Pakowanie i wysyłanie Bydgoszcz - Najlepsi w 2021

Firmy zajmujące się Pakowaniem i Wysyłaniem Dokumentów w Bydgoszczy, 2021

50 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 50 firm
w kategorii Pakowanie i wysyłanie

Pakowanie i wysyłanie Bydgoszcz
Bogdan K.

Usługi wykonane przez waszą firmę zostały wykonane wzorowo nie mam żadnych zastrzeżeń i z chęcią polecę je innym.

RESPEKT PERSONAL - Pakowanie i wysyłanie Bydgoszcz

RESPEKT PERSONAL

 • Bydgoszcz

Jesteśmy Agencją Pracy (certyfikat nr. 19438) o zasięgu ogólnopolskim z wieloletnim doświadczeniem w pozyskiwaniu pracowników ze wschodu : wykwalifikowanych oraz niewykwalifikowanych. Naszą mocną stroną jest szybka rekrutacja pracowników . Czas realizacji rekrutacji nawet do 48 godzin, przy zamówieniu nawet na 50 osób (należy doliczyć załatwienia spraw formalnych dla pracowników, obecnie około 2- 3 tygodnie - w zależności gdzie znajdują się przyszli kandydaci do pracy ). Mamy swoje biura w Bydgoszczy, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Lublinie, i Wrocławiu. Posiadamy agencje rekrutacyjne w liczbie 30 na Ukrainie i Mołdawii. W celu uzyskania szczegółów współpracy, zapraszamy do kontaktu.

Monika Weinert

 • Bydgoszcz

Rizoma sp. z o.o. - Pakowanie i wysyłanie Przysiek

Rizoma sp. z o.o.

 • Przysiek
 • 33 km od Bydgoszcz

Rizoma sp. z o.o. to polska firma, łącząca w sobie nowoczesność wytwarzania z tradycją kulinarną Polski. Produkujemy dodatki do żywności oraz naturalne mieszanki przyprawowe. Lata pracy i nabyte doświadczenie sprawiły, że nasze wyroby znamionuje wyjątkowa nuta smakowa charakterystyczna dla tradycyjnej kuchni polskiej i nie tylko. Nasze specjalności to: zaopatrzenie przemysłu mięsnego zaopatrzenie przemysłu rybnego zaopatrzenie restauracji, hoteli, firm gastronomicznych naturalne mieszanki przyprawowe przyprawy dla klienta detalicznego usługi mieszania i pakowania. Pozdrawiamy Zespół Rizoma!

MW Archiwa

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz
Ada K.

Firma porządkowała dokumenty mojej firmy w 2018 roku. Konkretne i profesjonalne podejście do tematu archiwizacji i niszczenia. Wykonali kawał dobrej roboty, dzieląc się też cennymi wskazówkami jak usprawnić pracę z dokumentami.

Dołącz do naszych Specjalistów od Pakowania i Wysyłania w Bydgoszczy

Działasz na rynku jako Specjalista od Pakowania i Wysyłania i szukasz nowych Klientów z Bydgoszczy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
ADA PLUS - Pakowanie i wysyłanie Toruń

ADA PLUS

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Firma ADA PLUS specjalizuje się w rozlewaniu cieczy (rozlew usługowy), konfekcjonowaniu kosmetyków, etykietowania butelek, słoików. Dostarczamy również opakowania pod chemię gospodarczą, kosmetyki oraz produkty spożywcze.

Visaron Global Sp. z o.o.

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

HerbaSfero

 • Grudziądz

Usługi, które świadczymy to sprzedaż produktów konopnych, konfekcja. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2019r. Nasze usługi świadczymy na obszarze takim jak woj. kujawsko-pomorskie, mazowieckie. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

Świadczymy usługi na rynku od 2016. Obszar naszej dostępności to Gniezno, Poznań, Wielkopolska. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, których potrzebujesz to aplikacje wspomagające produkcję. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów.

POLDER

 • Bobrowo

Jesteśmy na rynku od 2003 roku. Nasza specjalność to produkcja spożywcza mas cukierniczych. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży z nowoczesną linią technologiczną. Możemy świadczyć pomoc w produkcji produktów spożywczych, wsparciem technologicznym oraz wykonywać usługi w zakresie pakowania i konfekcjonowania produktów spożywczych sypkich, półpłynnych itd. Nasz zakład znajduje się w powiecie brodnickim, woj. kujawsko -pomorskie. Posiadamy własne magazyny oraz możliwości spedycyjne.

Dortech Leszek Urbaniak

 • Pobiedziska

AWITTA - Pakowanie i wysyłanie Budziszewko

AWITTA

 • Budziszewko
Krystyna S.

