Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

PW Kamel Jan Hadam

O specjaliście

Mamy 20 letnie doświadczenie w branży finansowej . Budujemy zaufanie przez szczere i jasne wytłumaczenie zasad współpracy. Uparcie dążymy do celu przy otrzymania zgody na finansowanie w trudnych sytuacjach dla naszych klientów - obcokrajowcy, zadłużenia, krótkie działalności, budowlanka. Obsługujemy firmy oraz osoby fizyczne z całego kraju .
Obsługujemy klientów kompleksowo -od wyszukania samochodu do dostarczenia go pod wskazany adres. Posiadamy umiejętność słuchania i rozumienia problemów naszych klientów.
Zapraszamy do kontaktu i rozmowy, podczas której ustalimy zakres, w którym możemy pomóc.
Realizujemy także sprzedaż samochodów dostawczych i osobowych

Branża

Leasing, Leasing samochodu, Kredyt dla firm, Kredyt samochodowy

Obszar działania

Podlaskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Lubelskie, Lubuskie, Podkarpackie, Śląskie, Kujawsko-pomorskie, Świętokrzyskie, Mazowieckie, Małopolskie, Zachodniopomorskie, Opolskie, Łódzkie, Dolnośląskie, Pomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

7 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Paweł M. 18 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalizm, a zarazem dystans. Polecam mocno.

Marcin P. MARWENT, 7 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Polecam tą firmę, obsługa bardzo miła, rzetelna i uczciwa. Kontakt bezproblemowy, profesjonalizm w każdym calu. Polecam.

Mar S. 6 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Super i profesjonalnie! Serdecznie wszystkim polecam.

Daniel M. 5 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Polecam Eleline jak najbardziej! Rzetelna, skrupulatna i zawsze na czas. Szybko i sprawnie.

Michalina K. 5 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Polecam usługi PW Kamel. Cała ekipa firmy gotowa zawsze do pomocy zarówno przed w trakcie jak i po sprzedaży. Współpracowałam z tą firmą w zakresie leasingu nie jeden raz i myślę, że nie ostatni. Klient nie musi się o nic martwić w zakresie jakiejkolwiek dokumentacji wszystko zawsze było perfekcyjne załatwione. Serdecznie polecam.

Marcin K. 5 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Niezwykle profesjonalne podejście do klienta, kilka samochodów z ich pomocą zakupione, a załatwianie wszystkich formalności w urzędach za klienta to wisienka na torcie. Jednym słowem, bardzo polecam!

Erwin W. 5 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Bardzo miła i profesjonalna obsługa, zawsze do dyspozycji i służą pomocą. Bardzo rzetelna informacja w każdej sprawie. Szybko, miło, kompleksowo i sprawnie a przede wszystkim profesjonalnie. Chętnie do Nich wracamy i polecamy salon naszym znajomym.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak PW Kamel Jan Hadam

Oferta

leasing, pożyczka leasingowa , kredyt oraz wynajem krótko i długoterminowy
Polska - Rybnik
do uzgodnienia

zakup samochodów poprzez finansowanie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Rybnik ul. Prosta 15, Rybnik

NIP

6422165494

WWW

http://pwkamel.pl/

Telefon

509 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/search/top/?q=pw%20kamel

WhatsApp

509 ••• ••• Pokaż numer
Skontaktuj się