Finanse Ostrołęka - Najlepsi w 2021

Najlepsi Specjaliści od Finansów w Ostrołęce, 2021

141 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 141 firm
w kategorii Finanse

Finanse Ostrołęka
Ewelina i.

Korzystaliśmy z mężem z usług Pana Adama dotyczących pozyskania kredytu hipotecznego. Pan Adam przedstawił nam najlepsze aktualnie oferty kredytów hipotecznych oraz przeprowadził nas przez cały proces aplikowania o kredyt aż do podpisania umowy. Przez cały ten czas służył pomocą, kontaktował się w naszym imieniu z instytucjami oraz "trzymał rękę na pulsie", aby wszystko przebiegało jak najsprawniej. Doświadczenie i profesjonalizm Pana Adama pozwoliły nam uzyskać kredyt na satysfakcjonujących nas warunkach. Serdecznie polecamy tego specjalistę !!!

Tomasz Strękowski - Finanse Ostrołęka

Tomasz Strękowski

 • Ostrołęka
INTERLUX S.C.

Pan Tomasza cechuje profesjonalizm i najwyższa jakość współpracy. Jest zawsze pomocny i elastyczny w kontakcie. Wiele spraw, w imieniu Klienta, załatwia samodzielnie, co pozwala oszczędzić czas. Serdecznie polecam!

Strefa Finansów Aldona Opęchowska - Finanse Ostrołęka
Lech P.

Strefa Finansów to firma, w której znajdziesz rozwiązania finansowe dostosowane do własnych potrzeb. Nasza specjalność to leasing, kredyty firmowe, kredyty hipoteczne oraz fundusze inwestycyjne. Stawiamy interes klienta na pierwszym miejscu, dlatego większość naszych klientów pochodzi z rekomendacji.

ARTZI.NET Tomasz Zieliński - Finanse Ostrołęka
Wojciech Z.

Polecam firmę za fachowość, profesjonalizm i podejście do klienta. Polecam.

Adrian I.

Jesteśmy dla Ciebie, jeśli szukasz usług typu kompleksowe prowadzenie firm - księgowość, kadry, płace i inne. Świadczymy usługi na rynku od 2005. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru takiego jak woj. mazowieckie, podlaskie i inne. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

Dołącz do naszych Specjalistów od Finansów w Ostrołęce

Działasz na rynku jako Specjalista od Finansów i szukasz nowych Klientów z Ostrołęki lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Stefanno S.

Polecam!

ALFA24 UBEZPIECZENIA WYPOŻYCZALNIA - Finanse Ostrołęka
Mariusz M.

Pierwsza liga w swojej branży. Polecam perfekcyjna obsługa.

Kdf Podatki Małgorzata Grądzka - Finanse Ostrołęka
Bożena G.

Polecam na 100%!!! Po raz pierwszy rozliczałam się z pracy za granicą i trafiłam z polecenia znajomej do firmy P.M.Grądzka Ostrołęka. Jestem bardzo zadowolona! Profesjonalna i szybka obsługa. Oby takich jak najwięcej.

Kamil B.

Kancelaria bardzo szybko i sprawnie odzyskała dla mnie dług. Polecam ją innym mającym problemy z dłużnikami.

Outsourcing Kadry-Płace-Księgowość "EZKA" Agnieszka Kapuścińska - Finanse Ostrołęka

Świadczymy Kompleksowe usługi z zakresu księgowości, kadr i płac dla małych i średnich przedsiębiorstw. Prowadzimy rozliczenia na podatkowej książce przychodów i rozchodów , ryczałt ewidencjonowany i kata podatkowa, rozliczenia z ZUS, US, PFRON, sprawozdawczość GUS. Sporządzamy regulaminy wewnętrzne dla firm: regulamin pracy i wynagradzania, regulamin funduszu świadczeń socjalnych, opracowujemy i wdrażamy dokumentację RODO. Firma powstała w 2018 roku, obecnie obsługujemy między innymi firmy z branży usługowej, gastronomii, firmy budowlane, transportowe i produkcyjne, zakłady medyczne, sklepy.

