Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

NETOFFICE SP Z O.O.

1

O specjaliście

Księgowość to dziedzina, w której liczy się terminowość oraz każdy, pozornie nawet najdrobniejszy detal. Działamy na rynku księgowym od 2009 roku.
Dlatego warto ją przekazać w ręce ludzi dla których jest pasją.
Zajmij się pracą a nam zostaw wszystkie nudne formalności. Poprowadzimy księgowość za Ciebie, skrupulatnie wypełniając wszelkie wymagane przez urzędy dokumenty. Dopilnujemy ich terminów wysyłki, a gdy zajdzie taka konieczność pomożemy Ci w korespondencji z urzędami.
Zależy Ci na wygodzie?
Nie chcesz jeździć z fakturami do biura rachunkowego?
Chcesz mieć dostęp do sprawdzonych usług?
Mamy dla Ciebie propozycję: pełną obsługę przez Internet.
Kontaktujemy się mailem, telefonicznie przez komunikatory a jak zajdzie taka potrzeba spotykamy się przy kawie aby omówić wszelkie najważniejsze kwestie. W ten sposób oszczędzasz swój czas!
A czas to pieniądz!!! ZAPRASZAMY


Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak NETOFFICE SP Z O.O.

Oferta

Szkolenia - wdrażanie oprogramowania Comarch Optima
Polska - Gdańsk
do uzgodnienia

Zajmujemy się wdrażaniem i szkoleniem z obsługi Oprogramowania Comarch Optima po wiecej szczegółów zapraszamy

Agencja pracy
Polska - Gdańsk
do uzgodnienia

Potrzebujesz rąk do pracy, ale nie możesz sobie pozwolić na zwiększenie kosztów personalnych? Nie wiesz jaką formę zatrudnienia wybrać? Zbadamy Twoje potrzeby i wypracujemy najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Twoje zapotrzebowanie zrealizujemy kompleksowo, szybko i skutecznie. W razie potrzeby przejmiemy na siebie...  

Szkolenia
Polska - Gdańsk
do uzgodnienia

Nasza kadra prowadzi szkolenia dla osób poczatkujących które stawiają pierwsze kroki w księgowości czy tez w kadrach i płacach. prowadzone szkolenia odbywają się przez platformę teams w dowolnie wybranych porach. Jesteśmy również w stałym kontakcie i na bieżąco pomagamy rozwiązywać wszystkie nawet najbardziej dziwaczne pytania.

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ŻEGLARSKA 1A/13, Gdańsk

Telefon

579 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

NIP 6040223637

Siedziba

Kraj Polska

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się