Adwokat prawa karnego Wrocław - Najlepsi w 2023

Adwokaci Prawa Karnego we Wrocławiu, czerwiec 2023

416 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

416 firm
w kategorii Adwokat Prawa Karnego

Średnia ocena adwokatów we Wrocławiu to 4.98 (na podstawie 3335 opinii).

Wszystkie firmy
Adwokat prawa karnego Wrocław

Prawo Karne Wrocław

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ambicki
Sebastian Szczepański

Profesjonalizm to odpowiednie słowo cechujące kancelarię Adwokacką pod ramieniem Pana Mecenasa Sebastian Trela. Jestem niezmiernie wdzięczny, że trafiłem ze swoim problemem do Pana Sebastiana. Zawsze jest w gotowości odpowiedzieć na wszelkie pytania. Wyjaśnił wszystko bardzo szczegółowo. Współpraca od początku przebiegała bez zarzutu. Pan Mecenas jest właściwą osobą na właściwym miejscu, nadto cechującą się wyjątkową życzliwością i empatią. Polecam.

Feliks Dawid

Jestem bardzo zadowolony z jakości usług jakie świadczy Kancelaria. Pan Jakub i jego współpracownicy reprezentują najwyższy poziom kompetencji, są bardzo rzetelni i terminowi oraz posiadają bardzo duże doświadczenie. Dziękuję za pełne zaangażowanie w sprawę rozwodową i skuteczność w działaniu Panu Sebastianowi. Mogłem zawsze polegać na Kancelarii, godna zaufania, polecam w 100%. Pozdrawiam.

Kamil Lasek

Jestem bardzo wdzięczny kancelarii za prowadzenie mojej sprawy! Z całym szacunkiem dla mec. Ambickiego oraz mec. Trelii. Od samego początku kontakt był wspaniały, odczucia jakbyś rozmawiał z przyjaciółmi. Sprawa był dość skomplikowana,a efekt końcowy jeszcze lepszy niż był zakłady na samym początku! Oboje wykazują się dużym zrozumieniem i indywidualnym podejściem do klienta. Jasno przekazywane informacje dotyczące postępowania oraz duże zaangażowanie. Zawsze dostępni,którzy odbierają telefony nawet w dni nie pracujące,wielki szacunek za to! Właściwe osoby na właściwym miejscu,życzę samych sukcesów oby wszyscy byli zadowoleni tak jak w moim przypadku. Polecam wszystkim osobom z całego kraju kancelarie mec. Ambickiego . Pozdrawiam Kamil

4.97 (149 opinii)
Kancelaria Adwokacka LexActa Adwokat Radosław Grzyb - Adwokat Karnista Wrocław
Monika Leducka

Osobiście jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Mecenasem. Bardzo profesjonalne, rzetelne podejście do sprawy, oraz ogromna wiedza zapewniają kompleksową obsługę i poczucie, iż sprawa będzie załatwiona od A do Z. Przemiła obsługa i świetny kontakt pomagają przejść nie raz bardzo stresujące momenty sprawy. Szczerze polecam!

Bożena Manocka

Bardzo dobry i skuteczny adwokat, do tego sympatyczny i bardzo cierpliwy, Pan Mecenas prowadził sprawę o ubezwłasnowolnienie bardzo skutecznie. Zarówno przed rozprawą jak i po jej zakończeniu mogłam liczyć na Jego pomoc i poradę prawną. Jeśli ktoś poszukuje dobrej Kancelarii, z całego serca mogę polecić.

Antoni Chonowski

Podczas pierwszego spotkania, aż do końca sprawy rozwodowej mogłem liczyć na wsparcie i pomoc. Przyszedłem do kancelarii będąc przerażonym tym, co mnie czeka, dostałam pełną pomoc prawną, odpowiedzi na wszystkie moje pytania, wątpliwości, ale też, co nie mniej ważne, wielkie zrozumienie. Pan Mecenas dawał mi olbrzymie wsparcie i pewność, że nie jestem sam.

5.0 (61 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Babiak - Kancelaria Adwokacka Wrocław
Elżbieta D.

Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę Pani Mecenas Annie. Profesjonalna, rzeczowa i dotrzymująca terminów. Skorzystanie z usług Pani Mecenas w sprawie rozwodowej było strzałem w dziesiątkę sprawa poprowadzona bez mojej obecności, bo przebywam za granicą na stałe i zakończona na jednej rozprawie. Serdecznie polecam!

Janina Bycz

Otrzymałam wyczerpującą poradę w sprawie rozwodu. Pani Mecenas w sposób zrozumiały wyjaśniła mi wszystkie kwestie, jak mam się przygotować do rozwodu, jakie dokumenty zebrać. Na pewno skorzystam z usług pani adwokat przy prowadzeniu sprawy. Dodatkowo, jest osobą bardzo sympatyczną i konkretną. wynagrodzenie nie odbiega od pozostałych ofert jakie otrzymałam. polecam.

Ewa Szmit

Pani mecenas Babiak prowadziła mi rozwod i podział majątku. Jestem bardzo zadowolona. Wszystko przebiegło zgodnie z planem pani mecenas. Byłam na każdym kroku wspierana i każdy szczegół był mi tłumaczony. Polecam wszystkim na zakręcie życia. Z podziału majątku dostałam więcej niz sie spodziewałam.

5.0 (10 opinii)
Dominik Sutor Kancelaria Adwokacka - Adwokat Prawa Karnego Wrocław
Elżbieta Florek

Gorąco polecam współpracę z Panem Dominkiem. Pomoc, jaką otrzymałam była zarówno profesjonalna, jak i skuteczna. Ponadto współpraca przebiegała w miłej atmosferze, pan Dominik był bardzo zaangażowany w sprawę, na wszelkie moje pytania dostawałam obszerną i zrozumiałą dla laika odpowiedź. Jeśli będzie taka potrzeba na pewno skorzystamy z usług Kancelarii ponownie. Serdecznie polecam.

Dariusz Bis

Adwokat i kancelaria godna polecenia z bardzo dobrym podejściem do człowieka. Ogromne zaangażowanie, człowiek który nie ocenia swojego klienta tylko profesjonalnie i przede wszystkim indywidualnie podchodzi do każdej sprawy. Podczas mojego pobytu w zakładzie karnym przy powierzonej mu sprawie wszystko dopilnowane i dopięte na ostatni guzik. Wszystkie dotyczące mnie sprawy dzięki niemu zakończyły się sukcesem. Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez Pana Mecenasa także dzięki ogromnej wiedzy jaką posiada. Polecam z całego serca.

Patrycja Jastrzębska

Pan Dominik nie tylko służył pomocą prawną, a dodatkowo uspokajał pod kątem psychologicznym. Bardzo rzeczowo przedstawiał sytuację, możliwości i wykazał się niezwykłym zaangażowaniem. Usługi Pana Dominika poleciłam już trzem osobom, które skorzystały i są równie zadowolone ze współpracy jak ja. Będę polecać nadal. Dodam jeszcze, że gdy trzeba walczyć ostro to Pan Dominik walczy i się angażuje i na pewno można mu zaufać. Dziękuję!

5.0 (14 opinii)
FOOGEL Grupa Prawna - Adwokat Prawa Karnego Wrocław
Aliona Strygunova

Prawnik Foogel Bardzo pomógł mi w rozwiązaniu problemu z byłym pracodawcom. Dzięki Foogel wrócił mnie wszystkie moje pieniądze! Polecam profesjonalistów Foogel! Okazują najlepszą pomoc w rozwiązaniu poważnych problematów!.

Katarzyna Stendera

Bardzo polecam Pana Adwokata Grzegorza, ma bardzo indywidualne podejście do klienta i znajduje najlepsze rozwiązania dla mojej firmy. Jest skuteczny i profesjonalny. Jestem bardzo zadowolona z usług w Firmie Foogel. Zdecydowanie polecam każdemu kto szuka prawnika.

5.0 (5 opinii)

Dołącz do naszych Adwokatów we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski - Adwokat Spraw Karnych Wrocław

Adwokat Spraw Karnych Wrocław

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski
Jakub Małolepszy

Bardzo profesjonalna podejście do sprawy. To co wyróżnia Kancelarie Adwokacką Adwokat Tomasz Bielawski to fakt, że reakcja na przedstawiony problem prawny jest wręcz natychmiastowa. W krótkim czasie udało się wyjaśnić całą sytuację i rozwiązać problem. Serdecznie polecam korzystanie z usług Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski.

