon, oby było tak do zakończenia inwestycji :).

Anrzej Sarnowski

Jesteśmy dopiero na początku naszej drogi z firmą Abakon Wrocław,pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Pani Karolina z którą prowadziliśmy rozmowy podeszła do nas bardzo profesjonalnie. Bardzo miła i rzeczowa obsługa. Początek zachęcający,mamy nadzieję,że dalsze etapy też takie będą.

5.0 (8 opinii)
avatar icon best badge
Aleksander Krenski

Projekt rozbudowy z nadbudową budynku mieszkalnego.Bardzo profesjonalne wykonanie projektu. Pracownia AF Architektoniczno- Konstrukcyjna godna polecenia.

Ewa Borkowska

Korzystałam z Pracowni przy projekcie domu oraz z doradztwa prawnego z zakresu prawa budowlanego. Rozległa wiedza. Profesjonalne i mile podejście do klienta. Sympatyczne ceny. Polecam.

5.0 (5 opinii)
MOyE studio projektowe - Biuro Architektoniczne Gogolin
best badge
Monika Wojtalla

Współpraca z tak profesjonalną i rzetelną firmą jak MOyE studio Pani Ani układała się wyśmienicie. Poziom oferowanych usług można z pełną stanowczością i odpowiedzialnością określić jako znacznie przewyższający standardy innych firm z którymi miałam możliwość współpracować. Każdemu życzę tak rzeczowej i profesjonalnej współpracy.

Waldemar Sasin

Polecam w 100%, profesjonalne podejście od początku do końca realizacji procesu architektonicznego. Rzetelne i wartościowe spotkania, podczas których architekt udzielił innowacyjnych wskazówek i propozycji wdrożenia ciekawych pomysłów do projektu. Zdanie klienta było ważne. Kontakt i uzgadnianie terminów dostosowane do klienta, otwartość na dyskusje. Polecam gorąco od pierwszych rozmów, aż po wydanie zezwolenia na budowę.

Grzegorz Medyński

Bardzo polecam firmę Moye studio Pani Ani! Profesjonalne podejście od samego początku procesu adaptacji projektu. Osoba bardzo przemiła, wyrozumiała, pomocna i otwarta na dyskusje. Polecam w 100%.

5.0 (4 opinie)
ARCHITEKTONICZNA PRACOWNIA PROJEKTOWA Krzysztof Sójka - Firma Architektoniczna Wieluń
best badge
Piotr F.

Zdecydowanie polecam, Pan Krzysztof dostarczył bardzo szczegółowy i profesjonalny projekt domu 242 m2. Dom na projekcie wygląda bardzo nowocześnie, nawet urząd wydający pozwolenie na budowę określił projekt jako bardzo profesjonalny i dopracowany. Jestem bardzo zadowolonym klientem.

5.0 (3 opinie)
Jagoda Lotz Architektura - Architekt Opole
best badge
Eko Patent Sp. z O.o.

Szybkość i elastyczność działania, profesjonalizm wykonania, stały kontakt z klientem otwartość na negocjacje cenowe

5.0 (2 opinie)

Więcej Architektów z Opola

A KWADRAT pracownia architektoniczna - Projekty Domów Jednorodzinnych Opole
Lucas Saykitfoo

Moje oczekiwania były dość nietypowe, dotyczyły możliwości remontu i adaptacji starego budynku, z zachowaniem jego struktury i wyglądu. Dodatkowo duże znaczenie ma dla mnie kwestia ekologii, "zero waste & no plastic" i właśnie z A Kwadrat znalazłem wspólny język. Zamiast "weź to panie rozwal bo to do niczego się nie nadaje" Usłyszałem "Spoko projekt, jasne, że można z tego coś zrobić." Dodatkowo duża wiedza o materiałach i metodach budowlanych, terminowość i zaangażowanie. Polecam pracownię architektoniczną A Kwadrat.

Krystian Kowalczyk

Profesjonalne podejście do potrzeb klienta, cierpliwość, rzeczowość, świetna komunikacja i wysoka kultura osobista, współpraca z Panem Łukaszem to czysta przyjemność. Polecam w 100%.

Robert Gnieciak

W pełni profesjonalne podejście, doradztwo, elastyczność w podejściu do projektu, otwartość na nowoczesne rozwiązania, komunikatywność, wsparcie w zakresie technologii, spraw formalno - urzędowych. Bardzo dobra współpraca na każdym etapie, atrakcyjna cena usługi.

