Powiedz jak możemy Ci pomóc

Bartłomiej Nowak Pośrednictwo Finansowe

Rzeszów

6

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Kim jestem? Rozwój OVB opiera się od 50 lat na modelu biznesowym, który koncentruje się na życzeniach i celach moich Klientów. Doradzam kompleksowo i indywidualnie.
Finanse, planowanie i zabezpieczenie finansowe to tematy, które są ważne w naszym życiu, czy tego chcemy, czy nie. Jednak tylko nieliczni mają odpowiednią wiedzę na ten temat - rynek jest złożony, istnieje wiele produktów finansowych i jeszcze więcej możliwości ich wykorzystania. Tym ważniejsze jest, aby mieć u swojego boku eksperta, który pomaga podejmować właściwe decyzje.

Branża

Obszar działania

Lubelskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie, Małopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

24 opinie

5 gwiazdek (24)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Petro K. 22 lutego 2024
Zapytanie o kredyt na zakup mieszkania lub domu, 400 000-500 000zł, Kraków
Pozytywna opinia

Pełny profesjonalizm. Kompetentne doradztwo przed wykonaniem prac. Usługa wykonana szybko, fachowo, porządnie i solidnie.

Bartłomiej Nowak Pośrednictwo Finansowe, 23 lutego 2024

Dziękuję za polecenie.

Adrian G. 21 lutego 2024
Pozytywna opinia

Jako klient Pana Bartłomieja, chciałbym podzielić się moją opinią na temat obsługi z zakresu ubezpieczenia firmy oraz ubezpieczenia na życie i uszczerbki. Obsługa z zakresu ubezpieczenia firmy jest kluczowa dla zapewnienia bezpieczeństwa i stabilności finansowej przedsiębiorstwa. Dobry doradca finansowy powinien zwracać uwagę na szczegóły i proponować kompleksowe rozwiązania, które chronią firmę przed różnymi ryzykami, takimi jak straty finansowe z powodu awarii, kradzieży czy odpowiedzialności cywilnej. Profesjonalna obsługa w zakresie ubezpieczenia firmy powinna być dostosowana do indywidualnych potrzeb i specyfiki działalności przedsiębiorstwa. Natomiast ubezpieczenie na życie i uszczerbki ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa finansowego dla siebie i swoich bliskich. Doradca finansowy powinien pomóc klientowi w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia na życie, które zapewni ochronę w przypadku nieprzewidzianych sytuacji, takich jak choroba, wypadek czy śmierć. Ważne jest, aby ubezpieczenie to było dopasowane do potrzeb klienta i jego sytuacji życiowej. Podsumowując, profesjonalna obsługa z zakresu ubezpieczenia firmy oraz ubezpieczenia na życie i uszczerbki - bardzo dziękuję za pomoc i polecam usługi Bartłomieja.

Tomasz F. 21 lutego 2024
Pozytywna opinia

Z całego serca polecam, bardzo dobra komunikacja i konkretne odpowiedzi na pytania!

Jacek W. 12 lutego 2024
Potrzebuję kredytu na zakup mieszkania lub domu, 300 000-399 999zł, Koszyce Wielkie
Pozytywna opinia

Pan Bartłomiej wszystko wyjaśnia w sposób przystępny i klarowny. Z czystym sumieniem polecam!

Bartłomiej Nowak Pośrednictwo Finansowe, 21 lutego 2024

Bardzo dziękuję!

Michał K. 21 grudnia 2023
Szukam kredytu na zakup mieszkania lub domu, 610000zł, Rzeszów
Pozytywna opinia

Super współpraca, bardzo dobre podejście do klienta, jak najbardziej polecam!

Bartłomiej Nowak Pośrednictwo Finansowe, 23 lutego 2024

Dziękuję za zaufanie.

Małgorzata M. 19 grudnia 2023
Potrzebuję kredytu na budowę domu, 150 000-199 999zł, Tomaszów Lubelski
Pozytywna opinia

Pan Bartłomiej zdobył naszą sympatię już w pierwszych minutach naszej rozmowy. Pełny profesjonalizm oraz ogromna wiedza, dzięki której wyczerpująco odpowiadał na szereg naszych pytań od razu wzbudziły nasz szacunek. W późniejszym etapie okazało się, że to pierwsze wrażenie nie było mylne- Pan Bartłomiej z ogromnym zaangażowaniem zajął się naszym kredytem hipotecznym i dzięki Panu Bartkowi wiemy że niemożliwe staje się jednak możliwe. Wraz z mężem polecamy Pana Bartka- pełen profesjonalizm, jasne i klarowne odpowiedzi oraz ogromna pomoc .

Bartłomiej Nowak Pośrednictwo Finansowe, 20 grudnia 2023

Bardzo dziękuję za tak motywujące słowa.

Wojciech B. 10 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Świetnie dobrane ubezpieczenie do moich potrzeb. Pan Bartłomiej uwzględnił niuanse, dzięki którym później otrzymałem odszkodowanie. Dodatkowo została mi zapewniona kompleksowa pomoc podczas zgłaszania szkody. Polecam.

Arkadiusz N. 10 grudnia 2023
Zapytanie o kredyt na budowę domu, 700000zł, Bochnia
Pozytywna opinia

Fachowe doradztwo i super kontakt z klientem, tak zwyczajnie, po ludzku.:)

Patryk D. 9 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Polecam usługi Pana Bartłomieja. Doradztwo na wysokim poziomie, duża wiedza cały czas uzupełniana nowinkami ze świata finansów.

