Kadry Gdańsk - Najlepsi w 2021

Firmy Kadrowe w Gdańsku, 2022

52 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 52 firm
w kategorii Kadry

Kadry Gdańsk
Ewa W.

Rzetelna firma, jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Na pewno poleciłabym tę firmę każdemu, w szczególności tym, którzy zakładają teraz własny biznes.

Artur Wasiak

Bardzo rzetelna i profesjonalna obsługa. Pani Aleksandra pomogła mi w wielu sprawach księgowych. Polecam.

Marian S.

Na początku nie byłem przekonany co do firmy, ale zrobiłem sobie spacer i zauważyłem, że adres mieści się w biurowcach nad ING, dlatego stwierdziłem, że lokalizacja wygląda mega profesjonalnie dla potencjalnych klientów. Współpraca przebiega pomyślnie. Polecam.

F.H.U BOB Ryszard Sikora

Firma, która pomogła mi w pierwszym najtrudniejszym etapie zakładania dz. gospodarczej.Wykonała wpis do KRS, rzetelnie doradzała w planowaniu biznesu i podatkach.

Paula J.

Biuro rachunkowe spełniło moje wszystkie oczekiwania, rozliczenia dokonywane są na czas a w razie pytań Pani Danusia zawsze służy dobrą radą. Przyjazna atmosfera i serdeczne podejście do każdego klienta. Gorąco polecam.

Dołącz do naszych Specjalistów od Kadr w Gdańsku

Działasz na rynku jako Specjalista od Kadr i szukasz nowych Klientów z Gdańska lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Premium Finanse

 • Gdańsk
Alina K.

Korzystaliśmy z usług Premium Finanse dwukrotnie i spotkaliśmy się z bardzo rzeczową obsługą. Pierwszy kredyt zaciągaliśmy przy bardzo skomplikowanej sytuacji prawnej budynku.Pani Beata realnie podchodzi do tematu, nie składa obietnic bez pokrycia. Zdecydowanie polecam - sprawnie i pomysłowo.

Reva-Siled Sp. z o.o.

Zaangażowanie księgowych, ich duża wiedza, pomoc, często przewyższająca to, co było standardem w poprzednim biurze - czyli przekazanie dokumentów i wystawienie faktury.

Malwina Z.

Pani Joanna bardzo rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków. Współpracujemy razem już od dłuższego czasu i mogę z czystym sumieniem polecić jej usługi każdemu kto szuka fachowej pomocy w prowadzeniu księgowości!

Akademia Artystyczna

Najwspanialsza księgowa, która nie wymaga ode mnie bycia księgową, a kwestie które muszę umieć i rozumieć tłumaczy, pilnuje i uczy prosto, jasno. Ufam w 100%, siedem lat współpracuję z kancelarią i moja firma jest wspaniale prowadzona zarówno podatkowo, dokumentowo, jak i kadrowo. Jestem wdzięczna, że trafiłam na tak wspaniałych ludzi, na których mogę polegać. Wiem, że zadania im polecane zostaną wykonane sumiennie i poprawnie.

Adrian M.

Pełen profesjonalizm, bardzo korzystna oferta cenowa. Panie służą pomocą i udzielają jej zawsze kiedy jest potrzeba. Polecam!

PRESTIŻ -USŁUGI KSIĘGOWE sp. z o.o.

 • Gdańsk
HQE spółka cywilna

Z Biurem Rachunkowym Prestiż współpracujemy od 5 lat. Nasza firma jest zadowolona ze świadczonych usług. Profesjonalizm, dyspozycyjność i znajomość wciąż zmieniających się przepisów. Biuro godne polecenia!

BIURO RACHUNKOWE KARO PIOTR KUBIAK

 • Gdańsk
Noe Express

Profesjonalne biuro rachunkowe, bardzo dobra obsługa klienta.

KSIĘGOWOŚĆ MTR SP. Z O.O.

 • Gdańsk
Magdalena S.

Cenię sobie profesjonalizm i fachowość, właśnie to znalazłem w tym biurze dlatego jestem z nimi od lat. Cenię sobie indywidualne podejście do mojej firmy. Polecam współpracę z księgowość MTR!

BIURO RACHUNKOWE MAŁGORZATA ZYCH

 • Czaple
 • 11 km od Gdańsk
Party-Land

Odkąd współpracuje z Panią Małgorzatą moja głowa o biurokrację jest spokojna. Pomoc i porady. Bardzo się cieszę i bardzo zadowolony, polecam małym przedsiębiorcom jak i dużym firmom

Sp.z o.o.

 • Gdańsk
Wiktor P.

Firma godna zaufania, usługi na wysokim poziomie. Polecam.

Obszary biznesu Arkadiusz Bisewski

 • Gdańsk
Powidoki

Profesjonalne, specjalista zaprojektował mi sklep internetowy tak jak chciałam. Terminowy i rzetelny, wsłuchał i zrealizował wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami.

MK Kadry

 • Gdańsk

Nasza specjalność to obsługa kadrowo-płacowa. Nasza wiedza poświadczona jest dyplomem UG z zakresu Prawa Pracy, posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie. W ramach usług świadczymy: - przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem stosunku pracy, - prowadzenie teczek osobowych pracowników, - zatrudnienia i rozliczenia obcokrajowców, - sporządzanie list płac, - sporządzanie i rozliczanie umów zleceń oraz umów o dzieło, - rozliczania ZUS, US, PEFRON, RP7, - sporządzanie rocznego rozliczenia podatku dochodowego i rocznych informacji pracowniczych, - usługi w zakresie BHP oraz badań lekarskich wraz z pilnowaniem ich terminowości, - reprezentowanie klienta podczas kontroli Państwowej Inspekcji Pracy, - doradztwo w zakresie prawa

A&B Kancelaria sp. z o.o.

 • Gdańsk

Jesteśmy rodzinną firmą działającą na rynku od 1994. Od lat zajmujemy się rachunkowością i obsługą finansowo-księgową podmiotów gospodarczych. Oferujemy badanie rocznych sprawozdań finansowych, przeglądy śródroczne oraz audyt projektów UE

HR edukator Damian Smukała

 • Gdańsk

Biuro Rachunkowe Anna Jezierska-Kuźma

 • Gdańsk

Biuro Rachunkowe Anna Jezierska-Kuźma W ramach naszej współpracy reprezentujemy firmy w Urzędzie Skarbowym, ZUS-ie i innych instytucjach. Obsługujemy w pełnym zakresie małe działalności gospodarcze, średnie i duże firmy oraz przedsiębiorstwa z eksportem, importem i dostawami unijnymi. Podstawowym celem naszego biura jest profesjonalna i kompleksowa obsługa firm tak, by ich kontakt z urzędami ograniczał się tylko do przygotowania dokumentów. Nasza znajomość w zakresie księgowości poparta jest nie tylko wiedzą książkową i ciągłym poszerzaniem kwalifikacji, ale także dużą praktyką i doświadczeniem w usługach księgowych.. Zapewnia to szerokie spojrzenie i zrozumienie specyfiki różnych branż obsługiwanych przez nasze biuro rachunkowe

Kancelaria Księgowa

 • Gdansk

✔ łatwy kontakt: dogodny dojazd i darmowy własny parking w centrum miasta. Możliwość odbioru dokumentów od klienta. innowacyjność: stosujemy nowoczesne rozwiązania : e- podpis, e- komunikacja, e- księgowość, e- deklaracje profesjonalizm i jakość : kierujemy się profesjonalizmem i najwyższą jakością świadczonych usług ✔ zaangażowanie to podstawa naszej współpracy z Klientami solidność : stale rozwijamy nasze umiejętności ✔ doświadczenie: działamy na rynku usług księgowych od 2006 roku ✔ bezpieczeństwo : posiadamy uprawnienia : świadectwo kwalifikacyjne nr 8604/2005 oraz ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności ✔ stałość współpracy: z większością naszych klientów współpracujemy od początku istnienia firmy do chwili obecnej, co

NETOFFICE SP Z O.O.

 • Gdańsk

Księgowość to dziedzina, w której liczy się terminowość oraz każdy, pozornie nawet najdrobniejszy detal. Działamy na rynku księgowym od 2009 roku. Dlatego warto ją przekazać w ręce ludzi dla których jest pasją. Zajmij się pracą a nam zostaw wszystkie nudne formalności. Poprowadzimy księgowość za Ciebie, skrupulatnie wypełniając wszelkie wymagane przez urzędy dokumenty. Dopilnujemy ich terminów wysyłki, a gdy zajdzie taka konieczność pomożemy Ci w korespondencji z urzędami. Zależy Ci na wygodzie? Nie chcesz jeździć z fakturami do biura rachunkowego? Chcesz mieć dostęp do sprawdzonych usług? Mamy dla Ciebie propozycję: pełną obsługę przez Internet. Kontaktujemy się mailem, telefonicznie przez komunikatory a jak zajdzie taka potrzeba

Biuro Astra Sp. z o.o.

