Fundusze Inwestycyjne - Najlepsi w 2023

Firmy zajmujące się Funduszami Inwestycyjnymi, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco
Wszystkie firmy
Fundusze Inwestycyjne

Mikołaj Wrzosek

 • Warszawa
Patryk N.

Świetne doświadczenie, bardzo miły i kulturalny Pan Mikołaj przedstawił ofertę, pomógł dopasować produkt do mojej osoby, odpowiadał na najbardziej niewygodne i wymyślne pytania bez żadnego problemu, wszystko przebiegło szybko, sprawnie, jestem bardzo zadowolony, polecam! :)

5.0 (1 opinia)
Dariusz T.

Jednak „internet” okazał się pomocny. Jako typowy laik (w sferze finansowej), pozwoliłem sobie skorzystać z doradztwa finansowego w ramach usług ubezpieczeniowych Pana Andrzeja. Jestem na etapie wstępnym odnośnie instrumentów funduszy inwestycyjnych. Pomógł mi dostosować produkt (fundusze inwest.) do moich osobistych potrzeb i obecnej sytuacji życiowej. W sposób profesjonalny i adekwatny umożliwił mi dokonanie wyboru oraz podjęcie decyzji, z którą borykam się od lat. Jestem mu bardzo wdzięczny za poświęcony czas i okazaną pomoc. Polecam profesjonalizm p. Andrzeja w podejściu do skomplikowanych spraw finansowych, które można wyłożyć w prosty i logiczny sposób. Ps. Uważam, że pan Andrzej pomógł mi najbardziej w tym temacie,

5.0 (108 opinii)
Nelly M.

Ubezpieczałam mieszkanie oraz swoje życie z Panem Rafałem. Cenię za profesjonalne podejście, miłą atmosferę w czasie rozmowy, nie czułam się na nic naciągana, ale wysłuchana i zrozumiana. Polecam zakup z agentem, a nie online - oferta jest lepiej dopasowana do moich potrzeb. Zaskoczyło mnie, że w ubezpieczeniu mieszkania jest uwzględniony również mój kot.

5.0 (8 opinii)
Sonia W.

Pan Michał mimo młodego wieku posiada bardzo duża wiedzę, potrafi dotrzeć do klienta i jego potrzeb, klient jest dla niego na pierwszym miejscu. Klarownie i cierpliwie tłumaczy zawiłości systemu ubezpieczeniowego i finansowego. Bardzo polecam, współpraca z panem Michałem, mimo trudnego obszaru, to czysta przyjemność. W kwestii finansów ufam mu bardziej niż sobie.

5.0 (3 opinie)
Emilia S.

Polecam Fair Invest. Pan Grzegorz niezwykle rzetelnie wykonuje swoją pracę, potrafi profesjonalnie i fachowo doradzić, które fundusze wybrać. Prócz tego jest miłym i uczciwym człowiekiem. Współpracuję z Panem Grzegorzem od kilku lat i jestem bardzo zadowolona.

5.0 (7 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Funduszy Inwestycyjnych

Działasz na rynku jako Specjalista od Funduszy Inwestycyjnych i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

Invest House

 • Kraków
Kinga K.

Jestem zachwycona współpracą z firmą Invest House. Od dłuższego czasu poszukiwałam doradcy i trafiłam w dziesiątkę! Pan Kuba jest kompetentny, rzeczowy, ma obszerną wiedzę na temat szeroko rozumianych finansów, dzięki temu znalazł najlepsze rozwiązanie na zadany problem. Najważniejsze - jest to firma, która podchodzi do człowieka z empatią, a nie jak większość nastawionych tylko na zysk! Tak po ludzku chcą pomóc i pomagają, dzwonią, interesują się. Mają umowy ze wszystkimi bankami, dlatego przedstawiają najkorzystniejszą ofertę. Na każdym etapie współpracy da się odczuć, że Klient jest zawsze na pierwszym miejscu. POLECAM!!!

5.0 (6 opinii)
Bożena S.

Przemiła pani, cierpliwa dla laików, bardzo dokładnie ze zrozumieniem tłumaczy, ma doświadczenie, panią Małgosię polecę każdemu, a pierwszym klientem będzie mój partner.

