Agencja nieruchomości Wrocław - Najlepsi w 2023

Najlepsze Agencje Nieruchomości we Wrocławiu, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Agencja nieruchomości Wrocław - ranking Najlepsi 2023

ranking info

Oto ranking najlepszych Specjalistów od Sprzedaży Nieruchomości we Wrocławiu w 2023 r. wybranych z 319 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.99 na podstawie 947 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Promowane firmy
Agencja nieruchomości Wrocław
Promowany

Doświadczone Biuro Nieruchomości Wrocław

 • Wrocław
 • Biuro Nieruchomości SkyHouse Dawid Zaręba
Beata H.

Korzystałam z usług pośrednictwa biura nieruchomości SkyHouse podczas niedawnej sprzedaży swojego mieszkania. Opiekunem prowadzącym był Pan Dawid Zaręba, z którym już współpracowałam kilka lat temu. Już wtedy okazał się bardzo efektywnym, profesjonalnym, a przy tym szalenie miłym pośrednikiem. Obecnie zalety Pana Dawida wzrosły, jest bardzo profesjonalny w swojej pracy, a przy tym pomocny, lojalny i bardzo miły. Dzięki Panu Dawidowi przeszłam przez sprzedaż szybko i bezboleśnie. Nie zostawia klienta samemu sobie, zawsze znajduje czas na telefon lub odpowiedzi smsowe. Wykazał się ogromną cierpliwością wobec moich wszystkich obaw i rozterek. Polecam jak najbardziej SkyHouse, a przede wszystkim osobę jako pośrednika Pana Dawida.

5.0 (63 opinie)
Moc Nieruchomości Sp. z o.o. - Biuro Nieruchomości Wrocław
Promowany

Dobre Biuro Nieruchomości

 • Wrocław
 • Moc Nieruchomości Sp. z o.o.
Karol C.

Pani Jolanta od początku procesu zakupu mieszkania była wielkim wsparciem. Dzięki jej fachowej pomocy, cały proces zakupu nieruchomości i związane z nim formalności, przebiegły bez zbędnych komplikacji. Serdecznie polecam wszystkim.

5.0 (5 opinii)
Nieruchomości i kredyty Wrocław - Sprzedaż Mieszkań Wrocław
Promowany

Opłacalna Sprzedaż Mieszkań Wrocław

 • Wrocław
 • Nieruchomości i kredyty Wrocław
N-home Nieruchomości

Fachowość i wiedza. Nieruchomość posiadała romantyczne wpisy w księdze wieczystej. Dzięki szerokiej wiedzy agenta udało się wszystko wyprostować i sprzedać nieruchomość, serdecznie polecam w sprawach trudnych.

5.0 (8 opinii)
Biuro Nieruchomości SkyHouse Bartosz Domin - Agencja Nieruchomości Wrocław
Promowany
Dana G.

I bought an appartment through Bartosz , and i can say that he is very professional, kind and polite person. He also speaks great English which can be very useful for non-polish speakers. He was helpful fast and efficient in every way. He knows the technical information about the flats he shows. He takes care. He knows all the process and all the steps , that have to be done, all the administrative work, he will help or even do himself for you. He's a clever guy, and passionate doing his work. You can trust him. Thanks again. Kupiłem mieszkanie za pośrednictwem Bartosza i mogę powiedzieć, że jest bardzo profesjonalną, miłą i uprzejmą osobą. Mówi również świetnie po angielsku, co może być bardzo przydatne dla osób niemówiących po

5.0 (51 opinii)
Wszystkie firmy
Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz - Sprzedaż Domów Bydgoszcz
best badge
Katarzyna Z.

