Kadry Lublin - Najlepsi w 2021

Firmy Kadrowe w Lublinie, 2021

47 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 47 firm
w kategorii Kadry

Kadry Lublin
Schody drewniane Firma SCHODUS

Zawsze fachowe informacje w każdym aspekcie związanym z prowadzeniem mojego biznesu. Jestem bardzo zadowolony. Polecam.

inPL group Accounting & Outsourcing - Kadry Lublin
Małgorzata W.

Usługi księgowe prowadzone na wysokim poziomie, stały kontakt z osobą bezpośrednio obsługującą firmę. Rzetelne i wyczerpujące odpowiedzi na pytania . Polecam powierzenie prowadzenia spraw księgowych firmy przez inPL group Accounting & Outsourcing.

Biuro Rachunkowo-Konsultingowe Ewa Stelmach-Tofil - Kadry Lublin
Atmar

Współpraca na wysokim poziomie, zaangażowanie, ogromna wiedza, uczciwe podejście do klienta. Polecam.

BIURO RACHUNKOWE MGR LIDIA ROMASZKO - Kadry Lublin
Anna Z.

Świetny kontakt i pełne zaangażowanie. Odpowiedzi na pytania wyczerpujące i zawsze w miłej atmosferze. Wiedza i doświadczenie Pani Lidki gwarantują spokój w prowadzeniu biznesu.

Biuro Rachunkowe Aneks Sp. z o.o. - Kadry Lublin
wioletta

bardzo kompetentne biuro rachunkowe , z bardzo sympatyczną obsługa, polecam wszystkim poszukujących fachowców w tej dziedzinie

Dołącz do naszych Specjalistów od Kadr w Lublinie

Działasz na rynku jako Specjalista od Kadr i szukasz nowych Klientów z Lublina lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
DJM Finance Sp. z o.o. - Kadry Lublin
Katarzyna M.

Polecam współpracę z firmą DJM Finance z Lublina. Profesjonalne podejście do klienta, duża wiedza i zaangażowanie.

Biuro Rachunkowe Qbik - Kadry Lublin
KMS-Marcin Szewczyk

Współpraca przebiega bardzo dobrze bez zarzutów, oby tak dalej.

TAX Medica s.c. Księgowość dla Lekarzy - Kadry Lublin
Barbara D.

Duża wiedza fachowa, terminowość, życzliwość, cierpliwość, każdy klient serdecznie witany, z uśmiechem i herbatą.

Biuro Rachunkowe WALL STREET - Kadry Lublin
Sylwia S.

Polecam wszystkim biuro pana Łukasza za profesjonalizm i bardzo dobre podejście do Klienta.

Kancelaria finansowo-księgowa TAX3 Emilia Janisz - Kadry Lublin
Ewelina M.

Pani Emilia dba o najdrobniejsze szczegóły, wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć w sposób rzetelny prowadzone swoje księgi.

Kancelaria Finansowo-Księgowa Borowiecky Sp z o.o. - Kadry Lublin

Kancelaria Finansowo-Księgowa Borowiecky Sp z o.o.

 • Lublin
Paweł W.

Dodatkowa pomoc poza standardowymi usługami księgowymi, m.in doradztwo w sprawach podatkowych i innych, składanie wniosków.

Biuro Rachunkowe Anna Tomkiewicz

 • Lublin
Podatnik B.

Profesjonalizm, odpowiedzialne doradztwo, dobra komunikacja - to wszystko powoduje, że nie muszę martwić się o rachunkowe aspekty prowadzenia działalności. Polecam usługi tego Biura :)

Biuro Rachunkowe PROAccount Sp. o.o. - Kadry Lublin

Biuro Rachunkowe PROAccount Sp. o.o.

 • Lublin
Piotr Ł.

Moja współpraca z biurem Profineo nie jest zbyt długa, aczkolwiek mogę szczerze polecić usługi księgowe prowadzone przez Panie które zawsze służą pomocną radą, są merytoryczne a przy okazji bardzo miłe.

RENSORG SP.Z O.O. - Kadry Lublin

RENSORG SP.Z O.O.

 • Lublin
Polskie borówki sp. z o.o.

Rzetelnie i solidnie. Jeśli potrzebna jest dodatkowa pomoc na wczoraj - biuro staje na wysokości zadania. Polecam!

Usługi Księgowe Angelika Włodarczyk

 • Lublin
MDM Sp. z o.o.

