BHP, ppoż, bezpieczeństwo Strzelce Krajeńskie - Najlepsi w 2021

Specjaliści ds. BHP i P.POŻ. w Strzelcach Krajeńskich, 2021

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 55 firm
w kategorii BHP, ppoż, bezpieczeństwo

BwB. Bezpieczeństwo w Biznesie. Sławomir Klusek

 • Chwalęcice
 • 25 km od Strzelce Krajeńskie

Potrzebujesz pomocy lub porady w zakresie spraw związanych z bezpieczeństwem pożarowym lub bhp w twojej firmie, zadzwoń i umów się na spotkanie. Przyjadę do Twojej firmy i podpowiem jak rozwiązać powstałe problemy. Posiadam duże doświadczenie zawodowe w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Zapraszam Państwa do współpracy w zakresie rozwiązywania problemów związanych z ochroną przeciwpożarową oraz sprawami bezpieczeństwa i higieny pracy w Państwa firmie. W ramach prowadzonej działalności oferuję szeroki zakres usług między innymi: audyty przeciwpożarowe, oceny zagrożenia wybuchem, dokumentację zagrożenia wybuchem, instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, operaty przeciwpożarowe, szkolenia i nadzory.

"W AKCJI" Ratownictwo medyczne, szkolenia, eventy - Rafał Gajda

 • Międzychód
 • 39 km od Strzelce Krajeńskie
Iwona C.

Powstanie centrum szkoleniowego „W AKCJI” to odpowiedź na potrzeby rynku, który oczekuje usług najwyższej jakości. Nasza kadra instruktorska oprócz wykształcenia medycznego posiada liczne uprawnienia instruktorskie największych światowych organizacji zajmujących się tworzeniem wytycznych dotyczących ratowania ludzkiego życia, wielką pasję do przekazywania wiedzy innym oraz wiele zainteresowań, które świadczą o wyjątkowości tego zespołu. Staramy się nie osiadać na laurach, każdy z naszych instruktorów poza pracą zawodową dba o swój samorozwój, uczestnicząc w wielu kursach, szkoleniach i konferencjach. Dzięki temu jesteśmy w stanie przeprowadzić kurs, szkolenie, imprezę integracyjną z elementami pierwszej pomocy dla najbardziej wymagających klientów trafnie odpowiadając na Państwa potrzeby i stawiając nacisk na nabycie umiejętności praktycznych. Dzięki uprawnieniom instruktorskim naszych instruktorów mają Państwo gwarancję przekazania rzetelnej i zawsze aktualnej wiedzy. Nasza oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firm bądź instytucji. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie.

BONUS

 • Gorzów Wielkopolski
 • 25 km od Strzelce Krajeńskie

Firma oferuje szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i prawa pracy, doradztwo w tym zakresie, prowadzenie nadzoru w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy i ochrony przeciwpożarowej. Oferuję wykonanie prac i dokumentów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy, prawem pracy i ochroną przeciwpożarową w zakładzie, np.: ocenę ryzyka zawodowego, instrukcje stanowiskowe BHP, audyt stanu bezpieczeństwa i higieny pracy, regulamin pracy, dobór odzieży i obuwia roboczego, instrukcje bezpiecznego wykonywania robót budowlanych, instrukcje bezpieczeństwa pożarowego obiektów. Firma nie świadczy usług w zakresie przeglądów gaśnic, instalacji i urządzeń gaśniczych. Zapraszam do skorzystania z naszej

Kompleksowa obsługa BHP i PPOŻ. Robert Lewandowski

 • Drawno
 • 40 km od Strzelce Krajeńskie

Realizujemy prace od 1991 roku. Nasza firma realizuje opracowanie i aktualizację instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, prowadzenie ewakuacji z obiektów, doradztwo ppoż., rozmieszczenie znaków zgodnych z pn. Działamy na terenie zachodniopomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą. Zapraszamy.

