Architekt Bielsko-Biała - Najlepsi w 2022

Najlepsi Architekci w Bielsku-Białej, 2023

429 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Architekt Bielsko-Biała - Ranking Najlepsi 2023

Już 429 Architektów z Bielska-Białej złożyło 26964 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie architeka może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Architektów w 2023 r. z Bielska-Białej.

Średnia ocena architektów w Bielsku-Białej to 4.98 (na podstawie 1143 opinii).

Architekt Bielsko-Biała
best badge
Arkadiusz Zdz

GISArchitekci, marka sama w sobie. Szczerze mogę polecić i będę polecał tych Państwa, firmę cechuje rzetelność, fachowość, profesjonalizm napisany przez duże P oraz pracowitość na wspólny sukces. W dzisiejszych czasach rzadko się zdarza firma na takim poziomie i o takiej dużej chęci pomocy, zwykłym ludziom chcącym spełnić swoje marzenia o własnych 4 kątach. Państwo GISArchitekci obalają mit, o trudach papirologii związanych z budową domu, ten etap u nas przeszedł tak jakby go w ogóle nie było, a wszystko dzięki Państwu.

Marek Olszowy

Szczerze polecam współpracę z firmą GIS. Naprawdę rzadko się zdarza aby trafić na tak sympatycznych i gotowych do pomocy i wspołpracy ludzi. Co mnie szczególnie ujęło to troska firmy GISArchitekci o minimalizowanie kosztów zleceniodawcy (moich) za cenę niższego własnego zarobku... To było naprawdę ujmujące i świadczy to najwyższym poziomie etycznym. Brawo Panowie! Tak trzymać! Na pewno do Panów jeszcze wrócę w przyszłości.

Mariusz Chlebek

Z Panem Przemysławem z GISArchitekci skontaktowałem się w styczniu 2021. Nasza współpraca układała się od samego początku bardzo dobrze – Pan Przemysław był w stanie odpowiedzieć na moje pytania na każdym etapie organizacji projektu, jego adaptacji i organizacji pozwolenia na budowę. Firma GISArchitekci cechuje się otwartością, profesjonalizmem i dostępnością dla klienta. Polecam!

5.0 (35 opinii)
SOFT-POINT BIURO PROJEKTOWE - Projekty Domów Jednorodzinnych Skoczów
best badge
Piotr Batkowski

Firma Soft-Point realizowała dla mnie i dla mojej firmy szereg zleceń projektowych z zakresu budownictwa ogólnego i szerokoprofilowego, inwentaryzacje budowlane, podziały nieruchomości, kosztorysowanie prac budowlanych. Prace były wykonane terminowo, z zasadami szeroko pojętej wiedzy budowlanej, profesjonalnie. Właściciel firmy stworzył sprzyjający inwestorowi model konsultacji w trakcie realizacji zleceń co pozwala na optymalizację przyjmowanych rozwiązań. Istnieje również możliwość wnoszenia własnych uwag w czasie tworzenia projektów. Firma godna polecania. Z wyrazami szacunku Piotr Batkowski

Barbara Chowaniak

Szybko, sprawnie, profesjonalnie wykonany projekt. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo profesjonalne podejście (niesamowita wiedza techniczna, powiązana z wysoką kulturą osobistą), to zaowocowało świetną współpracą. Polecam innym. Uważam, że mało jest takich firm na rynku.

Kinga Rohnka

Kontakt z projektantem Panem M. Matlęga przebieg pozytywnie. Projekt naszego domu został dopracowany do najmniejszych szczegółów aby spełnił nasze oczekiwania. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy każdemu kto planuje budowę domu Pana Matlęgę. Pełny profesjonalizm.

5.0 (18 opinii)
Faber Harlecki Architekci Spółka z o.o. - Biuro Architektoniczne Bielsko-Biała
best badge
Paulina Mikołajczyk

Oferta została dobrze przedstawiona. Już po paru minutach otrzymałam ofertę z bardzo dobrą ceną. Spotkanie nastąpiło w ciągu kilku dni. Polecam usługi firmy FABER ARCHITEKTURA.

Dariusz Nycz

Bardzo szybki kontakt. Rzeczowe odpowiedzi na wszelkie pytania. Bardzo dobra cena za przygotowanie projektu. Pomoc przy załatwianiu formalności w urzędach.

Marika Słupianek

Z całą pewnością polecamy wszystkim tą firmę. Kontakt z przedstawicielem firmy bardzo przyjemny, a wszystkie czynności odbywają się bardzo sprawnie.

5.0 (16 opinii)
General Home / Pracownia Architektoniczna , Wykonawca Domów / - Usługi Architektoniczne Katowice
best badge
Marek Dworakowski

Bardzo dobra współpraca przy wykonaniu projektu budowlanego. Szybko, sprawnie i co najważniejsze bardzo profesjonalne indywidualne podejście do klienta. Projekt był wykonany jako indywidualny na zamówienie. Jestem szczególnie zadowolony ze współpracy gdyż projekt został wykonany zdalnie na odległość (woj. mazowieckie). Polecam.