Usługi księgowe na wysokim poziomie, w każdej sytuacji można liczyć na cenną radę przy rozliczeniach i nie zawsze jasnych przepisach podatkowych. W sytuacjach niejasnych zawsze w sposób zrozumiały wytłumaczy i doradzi korzystne rozwiązanie. Korzystałem już z usług kilku firm zajmujących się księgowością i jak na razie lepiej nie trafiłem. Polecam!

ADEZET PPHU Agnieszka Dziekanowska

 • Lublin
Natalia K.

Terminowa i rzetelna obsługa. Zawsze mogę liczyć na wsparcie i poradę.

Biuro Rachunkowe Unisono Iwona Szałachwij - Kadry Lublin

Biuro Rachunkowe Unisono Iwona Szałachwij

 • Lublin
MAXFUL Jerzy Bołwach

Jestem klientem biura od kilkunastu miesięcy. Doskonała, profesjonalna usługa księgowo-kadrowa. Sprawy niemożliwe załatwiane są natychmiast. Na cuda trzeba chwilę poczekać. Znajomość przepisów godna naśladowania. Prowadzę działalność gospodarczą od ponad dwudziestu lat i korzystałem z usług wielu biur rachunkowych. Pierwszy raz spotkałem się z tak wielkim zaangażowaniem i profesjonalną obsługą klienta. Polecam.

Unitax Finance Sp. z o.o. - Kadry Lublin

Unitax Finance Sp. z o.o.

 • Lublin
Kornelia K.

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu księgowości, kadr i płac oraz doradztwa gospodarczego. Nasz zespół posiada bogate, bo ponad dwudziestoletnie doświadczenie w obsłudze małych i dużych przedsiębiorstw, jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek prawa handlowego, stowarzyszeń, fundacji i innych podmiotów. Zakres naszych usług to m.in: • Przygotowanie polityki rachunkowości uwzględniającej specyfikę firmy; • Opracowanie zakładowego planu kont; • Weryfikacja księgowa dostarczonych dokumentów; • Prowadzenie ewidencji zdarzeń gospodarczych na kontach i dziennikach; • Sporządzanie zestawień obrotów i sald; • Sporządzanie bilansu, rachunku zysków i strat; • Sporządzanie deklaracji podatkowych i przekazywanie ich do właściwego urzędu • Sporządzanie sprawozdań dla celów statystycznych; • Sporządzanie list płac; • Rozliczanie wyjazdów służbowych; • Prowadzenie ewidencji pracowników; • Sporządzanie umów o pracę; • Sporządzanie deklaracji podatkowych i przekazywanie ich do właściwego urzędu i pracownikom; • Sporządzanie dokumentów rejestrujących firmę i pracowników w ZUS; • Sporządzanie deklaracji i raportów miesięcznych • Sporządzanie zaświadczeń pracodawcy o wysokości wynagrodzeń; • Sporządzanie informacji RMUA dla pracowników; Nasze atuty: • Wieloletnie doświadczenie w branży, • Możliwość obsługi firm z terenu całego kraju • Elastyczna polityka cenowa i atrakcyjne rabaty na dobry początek współpracy Obsługujemy Klientów z całego kraju zapewniając nowoczesne formy komunikacji i przepływu dokumentów. Jesteśmy jednym z nielicznych biur rachunkowym w Polsce, które dba o rozwój projektów biznesowych swoich Klientów. Zapewniamy bezpłatnie na okres jednego roku profesjonalną usługę hostingową wyposażoną w intuicyjny kreator stron internetowych. Przy jego pomocy stworzenie atrakcyjnych, przyciągających uwagę i konwertujących witryn jest w zasięgu ręki każdego naszego Klienta. Dzięki współpracy z agencjami marketingu internetowego nasi Klienci mogą skorzystać dodatkowo z usług takich jak pozycjonowanie w Google, budowanie strategii działań marketingowych w Internecie, prowadzenie kampanii reklamowych w Google Ads i mediach społecznościowych.

ETAX Biuro Rachunkowe - Kadry Lublin

ETAX Biuro Rachunkowe

 • Lublin
Agnieszka S.

Jestem zadowolona ze współpracy z tym biurem. Polecam!

MKJ sp. z o.o.

 • Turka
 • 9 km od Lublin
Maria S.

Jesteśmy na rynku od 2016 roku. Nasza specjalność to Księgowość,doradztwo, pośrednictwo, kadry, usługi podatkowe, na terenie woj. Lubelskie

Biuro Rachunkowe"BILANS" Czesław Tarasiuk

 • Lublin
Kacper C.

Profesjonalnie, rzetelnie prowadzone usługi księgowe. Polecam.

Anna Klimek

 • Lublin

Rozpoczęliśmy działalność w 2012 roku. Nasza specjalność to kadry i place, na terenie Lublin.

DORADCA Zespół Doradców Finansowo-Księgowych Sp. z o.o. - Kadry Lublin

DORADCA Zespół Doradców Finansowo-Księgowych Sp. z o.o.

 • Lublin

DORADCA Sp. z o.o. prowadzi działalność od 1990 r. Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu doradztwa podatkowego, prowadzenia księgowości, badania sprawozdań finansowych. Nasza Spółka zatrudnia kilkudziesięciu pracowników (doradców podatkowych, radców prawnych, biegłych rewidentów, ekonomistów, prawników), co gwarantuje kompleksową obsługę Klientów w zakresie świadczonych usług oraz możliwość podejmowania przez nas zróżnicowanych i wymagających projektów. Jesteśmy największą firmą tego typu firmą w Polsce wschodniej. W rankingu Największych Firm Doradztwa Podatkowego w kategorii firm średniej wielkości (zatrudniających do 9 doradców podatkowych) zajmujemy 8 miejsce w Polsce (Gazeta Prawna, kwiecień 2018 r.) . Spółka jest

BIURO RACHUNKOWE MWASILEWSKA - Kadry Lublin

BIURO RACHUNKOWE MWASILEWSKA

 • Lublin

Swoją ofertę kierujemy zarówno do małych podmiotów gospodarczych prowadzących uproszczoną księgowość w formie podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego jak i do firm, które zlecą nam prowadzenie ksiąg rachunkowych. Powierzając nam swoją księgowość mają Państwo gwarancję rzetelnie, fachowo i szybko wykonanych usług. Nasze biuro rachunkowe działa w oparciu o wydany w 2008 roku przez Ministra Finansów Certyfikat Księgowy Nr 21922/2008 nadający nam uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej związanej ze świadczonymi usługami rachunkowo-księgowymi, co zapewnia Państwu pełne bezpieczeństwo korzystania z naszych

Biuro Rachunkowe "Duo-Ekspert" S.C.

 • Lublin

Biuro rachunkowe Duo-Ekspert Usługi księgowe Jesteśmy właścicielkami Biura Rachunkowego DUO-EKSPERT s.c. które jest rozwijającą się wciąż firmą stawiającą sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową swoich klientów. Posiadamy licencje wydane przez Ministerstwo Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 38060/2010, nr 38059/2010 jak też wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości przedsiębiorstw o różnych profilach działalności. Stosowane przez nasze biuro programy komputerowe spełniają wymagania Ministerstwa Finansów, gwarantują poprawność oraz rzetelność dokonywanych rozliczeń oraz bezpieczeństwo przechowywanych danych. Pracownicy naszego biura stale podnoszą swoje

Infinite Business Sp. z o.o. - Kadry Lublin

Infinite Business Sp. z o.o.

 • Lublin

Firma Infinite Business Sp. z o.o. została zarejestrowana 24.04.2018 i mieści się przy ulicy Nałęczowskiej 36C w Lublinie. Misją firmy Infinite Business Sp. z o.o. jest edukacja przedsiębiorców w zakresie zakładania działalności gospodarczej, prowadzenia działalności gospodarczej, edukacja w zakresie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, prowadzenie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, świadczenie profesjonalnych i kompleksowych usług księgowych i kadrowych, zapewnienie zaufanego Biegłego Rewidenta. Wizją firmy Infinite Business Sp. z o.o. jest budowanie długotrwałych relacji z Przedsiębiorcami opartych na zaufaniu oraz indywidualnym podejściu do każdego z nich. Poprzez ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji pracowników,

BART Usługi Finansowo-Księgowe Ilona Bartkowicz

 • Lublin

Oferuję Państwu rzetelną i profesjonalną obsługę księgową i biurową skierowaną zarówno do osób fizycznych, jak też spółek, fundacji i stowarzyszeń w przystępnej cenie. Zajmuję się zarówno pełną, jak i uproszczoną księgowością (księgi handlowe, książka przychodów i rozchodów, ryczałt, karta podatkowa, rozliczam VAT, PIT, CIT, ZUS, PFRON, GUS). Oferuję pomoc przy rejestracji oraz przy uzyskaniu dotacji z PUP na rozpoczęcie Państwa działalności. Zajmuję się prowadzeniem spraw kadrowych oraz obsługi płacowej. Posiadam certyfikat Ministra Finansów oraz polisę OC, będącą gwarancją odpowiedzialności za rzetelne i należyte wykonanie usługi. Moją firmę wyróżnia indywidualne i przyjazne podejście do klienta oraz dbałość o zadowolenie z moich usług.

