Kancelaria Finansowa Izabela Zgórecka

Bydgoszcz

2

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Finansami zajmuje się od 2003 roku. Doświadczenie zawodowe zdobyłam w bankowości w zakresie procedur, produktów i dokumentacji. Od 2013 roku jestem niezależnym Ekspertem Kredytowym w zakresie kredytów hipotecznych i gotówkowych. Współpracuję ze wszystkimi bankami na rynku finansowym w Polsce, dzięki czemu mogę wybrać najkorzystniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie. Takie, dzięki któremu mój Klient otrzymuje poczucie bezpieczeństwa.
Współpracuję z biurami nieruchomości, deweloperami, rzeczoznawcami oraz notariuszami, co umożliwia sprawne i korzystne zamknięcie inwestycji.
Prezentowana przeze mnie oferta kredytowa jest taka sama jak w banku, a Klient dodatkowo ma poczucie pełnej satysfakcji i bezpieczeństwa. Prowadzę cały proces kredytowy od pierwszego spotkania po uruchomienie kredytu. Często Klienci mają pytania po Udzielonym kredycie, dlatego zawsze proszę, aby zostawili sobie mój numer telefonu. Zawsze mogą do mnie zadzwonić, a ja pomogę w obsłudze pokredytowej.
Zdecydowana większość moich Klientów pochodzi od osób, którym już wcześniej pomogłam lub współpracowałam. Moja praca daje mi poczucie pełnego spełnienia. Jestem szczęśliwa, mogąc znaleźć dla moich Klientów rozwiązanie dopasowanego do ich indywidualnych potrzeb.

Branża

Obszar działania

Kujawsko-pomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

152 opinie

5 5
(152)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Oliwia i Adam  8 lipca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Znaleźliśmy p. Izę przez internet i już na pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że to był dobry wybór. Pani Izabela naprawdę potrafi zaopiekować się klientem i sprawić aby czuł się ważny. Zupełnie indywidualne podejście do klienta, nigdy nie widzieliśmy aż tak zaangażowanej osoby w swoją prace. Nasz kredyt przebieg sprawnie, a pani Iza była zawsze pod telefonem i służyła pomocą. Po uruchomieniu kredytu możemy w każdej chwili zadzwonić i się zapytać o sprawy finansowe. Serdecznie polecamy bo naprawdę warto. Dzięki Pani Izie mamy swoje wymarzone 4 ściany!

Monika  19 czerwca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalizm, wiedza i kultura osobista, tak w dużym skrócie można opisać Panią Izabelę jako doradcę finansowego i samego człowieka. Nasza współpraca była fantastyczna i oparta na wzajemnym szacunku, co jest niezwykle ważne rozmawiając o finansach osobistych. Krok po kroku zostałam przeprowadzona przez proces refinansowania kredytu, który zakończył się sukcesem. Z całym przekonaniem (10/10) polecam współpracę z Panią Izabelą!

Kamila  17 czerwca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Z wielką przyjemnością polecam panią Izę jako profesjonalnego, odpowiedzialnego, uczciwego, a co najważniejsze wysoce skutecznego eksperta kredytowego. Pani Iza wykazała się nie tylko ogromną wiedzą, ale także sympatią, cierpliwością i perfekcyjnym podejściem na każdym etapie naszej współpracy. Z pełnym przekonaniem polecam usługi pani Izy każdemu, kto potrzebuje niezawodnej pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Damian Marciniak  Damian Marciniak, 19 maja 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Mieliśmy z narzeczoną do czynienia z paroma doradcami finansowymi i Pani Iza wyróżnia się na ich tle profesjonalizmem i jednocześnie bardzo "ludzkim" podejściem do klienta. Na spotkania musieliśmy jechać z 4-miesięcznym dzieckiem i nie było z tym żadnego problemu, wręcz przeciwnie - Pani Iza na również bardzo dobre podejście do dzieci :) Kredyt udało się szybko uzyskać bez komplikacji, serdecznie polecamy!

J.k.  29 kwietnia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pani Izabela to przesympatyczna, ciepła i empatyczna osoba. Dzięki jej staraniom udało się uzyskać kredyt hipoteczny na nowe mieszkanie. Po wysłuchaniu oczekiwań i potrzeb zrobiła wszystko, żeby udało się uzyskać takie warunki na jakich najbardziej zależało, cały proces załatwiania formalności przebiegł przyjemnie, większość dokumentów dosyłać można było e-mailem. Dodatkowo po uzyskaniu kredytu nie zostawia klienta, dalej służy pomocą w razie jakiejkolwiek potrzeby. Serdecznie polecam.

