Architekt Tarnowskie Góry - Najlepsi w 2022

Najlepsi Architekci w Tarnowskich Górach, 2023

219 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Architekt Tarnowskie Góry - Ranking Najlepsi 2023

Już 219 Architektów z Tarnowskich Gór złożyło 20433 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie architeka może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Architektów w 2023 r. z Tarnowskich Gór.

Średnia ocena architektów w Tarnowskich Górach to 4.98 (na podstawie 932 opinii).

Architekt Tarnowskie Góry
best badge
Zdzisław Kozak

Witam.Bardzo dobra współpraca .Pan Szymon okazał się fachowcem na 100% w swojej branży. Pomimo przeszkód ze strony urzędu doprowadził sprawę do uzyskania pozwolenia na budowę . W naszym domu robił poprawki do projektu gotowego oraz adaptacje tego domu na działce.Wiem, że każdy kto podejmie współpracę z biurem Alter Projekt będzie zadowolony. Dziękuję P. Szymonie. Link do strony naszego projektu : https://z500.pl/projekt/1207/Z372,dom-na-waska-dzialke-z- dachem-2-spadowym-pelnym-pietrem-i-gabinetem-w-parterze.html

Hanna Dumińska

Pan Szymon Skrzyszowski jest prawdziwym fachowcem w swoim zawodzie. BARDZO PRACOWITY, DOKŁADNY I CO WAŻNE WYKONUJE PRACĘ W TERMINIE. Szczerze polecamy Pana architekta, który z pewnością nie zawiedzie zaufania zleceniodawcy. Jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni za wspaniałą współpracę i dziękujemy serdecznie za empatię w stosunku do nas, starszych ludzi. Projekt został wykonany perfekcyjnie.

Agnieszka Ziółkowska

Szymon, odwaliłeś kawał dobrej roboty! Bardzo dziękuję za poprowadzenie całej budowy od początku do bardzo pozytywnego końca. Jesteś najlepszy w swojej branży i nie masz sobie równych! Dziękuję za cierpliwość i za poświęcony dla mnie czas. Żeby się Tobie zawsze wiodło, wszystkiego dobrego. Pozdrawiam.

5.0 (44 opinie)
MAW Studio Aleksander Wasielewski - Firma Architektoniczna Tarnowskie Góry
best badge
Jerzy Szymocha

Studio MAW projektowało nasz dom. Wybraliśmy je po serii spotkań z architektami gdyż byli najbardziej otwarci na nasze pomysły i potrzeby, proces projektowania przebiegał zgodnie z założonym harmonogramem, po kolei uzgadnialiśmy kolejne aspekty projektu. Nie czuliśmy przy tym presji by wybierać rozwiązania, które nam nie odpowiadają, nie musieliśmy wpisywać się bez zastrzeżeń w wizję artystyczną Projektanta. Architekci dostarczali wielu rad i optymalizowali projekt pod kątem funkcjonalności i kosztów budowy. Proces uzyskiwania pozwolenia na budowę był pod całkowitą kontrolą Studia i przebiegał sprawnie. Dom aktualnie jest w stanie surowym zamkniętym, a dostarczona dokumentacja projektowa była na tyle kompletna i optymalna, że nie wymagała w zasadzie zmian na budowie. Pojedyncze wątpliwości wykonawcze na etapie budowy Projektanci szybko wyjaśniali. Podsumowując: bardzo polecamy!

Martyna Hudziec

Współpracę z MAW Studio gorąco polecam! Od samego początku mieliśmy jasno określone zasady współpracy i to czego od siebie możemy oczekiwać. Przy naprawdę wielu naszych pomysłach na aranżacje mieszkania, MAW Studio udało się to połączyć i stworzyć wnętrza, które w stu procentach odpowiadają naszym oczekiwaniom. Remont zweryfikował wiele rzeczy, których wcześniej nie braliśmy pod uwagę. Pomimo upływu czasu od stworzenia projektu, firma nadal służy swoją pomocą!

Grzegorz Rudnicki

Projektanci potrafiący słuchać i czerpać inspiracje z miejsc, które mają odmienić lub których kształt dopiero rodzi się w ich głowach. Efekty są nietuzinkowe i bardzo oryginalne. Nie ma mowy o sztampowym podejściu do konkretnego zadania. Przy okazji są bardzo konkretni i podają konkretne terminy realizacji. Gorąco polecam!

5.0 (35 opinii)
Kadis Biuro - Firma Architektoniczna Piekary Śląskie
best badge
Ewa Jamroz

Bardzo dobrze oceniam współpracę z Panem Aleksandrem Kadis. Profesjonalny, solidny i cierpliwy. Wszystkie moje uwagi zostały uwzględnione w projekcie. Pozwolenie na budowę z urzędu miasta uzyskaliśmy za drugim podejściem. Za pierwszym razem musieliśmy wprowadzić kilka poprawek, czym szybko zajął się Pan Aleksander. Budowę rozpoczynamy we wrześniu 2021 i pomimo upływu ponad roku od uzyskania pozwolenia (styczeń 2020), kontakt z Panem Aleksandrem jest bezproblemowy.