Jakub Małolepszy

Serdecznie polecam usługi Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski. Po zgłoszeniu problemu prawnego został on w trybie natychmiastowym omówiony oraz od razu zostało mi zaproponowane konkretne działanie. Z czystym sumieniem mogę polecić obsługę prawną Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski.

Marcin Paja

Jako firma korzystająca z usług Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski Jesteśmy w pełni zadowoleni, kancelaria wykonująca usługi dla naszej firmy jest w pełni zaangażowana w realizację swoich działań. Atutem Kancelarii Pana Tomasza Bielawskiego jest dopasowanie się do indywidualnych potrzeb Klienta i preferowaną formą współpracy oraz nastawienie na poszukiwanie rozwiązań najkorzystniejszych dla konkretnej sytuacji.

5.0 (19 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Krycki - Kancelaria Adwokacka Wrocław
Hubert Pabian

Ten Człowiek pomógł Nam w dużej sprawie na odległość z innego kraju. Problem, który uginał kolana, Pan ten Nas uspokoił i dał Nam pierw pomocną rękę i Nas podniósł z „kostek”, a po danym czasie dla pracy Dla Pana dostaliśmy telefon, który, z „kostek” jeszcze wyżej Nas podniósł na proste nogi i w tym momencie poczuliśmy, że głęboki oddech spokoju daje więcej, niż człowiek może sobie wyobrazić. Pan Bartosz potrafi pomoc człowiekowi w sprawach, które odbywają się poza terenem zamieszkania danego kraju, a dotyczące spraw w Polsce. Mało mam sposobów, jak mogę wyrazić swoja wdzięczność, po ludzku - miód na rany.

Izabela Pytlowany

Pełny profesjonalizm i dobre przygotowanie pana mecenasa potrafi dbać o interesy klienta, solidny i sumienny . Rekomenduje Pana Mecenasa i serdecznie polecam.Muszę przyznać, że poziom usług, jakość, konkurencyjna cena zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Pan mecenas wszystko mi wytłumaczył odnośnie mojej sprawy . Zdecydowanie polecam.

Ilona Sumeer

Adwokat P. Bartosz jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu, doskonale zna prawo i potrafi znaleźć rozwiązanie w nawet najtrudniejszej sprawie. Po za profesjonalizmem w swojej dziedzinie mecenas Bartosz jest człowiekiem, który potrafi zrozumieć drugą stronę i doradzić co robić w kryzysowej sytuacji, zawsze pozostaje w kontakcie co również jest bardzo ważne dla klienta. Adwokat P. Bartosz niewątpliwie należy do jednych z tych adwokatów, którzy potrafią interpretować prawo w nieco bardziej wnikliwy jednocześnie bardziej skuteczny i ciekawy sposób. Nie jest adwokatem, który traktuje powierzoną mu sprawę powierzchownie i byle jak, a już z pewnością nie rutynowo. Życzę sobie jak również wszystkim innym, którzy znajdą się w potrzebie kontaktu z adwokatem by trafili tylko i wyłącznie do kogoś takiego jak Pan mecenas Bartosz. Bardzo dziękuję za fachową pomoc, dobrą radę i obecność w czasie trwania mojej trudnej sprawy.

5.0 (12 opinii)
Kancelaria Prawna Bisek Karolina - Adwokat Spraw Karnych Wrocław

Adwokat Spraw Karnych

 • Wrocław
 • Kancelaria Prawna Bisek Karolina
Adam Nowak

Bardzo poważnie klient jest traktowany. A najbardziej co mi się podoba to to że zawsze jest kontakt i dobre w Sparcie ze strony Kancelarii pani Karoliny bisek jeszcze nigdy nie trafiłem na tak w Spaniałych prawników prowadzą dwie moje sprawy i ja z partnerką jesteśmy zadowoleni dla tego polecamy gorąco.

Magdalena Kolińska

Doskonałe podejście do klienta i jego problemów. Jestem zadowolona ze świadczonych usług. Jedną z rzeczy, które naprawdę doceniam, jest szybkość reakcji na moje e-maile i telefon.

5.0 (6 opinii)
LEXi Kancelaria Prawna - Adwokat Spraw Karnych Wrocław

Adwokat Spraw Karnych

 • Wrocław
 • LEXi Kancelaria Prawna
Zbigniew Sz.

