Finanse Krosno - Najlepsi w 2020

Najlepsi Specjaliści od Finansów w Krośnie, 2020

139 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 139 firm
w kategorii Finanse

N ZOZ Euro-Rehmed, Dom Babci Zosi, Tech-glass Krosno

Jako klient Biura usług finansowych Pani Małgorzaty Zajdel mogę z czystym sumieniem polecić Panią Małgorzatę oraz jej biuro jako firmę. Bardzo dobra współpraca oraz rzetelne przygotowywanie dokumentów. Polecam.

Aneta Ł.

Leasing i pożyczka: Finansujemy: •maszyny do obróbki metalu, drewna i tworzyw sztucznych •maszyny pakujące •urządzenia dla przemysłu gastronomicznego, piekarniczego i cukierniczego •maszyny poligraficzne i drukarskie •urządzenia biurowe •urządzenia dla techniki pojazdowej •technologie związane z gospodarką komunalną …oraz wiele innych maszyn i urządzeń •samochody osobowe •samochody dostawcze do 3,5 t •motocykle •ciągniki •kombajny •przyczepy rolnicze •maszyny rolnicze •linie do sortowania i pakowania owoców oraz warzyw •koparki •ładowarki •spycharki •maszyny drogowe (m.in. walce, kruszarki, ubijaki, zagęszczarki) •wózki widłowe

Maciej T.

VISION4BUSINESS - Finanse Krosno
Zakład Sklep Zegarmistrzowski

Super profesjonalna i rzeczowa obsługa. Pani Ania załatwiła mają sprawę w 100%, a nie było łatwo. Polecam bardzo.

Kancelaria Podatkowa i Biuro Rachunkowe Bożena Pacek - Finanse Krosno

Cechami, które wyróżniają moją Kancelarię Podatkową są profesjonalizm, rzetelność, doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Na rynku działam nieprzerwanie od ponad 20 lat. Jestem Doradcą Podatkowym ze zdanym egzaminem państwowym nr wpisu: 01229. Świadczymy usługi: 1. Księgowe: - Księgi rachunkowe (pełna księgowość) - Podatkowa księga przychodów i rozchodów - Ryczałt od przychodów ewidencyjnych - Ewidencje podatku od towarów i usług – VAT - Ewidencje środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia - Pełna obsługa kadrowo-płacowa - Sporządzanie zakładowych planów kont - Opracowanie instrukcji obiegu i kontroli dokumentów 2. Doradztwo Podatkowe: - reprezentowanie Klientów w postępowaniach

Dołącz do naszych Specjalistów od Finansów w Krośnie

Działasz na rynku jako Specjalista od Finansów i szukasz nowych Klientów z Krosna lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
DIGNUM RACHUNKOWOŚĆ - Finanse Krosno

Wieloletnie doświadczenie na rynku usług księgowych, liczne szkolenia doskonalące, zdobyte certyfikaty oraz poparte referencjami sukcesy w pracy na rzecz Klientów stanowiły solidną bazę do rozpoczęcia działalności firmy DIGNUM. Słuszność decyzji potwierdzają kolejne przedsiębiorstwa, które korzystają z szerokiej oferty, nad którą nieustannie pracują nasi wykwalifikowani specjaliści, czyniąc ją coraz bardziej dopasowaną do realnych potrzeb Klientów. DIGNUM sp. z o.o. zatrudnia bowiem wyłącznie doskonałych księgowych i ekspertów z zakresu rachunkowości, podatków, finansów oraz zarządzania. Firma skutecznie realizuje założony cel, jakim jest maksymalne usprawnienie obsługi przedsiębiorstw w ich bieżącym funkcjonowaniu oraz w sytuacjach

Biuro Rachunkowe JM - Finanse Krosno

Zajmujemy się sprzedażą od 2009. Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli szukasz ofert na pełną księgowość firm, fundacji, stowarzyszeń, klubów sportowych oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Obsługujemy Klientów na terenie powiat krośnieński. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

MULTI-POLISA - Finanse Krosno

MULTI-POLISA

Krosno

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą która posiada duże doświadczenie w zakresie ubezpieczeń. W trakcie naszej działalności nawiązaliśmy współpracę zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami. Kładziemy duży nacisk na jakość oferowanych przez nas usług, dzięki czemu powiększa nam grono zadowolonych klientów. Obecnie możemy zaoferować Państwu do wyboru 16 różnych towarzystw ubezpieczeniowych, dzięki temu możemy znaleźć dla Państwa najbardziej satysfakcjonującą ofertę zarówno jeśli chodzi o ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, turystyczne, rolnicze czy ubezpieczenia dla firm. Cieszymy się, że coraz więcej klientów obdarza nas swoim zaufaniem, przez co umacniamy swoją pozycję na rynku ubezpieczeń w Krośnie. Staramy się dla Państwa

Jakub Zajdel

Krosno

Świadczone przez naszą firmę usługi to ubezpieczenia grupowe. Rozpoczęliśmy działalność od 2015. Obsługujemy Klientów z lokalizacji Podkarpacia. Zachęcamy do kontaktu.