Magdalena Kamińska HSE Services

 • Gorzów Wielkopolski
 • 25 km od Strzelce Krajeńskie

Dołącz do naszych Specjalistów od BHP i P.POŻ. w Strzelcach Krajeńskich

Działasz na rynku jako Specjalista od BHP i PPOŻ. i szukasz nowych Klientów z Strzelec Krajeńskich lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Błażej Tomczak

 • Gorzów Wielkopolski
 • 25 km od Strzelce Krajeńskie

BIURO BHP Lesław Bobowski

 • Choszczno
 • 33 km od Strzelce Krajeńskie

plus

 • Recz
 • 42 km od Strzelce Krajeńskie

Firma "Plus" Krzysztof Paszowski prowadzi pełen zakres usług bhp oferując szkolenia pracodawców, kadry kierowniczej i pracowników różnych grup zawodowych, zapoznając ich poprzez prezentacje i pokazy z przepisami bhp, oferuje firmom doradztwo i stały nadzór nad warunkami bhp, Przeprowadzamy również wszelkie szkolenia, stosownie do potrzeb zleceniodawcy, związanych z techniką i technologią o profilu mechanicznym oraz kierunkach zbliżonych np. budowlane, obsługowe maszyn i urządzeń technicznych i elektroenergetycznych, prac z azbestem. Prowadzimy również szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej i inne, według ustaleń ze zleceniodawcą. Wykonujemy dokumentację BHP.

Usługi BHP i PPOŻ

 • Myślibórz
 • 45 km od Strzelce Krajeńskie

Mam ponad 10 lat doświadczenia w branży usług BHP i PPOŻ, działam na terenie województw zachodniopomorskiego, lubuskiego oraz wielkopolskiego. Oferuję pomoc w zarządzaniu bezpieczeństwem i higieną pracy w zakładzie pracy, szkoleniem pracowników, opracowaniem instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, prowadzeniu postępowań wypadkowych oraz pomoc w czasie kontroli organów kontrolnych w zakresie warunków pracy.

BHPit, Piotr Rampała

 • Myślibórz
 • 45 km od Strzelce Krajeńskie

F.U.H. MAR-POŻ

 • Pyrzyce
 • 52 km od Strzelce Krajeńskie

Paweł Tchórowski Biuro Rachunkowe

 • Sulęcin
 • 56 km od Strzelce Krajeńskie
Jarek F.

Fachowa, kompetentna obsługa, usługi na wysokim poziomie w dobrej cenie.

Michał Bany

 • Drawsko Pomorskie

Opracowywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, operatów ppoż., oceny zagrożenia wybuchem, przygotowanie obiektu do odbioru przez Państwową Straż Pożarną, szkolenia z zakresu bhp i ppoż., przygotowanie dokumentacji związanej z organizacją imprezy masowej, konsultacja projektów budowlanych z zakresu ochrony przeciwpożarowej, nadzorowanie inwestycji budowlanych, itp..

BHP Nejranowscy

 • Stargard
Joanna D.

Pełen profesjonalizm, szkolenia mega ciekawe, a współpraca rzetelna i na poziomie. Polecam wszystkim!

BHP

 • Zbąszynek

Fixfire Mateusz Drozda

 • Węgorzyno

Działamy w branży od 2012 roku. Nasza specjalność to ochrona ppoz. BHP, na terenie całego kraju. Dzień dobry, Inżynier pożarnictwa oraz Starszy Inspektor ds. BHP (Absolwent Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie oraz studiów podyplomowych z zakresu BHP) podejmie współpracę dot. kompleksowego prowadzenia czynności z zakresu BHP oraz ochrony PPOŻ w zakładzie pracy. Ponadto oferuję: - pełnienia obowiązku służby BHP – specjalista spoza zakładu pracy, - pomoc, obecność przy kontrolach prowadzonych przez PIP, PSP, - sporządzanie oraz aktualizacja Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego, - przeprowadzanie szkoleń wstępnych oraz okresowych BHP, - przeprowadzanie szkoleń z zakresu ochrony Ppoż., - opracowywanie zarządzeń