Porównanie cen i kosztów w Ostrołęce

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu specjalistów od finansów? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Ostrołęce? Złóż zapytanie, a specjaliści od produktów finansowych z Ostrołęki sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.
MARZENA BOŻYK - Finanse Ostrołęka

MARZENA BOŻYK

 • Ostrołęka

Witam serdecznie nazywam się Marzena Bożyk tel. 503 007 982– jestem Ekspertem ds. Nieruchomości i Finansowania jeżeli …  Jesteś osobą szukającą KREDYTU?  Chcesz SKONSOLIDOWAĆ swoje obecne zobowiązania i otrzymać korzystniejsze warunki?  Zamierzasz KUPIĆ LUB SPRZEDAĆ dom, mieszkanie, lub działkę, ale nie możesz nic znaleźć lub nie masz klientów?  chcesz porównać oferty w wielu bankach?  Potrzebujesz gotówki na dowolny cel? To koniecznie musimy się spotkać! SPECJALIZUJĘ się w KREDYTACH hipotecznych konsolidacyjnych i gotówkowych jak również w NIERUCHOMOŚCIACH. Proponuję oferty z kilkunastu BANKÓW i instytucji finansowych w jednym miejscu. Każdego klienta traktuję indywidualnie i staram się wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie

szybka i poważna oferta pożyczki - Finanse Ostrołęka

szybka i poważna oferta pożyczki

 • Ostrołęka

Witaj Jestem Viviane Pissot, akcjonariusz i operator finansowy. Moja zdolność udzielania pożyczek wynosi 8 888,07 zł do 44 440 347,74 zł przy rozsądnej stopie 3%, bardzo prostych i bezproblemowych warunkach. Inwestuję także między różnymi osobami. We współpracy z partnerami bankowymi w całej Unii Europejskiej, nasze oferty kredytowe są dostarczane przez Bank w celu zapewnienia bezpieczeństwa transakcji dla wszystkich. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną przez mój adres osobisty E-mail: Géraldheine695@gmail.com Uwaga: kredyt Cię zaciąga i musi zostać zwrócony. Sprawdź swoją zdolność do spłaty przed dokonaniem zobowiązania. Nie poważny refren.

Twoja E-Księgowa - Finanse Ostrołęka

Twoja E-Księgowa

 • Ostrołęka

Specjalizuję się w obsłudze księgowo-kadrowej małych jednoosobowych działalności gospodarczych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości firm z branży, m.in. medycznych, informatycznych, budowlanych, elektrycznych, motoryzacyjnych, fryzjerskich, kosmetycznych, projektowych, komisy samochodowe oraz drobny handel stacjonarny bądź internetowy. Systematycznie uczestniczę w szkoleniach celem podnoszenia swoich kwalifikacji i uzupełnienia wiedzy. Obsługuję klientów z całej Polski telefonicznie oraz online. Dokumenty przesyłane są przez pocztę e-mail w formie PDF, pocztą tradycyjną bądź kurierem, dzięki czemu klient nie traci czasu na dojazd do biura. Wszelkie informacje o naliczonych podatkach do zapłacenia, składkach ZUS

Ekspert kredytowy Marcin Mioduszewski - Finanse Ostrołęka

Ekspert kredytowy Marcin Mioduszewski

 • Ostrołęka

Alior Leasing

 • Ostrołęka

Leasingi i ubezpieczenia wszelkiego typu pojazdów, maszyn i urządzeń. Jednym słowem wszystkiego.

Kancelaria KDF Podatki

 • Ostrołęka

Wioleta Chodnicka

 • Ostrołęka

Target Contact Center - Finanse Ostrołęka

Target Contact Center

 • Ostrołęka

Target Contact Center Oferujemy wszystkie usługi związane z call center. Pozyskujemy klientów dla firm, oferujemy wszystkie formy komputerowo wspomaganych badań opinii, umawiamy rozmowy, spotkania handlowe i sprzedażowe. Działamy na terenie całej Polski. Ceny naszych usług są przystępne i zawsze pozostają do ustalenia i negocjacji. Infolinia: 579 610 809 Infolinia pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00

Adwokat Magdalena Wojdak, Kancelaria Adwokacka Warszawa/Ostrołęka - Finanse Ostrołęka

Adwokat Magdalena Wojdak, Kancelaria Adwokacka Warszawa/Ostrołęka

 • Ostrołęka

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdaleny Wojdak specjalizuje się w prawie gospodarczym, sprawach karnych, cywilnych i prawie własności intelektualnej. Adwokat Magdalena Wojdak świadczy usługi prawne na rzecz przedsiębiorców, firm i klientów indywidualnych. Usługi obejmują między innymi fachowe doradztwo prawne, sporządzanie pism procesowych oraz reprezentację w sprawach sądowych. Zajmujemy się przede wszystkim: -> SPRAWAMI GOSPODARCZYMI między innymi przygotowaniem umów, reprezentacją w sporach gospodarczych, ochroną renomy i dóbr osobistych oraz prawem konkurencji. -> SPRAWAMI KARNYMI w ramach których reprezentujemy klientów w sądzie a także przed policją i prokuraturą. Prowadzimy również postępowania celne w sprawach dotyczących

Biuro Rachunkowe Duet II Teresa Denkiewicz - Finanse Antonie

Biuro Rachunkowe Duet II Teresa Denkiewicz

 • Antonie
 • 6 km od Ostrołęka

Polecamy kontakt z biurem rachunkowym Teresy Denkiewicz, które znajduje się w Ostrołęce. Jeżeli mówimy o podatkowych księgach przychodów i rozchodów, obsłudze kadrowo - płacowej, rozliczeniach międzyokresowych, reprezentacji przed urzędami, deklaracjach podatkowych, ewidencji podatkowej i ryczałtowej czy doradztwie, Teresa Denkiewicz gwarantuje pełen profesjonalizm. Oferowane usługi: - Księgi handlowe - Podatkowe księgi przychodów i rozchodów - Obsługa kadrowo- płacowa - Rozliczenia międzyokresowe - Reprezentacja przed urzędami - Deklaracje podatkowe - Sprawozdania finansowe i statystyczne - Ewidencja podatkowa - Ewidencja ryczałtowa - Ewidencja środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych - Wdrażanie zakładowego planu kont -

Opinie i porady na temat specjalistów od finansów

Jeśli interesują Cię opinie na temat specjalistów od finansów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Ostrołęki. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci produktów finansowych. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Proszę o wycenę
AXIO - Finanse Ostrołęka

AXIO

 • Ostrołęka

Jesteśmy niezależną Firmą działającą w sektorze finansów. Od kilku lat z powodzeniem tworzymy zewnętrzne struktury wsparcia sprzedaży na terenie całego kraju. W przeciwieństwie do ogólnopolskich sieci pośredników finansowych, my skupiamy się na tworzeniu struktur stanowiących własność naszego Klienta. Oznacza to, że każdy pozyskany przez firmę AXIO agent jest związany umową współpracy bezpośrednio z naszym Klientem. Oferta firmy sprowadza się do zorganizowania i zarządzania siecią sprzedaży pośredników. Poprzez kompleksowe działania, dzięki partnerom docieramy do wielu potencjalnych klientów. Standardowe usługi świadczone przez AXIO to: szkolenia rekrutacja i zarządzanie strukturą pośredników kompleksowe działania

KREDYTYOSTROLEKA.PL - Finanse Ostrołęka

KREDYTYOSTROLEKA.PL

 • Ostrołęka

Zakres naszego działania to pośrednictwo kredytowe. Wykonujemy zlecenia od 2018. Nasze usługi świadczymy w Ostrołęce. Zapraszamy do zadawania pytań.

PSTU Consulting Kamil Kurapiewicz - Finanse Ostrołęka

PSTU Consulting Kamil Kurapiewicz

 • Ostrołęka

Pośrednictwo : - sprzedaż i wynajem nieruchomości - pośrednictwo w sprzedaży towarów i usług Zapraszam do kontaktu 518-515-970

ING Nationale-Nederlanden Polska S.A. - Finanse Ostrołęka

Konkret s.c. - Finanse Ostrołęka

Konkret s.c.

 • Ostrołęka

Agent Ubezpieczeniowy Wanda Parzych - Finanse Ostrołęka

Renata Barbara Zalewska Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe - Finanse Ostrołęka

Ubezpieczenia Sikorscy S.C. Danuta Sikorska Robert Sikorski Anna Kotarska - Finanse Ostrołęka

UNIQA Ostrołęka - Finanse Ostrołęka

UNIQA Ostrołęka

 • Ostrołęka

Agencja Konsultingowa "Sigma" - Finanse Ostrołęka

Biuro Rachunkowe Wiesława Grala Mąka - Finanse Ostrołęka

Biuro Rachunkowe Invest - Finanse Ostrołęka

ARTZI.NET Tomasz Zieliński - Finanse Ostrołęka

Bank BPH - Oddział - Finanse Ostrołęka

Bank BPH - Oddział

 • Ostrołęka

Raiffeisen Polbank - Finanse Otwock

CUK Ubezpieczenia - Finanse Ostrołęka

CUK Ubezpieczenia

 • Ostrołęka

Oddział PZU SA w Ostrołekach - Finanse Ostrołęka

Kredyt Bank 1 Oddział w Ostrołęce - Finanse Ostrołęka

PKO Leasing

 • Ostrołęka

Dorota Andrzejczyk - Finanse Ostrołęka

Dorota Andrzejczyk

 • Ostrołęka

Stosio Edward

 • Ostrołęka

FHU Jango Jan Gołota

 • Ostrołęka

Agent Ubezpieczeniowy

 • Ostrołęka

Ranking Specjalistów od Finansów obejmuje również takie miejscowości jak: Ostrołęka, Łazy, Dzbenin, Antonie, Tobolice, Zabrodzie, Laskowiec, Korczaki, Goworki, Teodorowo, Ławy, Nowa wieś wschodnia. więcej...

Więcej poradników o finansach

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.