Resfinance Mirosław Paszek - Kredyty i Ubezpieczenia Rzeszów - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Resfinance Mirosław Paszek - Kredyty i Ubezpieczenia nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Resfinance Mirosław Paszek - Kredyty i Ubezpieczenia

O specjaliście

Przez okres 12 lat przeprowadziłem setki spraw związanych z pozyskaniem finansowania.
Zadowolenie i satysfakcja moich Klientów jest właśnie tym bodźcem, który jeszcze bardziej napędza mnie do wytężonej pracy.
Porównuję oferty banków i pomagam wybrać najkorzystniejsze rozwiązania finansowe. Wyliczam zdolność kredytową, szacuję koszty początkowe i całkowite kredytu. Pomagam w kompletowaniu dokumentów. (Ten etap procesu kredytowego uważam za najważniejszy bo jeśli wnioski kredytowe są dobrze przygotowane to decyzja kredytowa banku zostaje wydana zdecydowanie szybciej.)
Składam jednocześnie wnioski kredytowe do kilku banków, co minimalizuje ryzyko braku uzyskania finansowania i pozwala na negocjacje cenowe z bankami. Jestem w stałym kontakcie z Klientem na każdym etapie procesu kredytowego.
Moja praca nie kończy się w chwili podpisania umowy kredytowej. Jeśli Klient czegoś nie zrozumiał lub chciałby się upewnić zawsze może liczyć na moją pomoc.

Branża

Kredyt hipotecznyKredyt dla firmUbezpieczenia na życieKredyt konsolidacyjnyKredyt gotówkowy

Obszar działania

Podkarpackie, Austria, Belgia, Francja, Hiszpania, Irlandia, Niemcy, Słowacja, Ukraina, Wielka Brytania, Włochy

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 3 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Tomasz K., 10 października 2018
Pozytywna opinia

W pełni profesjonalny doradca. Potrafi jasnym i zrozumiałym językiem wyjaśnić wszystkie zagadnienia kredytu. W moim przypadku był to kredyt mieszkaniowy. Przez wszystkie etapy zakupu mieszkania mogłem liczyć na pomoc pana Mirka. A nawet i teraz po zakupie zdarza mi się z nim kontaktować jeśli coś jest dla mnie nie zrozumiałe w kredycie. Szczerze polecam i życzę powodzenia!!

Dorota M., 8 października 2018
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Mirosławem. Pomagał mi przy kredycie na zakup mieszkania. Kredyt został szybko i bez problemu udzielony. Pan Mirosław wyjaśnił mi wszystkie zawiłości związane z kredytem i przeprowadził przez cały proces kredytowy. Szczerze polecam!

Artur S., 8 października 2018
Pozytywna opinia

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu -pełen profesjonalizm. Polecam.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Resfinance Mirosław Paszek - Kredyty i Ubezpieczenia

Powiązane produkty i usługi: Decyzja kredytowaKalkulator kredytu mieszkaniowego,  Hipoteka umowna kaucyjna, Zdolność kredytowa hipoteczny, Kredyt hipoteczny na mieszkanie, Zdolność kredytowa hipoteczna, Decyzja kredytowa Rzeszów,  Kalkulator kredytu mieszkaniowego Rzeszów, Hipoteka umowna kaucyjna Rzeszów, Zdolność kredytowa hipoteczny Rzeszów, Kredyt hipoteczny na mieszkanie Rzeszów, Zdolność kredytowa hipoteczna Rzeszów, Kredyty hipoteczne, Kredyty na zakup mieszkania, Kredyty na budowę domu, Kredyty konsolidacyjneKredyty samochodoweKredyty gotówkowePożyczkiKredyty dla firm

Oferta

kredyty konsolidacyjne
Polska
0.00 zł

Pomagam przy wyborze kredytu na spłatę innych zobowiązań finansowych. Jeśli obecnie płacone raty kredytów są dla Ciebie zbyt wysokie i mocno obciążają domowy budżet, to zapraszam na spotkanie. Spróbuję znaleźć takie rozwiązania, które zmniejszą wysokość obecnie płaconych rat kredytowych.

Kredyty gotówkowe
Polska
0.00 zł

Oferuję pomoc przy wyborze kredytów na dowolny cel. Kredyty gotówkowe to minimum formalności, a pieniądze można otrzymać nawet w dniu złożenia wniosku.

kredyty mieszkaniowe, kredyty na budowę domu
Polska
0.00 zł

Pomagam przy wyborze najbardziej odpowiedniego kredytu na zakup mieszkania, kredytu na budowę domu. Porównuję oferty kredytowe. Pomagam zgromadzić potrzebne dokumenty i wypełnić wnioski. Przeprowadzam Klienta przez cały proces zakupu nieruchomości.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Bernardyńska 11, Rzeszów

Telefon

508****** Pokaż numer
508****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Mirosław Paszek

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Resfinance Mirosław Paszek
Imię (pierwsze) MIROSŁAW
Nazwisko PASZEK
Data rozpoczęcia działalności 2008-08-01
NIP 6842329407
Regon 180348930

Siedziba

Kraj Polska
Województwo PODKARPACKIE
Powiat Rzeszów
Gmina Rzeszów
Miejscowość Rzeszów
Kod pocztowy 35235
Poczta Rzeszów
Ulica ul. Kolorowa
Numer nieruchomości 14
Numer lokalu 4

Kontakt

Email kredyty.mp@interia.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 2008-07-21
Data rozpoczęcia działalności 2008-08-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6499Z POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
Przeważające PKD
6629Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA UBEZPIECZENIA I FUNDUSZE EMERYTALNE
6622Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW I BROKERÓW UBEZPIECZENIOWYCH
6619Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.