Beata Bobrowska

Serdecznie polecam usługi Pana Aleksandra Kadisa. Kilka dni temu uzyskaliśmy z mężem pozwolenie na budowę domu zaprojektowanego przez Pana Aleksandra. Współpraca przebiegała sprawnie i bez zarzutu. Projekt zatwierdzony bez żadnej poprawki. Cena zdecydowanie przystępna w porównaniu z innymi ofertami. Jeszcze raz dziękujemy !!!! Beata, Szymon :) i Tomasz Bobrowscy

Przemek Waluszczyk

KADIS Biuro Konstrukcyjno Architektoniczne wypełniło naszą umowę w uzgodnionym terminie oraz zakresie, a koszt przygotowania Dokumentacji zdecydowanie przystępny. W naszym przypadku projekt został wykonany wzorowo i na tej podstawie mogę z czystym sumieniem polecić firmę p. Aleksandra innym zamierzającym zbudować swoje 4 kąty.

5.0 (24 opinie)
PBN Tomasz Górecki - Architekt Wieszowa
best badge
Agnieszka Fyrla

Szybka realizacja projektu, doskonale doradztwo a przy tym konkurencyjna cena. Realizacja projektu wyszła lepiej niż oczekiwaliśmy, dodatkowo projektantka wnętrz zachwycona układem pomieszczeń, co znacznie ułatwiło jej prace. Naprawdę polecam z czystym sumieniem.

Piotr M

Konkurencyjna cena, terminowe wykonanie usługi, niebywała solidność i fachowość w rozwiązaniu każdego problemu który może napotkać na swojej drodze inwestor.

Kinga Wrzeszcz

Ustalanie wszelkich szczegółów z Panem Tomaszem, to czysta przyjemność. Słucha! Dodaje swoje pomysły, nasze poprawia (fachowym okiem), ostatecznie projektuje dla nas dom idealny :-)

5.0 (22 opinie)
THERMECO Sp. z o.o. - Biuro Architektoniczne Tarnowskie Góry
best badge
Przemysław Lalak

Jestem w trakcie budowy domu, którą od czerwca 2018 rozpocząłem z firmą Thermeco. Dom powstaje w Tarnowskich Górach na osiedlu Kolejarzy. Umowa obejmowała realizację do stanu surowego zamkniętego, adaptację projektu oraz nadzór kierownika budowy. Póki co nie mam żadnych zastrzeżeń. Jeszcze przed zimą udało się doprowadzić prace do końca. Użyte materiały bardzo dobrej jakości. Dodatkowo w okresie zimowym wykonane zostało ocieplenie stropu. Firma godna polecenia.

Andrzej Żądło

Od trzech lat mieszkam w domu projektowanym i budowałam przez Thermeco. Jestem zadowolony z wybudowanego domu a najbardziej że jest bardzo tani w eksploatacji np. do c.o. kuchenki i c.w.u. zużywa rocznie 640 m3 gazu oraz odzyskuje wodę deszczową do celów gospodarczych i podlewania ogródka. Współpraca w czasie budowy układała się dobrze. Roboty wykonywano w terminie bez większych usterek. Mogę polecić tą firmę do budowy domu

Kazimierz Miga

W latach 2012-2014 z firmą Thermeco realizowałem budowę domu w Karchowicach przy ul. Słonecznej, w ramach usługi kompleksowej od adaptacji projektu i pomocy w uzyskaniu pozwolenia na budowę, do złożenia dokumentacji odbiorowej w PINB w Tarnowskich Górach. Współpraca układała się dobrze. Wszystkie elementu umowy realizowane były w terminie, bez większych usterek. Przy budowie własnego domu ważne jest aby na etapie adaptacji projektu dobrać odpowiednie materiały aby przy budowie uniknąć problemów spowodowanych ich złym doborem i tu doświadczenie właściciel okazało się b. pomocne. Mogę polecić tę firmę do budowy domu jednorodzinnego.

5.0 (17 opinii)
General Home / Pracownia Architektoniczna , Wykonawca Domów / - Biuro Architektoniczne Katowice
best badge
Marek Dworakowski

Bardzo dobra współpraca przy wykonaniu projektu budowlanego. Szybko, sprawnie i co najważniejsze bardzo profesjonalne indywidualne podejście do klienta. Projekt był wykonany jako indywidualny na zamówienie. Jestem szczególnie zadowolony ze współpracy gdyż projekt został wykonany zdalnie na odległość (woj. mazowieckie). Polecam.

Sławomir Sroka

Współpracę z firmą General Home oceniam bardzo pozytywnie, co widać po 5 gwiazdkach. Pan Krzysztof poświęcił nam mnóstwo czasu, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Sądząc po profesjonalizmie i zaangażowaniu będziemy korzystać ze współpracy firmy, przy dalszym rozwijaniu oraz wykonaniu projektu.

Dawid Krawczuk

Architekt bardzo zaangażowany i kompetentny. Sprawnie przedstawił zakres projektu indywidualnego i wytłumaczył na przykładzie. Możliwość podpisania konkretnej i rzeczowej, chroniącej obie strony umowy. Niestety nie podjęliśmy dalszej współpracy z racji wyboru projektu wykonawczego z projektem dodatkowych przyłączy. Natomiast na podstawie doświadczeń i rozmów, zdecydowanie polecam.