Pragnę serdecznie podziękować firmie AVITTA szczególnie P. Szymonowi Witt za życzliwe podejście do klienta Moje zlecenie, zupełnie nieopłacalne, gdyż nakład to zaledwie 1 szt., nie zostało odrzucone lecz szybko i solidnie wykonane. Ponadto nieodpłatnie przesłane na prywatny adres. Polecam AVITTĘ

Patrycja Mrozińska

 • Pińczata

Inwest

 • Morzeszczyn

Taste Creators s.c.

 • Murowana Goślina

Firma Taste Creators s.c. oferuje usługi związane z mieszaniem komponentów spożywczych na nowoczesnym mieszalniku ( dokładność mieszania 1:50 000), wraz z możliwością pakowania w opakowania o różnej gramaturze. Świadczymy również usługi konfekcjonowania.

bartosz czajkq

 • Brodnica

Meble Krajewski - Pakowanie i wysyłanie Brodnica

Meble Krajewski

 • Brodnica
Katarzyna W.

Bardzo kompetentna i rzetelna osoba, zależy na klientach i dbają o najmniejsze szczegóły. Jestem zachwycona, dzwonią sami i proponują najlepsze i najciekawsze rozwiązania z korzyścią dla klienta. polecam w 100000%.

SOLGER sp.jawna Solarz i wspólnicy - Pakowanie i wysyłanie Kazimierz Biskupi

SOLGER sp.jawna Solarz i wspólnicy

 • Kazimierz Biskupi

Firma SOLGER istnieje na rynku ponad 20 lat. Posiadamy system kontroli HACCP. Około 8-lat zajmujemy się usługowym konfekcjonowaniem artykułów spożywczych sypkich, pylistych, granulowanych, suplementów diety itp. Wykonujemy usługi przepakowywania produktów w opakowywania zbiorcze, detaliczne, naklejanie etykiet, naklejek, kodów, hologramów, itp. Tworzenie zestawów promocyjnych, co-packing oraz różne nietypowe prace manualne.

Bogusław Staszewski

 • Września

DE Logistics - Pakowanie i wysyłanie Owińska

DE Logistics

 • Owińska

DE LOGISTICS to wspólne przedsięwzięcie kilku osób z wieloletnim doświadczeniem w pracy u różnego rodzaju operatorów logistycznych. Opierając się na zdobytej wiedzy i posiadanych umiejętnościach, nabytych podczas obsługi wielu klientów, chcemy zaproponować naszym kontrahentom takie rozwiązania w zakresie logistyki, które będą zapewniały im najlepszą możliwą obsługę przy jednoczesnym optymalnym poziomie ponoszonych kosztów. Usługi jakie świadczymy dla naszych klientów w zakresie obsługi sprzedaży wysyłkowej, magazynowania, wysyłki towarów, obsługi sklepów internetowych, kolportażu, konfekcjonowania, pozwalają naszym kontrahentom skoncentrować się na tych obszarach, które stanowią podstawę ich działań i w których osiągają przewagę

Spółdzielnia Socjalna ETAT - Pakowanie i wysyłanie Konin

Spółdzielnia Socjalna ETAT

 • Konin

Nasza specjalność to pakowanie, Specjalizujemy się w kompletacji ręcznej tzn. robimy to czego maszyna nie potrafi : - pakowanie produktów z opakowań zbiorczych w detaliczne - przepakowanie produktów z opakowań zniszczonych do nowych - zmiana opakowania, gramatury produktu itp. - koniec lub start promocji Konfekcjonowanie i dekompletowanie ręczne, m.in.: - kompletacja produktów z poszczególnych części, półfabrykatów i singielpacków do gotowego wyrobu detalicznego - demontaż gotowych produktów do wybranego etapu wraz z segregacją i odzyskiem Etykietowanie ręczne i maszynowe, m.in.: - naklejanie etykiet, naklejek, kodów kreskowych - ręczne przeklejanie korekcyjne Kompletowanie boxów produktowych., m.in.: - zestawów

MAR-PIO Piotr Banaś - Pakowanie i wysyłanie Koziegłowy

MAR-PIO Piotr Banaś

 • Koziegłowy
Krzysztof W.

Z Panem Piotrem współpracujemy od prawie roku, a od miesiąca - w ramach jego własnej firmy. Pan Piotr wspomaga nas w okresach szczytów sprzedaży w kompletowaniu i pakowaniu przesyłek z produktami kosmetycznymi. Jak dotąd przez jego ręce "przeszło" ponad 2000 przesyłek z ponad 6000 produktów z asortymentu około 1000 SKU. Nie zanotowaliśmy w tym czasie żadnych pomyłek ani problemów z terminowością. Opinie naszych Klientów końcowych potwierdzają, że przesyłki są kompletne, profesjonalnie zabezpieczone i bez uszkodzeń docierają do adresatów. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Pana Piotra do współpracy w wymienionym zakresie.

ITC METAL

 • Skarszewy

Wigor

 • Górzno

Agots Piotr Stoga

 • Poznań

Bafi Sebastian Marcinkowski

 • Poznań

ABRA PACK - Pakowanie i wysyłanie Poznań

ABRA PACK

 • Poznań

Działamy w branży od 2013 roku. Nasza specjalność to pakowanie i konfekcjonowanie produktów płynnych i sypkich oraz dystrybucja maszyn pakujących, na terenie Poznania.

ALRAM Sp. z o.o. - Pakowanie i wysyłanie Poznań

ALRAM Sp. z o.o.

 • Poznań

Realizujemy instalacje systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu, sieci strukturalnych dla firm oraz osób prywatnych. Jako spółka działamy od 2016 r. Działalność oparta jest jednak na pasji trzeciego już pokolenia. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, odbieramy telefony 24/7 i nie zamykamy się w sztywnych ramach czasowych.

TS-towarowanie sklepow Lukasz Strzelecki

 • Poznań

Agnieszka Dolata

 • Września

PHU KONSTANS

 • Poznań

FRAZO

 • Suchy Las

Nasz firma zlokalizowana jest w Suchym Lesie i od 2013 roku świadczy wszelkiego rodzaju usługi związane z pakowaniem w tym: przepakowywaniem produktów z opakowań zbiorczych w opakowania jednostkowe, tworzeniem zestawów promocyjnych, etykietowaniem i pakowaniem gotowych zestawów na palety. Dysponujemy przestrzenią produkcyjną o powierzchni 250 m oraz magazynem o powierzchni 150 m. Nasze usługi uzupełniamy o prace: docinania ( na wyposażeniu posiadamy dwie piły umożliwiające cięcie różnego typu surowców); foliowania ( posiadamy zgrzewarkę umożliwiająca pakowanie w woreczki foliowe), etykietowania.

Makana Sp. z o.o. - Pakowanie i wysyłanie Środa Wielkopolska

Makana Sp. z o.o.

 • Środa Wielkopolska
Agnieszka K.

Pełen profesjonalizm, bardzo indywidualne podejście do klienta z możliwością dostosowania usług do dosyć wygórowanych potrzeb :) ekspresowa realizacja zleceń. Makana zaproponowała mi wiele rozwiązań które usprawniły funkcjonawanie mojego sklepu i pozwoliły mi na skupienie się na rozwoju działalności. Przemiły i stały kontakt z właścicielem! Polecam!

Maciej Ratajczak

 • Środa Wielkopolska

Rok-Log Logistic Sp. z o.o. - Pakowanie i wysyłanie Wysogotowo

Rok-Log Logistic Sp. z o.o.

 • Wysogotowo

Działamy w branży od 2016 roku. Nasza specjalność to magazynowanie, co-packing, stickerowanie, na terenie Wielkopolska. W zakresie magazynowania świadczymy następujące usługi: - Operacje przeładunkowe - Krótko- i długoterminowe składowanie towarów - Kontrola jakościowa i ilościowa składowanych dóbr - Przeprowadzanie inwentaryzacji składowanych dóbr - Szeroko pojęte konfekcjonowanie towarów Dopełnieniem usługi magazynowania są zlecenia konfekcjonowania, które realizujemy kompleksowo przez : - łączenie pojedynczych sztuk towarów w zestawy wg wymagań klienta np. tworzenie zestawów promocyjnych i upominkowych, łączenie produktów w multipaki - znakowanie produktów przed ich sprzedażą np. etykietą polonizacyjną - drukowanie etykiet

AGROBEX LOGISTYKA - Pakowanie i wysyłanie Poznań-Przeźmierowo

AGROBEX LOGISTYKA

 • Poznań-Przeźmierowo

Firma AGROBEX - prowadzi działalność w zakresie usług magazynowania - składu celnego - magazynu czasowego składowania od 1991 roku . Wieloletnia współpraca z małymi oraz średnimi przedsiębiorcami , zebrane doświadczenie ukształtowało obecny charakter działalność logistycznej mającej na celu dobro bezpieczeństwo oraz zadowolenie klientów .