5.0 (4 opinie)
Michał K.

Z panem Krzysztofem nawiązałem współpracę na początku 2023 roku, która pozwoliła mi znaleźć zadowalające oferty w kwestii ubezpieczeń i oszczędności/inwestycji.

5.0 (2 opinie)
Firma Handlowo Usługowa „Instal-MC”

Świetny fachowiec w branży inwestycji, pokazuje wszystkie możliwości inwestowania bez ściemy, a klient wtedy wychodzi z portfelem o który nie musi się martwić bo jest obsługiwany przez profesjonalnego doradcę. Serdecznie polecam usługi Piotra.

5.0 (8 opinii)
Paweł J.

Bardzo polecam, duże zaangażowanie w proces, mocne zainteresowanie wyzwaniem klienta i szukanie najlepszego rozwiązania popartego dużą ilością analiz -> Naprawdę z czystym sumieniem polecam :)

5.0 (25 opinii)

BEATA SKINDEL

 • Warszawa
Kinga R.

Pani Beata jest bardzo miła, uprzejma i cierpliwa osobą. Kwestie ubezpieczenia zostały przedstawione w bardzo jasny i zrozumiały sposób. Profesjonalna w każdym calu! Polecam wspólpracę z P. Beata.

5.0 (11 opinii)

EnronOne sp zoo

 • Bydgoszcz
Dariusz K.

Z Panią Aleksandrą spotkaliśmy się w czerwcu tego roku. Potrzebowaliśmy porady w zakresie lokowania nadwyżek finansowych w naszej firmie. Szczerze przyznam wcześniej nie spotkałem tak kompetentnej osoby posiadającej tak ogromną wiedzę. Rynek Nieruchomości to jest to. Pięć gwiazdek. Pozdrawiamy.

5.0 (2 opinie)

Finanse Expert

 • Dębica
Klaudia U.

Pani Dorota potrafi każdą ofertę dopasować do indywidualnych potrzeb klienta, przedstawić ją w sposób rzeczowy i zrozumiały. Wdraża plan, który jest sukcesywnie realizowany na dogodnych warunkach dla klienta i w dogodnym czasie.

5.0 (2 opinie)

Małgorzata Rusiniak

 • Warszawa
Dorota K.

Do Pani Małgosi trafiłam z polecenia i to był strzał w 10! Pani Małgosia jest bardzo zaangażowana, zawsze pomocna, szuka najlepszych rozwiązań i działa natychmiast, co dla mnie jest ogromnie ważne, a przy tym jest niezmiernie miła.

5.0 (7 opinii)

Doradztwo Finansowe Izabela Przybyłek

 • Leśnica
Sylwia B.

Miła ,rzetelna i fachowa obsługa. Oferta została przedstawiona w sposób zrozumiały, zachęcający do kupna. Gorąco polecam usługi Doradztwa Finansowego Izabeli Przybyłek.

5.0 (2 opinie)

Tomasz Kaleta CADesign Nationale Nederlanden

 • Justynów
Marzena R.

Na taką firmę można liczyć, zawsze pomocna kiedy jest potrzebna, pieniądze wypłacają najszybciej jak się tylko da.

5.0 (7 opinii)

Ubezpieczenia i Inwestycje - Grzegorz Kocząb

 • Rzeszów
Jolanta K.

Szybko i trafnie dobrana oferta, wyczerpujące i przejrzyste informacje na temat oferowanego ubezpieczenia, świetnie przeprowadzona analiza finansowa, trafnie dobrane ubezpieczenia do moich potrzeb i możliwości. szczerze polecam usługi pana Grzegorza.

5.0 (15 opinii)

Pośrednictwo ubezpieczeniowe Patryk Wania

 • Lublin
Przemysław K.

Pan Wania jest człowiekiem uczciwym, obdarzonym silnym kręgosłupem moralnym, który w jego zawodzie jest cechą nie do przecenienia. Rozmowa z nim jest w pełni rzeczowa, jednocześnie odbywa się w swobodnej atmosferze. Z pełnią poczucia uczciwości mogę polecić współpracę z Panem Wanią.

5.0 (13 opinii)

Mountvest

 • Poznań
Adam B.

Profesjonalna i rzetelna obsługa. Osoby bardzo pozytywnie nastawione do klienta i do jego potrzeb.

5.0 (2 opinie)

Tomasz Skonieczny

 • Warszawa
Bożena B.

Pan Tomasz posiada szeroki zakres wiedzy w swojej dziedzinie pracy, potrafi fachowo doradzić i pokierować w odpowiedni sposób, wytłumaczyć niezrozumiałe dla mnie zagadnienia dzięki czemu czuję się komfortowo, że powierzyłam swoje oszczędności w odpowiedzi fundusz.

5.0 (1 opinia)

Usługi Finansowe Klaudia Czernecka

 • Bieliny
Katarzyna H.

Pani Klaudia jest profesjonalnym agentem, ubezpieczeniowym, a przy również niezwykle miłą i sympatyczną oraz uczciwą osobą.

5.0 (3 opinie)

Firma Handlowo Usługowo Pośrednicząca "JB" Henryk Wyrwa

 • Krzeszowice
Haga Glstak Spółka Jawna

Bezproblemowy kontakt telefoniczny jak również poprzez kanały internetowe z bezpośrednim wglądem do tworzonej polisy.

5.0 (6 opinii)

Black Tiger Investments sp. z o.o.

 • Warszawa
Szymon M.

Bardzo pozytywne wrażenia ze spotkania, polecam.

5.0 (1 opinia)

Kmd Law&Finance Sp. z o.o.

 • Tychy

Kancelaria rachunkowo-prawna KMD Law&Finance Sp. z o.o. specjalizuje się w obsłudze księgowo-kadrowej podmiotów rozliczających się w oparciu o księgi rachunkowe. Obsługujemy teren całego kraju. Wdrażamy elementy księgowości zarządczej: Pulpit menadżera i Analizy BI. Posiadamy autorski program wsparcia menadżerskiego firm. OBSZARY KOMPETENCJI: * Księgowość * Kadry i płace * Przekształcenia * Sukcesja wraz z certyfikacją * Pełna obsługa prawna przedsiębiorstw * Znaki firmowe-regulowanie praw związanych z własnością * Uzyskiwanie korzyści podatkowych: - ulga B+R - amortyzacja praw do znaków firmowych - odzyskiwanie nadpłaconych podatków - optymalizacja kosztów zatrudnienia i PFRON * Ceny transferowe

5.0 (1 opinia)

Polskie Doradztwo Finansowe - Mateusz Czaszyński

 • Katowice
Grzegorz W.

Pan Mateusz był bardzo pomocny przy podejmowaniu decyzji finansowych. Zawsze stała się znaleźć jakieś rozwiązanie które może w końcu będzie mi odpowiadać. Na wysoką ocenę zasługuje także sprawna responsywność, tak rzadko spotykana u ludzi z branży finansowej.

5.0 (1 opinia)

AP Adam Parkot

 • Kielce
Antoni K.

Polecam! Cała sprzedaż odbyła się zdalnie. Wszystko ok. Pan opowiedział mi o ofercie i odpowiedział na wszystkie pytania. Uświadomił mi, że ubezpieczenie jest naprawdę przydatne. Kilkadziesiąt złotych miesięcznie, ale czuje pewność, że w trudnych chwilach będę zabezpieczony.

5.0 (15 opinii)

Usługi Finansowe Patryk Kałużyński

 • Poznań
Patrycja R.

Długo szukałam sposobu aby ulokować moje oszczędności na wysoki procent. Dzięki spotkaniu z Panem Patrykiem znalazłam dokładnie to czego szukałam 👌🏼

5.0 (4 opinie)

Reliance Polska

 • Poznań
Karol D.

Pan Łukasz przeprowadził mnie przez cały proces aktualizacji obecnej umowy krok po kroku. Co prawda jest trochę zapracowany i kontakt z Nim bywa utrudniony, ale bardzo polecam. Dzięki temu spotkaniu zaoszczędziłem sporo pieniędzy.

5.0 (4 opinie)

Doradca finansowy Piotr Karkosz

 • Poznań
Łap Nuty

Szybko, profesjonalnie oraz tanio. Firma godna polecenia.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria finansowa Bartczak

 • Warszawa
Cezary C.

Pan Tomasz obsługuje wszystkie moje polisy ubezpieczeniowe od kilku lat. Od polisy za samochód, przez mieszkanie po ubezpieczenia zdrowotne na wyjazd, polisy zawsze dostosowane do moich wymagań, dostarczone terminowo. Najważniejsze jest to, że nigdy nie udało mi się znaleźć polisy lepszej cenowo. Dlatego z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pana Tomasza.

5.0 (3 opinie)

Dariusz Czapliński Ubezpieczenia i Finanse

 • Lublin
Iga L.

Wiedza, doświadczenie i szybkość w działaniu.

5.0 (1 opinia)

TALI FIRMA KREDYT

 • Jarosław
Roman B.

Super service de crédit. nous les avons essayé et nous avons été satisfait. ils sont compétents et performants. recommandé à 100%! Świetna obsługa kredytowa, wypróbowaliśmy je i byliśmy zadowoleni, są kompetentni i wydajni. Polecamy w 100%!

4.5 (8 opinii)

Anna Krupa Martynów

 • Wrocław
Kiosk Spożywczo- Przemysłowy Magdalena K

Pani Ania bardzo pomocna, życzliwa osoba na właściwym miejscu. Wszystko przedstawione konkretnie i na temat. Polecam szczerze tą osobę.

5.0 (3 opinie)

Przemysław Powroźnik

 • Poznań
Zadowolony K.

Profesjonalne doradztwo. Produkt "szyty na miarę". Pełne zadowolenie. Polecam!

5.0 (1 opinia)
avatar icon

MACIEJ BOGUSŁAWSKI

 • Izabelin-Dziekanówek

Pośrednictwo Prawno Finansowe

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Finansowa KALETA & PARTNERZY

 • Kraków
Edyta W.

20 lat doświadczenia mówią same za siebie, nic dodać, nic ująć.

5.0 (3 opinie)

Joanna Rotman - Regionalny Kierownik Sprzedaży ubezpieczeń grupowych

 • Wałbrzych
Monika K.

Wszystkie informacje jakie chciałam uzyskać - otrzymałam. Pani Joanna Rotman na każde moje dodatkowe pytania udzieliła mi wyczerpujących wyjaśnień. Jest osobą konkretną i bardzo profesjonalną, podchodzi do swoich obowiązków z ogromnym zaangażowaniem. Jest zawsze uśmiechnięta i cierpliwa, poprowadzi interesanta przez bełkot formułek niezrozumiałych dla zwykłego śmiertelnika w taki sposób, że człowiek ma wrażenie, iż z jej pomocą jest w stanie wszystko zrobić. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej osoby i z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu.

5.0 (21 opinii)

Asystent Prawny KNF TEAM

 • Wieluń
KNF Team

Bardzo rzetelna i fachowa obsługa klienta. Jestem Bardzo zadowolona z pracy Pana Adriana w firmie KNF Team. Polecam Pana Adriana wszystkim, którzy potrzebują fachowej porady prawnej.

5.0 (1 opinia)

Business Funds Sp. z o.o.

 • Katowice
Marta C.

Pan Tomek ma ludzkie podejście do klienta i otacza się takimi samymi ludźmi. Oferta jest również dobra - jak najbardziej polecam.

5.0 (8 opinii)

AD LifeProject Aneta Dzwonek

 • Skarżysko-Kamienna
Biuro Rachunkowe Michał Merwart

Serdecznie polecam usługi Pani Anety! Świetna i profesjonalna obsługa.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

PROFESJONALNY DORADCA FINANSOWY Łukasz Parzyk

 • Jaworze
Dawid K.

Polecam Pana Łukasza, jako doradca finansowy pomógł nam w doborze konkurencyjnego kredytu hipotecznego, wszystko było prowadzone w sposób bardzo profesjonalny, a nasze wątpliwości były od razu rozwiewane.

5.0 (2 opinie)

Otwarte Finanse Piotr Wieczerzak

 • Lublin
Weronika K.

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Piotra, jest osobą rzetelną i konkretną, szczegółowo tłumaczył nam wszystkie procesy kredytowe. Dzięki niemu proces uzyskania kredytu przebiegł bezproblemowo a my jako osoby zupełnie nie orientujące się w temacie byliśmy spokojni o wszystko. Pan Piotr nie tylko pomagał nam z kredytem, służył praktycznymi radami dotyczącymi wyboru mieszkania itp., co dla osób niedoświadczonych jest ogromnym plusem. Był zawsze pomocny, a cała współpraca przebiegła w miłej atmosferze.

5.0 (24 opinie)

Krzysztof Solak - Ekspert Kredytowy

 • Katowice
Mariusz M.

Pan Krzysztof dołożył wszelkich starań żeby znaleźć najlepszą ofertę kredytową. Pomimo przeszkód wynikających ze zdolności kredytowej mojej osoby udało się znaleźć ofertę i sfinalizować ją. Gorąco polecam usługi finansowe Pana Krzysztofa.

5.0 (7 opinii)

Agnieszka Karczmarczyk Ubezpieczenia

 • Mława
Barbara M.

Profesjonalne doradztwo, Pani Agnieszka odpowiedziała na każde moje pytanie, pomogła w sprawie roszczenia i na spotkaniu doradziła w sprawie ubezpieczenia. Polecam współpracę z Panią Agnieszką, wspaniała agentka.

5.0 (9 opinii)

Dg-inwest

 • Bielsko-Biała
Paweł S.

Bardzo profesjonalna obsługa, konkretne rzetelne informacje odnośnie kredytu i leasingu samochodowego. Bardzo konkurencyjna oferta. Polecam.

5.0 (5 opinii)

GENERALI Grzegorz Simkiewicz

 • Łódź
Joanna K.

Pan Grzegorz wyjaśnił nam całą ofertę i nadzoruje cały czas składki oraz co się dzieje u nas. Polecamy z mężem Pana Grzegorza i wiem, że korzystają .

5.0 (2 opinie)

podolskiisyn Bartosz Podolski

 • Osiek
Piotr R.

Bartek ma kompleksową wiedzę o ubezpieczeniach. Z dużą cierpliwością wytłumaczył nam różnice pomiędzy poszczególnymi produktami oraz wskazał te aspekty, które dla nas były szczególnie ważne przy podejmowaniu decyzji. Dał przestrzeń do tego, aby spokojnie się zastanowić i wrócić z ostateczna decyzja. Jesteśmy bardzo zadowoleni, polecamy współpracę z Bartkiem.

5.0 (7 opinii)

Cezary Szabelski Nationale Nederlanden Filia nr 218 Szczecin

 • Szczecin
Julia A.

Profesjonalizm Pana Szabelskiego, dokładne omówienie i sensowny zakres doboru ubezpieczenia. Polecam na przyszłość.

5.0 (4 opinie)

Ubezpieczeniowy Market ONLINE

 • Piaseczno
Mirosław C.

Dzięki pani Lidii ubezpieczyłem dom dużo taniej, niż robiłem to od kilku lat, byłem tym bardzo zaskoczony. Zamierzam u pani Lidii ubezpieczyć swoje trzy samochody, ponieważ znalazła mi ubezpieczenie dużo tańsze i o szerszym zasięgu. Gorąco polecam jej profesjonalizm i zaangażowanie.

5.0 (2 opinie)

Level Up Tomasz Stalmach

 • Nowy Targ
Bogusław K.

Jeśli rozwój i sukces są dla Państwa celem - polecam kontakt z Panem Tomaszem. Współpracujemy od 17 lat, otrzymaliśmy doradztwo i wsparcie w aspektach finansowych związanych z ubezpieczeniami na życie, sukcesją i zabezpieczeniem majątku.

5.0 (5 opinii)

Fundusze Inwestycyjne w innych miejscowościach