Polecam oddanie się pod opiekę Nieruchomości Apartament – celowo użyłam słowa „opieka” ponieważ współpraca z Panią Ewą zdecydowanie wykroczyła poza ramy standardowej sprzedaży. Mieszkam w Poznaniu i proces sprzedaży mieszkania w Bydgoszczy od spotkania z Panią Ewą do spotkania z Notariuszem trwał niecały miesiąc. Ogromna wiedza, doświadczenie i profesjonalizm Pani Ewy sprawiły, że zarówno ja jak i Kupujący byliśmy prowadzeniu jak po sznurku przez zawiłości proceduralne od początku do samego końca. Jeśli trafiliście Państwo na stronę „Nieruchomości Apartament Joanna” nie musicie już szukać dalej. Dziękuję.

5.0 (43 opinie)
Nieruchomości i kredyty Wrocław - Sprzedaż Nieruchomości Wrocław
best badge
N-home Nieruchomości

Fachowość i wiedza. Nieruchomość posiadała romantyczne wpisy w księdze wieczystej. Dzięki szerokiej wiedzy agenta udało się wszystko wyprostować i sprzedać nieruchomość, serdecznie polecam w sprawach trudnych.

5.0 (8 opinii)
Milosz Kuriata Prestige Nieruchomosci - Agencja Nieruchomości Wrocław
best badge
Agata G.

Pan Miłosz z MK PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI zapewnił mi profesjonalną i szybką obsługę przy sprzedaży mieszkania. Bardzo wysokie kwalifikacje i kompetencje zawodowe oraz skuteczność w realizacji powierzonego zadania, o tego wyjątkowa kultura osobista i dbałość o klienta. Serdecznie polecam.

5.0 (17 opinii)
CHATA Nieruchomości - Mieszkania Wrocław
best badge
Ewa M.

Współpracuję z Agencją nie pierwszy raz i za każdym razem spotykam się z bardzo profesjonalną obsługą. Pani Katarzyna fantastycznie angażuje się w swoją pracę, służy pomocą i radą. Jest punktualna, odpowiada na wszystkie pytania, telefony, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Współpraca z Agencją pozwala zaoszczędzić czas na wyszukiwanie nieruchomości i załatwianie wszelkich formalności z nimi związanych, wszystkie oferty są wnikliwie sprawdzane, dokumenty przygotowane, spotkania umówione. Gorąco polecam tę Agencję, zarówno dla sprzedających, jak i kupujących nieruchomości we Wrocławiu.

5.0 (3 opinie)
Wojciech Raczkowski I Propertier - Agencja Nieruchomości Wrocław
best badge
Bartłomiej K.

Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Wojciechem. Udało nam się kupić i wykończyć mieszkanie w centrum Wrocławia. Profesjonalizm, kompetentna i kontakt właściwie każdej porze. Szybko odpowiadał na maile, pomógł z rzeczoznawcą, operatem i notariuszem. Jasnym językiem wytłumaczył nam wszystkie niezrozumiałe dla nas zagadnienia. Poprowadzeni zostaliśmy krok po kroku przez wszystkie formalności w ekspresowym tempie. Trafiliśmy w najlepsze ręce i z całą odpowiedzialnością polecam współpracę. Jest to bez wątpienia właściwa osoba na właściwym miejscu! Polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalnego doradztwa kredytowego.

5.0 (2 opinie)
Moc Nieruchomości Sp. z o.o. - Agencja Nieruchomości Wrocław
best badge
Karol C.

Pani Jolanta od początku procesu zakupu mieszkania była wielkim wsparciem. Dzięki jej fachowej pomocy, cały proces zakupu nieruchomości i związane z nim formalności, przebiegły bez zbędnych komplikacji. Serdecznie polecam wszystkim.

5.0 (5 opinii)
Digital Broker - Agencja Nieruchomości Warszawa
best badge
Arkadiusz S.

Szczególnie podziękowania Pani Agacie osobie która na 100% poświęca się swojej pracy ocena moja - kontakt 100%, kompetencje 100%, doświadczenie 100%. Życzę wszystkim takich pośredników sprzedaży jak pani Agatą polecam i oczywiście mam nadzieję, że jeszcze nasze drogi się spotkają, pozdrawiam.

4.92 (25 opinii)
Dream Home Estate Sp. z o.o. - Sprzedaż Nieruchomości Wrocław
best badge
Elżbieta R.

Pani Natalia jest niezwykle kompetentną osobą, poprowadziła sprawę wynajmu mieszkania od A do Z, zatroszczyła się o wszystkie detale związane z przygotowaniem mieszkania do wynajmu, podpisaniem umowy najmu okazjonalnego, z ubezpieczeniem itd. Udzieliła mi także wielu cennych rad i rozwiała moje wątpliwości prawne, Pani Natalia współpracuje z dobrą kancelarią notarialną, oraz z godnym zaufania doradcą ubezpieczeniowym. Na szczególne podkreślenie zasługuje także szybkość i skuteczność działania, możliwość skontaktowania się w każdej chwili (telefon, whatsapp, e-mail), a także wysoka kultura osobista i bardzo przyjazne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolona.

5.0 (36 opinii)
Kancelaria Patronus - Sprzedaż Nieruchomości Wrocław
best badge
Iza K.

Iza K. Szczerze polecam kancelarie Patronus. Ludzie bardzo życzliwi, kompetentni, rzetelni i profesjonalni w swoim działaniu. Kontakt szybki i bezproblemowy. Zrozumienie klienta, wyjaśnienie tematu, profesjonalne podejście do sprawy.. Stoją na wysokości zadania. Co prawda sprawa jeszcze nie jest zakończona ale jestem przekonana że zwycięstwo jest za rogiem..

5.0 (22 opinie)
N-Home Nieruchomości - Agencja Nieruchomości Wrocław
best badge
Agata M.

Polecam współpracę z firmą N-Home. Korzystałam z ich usług zarówno przy sprzedaży jak i zakupie nowego mieszkania. W obu przypadkach transakcje przebiegły bezproblemowo, każdy obszar był zaopiekowany. Polecam!

5.0 (2 opinie)

Więcej specjalistów od sprzedaży nieruchomości z Wrocławia

AKN Nieruchomości - Nieruchomości Wrocław
Tomasz Ł.

Kontakt bardzo sprawny, mieszkanie sprzedane w ciągu tygodnia za atrakcyjną cenę. Firma bardzo sprawnie załatwia wszelkie formalności. Konkurencyjna cenowo. Gorąco polecam

5.0 (41 opinii)
Zura Biuro Nieruchomości - Agencja Nieruchomości Wrocław

Świetna Agencja Nieruchomości Wrocław

 • Wrocław
 • Zura Biuro Nieruchomości
Les H.

First impressions often tend to give intuitive indications as to the state of possible cooperation which is so very key in larger transactions such as real estate sales or purchase. In this area, Anna certainly creates a great impression but not only. In my field of marketing I deal with very large numbers of people on a one to one level and I always look for certain trates in people who I intend to work with. Sincerity, credibility and an integrity between words and action are the main ones. My time in cooperation with Anna during me real estate needs was a very pleasant and relaxing experience observing a cool professional in action. I am certainly very happy to reccomend Anna to my associates and friends. Thankyou for your great work

5.0 (5 opinii)
Kompas Nieruchomości - Mieszkania Wrocław

Zdecydowanie o wyborze mieszkań nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Kompas Nieruchomości udzielą rad i znajdą najlepsze rozwiązanie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

5.0 (1 opinia)
Keller Williams Quality Seweryn Grzywacz - Agencja Nieruchomości Wrocław

Świetna Agencja Nieruchomości

 • Wrocław
 • Keller Williams Quality Seweryn Grzywacz
Anna T.

Pan Seweryn jest przede wszystkim skuteczny, a to było dla nas najważniejsze. Jesteśmy bardzo wdzięczni za to jak szybko udało się odpowiedzieć na nasze potrzeby, jesteśmy w 100% zadowoleni ze współpracy i w przypadku kolejnych nieruchomości zgłosimy się tylko do Pana Seweryna. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt przez cały czas, to jest odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Dziękujemy Panie Sewerynie.

5.0 (9 opinii)
AB Biuro Nieruchomości sp. z o.o. - Sprzedaż Domów Wrocław

Bezkonkurencyjna Sprzedaż Domów Wrocław

 • Wrocław
 • AB Biuro Nieruchomości sp. z o.o.
Czesław R.

Bardzo profesjonalna, uczciwa i pełna zaangażowania współpraca z biurem AB Biuro Nieruchomości. Na każdym etapie - od znalezienia chętnego do zamieszkania w naszym mieszkaniu, po pomoc z zredagowaniu bardzo dobrej i profesjonalnej umowy i jej podpisaniu z wynajmującym, po pomoc doradczą w przypadków remontu i modernizacji naszego mieszkania we Wrocławiu i we wszystkich innych sprawach. Polecamy wszystkim zainteresowanym kupnem, sprzedażą, wynajęciem mieszkania, domu czy innej nieruchomości. Dziękujemy za uczciwą i profesjonalna usługę - Anna i Czesław R. z Puław

5.0 (5 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Sprzedaży Nieruchomości we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Agencja Nieruchomości i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

POLSKIE NIERUCHOMOŚCI ALICJA GRUSZKIEWICZ & PARTNERZY - Sprzedaż Nieruchomości Wrocław

Okazyjna Sprzedaż Nieruchomości Wrocław

 • Wrocław
 • POLSKIE NIERUCHOMOŚCI ALICJA GRUSZKIEWICZ & PARTNERZY
Aleksandra P.

Współpraca owocna, zakończona sfinalizowaniem transakcji kupna mieszkania i wynajmu. Duża pomoc przy podpisywaniu wszystkich dokumentów, przygotowaniu protokołów zdawczo-odbiorczych. Konkretne informacje, przedstawianie oferty zgodne z oczekiwaniami, fachowa obsługa pod każdym względem. Polecam.

5.0 (7 opinii)
AS-DOM Agnieszka Ślipko - Agencja Nieruchomości Wrocław
Jagoda P.

Pani Agnieszka Ślipko jest dla mnie najlepszą maklerką, z jaką miałam dotychczas kontakt. Jest bardzo kompetentna, a jednocześnie bardzo otwarta i kontaktowa. Znamy się już prawie 10 lat i przez cały czas naszej współpracy, doskonale opiekuje się moim mieszkaniem, znajdując świetnych lokatorów i podpisując z nimi, ponieważ mieszkam za granicą, profesjonalnie przygotowane umowy. Polecam współpracę z P.Agnieszką Ślipko wszystkim i młodym i starszym klientom na rynku nieruchomości, ponieważ, zarówno ja, jak i mój syn Oliver, jesteśmy bardzo zadowoleni. Pozdrawiam serdecznie Jagoda Praczyk

5.0 (9 opinii)
Dakid Business Solutions Michał Banaszak - Sprzedaż Domów Wrocław

Fachowa Sprzedaż Domów

 • Wrocław
 • Dakid Business Solutions Michał Banaszak

Chcesz znaleźć ekspertów od sprzedaży domów w rejonie Wrocławia lub w rejonie powiatu? Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

5.0 (2 opinie)
idea-INVEST nieruchomości Sp. z o.o. - Nieruchomości Wrocław

Nie możesz znaleźć korzystnej oferty dotyczącej nieruchomości? idea-INVEST nieruchomości Sp. z o.o. na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

5.0 (2 opinie)
M2 Nieruchomości - Mieszkania Wrocław

Korzystne Mieszkania

 • Wrocław
 • M2 Nieruchomości
Antonina G.

Nawiązaliśmy współpracę z Panią Teresa. Bardzo ciepła, pracowita i konsekwentna osoba. Szukaliśmy domu, ciężka sprawa bo duże wymagania za stosunkowo niskie pieniądze, ale udało się! Pani Teresa znalazła nasze cztery kąty w bardzo szybkim tempie, transakcja przebiegła bezproblemowo. Załatwiła wszystkie sprawy związane z aktem notarialnym i o wiele więcej. Trafiła na wyjątkowo marudnych klientów, mimo tego nie zostawiła nas na pastwę losu i z pełnym zaangażowaniem odpowiadała na nasze pytania i rozterki. Odbierała od nas milion telefonów o każdej porze, odpowiadała na wiadomości właściwie bezzwłocznie. Polecam serdecznie i każdemu życzę właśnie takiego agenta! Pani Teresko, jeszcze raz bardzo dziękujemy.

5.0 (8 opinii)

Porównanie cen i kosztów we Wrocławiu

Szukasz cen agencji nieruchomości, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta zakupu lub sprzedaży nieruchomości we Wrocławiu? Złóż zapytanie, a specjaliści z Wrocławia sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Co chcesz zlecić agencji?
SUPPAN NIERUCHOMOŚCI - Sprzedaż Nieruchomości Wrocław

SUPPAN NIERUCHOMOŚCI

 • Wrocław

Firma SUPPAN NIERUCHOMOŚCI świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z miejscowości Wrocław oraz przyległych powiatów. Umów się na rozmowę od razu i poznaj ofertę.

5.0 (12 opinii)
KC NIERUCHOMOŚCI Kamila Ciupak - Nieruchomości Wrocław

Dobre Nieruchomości

 • Wrocław
 • KC NIERUCHOMOŚCI Kamila Ciupak

Nieruchomości i niuanse z tego wynikające skończą być dla Ciebie tajemnicą, jeśli wybierzesz ofertę KC NIERUCHOMOŚCI Kamila Ciupak. Profesjonalni specjaliści z dziedziny nieruchomości pomogą Ci stworzyć najlepsze rozwiązanie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - skontaktuj się!

5.0 (1 opinia)
Urbanestate s.c. Bartosz Jankowski, Damian Rogowski - Biuro Nieruchomości Wrocław

Urbanestate s.c. Bartosz Jankowski, Damian Rogowski

 • Wrocław
Sylwia Z.

Firma Urbanestate to przede wszystkim doświadczeni pracownicy, bardzo sprawnie przeprowadzli sprzedaż mojego mieszkania. Serdecznie polecam!

5.0 (2 opinie)
EURO-CITY Nieruchomości - Sprzedaż Domów Wrocław

EURO-CITY Nieruchomości

 • Wrocław

Sprzedaż domów na terenie miejscowości Wrocław - szeroki asortyment i atrakcyjna cena. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

5.0 (5 opinii)
Agencja Nieruchomości Tecnocasa Grabiszyn - Agencja Nieruchomości Wrocław

Agencja Nieruchomości Tecnocasa Grabiszyn

 • Wrocław
Dariusz K.

Sprzedałem z nimi 2 mieszkania, jedno w nowym budownictwie, drugie do remontu w kamienicy. Jestem pod wrażeniem zaangażowania, załatwili za mnie wszystkie dokumenty, musiałem iść tylko do notariusza.

5.0 (1 opinia)
Wojciech Burdun 4INV - Agencja Nieruchomości Wrocław

Dobra Agencja Nieruchomości

 • Wrocław
 • Wojciech Burdun 4INV

Różnorodna gama i fachowa obsługa to podstawowe zalety tej agencji nieruchomości. Chcesz wziąć w najem lokal usługowy? Zadzwoń i znajdź lokal specjalnie dla Ciebie.

5.0 (7 opinii)
MR PROJECT Magdalena Radziszewska - Nieruchomości Wrocław

MR PROJECT Magdalena Radziszewska

 • Wrocław

Zdecydowanie o wyborze nieruchomości nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z MR PROJECT Magdalena Radziszewska doradzą Ci i wybiorą dostosowane rozwiązanie. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

5.0 (8 opinii)
SDP Nieruchomości - Nieruchomości Wrocław

Doskonałe Nieruchomości

 • Wrocław
 • SDP Nieruchomości
Aleksandra P.