Man-Poż

 • Zbąszyń

Firma Man-Poż zajmuje się kompleksową obsługą firm, instytucji oraz zakładów w zakresie szeroko rozumianej ochrony przeciwpożarowej. Nasz personel tworzą ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem wykonują powierzone im zadania. Są to inżynierowie pożarnictwa, absolwenci Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Doświadczenie zawodowe oraz ciągłe poszerzanie specjalistycznej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa pożarowego pozwala nam na wykonywanie usług na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdą Państwo pełen zakres usług związanych z bezpieczeństwem pożarowym m.in. przegląd oraz konserwacja podręcznego sprzętu gaśniczego, hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych, wyposażenie budynków w podręczny sprzęt gaśniczy oraz oznakowanie ewakuacyjne i ppoż.

DRAKAN Miłosława Kaczanowska

 • Sędzinko
Łukasz Konieczny Stolarstwo

Firma Drakan usługi bhp i ppoż są świadczone na najwyższym poziomie. Fachowość i rzetelność to zdecydowane wielki plus Pani Miłosławy. Polecam.

BHP OUTSOURCING Natalia Gasperowicz Firma Usługowo-Doradczo-Szkoleniowa

 • Piła

BHP Outsourcing oferuje Państwu szkolenia w zakresie: ► bezpieczeństwa i higieny pracy wstępne oraz okresowe dla: - pracodawcy i osób kierujących pracownikami - pracowników administracyjno-biurowych - pracowników na stanowiskach robotniczych - pracowników inżynieryjno-technicznych ► ochrony przeciwpożarowej. Świadczymy wyspecjalizowane usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej (m.in.: -ocena ryzyka zawodowego, -opracowywanie instrukcji ogólnych i stanowiskowych dla każdego profilu działalności, -pomoc w przeprowadzeniu procedury powypadkowej, w sporządzeniu pełnej dokumentacji, -prowadzenie wymaganych rejestrów, -doradztwo w realizowaniu zaleceń i wystąpień Państwowej Inspekcji Pracy i Państwowej

Firma Usługowo - Szkoleniowa Marek Nalewajski

 • Piła

OFERTA WSPÓŁPRACY Świadczę usługi w zakresie bhp poprzez sprawowanie stałego nadzoru nad warunkami pracy jako zewnętrzna służba bhp – outsorcing. Wszystkie usługi z zakresu bhp realizuję również w ramach jednorazowych zleceń. Zakres usług jest dostosowywany do potrzeb klienta. W ramach nadzoru i doradztwa BHP oferuję:  przeprowadzanie kontroli warunków pracy w zakładzie,  przeprowadzanie szkoleń z zakresu bhp,  uczestnictwo w ocenie ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy oraz prowadzenie dokumentacji z tym związanej,  ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy i w drodze do i z pracy oraz ich rejestrowanie,  prowadzenie rejestrów i przechowywanie dokumentów dotyczących wyników badań i pomiarów czynników

Work Safety Centrum BHP

 • Nowy Tomyśl

Firma Work Safety z Nowego Tomyśla od blisko dekady profesjonalnie zajmuję się zagadnieniami BHP i P-poż.Tworzymy zgrany zespół specjalistów dla których branża BHP to coś więcej niż praca to również pasja . Lata doświadczeń i zatrudnienie profesjonalnych pracowników pozwala na rozwój firmy oraz realizacje zagadnień w dziedzinie BHP i P-poz w rożnych gałęziach przemysłu. Zatrudniamy wyłącznie pracowników o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych odpowiadające danym zagadnieniom - bezpieczeństwa pracy - spraw przeciw pożarowych czy ratownictwa medycznego. Swoim zasięgiem działamy na terenie całego kraju. Prowadzimy szkolenia pracowników również w języku ukraińskim.

Cleaning System Company sp. z o.o.