Małgorzata  28 kwietnia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Doradca finansowy z ogromnym sercem i zaangażowaniem! przez cały proces uzyskiwania kredytu czułam się zaopiekowana w 100%. Wiedziałam, że Pani Iza cały czas czuwa nad tym żeby znaleźć najlepsze warunki dla mnie i dla mojego kredytu i w momentach kryzysowych nie poddawała się i finalnie doprowadziła do bardzo dobrego kredytu. Polecam wszystkim również tym którzy już teraz mają kredyt i chcieliby uzyskać lepsze warunki.

Filip  25 kwietnia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pani Izabela, to synonim profesjonalizmu i najwyższej kultury osobistej. Nie mam w zwyczaju pisania opinii, ale w tym wypadku zawdzięczamy z żoną Pani Izie zbyt wiele. Kupowaliśmy z żoną dom, nieudaczność pośredników nieruchomości doprowadziła do sytuacji w której mogliśmy stracić i pieniądze i dom, wiedza Pani Izy sprawiła, że stało się jednak inaczej, niemożliwe stało się możliwe. Mamy Dom - w dzisiejszych czasach ciężko jest znaleźć odpowiednio wykwalifikowanego profesjonalistę, Pani Izabela naprawdę wykracza ponad tę skalę, dziękujemy i z całego serca szczerze. Polecamy!

Mateusz   Mateusz , 25 kwietnia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jak najbardziej polecam Panią Izę. Poprowadziła mnie krok po kroku przez całą procedurę kredytu hipotecznego, świetny kontakt i informowanie na bieżąco o postępach zdecydowanie na plus.

Rafał  Rafał, 24 kwietnia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Znam Izabelę od ponad 15 lat, a kredyt w jej obecności to czysta przyjemność. Iza to osoba, która oferuje pełen profesjonalizm, a do tego życzliwość i wsparcie na każdym etapie pozyskiwania kredytu. Polecam z pełnym przekonaniem, że nie ma lepszej, bardziej zaangażowanej osoby w Bydgoszczy, która przeprowadzi bezproblemowo procedurę kredytową. Polecam!

Mikołaj  Mikołaj, 21 kwietnia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Gorąco polecam Panią Izę, profesjonalne podejście do tematu kredytu hipotecznego. Jak się nie udało wejść drzwiami to Pani Iza wchodziła oknem, ale się udało. Były odmowy kredytowe, ale Pani Iza się nie poddała i udało się załatwić wszystko pomyślnie, kontakt z Panią Iza był bezproblemowy. Polecam.

Sylwia i Daniel  21 kwietnia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Z całego serca polecamy Panią Izę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy jaką uzyskaliśmy od Pani Izy. Chodź na początku dostaliśmy odmowę z powodu mojej choroby to Pani Iza, walczyła do samego końca i udało nam się otrzymać kredyt chodź było ciężko żeby go dostać. Mieliśmy duże wsparcia i zaopiekowanie w całym procesie uzyskiwania kredytu. Pani Iza ma takie cech jak rzetelność, serdeczność, terminowość, waleczność. Bardzo polecamy usługi Pani Izy.

Paweł   Paweł , 20 kwietnia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo miła sympatyczna, szczera umiejąca przekazać prosto (po chłopsku) informacje dotyczące doradztwa kredytowego. Jestem drugim klientem z mojej rodziny zadowolony z usług Pani Izabeli polecam w 100%.

Basia  20 kwietnia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Najlepsza w swoim fachu, dzięki za wszystko co dla nas zrobiłaś. Powodzenia i dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

Michał  Michał, 11 kwietnia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Szybka i konkretna pomoc, polecam. Załatwienie pożyczki przeprowadzone bezproblemowo. Pani Iza jest bardzo miła i kompetentna osoba. Polecam.

Joanna  10 kwietnia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pani Iza to prawdziwy mistrz w swoim fachu, pomogła nam uzyskać bardzo dobre warunki kredytowe na wymarzony dom, trzymała rękę na pulsie i informowała nas, kiedy będzie najlepsze oprocentowanie w banku. Udało się wstrzelić w najlepszym momencie, gdy oprocentowanie było najniższe. Także podpowiedziała dodatkowo kilka rzeczy, tak aby jeszcze bardziej je obniżyć. Widać, że Pani Izie bardzo zależy na kliencie i nie kieruje go do banku, gdzie ma najlepsze wynagrodzenie, a tak niestety dzieje się w przypadku innych doradców. Przedstawia rzetelnie wszystkie najlepsze opcje, załatwianie kredytu nie było dla nas długim i męczącym doświadczeniem, a tego się najbardziej obawiałam. Co więcej Pani Iza jest przemiłą i ciepłą osobą, z którą przyjemnie się współpracuje. Serdecznie polecamy! Asia i Przemek

OlaWoz  10 kwietnia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wspaniałe, indywidualne podejście do klienta. Właściwa osoba na właściwym miejscu, doskonały kontakt online dzięki czemu można załatwić sprawę z każdego miejsca w którym się aktualnie przebywa. Przemiła i ciepła osoba. W moim przypadku kontakt tylko online, a jakbyśmy widziały się codziennie.

Malgorzata  Malgorzata, 2 kwietnia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Izabela to odpowiednia osoba, na odpowiednim miejscu. Bardzo dobry doradca kredytowy. Kontakt przemiły i empatyczny, rzetelnie podejście do sprawy, wysoki poziom wiedzy i profesjonalne podejście. Rekomendacja dla Pani Izy za pełen profesjonalizm i szybkie działanie!  Pozdrawiam.

Karolina   18 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Z całego serca polecamy Panią Izabelę. Pełen profesjonalizm i super kontakt. Wszystko sprawnie załatwione. Pani Iza chętnie służyła pomocą w każdej sytuacji.

Ula  Ula, 11 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy do Pani Izabeli, kierowaliśmy się opiniami w internecie i z całą pewnością potwierdzamy je. Pani Izabela to wspaniała osoba, a przede wszystkim dobry doradca kredytowy. Dzięki jej pomocy i ogromnym zaangażowaniu otrzymaliśmy kredyt. Nie szukaj dalej lepszej osoby nie znajdziesz. Z całego serca polecamy.

Dariusz B. 9 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam z całego serca! Pani Izabela jest osobą niezwykle kompetentną, a przy tym bardzo sympatyczną wpełni zaangażowała się w moją sprawę. Bardzo jasno i zrozumiale tłumaczy wszelkie zawiłości związane z kredytami, Pani Izabela jest osobą godną zaufania. Osoby, które zdecydują się skorzystać z usług Pani Izabeli zdecydowanie nie będą zawiedzione.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Finansowa Izabela Zgórecka
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Kredyt hipoteczny

Polska - Poznań

Wiem jak przygotować Klienta do kredytu hipotecznego, wyszukuję najkorzystniejszej opcji dla Niego. Uważnie słucham czego mój Klient potrzebuje. Co dla mojego Klienta jest najważniejsze. Pokazuję zawsze plusy i minusy danej oferty, po to, aby Klient wszystko wiedział przed złożeniem wniosku. Daję całkowite poczucie bezpieczeństwa i rzetelność swoje...

Rozwiń

kredyt gotówkowy

Polska - Bydgoszcz

Mam wiedzę na temat kredytów konsolidacyjnych i gotówkowych. Wiem jak zrobić kredyt i jak najkorzystniej dopasować ofertę dla swojego Klienta. Dowodem na to są zadowoleni moim Klienci, którzy wracają do mnie i mnie polecają dalej. Co najważniejsze, zawsze odbieram telefony, nawet po zrobieniu kredytu i zawsze mój Klient może na mnie liczyć i moją p...

Rozwiń

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Ul. Jagiellońska 109/42, 85-008 Bydgoszcz

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy IZABELA ZGÓRECKA
Imię (pierwsze) IZABELA
Drugie imię ADRIANA
Nazwisko ZGÓRECKA
Data rozpoczęcia działalności 2009-05-18
NIP 9670490005
Regon 092465919

Siedziba

Kraj Polska
Województwo KUJAWSKO-POMORSKIE
Powiat Bydgoszcz
Gmina Bydgoszcz
Miejscowość Bydgoszcz
Kod pocztowy 85431
Ulica ul. Ziębia
Numer nieruchomości 16

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2009-05-18
Data powstania 2009-05-14
Data rozpoczęcia działalności 2009-05-18
Data wznowienia działalności 2016-03-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6612Z DZIAŁALNOŚĆ MAKLERSKA ZWIĄZANA Z RYNKIEM PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH I TOWARÓW GIEŁDOWYCH
Przeważające PKD
4110Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
4311Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH
4312Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ
4313Z WYKONYWANIE WYKOPÓW I WIERCEŃ GEOLOGICZNO-INŻYNIERSKICH
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
4331Z TYNKOWANIE
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4690Z SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA
6619Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
6622Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW I BROKERÓW UBEZPIECZENIOWYCH
6629Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA UBEZPIECZENIA I FUNDUSZE EMERYTALNE
7490Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.