Powiedz jak możemy Ci pomóc

Paweł Łuszpiński Usługi Remontowe

Bydgoszcz

5

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Działam w branży od 2016 roku. Moja specjalność to kompleksowe wykończenie wnętrz mieszkań jak i lokali usługowych:

- malowanie
- szpachlowanie/gładzie
- Płyty G-K i ścianki działowe
- układanie paneli, parkietów
- układanie gresu, terakoty
- montaż drzwi

Całościowe wykonanie łazienki wraz z wykonaniem instalacji hydraulicznej.
Posiadam dodatkowo doświadczenie w instalacjach elektrycznych. Działam na terenie Bydgoszczy.
Jestem sumiennym i dokładnym specjalistą i zachęcam do kontaktu telefonicznego
697707174


Branża

Obszar działania

Kujawsko-pomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

18 opinii

5 gwiazdek (18)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Justyna R. 19 stycznia 2024
Zapytanie o remont mieszkania, do 10m², Bydgoszcz
Pozytywna opinia

Pan Paweł to solidny fachowiec. U nas poradził sobie z niestandardowym problemem w kwestii prysznica w łazience. Uczciwy, dokładny, dba o porządek w miejscu wykonywania swojej pracy. Po pierwszym pracach remontowych, skorzystaliśmy po kilku miesiącach ponownie z jego usług przy malowaniu kuchni. Ponownie sprostał naszym oczekiwaniom. Myślę, że gdy następnym razem będziemy potrzebować osoby do prac remontowych zwrócimy się do Pana Pawła w pierwszej kolejności :-)

Robert C. 18 stycznia 2024
Zapytanie dla firmy na rozbudowa instalacji elektrycznej w mieszkaniu, do 10pkt. el., Bydgoszcz
Pozytywna opinia

Pan Paweł okazał się być sympatycznym, dokładnym fachowcem. Wykonał w remontowanym przeze mnie mieszkaniu przeróbkę instalacji elektrycznej. Jestem zadowolony ze współpracy.

Anna K. 5 listopada 2023
Zapytanie o remont w domu, 11-20m², Bydgoszcz
Pozytywna opinia

Współpraca na bardzo wysokim poziomie, rzetelne i sumienne wykonanie zlecenia od początku do końca, dla Pana Pawła nie ma niczego, co stanowiłoby przeszkodę w realizacji. Zawsze szuka rozwiązań, podpowiada, ale nie narzuca. Jest bardzo pracowity, konkretny, do tego szczegółowy w swojej pracy. Profesjonalista z dużą życzliwością wobec klienta, szczerze polecam i na pewno jeszcze kiedyś skorzystam z jego usług!

Maciej O. 17 września 2023
Pozytywna opinia

Zatrudniłem Pana Pawła do wykonania kapitalnego remontu łazienki w mieszkaniu w kamienicy. Dowiedziałem się o nim od kolegi, który przedstawił mi go jako osobę dokładną i sumienną. Jak się okazało, łazienka ta nie była łatwym zadaniem, gdyż podczas prac, wielokrotnie pojawiały się niemiłe niespodzianki, które wymagały poświęcenia dodatkowego czasu na wszelkie poprawki. Pan Paweł za każdym razem znajdywał odpowiednie rozwiązanie, szczegółowo objaśniał na czym ma ono polegać oraz przedstawiał alternatywy. Był przy tym także otwarty na wszelkie sugestie z mojej strony oraz miał na uwadze koszty. Podsumowując, pan Paweł jest wszechstronnym fachowcem. Posiada duże umiejętności w zakresie prac remontowych i szerokie kompetencje w zakresie rozwiązań i materiałów. Jego zaangażowanie oraz dbałość o szczegóły były naprawdę budujące, a efekty pracy prezentują się oczywiście wspaniale! Przy tym wszystkim należy również docenić wysoką kulturę osobistą oraz bezkonfliktową postawę, co bardzo pozytywnie wpływa na atmosferę przy pracy. Z całego serca polecam Pana Pawła jako wykonawcę.

Mariola K. 3 września 2023
Zlecenie na wymianę instalacji elektrycznej w mieszkaniu, 26-50pkt. el., Bydgoszcz
Pozytywna opinia

Położenie nowej instalacji elektrycznej w moim mieszkaniu w bloku zostało wykonane sprawnie i fachowo, Pan Paweł wykazał się profesjonalizmem i wysoką kultura osobistą, jestem zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług remontowych firmy. Polecam.

Helena S. 13 sierpnia 2023
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam! Świetny, sumienny fachowiec, zlecona praca wykonana profesjonalnie i terminowo.

Paweł M. 3 lipca 2023
Pozytywna opinia

Robota wykonana rzetelnie i fachowo, gładzie i malowanie bez zarzutu, terminy dotrzymane. Dziękuję!

Damian T. 9 czerwca 2023
Pozytywna opinia

Paweł jest solidny i terminowy. Potrafi doradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie problemu. Jesteśmy zadowoleni z Jego usług.