 • Bukowiec

CLEANING SYSTEM COMPANY sp. z o.o. jest firmą produkcyjną działającą w sektorze czyściw włókninowych od 2014r. oraz producentem i dystrybutorem sorbentu mineralnego własnej marki POLSORB. Dostarczamy sorbent mineralny na rynek lokalny a także prowadzimy sprzedaż wysyłkową na całą Polskę już od jednego worka 20 kg przez wysyłkę palet o wadze do 1 tony aż po transport cało-pojazdowy. Ciągle utrzymujemy wysokie stany w naszym magazynie by szybko odpowiadać na pojawiające się zapotrzebowanie. Nasze sorbenty cieszą się popularnością w wśród wielu jednostek straży pożarnej oraz zarządów dróg powiatowych. Na jakości naszych sorbentów poznało się wiele lokalnych firm przemysłowych, transportowych i produkcyjnych ceniących sobie bezpieczeństwo

By Ingrid

 • Świebodzin

Butik By Ingrid - 66-200 Świebodzin ul. Kościelna 2b. Odzież damska wysokiej jakości, obuwie, torebki, dodatki.

Usługi BHP Milbix Łukasz Bąk

 • Świebodzin

Usługi, które świadczy nasza firma to BHP, ochrona przeciwpożarowa, ochrona środowiska. Rozpoczęliśmy działalność od 2017. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak woj. lubuskie. Zależy nam na zadowoleniu Klientów.

VIGILIAE

 • Oborniki

Dzień dobry Oferuję usługi z zakresu ustalania przyczyn pożaru w przypadku zaistnienia jak również prowadzę audyty firm z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz przygotowania obiektów do odbiorów przeprowadzanych przez PSP

Lex-Pro Marcin Horemski

 • Tarnowo Podgórne
Paweł N.

Usługa zrealizowana szybko i fachowo. Szybki kontakt i doskonałe rozpoznanie potrzeb. Polecam!

BHP-P.POŻ Tomasz Parecki

 • Chodzież

Pożarnik

 • Sulechów

Ukończyłem Szkołę Główną Służby Pożarnictwa w Warszawie w 1994 roku. Jestem biegłym sądowym z zakresu pożarnictwa od 2000 roku. Mam 33 lata czynnej służby w pożarnictwie, w tym 21 lat na stanowisku dowódcy JRG oraz na stanowisku Komendanta Miejskiego. Wykonuję instrukcje przeciwpożarowe oraz podejmuje się ustalani przyczyn pożarów, sporządzam kompleksowe opinie pozasądowe dla celów odszkodowawczych i innych . Zapraszam do współpracy

W.F.H.U. "MAK 2" HURT-DETAL, USŁUGI BHP,

 • Chojna

Inżynieria Bezpieczeństwa

 • Szczecin

Inżynieria Bezpieczeństwa to firma usługowa, doradcza i szkoleniowa. Świadczymy usługi w zakresie: - Oferta dla Właścicieli i Zarządców Nieruchomości - Doradztwo i nadzór przeciwpożarowy - Opracowanie procedur ppoż. dla służb w budynkach - Opracowanie scenariuszy i realizacja ćwiczeń ewakuacyjnych - Przeglądy okresowe obiektów w zakresie bezpieczeństwa ppoż. - Opracowanie i aktualizacja Instrukcji bezpieczeństwa pożarowego - Oferta dla firm, które zbierają i przedwarzają odpady palne - Ustalanie przyczyn pożarów, Opinie pożarowe dla celów zwrotu ubezpieczenia oraz dla Sądu i Policji - Raporty Strategii Ochrony Przeciwpożarowej dla obiektów i Firm - Audyty ochrony przeciwpożarowej Szczegóły na stronie www.inspektor-ppoz.pl Zapraszamy

Supon S.A.

 • Szczecin

PS ALIEN Paulina Adamkiewicz

 • Szczecin

Jesteśmy profesjonalną firmą szkoleniowo -doradczą BHP , wyspecjalizowaną w zakresie kontroli i doradztwa w budownictwie.Nasza praca opiera się na doświadczeniu, aktualizowaniu wiedzy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i wykorzystywaniu jej w celu zapewnienia bądź zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie BHP

NETKONF - Szkolenia BHP, PPOŻ, Pierwsza pomoc

 • Dopiewo
Agnieszka C.

