• »
  • Akademia
  • »
  • Jak często kontaktować się z klientem

Jak często kontaktować się z Klientem

Minęły już czasy, w których Klient przychodził do sklepu i załatwiał całą transakcję podczas jednego krótkiego spotkania. Aktualnie bogaty rynek i łatwość dostępu do firm sprawiły, że Klient poświęca więcej czasu na analizę sytuacji na rynku oraz ostateczny wybór dostawcy lub wykonawcy. Podpowiadamy ile czasu i pracy należy poświęcić na Klienta, aby kontakt zaowocował sfinalizowaną transakcją.

Jak często kontaktować się z Klientem

W dzisiejszym czasach, gdy sytuacja na rynku ulega zmianie niemal z dnia na dzień podstawą płynności finansowej firm jest posiadanie stałych Klientów. Pamiętaj, że warto inwestować środki i czas na podtrzymanie znajomości z Klientem, którego już udało się pozyskać. Weź Klienta pod swoje skrzydła i zaopiekuj się nim kompleksowo i długodystansowo. Być może miłe doświadczenia z przeszłości sprawią, iż przywiązany do Twojej Firmy Klient nie będzie nawet zwracał uwagi na konkurencję.

Dodaj infografikę do Twojej strony lub blogu.

Skopiuj kod HTML z pola poniżej i wklej go na swoją stronę lub blog.

<a href="https://www.oferteo.pl/akademia/jak-czesto-kontaktowac-sie-z-klientem">
<img src="https://www.oferteo.pl/images/forms/form004/akademia/czestotliwosc-kontaktu-z-klientami.png" alt="Jak często kontaktować się z klientami" border="0"/></a>

Przeczytaj także: