Usługi finansowe Rzeszów - Najlepsi w 2020

Najlepsze Firmy Finansowe w Rzeszowie, 2020

123 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 123 firm
w kategorii Usługi Finansowe

Usługi finansowe Rzeszów
Kancelaria SOCI Sp. z o.o.

Dobra i szybka komunikacja, bezproblemowa współpraca. Pozdrawiam D.C.

HRM-System Sp. z o.o. - Usługi finansowe Rzeszów
PHU OLIMPEK SP. Z O.O.

Jesteście mega profesjonalnym biurem. Bardzo szybko działacie. Dziękuję za pomoc w rozwiązaniu skomplikowanych przypadków pracowniczych. Miło było przekazać akta pracownicze prowadzone przez Wasze biuro, które to prowadziliście z ogromnym zaangażowaniem. Listy płac zawsze sporządzone przed czasem. Nigdy nie było problemu, jeśli coś trzeba było skorygować. Stworzenie bazy danych pracowników i naliczenie im wynagrodzenia zgodnie z kartami pracy dla 60 osób zajęło wam dwa dni, to nie lada wyczyn. Dziękuję całemu personelowi.

Ewelina Leśniak - Usługi finansowe Rzeszów

Ewelina Leśniak

Rzeszów
Adam L.

Terminowość i zaangażowanie. Super podejście do klienta i pomoc.

Taxeno Sp. z o.o. - Usługi finansowe Rzeszów
Jakub F.

Profesjonalne podejście do klienta, świetna komunikacja i ogromny zasób wiedzy Pań z firmy Taxeno. Panie są na bieżąco ze wszystkimi zmianami podatkowymi oraz ZUS. Zwracając się z pytaniami do Taxeno mogę być pewien że udzielone odpowiedzi są sprawdzone i rzetelne. Polecam !

MAZUR Księgowość i Kadry Anna Mazur - Usługi finansowe Rzeszów
Monika C.

Bardzo profesjonalne nawiązanie kontaktu przez firmę. Bardzo szybka reakcja. Wiadomość wraz z opisem firmy i zapowiedzią rozmowy telefonicznej. Ostatecznie decyzję o wyborze tej właśnie firmy podjęłam po sympatycznej wymianie zdań nie tyko na tematy zawodowe :) z Panią Anią. Częściej powinniśmy ze sobą po prostu rozmawiać tak o wszystkim i o niczym :)

Dołącz do naszych Firm Finansowych w Rzeszowie

Działasz na rynku jako Firma Finansowa i szukasz nowych Klientów z Rzeszowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
ENIGMA SC Usługi Księgowe - Usługi finansowe Rzeszów
Sylwia W.

Świadczymy kompleksowe usługi księgowe w zakresie wymaganym przepisami prawa bilansowego i podatkowego a także usługi w zakresie kadr i płac oraz w zakresie ubezpieczeń społecznych. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają objąć profesjonalną obsługą podmioty gospodarcze różnej branży i wielkości. Ofertę kierujemy do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek osobowych, spółek prawa handlowego, stowarzyszeń i fundacji. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Wszystkim zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę. Priorytetem dla nas jest jakość, odpowiedzialność, solidność, zaangażowanie w sprawy Klientów i terminowość świadczonych przez nas usług oraz przede wszystkim satysfakcja i zadowolenie Klienta. Zapewniamy bezpieczeństwo i poufność danych na każdym etapie świadczenia usługi. Zakres naszych usług obejmuje : - Prowadzenie ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego. - Prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia. - Prowadzenie rejestrów sprzedaży i zakupów dla celów podatku od towarów i usług. - Przygotowanie niezbędnej dokumentacji do uruchomienia działalności gospodarczej - Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej.Sporządzanie informacji statystycznych do GUS - Prowadzenie ksiąg handlowych. - Prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów Księgowość to nasza pasja !!! Zapraszamy do kontaktu.

Intervio sp. z o.o. - Usługi finansowe Rzeszów
Adam B.

