Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz - Najlepsze w 2021

Najlepsze Agencje i Biura Obsługi Nieruchomości w Bydgoszczy, 2021

204 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 204 firm
w kategorii Agencje i Biura Obsługi Nieruchomości

Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz
Przemysław A.

Bardzo polecam usługi firmy Apartment. Warto zdecydować się na nich ze względu na wysoka jakość obsługi, dyspozycyjność w razie jakichkolwiek pytań oraz zaangażowanie w zlecone zadanie. Dzięki firmie udało mi się kupić mieszkanie, które w pełni spełnia moje oczekiwania.

PW HABA Sp. z o.o. Spółka komandytowa - Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz
Salon u Alicji

Szybkość działania, profesjonalna obsługa (bez koloryzowania), dobra cena, no i co najważniejsze mogliśmy szybko otworzyć salon po dezynfekcji. Klienci czują się bezpieczniej.

LIBERA Nieruchomości - Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz
Klaudia W.

Pracownicy mają profesjonalne podejście do klientów. Firmę polecam!

Jagła Nieruchomości - Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz
Michał Z.

Pełne zaangażowanie Pana Bartosza do klienta, pomógł mi kupić nieruchomość oraz polecił doradcę finansowego z którym współpracuje Jagła nieruchomości, kupno mieszkania przebiegło szybko i sprawnie. Pozdrawiam Michał

Blok Zarządzanie Nieruchomościami Uhlenberg sp.j. - Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz
Tomasz C.

Doceniam ich za profesjonalizm, szybkość. Rozsądne ceny.

Dołącz do naszych Agencji Nieruchomości w Bydgoszczy

Działasz na rynku jako Agencja Nieruchomości i szukasz nowych Klientów z Bydgoszczy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Alfa-Tech. Przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków - Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz
Michał S.

Zleciliśmy wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków dl 9 osób, opaski drenażowej wokól budynku i zebraniu deszczówki do specjalnych zbiorników. Wszystko wykonane super. Bardzo fajnie że oferują doradztwo. Polecamy jesteśmy bardzo zadowoleni!!!

Lendi Bydgoszcz Kredyty - Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz
Łopuszyńska Business

Bardzo profesjonalna obsługa. Najpierw rozmowa, a potem wypracowanie oferty dostosowanej do oczekiwań i możliwości. Ciepła i otwarta postawa, która pozwala w sytuacji skomplikowanych procesów czuć się komfortowo.

Avec Précision Firma Sprzątająca - Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz
Renata K.

Z firmą Avec Precision współpracujemy od trzech miesięcy i faktycznie musimy przyznać, że współpraca układa się bardzo pomyślnie. Usługi są wykonywane rzetelnie, dokładnie, terminowo i bardzo duże zainteresowanie oraz zaangażowanie jest nie tylko od strony pracownika, ale także od strony właściciela firmy. Firma warta polecenia.

BANDYSZEWSKI - Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz

BANDYSZEWSKI

 • Bydgoszcz
Maciej W.

Konkretne szybkie działanie. Usługa została wykonana w umówionym terminie. Szybko sprawnie i solidnie!

Clean And Fast - Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz

Clean And Fast

 • Bydgoszcz
Małgorzata Ł.

Chcielibyśmy poinformować iż firma Clean And Fast swoje usługi wykonuje z pełnym profesjonalizmem ,pracownicy są bardzo doświadczeni a co najważniejsze usługi są w dobrych cenach polecam i rekomenduje firmę Clean And Fast

JKJ Projekt Jakub Jaster - Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz

JKJ Projekt Jakub Jaster

 • Bydgoszcz
Angelika O.

Rozmowa przebiegła profesjonalnie pan sprostał wymaganiom i oczekiwaniom i pytaniom dociekliwych kobiet.

USŁUGI OGRODOWE Andrzej Śledź - Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz

USŁUGI OGRODOWE Andrzej Śledź

 • Bydgoszcz
Iwona J.

