Kadry Gdańsk - Najlepsi w 2020

Firmy Kadrowe w Gdańsku, 2020

55 Specjalistów

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 55 firm
w kategorii Kadry

 • Ewa W.

  Rzetelna firma, jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Na pewno poleciłabym tę firmę każdemu, w szczególności tym, którzy zakładają teraz własny biznes.

 • Rita S.

  Z usług Pomorskiego Centrum Usług Księgowych korzystałam po raz pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. Obsługa była szybka, sprawna, na najwyższym poziomie, a doradztwo fachowe. Na pewno będę korzystać w przyszłości usług biura. Polecam.

 • Igor I.

  Очень рекомендую фирму эту. Всегда отвечают на звонок, всегда можно сконтактироваться с ними. Tłumaczenie: Bardzo polecam tę firmę. Zawsze odbierają telefon, zawsze możesz się z nimi skontaktować.

 • Paula J.

  Biuro rachunkowe spełniło moje wszystkie oczekiwania, rozliczenia dokonywane są na czas a w razie pytań Pani Danusia zawsze służy dobrą radą. Przyjazna atmosfera i serdeczne podejście do każdego klienta. Gorąco polecam.

 • Agata L.

  Profesjonalna obsługa, bardzo miły kontakt, indywidualne podejście do klienta, rzetelne, szczegółowe wyjaśnienia i wsparcie w przypadku pojawiających się pytań. Zdecydowanie polecam.

Dołącz do naszych Specjalistów od Kadr w Gdańsku

Działasz na rynku jako Specjalista od Kadr i szukasz nowych Klientów z Gdańska lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • ACCO RENT

  Jako firma współpracująca z Panią Joanną od roku, możemy z czystym sumieniem wystawić wzorową ocenę z powodu zaangażowania oraz kompetencji jakie posiada "nasza Pani księgowa". Przyjedzie, doradzi, podpowie, właśnie takiej osoby szukaliśmy do naszego zespołu. Dziękujemy Pani Joanno i polecamy!

 • Premium Finanse

  • Gdańsk
  Alina K.

  Korzystaliśmy z usług Premium Finanse dwukrotnie i spotkaliśmy się z bardzo rzeczową obsługą. Pierwszy kredyt zaciągaliśmy przy bardzo skomplikowanej sytuacji prawnej budynku.Pani Beata realnie podchodzi do tematu, nie składa obietnic bez pokrycia. Zdecydowanie polecam - sprawnie i pomysłowo.

 • Adrian M.

  Pełen profesjonalizm, bardzo korzystna oferta cenowa. Panie służą pomocą i udzielają jej zawsze kiedy jest potrzeba. Polecam!

 • Magdalena S.

  Cenię sobie profesjonalizm i fachowość, właśnie to znalazłem w tym biurze dlatego jestem z nimi od lat. Cenię sobie indywidualne podejście do mojej firmy. Polecam współpracę z księgowość MTR!

 • Noe Express

  Profesjonalne biuro rachunkowe, bardzo dobra obsługa klienta.

 • BIURO RACHUNKOWE MAŁGORZATA ZYCH

  • Czaple
  • 11 km od Gdańsk
  Party-Land

  Odkąd współpracuje z Panią Małgorzatą moja głowa o biurokrację jest spokojna. Pomoc i porady. Bardzo się cieszę i bardzo zadowolony, polecam małym przedsiębiorcom jak i dużym firmom

 • IXON

  • Gdańsk
  CARMEN

  Fachowa pomoc w Urzędzie Skarbowym i prowadzenie wlasciwie ksiegowosci bez stresowo

 • MK Magdalena Kuptz

  • Gdańsk

  Nasza specjalność to obsługa kadrowo-płacowa. Nasza wiedza poświadczona jest dyplomem UG z zakresu Prawa Pracy, posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie. W ramach usług świadczymy: - Przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem stosunku pracy - Prowadzenie teczek osobowych pracowników - Zatrudnienia i rozliczenia obcokrajowców - Sporządzanie list płac - Sporządzanie i rozliczanie umów zleceń oraz umów o dzieło - Rozliczania ZUS, US, PEFRON, RP7 - Sporządzanie rocznego rozliczenia podatku dochodowego i rocznych informacji pracowniczych - Usługi w zakresie BHP oraz badań lekarskich wraz z pilnowaniem ich terminowości - Reprezentowanie klienta podczas kontroli Państwowej Inspekcji Pracy - Doradztwo w zakresie prawa pracy

 • A&B Kancelaria sp. z o.o.