Celbis

 • Tczew

Przyjmiemy zlecenia pakowania, konfekcjonowania, zlecenia produkcji. Dysponujemy halami magazynowo-produkcyjnymi o powierzchni ok 1000 m2 oraz ukraińską siłą roboczą (własna baza noclegowa na 300 osób). Przyjmiemy zlecenia gdzie istotnym elementem jest praca manualna.

Sk - Pakowanie i wysyłanie Lusowo

Sk

 • Lusowo
Sławomir P.

Praca wykonana zgodnie z zamówieniem. Bez zastrzeżeń.

P.W.Ms Ortis Produkt sp.jawna

 • Płock

Transpak Copacking - Pakowanie i wysyłanie Poczta Brodnica

Transpak Copacking

 • Poczta Brodnica

TRANSPAK Copacking Leader

Biohumuseco

 • Wocławy

Zakład Handlowo - Usługowy ZINPAK

 • Mechlin

Jesteśmy firmą działającą w branży poligraficznej od 2005 roku. Od początku działalności działamy jako producent opakowań tekturowych i dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości wyroby. Lata prowadzonych przez nas inwestycji zaowocowały pełną niezależnością produkcyjną możliwą dzięki rozbudowanemu zapleczu technologicznemu i logistycznemu. Naszym głównym filarem są: - opakowania klapowe - opakowania fasonowe - tacki na warzywa - przekładki - Kratownica - czapy transportowe - kartony do pakowania Standów - kartoniki ozdobne do prezentów - kartoniki na kubki, wino Jeżeli interesuje Państwa profesjonalny packaging, jesteśmy całkowicie do dyspozycji. Oferujemy produkcję i druk opakowań różnych typów, między innymi z tektury litej,

Kaczoreks - Pakowanie i wysyłanie Gdańsk

Kaczoreks

 • Gdańsk

Jesteśmy na rynku od 2018 roku. Nasza specjalność to magazynownie Przeładunek Kompletacja, na terenie Trójmiasto.

VENKON - Pakowanie i wysyłanie Gdańsk

VENKON

 • Gdańsk

Nasza działalność rozpoczęła się w 2008 roku. Nasza specjalność to pakowanie materiałów sypkich, na terenie całej Europy. Posiadamy mobilne urządzenia do pakowania materiałów sypkich w bigbagi od 150 do 1250 kg oraz worków wentylowych 25/50kg. Oferujemy najszybsze raty pakowania towarów nawet na 3 liniach produkcyjnych z wydajnością do 70 ton na godzinę na jednej linii przy zasypie w bigbagi. Dodatkowo oferujemy rozformowywanie i formowanie kontenerów 20 i 40 ft oraz transport na terenie Trójmiasta i okolic. Posiadamy własne place składowe w Porcie Gdańsk wraz z niezbędna infrastrukturą magazynową i sprzętową do przechowywania towarów. Posiadamy certyfikat GMP+ w zakresie składowania i przeładunku towarów.

3M KONKRET SP.Z O.O.

 • Gdańsk
Klaudia P.

SN Sinol

 • Gdańsk

P.P.H.U. LECHPAK - Pakowanie i wysyłanie Małdyty

P.P.H.U. LECHPAK

 • Małdyty

Jednym z głównych obszarów działalności naszej firmy jest szeroko rozumiana produkcja opakowań tekturowych. Naszym celem jest dostarczanie klientom kompleksowych rozwiązań, które spełniają ich wymagania. Wielkogabarytowe kartony zbiorcze, pudła klapowe, pudełka fasonowe z tektury falistej i litej - to tylko część asortymentu jaką oferujemy. Nadruk na opakowaniach wykonujemy w technice sitodruku. Zapraszamy do poznania naszej strony internetowej i zapoznania się ze szczegółami oferty. Mamy nadzieję, że będzie ona pomocnym narzędziem w pozyskaniu informacji. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wykonanie telefonu do naszego biura lub wysłanie nam maila. Pomożemy Państwu dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Państwa potrzeb. Dodatkowo

Alfa Pro Solutions - Pakowanie i wysyłanie Elbląg

Alfa Pro Solutions

 • Elbląg

Dbamy o każdy szczegół i dostosowujemy się do stale zmieniającego się rynku i potrzeb klienta. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Zlecenie zawsze trafi na czas do Amazona, gdyż kierujemy się z góry ustalonymi wytycznymi.

PAKERSI GDYNIA REDŁOWO PATRYK LEWANDOWSKI - Pakowanie i wysyłanie GDYNIA

PAKERSI GDYNIA REDŁOWO PATRYK LEWANDOWSKI

 • GDYNIA
Żaneta L.

Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo atrakcyjne ceny. Szybka wysyłka i dotarcie paczki. Jestem bardzo zadowolona, na pewno wrócę.

Bydgoszcz więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.