Szybka odpowiedź, dostępny i szybki termin. Dopytał o szczegóły, poprosił o fotografie i podał wstępną cenę. Ekipa kilkuosobowa z profesjonalnym sprzętem. Cała operacja przebiegła szybko i sprawnie. Ani razu nie usłyszałam że będzie trudno albo, że się nie da. Jestem bardzo zadowolona z usługi i bardzo polecam ekipę.

PROMYJNIA - Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz

PROMYJNIA

 • Bydgoszcz
Krzysztof L.

Terminowość, dokładność wykonania, dość krotki okres realizacji - to niejedyne zalety, jakimi dysponuje ta jednoosobowa firma. Do tego żadnego narzekania, zaprezentowanie innych usług proponowanych przez promyjnię.pl, pełne zabezpieczenie samochodu na czas czyszczenia. Cena wydaje się niewygórowana, a platforma Oferteo sp. z o.o. trafnie typuje potencjalnych wykonawców.

Calvados - Sala Konferencyjna - Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz

Calvados - Sala Konferencyjna

 • Bydgoszcz
Monika K.

Przestronna sala z zapleczem socjalnym. Wyposażona w niezbędny sprzęt. Odpowiednia na spotkania szkoleniowe, biznesowe i networking-owe. Polecam

Karcher Osowa Wypożyczalnia Sprzętu Usługi Bydgoszcz - Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz

Karcher Osowa Wypożyczalnia Sprzętu Usługi Bydgoszcz

 • Bydgoszcz
Zuzanna M.

Miła i profesjonalna obsługa, świetnie wykonana robota. Polecam.

POLSKI PORTAL FINANSOWY - Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz

POLSKI PORTAL FINANSOWY

 • Bydgoszcz
Piotr G.

Polski Portal Finansowy.pl - Bydgoskie Towarzystwo Finansowe BTF to zespół specjalistów w dziedzinie pośrednictwa i doradztwa kredytowego, finansowego, oraz bezpośredniego wsparcia biznesowego. Platforma kredytowa pośredników finansowych i kredytowych. Nasi bankowi oraz pozabankowi doradcy kredytowi zaoferują kredyty dla Firm, kredyty gotówkowe, kredyty obrotowe, firmowe, indywidualne, kredyty dla określonych grup zawodowych, kredyty bez BIK, KRD itp. Posiadamy ofertę oraz bezpośrednie kontakty do wszystkich banków na terenie RP oraz innych instytucji finansowych. Dzięki portalowi www.polski-portal-finansowy.pl komunikujemy się z Klientami oraz instytucjami poprzez wnioskowanie online, reklamę oraz ogłoszenia branżowe publikowane na stronie firmowej. Oferta wszystkich banków na terenie RP. Kredyty preferencyjne dla Profesjonalistów, Vip, wybranych grup zawodowych. Kredyty preferencyjne dla Firm, Spółek, Działalności Gospodarczych. Kredyty bankowe. Kredyty pozabankowe. Leasing. Leasing bez BIK, KRD. Finansowanie bez BIK, KRD. Kredyty bez BIK, KRD,ZUS,US. Pożyczki prywatne, pozabankowe. Redukcja zadłużenia, oddłużenia, czyszczenie BIK. Kredyt bez ZUS i US. Kredyty dla spółek. Kredyty dla 1 osobowej działalności gospodarczej. Kredyty dla grup zawodowych. Kredyty indywidualne. Kredyty obrotowe. Zorganizujemy dla Państwa: Kredyty gotówkowe, obrotowe także bez zabezpieczenia bez sprawdzania w BIK i bez zdolności kredytowej. Kredyt bez ZUS i US. Kredyty dla firm o krótkim stażu. Obecność na wszelkich portalach biznesowych i społecznościowych gwarantuje Państwu nowoczesną i bezpośrednią obsługę tradycyjną oraz online. WNIOSKUJ ONLINE 24h na dobę ( skopiuj link): http://polski-portal-finansowy.pl/wniosek-online/ NASZE SOCIAL MEDIA: FACEBOOK https://www.facebook.com/portalkredytybydgoszcz/ TWITTER https://twitter.com/@FinansowyPL YOU TUBE https://www.youtube.com/channel/UCZAmF2uh09Ww63vv5H-ygxQ OFERTEO http://www.polski-portal-finansowy.oferteo.pl/ Towarzystwo Finansowe wspiera grupy klientów firmowych, indywidualnych, działalności gospodarcze, działalności rolnicze, małe i średnie przedsiębiorstwa, duże spółki prawa handlowego, grupy zawodowe, profesjonalistów. Misją Towarzystwa jest dostarczanie kredytów i pożyczek, rozwiązań finansowych, pośrednictwa, informacji oraz doradztwo finansowe poprzez bezpośrednie wspieranie Klienta, publikowanie ogłoszeń kredytowych oraz umożliwienie Klientom wnioskowania online przez 24h na dobę.

Instal system bis

 • Bydgoszcz
Emilia R.

Polecam współpracę z tą firmą. Rzetelnie, terminowo.

Ojczenasz Biuro Nieruchomości - Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz

Ojczenasz Biuro Nieruchomości

 • Bydgoszcz
Maria W.

Do Biura Nieruchomości Ojczenasz w Bydgoszczy zgłosiłam zlecenie sprzedaży 2-ch działek budowlanych. Sprzedaż z mojego punktu widzenia nie była sprawą łatwą do realizacji z uwagi na to, że nie mieszkam w Polsce i potrzebowałam zaufanego pośrednika, który zajmie się tym tematem całościowo i profesjonalnie, uwzględniając wszelkie czynności z tym związane, nie wyłączając uzyskania dokumentów, zaświadczeń etc. Szczęśliwie dla mnie trafiłam na Panią Barbarę Nadolską, która niejednokrotnie poświęcała swój prywatny czas na pomoc w kwestiach tego wymagających i towarzyszyła mi nawet w urzędach służąc mi nieoceniona pomocą. Jestem przekonana, że tylko dzięki niej realizacja sprzedaży przebiegła tak sprawnie, chociaż po drodze trafiały się różne

Pracownia Nieruchomości - Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz
Cecylia I.

Polecamy potencjalnym zainteresowanym Pracownię Nieruchomości Bydgoszcz. Bardzo profesjonalne podejście do klientów. Pan Dawid ma szeroką wiedzę w tym zakresie. Gotowy na pokonanie najtrudniejszych wyzwań. Zawsze dyspozycyjny i służący pomocą. Dziękujemy Panie Dawidzie i polecamy wszystkim.

Nieruchomości Vip&Eco- - Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz

Nieruchomości Vip&Eco-

 • Bydgoszcz
Dariusz K.

Z Panią Aleksandrą spotkaliśmy się w czerwcu tego roku. Potrzebowaliśmy porady w zakresie lokowania nadwyżek finansowych w naszej firmie. Szczerze przyznam wcześniej nie spotkałem tak kompetentnej osoby posiadającej tak ogromną wiedzę. Rynek Nieruchomości to jest to. Pięć gwiazdek. Pozdrawiamy.

To Twój Dom Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomości Waldemar Szyszkowski - Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz

To Twój Dom Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomości Waldemar Szyszkowski

 • Bydgoszcz

Działam w branży od 2020 roku. Moja specjalność to zarządzanie i administrowanie nieruchomości, na terenie Bydgoszczy, powiatu Bydgoskiego, Inowrocławskiego i inne ościenne. Jestem otwarty na inne lokalizacje.

EFEKT Zarządzanie Nieruchomościami - Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz

EFEKT Zarządzanie Nieruchomościami

 • Bydgoszcz

EFEKT to profesjonalne zarządzanie nieruchomościami w Bydgoszczy i okolicach. Podstawą naszej działalności jest administrowanie nieruchomościami. Od 1994 roku z powodzeniem obsługujemy Wspólnoty Mieszkaniowe, nieruchomości prywatne i komercyjne, a także deweloperów. Kompleksowa obsługa nieruchomości to dziedzina, na której naprawdę się znamy! Profesjonalny zarządca nieruchomości podnosi wartość nieruchomości i z pełnym zaangażowaniem dba o mieszkańców i ich potrzeby. Nasz zgrany zespół każdego dnia staje przed wyzwaniem by Twoja nieruchomość była zawsze w doskonałym stanie! Dysponujemy nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi dlatego współpraca z nami jest bezpieczna i przejrzysta.

Hanna Kryger-Styga - Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz

Hanna Kryger-Styga

 • Bydgoszcz

dostarczony szczegółowy projekt wnętrza, płatność na czas, brak kontaktu z inwestorem, stałość zleceń

PUH "MiM" Michalscy

 • Bydgoszcz

Proponuję swoje usługi prowadzenia zarządu nieruchomością, gwarantuję profesjonalizm i szczególną staranność w wykonywaniu poszczególnych zadań. Posiadam licencję zawodową zarządcy nr 397 oraz bogate doświadczenie zawodowe. Prowadzę działalność gospodarczą w zakresie zarządzania nieruchomościami pod firmą „MiM” Michalscy z siedzibą w Bydgoszczy przy ulicy Łęczyckiej 55. Firma istnieje nieprzerwanie od 1994 roku, wpisana jest do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Urząd Miasta Bydgoszczy pod numerem 41605. Firma Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe „MiM” Michalscy posiada Certyfikat jakości ISO 9001 : 2000 w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami.

C&R Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o. - Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz

C&R Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

 • Bydgoszcz

C-R Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z bogatym doświadczeniem na rynku administracji i zarządzania nieruchomościami. Misją naszej Spółki jest stworzenie nowej jakości i standardu usług w zarządzaniu nieruchomościami na rynku bydgoskim.Nadrzędnym celem w naszej działalności jest świadczenie usług zarządzania nieruchomościami na najwyższym poziomie zapewniającympełną satysfakcjęnaszych Klientów. Świadczymy usługi w oparciu o kadrę pracowników i partnerów wyróżniających się na rynku wysokimi kompetencjami. W skład zespołu obsługującego wspólnoty mieszkaniowe wchodzą doświadczeni prawnicy, ekonomiści, licencjonowany zarządca nieruchomości.Pracujemy, wspierając się najlepszymi dostępnymi na rynku

Toi Toi Polska - Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz

Toi Toi Polska

 • Bydgoszcz

Zajmujemy się świadczeniem usług komunalnych, wywozem nieczystości. Działamy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zapraszamy do współpracy.

Paweł Drzewiecki - Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz

Paweł Drzewiecki

 • Bydgoszcz

Rzetelne i profesjonalne remonty i wykończenia wnętrz: -zabudowy GK -układanie płytek, gresu -malowanie -montaż drzwi -gładzie -biały montaż -wod-kan -układanie paneli

BSM Anna Jedlińska

 • Bydgoszcz

Firma zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami mieszkalnymi zarówno prywatnymi jak i Wspólnotami Mieszkaniowymi. Działalność jest prowadzona na bazie 25 letniego doświadczenia właścicielki posiadającej licencje zarządcy nieruchomości. Obszarem działania obejmujemy miasto Bydgoszcz i okolice oraz miasto Poznań gdzie dysponujemy wykwalifikowanym administratorem.

Zakład kominiarski Mistrz Kominiarski Wojciech Grugel

 • Bydgoszcz

Nasza działalność rozpoczęła się w 2006 roku. Nasza specjalność to okresowe przeglądy przewodów kominowych, odbiory nowo wybudowanych budynków, wydawalnie opinii do celów projektowych, doradztwo. Działamy na terenie Bydgoszczy. Zapraszamy do współpracy.

Money4You

 • Bydgoszcz

Money4You - profesjonalne doradztwo i kompleksowe pośrednictwo finansowe oferuje usługi w zakresie: - pośrednictwa przy uzyskaniu finansowania pomostowego dla firm w postaci pożyczki prywatnej pod zastaw nieruchomości, udzielanej całkowicie poza systemem bankowym przez podmioty nadzorowane przez KNF na preferencyjnych warunkach - pośrednictwa przy uzyskaniu prywatnej pożyczki pod zastaw nieruchomości dla osób fizycznych - pośrednictwa przy uzyskaniu krótkoterminowych pożyczek gotówkowych - chwilówek, zdalnie (za pośrednictwem stworzonego przez nas serwisu Pożyczkowo) lub stacjonarnie (wyłącznie dla mieszkańców Bydgoszczy) - pośrednictwa przy transakcjach szybkiej sprzedaży nieruchomości, w tym udziałów w nieruchomości, nieruchomości

Abren Nieruchomości Andrzej Bączkowski - Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz

Abren Nieruchomości Andrzej Bączkowski

 • Bydgoszcz

ABREN dynamicznie rozwijającą się firmą nie tylko na Polskim rynku. Nasze branże; 1. Pośrednictwo w nieruchomościach. 2. Reklama i marketing. 3. Studio fotograficzne. 4. Tworzenie stron internetowych. Współpracujemy z wieloma międzynarodowymi firmami w różnych branżach. Spośród tysięcy podobnych firm wyróżnia nas to, że jesteśmy firmą wystarczająco prężną i nowoczesną, by skutecznie obsługiwać transakcje wszelkiego typu na rynku nieruchomości, zapewniając klientom pełne bezpieczeństwo zawieranych transakcji; ale również jesteśmy firmą na tyle niedużą, by każdego klienta traktować w sposób indywidualny, by uważnie słuchać jego potrzeb i pragnień. Pełna satysfakcja klienta jest naszym priorytetem.

Eryk Miniszewski

 • Bydgoszcz

Działamy w branży od 2020 roku. Nasza specjalność to wywoz gruzu, na terenie Powiat nakielski, bydgoszcz.

Kąty Joanna Nierebińska - Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz

Kąty Joanna Nierebińska

 • Bydgoszcz

HEGRA Nieruchomości - Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz

HEGRA Nieruchomości

 • Bydgoszcz

- zarządzanie nieruchomościami - administrowanie nieruchomościami - administrowanie najmem - kupno, sprzedaż, wynajem nieruchomości

Jedynak Nieruchomości Katarzyna Jedynak - Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz

Jedynak Nieruchomości Katarzyna Jedynak

 • Bydgoszcz

Korzystając z usług naszego biura nieruchomości wybierają Państwo uprzejmą i profesjonalną obsługę. W naszej bazie lokali do wynajęcia i na sprzedaż znajdą Państwo bardzo szeroki i rozmaity wachlarz propozycji. Posiadamy szeroki wybór nieruchomości o wysokim standardzie wykończenia oraz standardzie na średnim poziomie. Dzięki temu każdy może odnaleźć odpowiednią nieruchomość dla siebie. Zapraszamy ko korzystania z naszych usług. Produkty/Usługi: - mieszkania - domy - działki - obiekty - lokale

Car-Trade - Agencje i biura obsługi nieruchomości Bydgoszcz

Car-Trade

 • Bydgoszcz

Kupno, sprzedaż, remonty nieruchomości w Bydgoszczy i okolicach, Skupujemy za gotówkę mieszkania do remontu w bloku, wieżowcu, kamienicy. Pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności do Notariusza

Lilla Ojczenasz

 • Bydgoszcz

Cees Pool

 • Bydgoszcz

Nasza specjalizacja to usługi typu opróżnianie zbiorników bezodpływowych. Wykonujemy prace od 2018. Firma świadczy usługi na terenie takim jak powiat bydgoski. Zachęcamy do kontaktu.

Ortmann wykonawstwo

 • Bydgoszcz

To Twój Dom Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomości Waldemar Szyszkowski

 • Bydgoszcz

Marek Jonas

 • Bydgoszcz

info@kujawska2.pl

 • Bydgoszcz

PelDaniel

 • Bydgoszcz

KortSal

 • Bydgoszcz

Łukasz Skubisz

 • Bydgoszcz

Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz

 • Bydgoszcz

Biuro Nieruchomości Ojczenasz

 • Bydgoszcz

Szkoła Tańca TEMPO

 • Bydgoszcz

Julia Telesz

 • Bydgoszcz

Mateusz Różek

 • Bydgoszcz

Bydgoszcz więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.