Sprawy procesowe Wrocław - Najlepsi w 2020

Kancelarie specjalizujące się w Sprawach Procesowych we Wrocławiu, 2020

50 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 50 firm
w kategorii Sprawy procesowe

Sprawy procesowe Wrocław
Paweł W.

Polecam kancelarię i usługi radcy prawnego Mateusza Gawłowicza - jest to profesjonalista godny zaufania, wychodzący na przeciw klientowi i jego potrzebom. Ceny bardzo przystępne.

Sprawy procesowe Wrocław
Paulina K.

Dziękuję Kancelarii Bielawski za pomyślny finał mojej sprawy. Oceniam naszą współpracę na 5. Przede wszystkim za jakość i efektywność w wykonywaniu zleceń. Polecam Kancelarię również za doskonały kontakt, zarówno e-mailowy jak i telefoniczny, za informacje udzielane na bieżąco oraz kulturę i podejście do klienta.

Sprawy procesowe Wrocław
Ewa G.

Kancelaria godna polecenia. Dzięki pomocy tej kancelarii, a zwłaszcza p.Łukasza moja sprawa rozwodowa zakończyła się orzeczeniem winy męża. Pełen profesjonalizm, empatyczne i życzliwe podejście do klienta.

Sprawy procesowe Wrocław
Anna M.

Pełen profesjonalizm, ale i mnóstwo ludzkiej empatii, zrozumienia oraz pełne zaangażowanie. Lepiej trafić nie można! Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i reprezentację w sprawie. Polecam Kancelarię Pani Igi!

Sprawy procesowe Wrocław
Krzysztof O.

Serdecznie Polecam Kancelarię Prawną Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz -pełen profesjonalizm ,fachowe podejście do klienta,wysoka jakość usług prawniczych co daje poczucie bezpieczeństwa w 100% , że twoja sprawa zostanie należycie załatwiona. Dziękuje Panie Mecenasie.

Dołącz do naszych Specjalistów od Spraw Procesowych we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Spraw Procesowych i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Sprawy procesowe Wrocław
Anita P.

Miałam sprawę pracowniczą, bezzasadnie wypowiedziano mi umowę. Współpraca z tą kancelarią to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim uspokoili mnie, miałam przekonanie, że pracodawca potraktował mnie nieuczciwie i tutaj znalazłam potwierdzenie, że mam rację. Sprawa skończyła się na moją korzyść więc jestem naprawdę zadowolona.

Sprawy procesowe Wrocław
Bogdan S.

Zleciłem przejęcie wierzytelności i jestem mile zaskoczony profesjonalnym podejściem do tematu. Dokumenty zostały przekazane i dostarczone szybko, sprawnie. Pracę Kancelarii określam bardzo pozytywnie. Pełny profesjonalizm. Pozdrawiam.

Sprawy procesowe Wrocław
Anna Z.

Chciałabym wyrazić swoją wdzięczność za udzielenie mi w czasie rozmowy wskazówek i informacji, które przekierowały moje błędne działanie na właściwe tory prawne. Czas, który Pan radca mi poświęcił, był dla mnie dobrą radą kompetentnego prawnika. Bardzo za to dziękuję.

Sprawy procesowe Wrocław
Centrum Omnibus

Korzystałam z Kancelarii M&G Partners wielokrotnie i mało, że zawsze wracam również chętnie polecam innym. Usługa bardzo rzetelna, zawsze można na nich liczyć. Traktują klienta bardzo indywidualnie, bardzo dokładnie pochylają się nad każdą sprawą, a co z punktu widzenia klienta najważniejsze zarabiają na siebie. Serdecznie polecam.

Sprawy procesowe Wrocław
Ecopol

Miałam okazję korzystać z usług Kancelarii w sprawach biznesowych, profesjonalizm i szybkość działania to cechuje ją i jej zespół. Gorąco polecam!

Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Kierod

Wrocław
Aleksandra K.

Współpraca z Panią Martą od początku nacechowana bardzo dobrą atmosferą, zrozumieniem potrzeb, empatią i chęcią udzielenia skutecznej pomocy. Pomimo trudności oraz delikatności poruszanych zagadnień (sprawa rodzinna) zawsze mogłam liczyć na wsparcie. Świetny kontakt i bardzo pomocne porady, za które jestem wdzięczna. Szczerze polecam Panią Martę każdemu.

Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Adwokacka adw. Inga Skowrońska

Wrocław
Jacek Z.

Działanie szybkie i profesjonalne oraz adekwatne do sytuacji. Dużo cierpliwości do tłumaczenia wszystkich opcji dla osiągnięcia najlepszego wyniku dla klienta. Bardzo polecam.

Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Kawecka

Wrocław
Łukasz B.

Przy umowie zakupu nieruchomości udało się wyeliminować kilka niekorzystnych zapisów. Profesjonalnie i fachowo!

Sprawy procesowe Wrocław

Adwokat Marcin Ochtera Kancelaria Adwokacka

Wrocław
Teresa S.

Współpraca z Panem Marcinem to wielka przyjemność. Zawsze służył doskonałymi radami i był niezwykle pomocny. Zawsze potrafił wyjaśnić to, co czasami było dla mnie niejasne. W mojej sytuacji było to tym bardziej ważne, że od wielu lat mieszkam w Kanadzie i nie mogłam osobiście śledzić sytuacji. Z całą odpowiedzialnością mogę p. Ochterę polecić każdemu.

Sprawy procesowe Wrocław

Adwokat Urszula Rajkowska Kancelaria Adwokacka

Wrocław
Danuta W.

Zapytanie o adwokata w sprawie kredytu we frankach. Pozdrawiam panią mecenas Urszulę, która wygrała dla mnie sprawę z bankiem. Gratuluję Pani ogromnej wiedzy i znakomitego podejścia do klienta. Po zamieszczeniu na portalu ogłoszenia otrzymałam dużo ofert, ale po rozmowie telefonicznej zaufałam właśnie Pani mecenas. Z perspektywy czasu mogę śmiało powiedzieć, że był to znakomity wybór. Przez sytuację z korona wirusem na rozstrzygnięcie mojej sprawy musiałam poczekać aż pół roku dłużej, ale było warto. Jeszcze raz dziękuję i życzę dalszych sukcesów w pozostałych sprawach.

Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Adwokacka Anna Kozioł

Wrocław
Tomasz J.

Pani Adwokat wyratowałą mnie z kłopotów! Myślałem, że sprawa przegrana, a tu jednak niespodzianka. Dociekliwa, konkretna i informowała mnie o wszystkim na każdym etapie sprawy. POLECAM!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Krauze

Wrocław
Anna Z.

Pani Mecenas Aleksandra Krause, to bardzo rzetelny i konkretny adwokat; do sprawy podchodzi ze starannością i empatią, znajduje czas na zadawane pytania i zawsze na nie odpowiada. Dzięki rzetelności oraz dużemu zaangażowaniu Pani Mecenas, moja sprawa została pozytywnie doprowadzona do końca, zawsze służyła mi radą i pomocą. Miałyśmy stały kontakt i informacje na bieżąco w toczącym się postępowaniu. Profesjonalizm, rzetelność i skuteczność - dziękuję za pomoc i gorąco polecam.

Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Patronus sp. z o.o.

Wrocław
Jakub R.

Sprawna obsługa, super ludzie, którym można zaufać. Szybki I sprawny proces sprzedaży. Polecam.

Sprawy procesowe Wrocław

EXPERT LEGAL SERVICE PL SP. Z O.O.

Wrocław
RACZYŃSKA ALEKSANDRA

ŚWIETNA SPRAWA DLA MŁODEGO PRZEDSIĘBIORCY - TANIO, A SKUTECZNIE. KORZYSTAM OD DWÓCH MIESIĘCY I POLECAM RACZYŃSKA OLA

Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Mielnik

Wrocław
Ewa P.

Jako Klientka z zagranicy otrzymałam bardzo szybko konkretną odpowiedź. Sprawa została poprowadzona profesjonalnie i skutecznie,tak jak Pan Mecenas założył. Polecam Kancelarię Mec. Andrzeja Mielnika.

Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Capała

Wrocław
Barbara P.

Jako absolwent dziennych studiów prawa na Uniwersytecie Wrocławskim w latach 2014-2017 odbywałem aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu, pracując dla adwokatów obsługujących m.in. jednego z większych dolnośląskich deweloperów, zarządcę nieruchomości, spółki prowadzące działalność hotelarską, inwestorów i wykonawców robót budowlanych oraz przedsiębiorców z innych sektorów jak również osoby prywatne. W toku mojej pracy zawodowej zajmowałem się prawem administracyjnym (w szczególności prawem budowlanym), prawem cywilnym (w szczególności prawem rzeczowym oraz prawem zobowiązań) jak również reprezentowałem klientów w sprawach karnych (zarówno w charakterze obrońcy jak i pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego). Sporządzałem zarówno pisma procesowe jak i reprezentowałem klientów przed organami administracji publicznej, sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi czy też organami ścigania. W toku aplikacji adwokackiej zdobyłem ogromne doświadczenie występując kilkusetkrotnie przed sądami powszechnymi i sądami administracyjnymi. Uprzednio w 2013 roku - przez okres 6 miesięcy pracowałem jako referent w dziale spraw karnych skarbowych w Dolnośląskim Urzędzie Skarbowym we Wrocławiu. W 2017 roku założyłem własną Kancelarię Adwokacką, w której z sukcesami przekładam zdobyte uprzednio doświadczenie na udzielanie skutecznej pomocy prawnej klientom zarówno w zakresie prawa karnego (w tym prawa karnego skarbowego) jak i prawa cywilnego czy administracyjnego. Od roku 2018 obsługuję również punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Trzebnicy. Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy.

Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Prawna Adamczyk Mateusz Adamczyk

Wrocław
Dawid A.

Pan Mateusz profesjonalny radca prawny!!! Człowiek z dużym doświadczeniem, oraz zainteresowaniem, człowiek który pomógł mi wyjść na prosto. Z pełnym szacunkiem mogę Państwu polecić Pana Mateusza!!! O. Każdej porze dnia znalazł dla mnie czas kiedy byłem załamany, rozmowy zawsze kończyły się u mnie namiastka uśmiechu na twarzy co dawało mi większą nadzieję na lepsze jutro. I jeszcze raz bardzo dziękuję za napisanie bardzo dobrego wniosku do Sądu i za wygranie sprawy

Kancelaria Prawnicza

Wrocław
Jadwiga K.

Nasza działalność rozpoczęła się w 1992 roku. Nasza specjalność to prawo gospodarcze, samorządowe, cywilne, spółki, rodzinne, ochrona środowiska, gospodarka nieruchomościami. Działamy na terenie Wrocławia i okolic.

Kancelaria adwokacka Adw. Aniela Łebek

Wrocław
Urszula K.

Profesjonalnie, rzeczowo i z dużym doświadczeniem. Pani Mecenas Aniela zawsze znalazła czas i udzielała wyczerpujących informacji. Poczucie bezpieczeństwa, że moje sprawy zakończone sukcesem są w dobrych rękach, było bezcenne.

Sprawy procesowe Wrocław

Plusfactor Sp. z o.o.

Wrocław

Działamy od 2011 r. od początku specjalizując się w faktoringu. Posiadamy mobilnych doradców, bogate portfolio zrealizowanych transakcji. Nasza oferta to: faktoring pełny, niepełny, faktoring odwrotny, cichy, finansowanie kontraktów, faktoring eksportowy, faktoring importowy, zaliczkowanie do 100% wartości faktury, faktoring dla małych firm jak i dużych przedsiębiorstw, brak wykluczeń branżowych, brak kwot minimalnych, faktoring już od pierwszej faktury, faktoring dla firm z zaległościami w ZUS, US, KRD, BIK, etc. W Spółce pracują eksperci z wieloletnim doświadczeniem w faktoringu. Bezpłatnie doradzamy i weryfikujemy limity kontrahentów. Wyróżnia nas szybka analiza dokumentów, często decyzja w 24h. Działamy w całej Polsce.

Sprawy procesowe Wrocław

ADIUTO Kancelaria Radcy Prawnego

Wrocław

Usługi prawne dla firm i osób indywidualnych. Zastępstwo procesowe, apelacje, windykacja, doradztwo w obrocie nieruchomościami, prawo turystyczne, rodzinne (spadki, rozwody), gospodarcze (spółki, KRS,) opinie prawne i porady. Analizy prawne umów deweloperskich. Obsługa prawna deweloperów. Pomoc prawna w obrocie nieruchomościami.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Koźlik

Wrocław

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2010. Nasze usługi świadczymy w województwie dolnośląskim i śląskim. Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie prawa rodzinnego, karnego, cywilnego, handlowego. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów.

