Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

SAUNA R Paweł Rytlewski

Bydgoszcz

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Firma SAUNA R jest firmą rodzinną i już od 1989 roku znana jest jako producent - saun, łaźni parowych i wyposażenia stref wellness.
Firma SAUNA R jest firmą rodzinną i już od 1989 roku znana jest jako producent — saun, łaźni parowych i wyposażenia stref wellness.Nasze prawie 30-letnie doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie wysokiego standardu obsługi oraz ponadprzeciętnej jakości naszego produktu. Działamy jednak nie tylko jako producent łaźni parowych, saun i wyposażenia stref wellness. Oferujemy naszym klientom także usługę profesjonalnego projektowania przestrzeni spa i wellness, spełniającą najwyższe standardy europejskie.

Sauna powinna być przestrzenią, w której klienci poczują się w pełni zrelaksowani. Poza tym to tutaj można pozbyć się toksyn znajdujących się w organizmie. Sauna ma więc korzystny wpływ na samopoczucie, jeżeli tylko nie istnieją przeciwwskazania zdrowotne do jej odwiedzania.

Producent saun fińskich
Każda nasza sauna to pomieszczenie zachwycające swoim designem. Sauny producenta SAUNA R to duża różnorodność — oferujemy: łaźnie parowe, sauny fińskie czy na podczerwień. Jako producent saun fińskich, umożliwiamy łączenie różnych rodzajów drewna, co wygląda naprawdę efektownie. Sauna parowa tworzona jest z kolei z materiałów, które niekoniecznie muszą układać się w tradycyjną w tych wnętrzach mozaikę. Jeśli interesują Państwa sauny, producent dokłada wszelkich starań, aby były to pomieszczenia wykorzystujące najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia. Producent saun stosuje jedynie sprawdzone elementy o potwierdzonej jakości i wydajności. Problemem nie jest również sauna na zewnątrz, producent zadba bowiem o znakomitą realizację również takiej koncepcji.

Sauny na wymiar
Nasza firma wykonuje sauny na wymiar, realizując nawet najbardziej odważne pomysły inwestorów. Podejmujemy się wykonania niekonwencjonalnych projektów, służymy doradztwem i podpowiadamy najlepsze rozwiązania. Budowa sauny fińskiej nie ma dla nas tajemnic. Na bieżąco śledzimy światowe trendy i korzystamy z najnowszych technologii. W tym oferujemy między innymi sauny infrared – producent Sauna R przygotowuje zaawansowane sauny na podczerwień. Dokładamy wszelkich starań, by budowa sauny parowej i innych obiektów tego typu, które znajdują się w naszej ofercie, przebiegała sprawnie i bezproblemowo. Na tle konkurencji wyróżniają nas: doświadczenie, kompleksowe podejście do wykonywanej usługi oraz szeroki wachlarz usług. Dlatego sauny producenta SAUNA R to gwarancja zadowolenia.

Sauny - Producent
Nieustannie staramy się także poszerzać naszą ofertę i obecnie opracowujemy szereg urządzeń sektora wellness, które będą produkowane pod naszą marką. Polityką naszej firmy jest dostarczenie klientowi przede wszystkim produktu o wysokiej jakości, wytworzonego z certyfikowanych materiałów i wyposażonego w niezawodne urządzenia. Jako producent łaźni parowych zapewniamy solidność, która poparta jest minimum 5-letnią gwarancją na oferowane przez nas produkty. Jesteśmy przekonani, że sauna fińska producenta SAUNA R to propozycja, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Branża

Obszar działania

Kujawsko-pomorskie, Wielkopolskie, Podlaskie, Lubelskie, Małopolskie, Pomorskie, Mazowieckie, Śląskie, Warmińsko-mazurskie, Podkarpackie, Łódzkie, Świętokrzyskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie, Opolskie, Dolnośląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

2 opinie

Pozytywna (2)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Danuta S. 21 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Moja sauna służy mi już kilka lat. To był strzał w " dziesiątkę", jeśli chodzi o wybór firmy. Fachowe doradztwo, projekt, no i wykonanie, a efekt, jak na załączonych zdjęciach (zrobione przed chwilą).

Małgorzata K. 30 marca 2021
Dam zlecenie na saunę suchą, dom, Wrocław
Pozytywna opinia

Do współpracy wprawdzie nie doszło, ale jako jedyna z kilku firm, które kontaktowały się w sprawie mojego zapytania, powiadomiła, że nie będzie mogła wykonać zlecenia i uzasadniła powód. Cenię kulturę i konkrety w biznesie, stąd ocena.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak SAUNA R Paweł Rytlewski
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

RYNKOWSKA 2, Bydgoszcz

WWW

http://sauna-r.com

Telefon

698 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy PAWEŁ RYTLEWSKI SAUNA R
Imię (pierwsze) PAWEŁ
Nazwisko RYTLEWSKI
Data rozpoczęcia działalności 2007-05-01
NIP 5542628890
Regon 300541755

Siedziba

Kraj Polska
Województwo KUJAWSKO-POMORSKIE
Powiat Bydgoszcz
Gmina Bydgoszcz
Miejscowość Bydgoszcz
Kod pocztowy 85503
Poczta Bydgoszcz
Ulica ul. Rynkowska
Numer nieruchomości 2

Kontakt

Email spa@sauna-r.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 2007-04-05
Data rozpoczęcia działalności 2007-05-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
Przeważające PKD
1623Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW STOLARSKICH I CIESIELSKICH DLA BUDOWNICTWA
1629Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW Z DREWNA; PRODUKCJA WYROBÓW Z KORKA, SŁOMY I MATERIAŁÓW UŻYWANYCH DO WYPLATANIA
2229Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH
2369Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW Z BETONU, GIPSU I CEMENTU
2399Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW Z MINERALNYCH SUROWCÓW NIEMETALICZNYCH, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4613Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ DREWNA I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH
4673Z SPRZEDAŻ HURTOWA DREWNA, MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I WYPOSAŻENIA SANITARNEGO
4690Z SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA
4759Z SPRZEDAŻ DETALICZNA MEBLI, SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO I POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW UŻYTKU DOMOWEGO PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4799Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI
6831Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
6832Z ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANE NA ZLECENIE
7410Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE SPECJALISTYCZNEGO PROJEKTOWANIA
9609Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
30054175500034 PAWEŁ RYTLEWSKI SAUNA R ul.Czarna Droga
Bydgoszcz
KUJAWSKO-POMORSKIE
Bydgoszcz

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się