Magdalena K. 8 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Ze strony Bartłomieja zawsze profesjonalne doradztwo, z naszej - pełne zaufanie. W listopadzie minął kolejny rok kiedy możemy cieszyć się udaną współpracą i poczuciem bezpieczeństwa, które dają nam produkty dobrane przez Bartłomieja. Dziękujemy!

Dominik L. 8 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Idealny kontakt z klientem. Rozwiązania indywidualne bardzo dopasowane.

Agnieszka W. 7 grudnia 2023
Potrzebuję kredytu na zakup domu lub mieszkania, 350000zł, Rzeszów
Pozytywna opinia

Chciałabym gorąco polecić Pana Bartłomieja , z którym miałam okazję niedawno współpracować. To profesjonalista, który zapewnił doskonały kontakt i skuteczne wsparcie na każdym etapie procesu. Profesjonalizm i zaangażowanie tego eksperta kredytowego są godne polecenia. Pan Bartłomiej to odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. Pozdrawiam

Jagoda N. 6 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Bardzo polecam Pana Bartłomieja. Pomógł mi dobrać ubezpieczanie studencie oraz ubezpieczanie na wakacje.

Renata B. 5 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Profesjonalizm, kompetencja, zaangażowanie, miła atmosfera, polecam.

Michalina K. 5 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Pan Bartłomiej cechuje się ogromnym profesjonalizmem, szczegółowo przedstawił możliwości i ofertę, w razie pytań zawsze udzieli wyczerpującej odpowiedzi. Indywidualnie podchodzi do klienta, bada potrzeby i znajduje najkorzystniejsze rozwiązania.

Sonia P. 5 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Pan Bartłomiej pełen profesjonalizm, przy zakupie polisy na życie i od nieszczęśliwych wypadków wszystko wyjaśnione bardzo dokładnie, nie było żadnych wątpliwości. Kiedy już doszło do nieszczęśliwego wypadku byłam niestety za granicą i nie mogłam wielu spraw załatwić od ręki, pan Bartłomiej służył pomocą i ubezpieczenie zostało wypłacone bez problemu. Bardzo polecam, profesjonalna firma. 👌🏻👍🏻

Marcin N. 5 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Pełny profesjonalizm. Pan Bartłomiej doradził jak zabezpieczyć firmę i ludzi w niej pracujących. Ubezpieczenie grupowe dla wszystkich pracowników dobrane do potrzeb zgodnie z oczekiwaniami. Pozdrawiam.

Mateusz N. 4 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm i rzetelność w zakresie doradztwa dot. ubezpieczenia. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i kompleksowej obsługi, cieszę się, że trafiłem właśnie na Pana Bartłomieja! Niezwykle prawdziwe okazuje się bowiem powiedzenie, iż przezorny zawsze ubezpieczony!

Przemysław N. 4 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Sprawnie zorganizowane ubezpieczenie samochodowe i wakacyjne. Jestem bardzo zadowolony :)

Bartłomiej Nowak Pośrednictwo Finansowe, 6 grudnia 2023

Serdecznie dziękuję za opinię.

Karolina O. 4 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Super obsługa, najlepsze oferty skrojone pod potrzeby klienta. Serdecznie polecam

Bartłomiej Nowak Pośrednictwo Finansowe, 6 grudnia 2023

Dziękuję za zaufanie.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Bartłomiej Nowak Pośrednictwo Finansowe
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Ubezpieczenie utraty dochodu dla przedsiębiorców

od 100 do 300 zł

Dla kogo jest to ubezpieczenie? Ubezpieczenie od utraty dochodu przeznaczone jest dla przedsiębiorców i osób wykonujących wolne zawody np. architekta, księgowego, adwokata, rzemieślnika lub marynarza oraz osób zatrudnionych na etacie o wysokich bieżących zobowiązaniach finansowych (np. kredytobiorcy). Z czego składa się zakres ochrony? Podstaw...

Rozwiń

Ubezpieczenia dla Firm

od 200 do 10000 zł

Ubezpieczenie Pakiet BIZNES jest dla Ciebie, jeśli: majątek Twojej firmy nie przekracza 15 mln zł w jednej lokalizacji (30 mln zł we wszystkich lokalizacjach firmy), zarządzasz wspólnotą lub spółdzielnią mieszkaniową, jesteś właścicielem np.: restauracji, pensjonatu, apteki, sklepu spożywczego, salonu fryzjerskiego, warsztatu samochodowego czy f...

Rozwiń

Ubezpieczenia OC/AC/ASS/NNW

od 300 do 10000 zł

Ubezpieczenie OC pokrywa szkody osoby przez nas poszkodowanej, z kolei odszkodowanie z tytułu AC likwiduje szkody własne. Zakres ubezpieczenia OC jest identyczny bez względu na zakład ubezpieczeń, zaś w przypadku polisy AC panuje pełna dowolność, dlatego oferta każdej firmy może być zupełnie inna.

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Podkarpacka 12a, 35-082 Rzeszów

WWW

https://www.facebook.com/profile.php?id=61551690848979

Telefon

696 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Bartłomiej Nowak Pośrednictwo Finansowe
Imię (pierwsze) BARTŁOMIEJ
Nazwisko NOWAK
Data rozpoczęcia działalności 2022-05-02
NIP 8952241057
Regon 521901464

Siedziba

Kraj Polska
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Wrocław
Gmina Wrocław-Psie Pole
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 51505
Poczta Wrocław
Ulica ul. Ferdynanda Magellana
Numer nieruchomości 8

Rejestracja

Organ rejestrowy MINISTER ROZWOJU, PRACY I TECHNOLOGII
Data powstania 2022-05-02

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6622Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW I BROKERÓW UBEZPIECZENIOWYCH
Przeważające PKD
6629Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA UBEZPIECZENIA I FUNDUSZE EMERYTALNE
6619Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.