Fundusze Inwestycyjne - Najlepsi w 2021

Firmy zajmujące się Funduszami Inwestycyjnymi, 2021

328 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 328 firm
w kategorii Fundusze Inwestycyjne

Fundusze Inwestycyjne
Damian D.

Jeśli Twoja przyszłość, majątek i zdrowie nie są Ci obojętne koniecznie skontaktuj się z Panem Wojciechem. Wybierze dla Ciebie najlepsze rozwiązania i dla Twoich potrzeb. Ogromnym plusem jest pierwsze niezobowiązujące spotkanie, po którym Ty o wszystkim decydujesz. Ja skorzystałem i dzielę się tymi dobrymi doświadczeniami. Dlatego też polecam serdecznie usługi Pana Wojciecha. Rozsądnym jest zadbać o przyszłość swoją i Twojej rodziny.

Asystent Prawny KNF TEAM - Fundusze Inwestycyjne Wieluń
KNF Team

Bardzo rzetelna i fachowa obsługa klienta. Jestem Bardzo zadowolona z pracy Pana Adriana w firmie KNF Team. Polecam Pana Adriana wszystkim, którzy potrzebują fachowej porady prawnej.

Dawid K.

Polecam Pana Łukasza, jako doradca finansowy pomógł nam w doborze konkurencyjnego kredytu hipotecznego, wszystko było prowadzone w sposób bardzo profesjonalny, a nasze wątpliwości były od razu rozwiewane.

Agnieszka Karczmarczyk Ubezpieczenia - Fundusze Inwestycyjne Mława
Barbara M.

Profesjonalne doradztwo, Pani Agnieszka odpowiedziała na każde moje pytanie, pomogła w sprawie roszczenia i na spotkaniu doradziła w sprawie ubezpieczenia. Polecam współpracę z Panią Agnieszką, wspaniała agentka.

Kamil Nowosz Nationale Nederlanden przedstawiciel - Fundusze Inwestycyjne Warszawa
Piotr S.

Profesjonalna obsługa i bardzo miły kontakt. Błyskawiczna reakcja na potrzeby. Bardzo duża wiedza odnośnie produktów i doradztwo w najlepszym doborze produktu do obecnych potrzeb klienta.

Dołącz do naszych Specjalistów od Funduszy Inwestycyjnych

Działasz na rynku jako Specjalista od Funduszy Inwestycyjnych i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Marcin Wirth - Nationale Nederlanden - Fundusze Inwestycyjne Stęszew
Patryk W.

Rzetelny, obowiązkowy, jedna z lepszych współprac jakie miałem. Z czystym sumieniem mogę, polecić każdemu

Joanna Rotman - Profitowi S.A - Fundusze Inwestycyjne Wałbrzych
Monika K.

Wszystkie informacje jakie chciałam uzyskać - otrzymałam. Pani Joanna Rotman na każde moje dodatkowe pytania udzieliła mi wyczerpujących wyjaśnień. Jest osobą konkretną i bardzo profesjonalną, podchodzi do swoich obowiązków z ogromnym zaangażowaniem. Jest zawsze uśmiechnięta i cierpliwa, poprowadzi interesanta przez bełkot formułek niezrozumiałych dla zwykłego śmiertelnika w taki sposób, że człowiek ma wrażenie, iż z jej pomocą jest w stanie wszystko zrobić. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej osoby i z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu.

Top Finance Michał Turowski - Fundusze Inwestycyjne Tychy
Elżbieta M.

Potrzebowałam szybkiej pomocy, bo nie dawałam już sobie rady z zaległościami w spłatach. Ale dzięki Top Finance szybko i sprawnie udało mi się uregulować zadłużenie. Doradcy bardzo angażują się w swoją pracę. Polecam tę firmę!

Ewelina Lech- MULTIAGENT - Fundusze Inwestycyjne Olsztyn
Tomek A.