Instytut Obsługi Biznesu Sp. z o.o. - Kadry Lublin

Instytut Obsługi Biznesu Sp. z o.o.

 • Lublin

Instytut Obsługi Biznesu Sp. z o.o. jest polską firmą świadczącą kompleksową obsługę outsourcingowych procesów biznesowych w zakresie usług księgowych, kadrowo-płacowych oraz innych usług związanych z pracą biurową przedsiębiorstw. Ponadto zajmujemy się pozyskiwaniem funduszy na projekty inwestycyjne i szkoleniowe. Dysponujemy zespołem około 250 doświadczonych i ambitnych pracowników: księgowych, specjalistów ds. kadr i płac, pracowników biurowych, managerów oraz specjalistów z wieloletnim stażem pracy. Wszyscy stale podnoszą swoje kwalifikacje oraz poszerzają i aktualizują wiedzę o pojawiające się zmiany prawne. Zapewniamy bezpieczną i wysokiej jakości współpracę Księgowych z Klientem.

Biuro rachunkowe COMPTE - Kadry Lublin

Biuro rachunkowe COMPTE

 • Lublin

Od 2010 roku prowadzę jednoosobowo działalność gospodarczą, ale zawód księgowej wykonuję już ponad 30 lat. Posiadam uprawnienia do usługowego prowadzenia Bura rachunkowego, na bieżąco szkoląc się aby uzupełniać wiedzę na temat podatków, księgowości, praw pracowniczych. Wśród klientów mam firmy jak i przedsiębiorców samodzielnie prowadzących działalność w różnych branżach. Samodzielnie wykonuję wszystkie etapy, więc mam pełny obraz działalności każdego klienta. Jestem dokładna, skrupulatna, rzetelna.

FS Nieruchomości SA

 • Lublin

Działalność spółki FS Nieruchomości skoncentrowana jest wokół lubelskiego i podwarszawskiego rynku nieruchomości. Głównymi aktywami spółki są budynki biurowe oraz akademiki w Lublinie, a także grunty inwestycyjne w Grodzisku Mazowieckim (woj. mazowieckie) i w Jastkowie (woj. lubelskie). FS Nieruchomosci świadczy także usługi w zakresie najmu, zarządzania oraz obrotu nieruchomościami. Spółka z sukcesem zrealizowała inwestycję Aleja Kasztanowa, polegającą na budowie osiedla domów jednorodzinnych w Młochowie koło Warszawy. Głównym akcjonariuszem spółki FS Nieruchomości SA jest Fundusz Inwestycyjny Zamknięty MARS, który posiada 96,28% akcji. Pozostali akcjonariusze posiadają 3,72% akcji.

Biuro Rachunkowe Monika Włoch - Kadry Lublin

Biuro Rachunkowe Monika Włoch

 • Lublin

Biuro rachunkowe obecne na rynku od 05-2018 r. Właścicielem jest księgowa z 13 letnim stażem pracy w pełnej księgowości mająca doświadczenie w branży motoryzacyjnej, sieci handlowych, finansowej (ubezpieczenia), budowlanej (mechanizm odwrotnego obciążenia w budownictwie), telekomunikacyjnej, IT i obsługi nieruchomości. Usługi księgowe możemy świadczyć również w siedzibie i na programach księgowych klienta Zapraszam do kontaktu

fakturka - Kadry Lublin

fakturka

 • Lublin

Biuro Rachunkowe Faktórka

Biuro Rachunkowe Anna Trembecka - Kadry Lublin

Biuro Rachunkowe Anna Trembecka

 • Lublin

Pomoc w założeniu działalności gospodarczej Prowadzenie pełnej księgowości Prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów Prowadzenie ewidencji przychodów (ryczałt od przychodów ewidencjonowanych) oraz ewidencji dla potrzeb podatku VAT Obsługa kadrowo – płacowa Sporządzanie rocznych zeznań podatkowych (PIT) Przygotowywanie wniosków o zwrot VAT z tytułu wydatków na zakup materiałów budowlanych dla osób fizycznych Reprezentacja przed urzędami wnioski o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności www.brszafir.pl

PULSAR Biuro Rachunkowe S.C. - Kadry Lublin

PULSAR Biuro Rachunkowe S.C.