Małgorzata B. 29 maja 2023
Zlecę rozbudowa instalacji elektrycznej w domu, do 10pkt. el., Bydgoszcz
Pozytywna opinia

Współpraca z Panem Pawłem przebiegła pomyślnie, Wiedza, doświadczenie oraz udzielana pomoc w wielu kwestiach związanych ze zleceniem była bardzo cenna. Polecam serdecznie i z pewnością skorzystam z usług ponownie.

Ola M. 13 kwietnia 2023
Zlecę remont mieszkania, 50m², Bydgoszcz
Pozytywna opinia

Pan Paweł wykonał u nas usługę wykończenia mieszkania, które było w stanie deweloperskim. Prace zostały wykonane na najwyższym poziomie z wysoką dbałością o detale. Pan Paweł jest osobą sumienną i uczciwą. Ma wiele ciekawych pomysłów podczas aranżacji wnętrz. Serdecznie polecamy!

Marcin Z. 28 marca 2023
Pozytywna opinia

Polecam jakość pana Pawła, wszystko na najwyższym poziomie.

Kamil S. 1 marca 2023
Pozytywna opinia

Rzetelnie i uczciwie, udany remont. Polecam współpracę.

Jan M. 28 lipca 2022
Pozytywna opinia

Pan Paweł jest świetnym fachowcem, terminowym i konkretnym. U nas prace dotyczyły głównie wymiany obudowy pionów za pomocą Karton-Gips, położenie gładzi, malowanie, położenie instalacji elektrycznej, montaż pawlacza oraz oświetlenia. Oprócz wymienionych prac Pan Paweł wykazał się kreatywnością i wyszedł z inicjatywą alternatywnych rozwiązań które okazały się strzałem w dziesiątkę! Szczerze polecam!

Maciej M. 17 lipca 2022
Pozytywna opinia

Bardzo uczciwy i umie doradzić, pracuje czysto.

Marcin M. 5 lipca 2022
Pozytywna opinia

Bardzo lubię pracować z Pawłem. To bardzo słowny fachowiec sumienny, dokładny i terminowy. W moim sklepie układał tapety i sztukaterię, jestem niezmiernie zadowolony z efektu. Oczywiście wybrałem piękne tapety, ale dopiero na ścianie prezentują się fantastycznie. Termin wykonania usługi był niezwykle szybki, Paweł jest bardzo elastyczny i dopasował się do godzin pracy salonu. Wszystko zrobiliśmy wieczorami aby nie zakłócać pracy sklepu. Zleconą pracę wykonał bardzo starannie i czysto. Gorąco polecam.

Paweł Łuszpiński Usługi Remontowe, 5 lipca 2022

🙂

Rafał T. 31 maja 2022
Pozytywna opinia

Pan Paweł wykonywał u mnie prace z zakresu elektryki, hydrauliki, układanie podłogi panelowej, kafelkowanie oraz kładzenie gładzi gipsowej. Jest osobą sumienną, uczciwą i pracowitą, potrafi doradzić w kwestiach, w których zleceniodawca często może nie mieć rozeznania. Jakość wykonanych prac oceniam bardzo dobrze. Kulturalny i konkretny człowiek. Szczerze polecam!

Maria K. 30 maja 2022
Pozytywna opinia

Gorąco polecam! Pan Paweł zrobił u nas m.in. bardzo skuteczny home staging, gładzie + malowanie, znalazł i naprawił usterkę w instalacji elektrycznej, wykonał idealnie spasowana szafę w zabudowie, położył wykładzinę - wszystko bardzo dokładnie, fachowo i z głową. Uciążliwości remontu zminimalizowały nam stosowane nowoczesne rozwiązania i narzędzia (np. gładzie bezpyłowe), dbanie o porządek, wysoka kultura osobista p. Pawła i brak nałogów. Zawsze mogliśmy liczyć na uczciwe rozliczenia, słowność, terminowość no i rewelacyjne efekty pracy!

Jolanta K. 30 maja 2022
Pozytywna opinia

Pan Paweł wykonywał w mojej rodzinie szereg różnych prac: elektryczne, hydrauliczne, ślusarskie, zakładanie żaluzji. Jest fachowcem wszechstronnym, posiada wiele umiejętności, pracę swą wykonuje rzetelnie, dokładnie i sprawnie. Po pracy sprząta z całą pewnością polecam jego usługi.

Paweł Łuszpiński Usługi Remontowe, 30 maja 2022

Dziękuję.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Paweł Łuszpiński Usługi Remontowe
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Szwalbego, 2/8, 85-080 Bydgoszcz

Telefon

697 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Paweł Łuszpiński Usługi Remontowe
Imię (pierwsze) PAWEŁ
Drugie imię MARIAN
Nazwisko ŁUSZPIŃSKI
Data rozpoczęcia działalności 2021-07-06
NIP 5542093710
Regon 389380060

Siedziba

Kraj Polska

Kontakt

Email pawel.luszpinski@gmail.com

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2021-07-06
Data powstania 2021-07-06
Data rozpoczęcia działalności 2021-07-06

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
Przeważające PKD
8559B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.