Tłumaczenia symultanicznie Warszawa - Najlepsi w 2021

Tłumacze Symultaniczni w Warszawie, 2021

72 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 72 firm
w kategorii Tłumaczenia symultanicznie

Tłumaczenia symultanicznie Warszawa
Zofia W.

Współpracuję z biurem już kilka lat wszystko układa się bardzo dobrze, tłumaczenia są na bardzo wysokim poziomie, kontakt z firmą super bo mamy opiekuna projektu. Wszystkie tłumaczenia są bardzo spójne zarówno językowo jak i graficznie.

Dymitr M.

Wspaniały Serwis i bardzo profesjonalne traktowanie mnie jako klienta. Dziękuję Serdecznie. Dymitr Markiewicz

Anna N.

Szukałam dobrego tłumacza w United właśnie na takiego na trafiłam. Tekst przetłumaczony bardzo szybko. Polecam!

Hanna H.

Dobra współpraca. Polecam! HH - Tłumacz pisemny/ustny języka angielskiego i arabskiego.

Native speaker FRANCUSKI i POLSKI. Posiadam doświadczenie w tłumaczeniu na język francuski, między innymi poprzez tłumaczenie stron internetowych, kart produktowych, zwykłych tekstów, aplikacji, materiałów marketingowych.

Dołącz do naszych Tłumaczy Symultanicznych w Warszawie

Działasz na rynku jako Tłumacz Symultaniczny i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Karolina J

 • Warszawa

T2 Translation do tłumaczenia do kwadratu dla biznesu. Wykonujemy tłumaczenia pisemne - zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne - we wszystkich językach. Działamy szybko, ekonomicznie i profesjonalnie. Specjalizujemy się w tłumaczeniach specjalistycznych dla: budownictwa, sektora IT, kancelarii prawnych, sektora FMCG i wielu innych. Nasz doświadczony zespół tłumacz profesjonalnie i na czas przygotuje każde tłumaczenie, a my gwarantujemy natychmiastowy kontakt i merytoryczną pomoc. T2 Translation to spółka-córka agencji tłumaczeniowej Wordlink, która na rynku działa od 2010 r. W T2 skupiamy się na obsłudze dużych zleceń i dużych podmiotów oraz tłumaczeniach specjalistycznych. Co nas wyróżnia? Dzięki wydajnych procesom obsługujemy szybko

Anna Domaniecka

 • Warszawa

Witam, od ponad 20 lat jestem zawodowo związana z różnego rodzaju usługami z zakresu tłumaczeń pisemnych, a w szczególności ustnych z i na język angielski. Mam też kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Posługuję się tym językiem na codzień i z pasją zgłębiam jego tajniki. Jestem osobą komunikatywną i otwartą na poszerzające moje horyzonty doswiadczenia. Posiadam certyfikat bezpieczeństwa. Zapraszam do współpracy.

Grupa Optima stworzyła biuro usług księgowych z myślą o obsłudze małych i średnich przedsiębiorców. Pracownikami naszego biura są fachowcy z wieloletnim doświadczeniem z wiedzą bieżąco aktualizowaną specjalistycznych szkoleniach do najnowszych wymagań podatkowych. Zapewniamy profesjonalne i rzetelne podejście do każdego Klienta. Mamy doświadczenie w rozliczaniu kierowców transportu międzynarodowego, fv eksport import, lojalnościowych i motywacyjnych. zapraszamy do naszych biur w Warszawie i Krakowie. Mamy nadzieję, że nasze biuro rachunkowe spotka się z Państwa zainteresowaniem.

REDDO Translations Sp. z o.o.

 • Warszawa

REDDO Translations to nie typowe biuro tłumaczeń – to firma tłumaczeniowa zatrudniająca zespół doświadczonych i wykwalifikowanych tłumaczy wewnętrznych, korektorów i weryfikatorów. Uzupełnienie naszych głównych usług stanowią współpracujący z nami zaufani i sprawdzeni dostawcy. Dzięki temu mamy pewność, że wykonywane przez nas profesjonalne tłumaczenia są na najwyższym poziomie.

Waldemar Gakan

 • Warszawa

doświadczony NAUCZYCIEL/LEKTOR j. niemieckiego (poziom: podstawowy-zaawansowany; szkoły średnie i wyższe) + TŁUMACZ (j. niemiecki - j. polski - j. niemiecki). SOLIDNOŚĆ + KOMPETENCJA+ PASJA. Także: korekta, redakcja prac z dziedziny germanistyki (jestem doktorem lieraturoznawstwa niemieckiego)

Esoleo

 • Warszawa

Esoleo jest to firma z Grupy Cyfrowy Polsat. -Wszystkie instalacje fotowoltaiczne ESOLEO zostały zaprojektowane i przetestowane przez naszych inżynierów, ekspertów od technologii fotowoltaicznej, we współpracy z renomowanymi producentami komponentów Specjalnie przeszkolone ekipy instalatorów ESOLEO wykonują większość instalacji fotowoltaicznych w 1-2 dni. Serwis gwarancyjny naszych strategicznych partnerów - Huawei i Talesun jest realizowany przez inżynierów ESOLEO.

Danuta Olszewska-Ksionek Tłumacz Przysięgły

 • Warszawa

Profesjonalne tłumaczenia poświadczone z języka angielskiego. Tłumaczenia aktów stanu cywilnego, zaświadczeń, dokumentów samochodowych, dokumentów podatkowych, bankowych, ubezpieczeniowych, medycznych, umów, pism procesowych i wielu innych. Tłumaczenia ustne podczas zawierania umów w kancelariach notarialnych, rozpraw, egzaminów na prawo jazdy, egzaminów zawodowych, ślubów itp. Szybkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny.

Vincent Labrada Sp. z o.o.

 • Warszawa

Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych Vincent Labrada to specjalizacja w tematyce technicznej, finansowej, prawnej. Pracujemy również z dokumentami niespecjalistycznymi na potrzeby codziennej komunikacji firm i osób fizycznych. oferujemy tłumaczenia we wszystkich językach europejskich w każdej kombinacji językowej. Każde tłumaczenie jest zweryfikowane przez drugiego tłumacza tzw. proofreading.

Nada

 • Warszawa

Tłumacznie z języka angielskiego tekstów krótkich i długich. Tłumacz jest człowiekiem oczytanym, z dużą wiedzą ogólna i zamiłowaniem do dokładności. Moja strona internetowa z próbkami tłumaczeń: www.uiczul.webwave.dev Malowanie obrazów na zamówienie. Maluję obrazy techniką olejną. Cena i format obrazu do ustalenia. Możliwa stała współpraca.

INTER VERBA Wojciech Malinowski

 • Warszawa

Włoski native speaker pochodzenia polskiego oferuje tłumaczenia ustne i pisemne w następujących kombinacjach językowych. angielski>włoski, polski>włoski, włoski>polski, hiszpański>włoski tłumaczenia pisemne zwykłe od 25 zl za str. (tłumaczenia specjalistyczne - 30 zł za str. - do negocjacji przy większych zleceniach.) tłumaczenia ustne - od 50zl za godz. (możliwość tłumaczeń wyjazdowych) Współpracuję z szeregiem agencji tłumaczeń, mam doświadczenie w tłumaczeniu negocjacji handlowych. Tłumaczenia specjalistyczne - techniczne, prawnicze. CV i referencje na życzenie Wystawiam faktury VAT.

Germanica

 • Warszawa

Moja firma zajmuje się wszystkimi aspektami związanymi z językiem niemieckim, edukacją i tłumaczeniami. Świadczę usługi w zakresie korepetycji, tłumaczeń tekstów i dokumentów (szczególnie prawniczych). Mam na imię Bogusława, jestem absolwentką Wyższej Szkoły Humanistyczno- Ekonomicznej w Pabianicach wydziału Nauk o Wychowaniu na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna z Językiem Niemieckim oraz Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Pedagogika Wieku Dziecięcego. Niedawno ukończyłam studia podyplomowe dla tłumaczy przysięgłych na Uniwersytecie Warszawskim. W najbliższym czasie, po zdaniu egzaminu państwowego będę ubiegać się o uzyskanie tytułu tłumacza przysięgłego. W latach 1992-1997 przebywałam w Niemczech, gdzie tuż po ukończeniu Liceum

Translax

 • Warszawa

BSC Sp. z o.o.

 • Warszawa

clevergroup.pl

 • Warszawa

ILS

 • Warszawa

Mario Fabiani

 • Warszawa

Nasza działalność rozpoczęła się w 2018 roku. Nasza specjalność to tłumaczenia pisemne, ustne, na terenie woj. mazowieckie.

Btp-Ling s.c.

 • Warszawa

Alaksandar Stralcou Smart Solutions

 • Warszawa

Rozpoczęliśmy działalność w 2018 roku. Nasza specjalność to tłumaczenia, korepetycje, edukacja, na terenie Warszawa.

Maciej Gorgol

 • Warszawa

Jesteśmy na rynku od 2014 roku. Nasza specjalność to tłumaczenia prawnicze niemiecki, angielski, na terenie Warszawa.

MDN. Centrum Tłumaczeń. Tłumaczenia pisemne, ustne, przysięgłe

 • Warszawa

MDN Centrum Tłumaczeń - tłumaczenia pisemne, ustne, przysięgłe

Ranking Tłumaczy Symultanicznych obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt. więcej...

Tłumaczenia symultanicznie w innych miejscowościach

Czy potrzebujesz usługi tłumacza przysięgłego?