Leasing4car

Krosno

Porównanie cen i kosztów w Krośnie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu specjalistów od finansów? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Krośnie? Złóż zapytanie, a specjaliści od produktów finansowych z Krosna sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Opisz czego potrzebujesz:
Uwaga:
Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Monika Brzęczka

Krosno

3NS Marcin Nitka

Krosno

Pośrednictwo Ubezpieczeniowe

Krosno

Biuro Rachunkowe OPTIMAL

Krosno

Biuro specjalizuje się w obsłudze spółek zarówno o działalności handlowej, usługowej i produkcyjnej. To co nas wyróżnia od innych biur to godziny otwarcia oraz usługi z wyższej półki w tym przekształcenia. Każdego klienta traktujemy indywidualnie dopasowując się do jego potrzeb. Wielu klientów zamieściło dobre opinie na temat świadczonych przez nas usług. Jeżeli Państwo potrzebujecie sprawnej i fachowej obsługi, prawidłowo i rzetelnie prowadzonych ksiąg to zapraszamy do nas.

Finans Tomasz Hebzda

Krosno

Finans Pożyczki - Kredyty - Leasing działamy na rynku usług finansowych i ubezpieczeniowych od 2001 pierwszego roku. Mieścimy się w Krośnie, posiadamy bogatą ofertę produktów bankowych i pozabankowych umożliwiających nam dopasować ofertę każdemu klientowi, zarówno temu z dobrą historią kredytową jak i temu z gorszą. Posiadamy szeroką ofertę kredytów na pojazdy, kredytujemy samochody używane i nowe, osobowe i ciężarowe, autobusy. Oferujemy kredyty konsumpcyjne o wysokich kwotach,kredyty konsolidacyjne pozwalające zmniejszyć obciążenia miesięczne i zwiększyć wolny dochód. Ubezpieczenia Zajmujemy się ubezpieczeniami majątkowymi i komunikacyjnym, posiadamy w ofercie kilka towarzystw ubezpieczeniowych co pozwala nam dobrać korzystną cenowo i

Controlling Biznes Finanse Tomasz Zajdel

Krosno

Wykonujemy prace od 2000. Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli szukasz ofert na biznes plan, prognozy finansowe, uzyskanie kredytu. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie woj. podkarpackiego. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

Krzysztof Pilawa OVB Alfinanz

Krosno

OVB – największe europejskie przedsiębiorstwo doradztwa i pośrednictwa finansowo-majątkowego. Sposób działania firmy polega na pośredniczeniu między jej klientami a firmami z rynku finansowego w danym kraju (samo OVB nie oferuje własnych produktów finansowo-majątkowych). OVB działa w oparciu o zasadę Allfinanz (wszystkie finanse), tzn. stara się pomagać swoim klientom w sposób kompleksowy we wszelkich sprawach finansowo-majątkowych. Inną zasadą OVB jest długoterminowość współpracy z klientami - firma stara się pomagać swoim klientom całe ich życie, prowadząc tzw. serwis. Aktualnie w sieci sprzedaży OVB działa ponad 7000 osób (na szczeblu minimum kierowniczym) w Europie, około 2500 osób w Niemczech i 4600 w pozostałych krajach.

Bilans + Sp. z o.o. - Finanse Krosno

Oddział PZU SA w Krośnie - Finanse Krosno

Opinie i porady na temat specjalistów od finansów

Jeśli interesują Cię opinie na temat specjalistów od finansów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Krosna. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci produktów finansowych. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Biuro Rachunkowe Władysław Niezgoda - Finanse Krosno

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group - Finanse Krosno

Finance Partner - Finanse Krosno

Biuro Usług Rachunkowych Krawczyk Kazimiera - Finanse Krosno

F H u Logistyka Waldemar Głowacki - Finanse Krosno

ING Nationale-Nederlanden Polska S.A. - Finanse Krosno

SpecMed Sp. z o.o. - Finanse Krosno

Kancelaria Doradcy Podatkowego Grzegorz Patla - Finanse Krosno

Kredyt Bank 1 Oddział w Krośnie - Finanse Krosno

Biuro Rachunkowe „EURO” Spółka cywilna - Finanse Krosno

Aviva Renata Andrzejczyk

Krosno

Nazywa się Renata Andrzejczyk i reprezentuję firmę Aviva. Specjalizuję się w ubezpieczeniach na życie. W mojej codziennej pracy pomagam swoim klientom dbać o spokojną przyszłość. Dodatkowo swoje usługi uzupełniam ubezpieczeniami zdrowotnymi, ubezpieczeniami pracowniczymi, inwestycjami i odkładaniem na przyszłą emeryturę.

Biuro Konsultingowe Allfinanz Halina Wilczyńska - Finanse Krosno

Mobilne Biuro Rachunkowe Monika Malena - Finanse Krosno

Wanda Foryś

Krosno

Krosno Potok więcej...
Opisz czego potrzebujesz:
Uwaga:
Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.