5.0 (13 opinii)
DEKORELLA - Biuro Projektowe Piekary Śląskie
best badge
Justyna W.

Ocena pozytywna. Gorąco polecam, pełen profesjonalizm i szybka realizacja adaptacji gotowego projektu.

5.0 (5 opinii)

Więcej Architektów z Tarnowskich Gór

MSN Design - Biuro Architektoniczne Tarnowskie Góry

MSN Design

 • Tarnowskie Góry
Rafał M

Współpraca odbyła się w pełni na odległość i okazało się to być bardzo dobrym rozwiązaniem. Pani Marlena uwzględniła wszystkie nasze preferencje i zaproponowała bardzo fajne własne propozycje aranżacji mieszkania. Gdy w trakcie trwania projektu zmieniła nam się nieco koncepcja to nasze prośby o modyfikacje były szybko uwzględniane na każdym etapie. Pani Marlena ma bardzo profesjonalne podejście. Zdecydowanie polecamy!

Emilia Dyńska

Interesująca współpraca, bardzo merytoryczna. Pani Marlena świetnie potrafi słuchać potrzeb klienta. Rozwiązania funkcjonalne bardzo ciekawe, a projekt wykonawczy jasny i czytelny. Dziękujemy.

Katarzyna Choromańska

Pani Marlena to jeden z tych wykonawców który nie tylko ma ogromną wiedzę ale i dobry słuch. To co mówiliśmy było od razu uwzględniane w projektach, a przede wszystkim problem skosów w mieszkaniu został rozwiązany. Polecamy gorąco.

5.0 (6 opinii)
GreenDay - Ogrody - Architekt Przezchlebie

GreenDay - Ogrody

 • Przezchlebie
 • 13 km od Tarnowskie Góry
Bartek Miha

Przez cały sezon korzystałem z usługi abonentowej i zamierzam przedłużyć umowę na kolejny rok. Firma jest systematyczna i dokładna, posiada dużą wiedzę i wie jak zadbać o ogród. Polecam!

Wojtek Komorowski

Dzięki zabiegom pielęgnacyjnym po niecałym miesiącu trawę z naszego ogródka można by kłaść na stadionie narodowym. Jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim.

Katarzyna Dyło

Dzięki fachowej wiedzy i zaangażowaniu profesjonalistów z GreenDay udało się w krótkim czasie przemienić nasz trawnik, tylko i wyłącznie przy pomocy zabiegów pielęgnacyjnych. Teraz jest pięknie, polecam.

5.0 (4 opinie)
Ogrody MEKA - Adaptacja Projektu Zbrosławice

Ogrody MEKA

 • Zbrosławice
 • 8 km od Tarnowskie Góry

Jeżeli wciąż potrzebujesz dobrej firmy od adaptacji projektu to skorzystaj z doświadczenia Ogrody MEKA. Tarnowskie Góry i okolice to główny obszar ich działania. Żeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

5.0 (4 opinie)
avatar icon

Apex

 • Świerklaniec
 • 5 km od Tarnowskie Góry

Planujesz wybór biura architektonicznego z okolic Tarnowskich Gór, ale nie chcesz przepłacać? Apex oferuje realizację zlecenia w najniższej w okolicy cenie. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Grubud gruca stefan

 • Tarnowskie Góry
Roman M.

Wybrałem tą ofertę ze względu na cenę i niedalekiej lokalizacji podwykonawcy. Po pierwszych etapach mogę powiedzieć, że wiedza jako kierownika nie do końca spełnia moje oczekiwania jak na razie. Kierownik nie poinformował mnie, że roboty geodezyjne przy których uczestniczył są robotami budowlanymi a nie został złożony wcześniej wniosek do PINB o rozpoczęciu robót budowlanych za co zostałem ukarany mandatem. Jako kierownik budowy powinien to wiedzieć. Podczas dalszej realizacji budowy Pan Stefan wykazał się jednak dużym doświadczeniem i wiedzą jako kierownik budowy. Solidnie kontroluje i dba o jakość realizowanych prac na budowie przez firmę wykonawczą. Polecam Grubud gruca stefan.

4.5 (4 opinie)

Dołącz do naszych Architektów w Tarnowskich Górach

Działasz na rynku jako Architekt i szukasz nowych Klientów z Tarnowskich Gór lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

ALLIS - Architekt Tarnowskie Góry

Dobry Architekt Tarnowskie Góry

 • Tarnowskie Góry
 • ALLIS
Adam C.

Świetny kontakt. Profesjonalne podejście do klienta, konkurencyjna cena. Polecam. Aczkolwiek termin umowy się przyciągnął o 6 tygodni.

5.0 (1 opinia)
GONIA RABENDA ARCHITEKTURA WNĘTRZ - Architekt Tarnowskie Góry
Dawid Stachak

Szczerze polecam! Nie zdawałem sobie sprawy jak może wyglądać dobrze zaprojektowana przestrzeń w małym mieszkaniu, Pani Sonia jest osobą, którą rzetelnie wykonuje swoją pracę, a i kontakt podczas całego przedsięwzięcia jest nienaganny. Przy kolejnej okazji nawet się nie będę zastanawiał gdzie i co, a od razu dzwonię do P. Soni.