Sławomir Sroka

Współpracę z firmą General Home oceniam bardzo pozytywnie, co widać po 5 gwiazdkach. Pan Krzysztof poświęcił nam mnóstwo czasu, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Sądząc po profesjonalizmie i zaangażowaniu będziemy korzystać ze współpracy firmy, przy dalszym rozwijaniu oraz wykonaniu projektu.

Dawid Krawczuk

Architekt bardzo zaangażowany i kompetentny. Sprawnie przedstawił zakres projektu indywidualnego i wytłumaczył na przykładzie. Możliwość podpisania konkretnej i rzeczowej, chroniącej obie strony umowy. Niestety nie podjęliśmy dalszej współpracy z racji wyboru projektu wykonawczego z projektem dodatkowych przyłączy. Natomiast na podstawie doświadczeń i rozmów, zdecydowanie polecam.

5.0 (13 opinii)
Usługi Projektowe Barbara Skupińska - Kurek - Biuro Architektoniczne Maków Podhalański
best badge
Magda P.

Bardzo miła współpraca. Pani architekt dokładnie wsłuchuje się w potrzeby klienta, rysuje kilka wersji. Załatwia wszystkie formalności od A do Z. JESTEM ZADOWOLONA ZE WSPÓŁPRACY.

5.0 (12 opinii)
niekatalogowy.pl - Firma Architektoniczna Skierniewice
best badge
Piotr Lorenc

Przygodę zaczęliśmy od totalnej niewiedzy na temat projektów . Doświadczenie pana Krzysztofa przełożyło się bezpośrednio na budowę gdzie zarówno kierownik budowy oraz wykonawca byli pod wrażeniem błędów wykrytych przez Pana Krzysztofa . Polecamy z żoną gorąco niekatalogowy z uwagi na ich wysoki poziom obsługi klienta oraz za terminowość wykonania projektu .

Krzysztof Mazur

Bardzo polecam Pana Krzysztofa i usługi przez niego oferowane. Kontakt to czysta przyjemność, duża, oraz fachowa wiedza sprawia, że wszystkie problemy znikają po dłuższej i rzeczowej rozmowie. Gdybym jeszcze raz potrzebował adaptacji projektu, na pewno bym się zgłosił do Pana Krzysztofa jeszcze raz, gorąco polecam!

Brygida Rozbicka

Architekt bardzo kompetentny i pomocny, służył radą o każdej porze dnia i nocy, adaptacja i zmiany wykonane w bardzo krótkim czasie. Co prawda nasz kontakt był jedynie zdalny (telefon, email) ale w perspektywie czasu okazał się wystarczający. Szczerze gorąco polecam, współpraca na najwyższym poziomie.

4.69 (13 opinii)
PRACOWNIA PROJEKTOWA "CHEFEREN-ARCH" - Architekt Czerwionka-Leszczyny
best badge
Marcin R.

Pracownia projektowa "Cheferen-arch" przekonała mnie 30 letnim doświadczeniem w branży, profesjonalną rozmową podczas której pani architekt odpowiedziała na wszystkie moje pytania w sposób profesjonalny i wyczerpujący. Wycena projektu versus pozostali oferenci jest bardzo satysfakcjonująca.

5.0 (3 opinie)
Architektura Klasyczna - Firma Architektoniczna Warszawa
best badge
Dorota M.

Bardzo polecamy! Profesjonalne spojrzenie na projekt, duża wiedza i dobre porady. Każdemu projektowi przydadzą się takie konsultacje, wprowadzą więcej harmonii i estetyki ponadczasowej do każdego budynku. Naprawdę warto i będziemy polecać :)

5.0 (1 opinia)

Więcej Architektów z Bielska-Białej

Pracownia Architektoniczna Gowin&Siuta - Architekt Bielsko-Biała
Dominik C.

Świetny kontakt z architektem. Logiczne i nowatorskie podejście do funkcji, zaproponowane rozwiązania na wysokim poziomie estetycznym. Dzięki bezpośredniej współpracy udało nam się zdecydowanie obniżyć koszty inwestycji.

5.0 (3 opinie)
CONCEPT23 - Adaptacja Projektu Bielsko-Biała
Dorota Kloza

Polecam! Pani Katarzyna jest osobą godną polecenia. Współpraca to czysta przyjemność. Jeszcze raz polecam Firmę. Jak będę miała okazję to na pewno wrócę.

Patryk Samwiesz

Wspaniałe podejście do klienta, wiedzą co i jak zaoferować. Na pewno polecę każdemu znajomemu szukającemu szybkiej, rzetelnej i kreatywnej agencji. Jednym słowem pełen profesjonalizm.

5.0 (12 opinii)
ERSTE ARCHITEKT - Biuro Architektoniczne Bielsko-Biała

ERSTE ARCHITEKT

 • Bielsko-Biała
Jacek Z.