Bardzo sympatyczna i uśmiechnięta osoba. Doskonale rozpoznała moje potrzeby, fachowo doradziła, oferta została dopasowana idealnie do moich potrzeb. Polecam w 100%

Solak Finanse i Nieruchomości - Fundusze Inwestycyjne Zabrze
Mariusz M.

Pan Krzysztof dołożył wszelkich starań żeby znaleźć najlepszą ofertę kredytową. Pomimo przeszkód wynikających ze zdolności kredytowej mojej osoby udało się znaleźć ofertę i sfinalizować ją. Gorąco polecam usługi finansowe Pana Krzysztofa.

Pośrednictwo ubezpieczeniowe Patryk Wania - Fundusze Inwestycyjne Lublin

Pośrednictwo ubezpieczeniowe Patryk Wania

 • Lublin
Przemysław K.

Pan Wania jest człowiekiem uczciwym, obdarzonym silnym kręgosłupem moralnym, który w jego zawodzie jest cechą nie do przecenienia. Rozmowa z nim jest w pełni rzeczowa, jednocześnie odbywa się w swobodnej atmosferze. Z pełnią poczucia uczciwości mogę polecić współpracę z Panem Wanią.

Fair Invest Grzegorz Błaszczyk - Fundusze Inwestycyjne Gorlice

Fair Invest Grzegorz Błaszczyk

 • Gorlice
Emilia S.

Polecam Fair Invest. Pan Grzegorz niezwykle rzetelnie wykonuje swoją pracę, potrafi profesjonalnie i fachowo doradzić, które fundusze wybrać. Prócz tego jest miłym i uczciwym człowiekiem. Współpracuję z Panem Grzegorzem od kilku lat i jestem bardzo zadowolona.

Usługi Finansowe Dariusz Drobny - Kredyty i Ubezpieczenia - Fundusze Inwestycyjne Rabka-Zdrój

Usługi Finansowe Dariusz Drobny - Kredyty i Ubezpieczenia

 • Rabka-Zdrój
Monika K.

Jestem gwarancją najwyższej jakości doradztwa, sprzedaży i obsługi Klienta. Wszystkich Klientów traktuję z wielkim szacunkiem i podchodzę z dużym zaangażowaniem. Traktuję ten biznes w sposób bardzo etyczny i uczciwy, ponieważ wiem jak bardzo Klienci tego oczekują ale przede wszystkim kieruję się tymi wartościami nie tylko w biznesie ale i w życiu prywatnym. Relacje jakie nawiązuję z moimi Klientami są długoletnie. Ubezpieczenia i premiopolisy w ofercie - na życie i dożycie, - Sukcesja firmy, - Polisa dla dziecka, - polisa emerytalna, - polisa oszczędnościowa, - w razie poważnego zachorowania (54 choroby) - poważny uszczerbek (29 sytuacji) - ubezpieczenie NNW - ubezpieczenie składki. - Ubezpieczenie OC dla firm,

BEATA SKINDEL - Fundusze Inwestycyjne Warszawa

BEATA SKINDEL

 • Warszawa
Kinga R.

Pani Beata jest bardzo miła, uprzejma i cierpliwa osobą. Kwestie ubezpieczenia zostały przedstawione w bardzo jasny i zrozumiały sposób. Profesjonalna w każdym calu! Polecam wspólpracę z P. Beata.

Egida Insurance Natalia Matuszewska - Fundusze Inwestycyjne Leszno

Egida Insurance Natalia Matuszewska

 • Leszno
Marta P.

Panią Natalię cechuje bardzo wysoki poziom wiedzy, profesjonalne oraz indywidualne podejście do klienta. Specjalista na najwyższym poziomie! Serdecznie polecam.

Monika Jaskuła Nationale Nederlanden S.A. - Fundusze Inwestycyjne Rybnik

Monika Jaskuła Nationale Nederlanden S.A.

 • Rybnik
Klaudia K.