Szkolenie z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla naszych pracowników, prowadzone było metodami aktywnymi przy użyciu nowoczesnych form nauczania takich jak: prezentacje multimedialne, ćwiczenia technik udzielania pomocy, pokazy, scenariusze sytuacyjne szkolenie. Było nie tylko profesjonalne i merytoryczne, ale i prowadzone w przyjemnej atmosferze. Polecam!

BHP Falanga

 • Dopiewo

BHP Poznań Jesteśmy firmą specjalizująca się w świadczeniu usług z zakresu BHP, PPOŻ, pierwszej pomocy oraz samokształcenia kierowanego. Swoje usługi oferujemy przedsiębiorcom na terenie Poznania oraz okolic. Posiadamy bogate doświadczenie zdobyte podczas świadczenia usług oraz pracy etatowej wykonywanej w firmach, będących liderami w swoich branżach, w Polsce oraz na świecie. Szkolenia BHP Poznań i okolice Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze w zakresie szkoleń BHP, PPOŻ, pierwszej pomocy, a także samokształcenie kierowane. Misją jaką przyjęła BHP Falanga jest wspieranie klientów poprzez budowanie optymalnych rozwiązań. Skoncentrowane są one na indywidualnych potrzebach oraz rzetelnej i długofalowej współpracy.

SUPON S.A.

 • Szczecin

Enea Logistyka sp. z o.o.

 • Poznań

FDHU DExpert Magdalena Ziomko

 • Rakoniewice

Świadczymy usługi w zakresie ochrony przeciwpożarowej: • wyposażanie obiektów w urządzenia przeciwpożarowe i gaśnice, • naprawa, legalizacja i konserwacja gaśnic, urządzeń przeciwpożarowych, • przeglądy (pomiary parametrów) hydrantów wewnętrznych i węży, • oznakowanie dróg ewakuacyjnych, sprzętu, • ekspertyzy techniczne, Wystąpienia – do uzyskania odstępstw od przepisów ppoż., • sporządzanie, aktualizacja „Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego”, • ocena zagrożenia wybuchem, • sporządzanie „Dokumentów zabezpieczenia przed wybuchem”, • kontrole i analizy stanu bezpieczeństwa pożarowego, • doradztwo prawne i techniczne z zakresu ochrony przeciwpożarowej, • opiniowanie zgodności z obowiązującymi przepisami ppoż, • przygotowywanie

FDHU DExpert Magdalena Ziomko

 • Rakoniewice

1. W zakresie BHP - szkolenia wstępne i okresowe - opracowanie dokumentu zabezpieczenia stanowisk pracy przed wybuchem - opracowywanie instrukcji bhp - coroczną analizę stanu bhp 2. Ochrona Przeciwpożarowa - opracowanie i aktualizacja instrukcji bezpieczeństwa pożarowej - miejscowego zagrożenia w miejscu i czasie imprezy masowej - szkolenia obejmujące podstawową wiedzę z zakresu zapobiegania pożarom, znajomości podstawowych przepisów przeciwpożarowych i problematyki związanej z ewakuacją ludzi w sytuacjach zagrożenia dla wyznaczonych pracowników - kontrola stanu bezpieczeństwa pożarowego -wyposażenie obiektów w podręczny sprzęt gaśniczy i niezbędne oznakowanie zgodnie z PN -przeprowadzanie ćwiczeń gaśniczych i próbnej ewakuacji - okresowe

Firma Doradczo-Szkoleniowa Adrian Przybylski

 • Granowo
Maciej B.

Pan Adrian pracował dla naszej firmy przy realizacji chłodni kominowej. Wykazał się przy tym pełnym profesjonalizmem oraz oddaniem wykonywanych obowiązków. Z pełną świadomością polecam Pana Przybylskiego, jako osobę z którą współpraca to przyjemność.

EDU-PASJA Sp. z o. o.

 • Poznań
Delern Sp. z o. o.

Bardzo dobra współpraca. Szkolenia prowadzone na najwyższym poziomie.