Kinga Kowalska

Polecam współpracę z firmą Gonia Rabenda Architektura Wnętrz. Życzliwość i profesjonalizm w każdym calu! Na moje potrzeby został przygotowany projekt salonu z kuchnią, oraz sypialni. Zaproponowane rozwiązania są bardzo praktyczne i ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Efekt końcowy przewyższył moje oczekiwania.

Michał Klecner

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Iga i Panią Sonia. Bardzo duży profesjonalizm i widzą, dzięki ich zaangażowaniu uniknęliśmy niepotrzebnych kosztów (m.in dlatego, że wiedziałem wogl. o czym mam rozmawiać z wykonawcami i na co zwracać uwagę). Najważniejsze - wnętrze wygląda niesamowicie i wszystko ma swoje miejsce, w sumie nie spodziewałem się takiego efektu.

5.0 (10 opinii)
Gardeners Andrzej Podsiedlik - Firma Architektoniczna Radzionków

Wyjątkowa Firma Architektoniczna Tarnowskie Góry

 • Radzionków
 • 6 km od Tarnowskie Góry
 • Gardeners Andrzej Podsiedlik

Uwierz w fachowość Gardeners Andrzej Podsiedlik. Ta uznana firma architektoniczna jest rozchwytywana w branży w rejonie Tarnowskich Gór za kompletne realizowanie usług architektonicznych. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

5.0 (2 opinie)
Ogrodnictwo Andrzejewska-Kazimierowicz - Usługi Architektoniczne Tarnowskie Góry

Najwyższej Klasy Usługi Architektoniczne Tarnowskie Góry

 • Tarnowskie Góry
 • Ogrodnictwo Andrzejewska-Kazimierowicz
Katarzyna K.

Mają duży wybór roślin ogrodowych. Również ładne rzeczy do ogrodu. Polecam.

5.0 (1 opinia)
FUPH Kumarpol Mariusz Kurzeja - Firma Architektoniczna Ożarowice

Dobra Firma Architektoniczna

 • Ożarowice
 • 13 km od Tarnowskie Góry
 • FUPH Kumarpol Mariusz Kurzeja
Marcin Wojtun

Firma Kumarpol dostarczała mi materiał budowlany na budowę domu jednorodzinnego. Nigdy nie byłem na składzie ponieważ wszystkie sprawy załatwiamy telefonicznie mejlowo lub pracownik odwiedza nas na przykład na budowie co ma praktyczne uzasadnienie. Można liczyć na dobre doradztwo, dobre ceny z góry ze wszystkimi kosztami np. transport. Materiał dostarczany systematycznie na czas nie trzeba upychać na placu budowy jak pisałem transport rozładunek w cenie. W razie jakichkolwiek problemów szybka wymiana czy na przykład dostarczenie materiału którego za mało kupiliśmy, a potrzebujemy w krótkim czasie. Firma godna polecenia.

Iwona Malara

Bardzo profesjonalne podejście do tematu, bardzo dobre doradztwo techniczne, logistyczne i materiałowe. Bez Pana Mariusza M. z pewnością budowa byłaby o wiele wiele trudniejsza a tak- telefon lub meil do Pana Mariusza M. i sprawa załatwiona. Mały minusik za terminowość ale myślę, że w kontekście pozytywów i bardzo dobrej współpracy- do przeżycia. Z pewnością będę polecać współpracę z Kumarpolem i ekipą współpracującą.

Tomasz Janik

Firma Kumarpol była dostawcą materiałów budowlanych na moją budowę. Realizacja zlecenia - 5 gwiazdek Dostępność materiałów (transport w cenie materiałów) - 4 gwiazdki Cena (konkurencyjna) - 4 gwiazdki Jakość materiałów - 4 gwiazdki Kontakt ze sprzedawcą - 5 gwiazdek Reklamacje oraz zwroty - 5 gwiazdek Ogólnie Hurtownia Budowlana godna polecenia jeżeli chodzi o podstawowe materiały do budowy domu do stanu surowego zamkniętego. Ceny konkurencyjne, termin dostawy materiałów uzależniony od rynku (różnie to bywa), ale najbardziej popularne materiały dostępne z dnia na dzień. Transport i rozładunek materiałów bez większych problemów (termin zawsze do ustalenia). Jakość materiałów oczywiście zależy od ceny jaką chcemy zapłacić i ile się uda utargować z handlowcem :). Kontakt ze sprzedawcą - bez większych problemów, jak nie mogą odebrać telefonu to zawsze oddzwonią - Pan Mariusz Maciejewski. Reklamacje oraz zwroty materiałów - bez większych problemów. Ogólna ocena 4,5. Pozdrawiam, Tomasz

5.0 (29 opinii)

Porównanie cen i kosztów architekta w Tarnowskich Górach

Szukasz cen usług architekta, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Tarnowskich Górach? Złóż zapytanie, a specjaliści z Tarnowskich Gór sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

P.H.U Best-Bud - Architekt Tarnowskie Góry

P.H.U Best-Bud

 • Tarnowskie Góry

Wypatrujesz solidnego wykonawcy wykonującego usługi architektoniczne? Ci architekci nie mają sobie równych na terenie Tarnowskich Gór. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Świetne Usługi Architektoniczne

 • Tarnowskie Góry
 • DK-BUDOWNICTWO-SYSTEM

Są w branży usług architektonicznych od lat, zwłaszcza na obszarze Tarnowskich Gór, ale także przyległych powiatów. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

5.0 (2 opinie)
FIORI Sp. z o.o. - Architekt Tarnowskie Góry

FIORI Sp. z o.o.

 • Tarnowskie Góry
Blumkowsky

Polecam! Profesjonalne i fachowe podejście do tematu realizacji, pielęgnacji. Dobry kontakt z klientem i konkurencyjne ceny.

5.0 (2 opinie)
Zespół Usług Projektowych S.C. Bożena Pradella Kowolik Romuald Pradella - Biuro Projektowe Tarnowskie Góry

Dobre Biuro Projektowe Tarnowskie Góry

 • Tarnowskie Góry
 • Zespół Usług Projektowych S.C. Bożena Pradella Kowolik

Potrzebujesz dobrego biura projektowego do wykonania Twojego zlecenia w bezkonkurencyjnej cenie? Zespół Usług Projektowych S.C. Bożena Pradella Kowolik Romuald Pradella to gwarant takiej oferty. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę.

5.0 (1 opinia)
CBDarchitekci - Architekt Tarnowskie Góry

Wysokiej Klasy Architekt

 • Tarnowskie Góry
 • CBDarchitekci

Pracownia prowadzi działalność projektową w zakresie kompleksowych projektów inwestycji budownictwa ogólnego, mieszkaniowego i przemysłowego. Specjalizujemy się m.in. w projektowaniu budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz osiedli. Ponadto wykonujemy projekty obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej - biurowych, handlowo usługowych, gastronomicznych. Opracowujemy wielobranżowe projekty budowlane. Pomagamy Inwestorowi na każdym etapie w przygotowaniu i realizacji inwestycji. Stale współpracujemy z kilkoma pracowniami konstrukcyjnymi i branżowymi. Nasz zespół projektowy to osoby z wieloletnim doświadczeniem, posiadające niezbędne uprawnienia i będące członkami właściwych izb zawodowych. Decydując się na usługi w

MSProjekt Marek Smykała - Architekt Tarnowskie Góry

Nieprzeciętny Architekt

 • Tarnowskie Góry
 • MSProjekt Marek Smykała

Ten, kto szuka usługi architektonicznej musi już teraz zgłosić się do tego architekta i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

INVEST-BUD SYLWIA CICHOŃ - Architekt Tarnowskie Góry

Dobry Architekt

 • Tarnowskie Góry
 • INVEST-BUD SYLWIA CICHOŃ

Szukasz solidnego specjalisty oferującego usługi architektoniczne? Ci architekci są wyjątkowi wśród firm architektonicznych. Już teraz określ czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Anna Szot Architektura Krajobrazu - Architekt Tarnowskie Góry

Wysokiej Klasy Architekt

 • Tarnowskie Góry
 • Anna Szot Architektura Krajobrazu

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze wysokiej klasy architekta dla siebie, to zwróć uwagę na firmę Anna Szot Architektura Krajobrazu. Realizuje wszechstronne spektrum usług w atrakcyjnych cenach. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję, nie pożałujesz.

PW Paweł Woźnicki - Adaptacja Projektu Tarnowskie Góry

Najlepsza Adaptacja Projektu Tarnowskie Góry

 • Tarnowskie Góry
 • PW Paweł Woźnicki

Inspirację czerpiemy z natury. Zajmujemy się projektowaniem i realizacją ogrodów, terenów zieleni oraz wnętrz. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny i z wielkim zaangażowaniem. Dążymy do tworzenia prac wysokiej jakości, które będą odzwierciedlały potrzeby Naszych klientów. Każdą z naszych realizacji cechuje pasja oraz chęć życia w najbliższym otoczeniu przyrody, którą pragniemy zarazić także i Ciebie. Do naszych kompetencji należy: - projektowanie ogrodów i terenów zieleni - projektowanie wnętrz - aranżacje zielonych wnętrz - projektowanie tarasów, małej architektury, ogrodzeń - projektowanie systemów nawadniania - nadzór autorski - realizacje Skontaktuj się z Nami i przekonaj się co możemy Ci zaoferować w świecie

Burda sp Z.o.o. - Usługi Architektoniczne Zbrosławice

Burda sp Z.o.o.

 • Zbrosławice
 • 8 km od Tarnowskie Góry

Przedsiębiorstwo Budowlane Burda sp .Z.O.O Generalne wykonawstwo: Prace żelbetowe, fundamenty, stropy, słupy. Montaż konstrukcji. Budowa hal przemysłowych. Własny zakład prefabrykacji

Opinie i porady najlepszych architektów

Jeśli interesują Cię opinie na temat architektów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Tarnowskich Gór. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Wojciech - Projekty Domów Parterowych Tarnowskie Góry

Profesjonalne Projekty Domów Parterowych

 • Tarnowskie Góry
 • Wojciech

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego biura projektowego od projektów domów parterowych to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Wojciech. Ustal pasujący termin od razu!

CD SIGN Dorota Chmielnicka - Projekty Domów Jednorodzinnych Tarnowskie Góry

CD SIGN Dorota Chmielnicka

 • Tarnowskie Góry

Moje biuro projektowe działa na rynku od kilku lat. Ma na swoim koncie parędziesiąt projektów wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Ponadto, jest jednym z pierwszych biur zajmujących się jedynie architekturą wnętrz, które powstały na terenie Śląska. Wieloletnie doświadczenie i współpraca z wykonawcami pozwala nam na aranżacje i wykonanie najbardziej niestandardowych wnętrz, zarówno dla osób prywatnych, firm jak i deweloperów. Zapraszam do kontaktu oraz na moją stronę www.cdsign.pl

Marcin Idzik - Projekty Domów Jednorodzinnych Nakło śląskie

Porządne Projekty Domów Jednorodzinnych

 • Nakło śląskie
 • 3 km od Tarnowskie Góry
 • Marcin Idzik

W przypadku, gdy potrzebujesz świetnej usługi architektonicznej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do realizacji zleceń z zakresu projektów domów jednorodzinnych. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Pracownia Konstrukcyjna Piotr Sage - Biuro Projektowe Tarnowskie Góry

Najwyższej Klasy Biuro Projektowe

 • Tarnowskie Góry
 • Pracownia Konstrukcyjna Piotr Sage

Biuro projektowe specjalizuje się w wykonywaniu projektów budowlanych oraz projektów wykonawczych obiektów budowlanych. Współpraca z klientami prywatnymi oraz komercyjnymi.

avatar icon

Perfekcyjne Projekty Domów Jednorodzinnych

 • Tarnowskie Góry
 • Marcin

Chcesz znaleźć wartego uwagi specjalistę do realizacji swoich planów? Marcin jest na to najlepszym rozwiązaniem. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

avatar icon

"PlaN" Usługi Projektowo-Budowlane Damian Mitas

 • Radzionków
 • 6 km od Tarnowskie Góry

Jesteśmy na rynku od 2004 roku. Nasza specjalność to projekty hali, domów, konstrukcje stalowe, żelbetowe, na terenie śląskie.

Fil-Bud Tadeusz Hetmańczyk - Projekty Domów Parterowych Radzionków

Staranne Projekty Domów Parterowych

 • Radzionków
 • 6 km od Tarnowskie Góry
 • Fil-Bud Tadeusz Hetmańczyk

Nasza Firma powstała w 2012 roku i od tamtej pory bez przerwy wykonujemy prace budowlane dla różnych Inwestorów. Wyróżnia nas świetna jakość prac, co idzie za doświadczeniem naszej ekipy. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych. Nasz zakres działania obejmuje między innymi generalne wykonawstwo, remonty i modernizację obiektów biurowych i usługowych, termomodernizację budynków wielorodzinnych, ale także mniejsze inwestycje. Korzystamy ze sprawdzonych technologii, tj. Weber, KABE, Ceresit, Paneltech, Petralana, Rigips, etc. Duże doświadczenie w branży oraz odpowiednie zaplecze techniczne pozwala Nam sprawnie realizować powierzony zakres prac tak, aby uzyskać właściwą jakość i terminowość.

VerArt.interiors - Projektowanie wnętrz, Śląsk - Architekt Czekanów

VerArt.interiors - Projektowanie wnętrz, Śląsk

 • Czekanów
 • 14 km od Tarnowskie Góry

Jestem Architektem, który indywidualnie podchodzi do każdego projektu. Tworzę oryginalne i funkcjonalne wnętrza, a co najważniejsze - dopasowane do Twojego budżetu. Wspieram cały proces projektowania, od koncepcji po nadzór autorski. Swoją pasję łączę z wieloletnim doświadczeniem i determinacją w poszukiwaniu najkorzystniejszych rozwiązań projektowych. Pozytywne nastawienie i głowa pełna pomysłów to dla mnie codzienność więc pozwól, że podzielę się z Tobą innowacyjnymi rozwiązaniami i razem stworzymy przestrzeń, która spełni Twoje oczekiwania.

TOBRUK - Architekt Radzionków

TOBRUK

 • Radzionków
 • 6 km od Tarnowskie Góry

Nawiąż kontakt z TOBRUK jeśli szukasz fantastycznych architektów działających w miejscowości Tarnowskie Góry lub w sąsiednich miastach. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

BG BUD - Firma Architektoniczna Tarnowskie Góry

Świetna Firma Architektoniczna

 • Tarnowskie Góry
 • BG BUD

Znalezienie świetnej firmy architektonicznej nie należy do najprostszych, dlatego polecamy Ci BG BUD - to prawdziwi specjaliści działający na terenie Tarnowskich Gór, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

avatar icon

PURE DESIGN JOANNA TRAWIŃSKA

 • Tarnowskie Góry

GŁÓWNYM OBSZAREM DZIAŁANIA PRACOWNI JEST ARANŻACJA I PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, ALE RÓWNIEŻ WZORNICTWO PRZEMYSŁOWE ORAZ GRAFIKA. WYKONUJEMY PROFESJONALNE PROJEKTY WNĘTRZ MIESZKALNYCH, PRZESTRZENI KOMERCYJNYCH (SKLEPY, RESTAURACJE, KLUBY, HOTELE, SPA) ORAZ PROJEKTY PRZESTRZENI BIUROWYCH I PUBLICZNYCH WRAZ Z NADZOREM NA TERENIE CAŁEGO KRAJU. WYRÓŻNIAJĄ NAS NIEPOWTARZALNE POMYSŁY I FUNKCJONALNOŚĆ W KREOWANIU PRZESTRZENI. OFERUJEMY: - PROJEKTY KONCEPCYJNE - PROJEKTY KOMPLETNE I CZĄSTKOWE, ZAWIERAJĄCE: INSTALACJE ELEKTRYCZNE, OŚWIETLENIOWE, MULTIMEDIALNE, PRZYŁĄCZA WODNO-KANALIZACYJNE ORAZ ELEMENTY WYKOŃCZENIOWE (POSADZKI, SUFITY PODWIESZONE, MEBLE I DETALE) - PROJEKTY PRZEBUDOWY BUDYNKÓW (MIESZKAŃ, LOKALI) WRAZ ZE ZMIANĄ SPOSOBU UŻYTKOWANIA -

TERMOPROJEKT - Biuro Projektowe Tarnowskie Góry

Rzetelne Biuro Projektowe

 • Tarnowskie Góry
 • TERMOPROJEKT

Witam, wykonujemy docieplenia poddaszy wełną mineralną, montaż płyt gipsowych, sufity podwieszane . Specjalizujemy się w tym, robimy to zgodnie z najnowszymi technologiami. Dzieki wąskiej specjalizacji nasza praca wykonywana jest na wysokim poziomie. Zadzwoń i przekonaj się sam,wycena jest darmowa i nie zobowiązuje do dalszej współpracy.Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji po wykonawczej !!!.Naszym priorytetem jest wysoka jakość usług po atrakcyjnych cenach, ponieważ polecenie naszej firmy przez Klienta, jest najlepszą możliwością reklamy.Zapewniamy darmowy transport materiałów,jeśli poszukujesz rzetelnej ekipy, to trafiłeś na właściwą stronę… Nasz zakres działania obejmuje: Tarnowskie Góry,Zabrze,Bytom,Gliwice.

Remonty_Sobczak - Projekty Domów Parterowych Tarnowskie Góry

Świetne Projekty Domów Parterowych

 • Tarnowskie Góry
 • Remonty_Sobczak

Jestem osoba świadczącą usługi o charakterze remontowo-wykończeniowym.W grupie znajdują się wyspecjalizowani pracownicy budowlani,którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania.Oprócz doswiadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę,służymy również radą w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni. Nasi klienci to osoby prywatne które znają naszą fachowość, solidność i zorganizowanie. Jednym z atutów jaki zawsze pomaga w negocjacjach z odbiorcą jest niezwykle konkurencyjna cena. Zazwyczaj jest ona o 10-20% niższa od cen konkurentów. Jednak zapewniam Państwa, że niższa cena nie zwalnia nas od najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług, a ponadto proponujemy pełen zakres prac

avatar icon

TĘCZOWE OGRODY

 • Zbrosławice
 • 8 km od Tarnowskie Góry

Witam prowadzę działalność związaną z zagospodarowaniem ogrodów oraz innych terenów zieleni. Wykonujemy takie prace jak: niwelacja terenu, zakładanie trawników, rabat, koszenie oraz wertykulacja trawników, brukowanie, systemy automatycznego nawadniania, drenaże, odśnieżanie parkingów i chodników specjalistycznym sprzętem itp. Posiadamy każdy sprzęt potrzebny do wykonania powyższych prac. Wysoka jakość wykonywanych usług i wielu zadowolonych klientów. Konkurencyjne ceny. Działamy na terenie Ślaska.

F.U.H Novator House - Architekt Księży Las

Dobry Architekt

 • Księży Las
 • 11 km od Tarnowskie Góry
 • F.U.H Novator House

PRODUKCJA I MONTAŻ NOWOCZESNYCH KUCHNI MEBLI DO SALONU, MEBLI OGRODOWYCH, BIUROWYCH , NIETYPOWYCH PROFESJONALNY PROJEKT GRATIS NOWOCZESNE WZORNICTWO KRÓTKIE TERMINY FACHOWE I DOKŁADNE WYKONANIE GWARANCJA NA WYKONANE USŁUGI ATRAKCYJNE WARUNKI CENOWE SZEROKI ASORTYMENT MATERIAŁÓW MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD PROPONUJEMY RÓWNIEŻ INNE USŁUGI STOLARSKIE: - PODBITKI , SCHODY - PRODUKCJA I MONTAŻ DRZWI - PRODUKCJA MEBLI Z DREWNA I PŁYTY MDF - USŁUGI MONTAŻOWE

Frank Bau D. Frank G.Broja A. Liberda Spółka Jawna - Projekty Domów Jednorodzinnych Tarnowskie Góry