Polecam współpracę z biurem SDP Nieruchomości. Szybko sprzedali moje mieszkanie za atrakcyjną cenę. Duże wsparcie na każdym polu, szybkie rozwiązanie trudnej sytuacji ze spadkobiercami, bezproblemowy kontakt. Dziękuję i polecam!

5.0 (2 opinie)
MILTON Grupa Nieruchomości sp. z o.o. - Biuro Nieruchomości Wrocław

Dobre Biuro Nieruchomości

 • Wrocław
 • MILTON Grupa Nieruchomości sp. z o.o.
Agnieszka B.

Bardzo polecam Milton Grupa Nieruchomości przede wszystkim za pełen profesjonalizm i jednocześnie pasję do tej niełatwej pracy. Dzięki Panu Łukaszowi udało nam się znaleźć wymarzone mieszkanie w świetnej lokalizacji i adekwatnej cenie. Jesteśmy wdzięczni za troskę o sprawy formalne, a także współpracę z poleconym doradcą kredytowym (Panią Żanetą), które ułatwiły nam niełatwe procedury kredytowe i notarialne. Do tego wszystkiego przemiły kontakt i fachowa wiedza przekazana przystępnym językiem. Będę wracać do Miltona, gdybym kiedykolwiek miała jeszcze przygody z nieruchomościami, a przede wszystkim będę Miltona polecać, bo warto skorzystać z wiedzy, umiejętności i sympatii ludzi pracujących w tej firmie i ją tworzących. Serdecznie

5.0 (18 opinii)
Maria Drogowska - Sprzedaż Mieszkań Wrocław

Maria Drogowska

 • Wrocław

Właśnie stajesz przed wyborem firmy specjalizującej się w sprzedaży mieszkań? Maria Drogowska dobierze idealne rozwiązanie. Zamierzasz nabyć mieszkanie? Skontaktuj się i pozwól sobie pomóc - znajdź lokal dopasowany do Twoich potrzeb.

5.0 (2 opinie)

Opinie i porady najlepszych agencji nieruchomości

Jeśli interesują Cię opinie na temat agencji nieruchomości, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Wrocławia. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu lub sprzedaży potrzebnych Ci nieruchomości. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Real Home - Agencja Nieruchomości Wrocław

Solidna Agencja Nieruchomości

 • Wrocław
 • Real Home

Bezkonkurencyjną opcję w okolicach Wrocławia przedstawią Ci specjaliści z agencji nieruchomości Real Home. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - skontaktuj się!

5.0 (3 opinie)
Kando Dorota Łukianowicz - Sprzedaż Nieruchomości Wrocław

Kando Dorota Łukianowicz

 • Wrocław

Dotarcie do ekspertów od sprzedaży nieruchomości nigdy nie było tak przyjemne. Sprawdź Kando Dorota Łukianowicz i zapoznaj się z specjalistyczną ofertą stworzoną specjalnie do Twoich potrzeb. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

5.0 (1 opinia)
HOSSA USŁUGI FINANSOWE JERZY BOGUCKI - Sprzedaż Nieruchomości Wrocław

HOSSA USŁUGI FINANSOWE JERZY BOGUCKI

 • Wrocław
KĄCIK SMAKU S.C D.Kordowska J. Kordowski

Korzystanie z usług HOSSA USŁUGI FINANSOWE JERZY BOGUCKI jest najlepszym, co mnie spotkało. Pełen profesjonalizm, wspaniała atmosfera, wszystkie potrzebne informacje, a nawet więcej, zostały udzielone. Firma nastawiona nie tylko na klienta, ale przede wszystkim na wspaniałą współpracę. Z przyjemnością będę polecała tę firmę znajomym.