 • Gdańsk

Biuro Astra Sp. z o.o. świadczy zaufane usługi księgowe, które spełniają szeroką gamę potrzeb naszych klientów w całej Polsce. Jesteśmy po to, aby zająć się wszystkimi Twoimi wymaganiami dotyczącymi księgowości, abyś mógł/a skupić się na najważniejszych priorytetach — biznesie i życiu. Naszym celem jest ciągły rozwój i poprawa jakości usług – stawiamy na automatyzację i cyfryzację, dlatego też świadczymy usługi księgowe online. Nie musisz nawet wychodzić z domu, by załatwić sprawy księgowe – wszystko odbywa się za pomocą internetowych kanałów komunikacji.

2+1 eksperci księgowości - Dwaplusjeden sp. z o.o.

 • Gdańsk

2+1 eksperci księgowości !!! Biuro Rachunkowe Czy szukasz dobrej księgowej? 🧕 Zapraszamy do współpracy. - Jesteśmy doświadczonymi specjalistami - Doradzamy - Służymy fachową pomocą - Gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność - Pracujemy dla naszych Klientów w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Olsztynie, Poznaniu, Lublinie, Opolu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu.... Nie ma dla nas znaczenia, w którym mieście prowadzisz firmę!!! Sprawdź czy jesteśmy w Twoim mieście. Oferujemy rzetelną usługę księgową oraz Program do fakturowania i Elektroniczny Obieg Dokumentów bez dodatkowych opłat 💸 Sprawdź co możesz zyskać z 2+1! Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić?

Alpaca Office Sp. z o.o.

 • Gdańsk

W CZYM MOŻEMY POMÓC? *** Prowadzenie pełnej księgowości (księgi rachunkowe) -> księgi rachunkowe osób fizycznych oraz spółek z ograniczoną odpowiedzialnością -> roczne sprawozdania finansowe i raporty okresowe -> ewidencja dla potrzeb podatku VAT -> ewidencja środków trwałych -> deklaracje podatkowe *** Prowadzenie uproszczonej księgowości (KPIR i ryczałt) -> podatkowe księgi przychodów i rozchodów dla wszystkich form prowadzenia działalności -> rozliczanie według zasad ogólnych, podatku liniowego i ryczałtu ewidencjonowanego -> ewidencja dla potrzeb podatku VAT -> ewidencja środków trwałych -> deklaracje podatkowe -> roczne zeznania podatkowe *** Obsłudze kadr i płac -> kompleksowa dokumentacja kadrowa pracowników ->

SO - FUN Katarzyna Bartoszewicz

 • Gdańsk

Zajmuję się prowadzeniem księgowości dla firm będących na KPiR. Począwszy od pomocy przy zakładaniu działalności i wypełnianiu wszelkich niezbędnych dokumentów aż po rozliczanie i reprezentowanie jej przed organami podatkowymi. Prowadzę również obsługę kadrowo - płacową. Jestem zawsze w stałym kontakcie z klientem. Co miesiąc przekazuję informację dotyczące zapłaty podatku VAT, dochodowego, składek zus. Jestem osobą, która będzie swojemu klientowi przypominać o ważnych sytuacjach w jego firmie np. zakończenie się polisy ubezpieczeniowej itp. Serdecznie zapraszam do kontaktu meilowego na adres k.bartoszewicz94@wp.pl.

2+1 eksperci księgowości - Dwaplusjeden sp. z o.o.

 • Gdańsk

2+1 eksperci księgowości dla Przedsiębiorców oferują: ✔ Usługi księgowe ✔ Usług kadrowo-płacowe ✔ Doradztwo księgowe ✔ Rekrutacje i selekcję kadry do działów księgowych i biur rachunkowych ✔ Konferencje, szkolenia, warsztaty 2+1 eksperci księgowości wspierają Przedsiębiorców 👌‼ ✔ Pomagamy w założeniu firmy i przygotowaniu dokumentacji ✔ Udzielamy Przedsiębiorcom bezpłatnych konsultacji księgowych ✔ Prowadzimy warsztaty dla Przedsiębiorców ✔ Usługi księgowe od 99 zł Sprawdź co możemy zrobić ⤵ http://dwaplusjeden.com/pomoc-w-zalozeniu-firmy/ W świadczeniu usług księgowych i kadrowo-płacowych jesteśmy ukierunkowani na pełną obsługę spółek z kapitałem polskim oraz z kapitałem zagranicznym, spółek z o.o., spółek akcyjnych, komandytowych i

Kancelaria Przedsiębiorczości Dorota Kyć

 • Gdańsk

Kancelaria Przedsiębiorczości kieruje ofertę do osób rozpoczynających oraz już prowadzących działalność gospodarczą m.in. samozatrudnionych, małych i średnich firm oraz instytucji. Stara się wspierać, wskazywać oraz inicjować takie rozwiązanie u partnerów w biznesie (szczególnie w sferze finansów, workflow, ubezpieczeń), które pozwalają na szybki ich rozwój, usprawnienie działań. Bogata oferta warsztatów przedsiębiorczości będzie niewątpliwie skutecznym tego narzędziem. Z nich to bowiem nasi klienci czerpią nie tylko wiedzę, ale także praktyczne umiejętności ułatwiające prowadzenie firmy jej zarządzanie, usprawnienie zachodzących w niej procesów, zadbanie o finanse, ich zabezpieczenie . Odciążamy naszego klienta od często czasochłonnych

Fin-El Consulting S.C

 • Gdańsk

Firma została założona w 1998 roku. Od tego czasu z powodzeniem i pełnym profesjonalizmem obsługujemy firmy - zarówno te duże, mniejsze jak i mikrofirmy. Świadczymy również usługi biegłego rewidenta. Obsługujemy Klientów z terenu województwa pomorskiego, ale obsługujemy również z innych województw np. łódzkiego, warmińsko-mazurskiego. Zapraszamy do współpracy.

Mała księgowość - Natalia Dąbkowska

 • Gdańsk

Specjalizuję się zarówno w grupach Klientów małych jak i średnich firm. Prowadzę obsługę księgową w formie uproszczonej KPiR, ryczałtu oraz spółek cywilnych. Rzetelnie i terminowo prowadzę rachunkowość, oraz staram się zredukować stres swoich klientów związany z rozliczeniami i podatkami. W swojej współpracy stawiam na dobrą znajomość Klienta, jego potrzeb i zainteresowań, dzięki temu trafnie dopasujemy kierowaną do niego ofertę. Dobrze przygotowana oferta sprawi, że każdy Klient poczuje się wyjątkowy i wyróżniony, a efekt końcowy będzie zadawalający dla obu stron.

AROGO SP. Z O.O.

 • Gdańsk

Celem naszych działań jest odciążenie klientów od wszystkich spraw związanych z kontaktem z urzędem skarbowym i ZUS aby mogli oni zajmować się wyłącznie funkcjonowaniem i rozwojem swojej firmy. Dostosowujemy się do zróżnicowanych i indywidualnych potrzeb klientów. Księgowość dla firm prowadzona w sposób rzetelny i jasny zgodnie z Ustawą o Rachunkowości w siedzibie biura lub w siedzibie klienta. Prace księgowe, płacowe i kadrowe prowadzone są komputerowo w oparciu o wysokiej jakości programy. Przestrzegamy zasady poufności danych. Nasze biuro rachunkowe w celu zapewnienia większego bezpieczeństwa jest dodatkowo ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. Posiadamy Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów nr 36832/2010.

Fin-El Consulting S.C

 • Gdańsk

Firma została założona w 1998 roku. Od tego czasu z powodzeniem i pełnym profesjonalizmem obsługujemy firmy - zarówno te duże, mniejsze jak i mikrofirmy. Świadczymy również usługi biegłego rewidenta. Obsługujemy Klientów z terenu województwa pomorskiego, ale obsługujemy również z innych województw np. łódzkiego, warmińsko-mazurskiego. Zapraszamy do współpracy.

Biuro rachunkowe - Virtus

 • Gdańsk

Virtus to wykwalifikowane biuro rachunkowe z Gdańska, nieprzerwanie istniejące od 2015 roku. Oferta firmy obejmuje: księgowość, doradztwo księgowe, prowadzenie ksiąg rachunkowych dla osób z Gdańska i pobliskich miejscowości. Biuro wykonuje usługi osobom startującym z działalnością gospodarczą oraz mających własny biznes. Virtus gwarantuje także zwrot podatku osobom legalnie pracującym w innym kraju. Firma prowadzi usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw. Gwarantuje pomoc w każdym sektorze biznesu, a żadna sprawa nie stanowi zagwozdki dla takich specjalistów. Rzetelność, bezpieczeństwo, stały kontakt – to wyróżnia biuro Virtus.

KARO KAROLINA ŁUSZCZAK

 • Gdańsk

Oferujemy pełen zakres usług księgowych - księgi handlowe, księga przychodów i rozchodów, rozliczenie ryczałtu, rozliczenia z urzędem skarbowym, deklaracje ZUS, transakcje wewnątrzwspólnotowe. Działamy od 2021 roku. Obszar działania obejmuje województwo pomorskie. Zapraszamy do kontaktu.

Bartiz - Uslugi Księgowe

 • Gdańsk

Bartiz - Usługi Księgowe to biuro rachunkowe, które zajmuje się rozliczeniami podatkowymi firm zarówno prowadzących księgi rachunkowe, jak i książkę przychodów i rozchodów i ryczałt. Zajmujemy się również prowadzeniem spraw kadrowo-płacowych firm. Udzielamy atrakcyjnych rabatów: 50% w pierwszym m-cu współpracy, 20% w drugim m-cu, 10% w trzecim m-cu.

Biuro Rachunkowe "ALFA"

 • Gdańsk

Nasza działalność rozpoczęła się w 1998 roku. Nasza specjalność to rachunkowosc kadry,place ksiegowanie, doradztwo,inwestycje .bilanse firmy.pelna ksiegowosc. kpr,ryczalty, na terenie gdansk,wrzeszcz, sopot, gdynia, woj.gdanskie,cale kaszuby i kociewie.

Biuro rachunkowe Marta Janelt

 • Gdańsk

Biuro Rachunkowe Perfecta Monika Graboń-Nawrocka

 • Gdańsk

Licencjonowane Biuro Rachunkowe poparte długoletnim doświadczeniem zawodowym , zaprasza do współpracy firmy oraz osoby fizyczne. www.perfecta.gda.pl Naszą ofertę kierujemy do firmy poszukującej profesjonalnej obsługi rachunkowo-podatkowej i kadrowo-płacowej. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przekazywanych nam informacji handlowych. Dzięki przestrzeganiu zasad etyki zawodu księgowego oraz wykorzystaniu zintegrowanego oprogramowania jesteśmy w stanie zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie. Stawiamy na dyskrecję, terminowość i jakość. Jesteśmy firmą ukierunkowana na Klienta, dlatego też indywidualnie dopasowujemy nasze usługi do Państwa potrzeb, tak, aby uzyskać pożądane rozwiązania. Bezpośredni kontakt z Państwem,

"LOGARYTM" Sp. z. o. o.

 • Gdańsk

Rozpoczęliśmy działalność w 2009 roku. Nasza specjalność to księgowość pełna, na terenie całego kraju. Praca zdalna jest dla nas najbardziej preferowaną formą współpracy.

Kope biuro rachunkowe Krystyna Osmołowska

 • Gdańsk

KOPE Biuro Rachunkowe powstało w roku 2003 i od tego czasu zapewnia kompleksową obsługę księgową.Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanej działalności, co zapewnia bezpieczeństwo naszym klientom. KOPE świadczy usługi z najwyższą starannością, przy wykorzystaniu najlepszej wiedzy fachowej w celu zapewnienia komfortu i zadowolenia swoich klientów. Elastycznie dostosowujemy naszą ofertę do indywidulanych potrzeb oraz specyfiki każdego klienta.

PABRA Biuro Rachunkowe Anna Jończak

 • Gdańsk

Kompleksowa obsługa rachunkowo - księgowa małych i średnich firm. Prowadzenie ewidencji księgowo - rachunkowej, rozliczeń podatkowych, kadry i płace. Prowadzenie księgowości pełnej i uproszczonej, KPiR, ryczałt, karta podatkowa, rozliczenia VAT, ZUS. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa. Dojeżdżamy do klienta.

Przedsiębiorstwo-Usługowe Zema

 • Gdańsk

Janusz Aniszewski

 • Gdańsk

Jesteśmy na rynku od 1985 roku. Nasza specjalność to księgowość, kardy, płace. ZUS, na terenie Trójmiasto.

Biuro Rachunkowe EXPERT - Oresta Kopylec

 • Gdańsk

Usługi księgowe

 • Gdańsk

Traderspec

 • Gdańsk

Zajmujemy sie prowadzeniem ksiąg rozchodu i przychodu dla osób prowadzących działalność gospodarczą. W Naszym zespole mamy również kadrową. Zapraszam do kontaktu.

JOANNA KRUSZYNSKA

 • Gdańsk

Iwona Kukulska

 • Gdańsk

Klientomat

 • Gdańsk

Tributum Mobilne Biuro Rachunkowe

 • Gdańsk

Ranking Specjalistów od Kadr obejmuje również takie miejscowości jak: Gdańsk, Borkowo, Kowale, Leźno, Otomin, Czaple, Jankowo gdańskie, Nowy świat. więcej...