SprintGroup Daria Pańczak

 • Wolsztyn

Sprint Group powstało jako odpowiedź na rosnące potrzeby rynku w zakresie instalacji teletechnicznych. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług z zakresu zaawansowanych produktów i technologii teletechnicznych na terenie całego kraju, oparte na wieloletnim doświadczeniu i pełnym zaangażowaniu. Nasz zespół to wykwalifikowana kadra inżynierów jak i fachowych monterów. Dzięki pasji i młodości w naszym zespole każdy na każdym może polegać. Nasze usługi realizujemy na różnego rodzaju obiektach: galerie handlowe, biurowce, centra logistyczne, szkoły i uczelnie, zakłady produkcyjne, osiedla, szpitale, hotele oraz wiele innych.

ebhp

 • Poznań

BHP & PPOŻ

 • Poznań

Specjalizuję się w opracowywaniu dokumentacji przeciwpożarowej, w szczególności w sporządzaniu instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Jestem absolwentem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Moja oferta skierowana jest do firm, instytucji, a także osób indywidualnych. Zakres działalności: - opracowywanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego, - sporządzanie planów ewakuacji i rozmieszczenia sprzętu ppoż., - dobór i doradztwo w zakresie oznakowania i rozmieszczenia sprzętu ppoż.

ATLANTA ALUMINIUM Sp. z o.o.

Bars Bhp i Ppoż

 • Poznań

"Algorytm" Magdalena Stwora-Balik

 • Szczecin

SUPON SA ZAKŁAD KOSZALIN ( 75-212) MORSKA 7

 • SZCZECIN

Grzegorz Mazurowski

 • Szczecin

Oferujemy profesjonalne i terminowe usługi w zakresie tworzenia: IBWR IBP Oceny Ryzyka Zawodowego oraz doradztwo w zakresie zagadnień BHP i Ppoż.

ECO AREA Sp. z o.o.

 • Poznań
KOMPLEKSOWE FINANSE KAMILA SANOK

Polecam z całego serca bardzo wysoki profesjonalizm, przygotowanie merytoryczne na 5.0. Mój zespół po szkoleniu naprawdę zaczął współpracować z sobą - cel szkolenia został osiągnięty.

HACCP POZNAN

 • Poznań

CERTYFIKOWANY AUDITOR WEWNĘTRZNY SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ I HACCP ASYSTENT JAKOŚCI PCBC Sporządzam dokumentację dla: - żłobków, - przedszkoli, - restauracji, - barów szybkiej obsługi, - gastronomii mobilnej, - hurtowni spożywczych, - stołówek pracowniczych, - zakładów przetwórstwa spożywczego. Certyfikaty: Certyfikat Auditora Wewnętrznego Systemów Zarządzania Jakością i HACCP, Certyfikat Asystenta Jakości Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji.

Seka S.A.

 • Szczecin
Andrzej A.

Szkolenie rewelacja. 5h zleciało szybko, w miłej atmosferze. Prowadzący kompetentni.

Nie Podano

 • Szczecin

Nasza firma realizuje usługi typu szkolenia BHP, wózki jezdniowe, pomoc, obsługa firm, zarządzanie i doradztwo GHP i p. poż. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2005r. Nasze usługi świadczymy na obszarze takim jak woj. zachodniopomorskie. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów.

Aleksandra Borek

 • Szczecin

Pro Eco Sp. z o.o.

 • Szczecin

Rozpoczęliśmy działalność w 2014 roku. Nasza specjalność to recycling tworzyw, na terenie Zachodniopomorskie.

Ranking Specjalistów od BHP i P.POŻ. obejmuje również takie miejscowości jak: Strzelce Krajeńskie, Drezdenko, Dobiegniew, Stare Kurowo, Zwierzyn, Długie, Trzebicz, Niegosław, Gościmiec, Licheń, Bobrówko, Gardzko, Wełmin, Bronowice, Łęgowo, Brzoza, Ogardy, Pławin, Przynotecko, Wołogoszcz. więcej...
Jakiej usługi poszukujesz?