5.0 (6 opinii)
Platinum Square Nieruchomości - Domy Wrocław

Platinum Square Nieruchomości

 • Wrocław
Mateusz M.

Z Panią Reginą sprzedawałem swoje stare mieszkanie i kupowałem nowe. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie, pośrednik z klasą. Uważam, że firma godna zaufania w 100%.

5.0 (1 opinia)
WRE nieruchomości - Agencja Nieruchomości Wrocław

Solidna Agencja Nieruchomości

 • Wrocław
 • WRE nieruchomości
Bartosz M.

Kontakt do WRE Nieruchomości otrzymałem z polecenia przyjaciela. Jestem pozytywnie zaskoczony jakością obsługi i profesjonalizmem firmy. Moim opiekunem był Dominik, który jest świetne zorientowany w rynku pod inwestycje, dbał o świetną relacje z klientem i transparentność ofert. Pan Dominik to doradca na wysokim poziomie, który rzeczowo podchodzi do tematu, błyskawicznie i wzorowo realizuje ustalone cele. Bardzo doceniam Pana Praca i Prace całego zespołu! Oby tak dalej! Dziękuje.

5.0 (4 opinie)
NowodworskiEstates - Sprzedaż Mieszkań Wrocław

NowodworskiEstates

 • Wrocław

Stanąłeś przed wyborem firmy specjalizującej się w sprzedaży mieszkań? NowodworskiEstates doradzi odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie. Aby poznać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

5.0 (2 opinie)
HTI Sp. z o.o. - Domy Wrocław

Rewelacyjne Domy

 • Wrocław
 • HTI Sp. z o.o.

HTI Sp. z o.o. zapewnia bogatą ofertę rewelacyjnych domów gwarantując przy tym solidną obsługę, a na życzenie też usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

5.0 (2 opinie)
ATA nieruchomosci - Biuro Nieruchomości Wrocław

ATA nieruchomosci

 • Wrocław

Chcesz znaleźć rzetelnego specjalistę do realizacji swoich planów? ATA nieruchomosci z Wrocławia jest na to skuteczną metodą. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Apartmax Nieruchomości Katarzyna Maksym

 • Wrocław
Katarzyna F.

Pani Kasia to osoba niezwykle profesjonalna i pozytywna, bardzo zaangażowana w swoją pracę i bardzo serdeczna, pomoc Pani Kasi w kupnie mieszkania nieoceniona bo nie znajduję słów żeby wyrazić swoje podziękowanie. Polecam wszystkim.

5.0 (17 opinii)
AT KONSULTING ALEKSANDRA TCHORYK - Sprzedaż Mieszkań Wrocław

AT KONSULTING ALEKSANDRA TCHORYK

 • Wrocław

Jeżeli jeszcze nie znalazłeś potrzebnego produktu to AT KONSULTING ALEKSANDRA TCHORYK prowadzi sprzedaż mieszkań w miejscowości Wrocław i pobliskich miast. Zamierzasz nająć mieszkanie? Zadzwoń i znajdź lokum zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

5.0 (5 opinii)
KONCEPT Nieruchomości - Agencja Nieruchomości Wrocław

KONCEPT Nieruchomości

 • Wrocław

Różnorodna gama nieruchomości i świetna obsługa to największe zalety agencji nieruchomości KONCEPT Nieruchomości. Aby poznać wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

5.0 (1 opinia)
Dream Home Estate - Agencja Nieruchomości Wrocław

Dobra Agencja Nieruchomości

 • Wrocław
 • Dream Home Estate

Szukasz agencji nieruchomości, aby błyskawicznie uzyskać pomoc w znalezieniu domów, to najlepszą opcją dla Ciebie będą profesjonaliści z Dream Home Estate. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

5.0 (36 opinii)
Marcin M. - Agencja Nieruchomości Wrocław

Dobra Agencja Nieruchomości

 • Wrocław
 • Marcin M.