5.0 (7 opinii)
Modesa design - Architekt Opole

To jedna z najlepszych firm architektonicznych zatrudniających architektów z tak dużym doświadczeniem, działających na terenie miejscowości Opole i w całym powiecie. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (1 opinia)
Kreative Kube - Adaptacja Projektu Opole

Nadal poszukujesz profesjonalistów od adaptacji projektu? Wykorzystaj doświadczenie Kreative Kube. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Żeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się - naprawdę warto.

5.0 (1 opinia)
Emdomodo design biuro architektoniczne Emilia Zielonka - Firma Architektoniczna Opole

Próbujesz dotrzeć do fachowca realizującego usługi architektoniczne? Ten architekt jest liderem wśród firm architektonicznych z Opola. Określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (2 opinie)
Fabryka Ogrodów Filip Michał Młynarczuk - Biuro Projektowe Opole
Irena G.

Profesjonalny zespół, szybko i sprawnie działający. Wszystko zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Polecam

5.0 (3 opinie)

Dołącz do naszych Architektów w Opolu

Działasz na rynku jako Architekt i szukasz nowych Klientów z Opola lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Boska Design - Adaptacja Projektu Opole
Anna Szyper

Duża wiedza, połączona z praktycznym zastosowaniem, rewelacyjny kontakt z klientem. Solidność i terminowość do tego świetne pomysły i aranżacje, wszystkie propozycje przedstawione na doskonałych wizualizacjach. Dodatkową zaletą był, pełny wykaz materiałów i kosztorys. Polecam Panią Aleksandrę.

Ewa Małecka

Przede wszystkim świetny stały kontakt, od samego początku profesjonalne podejście do klienta, jego wymagań i oczekiwań. Wszystko, każdy etap tworzenia projektu w zaplanowanych terminach. Rewelacja, serdecznie polecam, efekt końcowy oszałamiający, pełnia szczęścia. Naprawdę warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia pani Oli jest "boska".

Przemysław Maciejowski

P. Ola wykonywała projekt Przychodni Weterynaryjnej na moje zlecenie. Wyszło wspaniale o wiele cieplejsza, przyjazna atmosfera, świetnie wykorzystana przestrzeń i klienci którzy po wejściu najpierw robią wdech zachwytu. Przyjście do pracy to przyjemność. Dziękuję p. Olu.

5.0 (5 opinii)
Wioletta Rasztar Krok w dom - Architekt Opole

Dobry Architekt Opole

 • Opole
 • Wioletta Rasztar Krok w dom
Marcin Aberbuch

Polecam bardzo, - posiada dużą wiedzę w swojej dziedzinie co pozwala na wybór najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb zlecenia, - a w szczególności ze względu na kontakt z klientem Z mojego doświadczenia po współpracy z Wiolettą mogę powiedzieć, że cechuje ją duża cierpliwość i spokój w podejmowaniu nieraz ciężkich decyzji, a to naprawdę rzadkie w dzisiejszych czasach, dlatego można ją śmiało i z czystym sumieniem polecić.

Marek Scz

Tak to jest, że na naszej drodze pojawiają się osoby które sprawiają że człowiek się uśmiecha i nie ma żadnych barier których nie da się pokonać. Taką właśnie osobą jest Pani Wiola. Projektant z powołania, pełna energii, radości, uśmiechu, pomysłów, oddana swojej pracy, potrafiąca słuchać, pomóc w kryzysowej sytuacji (naprawdę kryzysowej - w 30 min hydraulik organisty w święta). Dla Pani Wioli problem to nie problem, to wyzwanie którego zawsze się podejmuje i nie ma rzeczy niemożliwych, Pani Wiolu nie tylko uszczęśliwiła Pani nas, ale wszystkich naszych bliskich. Nie wiem jak to się stało, ale z łazienki która dla nas była zmorą i nie do przejścia zrobiła Pani nie łazienkę, a prawdziwy pokój kąpielowy! Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc, dobre słowo, zarażeniem uśmiechem i przede wszystkim relaksem w łazience i zazdrością naszyć gości, wszystkim bardzo polecam usługi projektowe Pani Wioli, jest najlepsza! Pani Wiolu zrobiła Pani świetną robotę - SZTOS!!! Sami nie wierzyliśmy, że to się może udać ze względu na bardzo trudne pomieszczenie, ale efekt końcowy przeszedł nasze oczekiwania! Polecam!

Marcin Makiola

Polecam serdecznie. 5 gwiazdek za zaangażowanie, kreatywność po profesjonalne przygotowaniu kompletnego projektu o cierpliwym znoszeniu pytań, zmian nie wspomnę. Dziękuje za świetna współpracę.

5.0 (4 opinie)
Sandra Jagielska - Architekt Opole

Najwyższej Klasy Architekt

 • Opole
 • Sandra Jagielska
Łukasz S.

Polecam wszystkim. Bardzo miła i profesjonalna osoba! Jestem bardzo zadowolony z propozycji, które zostały mi przedstawione.

5.0 (1 opinia)
Biuro Projektowe Natalia Galik - Biuro Architektoniczne Opole

Dobre Biuro Architektoniczne Opole

 • Opole
 • Biuro Projektowe Natalia Galik
Agnieszka M.

Aranżacja wnętrz Projektowanie wnętrz Projekty budowlane Projektowanie mebli Architektura -->biuro@nataliagalikdesign.pl www.nataliagalikdesign.pl

5.0 (2 opinie)
Kab-Bud Sp. Z O.O. - Biuro Architektoniczne Opole

Dobre Biuro Architektoniczne

 • Opole
 • Kab-Bud Sp. Z O.O.

Wybór dobrego biura architektonicznego wymaga dużo uwagi, dlatego warto zainteresować się Kab-Bud Sp. Z O.O. - to prawdziwi specjaliści, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Funkcjonalny dom drewniany lub murowany, w którym zakochasz się na całe życie jest w zasięgu ręki.

5.0 (3 opinie)

Porównanie cen i kosztów architekta w Opolu

Szukasz cen usług architekta, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Opolu? Złóż zapytanie, a specjaliści z Opola sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

TECTO - Biuro Projektowe Opole

TECTO

 • Opole
Aneta Skomorowska-Kobza

Świetny kontakt z szefostwem, profesjonalne wykonawstwo, terminowość. Firma budowała dla nas dom, rozpoczęła i zakończyła w terminie. Szef służy doradztwem w zakresie materiałów i rozwiązań, tak aby było zrobione dobrze, ale też w rozsądnej cenie. Wyłapali błąd projektanta, (brak podciągu!!!!) dzięki czemu uniknęliśmy katastrofy. Kontakt przed podpisaniem umowy jaki i w trakcie budowy rewelacyjny ponieważ jedna osoba zajmuje się sprawami "biurowymi" a reszta po prostu buduje. Z czystym sumieniem polecam tę firmę. Gdybym miała jeszcze raz budować dom, na pewno zrobiłoby to Tecto.

Jarosław Koenig

Firma TECTO realizowała dla naszej firmy inwestycję budowlaną w formule inwestora zastępczego. Projekt obejmował kompleksową gamę prac przy budowie siedziby firmy handlowej: głęboka przebudowa i rewitalizacja istniejącego budynku biurowo - warsztatowo - magazynowego oraz budowa placu składowego i terenów wokół nieruchomości. Zakres obowiązków objął: projekt i konsultacje, pomoc przy formalnościach w urzędach, doradztwo i zakup materiałów, kompleksowe wykonawstwo, współpracę z podwykonawcami branżowymi, formalne odbiory. Cały proces odbył się sprawnie i niemal zgodnie z harmonogramem. Wszelkie wątpliwości rozwiewane były szybko, w sposób profesjonalny i merytoryczny. Komunikacja sprawna, bardzo rzeczowa i na wysokim poziomie. Co ważne, nie było problemu z wprowadzaniem modyfikacji do projektu nawet na zaawansowanym etapie inwestycji. Zdecydowanie polecam współpracę z firmą TECTO. Mam również zamiar korzystać z jej usług w przypadku przyszłych projektów.

Wojciech Preś

Współpraca z firmą Tecto przebiegła pomyślnie, szybko i fachowo. W pełni profesjonalne doradztwo i podejście do klienta. Ekipa budowlana wzorowa, doświadczona i w pełni profesjonalna. Polecam firmę.

5.0 (8 opinii)
Usługi remontowo-budowllane - Architekt Opole

Najwyższej Klasy Architekt

 • Opole
 • Usługi remontowo-budowllane
Robert S.

Szczerze polecam usługi Pana Roberta, kafle i panele ułożone profesjonalnie. Podczas pracy porządek i bardzo dobra organizacja pracy. Pozdrawiam.

5.0 (7 opinii)
"Flor-Bud" Sp. z o.o. Zakład Urządzania Terenów Zielonych - Adaptacja Projektu Opole

"Flor-Bud" Sp. z o.o. Zakład Urządzania Terenów Zielonych

 • Opole
Lidia M.

Gotowość na rozpatrzenie różnych rozwiązań, rzeczowe i konstruktywne porady, duża wiedza w dużej różnorodności, dotyczącą flory i fauny (dot. oczka wodnego), technicznych rozwiązań z jednocześnie wysoką jakością wykonania.

5.0 (5 opinii)
Projektowanie wnętrz - Architekt Opole

Projektowanie wnętrz

 • Opole
Emilia S.

Wszystko super, nawet nie myślałam, że moja kuchnia może być taka cudowna. Dziękuję i polecam każdemu.

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Kompetentny Architekt

 • Opole
 • Autorska Pracownia Architektury Natalia Łozińska
Natalia B.

Polecam! Pełen profesjonalizm i szybka realizacja.

5.0 (3 opinie)
Albau Usługi Inżynierskie - Architekt Opole

Albau Usługi Inżynierskie

 • Opole

Architekt z wieloletnią praktyką w temacie doskonałych usług architektonicznych wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

5.0 (1 opinia)
Projektowanie Wnętrz Bogusława Wawrzyniak - Biuro Projektowe Opole

Niezawodne Biuro Projektowe Opole

 • Opole
 • Projektowanie Wnętrz Bogusława Wawrzyniak

To niezawodne biuro projektowe z Opola to prawdziwi fachowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają wieloletnie doświadczenie branżowe. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

5.0 (4 opinie)
Sara Grzesik Projektowanie wzornictwa i architektury wnętrz - Usługi Architektoniczne Opole

Sara Grzesik Projektowanie wzornictwa i architektury wnętrz

 • Opole
Dawid K.

Współpracowałem z Panią Weroniką podczas obszernego Home Staging. Dlaczego skorzystałem z usług Pani Weroniki? Dlatego, że słuchała jakie są moje potrzeby, słuchała jaki jest mój budżet na projekt i robiła wszystko, żeby w tym budżecie się zmieścić. Bardzo duże wyczucie i świetne wejście. Osoba godna zaufania.

5.0 (1 opinia)
F.U. AW-BUD Adam Wierzbicki - Architekt Opole

F.U. AW-BUD Adam Wierzbicki

 • Opole
teresa p.

Bardzo polecam usługi Firmy F.U.AW-BUD Adam Wierzbicki w zakresie hydrauliki, kafelkowania i wszelkich robót remontowych i wykończeniowych. W lipcu 2012 podpisałam umowę na całkowity remont łazienki i łazienkę, w ciągu troche ponad 1 tygodnia- mam jak z bajki.Kafelki ślicznie ułożone, kabina, umywalka, pralka-wszystko zainstalowana bezbłędnie.Jestem bardzo zadowolana i polecam usługi tej firmy.Opole dzielnicaZWM.

5.0 (1 opinia)
Spirala Pracownia Architektoniczna - Biuro Architektoniczne Opole

Rewelacyjne Biuro Architektoniczne

 • Opole
 • Spirala Pracownia Architektoniczna

Odnaleźliśmy specjalnie dla Ciebie najlepszą usługę biura architektonicznego. Profesjonaliści z Spirala Pracownia Architektoniczna przeanalizują i dokładnie zakończą prace. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Opinie i porady najlepszych architektów

Jeśli interesują Cię opinie na temat architektów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Opola. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
nowaARCHITEKTURA biuro architektoniczne Piotr Malecha - Adaptacja Projektu Opole

Doskonałej Jakości Adaptacja Projektu

 • Opole
 • nowaARCHITEKTURA biuro architektoniczne Piotr Malecha

Gdy potrzebujesz rewelacyjnego biura architektonicznego od adaptacji projektu to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia nowaARCHITEKTURA biuro architektoniczne Piotr Malecha. Przemyślany dom parterowy, w którym zakochasz się na całe życie, dzięki ich pomocy jest w Twoim zasięgu.

D.L. ARCHITEKT - Usługi Architektoniczne Opole

Najlepsze Usługi Architektoniczne Opole

 • Opole
 • D.L. ARCHITEKT

Jesteśmy na rynku od 1997 roku. Nasza specjalność to projekty budowlane, inwentaryzacje, koncepcje, na terenie Opole, województwo opolskie.

F.H.U. ADMAR - Projekty Domów Jednorodzinnych Opole

F.H.U. ADMAR

 • Opole

Na wypadek jeśli wciąż potrzebujesz profesjonalistów od projektów domów jednorodzinnych to powierz tę kwestię specjalistom z F.H.U. ADMAR. Opole to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

MACHURA-PROJEKT - Projekty Domów Jednorodzinnych Opole

MACHURA-PROJEKT

 • Opole

MACHURA-PROJEKT oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z Opola oraz przyległych powiatów. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Druk 3D i projektowanie - Biuro Projektowe Opole

Druk 3D i projektowanie

 • Opole

Dobre biuro projektowe z terenu Opola to prawdziwi specjaliści, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają wieloletnie doświadczenie. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, a otrzymasz ofertę.

Karolina Radoń Design - Projekty Domów Parterowych Opole

Karolina Radoń Design

 • Opole

Firma Karolina Radoń Design oferuje swoje usługi. Skupia się na Klientach z rejonu Opola i z sąsiednich miast. Już nie trać czasu i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

avatar icon

Wyjątkowe Biuro Architektoniczne

 • Opole
 • Łukasz Winchula OPOLMET

Planujesz znalezienie biura architektonicznego z okolic Opola, ale nie chcesz przepłacać? Łukasz Winchula OPOLMET oferuje usługi w korzystnej cenie. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

avatar icon

Doświadczony Architekt

 • Opole
 • Studio JGT

Próbujesz dotrzeć do solidnego wykonawcy oferującego usługi architektoniczne? Ci architekci są wyjątkowi wśród firm architektonicznych. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

avatar icon

Malcomsoft

 • Opole

Poszukujesz rzetelnego fachowca wykonującego usługi architektoniczne? Ci architekci nie mają sobie równych wśród firm architektonicznych. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Green-haus Domy Drewniane - Biuro Projektowe Opole

Doświadczone Biuro Projektowe

 • Opole
 • Green-haus Domy Drewniane

Doświadczone biuro projektowe z Opola to prawdziwi fachowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają duże doświadczenie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Brygada 74 - Architekt Opole

Brygada 74

 • Opole

Nasza działalność rozpoczęła się w 1996 roku. Nasza specjalność to remonty łazienek, glazura, gres, terakota. Obszar działania firmy to woj. opolskie. Każde zlecenie wykonujemy dokładnie, solidnie, pracujemy z pełnym zaangażowaniem, dotrzymujemy terminów realizacji inwestycji. Zapraszamy do podjęcia współpracy!

ibudhaus - Biuro Projektowe Opole

Najwyższej Klasy Biuro Projektowe

 • Opole
 • ibudhaus

Firma budowlana która od ponad 10 lat zajmuje się pracami budowlanymi na terenie województwa opolskiego takimi jak wznoszenie budynków w systemie kanadyjskim, prace dociepleniowe, , prace w płytach g-k, malowanie oraz wykonywanie instalacji elektrycznej, wod - kan oraz podłogówki w budynkach jednorodzinnych. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, przejrzystość zasad i dokładność w pracach.

byMadeline - architekt wnętrz - Projekty Domów Parterowych Opole

Świetne Projekty Domów Parterowych

 • Opole
 • byMadeline - architekt wnętrz

Jeśli gra toczy się o urządzanie wnętrza swojego domu, większa część ludzi decyduje się na realizację tego planu we własnym zakresie. To przykre nie zawsze wystarczają chęci, albowiem należy mieć przynajmniej całkowite pojęcie o dekoracji i wystroju wnętrz mieszkalnych - tutaj pomoże projektant wnętrz ByMadeline. Jeśli określimy sobie cel jaki pragniemy uzyskać łatwiej będzie wdrożyć go w życie. Natchnienia dotyczące wystroju mieszkalnych wnętrz można czerpać również z Internetu, gazet, jak oraz programów telewizyjnych, a nawet podpatrzonych aranżów w domach znajomych. Pomysł na atrakcyjną ozdobę pokoju wolno także dostrzec w sklepach budowniczych i innych, w których wolno zakupić niebezużyteczne szczegóły ekwipujące mieszkanie.

avatar icon

Dobry Architekt

 • Opole
 • SABINA BAGIŃSKA "PROKON"

Usługi architektoniczne w wykonaniu tej firmy to majstersztyk. To dobry architekt. Godny podziwu dom drewniany lub murowany, w którym zakochasz się na całe życie jest w zasięgu ręki.