Jesteśmy rodzinną firmą projektowo-wykonawczą z wieloletnim doświadczeniem. Projektujemy: różnego rodzaju obiekty budowlane między innymi obiekty użyteczności publicznej, usługowe, handlowe, przemysłowe – hale, szkoły i przedszkola, obiekty gastronomiczne, hotele, domy weselne, budynki mieszkalne wielorodzinne, domy jednorodzinne, rezydencje, osiedla mieszkaniowe oraz wiele innych. Podejmujemy się również adaptacji istniejących obiektów, także tych objętych ochroną konserwatorską. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji, załatwiając formalności związane z wydaniem pozwolenia na budowę, wykonujemy nadzór autorski, inwestorski, a także konserwatorski. Wykonujemy: budynki w każdej technologii, mamy wieloletnie doświadczenie w budownictwie szkieletowym i tradycyjnym. Nasi podwykonawcy to firmy z dużym doświadczeniem. Inwestycje realizujemy kompleksowo łącznie z robotami wykończeniowymi. Podejmujemy się funkcji Generalnego Realizatora Inwestycji bądź pełnimy funkcję Inwestora Zastępczego. Jako Inwestor budujemy mieszkania na wynajem oraz na sprzedaż. Kojarzymy partnerów finansowych w celu realizacji wspólnych inwestycji mieszkaniowych Oferujemy Państwu: kompleksową obsługę inwestycji w zakresie architektury i aranżacji wnętrz od koncepcji poprzez otrzymanie pozwolenia na budowę i przygotowanie projektu wykonawczego po koordynację wszystkich branż oraz budżetu projektu na wszystkich etapach jego powstawania nadzór autorski i inwestorski współpracę ze sprawdzonymi specjalistami z różnych branż pomoc na każdym etapie inwestycji www.hammerbud.pl www.erstearchitekt.pl www.cadraft.pl

5.0 (2 opinie)
PRO TECHNOLOGY - Adaptacja Projektu Bielsko-Biała

PRO TECHNOLOGY

 • Bielsko-Biała
Karol Sobel

Firma sprawnie i szybko wykonała adaptację domu jednorodzinnego o powierzchni 240 m2. Cena była wyższa niż pozostałe, ale po rozmowie z właścicielem zdecydowałem się na usługi firmy. Nie żałuję, bo zajęli się tematem od A do Z, szybko i bez poprawek uzyskałem pozwolenie na budowę. Wykonawca był zdziwiony wysoką jakością dokumentacji. Warto!

Beata Kidoń

Firma od projektu po montaż zrealizowała podłączenie wod-kan oraz centralne ogrzewanie łącznie z ogrzewaniem podłogowym w nowo-wybudowanym domu. Fachowość, rzetelność wykonania oraz doradztwo w wyborze urządzeń, bardzo duże doświadczenie w branży instalacyjno-budowlanej to cechy tej firmy. Polecam.

Natalia Kabiesz

Zleciłam firmie Pro Technology wykonanie projektu domu i uzyskanie pozwolenia na budowę. Czas realizacji bardzo pozytywnie mnie zaskoczył (mimo różnych problemów choćby związanych z trudnym gruntem), podobnie jak świetny kontakt w czasie tworzenia projektu. Mogłam liczyć na dobre porady i sugestie. Widać, że projektanci są zaangażowani w swoją pracę i mają dużo zapału, a to ważne gdy zleca się komuś zaprojektowanie swojego domu, który buduje się na lata. Firma budowlana nie miała żadnych zastrzeżeń czy problemów z projektem.

5.0 (7 opinii)
Biuro Projektowe & Nadzór Budowlany mgr inż. Marcin Chmura - Architekt Bielsko-Biała
Sylwia Piel

Serdecznie polecam biuro Pana Marcina Chmury! Praca z Panem Marcinem przebiegła bardzo sprawnie, z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, wszystko zostało wykonane bardzo rzetelnie i szybko. Bardzo polecam i zachęcam do współpracy szczególnie osoby które nie maja czasu i możliwości na załatwienie formalności samemu.

Lukas Ur

Bardzo polecam Pana Marcina i jego biuro projektowe. Profesjonalna współpraca, Idealny kontakt. Pan Marcin bardzo angażuje się w swoją pracę. Widać, że to nie tylko praca, ale i pasja, w której realizuje się zawodowo. Wszystkie sprawy formalne związane z projektem załatwione na 5+ mimo bardzo dużej odległości między biurem projektowym, a realizacją inwestycji. Projekt indywidualny został wykonany dokładnie taki jak omówiliśmy wcześniej.

Marta Janota

Serdecznie polecam współpracę z Pracownią Pana Marcina. Zaangażowanie, profesjonalizm oraz kompleksowa obsługa w ramach doboru projektu, zagospodarowania terenu a także w zakresie wszelkich formalności związanych z wydaniem decyzji o pozwoleniu na budowę.

5.0 (4 opinie)

Dołącz do naszych Architektów w Bielsku-Białej

Działasz na rynku jako Architekt i szukasz nowych Klientów z Bielska-Białej lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Trójkom Biuro Projektów- Michalina Komorowska - Usługi Architektoniczne Bielsko-Biała

Dobre Usługi Architektoniczne Bielsko-Biała

 • Bielsko-Biała
 • Trójkom Biuro Projektów- Michalina Komorowska
Michał S.

Firma zapewnia projekty 3D, dzięki którym można zobaczyć dom jak w rzeczywistości. Bardzo dobry kontakt, fachowe i konkretne rady pozwalające zmniejszyć koszty inwestycji. Zdecydowanie polecam!

5.0 (1 opinia)
CAdraft - Firma Architektoniczna Bielsko-Biała

CAdraft

 • Bielsko-Biała

Właśnie wybierasz wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? CAdraft z Bielska-Białej jest na to skuteczną metodą. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz ofertę.

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Chcesz znaleźć wartego uwagi specjalistę do realizacji swoich planów? AMAKO z Bielska-Białej będzie najszybszą drogą. Nowoczesny dom Twoich marzeń według projektu uzgodnionego z Tobą, dzięki ich pomocy będzie uchwycony w indywidualnym projekcie.

5.0 (1 opinia)
Architekt Anna Adamiec - Firma Architektoniczna Bielsko-Biała

Architekt Anna Adamiec

 • Bielsko-Biała
Robert G.

Bardzo polecam, profesjonalne podejście do klienta, dziękuję za współpracę.

5.0 (1 opinia)
Pracownia Architektoniczna Gowin&Siuta - Firma Architektoniczna Bielsko-Biała

Niezawodna Firma Architektoniczna Bielsko-Biała

 • Bielsko-Biała
 • Pracownia Architektoniczna Gowin&Siuta

Namierzenie niezawodnej firmy architektonicznej to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się Pracownia Architektoniczna GowinSiuta - to prawdziwi fachowcy działający na terenie Bielska-Białej, którzy znają się na swojej robocie. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (3 opinie)

Porównanie cen i kosztów architekta w Bielsku-Białej

Szukasz cen usług architekta, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Bielsku-Białej? Złóż zapytanie, a specjaliści z Bielska-Białej sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

CONCEPT23 - Biuro Architektoniczne Bielsko-Biała

CONCEPT23

 • Bielsko-Biała
Dorota Kloza

Polecam! Pani Katarzyna jest osobą godną polecenia. Współpraca to czysta przyjemność. Jeszcze raz polecam Firmę. Jak będę miała okazję to na pewno wrócę.

Patryk Samwiesz

Wspaniałe podejście do klienta, wiedzą co i jak zaoferować. Na pewno polecę każdemu znajomemu szukającemu szybkiej, rzetelnej i kreatywnej agencji. Jednym słowem pełen profesjonalizm.

5.0 (12 opinii)
ERSTE ARCHITEKT - Biuro Projektowe Bielsko-Biała

ERSTE ARCHITEKT

 • Bielsko-Biała
Jacek Z.

Jesteśmy rodzinną firmą projektowo-wykonawczą z wieloletnim doświadczeniem. Projektujemy: różnego rodzaju obiekty budowlane między innymi obiekty użyteczności publicznej, usługowe, handlowe, przemysłowe – hale, szkoły i przedszkola, obiekty gastronomiczne, hotele, domy weselne, budynki mieszkalne wielorodzinne, domy jednorodzinne, rezydencje, osiedla mieszkaniowe oraz wiele innych. Podejmujemy się również adaptacji istniejących obiektów, także tych objętych ochroną konserwatorską. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji, załatwiając formalności związane z wydaniem pozwolenia na budowę, wykonujemy nadzór autorski, inwestorski, a także konserwatorski. Wykonujemy: budynki w każdej technologii, mamy wieloletnie doświadczenie w budownictwie szkieletowym i tradycyjnym. Nasi podwykonawcy to firmy z dużym doświadczeniem. Inwestycje realizujemy kompleksowo łącznie z robotami wykończeniowymi. Podejmujemy się funkcji Generalnego Realizatora Inwestycji bądź pełnimy funkcję Inwestora Zastępczego. Jako Inwestor budujemy mieszkania na wynajem oraz na sprzedaż. Kojarzymy partnerów finansowych w celu realizacji wspólnych inwestycji mieszkaniowych Oferujemy Państwu: kompleksową obsługę inwestycji w zakresie architektury i aranżacji wnętrz od koncepcji poprzez otrzymanie pozwolenia na budowę i przygotowanie projektu wykonawczego po koordynację wszystkich branż oraz budżetu projektu na wszystkich etapach jego powstawania nadzór autorski i inwestorski współpracę ze sprawdzonymi specjalistami z różnych branż pomoc na każdym etapie inwestycji www.hammerbud.pl www.erstearchitekt.pl www.cadraft.pl

5.0 (2 opinie)
PRO TECHNOLOGY - Adaptacja Projektu Bielsko-Biała

PRO TECHNOLOGY

 • Bielsko-Biała
Karol Sobel

Firma sprawnie i szybko wykonała adaptację domu jednorodzinnego o powierzchni 240 m2. Cena była wyższa niż pozostałe, ale po rozmowie z właścicielem zdecydowałem się na usługi firmy. Nie żałuję, bo zajęli się tematem od A do Z, szybko i bez poprawek uzyskałem pozwolenie na budowę. Wykonawca był zdziwiony wysoką jakością dokumentacji. Warto!

Beata Kidoń

Firma od projektu po montaż zrealizowała podłączenie wod-kan oraz centralne ogrzewanie łącznie z ogrzewaniem podłogowym w nowo-wybudowanym domu. Fachowość, rzetelność wykonania oraz doradztwo w wyborze urządzeń, bardzo duże doświadczenie w branży instalacyjno-budowlanej to cechy tej firmy. Polecam.

Natalia Kabiesz

Zleciłam firmie Pro Technology wykonanie projektu domu i uzyskanie pozwolenia na budowę. Czas realizacji bardzo pozytywnie mnie zaskoczył (mimo różnych problemów choćby związanych z trudnym gruntem), podobnie jak świetny kontakt w czasie tworzenia projektu. Mogłam liczyć na dobre porady i sugestie. Widać, że projektanci są zaangażowani w swoją pracę i mają dużo zapału, a to ważne gdy zleca się komuś zaprojektowanie swojego domu, który buduje się na lata. Firma budowlana nie miała żadnych zastrzeżeń czy problemów z projektem.

5.0 (7 opinii)
Biuro Projektowe & Nadzór Budowlany mgr inż. Marcin Chmura - Projekty Domów Jednorodzinnych Bielsko-Biała

Biuro Projektowe & Nadzór Budowlany mgr inż. Marcin Chmura

 • Bielsko-Biała
Sylwia Piel

Serdecznie polecam biuro Pana Marcina Chmury! Praca z Panem Marcinem przebiegła bardzo sprawnie, z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, wszystko zostało wykonane bardzo rzetelnie i szybko. Bardzo polecam i zachęcam do współpracy szczególnie osoby które nie maja czasu i możliwości na załatwienie formalności samemu.

Lukas Ur

Bardzo polecam Pana Marcina i jego biuro projektowe. Profesjonalna współpraca, Idealny kontakt. Pan Marcin bardzo angażuje się w swoją pracę. Widać, że to nie tylko praca, ale i pasja, w której realizuje się zawodowo. Wszystkie sprawy formalne związane z projektem załatwione na 5+ mimo bardzo dużej odległości między biurem projektowym, a realizacją inwestycji. Projekt indywidualny został wykonany dokładnie taki jak omówiliśmy wcześniej.

Marta Janota

Serdecznie polecam współpracę z Pracownią Pana Marcina. Zaangażowanie, profesjonalizm oraz kompleksowa obsługa w ramach doboru projektu, zagospodarowania terenu a także w zakresie wszelkich formalności związanych z wydaniem decyzji o pozwoleniu na budowę.

5.0 (4 opinie)
Trójkom Biuro Projektów- Michalina Komorowska - Usługi Architektoniczne Bielsko-Biała

Trójkom Biuro Projektów- Michalina Komorowska

 • Bielsko-Biała

Chesz znaleźć dobrego fachowca od profesjonalnych usług architektonicznych z Bielska-Białej do realizacji zaplanowanych działań? Firma Trójkom Biuro Projektów- Michalina Komorowska jest Twoim rozwiązaniem. Umów się na rozmowę od razu i poznaj ofertę.

5.0 (1 opinia)
CAdraft - Adaptacja Projektu Bielsko-Biała

Świetna Adaptacja Projektu

 • Bielsko-Biała
 • CAdraft
Pani

Profesjonalne podejście do klienta.

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Doświadczone Biuro Architektoniczne Bielsko-Biała

 • Bielsko-Biała
 • AMAKO

Dlaczego jeszcze nie wybrałeś biura architektonicznego? AMAKO to wspaniały wybór. Już nie trać czasu i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

5.0 (1 opinia)
Architekt Anna Adamiec - Architekt Bielsko-Biała

Architekt Anna Adamiec

 • Bielsko-Biała

Architekt Anna Adamiec zatrudnia dobrych architektów - szczególne kwalifikacje i doświadczenie to ich mocne punkty. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

5.0 (1 opinia)
Reality-Designer Jakub Strzałkowski - Biuro Projektowe Bielsko-Biała

Najlepsze Biuro Projektowe

 • Bielsko-Biała
 • Reality-Designer Jakub Strzałkowski

Potrzebujesz najlepszego biura projektowego do wykonania Twojego zlecenia w korzystnej cenie? Reality-Designer Jakub Strzałkowski to architekci właśnie dla Ciebie. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

5.0 (6 opinii)
Arch-Garden sp. z o.o. - Architekt Bielsko-Biała

Utalentowany Architekt

 • Bielsko-Biała
 • Arch-Garden sp. z o.o.
Anna Iwanejko

Niestety przez lokalizację nie mogę skorzystać z usług firmy Arch-Garden, ale przez telefon dostałam całą masę wskazówek, więc mogę gorąco polecić. Polecono mi konkretne gatunki roślin, odradzono niektóre własne pomysły, dzięki czemu mam lepszą wizję tego, co oczekuję, same konkretny! Po jednej rozmowie mogę stwierdzić, że firma Arch-Garden posiada szeroką wiedzę na temat ogrodnictwa i brukarstwa.

Maria Marquardt

Firma podjęła się pracy przez innych ocenianej jako niewykonalnej w tak krótkim czasie. W trzy dni został uporządkowany ponad 2 arowy stary sad na nierównym terenie. Ogrom pracy. Wycinanie chorych drzew, usuwanie karp, przycinka drzew, wyrównanie terenu, nawiezienie ziemi, posianie trawy,usunięcie mnóstwa śmieci. Prace odbywały się bez względu na pogodę, terminowo, solidnie. Jestem bardzo zadowolona z usługi i mogę polecić innym.

Aneta Zięba

Polecam jak najbardziej. Współpraca pozytywna, wszystko zgodnie z planem, wyrównanie terenu, wykonanie podjazdu, obrzeża, ścieżki z betonowych płyt, sadzenie roślin i drzewek. Po pracy porządek, na pewno pozostaniemy we współpracy pomimo odległości.

5.0 (7 opinii)

Opinie i porady najlepszych architektów

Jeśli interesują Cię opinie na temat architektów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Bielska-Białej. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Dom Pełen Energii Śląsk - Architekt Bielsko-Biała

Fantastyczny Architekt

 • Bielsko-Biała
 • Dom Pełen Energii Śląsk
Marcin R.

Polecam firmę DPE oddział Warszawa Janki, dzięki pracy Pana Piotra, oraz pani Ani stworzyliśmy własny indywidualny projekt budowy opierając się na wiedzy i doświadczeniu. Kontakt jest profesjonalny, rzeczowy i bardzo miły, wszystko jest opisane szczegółowo i dokładnie. Jeśli ktoś szuka firmy która zajmie się wszystkim od A do Z to właśnie DPE. Pozdrawiamy.

4.93 (122 opinie)
OGRODY KAMELEON Marcin Damek - Architekt Bielsko-Biała

Fantastyczny Architekt

 • Bielsko-Biała
 • OGRODY KAMELEON Marcin Damek

To jedna z najlepszych firm architektonicznych zatrudniających architektów z tak dużym doświadczeniem zawodowym, świadczących usługi architektoniczne w miejscowości Bielsko-Biała i w całym powiecie. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

5.0 (2 opinie)
Abakon Centrala - Kompleksowa budowa domów. - Usługi Architektoniczne Bielsko-Biała

Perfekcyjne Usługi Architektoniczne

 • Bielsko-Biała
 • Abakon Centrala - Kompleksowa budowa domów.
Kasia W.

Bardzo dobra współpraca na wszystkich pięciu etapach budowy. Gorąco polecam firmę Abakon, która spełniła moje marzenie.

5.0 (11 opinii)
Adamit - Projekty Domów Parterowych Dąbrowa Górnicza

Adamit

 • Dąbrowa Górnicza

Właśnie wybierasz rzetelnego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Adamit z Bielska-Białej jest na to skuteczną metodą. Ażeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

5.0 (1 opinia)
Usługi remontowo- wykończeniowe REMO Rafał Holbój - Usługi Architektoniczne Bielsko-Biała

Najlepsze Usługi Architektoniczne

 • Bielsko-Biała
 • Usługi remontowo- wykończeniowe REMO Rafał Holbój
Damian Andrzejak

Polecam usługi Remo. Fachowiec z dużym doświadczeniem i wiedzą potrafi doradzić, prace zostały wykonane w ustalonym terminie. Jest profesjonalny i solidny.

Paulina Starzak

Bardzo polecam firmę REMO. Usługi na najwyższym poziomie. Ogromny profesjonalizm i wiedza z zakresu budowlanki. Wszystkie moje pomysłu zostały zrealizowane. Polecam

Michał Sobota

Solidna firma i bezproblemowy przebieg remontu. Cena adekwatna do jakości usługi, z czystym sumieniem mogę polecić. Mój mały domek przeszedł remont zrobiony przez tego pana i wygląda teraz cudownie, polecam.

5.0 (7 opinii)
BAFO pracownia - Architekt Bielsko-Biała

BAFO pracownia

 • Bielsko-Biała

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze utalentowanego architekta, to zwróć uwagę na firmę BAFO pracownia. Wykonuje szerokie spektrum usług architektonicznych w konkurencyjnych cenach. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

5.0 (2 opinie)
MEGIDO_Serwis Domów i Ogrodów - Biuro Architektoniczne Bielsko-Biała

MEGIDO_Serwis Domów i Ogrodów

 • Bielsko-Biała
Mateusz S.

Polecam warto i godne polecenia - dokładnie i zorganizowani, efekt za każdym razem w 100%.

5.0 (1 opinia)
Denis Projektuje - Firma Architektoniczna Bielsko-Biała

Dobra Firma Architektoniczna

 • Bielsko-Biała
 • Denis Projektuje
Marcin H.

Współpraca z Panem Denisem to czysta przyjemność. Wszystko odbyło się sprawnie i rzeczowo, fantastycznie.