Wielokrotnie korzystałem z usług prawnych Pana Mateusza. Sprawy bardzo skomplikowane załatwiane są w błyskawicznym tempie i na najwyższym poziomie merytorycznym. Radca prawny cechuje się olbrzymią wiedzą teoretyczną i doświadczeniem, każdy problem jest skrupulatnie analizowany i zawsze jest kilka satysfakcjonujących możliwości jego rozwiązania. Jedyny prawnik, któremu można zaufać, w swoim zawodzie kieruje się głównie kodeksem etycznym, jest bardzo cierpliwy, niesamowicie inteligentny, kreatywny. Ma bardzo przystępne ceny. Od początku do końca ma pełną kontrolę nad prowadzonymi sprawami, terminowość oraz wygrana klienta- jest priorytetem. Najlepszy prawnik z jakim pracowałem! Zbigniew Sz.

Krzysztof Sikorski

Najlepsza kancelaria z jaką miałem do czynienia. Pełen profesjonalizm przy zachowaniu maksymalnego komfortu dla klienta w załatwianiu formalności. Dwie sprawy z trzech już kancelaria dla mnie wygrała, a efekt przerósł moje oczekiwania. Co do cen za usługi to są raczej niskie biorąc pod uwagę zakres usług jakie otrzymujemy, a dodatkowy plus to bezproblemowe rozbicie płatności na raty. Szczerze polecam Kancelarię LEXI gdyż to naprawdę wyższa jakość usług prawniczych i każdemu życzę aby właśnie takich profesjonalistów miał po swojej stronie gdy już jedynym rozwiązaniem jest proces sądowy.

Andżelika Wyszyńska

Szybki i rzeczowy kontakt, spotkanie jeszcze w tym samym dniu. Kompetentna realizacja omawianych działań prawniczych. Bardzo pozytywnie oceniam kancelarię prawną LEXi. Szybka reakcja i współpraca w toczącej się jeszcze sprawie, dość trudnej i zawiłej, ale myślę ze z Panem mecenasem uda nam się dojść do pozytywnego zakończenia.

5.0 (100 opinii)
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA - Prawo Karne Wrocław
Kaczanowska Dorota

Panią Mecenas Igę Kasiurę polecam z całego serca. Jest osobą bardzo profesjonalną, a przy tym bardzo serdeczną. Ja nie mieszkam w Polsce a mino to kontakt z Panią Mecenas był bardzo łatwy i sprawny. Zawsze szczegółowo lecz „po ludzku” odpowiadała na pytania. Sprawa w której Pani Kasiura mi pomaga była nie codzienna, i dlatego jestem jeszcze bardziej wdzięczna za poświęcony czas i prace. Jeśli kiedykolwiek będę potrzebować Radcy Prawnego zdecydowanie odezwę się do Pani Igi Kasiury i Jej kancelarii. Polecam każdemu. Pozdrawiam.

Małgorzata Olankiewicz

Panią Igę cechuje to, co powinno być szczególnie ważne dla osób poszukujących pomocy prawnej. Myśli wielowymiarowo i ma otwarty umysł. Potrafi słuchać i interpretować. Szanuje rozmówcę. Chętnie poszerza swoją wiedzę i dostrzega możliwości prawne, pomaga klientom w walce z biurokratyczną indolencją. To, co dla mnie szczególnie ważne, to nie tylko merytoryczna poprawność Pani Igi, ale także umiejętność wykorzystania wiedzy w praktyce. Życzyłabym sobie więcej takich osób w branży.

Urszula K.

Z całego serca polecam panią Igę. Pani Mecenas bardzo rzeczowo podeszła do tematu, pomysłowo oraz skutecznie prowadziła sprawę i co najważniejsze - na każdym jej etapie była do dyspozycji i służyła fachową pomocą i wsparciem. Będę polecać Panią Igę wszystkim, ponieważ trudno znaleźć dobrego prawnika z ludzkim podejściem.

5.0 (61 opinii)

Porównanie cen i kosztów we Wrocławiu

Szukasz cen, cenników lub kosztów konsultacji z adwokatem prawa karnego? A może interesuje Cię najtańsza oferta we Wrocławiu? