Finanse Zamość - Najlepsi w 2021

Najlepsi Specjaliści od Finansów w Zamościu, 2021

161 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Finanse Zamość
Joanna Rotman - Profitowi S.A

Pan Marcin jest osobą dużą wiedzą i doświadczeniami. Rozmowa rzeczowa i o konkretach, oceniam na 100% jego zaangażowanie, a nawet i więcej.

Financial Planning Professionals Sp. z o.o. - Finanse Warszawa
Michał S.

Współpraca została nawiązana w celu uzyskania przeze mnie kredytu hipotecznego na budowę domu w kwocie 400 000. Firma znalazła dla mnie najkorzystniejszą ofertę na rynku. Na bieżąco byłem informowany o zaawansowaniu przygotowań do podpisania umowy. Z uwagi na wprowadzenie mnie w błąd przez pracownika banku, z którym podpisaliśmy umowę zmuszony byłem do poniesienia dodatkowych kosztów w wysokości 300 zł. Firma wzięła to na siebie i zwróciła mi poniesione dodatkowo koszty. Reasumując stwierdzam, iż firma jest bardzo profesjonalna, w pełni wywiązuje się z powierzonych jest zadań, a współpraca przebiega w miłej atmosferze.

Więcej profesjonalistów

Usługi Finansowe Marcin Batalia - Finanse Zamość
Aneta Ś.

Świetne podejście do klienta. Dzięki profesjonalnej i miłej obsłudze, szybko uzyskałam kredyt, idealnie dobrany do moich możliwości finansowych.

ALISTON - Finanse Zamość

ALISTON

 • Zamość
Tomasz W.

Nasza firma świadczy kompleksową pomoc windykacyjną zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dla podmiotów gospodarczych. Specjalizujemy się w sprawach z zakresu szeroko rozumianej windykacji należności. Prowadzimy dla naszych klientów windykację należności od nierzetelnych kontrahentów (postępowanie egzekucyjne). Reprezentujemy naszych klientów na każdym etapie postępowania przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi oraz przed organami administracji państwowej i samorządowej. Działamy na terenie całej Polski. Obsługujemy firmy, korporacje jak i klientów indywidualnych. Dla naszych klientów oferujemy bardzo przestępne i wygodne warunki współpracy, indywidualne podejście do każdej sprawy. Średni czas egzekucji należności wynosi 120 dni. Biorąc pod uwagę coraz większą niewypłacalność dłużników jako jedyna firma możemy pochwalić się 95% skutecznością w egzekwowaniu zaległości. Dla każdego klienta przygotujemy jasną i przejrzystą procedurę windykacyjną. Zainteresowane firmy i osoby prosimy o kontakt: windykacja@aliston.pl

Moje Skarby Sp.zo.o - Finanse Zamość
Katarzyna H.

Współpracuję z Panią Joanną od wielu lat. Jest osobą bardzo rzetelną i uczciwą. Jest profesjonalistką, w dodatku bardzo uprzejmą. Ma bardzo indywidualne podejście i doskonale orientuje się w produktach ubezpieczeniowych. Polecam!

Adam W.

Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie obsługi kadrowo-placowej, ZUS, deklaracji US, pkpir, ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2017. Obsługujemy Klientów na terenie powiatu zamojskiego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Tomasz S.

Leasing pojazdów, maszyn i urządzeń

Dołącz do naszych Specjalistów od Finansów w Zamościu

Działasz na rynku jako Specjalista od Finansów i szukasz nowych Klientów z Zamościa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

RAIFFEISEN

 • Zamość
RAMS Agnieszka Sabała

Rozmowy były i są rzeczowe, pracownik jest kompetentny odczuwam ciągle profesjonalizm.

Kancelaria Prawnicza Lesław Sitarz - Finanse Zamość
Katarzyna W.

Świetny kontakt, wnikliwa analiza sprawy i całej dokumentacji. Pismo do ZUS napisane merytorycznie, składnie, sensownie, uzasadnione. Serdecznie dziękuję Panu Mecenasowi za zaangażowanie i pracę. Z całą odpowiedzialnością polecam usługi P. adwokata Lesława.