Frank Bau D. Frank G.Broja A. Liberda Spółka Jawna

 • Tarnowskie Góry

Firma Frank Bau w ramach prowadzonej działalności gospodarczej zajmuję się budową domów na swoich działkach jak również na działkach klientów. Generalny wykonawca prac budowlanych to podstawowa funkcja naszej firmy. Mamy doświadczenie w zakresie realizacji prac budowlanych o różnym charakterze począwszy od stanów surowych poprzez remonty i adaptacje, do zaawansowanych prac wykończeniowych. Zgodnie z wymogami nowoczesnego budownictwa stosujemy ekologiczne technologie budowlane i najnowsze rozwiązania. Podstawowym priorytetem jest najwyższa jakość wykonania. Firma prowadzi kompleksową obsługę związaną z budową domów, załatwia wszystkie potrzebne dokumenty, pozwolenia na budowę, uzgodnienia z dostarczycielami mediów, nadzór budowlany.

avatar icon

Rewelacyjny Architekt

 • Tarnowskie Góry
 • DEXCOM

Jeśli szukasz doskonałej współpracy to specjaliści z DEXCOM są dla Ciebie idealni. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

Zakład Usług Remontowo Budowlanych Seweryn Mateja - Biuro Projektowe Nakło Śląskie

Zakład Usług Remontowo Budowlanych Seweryn Mateja

 • Nakło Śląskie
 • 3 km od Tarnowskie Góry

Zakład Usług Remontowo Budowlanych Seweryn Mateja to najwyższej klasy biuro projektowe - należy do ścisłej czołówki w regionie. Zobacz sam! Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się - warto.

MARWENT S.C. Marian Szmidt Elwira Bomba - Architekt Świerklaniec

MARWENT S.C. Marian Szmidt Elwira Bomba

 • Świerklaniec
 • 5 km od Tarnowskie Góry

Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką, działającą na terenie Śląska, oraz sąsiednich województw. Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonaniu inteligentnych instalacji grzewczych i wentylacyjnych, oraz w wykonywaniu kompletnych termomodernizacji budynków w budownictwie jednorodzinnym, wielorodzinnym, publicznym i przemysłowym. Nasze instalacje projektujemy w taki sposób aby zapewnić pełen komfort przy minimalnym zużyciu energii. Nasze systemy przeznaczone są dla wymagających klientów, którym zależy na niezawodności oraz wysokiej jakości wykonanych prac.

Biuro Projektów i Obsługi Inwestycji "IM" - Usługi Architektoniczne Radzionków

Biuro Projektów i Obsługi Inwestycji "IM"

 • Radzionków
 • 6 km od Tarnowskie Góry

Oferuje usługi architektoniczne od kilku lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Tarnowskie Góry, ale także okolicznych powiatów. Piękny budnek mieszkalny, w którym zakochasz się na całe życie, dzięki ich pomocy jest w zasięgu ręki.

avatar icon

Utalentowany Architekt

 • TARNOWSKIE GÓRY
 • F.U.H. WIKPOL ANNA KOSIŃSKA

Utalentowany architekt proponuje swoje usługi w miejscowości Tarnowskie Góry i w rejonie powiatu. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

DachBuildingSystem Jacek Kucypera - Architekt Tarnowskie Góry

DachBuildingSystem Jacek Kucypera

 • Tarnowskie Góry

Dekarstwo Montaż wszelkiego rodzaju pokryć dachowych począwszy od blach (Np.: blachodachówka, trapez, itp.) , papy i gontów bitumicznych, poprzez dachówki ceramiczne i cementowe, kończąc na pokryciach łupkowych oraz struktonitowych, a także montaż okien dachowych, rynien i rur spustowych oraz akcesoriów takich jak np.: kominki wentylacyjne, stopnie i ławy kominiarskie, uchwyty przeciwśniegowe, elementy ozdobne, i inne. Blacharstwo Wykonywanie i montaż wszystkich możliwych obróbek blacharskich - standardowych i niestandardowych - zgodnie z życzeniem klienta. Obróbki wykonujemy i montujemy przy kompleksowych pracach blacharsko-dekarskich, ale jest również możliwość zamówienia obróbek do samodzielnego montażu. Ciesielstwo Wykonywanie

P.P.H.U. Nomad - Architekt Kalety

Najlepszy Architekt

 • Kalety
 • 12 km od Tarnowskie Góry
 • P.P.H.U. Nomad

Ten najlepszy architekt z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą zawsze gotowym do pracy - P.P.H.U. Nomad to doskonały fachowiec dla Ciebie. Funkcjonalny dom drewniany lub murowany, dobrze dopasowany do Waszych potrzeb, dzięki ich pomocy może zostać zaprojektowany specjalnie dla Ciebie.

Ranking Architektów obejmuje również takie miejscowości jak: Tarnowskie Góry, Radzionków, Świerklaniec, Zbrosławice, Kalety, Miasteczko Śląskie, Wieszowa, Tworóg, Ożarowice, Orzech, Nakło, Pyrzowice, Tąpkowice, Krupski Młyn, Szałsza, Zendek, Ziemięcice, Przezchlebie, Połomia, Potępa.
więcej...
Popularne frazy: architektoniczne Tarnowskie Góry, gotowe projekty domów Tarnowskie Góry, nowoczesne projekty domów Tarnowskie Góry, projekty domów jednorodzinnych parterowych Tarnowskie Góry, projekty domów tanich w budowie z kosztorysem Tarnowskie Góry, nowoczesne projekty domów jednorodzinnych Tarnowskie Góry, domek letniskowy projekt Tarnowskie Góry