Pani Monika świetnie tłumaczy oferty dostępne w NN, dopasowywując indywidualnie do potrzeb. Wszystko prowadzone w zrozumiały sposob. Odpowiada rzetelnie na każde zadane pytanie. Polecam serdecznie! :)

Łukasz Rytkowski - Fundusze Inwestycyjne Grudziądz

Łukasz Rytkowski

 • Grudziądz
JUST GO Justyna Rytkowska

Pan Rytkowski okazał się bardzo pracowity i lojalny. Przedstawił mi wiele propozycji ubezpieczeń po dokładnym wywiadzie ze mną. Od początku do końca naszej współpracy miałam z nim bardzo dobry kontakt. Człowiek na właściwym miejscu. Serdecznie polecam.

Miasto Stron Michał Oniszczuk - Fundusze Inwestycyjne Lublin

Miasto Stron Michał Oniszczuk

 • Lublin
Krzysztof Zagrobelny

Świetnie wykonana strona WWW. Konkretna firma i fachowe wykonawstwo. Polecam szczerze ! Atrakcyjne ceny ! Fachowość na każdym kroku !

Centrum Finansowo Usługowe Krzysztof Bajsztok - Fundusze Inwestycyjne Kościan

Centrum Finansowo Usługowe Krzysztof Bajsztok

 • Kościan
Agata P.

Polecam! Sumienny, słowny, kompetentny, a przy tym kopalnia wiedzy. Każde spotkanie to sama przyjemność. Szczerze polecam!

Marcin Bisaga | Nationale Nederlanden - Fundusze Inwestycyjne Kraków

Marcin Bisaga | Nationale Nederlanden

 • Kraków
Maciej R.

Współpraca z Panem Marcinem przebiegła bardzo profesjonalnie, wszystko na swoim miejscu, konkretnie oraz rzetelnie. Każdemu mogę bez wahania polecić.

Jacek Ceglarek ERGO Pro - Fundusze Inwestycyjne Szczecin

Jacek Ceglarek ERGO Pro

 • Szczecin
Sonia M.

Jacek dużo wie i bardzo miło się rozmawiało. Zadawał dużo pytań i uświadomił mi na czym powinnam skupić swoją uwagę podczas szukania ubezpieczenia w mojej sytuacji życiowej. Ergo 4 to super rozwiązanie. Polecam!

Firma Handlowo Usługowo Pośrednicząca "JB" Henryk Wyrwa - Fundusze Inwestycyjne Krzeszowice

Firma Handlowo Usługowo Pośrednicząca "JB" Henryk Wyrwa

 • Krzeszowice
Haga Glstak Spółka Jawna

Bezproblemowy kontakt telefoniczny jak również poprzez kanały internetowe z bezpośrednim wglądem do tworzonej polisy.

Usługi Finansowe Klaudia Czernecka - Fundusze Inwestycyjne Bieliny

Usługi Finansowe Klaudia Czernecka

 • Bieliny
Katarzyna H.

Pani Klaudia jest profesjonalnym agentem, ubezpieczeniowym, a przy również niezwykle miłą i sympatyczną oraz uczciwą osobą.

Ubezpieczenia "CONAJCENNIEJSZE.PL" Piotr Dejnarowicz - Fundusze Inwestycyjne Pogórze

Ubezpieczenia "CONAJCENNIEJSZE.PL" Piotr Dejnarowicz

 • Pogórze
Anna P.

Bardzo dobre warunki polisy i możliwość wykonania pełnego pakietu badań profilaktycznych w ramach umowy zawartej z Generali z czego z chęcią skorzystałam. Serdecznie polecam.

Ubezpieczenia-Katarzyna Bień - Fundusze Inwestycyjne Tarnów

Ubezpieczenia-Katarzyna Bień

 • Tarnów
Anna W.

Otrzymałam ofertę idealnie dopasowana do tego czego oczekiwałam. Mam na myśli ubezpieczenie na wypadek nieszczęśliwych wypadków i nie tylko. Kwota ubezpieczenia jest bardzo elastyczna i posiada ubezpieczenie na poważne choroby co nie powoduje konieczności zwiększenia stawek. Szybkie i fachowe doradztwo

Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji - Fundusze Inwestycyjne Wrocław

Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji

 • Wrocław
Katarzyna L.