OK, polecam panią Olgę, bardzo rzetelna księgowa. Odpowiada na moje pytania bardzo szybko, nawet poza standardowymi godzinami pracy. Jestem zadowolonym klientem

mjc sp. z o.o. - Usługi finansowe Rzeszów

mjc sp. z o.o.

Rzeszów
Jan R.

Firma MJC zareagowała bardzo szybko. Doradztwo bardzo profesjonalne i skuteczne. W przyszłości znowu chętnie skorzystam ze współpracy. Polecam też innym.

LACRUM Biuro Rachunkowe - Usługi finansowe Rzeszów
Marta R.

Gorąco polecam Biuro Rachunkowe Lacrum. Zapewnia mi profesjonalną obsługę księgowo kadrową. Zawsze mogę liczyć na fachową pomoc kompetentnej i wykwalifikowanej kadry.

Centrum Simply, Marzena Leśniak - Usługi finansowe Rzeszów
Katarzyna M.

Bardzo miła obsługa. Konkretna i bardzo kulturalna. Profesjonalne podejście do klienta, rzetelne sprawdzanie informacji i ich przekazywanie na czas. Bardzo krótki okres oczekiwania na zlecenia, i zawsze terminowo. Brak pomyłek. Polecam :).

Porównanie cen i kosztów w Rzeszowie

Szukasz cen usług finansowych, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Rzeszowie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Rzeszowa sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Opisz czego potrzebujesz:
Uwaga:
Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.
Bizneto Sp. z o.o. - Usługi finansowe Rzeszów

Bizneto Sp. z o.o.

Rzeszów
Anna C.

Zajmujmy się księgowością od ponad 15 lat. Posiadamy wszelkie potrzebne uprawnienia do prowadzenia księgowości zarówno w przedsiębiorstwie jak również w jednostkowych budżetowych. Od 2018 r. Prowadzimy działalność w formie spółki z o.o. Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy zainteresowane zleceniem prowadzenia spraw księgowych a także kadr i płac. Umożliwiamy współpracę zdalną przy czym zapewniamy bezpieczeństwo danych z dostępem do dokumentów 24h na dobę.

MBM EXPERT SP. Z O.O.

Rzeszów
Monika C.

Firma MBM Expert zajmuje się obsługą księgową firm, a także doradztwem podatkowym i biznesowym. WŁAŚCIWI LUDZIE NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU Biuro rachunkowe MBM Expert od 2013r. wyznacza standardy prowadzenia księgowości i doradztwa biznesowego. Swoje usługi oferujemy zarówno tym firmom, które rozpoczynają działalność, jak i już działającym na rynku. W skład naszego zespołu wchodzą samodzielni księgowi oraz biegli rewidenci, doświadczeni w obsłudze spółek giełdowych i międzynarodowych. Nasze usługi zawsze świadczone z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Oprócz własnych umiejętności mamy do dyspozycji świetne zaplecze informatyczne. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne w tej branży są terminowość oraz bezpieczeństwo dokumentów naszych klientów - dlatego też korzystamy z niezawodnych systemów komputerowych, transmisji danych oraz najlepszych programów, dzięki czemu nasze usługi są wykonywane na czas i według najwyższych standardów. BEZPIECZNA KSIĘGOWOŚĆ Nasi doświadczeni pracownicy mogą pomóc ci w prowadzeniu biznesu i optymalizacji procesów księgowych na dowolnym, wdrożonym przez ciebie systemie. W zakres naszych usług księgowych wchodzą m.in. prowadzenie ksiąg, przygotowywanie sprawozdań, przelewów i raportów, prowadzenie rejestru VAT, windykacja należności, przygotowanie INTRASTAT, a także wszelkie inne czynności, które pozwolą na sprawne i opłacalne funkcjonowanie Twojej firmy Z nami możesz liczyć na najwyższy poziom ochrony swoich danych oraz ciągłości procesów biznesowych. Naszym klientom zapewniamy profesjonalną obsługę oraz pełną poufność i bezpieczeństwo powierzonych informacji. Działamy w sposób elastyczny i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nasze usługi świadczymy tak, aby zapewnić Klientom jak największą wygodę, dlatego też możemy udzielić ci pomocy także w twoim biurze. FACHOWE DORADZTWO MBM Expert oferuje najlepsze rozwiązania na każdym etapie rozwoju firmy – pomożemy ci opracowaniu odpowiedniej strategii prowadzenia biznesu, optymalizacji procesów, a także przy zarządzaniu ryzykiem. Nasze usługi obejmują kompleksową analizę sytuacji przedsiębiorstwa, z uwzględnieniem podejścia probiznesowego i praktycznego wpływającego na zwiększenie wartości dodanej dla naszych klientów. Działamy w sposób elastyczny, dlatego jesteśmy w stanie udzielić odpowiedniej rady każdej firmie, bez względu na jej obszar działalności. Jesteśmy otwarci na przedsiębiorstwa jedno- jak i wieloosobowe, a także państwowe. Mamy na uwadze coraz bardziej międzynarodowy charakter prowadzenia istniejących i nowo-powstających działalności, dlatego też swoje usługi świadczymy również w języku angielskim.

OBSIDIAN Biuro Rachunkowo-Księgowe Jakub Złamaniec - Usługi finansowe Rzeszów

OBSIDIAN Biuro Rachunkowo-Księgowe Jakub Złamaniec

Rzeszów
Kamil Wójcik

Szybka i profesjonalna pomoc przy prowadzeniu działalności. Rozliczenia, wnioski, wszelkie sprawy urzędowe nie są już dla mnie tak uciążliwe. Wszystko załatwiamy bezkontaktowo, prowadzenie księgowości z odległości 180km jest jak najbardziej możliwe, szczerze polecam tę firmę!

Biuro Rachunkowe Barbara Zdun

Rzeszów
Joanna K.

Profesjonalna i szybka obsługa i dobry kontakt z biurem. Na pytania Pani księgowa odpowiada rzeczowo.

Centrum Zarządania Finansami i Analiz Beata Goniszewska

Rzeszów
MagicDesign

Jestem naprawdę bardzo zadowolona z usług i porad księgowych Pani Beaty i nie wyobrażam sobie współpracy z innym biurem księgowym. Gorąco polecam! Agnieszka Wróbel

Biuro Rachunkowe Atut Biskupski Spółka Jawna - Usługi finansowe Rzeszów

Biuro Rachunkowe Atut Biskupski Spółka Jawna

Rzeszów
Patryk P.

Główny zakres naszej działalności to prowadzenie pełnej i uproszczonej księgowości podmiotów gospodarczych, ewidencja vat, jpk, sporządzanie pit. Realizujemy zlecenia od 1995. Działamy na terenie Rzeszowa, Przeworska, Jarosławia, Sieniawy. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która będzie godna Twojej uwagi.

Ubezpiecz24h.eu - Usługi finansowe Rzeszów

Ubezpiecz24h.eu

Rzeszów
Bartłomiej K.

Kompleksowe i profesjonalne doradztwo, szybkie ofertowanie, elastycznosc w podejsciu do klienta, dobry kontakt.

Aurea Finance - Usługi finansowe Rzeszów

Aurea Finance

Rzeszów
Beata G.

Pani Małgorzata Depa to osoba obsługująca swoich klientów z dużym zaangażowaniem, profesjonalna i otwarta na ludzi. Służąca pomocą i poszukująca odpowiednich dla klienta rozwiązań adekwatnych do jego potrzeb i możliwości.

Biuro rachunkowe Officium - Usługi finansowe Rzeszów

Biuro rachunkowe Officium

Rzeszów
Jarek W.

Bardzo polecam biuro rachunkowe Officium. korzystałem z trzech biur i Officium jest bezkonkurencyjne.

Kredyty hipoteczne, gotówkowe i konsolidacyjne

Rzeszów
Marek L.

Szybki i tani kredyt, polecam bardzo i dziękuję za pomoc.

Opinie i porady najlepszych fachowców

Jeśli interesują Cię opinie na temat usług finansowych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Rzeszowa. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

SETEAM Michał Żak

Rzeszów
Marek S.

Karol Fudali - Ekspert Finansowy - Usługi finansowe Rzeszów

Karol Fudali - Ekspert Finansowy

Rzeszów
Przemek B.

Świetny kontakt, miła obsługa. Pełen profesjonalizm Pana Karola. Nie ma rzeczy niemożliwych i Pan Karol to potwierdza.

Grażyna S.

Z biura Taxus korzystam od 2 lat. Doskonała obsługa, poradnictwo i terminowość. Podkreślam wyjątkowe zaangażowanie i uprzejmość Pana Stanisława Kusia. Jestem bardzo zadowolona, bardzo biuro polecam. Grażyna

INTERVIO

Rzeszów
Adam Brzoza

Polecam :), bezproblemowo, dobry kontakt -współpraca między zleceniodawcą a wykonawcą. Wykonanie nienaganne, godne polecenia, duża wiedza dotycząca materiałów i akcesoriów meblarskich. Jakość pozytywna, czas realizacji zgodnie z umową. Na tle konkurencji wyróżniają się niewygórowaną cena i super jakością wykonania.

Mała Księgowość Patrycja Ficek-Lech - Usługi finansowe Rzeszów

Mała Księgowość Patrycja Ficek-Lech

Rzeszów

Biuro rachunkowe Mała Księgowość zaprasza do współpracy. Jestem księgową z 10-letnim stażem, doświadczenie zawodowe zdobyłam głównie podczas pracy w biurach rachunkowych. Specjalizuję się w rozliczaniu działalności gospodarczych osób fizycznych, na uproszczonych formach. Zapraszam do współpracy firmy zarówno z branż usługowych, handlowych jak i produkcyjnych. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu księgowości firm usługowych (m. in. informatycznych, ubezpieczeniowych, transportowych, gastronomicznych, prawniczych, budowlanych, kosmetycznych, krawieckich, mechaniki pojazdowej), handlowych (m. in. sklepy stacjonarne i internetowe) i produkcyjnych (m.in. produkcja elementów do maszyn, mebli, piekarnia). Zapraszam do kontaktu.

Biuro Rachunkowe Wiesław Śledziona - Usługi finansowe Rzeszów

Biuro Rachunkowe Wiesław Śledziona

Rzeszów

Nasza działalność rozpoczęła się w 2017 roku. Specjalność to prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz spraw kadrowo - płacowych na terenie Rzeszowa oraz województwa podkarpackiego. Usługi świadczymy w biurze przy ul. Żołnierzy I Armii WP 18 lub w siedzibie klienta. Wykorzystujemy własne programy komputerowe lub oprogramowanie klienta.

Finteam Monika Jajko - Usługi finansowe Rzeszów

Finteam Monika Jajko

Rzeszów

Biuro Rachunkowe FINTEAM powstało w styczniu 2015 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działająca od lat w zakresie doradztwa finansowego. Uruchomienie Biura Rachunkowego miało na celu zapewnienie naszym dotychczasowym i nowy klientom kompleksowej obsłgi zarówno w zakresie doradztwa finansowego jak i podatkowego. Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Z większością naszych klientów współpracujemy od początku istnienia firmy do chwili obecnej. Proponowana przez nas oferta obejmuje pełną obsługę księgową firm i przedsiębiorstw, adresowana jest zarówno do spółek handlowych, produkcyjnych i usługowych. Wyróżniamy się: Konkurencyjnością cen usług Solidnością Biegłością

Grand Office

Rzeszów

Biuro rachunkowe Grand Office w Rzeszowie powstało 2 lata temu. Oferujemy kompleksową obsługę księgową oraz administracyjną. Specjalizujemy się głównie w pełnej księgowości przedsiębiorstw oraz spółek. Realizujemy zlecenia obejmujące kompleksowe prowadzenie ksiąg handlowych wraz z kadrami i płacami, jak również zlecenia dotyczące tylko niektórych aspektów funkcjonowania przedsiębiorstw. Naszym celem jest świadczenie usług księgowych i administracyjnych na najwyższym poziomie przy jednoczesnym uwzględnieniu potrzeb Klienta i skali zapotrzebowań obsługiwanej firmy. Prowadzimy księgowość w siedzibie danej firmy bądź zdalnie. Nie ilość wykonywanych usług, lecz ich jakość jest dla nas najważniejsza - stąd decyzja o skupieniu się na

Abakus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Usługi finansowe Rzeszów

Abakus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Rzeszów

Biuro rachunkowe ABAKUS działa od 2009 roku. Oferuje pełen zakres usług księgowych, kadrowo-płacowych, sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych oraz rozliczeń z ZUS zarówno dla małych jak i dużych firm, spółek z o.o., komandytowych, jawnych, cywilnych oraz stowarzyszeń i fundacji. Dodatkowo nasi klienci mają zapewnione bezpłatne doradztwo.

Magdalena Trznadel

Rzeszów

Rozpoczęliśmy działalność od 2013. Jeśli szukasz ofert skorzystaj z naszych usług w zakresie prowadzenia kompleksowej księgowości dla działalności jednoosobowej, oraz spółek zarówno w formie księgi przychodów i rozchodów, jak i ksiąg handlowych. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie Rzeszów, Zabrze, Katowice, Gliwice. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

Biuro Rachunkowo-Usługowe Alicja Zięba - Usługi finansowe Rzeszów

Biuro Rachunkowo-Usługowe Alicja Zięba

Rzeszów

OFFICIUM - Usługi finansowe Rzeszów

OFFICIUM

Rzeszów

Biuro rachunkowe OFFICIUM zajmuje się usługowym prowadzeniem księgowości.

Stowarzyszenie

Rzeszów

Bf consulting

Rzeszów

Jesteśmy na rynku od 2012 roku. Nasza specjalność to księgowość , kadry, na terenie rzeszów, kraków.

Twój Biznes Sp.z o.o.

Rzeszów

ZUE Witold Janik

Rzeszów

oleo

Rzeszów

Rozpoczęliśmy działalność w 2008 roku. Nasza specjalność to księgowość, kadry, na terenie Podkarpackie.

Biuro Rachunkowe PROFESJONALISTA

Rzeszów

Marzena Żywot

Rzeszów

F2B spzoo

Rzeszów

Biuro Rachunkowe Konsultant s.c. - Usługi finansowe Rzeszów

Biuro Rachunkowe Konsultant s.c.

Rzeszów

Proponujemy kompleksową obsługę firmy przy użyciu technik komputerowych tzn.: -pełną obsługę firm krajowych i zagranicznych, -prowadzenie ksiąg handlowych dla każdej branży, -prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, -prowadzenie kadr, -sporządzanie rozliczeń rocznych (dla klientów obsługiwanych przez biuro-GRATIS), -sporządzanie wszelkich deklaracji, -sporządzanie analiz, opinii ekonomiczno-finansowych, -sporządzanie bilansów, rachunków zysków i strat, -sporządzanie sprawozdań statystycznych, -przegląd dokumentacji księgowej oraz poprawności ewidencji księgowej pod kątem zgodności z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego, -usługi w zakresie informatyzacji księgowości (wdrażanie pełnej ewidencji księgowej, opracowywanie planów

Biuro Rachunkowe Wiesława Miazga

Rzeszów

PRESTIGE OFFICE - Usługi finansowe Rzeszów

PRESTIGE OFFICE

Rzeszów

Dlaczego Biuro Rachunkowe Prestige Office? - NIEZAWODNOŚĆ USŁUGI Dotrzymujemy terminów, czuwamy nad kosztami naszych klientów oraz odpowiadamy na wszystkie wątpliwości naszych klientów. Możesz na nas liczyć - PROFESJONALNE PROWADZENIE KSIĘGOWOŚCI Świadczymy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczenie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, rozliczenia z Urzędem Skarbowym oraz ZUS, a także z obsługi kadrowo-placowej -WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG Ciągle się szkolimy, ponieważ doskonale wiemy ile nasza wiedza oraz doświadczenie znaczą dla Twojej firmy -UCZESTNICTWO W PROWADZENIU BIZNESU Nie tylko odpowiadania na pytania, ale także dzielimy się pomysłami i wiedzą