 • Lublin

Biuro Rachunkowe PULSAR założone w formie Spółki Cywilnej, stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo – podatkową po konkurencyjnych cenach. Oferta usług skierowana jest zarówno do małych jednoosobowych firm jak i do dużych podmiotów działających w formie Spółek prawa handlowego. Ofertę usług księgowych kierujemy również do: rolników na VAT,małych, średnich oraz dużych gospodarstw rolnych prowadzących działalność gospodarczą i działy specjalne produkcji rolnej. W kontaktach z Klientami dbamy o miłą atmosferę. Rozliczeń dokonujemy za pomocą komputerowych programów księgowych. Pełna komputeryzacja umożliwia również współpracę z Klientem „na odległość” za pomocą Internetu.

Doradztwo Podatkowe i Księgowe Stanisław Szulc

 • Lublin

Świadczymy usługi na rynku od 1999. Firma świadczy usługi na terenie takim jak w biurze i u klienta. Zapraszamy do współpracy, jeżeli usługi, których poszukujesz to księgowość, podatki, rachunkowość. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która będzie godna Twojej uwagi.

KANCELARIA CERTYFIKOWANYCH KSIĘGOWYCH

 • Lublin

Pomoc w optymalizacji wyników prowadzonej działalności. Świadczone przez Kancelarię usługi obejmują przede wszystkim obsługę księgowo-podatkową oraz kadrowo-płacową w postaci prowadzenia ksiąg rachunkowych spółek oraz KPIR osób prowadzacych działalność oraz spółek cywilnych. Osoby prowadzące księgowość posiadają Certyfikat Ministerstwa Finansów gwarantujący wysoką jakość i bezpieczeństwo dla Klientów.

Agnieszka Szewczuk Biuro Podatkowe ABM - Kadry Lublin

Agnieszka Szewczuk Biuro Podatkowe ABM

 • Lublin

Biuro Podatkowe ABM w Lublinie oferuje swoim klientom takie usługi jak: księgowość dla osób indywidualnych, firm i spółek, obsługa zaległości rachunkowych, ewidencje, księgi przychodów i rozchodów, dokumentacje związane z zatrudnieniem, księgi handlowe, ewidencje środków, analizy finansowe. Biuro zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy z należytą dbałością prowadzą każdą sprawę.

Lawerna Sp. z o.o. - Kadry Lublin

Lawerna Sp. z o.o.

 • Lublin

Wykonywane przez nas usługi to księgowość, rozliczenia podatkowe, kadry i płace. Rozpoczęliśmy działalność od 2011. Terenem działalności naszej firmy jest woj. lubelskie. Zapraszamy do zadawania pytań.

Zdalne Biuro Rachunkowe M-Tax Marek Grzybowski - Kadry Lublin

Zdalne Biuro Rachunkowe M-Tax Marek Grzybowski

 • Lublin

Tax Alliance

 • Lublin

Anna Bobi

 • Lublin

KW Biuro Rachunkowe

 • Lublin

Liber-lex kancelaria podatkowa

 • Lublin

Jacek Zawitowski

 • Lublin

Biuro Rachunkowe OPTIMUM

 • Lublin

STAFFEXPERT Biuro rozliczeń kadrowo-płacowych Jadwiga Wrona

 • Lublin

Biuro Rachunkowe Prosperitas

 • Lublin

Kliny Rudnik Łysaków Bystrzyca Zemborzyce wojciechowskie Jakubowice murowane Prawiedniki Ćmiłów Turka Krężnica jara Mętów Nowiny Elizówka Długie Wólka abramowicka Kolonia świdnik mały Lublin Prawiedniki-Kolonia Zemborzyce podleśne Świdniczek Wilczopole Dębówka Łuszczów pierwszy Zemborzyce dolne Łuszczów drugi Szerokie Sobianowice Dominów Majdan mętowski Abramowice kościelne Świdnik mały Świdnik duży Pliszczyn Wilczopole-Kolonia Żabia wola Zemborzyce tereszyńskie Abramowice prywatne Lipniak Wólka Biskupie-Kolonia Głuszczyzna więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.