5.0 (4 opinie)
ogrody dagi - Biuro Projektowe Bielsko-Biała

ogrody dagi

 • Bielsko-Biała

Celny wybór świetnego biura projektowego wymaga ostrożności, dlatego warto zainteresować się ogrody dagi - to prawdziwi specjaliści, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Zachęcamy do zadawania pytań.

5.0 (1 opinia)
Inżynierska Obsługa Nieruchomości "Novator" Karol Przyłucki - Architekt Bielsko-Biała

Inżynierska Obsługa Nieruchomości "Novator" Karol Przyłucki

 • Bielsko-Biała
Katarzyna Szot

Pan Karol to profesjonalny, rzetelny kierownik budowy. Świetna współpraca, zawsze dostępny, mocno zaangażowany. Nadzorował budowę mojego domu, pomógł w dopełnieniu formalności. Gdy pojawiły się problemy z jednym z wykonawców, pomógł mi rozwiązać spór na moją korzyść. Nawet już po zakończeniu współpracy przy budowie, mogłam liczyć na Jego pomoc i doradztwo. Z usług jestem bardzo zadowolona, polecam.

Justyna Kozik

Pan Karol Przyłucki jest osobą bardzo rzetelną z dużą wiedzą i doświadczeniem. Dzięki kierownikowi budowy i jego pomocy nasz budowa przebiegła bezproblemowo. Polecam z czystym sumieniem.

5.0 (4 opinie)
P.P.H.U. "MABAKO" - Adaptacja Projektu BIELSKO-BIALA

Porządna Adaptacja Projektu

 • BIELSKO-BIALA
 • P.P.H.U. "MABAKO"
P.P.H.U. "MABAKO"

dobrzy fachowcy polecam

5.0 (1 opinia)
P.P.H.U. "AŻUR" - Usługi Architektoniczne Bielsko-Biała

P.P.H.U. "AŻUR"

 • Bielsko-Biała
Piotr Kubicki

Moim zdaniem przodują w różnorodności asortymentu tu na Śląsku. W mojej działalności używam ściernic i tarcz tylko od nich. Są wydajne i trwałe, a w dobrej cenie. Obsługa fachowa, dobrze obeznana w tematyce. To ważne, bo mimo że znam się trochę na rzeczy, to nieraz potrzebna jest mi drobna porada, a tutaj nawet laikowi dobrze podpowiedzą. Rzetelny kontrahent, polecam

Romek Rami

Z tą firmą miło współpracować. Produkty i materiały wysokiej jakości, bardzo wydajne. Zaopatrzenie bogate, ale jeśli się trafi, że czegoś nie mają, to chętnie pomogą i sprowadzą. Są w branży nie od dziś i łatwiej jest zaufać firmie z prawie 20-letnim doświadczeniem

Adam Braun

dobra firma, produkty wysokiej, jakości, zakupywałem tarcze, krążki, rolki etc. Jestem zadowolony z produktów. Polecam szczególnie krążki ścierne. Dobrze trzymają szczególnie, że prowadzę usługi remontowe, to narzędzia i ten asortyment są mi znane

5.0 (3 opinie)
ABAKON Sp. z o.o. - Biuro Projektowe Bielsko-Biała

Sumienne Biuro Projektowe

 • Bielsko-Biała
 • ABAKON Sp. z o.o.
Krystyna

Bardzo rzeczowe i sympatyczne podejście do klienta. Opiekunowie mówią do klienta "ludzkim" językiem.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Profesjonalna Adaptacja Projektu

 • Belsko-Biala
 • Expromo-Bud sp zoo

Gdy szukasz profesjonalnego biura projektowego od adaptacji projektu to skorzystaj z kwalifikacji Expromo-Bud sp zoo. Dłużej nie czekaj i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

5.0 (1 opinia)
Bruk-Art - Biuro Projektowe Bielsko-Biała

Bruk-Art

 • Bielsko-Biała
Paweł Trelina

Polecam Firmę Bruk-Art, w zeszłym tygodniu zakończyli pod moją firmą układać kostkę brukową razem z kopaniem, kanalizacją oraz odwodnieniami wraz z podbudową krawężnikami i obrzeżami, to co miałem na projekcie to jedno ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć że wykonanie przeszło moje oczekiwania, młoda ekipa lecz z pojęciem do roboty oraz pomysłem. 1000M2 Kostki, 250mb obrzeża itd - bardzo fajnie polecam, co do kontaktu z właścicielem jasny, klarowny, bez ukrytych kosztów nawet dali rabat na koniec:)

Michał Hojnowski

Dotrzymywanie słowa, szczerość i pozytywne nastawienie to cechy które najbardziej cenię w relacjach zawodowych. Pan Łukasz i jego ekipa dali się poznać właśnie od tej pozytywnej strony podczas naszej współpracy. Polecam Bruk-Art i mam nadzieję że utrzymają dotychczasowe standardy, dzięki którym otrzymują ode mnie 5 gwiazdek! Wszystkiego dobrego Panowie.