Od niedawna ja i moi najbliżsi korzystamy z ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenia od poważnych zachorowań w ramach polisy Nowa Perspektywa AVIVA. Naszym doradcą jest pan Radosław Bora, który zapewnia nam wsparcie w zakresie ubezpieczeń.Pan Radosław jest osobą rzetelną i profesjonalną.

Grupa Kapitałowa Arcona Sp. z o.o. - Fundusze Inwestycyjne Warszawa

Grupa Kapitałowa Arcona Sp. z o.o.

 • Warszawa

Niezależny Ekspert Finansowy – jakość i doświadczenie. Chcesz z sukcesem rozwijać swoją Firmę, zarabiać i wyprzedzić konkurencję? Poszukaj finansowania na rozwój swojej firmy, zainwestuj pożyczone pieniądze i zyskaj. Nie wiesz czy kwalifikujesz się na kredyt bankowy czy też finansowanie poza Bankami? Może działasz zbyt krótko lub nie wykazujesz dochodów. Nie chcesz aby z powodu niepotrzebnych zapytań kredytowych spadł Ci scoring? A co jeśli masz zaległości wobec ZUS lub US? Zgłoś się do naszych Ekspertów, znajdziemy właściwe rozwiązanie. Oferta Doradztwa, kierowana jest do Przedsiębiorców, którzy nie wiedzą w jakim kierunku podejmować działania w celu uzyskania finansowania. Zaawansowane narzędzie jakim jest Barometr Finansowy,

EnronOne sp zoo - Fundusze Inwestycyjne Bydgoszcz

EnronOne sp zoo

 • Bydgoszcz
Dariusz K.

Z Panią Aleksandrą spotkaliśmy się w czerwcu tego roku. Potrzebowaliśmy porady w zakresie lokowania nadwyżek finansowych w naszej firmie. Szczerze przyznam wcześniej nie spotkałem tak kompetentnej osoby posiadającej tak ogromną wiedzę. Rynek Nieruchomości to jest to. Pięć gwiazdek. Pozdrawiamy.

MultiTop Ubezpieczenia Sp. z o.o. Sp.k. - Fundusze Inwestycyjne Lubin

MultiTop Ubezpieczenia Sp. z o.o. Sp.k.

 • Lubin
Bartosz Ł.

Mamy zaszczyt zaproponować Państwu usługi spółki MultiTop Ubezpieczenia - owoc wieloletnich przemyśleń i analiz jej udziałowców. Posiadamy sieć Agentów w całej Polsce. Kierunkiem działania Spółki jest zarówno pomoc w sferze wyboru optymalnej ochrony ubezpieczeniowej, jak również prężne prowadzenie działalności edukacyjnej związanej z możliwościami oferowanymi przez rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Należy podkreślić, że proponowane przez spółkę usługi, starannie przygotowane programy ochronne, to także efekt zrozumienia i kooperacji naszych partnerów ubezpieczeniowych dla rosnących potrzeb Klientów oraz chęć dostosowania produktów do stale ewoluującego rynku ubezpieczeniowego. Naszym klientom proponujemy wybór szerokiego wachlarza ubezpieczeń: od ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i życiowych, po ubezpieczenia majątkowe firm. Ideą Wspólników MultiTop jest również poszukiwanie wspólnej płaszczyzny i tym samym podejmowanie współpracy z innym uczestnikami rynku, chcącymi rozszerzać swoją wiedzę i działalność o najlepsze wg naszej opinii programy ubezpieczeniowe. A zatem: Misją firmy MultiTop Ubezpieczenia jest budowanie pozytywnych relacji z klientem i dobór odpowiednich produktów na szeroko rozumianym rynku ubezpieczeń poprzez tworzenie profesjonalnego zespołu Ekspertów opartego o jasne i precyzyjnie określone zasady współpracy. MultiTop Ubezpieczenia to nowa, unikatowa multiagencja na rynku ubezpieczeń! MultiTop Ubezpieczenia to multiagencja, pod której parasolem znajdziesz oferty kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych! MultiTop Ubezpieczenia to szeroki wybór ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych, dla osób indywidualnych jak i dla firm! MultiTop Ubezpieczenia to oferta „grupy otwartej” - ubezpieczeń grupowych w formie indywidualnej! MultiTop Ubezpieczenia to szeroki wybór ubezpieczeń grupowych dla naszych klientów!