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Dudek - Finanse Zamość
Kornelia K.

Bardzo miła obsługa .Merytoryczne podejście do sprawy, profesjonalizm Profesjonalizm, rzeczowość i terminowość działań. Kancelaria godna polecenia do współpracy i obsługi prawnej. Kornelia K

AS. CONSULTING Agnieszka Szewczuk - Finanse Zamość
Bartosz Ł.

Pełen profesjonalizm, wysoka kultura, miłe podejście do klienta. Zdecydowanie polecam usługi AS. CONSULTING AGNIESZKA SZEWCZUK.

Wioletta Wudniak Strefa Biznesu Biuro Rachunkowe - Finanse Zamość
Nie Podano

Godni polecenia sumienność, szybka realizacja oraz dobra komunikatywność klient sprzedawca, Jeszcze raz polecam gdyż się nie zawiedziecie.

Porównanie cen i kosztów w Zamościu

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu specjalistów od finansów? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Zamościu? Złóż zapytanie, a specjaliści od produktów finansowych z Zamościa sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.
Bonus Piróg Katarzyna - Finanse Zamość

Bonus Piróg Katarzyna

 • Zamość

Nasza specjalność to kredyty gotówkowe, konsolidacyjne. Zajmujemy się sprzedażą od 2011. Teren działania firmy to województwo lubelskie. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

Biuro Rachunkowe Wojciech Niańko

 • Zamość

Działamy od 2001 roku. Zakres usług obejmuje księgowość, doradztwo księgowe. Obszar działania to województwo lubelskie oraz mazowieckie. Zależy nam, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas usług. Zapraszamy do kontaktu.

Sebastian Juszczak

 • Zamość

Zajmujemy się zagadnieniami z zakresu kredytów firmowych. Działamy na rynku od 2009. Nasz obszar działania to Zamość. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

B&B - Egzekucja i Windykacja - Finanse Zamość

B&B - Egzekucja i Windykacja

 • Zamość

Rozpoczęliśmy działalność w 2017 roku. Nasza specjalność to windykacja/Egzekucja, na terenie Województwo lubelskie.

Michalina Fidor-Kaczorowska

 • Zamość

Pacta Invest Zamość

 • Zamość

Profesjonalne pośrednictwo kredytowe. Współpracujemy w wieloma bankami w zakresie kredytów: - gotówkowych, - mieszkaniowych, - rolniczych, - firmowych, - konsolidacyjnych, a także: - leasing dla firm i rolników, - factoring. Działamy szybko i profesjonalnie. Skontaktuj się z nami, a my umówimy się na spotkanie w siedzibie u Klienta.

Usługi konsultingowe

 • Zamość

Robert Michałowicz

 • Zamość

Rozpoczęliśmy działalność w 2016 roku. Nasza specjalność to budowlane ,koszen8e, na terenie Zamosc.

Meraton

 • Białobrzegi
 • 9 km od Zamość

00000000000000000000000000000000000

Katarzyna Branecka

 • Zamość

Opinie i porady na temat specjalistów od finansów

Jeśli interesują Cię opinie na temat specjalistów od finansów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Zamościa. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci produktów finansowych. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Proszę o wycenę

POSREDNICTWO KREDYTOWE

 • Zamość

Remaz - Finanse Zamość

Remaz

 • Zamość

Wykonujem kompleksowe remonty i wykonczenia do A do Z KUCHNIE, ŁAZIENKI, TARASY, GLAZURA, TERAKOTA, SPIEKI KWARCOWE, ŚCIANKI, SUFITY, ZABUDOWY G-K OŚWIETLENIE LED, GŁADZIE, MALOWANIE NATRYSKOWE I TRADYCYJNE, HYDRAULIKA, ELEKTRYKA.

Fas-Pol Mirosław Hereta

 • Zamość

Zajmujemy się między innymi sprzedażą detaliczną oraz hurtową pelletu drzewnego. Sprzedawany przez nas towar jest zawsze wysokiej jakości. Firma istnieje na rynku od 2006 roku, naszym priorytetem jest zadowolenie klienta.

AJ Consulting Agnieszka Jakubiak - Finanse Zamość

AJ Consulting Agnieszka Jakubiak

 • Zamość

Oferuję całościowe wsparcie przy pozyskiwaniu funduszy unijnych. *pomogę przy dotacji na założenie własnej firmy z PUP, LGD itp. *opracuje niezbędną dokumentacje dla danej instytucji, *przygotuje indywidualny biznes plan, *napiszę wszelkie pisma wnioski i podania. Zgłoś się do mnie już teraz i zamów swój skuteczny wniosek o dofinansowanie.

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Grabias-Gontarz - Finanse Zamość

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Grabias-Gontarz

 • Zamość

Kancelaria w ramach swojej działalności oferuje szeroko pojęte doradztwo prawne. Świadczymy kompleksową pomoc prawną dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz Klientów indywidualnych. https://www.gontarz-kancelaria.pl/ https://www.youtube.com/embed/oAZ-Vnk-vq8

MAU UBEZPIECZENIA Małgorzata Cholewińska - Finanse Zamość

MAU UBEZPIECZENIA Małgorzata Cholewińska

 • Zamość

Druga strona ulotki UBEZPIECZENIA UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE : OC , AC, NNW, Assistance, Zielona Karta, Pakiety Ubezpieczeniowe UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE: Domów i Mieszkań, Domu w Budowie, Domu Letniskowego, Mienia od kradzieży z włamaniem, rabunku, dewastacji i żywiołów, Ochrony Prawnej, UBEZPIECZENIA OSOBOWE, NA ŻYCIE oraz NNW: indywidualne i gurpowe UBEZPIECZENIE W PODRÓŻY : kosztów leczenia, kosztów odwołania uczestnictwa w imprezie UBEZPIECZENIA ROLNE: obowiązkowe ubezpieczenie budynków, OC rolników z tytułu posiadania gospodarstwa rolnego, ubezpieczenie mienia ruchomego, maszyn UBEZPIECZENIE UPAW: ubezpieczenie z dofinansowaniem 65% LEASING – operacyjny lub finansowy: samochody maszyny urządzenia

Netcon

 • Zamość

W firmie Netcon kupisz następujące produkty: - ciągniki rolnicze w zabudowie leśnej lub bez - Ursus, Farmtrac, Steyr, - przyczepy z żurawiami do transportu drewna - Palms, - wyciągarki i kleszcze do dłużyc - Intermercato, Maxwald, Uniforest, - rębaki do drewna - Farmi, Heizomat, Europe, - łuparki i piłołuparki do produkcji drewna kominkowego - Lancman, Bala Agri,Farmi, Kisaved, - kotły i systemy grzewcze do uzyskiwania ciepła poprzez spalanie biomasy, tj. zrębki, słomy, drewna, peletu - Heizomat, Ecogreń.

Biuro rachunkowe e-podatnik Sp. z o.o. - Finanse Zamość

Vena-ArtMetal - Finanse Zamość

Vena-ArtMetal

 • Zamość

Krystian Farion - Finanse Zamość

Krystian Farion

 • Zamość

Marek Segit Sp. z o. o. Spółka Doradztwa Podatkowego - Finanse Zamość

Biuro Podatkowe Stanisława Rycaj - Finanse Zamość

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe A Tur Hamelusz Artur - Finanse Zamość

Biuro Ubezpieczeń - Finanse Zamość

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paparazzi Marcin Zienkiewicz - Finanse Zamość

CUK Ubezpieczenia - Finanse Zamość

Oddział PZU SA w Zamościu - Finanse Zamość

Kredyt Bank 2 Oddział w Zamościu - Finanse Zamość

Plus Sp. z o.o.

 • Zamość

Ranking Specjalistów od Finansów obejmuje również takie miejscowości jak: Zamość, Sitaniec, Pniówek, Kalinowice, Zawada, Płoskie, Bortatycze, Łapiguz, Szopinek, Mokre, Wysokie, Białowola, Jatutów, Lipsko, Skokówka, Zarzecze, Żdanów, Białobrzegi, Wieprzec, Zalesie. więcej...

Więcej poradników o finansach

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.