Magdalena Handzlik

Gorąco Polecam firmę bruk-art, bardzo profesjonalna robota, mega dobre chłopaki, doradztwo jak i od strony roboczej tak i projektowej doskonałe wszystko tak jak chcieliśmy. Kontakt z właścicielem bardzo dobry, dobra cena, uczciwa robota, gorąco polecam.

4.67 (12 opinii)
Autorska Pracownia Architektury Sabina Gołda - Architekt Bielsko-Biała

Najlepszy Architekt

 • Bielsko-Biała
 • Autorska Pracownia Architektury Sabina Gołda

Ten najlepszy architekt z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą zawsze gotowym do pracy - Autorska Pracownia Architektury Sabina Gołda to doskonały fachowiec dla Ciebie. Funkcjonalny dom drewniany lub murowany, dobrze dopasowany do Waszych potrzeb, dzięki ich pomocy może zostać zaprojektowany specjalnie dla Ciebie.

GALESKI ARCHITEKCJI / Studio Projektowe Jakub Gałęski - Biuro Architektoniczne Bielsko-Biała

Fenomenalne Biuro Architektoniczne

 • Bielsko-Biała
 • GALESKI ARCHITEKCJI / Studio Projektowe Jakub Gałęski

Działamy w branży od 2010 roku. Nasza specjalność to INDYWIDUALNE PROJEKTY ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANE PEŁNOBRANŻOWE - domy mieszkalne jednorodzinne i wielorodzinne, usługi, hotele, pensjonaty, gastronomia. Działamy na terenie Śląsk - Bielsko-Biała, Szczyrk, Wisła, Ustroń, Cieszyn, Skoczów, Bieruń, Pszczyna, Tychy Oraz Dolny Śląsk Jelenia Góra, Karpacz, Szklarska Poręba, Świdnica, Wałbrzych Jesteśmy grupą młodych, ambitnych architektów. Projektujemy nowoczesną architekturę, która łączy funkcjonalizm i prostotę z poszanowaniem kontekstu miejsca, czasu, skali oraz ekonomii. Lubimy naturalne materiały, szukamy rozwiązań, które wynikają z charakteru regionu. Cenimy dobre rzemiosło i dopracowane rozwiązania. Staramy się zmaksymalizować etap

ADGRO Projekty i więcej - Biuro Projektowe Bielsko-Biała

ADGRO Projekty i więcej

 • Bielsko-Biała

Znaleźliśmy specjalnie dla Ciebie bezkonkurencyjną usługę biura projektowego. Specjaliści z ADGRO Projekty i więcej przeanalizują i kompleksowo wykonają zadanie. Nie zwlekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

avatar icon

KOKADESIGN

 • Bielsko-Biała

Architektura i projektowanie wnętrz to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja, dzięki której każdy projekt wykonujemy z zaangażowaniem i przyjemnością. Oferujemy współpracę osobom pragnącym posiadać niepowtarzalne i zaskakujące, ale także funkcjonalne wnętrza. Indywidualne podejście do każdej przestrzeni rodzi nieszablonowe rozwiązania odpowiadające potrzebom i upodobaniom Klientów. Nasze projekty są realizowane zgodnie z najnowszymi trendami oraz nowościami technologicznymi, które w połączeniu z osobistym stylem Inwestora tworzą niebanalne miejsca pełne niepowtarzalnego klimatu i atmosfery. Każdy projekt przedstawiamy w formie realistycznych wizualizacji 3D oraz rzutów. W ramach współpracy możemy zaoferować Państwu

avatar icon

Kappa GM

 • Bielsko-Biała

Nasza firma świadczy usługi w zakresie użyteczności publicznej, ochronie zdrowia, produkcji - magazyny, obiekty sakralne, zabytki. Realizujemy prace od 1997. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak woj. śląskie, małopolskie, dolnośląskie, mazowieckie. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

avatar icon

Wyjątkowy Architekt

 • Bielsko-Biała
 • Marek Tomaszewski

Jesteśmy na rynku od 2000 roku. Nasza specjalność to projekty budynków jednorodzinnych, zabudowy wielorodzinnej, lokali handlowych, hal przemysłowych, na terenie ŚLĄSKIE.

Kojder & Kojder Architekci. Architekt bielsko, projekty domu bielsko - Projekty Domów Parterowych Bielsko-Biała

Kojder & Kojder Architekci. Architekt bielsko, projekty domu bielsko

 • Bielsko-Biała

Wykonanie projektów domów parterowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Kojder Kojder Architekci. Architekt bielsko projekty domu bielsko ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Ranking Architektów obejmuje również takie miejscowości jak: Bielsko-Biała, Szyndzielnia, Klimczok.
więcej...
Popularne frazy: architektoniczne Bielsko-Biała, gotowe projekty domów Bielsko-Biała, nowoczesne projekty domów Bielsko-Biała, projekty domów jednorodzinnych parterowych Bielsko-Biała, projekty domów tanich w budowie z kosztorysem Bielsko-Biała, nowoczesne projekty domów jednorodzinnych Bielsko-Biała, domek letniskowy projekt Bielsko-Biała