Wybór domów od agencji nieruchomości Marcin M. da Ci same profity i z pewnością nie pożałujesz współpracy z tymi specjalistami. Zamierzasz wziąć w najem mieszkanie? Skontaktuj się i znajdź lokal dopasowany do Twoich potrzeb.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Znakomite Mieszkania

 • Wrocław
 • Paula Schroder

Podjęcie decyzji o wyborze mieszkań nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Paula Schroder posłużą radą i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Pragniesz wynająć lub kupić nieruchomość? Skontaktuj się i znajdź lokum dopasowany do Twoich potrzeb.

5.0 (1 opinia)
PS Broker Agencja Nieruchomości - Sprzedaż Mieszkań Wrocław

PS Broker Agencja Nieruchomości

 • Wrocław

Wyszukanie ekspertów od sprzedaży mieszkań nigdy nie było tak przyjemne. Skontaktuj się PS Broker Agencja Nieruchomości i zapoznaj się z jedyną w swoim rodzaju ofertą stworzoną tylko dla Ciebie. Chcesz nająć nieruchomość? Zadzwoń i znajdź lokal zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

5.0 (5 opinii)
Nieruchomości M2 - Sprzedaż Mieszkań Wrocław

Korzystna Sprzedaż Mieszkań

 • Wrocław
 • Nieruchomości M2
Marek K.

Solidna firma, mieszkanie oddane terminowo, nie mam zastrzeżeń do jakości wykonania. Można liczyć na fachowe doradztwo w zakresie materiałów budowlanych jak i samego wykończenia. Polecam.

5.0 (2 opinie)
Ranking Specjalistów od Sprzedaży Nieruchomości we Wrocławiu obejmuje również takie miejscowości jak Bielany Wrocławskie, Smolec, Długołęka, Siechnice, Sobótka, Czernica, Żórawina, Kąty Wrocławskie, Kiełczów, Kobierzyce, Tyniec Mały, Święta Katarzyna, Dobrzykowice, Radwanice, Kamieniec Wrocławski, Jordanów Śląski, Mirków, Mietków, Pietrzykowice.

Poradniki o zakupie nieruchomości

Wycena nieruchomości ocenia wartość nieruchomości na rynku w celach podatkowych, kredytowych lub przed sprzedażą. Rezultatem wyceny jest operat – z szacunkową wyceną, opisem i analizą rynku. Wyceny dokonuje kwalifikowany rzeczoznawca majątkowy, który może korzystać z różnych metod (np. wycena porównawcza, dochodowa, kosztowa). Ile kosztuje wycena nieruchomości i operat szacunkowy? Jakie dokumenty są ...

06.11.2023

Sprzedaż nieruchomości oznacza zazwyczaj duży przypływ gotówki, ale cały proces wiąże się też z obowiązkiem podatkowym. Najważniejszym podatkiem jest w tym przypadku podatek od sprzedaży nieruchomości. To podatek dochodowy, który – co ważne – naliczany jest od dochodu uzyskanego ze sprzedaży mieszkania lub domu (nie od wartości nieruchomości). Dochód ze sprzedaży nieruchomości obliczany jest więc jako ...

24.08.2023

Sytuacja na dotkniętym inflacją rynku mieszkaniowym staje się coraz mniej przyjazna dla kupujących, między innymi ze względu na wysokie koszty kredytów. Dane pochodzące z serwisu Oferteo.pl, dotyczące zapytań ofertowych o usługi agencji nieruchomości pokazują, że największe zainteresowanie sprzedażą w 2022 roku przypadło na okres wakacyjny.

06.02.2023

Z powodu coraz droższych kredytów i trudności w ich uzyskaniu rośnie popyt na wynajem nieruchomości. Wiąże się to jednak z coraz większymi trudnościami w znalezieniu lokalu. Serwis Oferteo.pl przygotował analizę sytuacji na rynku najmu w pierwszej połowie 2022 roku. Wynika z niej, między innymi, że blisko 80% najemców zainteresowanych jest mieszkaniami.

14.03.2023