Taxland Biuro Rachunkowe

Rzeszów

Rzeszowskie Nieruchomości - Usługi finansowe Rzeszów

Rzeszowskie Nieruchomości

Rzeszów

Firma Rzeszowskie Nieruchomości - najlepsze oferty w jednym miejscu. Biuro nieruchomości w Rzeszowie. Pomagamy w sprzedaży, zakupie, wynajmie, najmie nieruchomości. Firma działa na terenie Rzeszowa i okolic. Posiadamy długoletnie doświadczenie i bardzo rozbudowaną bazę ofert zarówno z rynku pierwotnego jak i rynku wtórnego. Dzięki współpracy z firmami deweloperskimi możemy zaproponować każdą nieruchomość na miarę potrzeb. Oferujemy usługi zarówno dla Klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. Współpracujemy z instytucjami finansowymi pomagającymi w kredycie na zakup nieruchomości, firmami zajmującymi się remontami, wykończeniem i aranżacją wnętrz, notariuszami. Zapraszamy do współpracy: sprzedamy Twój dom, mieszkanie, działkę jak

Profit - Lucjan Piotrowski - Usługi finansowe Rzeszów

Profit - Lucjan Piotrowski

Rzeszów

Magus Sp. z o.o. - Usługi finansowe Rzeszów

Magus Sp. z o.o.

Rzeszów

Multiagencja MAGUS zaczęła działać na polskim rynku od listopada 2004 r. jako jednoosobowa działalność gospodarcza, a w styczniu 2014 r. została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Kilkunastoletnie doświadczenie na rynku ubezpieczeń i rynku finansowym (kredyty, leasingi, faktoring, obligacje, forex) oraz współpraca z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi jak i bankami, pozwala nam przygotować ofertę odpowiadającą indywidualnej potrzebie klienta. Naszym celem jest, aby nasi Klienci mieli poczucie bezpieczeństwa i stabilności finansowej. Oferujemy nie tylko sprzedaż, pomagamy także dokonać świadomego wyboru, zapewniającego poczucie spokoju przez cały okres trwania umowy, a także służymy pomocą na każdym etapie jej

AVIVA I Oddział Rzeszów - Usługi finansowe Rzeszów

AVIVA I Oddział Rzeszów

Rzeszów

Nasza firma wykonuje ubezpieczenia, inwestycje, emeryturę. Działamy w Polsce od 1992r. i jesteśmy jedną z największych instytucji finansowych w kraju. Obsługujemy 3,5 miliona klientów i zarządzamy aktywami o wartości ok. 50 miliardów zł. Kluczowym obszarem działalności są indywidualne ubezpieczenia na życie i długoterminowe inwestycje. Oferujemy również grupowe ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe dla klientów indywidualnych i firm, fundusze inwestycyjne oraz ubezpieczenia zdrowotne. Nasze usługi świadczymy w województwie podkarpackim. Zapraszamy do współpracy.

Maciej Kuciński - Usługi finansowe Rzeszów

Maciej Kuciński

Rzeszów

Nasze pole działania to kredyty dla osób fizycznych i firm. Realizujemy prace od 2016. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to woj. podkarpackie. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z naszych usług.

Fido Finanse - Usługi finansowe Rzeszów

Fido Finanse

Rzeszów

Kredyty konsolidacyjne,gotówkowe,hipoteczne,prywatne.Doradzamy naszym klientom na każdym etapie.Ubezpieczenia majątkowe,komunikacyjne i na życie. Firma nasza powstała w 2016 roku i współpracuję z wieloma operatorami finansowymi.Naszą firmę wyróżnia uczciwość i lojalność wobec naszych klientów.

Rudna mała Bzianka Rzeszów Matysówka Krasne więcej...
Opisz czego potrzebujesz:
Uwaga:
Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.