Kancelaria Radców Prawnych Stachowiak i Partnerzy sp.p. - Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Radców Prawnych Stachowiak i Partnerzy sp.p.

Wrocław

Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli szukasz ofert na prawo cywilne, spadkowe, odszkodowania, zadośćuczynienia, rozwody, podziały majątku, windykacja. Realizujemy prace od 1992. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak woj. dolnośląskie, opolskie. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

Sprawy procesowe Wrocław

QIVI PROPERTY s.c.

Wrocław

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2018. Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli poszukujesz ofert na usługi typu odszkodowania za wywłaszczenie, opłaty adiacenckie, doradztwo z zakresu prawa nieruchomości. Firma świadczy usługi na terenie takim jak Wrocław, Oleśnica. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów.

Marek Stalski , Kancelaria Prawna

Wrocław

Realizujemy zlecenia od 1995. Terenem działalności naszej firmy jest Wrocław, woj. dolnośląskie. Dostępne w nas usługi to prawo administracyjne, prawo cywilne, prawo pracy. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

Kancelaria Adwokacka

Wrocław

Reprezentacja osób fizycznych i prawnych przed sądami , organami administracji publicznej w czynnościach sądowych i pozasądowych przez adwokata działającego od 2010 roku . Preferowany obszar działania- Wrocław.

Kancelaria Radcy Prawnego Marta Rolirad

Wrocław

Rozpoczęliśmy działalność od 2012. Teren działania firmy to Wrocław. Firma obsługuje Klientów w zakresie prawa - cywilne, spadkowe, gospodarcze, zamówień publicznych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

GAWRON Kancelaria Adwokacka adwokat Fryderyk Gawron

Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Bartoszewicz Radca Prawny

50-335 Wrocław

Radca Prawny - Właściciel Kancelarii. Doświadczony prawnik - specjalizuje się w sporach sądowych ( zastępstwo procesowe). Prowadzi sprawy: – w postępowaniu cywilnym (odszkodowania, windykacja, przeciwegzekucyjne), w tym również sprawy rodzinne (alimenty, kontakt, spadki, rozwody), – w postępowaniu wykroczeniowym (jako obrońca), – upadłościowym (upadłość przedsiębiorcy oraz konsumencka), – oraz administracyjnym (odwołania, skargi do WSA i skargi kasacyjne do NSA). Profesjonalnie sporządza umowy gospodarcze, pozwy, zażalenia, apelacje, skargi kasacyjne i in. pisma procesowe Zajmuje się wszechstronną obsługą prawną przedsiębiorców i osób fizycznych.

Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Prawna Turek & Wspólnicy Sp. z o.o.

Oława, 28 km od Wrocław
Wojciech D.

Porada prawna. Profesjonalne podejście do sprawy. Jestem bardzo zadowolony z szybkiej i dokładnej odpowiedzi.

Firmitate Agata Szajt

Świdnica, 48 km od Wrocław

Województwo śląskie: Konsultacje prawne, windykacja roszczeń finansowych, przekształcanie i zakładanie nowych podmiotów prawnych. Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, na cuda trzeba trochę poczekać. Województwo dolnośląskie: Sprzedaż detaliczna sprzętu medycznego, ortopedycznego i pielęgnacyjnego.

Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Adwokacka Michał Konarski

Świdnica, 48 km od Wrocław
NaSportowo Tomasz Dyduch

Gorąco polecam kancelarię Pana Konarskiego. Mecenas podszedł do mojej sprawy z pełnym profesjonalizmem i znawstwem w swojej dziedzinie, a jednocześnie przywrócił spkój do zmąconego problemami życia, a firmę dźwignął na nogi. Jeśli profesjonalna i fachowa pomoc prawna to tylko u Pana Michała.

Kamila Habura-Marczuk

Dzierżoniów, 49 km od Wrocław

Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Prawna LEGATO

Legnica
Justyna C.

Bardzo dobry kontakt z kancelarią, wszystkie uwagi uwzględniane, pisma tworzone szybko, merytorycznie i co najważniejsze skutecznie. Polecam!

Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Radców Prawnych Kopacka, Markieta, Rzucidło i Wspólnicy Sp. K.

Legnica
Natalia K.

Miałam spore problemy, myślałam, że to już koniec - ale prawnicy z tej kancelarii pomogli mi w sprawach prawnych, a także wspierali na każdym etapie prowadzonej sprawy. Dzięki Nim jestem już wolna od problemów. Polecam serdecznie!

Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Adwokacka Joanna Palko

Legnica
Monika B.

Pani Joanna jest bardzo kompetentną osobą, nastawioną w swojej pracy na dobro i zadowolenie klienta. Czuje się jej zaangażowanie i profesjonalizm. Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiada rzetelnie i wyczerpująco bez żadnych oznak zniecierpliwienia. Mogę z całą pewnością polecić ją I jej pracę jeśli komuś zależy na profesjonalnym podejściu I pewności co do otrzymanych wskazówek oraz prowadzenia sprawy.

Iustitia Marcin Dąbrowski

Legnica
Diana P.

Wszystko sprawnie i szybko załatwione. Pani Justyna bardzo mi pomogła we wszystkich sprawach urzędowych. Wiedza doradztwo na wysokim poziomie. Bardzo polecam.

Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Prawna Mediator

Legnica
Małgorzata A.

Jesteście rzetelną firmą mam nadzieję że moja sprawa upadłość konsumenckiej też się dobrze zakończy pozdrawiam.

Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Żyłak - Matwiej

Świdnica, 48 km od Wrocław
Marta B.

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Justyny. Podchodzi do spraw bardzo profesjonalnie i rzetelnie, zawsze służy pomocą, wyjaśnia wszystko i informuje na bieżąco jak postępuje dana sprawa. Polecam serdecznie!

Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Młynarska

Wałbrzych
Tomasz K.

Bardzo profesjonalna obsługa. Całość zrealizowano pomyślnie, zgodnie z oczekiwaniami klienta i z indywidualnym podejściem do sprawy, polecam 👍.

Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Adwokacka adwokat Mirella Nowak

Wałbrzych
Sebastian G.

Kancelaria Pani Mirelli Nowak świadczy usługi na najwyższym poziome, a co najważniejsze rzeczowe oraz indywidualne podejście do sprawy. Wysoki poziom wiedzy merytorycznej oraz posiadane doświadczenie pozwoliły skutecznie ściągnąć dług w zaledwie 4 miesięcy bez rozprawy sądowej. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, chciałbym dodatkowo nadmienić, iż istotnym aspektem był dla mnie bezproblemowy kontakt oraz możliwość uzyskania konkretnych informacji na każdym etapie prowadzonego postępowania windykacyjnego. Dług odzyskałem, jeszcze raz dziękuje i gorąco polecam.

Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Stuchły

Wałbrzych
Szkoła Podstawowa

Cieszę się, że moja sprawa trafiła do kancelarii adwokackiej Adwokat Katarzyny Stuchały. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie w załatwieniu i rozwiązaniu problemu. Co najważniejsze, w gąszczu przepisów znalazłam osobę pełną zrozumienia i empatii. Rzadkie to w dzisiejszej rzeczywistości. Myślałam, że zostałam sama i nikt nie jest w stanie mi pomóc. Stało się inaczej i poczułam ulgę. Polecam tę kancelarię wszystkim, którzy stracili już nadzieję na lepsze jutro lub natknęli się na mur problemów. Na pewno w kancelarii odnajdziecie państwo wsparcie. Jeszcze raz dziękuję.

Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Roksana Kruk - Kasprzyk

Zduny
Liliana S.

Bardzo fachowa oraz rzetelna obsługa prawna, Pani Mecenas jest bardzo dokładna i rzeczowa. Zdecydowanie polecam, dodatkowy plus za łatwość nawiązywania kontaktu, Pani Mecenas na bieżąco informuje o przebiegu sprawy i jego możliwych następstwach.

Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Jastrzębski

Niemodlin
Przemysław S.

Polecam w 100%, przemyślane i zdecydowane działania, spokój, pełen profesjonalizm a na końcu pełen sukces!

Sprawy procesowe Wrocław

SLM ADWOKACI Stasikiewicz i Partnerzy

Opole
Beata K.

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z kancelarią, z pewnością jak będę miała jeszcze jakieś problemy prawne, to do nich się zwrócę.

Wysoka Blizanowice Samotwór Karwiany Kiełczówek Ramiszów Szymanów Pruszowice Mokry dwór Komorowice Psary Iwiny Zacharzyce Wrocław Zabrodzie Krzyżanowice Suchy dwór więcej...
Co jest przedmiotem sprawy?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.