Radosław Litwin - Pośrednictwo Finansowe - Fundusze Inwestycyjne Stalowa Wola

Radosław Litwin - Pośrednictwo Finansowe

 • Stalowa Wola
Mariusz Jagiełło Pośrednictwo Finansowe

Obsługa na najwyższym poziomie Bezproblemowy kontakt.

PVGE Sp. z o.o. - Fundusze Inwestycyjne Rzeszów

PVGE Sp. z o.o.

 • Rzeszów
Marzena P.

Bardzo miła obsługa, mam na myśli pana Lucjana Piotrowskiego, super doradztwo i pełen profesjonalizm. Ze względu na koronawirusa, pan Lucjan przed wyjściem z auta założył maseczkę i rękawiczki, gdzie inni przedstawiciele tego nie stosowali. Bardzo szybki termin montażu od daty podpisania umowy(u mnie na 10 dzień). Ekipa montażowa zorganizowana, każdy wiedział, co ma robić (trzech chłopaków montowało 8kW w czasie około 7 godzin). Firma utrzymuje kontakt telefoniczny zarówno przed jak i po instalacji, prowadzi całą dokumentację dotyczącą instalacji, składa dokumenty do zakładu energetycznego i do programu "Mój prąd". Polecam.

Trójmiejska Kancelaria Finansowa Sp. z o. o. Sp. k. - Fundusze Inwestycyjne Gdynia

Trójmiejska Kancelaria Finansowa Sp. z o. o. Sp. k.

 • Gdynia
Ewa K.

Indywidualne podejście do klienta. Uczciwa oferta i przede wszystkim kontakt na bieżąco. Opieka na najwyższym poziomie. Polecam!

Patrycja Kurowska - Fundusze Inwestycyjne Burzenin

Patrycja Kurowska

 • Burzenin
Urszula M.

Miła ,konkretna sympatyczna wspòłpraca Dziękuję Polecam

Elżbieta Przeciszowska GENERALI - Fundusze Inwestycyjne Andrychów

Elżbieta Przeciszowska GENERALI

 • Andrychów
Aleksander C.

Szybka, profesjonalna i miła obsługa, wszystko jasno i dokładnie wytłumaczone. Zdecydowanie polecam.

Agent ubezpieczeniowy Metlife Daria Siedlecka - Fundusze Inwestycyjne Bydgoszcz

Agent ubezpieczeniowy Metlife Daria Siedlecka

 • Bydgoszcz
Rafał L.

Jeśli szukasz ubezpieczenia na życie to serdecznie polecam Panią Darię. Po rozmowie okazuje się, że to bardzo sympatyczna osoba, która potrafi słuchać. Nie narzuca jednej oferty tylko stara się dokładnie wysłuchać swojego przyszłego klienta tak aby był on całkowicie zadowolony z tego co kupuje. Pani Daria ma sporą wiedzę na temat ubezpieczeń. Nie jest kłopotem, aby zadawać dużo pytań wymagających szczegółowych odpowiedzi. Zawsze potrafi doradzić w każdej sytuacji, tak aby nie windować składki ponad możliwości finansowe klienta. Ponadto bardzo lubi rozmawiać nie tylko o zabezpieczeniu życia i zdrowia. Pani Daria to gwarancja dobrego wyboru zabezpieczenia swojej przyszłości. Polecam serdecznie.

Ubezpiecz24h.eu - Fundusze Inwestycyjne Rzeszów

Ubezpiecz24h.eu

 • Rzeszów
Jolanta K.

