Otrzymaj oferty od specjalistów jak Biuro Rachunkowe Joanna Tchórzewska nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Biuro Rachunkowe Joanna Tchórzewska

O specjaliście

Biuro Rachunkowe Joanna Tchórzewska jest firmą rodzinną. Księgowością zajmujemy się w naszej rodzinie już drugie pokolenie. Pionierką w tym zawodzie jest moja mama – Grażyna - która pracowała w tym zawodzie wiele lat, początkowo jako księgowy a następnie jako główny księgowy m.in. w firmach produkcyjnych i usługowych. Obecnie mimo przejścia na emeryturę jest nadal aktywna zawodowo, świadcząc usługi księgowe i stanowiąc silne wsparcie w naszej firmie. Kontynuując doświadczenia zawodowe mamy, również ja wybrałam rachunkowość jako swój zawód. Po skończeniu studiów magisterskich przez piętnaście lat pracowałam w Pierwszym Urzędzie Skarbowym we Wrocławiu. Posiadam Certyfikat Księgowego i nadal poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce i oddział KPMG we Wrocławiu. Posiadamy Ubezpieczenie OC w PZU S.A. Nasze Biuro Rachunkowe zostało wpisane na listę Certyfikowanych Biur Rachunkowych przez Centrum Informacji Księgowej.
Jako księgowe dbamy, aby rozliczenia księgowe naszych klientów były prowadzone rzetelnie, skrupulatnie, w obowiązujących terminach oraz zgodnie z obowiązującym prawem. Naszym priorytetem nie jest maksymalizacja ilości klientów ale świadczenie wysokiej jakości usług w sposób dokładny i terminowy. Dotychczas rozliczałyśmy klientów z branży budowlanej, stacjonarne sklepy spożywcze, sklepy internetowe oraz zakłady fryzjersko-kosmetyczne. Posiadamy również doświadczenie w rozliczaniu najmu/dzierżawy lokali mieszkalnych.Księgowość dla naszych Klientów prowadzimy wykorzystując oprogramowanie renomowanej firmy Insert (Rachmistrz, Rewizor, Subiekt). Korzystając z doświadczeń staramy się maksymalnie automatyzować proces przenoszenia dokumentów z systemów sprzedażowych i magazynowych naszych Klientów. W razie potrzeby doradzamy przedsiębiorcom rozpoczynającym swoją działalność w wyborze programów do ewidencji sprzedaży (fakturowania) lub urządzeń fiskalizujących sprzedaż (kasy fiskalne lub drukarki fiskalne).

Branża

Biuro rachunkowe, Usługi podatkowe, Kadry, Porady księgowe

Obszar działania

Dolnośląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

9 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Tadeusz U. 25 marca 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalne i rzetelne biuro rachunkowe. Polecam.

Klaudia K. 25 marca 2021
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm i dyspozycyjność. Pani Joanna jest przesympatyczna, cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, chętnie dzieli się swoją wiedzą, rzetelnie i na czas przygotowuje wszystkie dokumenty. Zdecydowanie polecam!

Pan P. 10 lutego 2021
Pozytywna opinia

Pani Joanna zawsze służy pomocą i radą, a prowadzoną księgowość oceniam jako bezbłędną. Zdecydowanie polecam!

Biuro Rachunkowe Joanna Tchórzewska, 10 lutego 2021

Dziękuję za udaną współpracę.

Robert K. 21 lutego 2019
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony z usług biura rachunkowego ,szybko i profesjonalnie, polecam.

Mohammad R. 9 lutego 2019
Pozytywna opinia

Bardzo mila i profesjonalna obsługa!!! Serdecznie polecam!

Paulina R. 7 grudnia 2018
Pozytywna opinia

Zawsze profesjonalne podejście do klienta, ale przy tym bardzo sympatycznie. Bardzo pomocna, zawsze można liczyć na konkretne rozwiązanie każdej kwestii. Polecam.

Małgorzata J. 4 grudnia 2018
Pozytywna opinia

Profesjonalne biuro, życzliwa i kompetentna księgowa. Polecam korzystanie z usług biura mgr Joanny Tchórzewskiej.

Agnieszka Ż. 3 grudnia 2018
Pozytywna opinia

Firma charakteryzująca się wysokim poziomem specjalistycznej wiedzy. Cenię sobie "opiekę" jaką roztoczyła Pani Joanna, czuwając nad każdym formalnym aspektem prowadzonej działalności. Dodajmy do tego elastyczność w komunikacji i mamy firmę idealną. Polecam!

Aleksandra F. 2 grudnia 2018
Pozytywna opinia

Bardzo świetna współpraca, polecam! Jestem bardzo zadowolona.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Biuro Rachunkowe Joanna Tchórzewska

Powiązane produkty i usługi: RachunkowośćFundusz private equitySzybki faktoringKsięgowanie przychodów i rozchodów,  Rachunkowość Wrocław, Fundusz private equity WrocławSzybki faktoring WrocławKsięgowanie przychodów i rozchodów Wrocław,  Naszym klientom oferujemy profesjonalne usługi księgowe, Wszystkie formy rozliczeń księgowych ryczałt, Kpir, Księgi rachunkowe, Kadry i płace, Zus rozliczenia deklaracji rocznych pit, Pomoc przy założeniu i rejestracji firmy

Oferta

Rejestracja firmy
Polska
do uzgodnienia

Oferujemy pomoc przy: -wyborze formy opodatkowania, -rejestracji do ZUS i wybranie w odpowiedniej wysokości składki, -rejestrację w CEiDG

Oferujemy pomoc przy rozliczaniu deklaracji podatkowych z zakresu podatków bezpośrednich:
Polska
do uzgodnienia

podatek dochodowy od osób fizycznych PIT, podatek od spadków i darowizn, podatek od czynności cywilno-prawnych, podatek od nieruchomości.

Kadry i płace, ZUS
Polska

-sporządzanie listy płac, -ewidencja wynagrodzeń, -sporządzanie deklaracji ZUS, -przekazywanie deklaracji do ZUS w formie elektronicznej ( Płatnik), -sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych dla pracowników PIT-11, PIT-4R, PIT-8AR

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Ul. Wałbrzyska 12 , Wrocław

WWW

www.brjt.pl

Telefon

509****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/BRJT-Biuro-Rachunkowe-2181088905481825

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Biuro Rachunkowe Joanna Tchórzewska
Imię (pierwsze) JOANNA
Drugie imię MARIA
Nazwisko TCHÓRZEWSKA
Data rozpoczęcia działalności 2018-05-03
NIP 8992125587
Regon 380153640

Siedziba

Kraj Polska
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Wrocław
Gmina Wrocław-Krzyki
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 52314
Poczta Wrocław
Ulica ul. Wałbrzyska
Numer nieruchomości 12

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2018-05-08
Data powstania 2018-04-28
Data rozpoczęcia działalności 2018-05-03

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6920Z DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA; DORADZTWO PODATKOWE
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.