  • Gdańsk

  Jesteśmy rodzinną firmą działającą na rynku od 1994. Od lat zajmujemy się rachunkowością i obsługą finansowo-księgową podmiotów gospodarczych. Oferujemy badanie rocznych sprawozdań finansowych, przeglądy śródroczne oraz audyt projektów UE

 • Biuro Rachunkowe Anna Jezierska-Kuźma

  • Gdańsk

  Biuro Rachunkowe Anna Jezierska-Kuźma W ramach naszej współpracy reprezentujemy firmy w Urzędzie Skarbowym, ZUS-ie i innych instytucjach. Obsługujemy w pełnym zakresie małe działalności gospodarcze, średnie i duże firmy oraz przedsiębiorstwa z eksportem, importem i dostawami unijnymi. Podstawowym celem naszego biura jest profesjonalna i kompleksowa obsługa firm tak, by ich kontakt z urzędami ograniczał się tylko do przygotowania dokumentów. Nasza znajomość w zakresie księgowości poparta jest nie tylko wiedzą książkową i ciągłym poszerzaniem kwalifikacji, ale także dużą praktyką i doświadczeniem w usługach księgowych.. Zapewnia to szerokie spojrzenie i zrozumienie specyfiki różnych branż obsługiwanych przez nasze biuro rachunkowe

 • 2+1 eksperci księgowości - Dwaplusjeden sp. z o.o.

  • Gdańsk

  2+1 eksperci księgowości !!! Biuro Rachunkowe Czy szukasz dobrej księgowej? 🧕 Zapraszamy do współpracy. - Jesteśmy doświadczonymi specjalistami - Doradzamy - Służymy fachową pomocą - Gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność - Pracujemy dla naszych Klientów w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Olsztynie, Poznaniu, Lublinie, Opolu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu.... Nie ma dla nas znaczenia, w którym mieście prowadzisz firmę!!! Sprawdź czy jesteśmy w Twoim mieście. Oferujemy rzetelną usługę księgową oraz Program do fakturowania i Elektroniczny Obieg Dokumentów bez dodatkowych opłat 💸 Sprawdź co możesz zyskać z 2+1! Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić?

 • 2+1 eksperci księgowości - Dwaplusjeden sp. z o.o.

  • Gdańsk

  2+1 eksperci księgowości dla Przedsiębiorców oferują: ✔ Usługi księgowe ✔ Usług kadrowo-płacowe ✔ Doradztwo księgowe ✔ Rekrutacje i selekcję kadry do działów księgowych i biur rachunkowych ✔ Konferencje, szkolenia, warsztaty 2+1 eksperci księgowości wspierają Przedsiębiorców 👌‼ ✔ Pomagamy w założeniu firmy i przygotowaniu dokumentacji ✔ Udzielamy Przedsiębiorcom bezpłatnych konsultacji księgowych ✔ Prowadzimy warsztaty dla Przedsiębiorców ✔ Usługi księgowe od 99 zł Sprawdź co możemy zrobić ⤵ http://dwaplusjeden.com/pomoc-w-zalozeniu-firmy/ W świadczeniu usług księgowych i kadrowo-płacowych jesteśmy ukierunkowani na pełną obsługę spółek z kapitałem polskim oraz z kapitałem zagranicznym, spółek z o.o., spółek akcyjnych, komandytowych i

 • Kancelaria Przedsiębiorczości Dorota Kyć

  • Gdańsk

  Kancelaria Przedsiębiorczości kieruje ofertę do osób rozpoczynających oraz już prowadzących działalność gospodarczą m.in. samozatrudnionych, małych i średnich firm oraz instytucji. Stara się wspierać, wskazywać oraz inicjować takie rozwiązanie u partnerów w biznesie (szczególnie w sferze finansów, workflow, ubezpieczeń), które pozwalają na szybki ich rozwój, usprawnienie działań. Bogata oferta warsztatów przedsiębiorczości będzie niewątpliwie skutecznym tego narzędziem. Z nich to bowiem nasi klienci czerpią nie tylko wiedzę, ale także praktyczne umiejętności ułatwiające prowadzenie firmy jej zarządzanie, usprawnienie zachodzących w niej procesów, zadbanie o finanse, ich zabezpieczenie . Odciążamy naszego klienta od często czasochłonnych

 • AROGO SP. Z O.O.

  • Gdańsk

  Celem naszych działań jest odciążenie klientów od wszystkich spraw związanych z kontaktem z urzędem skarbowym i ZUS aby mogli oni zajmować się wyłącznie funkcjonowaniem i rozwojem swojej firmy. Dostosowujemy się do zróżnicowanych i indywidualnych potrzeb klientów. Księgowość dla firm prowadzona w sposób rzetelny i jasny zgodnie z Ustawą o Rachunkowości w siedzibie biura lub w siedzibie klienta. Prace księgowe, płacowe i kadrowe prowadzone są komputerowo w oparciu o wysokiej jakości programy. Przestrzegamy zasady poufności danych. Nasze biuro rachunkowe w celu zapewnienia większego bezpieczeństwa jest dodatkowo ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. Posiadamy Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów nr 36832/2010.

 • BZ Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Gdańsk

  Bz Consulting to biuro rachunkowe w Gdańsku złożone z księgowych i kadrowych. W usługach biura: księgowość, kadry i płace, doradztwo, usługi finansowe. Biuro doradza także w kwestiach upadłościowych. Pracownicy biura są na bieżąco ze wszelkimi zmianami w prawie i zmieniającymi się przepisami w nim oraz w podatkach. Biuro działa od 20 lat i ma doświadczenie we wszelkich sprawach. Kompleksowa pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych a także fachowe doradztwo, to główne z atutów pracowników tego biura rachunkowego. Informacje na stronie: https://www.bz-consulting.pl

 • Bartiz - Uslugi Księgowe

  • Gdańsk

  Bartiz - Usługi Księgowe to biuro rachunkowe, które zajmuje się rozliczeniami podatkowymi firm zarówno prowadzących księgi rachunkowe, jak i książkę przychodów i rozchodów i ryczałt. Zajmujemy się również prowadzeniem spraw kadrowo-płacowych firm. Udzielamy atrakcyjnych rabatów: 50% w pierwszym m-cu współpracy, 20% w drugim m-cu, 10% w trzecim m-cu.

 • Biuro Rachunkowe Perfecta Monika Graboń-Nawrocka

  • Gdańsk

  Licencjonowane Biuro Rachunkowe poparte długoletnim doświadczeniem zawodowym , zaprasza do współpracy firmy oraz osoby fizyczne. www.perfecta.gda.pl Naszą ofertę kierujemy do firmy poszukującej profesjonalnej obsługi rachunkowo-podatkowej i kadrowo-płacowej. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przekazywanych nam informacji handlowych. Dzięki przestrzeganiu zasad etyki zawodu księgowego oraz wykorzystaniu zintegrowanego oprogramowania jesteśmy w stanie zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie. Stawiamy na dyskrecję, terminowość i jakość. Jesteśmy firmą ukierunkowana na Klienta, dlatego też indywidualnie dopasowujemy nasze usługi do Państwa potrzeb, tak, aby uzyskać pożądane rozwiązania. Bezpośredni kontakt z Państwem,

 • Kope biuro rachunkowe Krystyna Osmołowska

  • Gdańsk

  KOPE Biuro Rachunkowe powstało w roku 2003 i od tego czasu zapewnia kompleksową obsługę księgową.Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanej działalności, co zapewnia bezpieczeństwo naszym klientom. KOPE świadczy usługi z najwyższą starannością, przy wykorzystaniu najlepszej wiedzy fachowej w celu zapewnienia komfortu i zadowolenia swoich klientów. Elastycznie dostosowujemy naszą ofertę do indywidulanych potrzeb oraz specyfiki każdego klienta.

 • PABRA Biuro Rachunkowe Anna Jończak

  • Gdańsk

  Kompleksowa obsługa rachunkowo - księgowa małych i średnich firm. Prowadzenie ewidencji księgowo - rachunkowej, rozliczeń podatkowych, kadry i płace. Prowadzenie księgowości pełnej i uproszczonej, KPiR, ryczałt, karta podatkowa, rozliczenia VAT, ZUS. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa. Dojeżdżamy do klienta.

 • Biuro Rachunkowe "ALFA"

  • Gdańsk

  Nasza działalność rozpoczęła się w 1998 roku. Nasza specjalność to rachunkowosc kadry,place ksiegowanie, doradztwo,inwestycje .bilanse firmy.pelna ksiegowosc. kpr,ryczalty, na terenie gdansk,wrzeszcz, sopot, gdynia, woj.gdanskie,cale kaszuby i kociewie.

 • Obszary biznesu Arkadiusz Bisewski

  • Gdańsk

  Działamy w branży od 2017 roku. Nasza specjalność to kpir, kadry i płace, na terenie Pomorskie.

 • Usługi księgowe

  • Gdańsk

 • Janusz Aniszewski

  • Gdańsk

  Jesteśmy na rynku od 1985 roku. Nasza specjalność to księgowość, kardy, płace. ZUS, na terenie Trójmiasto.

 • Maria Baum

  • Gdańsk

 • Klientomat

  • Gdańsk

 • Atrament Biuro Rachunkowe

  • Gdańsk

 • Biuro Rachunkowe EXPERT - Oresta Kopylec

  • Gdańsk

 • SOLVEO ADVISORY

  • Gdańsk

 • Tax Free Daniel Król

  • Gdańsk

  Działamy w branży od 2012 roku. Nasza specjalność to księgowość, kadry, płace, na terenie Gdańsk.

 • GOB Consulting

  • Gdansk

 • Biuro Rachunkowe Skytax24 Piotr Rabczewski

  • Straszyn
  • 10 km od Gdańsk

  Prowadzenie w biznesu w Polsce staje się coraz trudniejsze. Skomplikowane prawo podatkowe i jego ciągłe zmiany powodują, że jako przedsiębiorca możesz czuć się zagubiony. Nie mam dla Ciebie złotej recepty jak ominąć pułapki podatkowe, ale mogę pomóc je złagodzić. Stawiam na rzetelną ocenę sytuacji faktycznej i właściwą interpretację przepisów, tak abyś na tej podstawie mógł/mogła podjąć właściwą decyzję biznesową. Stawiam również na indywidualne podeście do każdego klienta - jako mój klient możesz na mnie liczyć w każdej chwili. Zawsze służę radą i wsparciem - wedle swojej najlepszej wiedzy i doświadczenia. Zapraszam do współpracy.

 • Biuro Rachunkowe Żaneta Ziółkowska

  • Sopot
  • 8 km od Gdańsk

  Oferuję kompleksowe usługi księgowe i kadrowo-płacowe spółek oraz działalności gospodarczych. Gwarantuję indywidualne podejście, wysoką jakość usług i rzetelność. Bardzo wygodna zdalna współpraca na zasadzie przesyłania skanów/zdjęć lub odbiór osobisty dokumentów w dogodnym dla klienta miejscu. Pracuję na pełnych księgach oraz KPiR w programie Comarch Optima. Serdecznie zapraszam do kontaktu!

 • Biuro Rachunkowe Omega

  • Banino
  • 5 km od Gdańsk
  Irmina C.

  Biuro Rachunkowe Omega to rzetelna firma oferująca usługi na najwyższym poziomie. Miałam okazję współpracować z Panią Elżbietą i jestem zachwycona jej indywidualnym podejściem i otwartością.

 • Instytut DELGANA Sp. Z o.o.

  • Sopot
  • 8 km od Gdańsk
  Art Tattoo Studio

  Instytut DELEGANA wykazał się niebywałym profesjonalizmem, wykonując zlecone zamówienie. Jako rzetelny partner w interesach potwierdził, że jest marką samą w sobie. Najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie, bezproblemowość i elastyczność to cechy, którymi firma nie może się powstydzić. Cały zespół stanął na wysokości zadania podczas realizacji mojego projektu. Firma zdecydowanie godna polecenia, gotowa podjąć i sprostać każdemu wyzwaniu. Dziękuję!

 • AM EXPERT Sp. z o.o.

  • Sopot
  • 8 km od Gdańsk
  Aneta G.

  Jestem bardzo zadowolona. Dzięki tej firmie udało mi się otworzyć moją pierwszą działalność gospodarczą. Wszystko rzetelnie i na czas. Dalej współpracujemy i wiem, że nie powierzyłbym swoich dokumentów nikomu innemu.

 • CREDITO BIURO RACHUNKOWE

  • Pruszcz Gdański
  • 9 km od Gdańsk
  Prower Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

  Bardzo profesjonalne podejście do powierzonych obowiązków. Polecam wszystkim CREDITO BIURO RACHUNKOWE.

 • AIRMECH

  • Pruszcz Gdański
  • 9 km od Gdańsk

  Oferujemy usługi księgowe w pełnym zakresie w zależności od indywidualnych potrzeb klienta, Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw prowadzonych w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, spółek osobowych,stowarzyszeń oraz spółek prawa handlowego. Oferowane przez nas usługi : -PKPiR - ryczałt - księgi handlowe - rozliczenia VAT,CIT,PIT - sprawozdania finansowe - sprawozdania GUS - rozliczenia ZUS - i cały szereg spraw związanych z prowadzeniem działalności

 • INKOM ALICJA WALCZAK

  • Rotmanka
  • 10 km od Gdańsk

  Realizujemy zlecenia od 2008. Zapraszamy do współpracy, jeżeli usługi, których poszukujesz to KPiR, pełna księgowość, ZUS. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Pruszcz Gdański, Straszyn, Gdańsk. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z naszych usług.

 • Biuro Rachunkowe

  • Czapielsk
  • 16 km od Gdańsk
  Michal R.

  Bardzo profesjonalne biuro. Indywidualne podejście do klienta. Terminowość oraz przyjazna atmosfera. Polecam!

 • MARTAX Usługi Księgowe Marta Polit-Szychalewska

  • Żukowo
  • 16 km od Gdańsk

  Nasza specjalność to obsługa spółek kapitałowych. Realizujemy zlecenia od 2000. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru Gdańska. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów.

 • Biuro Rachunkowe NOTIS

  • Gdynia
  • 17 km od Gdańsk

 • Biuro Rachunkowe Maria Hilla

  • Gdynia
  • 17 km od Gdańsk
  Oliwia M.

  Szczerze polecam to Biuro rachunkowe za profesjonalną obsługę i miłą atmosferę. Wszystko na czas, konkretnie i rzetelnie. Dodatkowym plusem jest dobra cena usług. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!

 • Best Concept

  • Gdynia
  • 17 km od Gdańsk

 • Biuro Rachunkowe AR Aleksandra Reszka

  • Gdynia
  • 17 km od Gdańsk
  FABRYKA STRUKTUR SP. Z O.O.

  Profesjonalnie prowadzona księgowość. Pani Aleksandra zawsze rozwiewa wszystkie nasze wątpliwości. Służy radą, jest sumienna i przede wszystkim doskonale zna się na "papierach". Dla nas jest po prostu bezcenna i niezbędna:) Pozdrawiamy i dziękujemy za możliwość współpracy.

 • Praca i pracownicy Katsiaryna Kukharenka

  • Gdynia
  • 17 km od Gdańsk

 • Nanocorp

  • Gdynia
  • 17 km od Gdańsk

  Rozpoczęliśmy działalność w 2018 roku. Nasza specjalność to administracja biurowa, na terenie Gdynia.

 • Goffice.pl

  • Gdynia
  • 17 km od Gdańsk
  Katarzyna Ł.

  Goffice.pl to zespół doświadczonych profesjonalistów. Usługi realizowane są prawidłowo i w terminie.

 • Kre@tywna Spółka z o.o.

  • Gdynia
  • 17 km od Gdańsk
  Maciej S.

  Najlepsza ekipa, jaka istnieje :-) Bez nich (a w szczególności bez Pani szefowej) bym umarł tak z dobre 5 razy. Jak najbardziej polecam!

 • Sebastian Majer HALDA

  • Gdynia
  • 17 km od Gdańsk

  Od 2011 roku świadczymy usługi dla naszych klientów z zakresu BHP, PPOŻ i szkoleń na wózki widłowe. Firma działa na terenie całej Polski. W naszym działaniu kierujemy się troską o dobro Klienta.

 • MOBILNE USŁUGI KADROWE

  • Gdynia
  • 17 km od Gdańsk

  1. Przygotowanie i prowadzenie akt pracowniczych m.in • ewidencji czasu pracy • ewidencji urlopów wypoczynkowych • kontrola zaświadczeń lekarskich 2. Przygotowywanie dok. związanej ze stosunkiem pracy, m.in.: • zatrudnienie • zmiana warunków zatrudnienia • rozwiązanie stosunku pracy 3. Współpraca z Klientem przy kontrolach z Państwowej Inspekcji Pracy w szczególności dostarczanie wyjaśnień, sprostowań i informacji do sporządzenia odpowiedzi właściwym organom w zakresie w/w czynności..