Szybko i trafnie dobrana oferta, wyczerpujące i przejrzyste informacje na temat oferowanego ubezpieczenia, świetnie przeprowadzona analiza finansowa, trafnie dobrane ubezpieczenia do moich potrzeb i możliwości. szczerze polecam usługi pana Grzegorza.

Ewa Tutaj - Fundusze Inwestycyjne Kielce

Ewa Tutaj

 • Kielce
Martyna K.

Polecam współpracę z p. Ewa. Miła, sympatyczna a przede wszystkim kompetentna. Rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania. Posiada dużą wiedzę, co widać na pierwszy rzut oka.

KM Projekt sp. z o.o. - Fundusze Inwestycyjne Wrocław

KM Projekt sp. z o.o.

 • Wrocław
Eventus Pro

Wszystko ok, sprawne komunikacja, płatność w terminie, polecam.

Pośrednictwo ubezpieczeniowe Barbara Smędzik - Fundusze Inwestycyjne Długołęka

Pośrednictwo ubezpieczeniowe Barbara Smędzik

 • Długołęka
Dominik M.

Zawsze przy pracy z kimś, zwracam szczególną uwagę na zaangażowanie i profesjonalizm danego usługodawcy w rozwiązaniu moich "problemów". Polecam Panią Basię nie tylko dlatego, co napisałem powyżej, ale również dlatego, że jest osobą godną zaufania, optymistyczną, z dużym poczuciem humoru.

Profesa Monika Krasa - Fundusze Inwestycyjne Połaniec

Profesa Monika Krasa

 • Połaniec
Monika K.

Rzetelna, fachowa i szybka obsługa :) Gorąco polecam firmę i doradcę, który jest bardzo pomocny na każdym etapie współpracy.

Doradztwo Finansowo-Ubezpieczeniowe Dobrowolski Patryk - Fundusze Inwestycyjne Jastrzębie-Zdrój

Doradztwo Finansowo-Ubezpieczeniowe Dobrowolski Patryk

 • Jastrzębie-Zdrój
Igor G.

Pełen profesjonalizm. Duża wiedza z zakresu ubezpieczeń. Kreatywność na nowe pakietowe podejście do rozwiązań z zakresu ubezpieczeń. Dopasowanie do aktualnych i przyszłych potrzeb klienta. Polecam współpracę!

Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. - Fundusze Inwestycyjne Tarnów

Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

 • Tarnów
Aneta G.

Panią Dagmarę polecam bardzo. Wysoka ocena za zaangażowanie! Pani Dagmara poświęciła mi tyle czasu, ile potrzebowałam na przedstawienie oferty, wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. Odpowiedziała na każde, nawet bardzo dociekliwe pytania.

Prêt Argent Rapide - Fundusze Inwestycyjne Berlin

Prêt Argent Rapide

 • Berlin
Auto Scoot

Moja żona i ja jesteśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ otrzymaliśmy pożyczkę w wysokości 500 000 zł od szybkiej firmy pożyczkowej. Udało nam się ponownie uruchomić działalność firmy, a wynik był doskonały. Jednak tym, co nas zadziwiło, był odsetek stopy procentowej, którą ustaliła pani Justin NPOEURA, oraz koszty proceduralne, które zapłaciliśmy za otrzymanie tej kwoty. Bardzo dziękuję za szybki kredyt.

Łukasz Migdał Ubezpieczenia i Finanse - Fundusze Inwestycyjne Tarnowskie Góry

Łukasz Migdał Ubezpieczenia i Finanse

 • Tarnowskie Góry
F.H.U.Tom-Plast Swierczok Ewelina

Pan Lukasz jest fachowcem godnym polecenia. Słowny i kompetentny w tym co robi potrafi dobrze doradzić i dopasować ofertę pod danego klienta. Z całym szacunkiem polecam współpracę z Panem Łukaszem

Arkadiusz Radek - Fundusze Inwestycyjne Kraków

Arkadiusz Radek

 • Kraków
Przemysław C.

Jestem bardzo zadowolony. Cenię sobie profesjonalizm i rzetelność pana Arkadiusza. Polecam!

NA MIARĘ CZASU S.C. - Fundusze Inwestycyjne Miękinia

NA MIARĘ CZASU S.C.

 • Miękinia
Sławomir M.

Pracujemy na materiałach polskich, posiadających znak CE i spełniających wymagania Polskich Norm, które zawsze były i są bardziej rygorystyczne od zagranicznych. Oferujemy: - natrysk pianki na paro-przepuszczalną folię i membranę dachową - natrysk pianki na deskowanie i inne materiały drewnopochodne - natrysk pianki na fundamenty - natrysk pianki na posadzki - natrysk pianki na ściany działowe i szkieletowe - natrysk piany na stropy - natrysk pianki na dachy od strony zewnętrznej Obsługujemy klientów indywidualnych deweloperów i inne podmioty gospodarcze na terenie całej Polski. Firma powstała na bazie spółki z o. o. działającej od 2012 roku. Nie działamy ani lepiej, ani gorzej od Konkurencji, ale... działamy NA MIARĘ CZASU!

Sławomir Łabuś Doradca Ubezpieczeniowy (dojeżdżam) - Fundusze Inwestycyjne Opole

Sławomir Łabuś Doradca Ubezpieczeniowy (dojeżdżam)

 • Opole
Ewa S.

Życie pisze różne scenariusze, nie wiadomo, co i kiedy nam się przydarzy, ale można być na to przygotowanym. Polisa to bezpieczeństwo finansowe dla Twoich najbliższych. Może być uzupełnieniem grupowego ubezpieczenia a później jak znalazł jego kontynuacją a nie "polisą trumienną" po zakończeniu pracy w firmie. Cena polisy zależy od wieku. Im wcześniej tym taniej. Im później podejmiemy decyzję tym bardziej boli finansowo. Statystycznie o tym nie pamiętamy, bo jesteśmy piękni i młodzi a najbliżsi kochani dadzą sobie sami radę. Bo ja z tych pieniędzy nie skorzystam. Tak jak w kawale o piekle z ziołami, jest ich dużo, tylko ognia brak. Pomyśl o tym póki na to czas i nie jest za późno. W ofercie: ^ indywidualne ubezpieczenia na życie, ^ grupowe ubezpieczenia na życie, ^ ubezpieczenie kredytu w banku (cesja praw). ^ regularne odkładanie, ^ IKE, IKZE, ^ ubezpieczenie podróżne i leczenie za granicą, ^ ubezpieczenie domów i mieszkań (hipoteka - cesja praw), ^ ubezpieczenie majątku firmy. ^ ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC). Zadzwoń i umów się na spotkanie (dojeżdżam). Szybki kontakt stronie internetowej.

Partner AFI Prosper Capital Dom Maklerski - Fundusze Inwestycyjne Poznań

Partner AFI Prosper Capital Dom Maklerski

 • Poznań
Patrycja R.

Długo szukałam sposobu aby ulokować moje oszczędności na wysoki procent. Dzięki spotkaniu z Panem Patrykiem znalazłam dokładnie to czego szukałam 👌🏼

Bartosz Nowak Profitowi S. A. - Fundusze Inwestycyjne Wrocław

Bartosz Nowak Profitowi S. A.

 • Wrocław
Anna R.

Bartek bardzo rzetelnie podchodzi do rozmowy. Przygotowuje oferty analizując konkurencję i wiem że kieruje się dobrem klienta. To co mi się podoba że jest przygotowany i ma wiedzę, Dla mnie jest to bardzo ważne. Bo chcę mieć swojego Eksperta nie na rok a na lata.

Urszula Szostkowska - Fundusze Inwestycyjne Białystok

Urszula Szostkowska

 • Białystok
Karolina L.

Duże zrozumienie i profesjonalizm. Szczegółowe przedstawienie wszelkich możliwości ofertowych. Wspaniale się z Panią Urszulą współpracuje! :)

Fundusze Inwestycyjne w innych miejscowościach

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.