Isomax Polska - Biuro Architektoniczne Opole

Isomax Polska

 • Opole

Witam serdecznie, chciałbym zaproponować Państwu zastosowanie naszego systemu budownictwa energooszczędnego, które ogrzewane jest tylko energią słońca i ziemi (to nie są tzw.ciepłe pompy). W naszym systemie nie występują żadne grzejniki ani piece. System posiada również unikalną rekuperację oraz system klimatyzacyjny podczas upałów, gdzie klimatyzujemy naturalną energią ziemi. System zapewnia jednocześnie podgrzewanie wody użytkowej energią słońca oraz oszczędności w stratach energii poza pompą cyrkulacyjną poprzez zastosowanie specjalnego urządzenia. Cenowo nasz system Isomax jest porównywalny do systemu tradycyjnego. Jeżeli będziecie zainteresowani system Isomax to chętnie wykonamy wycenę takiego domu. Wykonujemy również budownictwo pod

P.H.U. TRANS-ALEX - Architekt Opole

P.H.U. TRANS-ALEX

 • Opole

Nasza firma zajmuje się transportem, robotami ziemnymi oraz sprzedażą materiałów budowlanych. Wykonujemy usługi transportowe pojazdami o ładowności do 25 ton, przewozimy materiały sypkie ( wywrotkami ) i na paletach ( burtówki, firanki ). Dysponujemy ciężkim sprzętem budowlanym do wykonywania wszelkich robót ziemnych. Mamy w sprzedaży materiały budowlane oraz kruszywa. Szczegóły na stronie www.trans-alex.pl

avatar icon

Dobry Architekt

 • Opole
 • Artprem

Poszukujesz solidnego specjalisty realizującego usługi architektoniczne? Ten architekt jest liderem na terenie Opola. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

avatar icon

Andrzej Pudełko - Usługi Geodezyjne, Geodeata

 • Opole

Prowadzę Usługi geodezyjne w przystępnych cenach w szerokim i ogólnym zakresie prac geodezyjnych. Wszelkie ceny podlegają negocjacji. Dla chętnych posiadam orientacyjny cennik usług. Wszystko po kontakcie telefonicznym. , mail: a.pudelko@op.pl Opis usług: Podziały działek Rozgraniczenia Wznowienie punktów granicznych Mapka do celów projektowych Tycznie budynku Tyczenie przyłączy Tyczenie sieci Inwentaryzacja geodezyjna: Inwentaryzacja budynku, sieci, przyłączy Pomiary objętościowe Obsługa inwestycji Pomiary osiadania budynków i budowli Pomiary odchyleń budynków i budowli

avatar icon

Perfekcyjna Adaptacja Projektu

 • Opole
 • USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE KVAP-BUD

Planujesz wybrać dobrego partnera do realizacji swoich planów? USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE KVAP-BUD z Opola będzie najszybszą drogą. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

avatar icon

Doskonałej Jakości Projekty Domów Parterowych

 • Opole
 • Protect Building

Firma PROTECT BUILDING oferuje kompleksowe prace brukarskie dla klientów indywidualnych i firm. Całkowicie bezpłatnie sporządzamy projekt, dokonujemy pomiaru oraz wyceny prac.Materiał do realizacji zlecenia pochodzi od renomowanych producentów, w skutek czego mają Państwo gwarancję jego trawałości i odporności na działanie różnych czynników. Jesteśmy w stanie ułożyć z kostki brukowej i granitowej nawet najbardziej nietypowe i oryginalne wzory. Zrealizowane przez nas prace cechują się wysokim poziomem estetycznym oraz precyzją.

Ranking Architektów obejmuje również takie miejscowości jak: Opole, Luboszyce, Czarnowąsy, Chróścice, Chróścina, Kup, Brzezie.
więcej...
Popularne frazy: architektoniczne Opole, gotowe projekty domów Opole, nowoczesne projekty domów Opole, projekty domów jednorodzinnych parterowych Opole, projekty domów tanich w budowie z kosztorysem Opole, nowoczesne projekty domów jednorodzinnych Opole, domek letniskowy projekt Opole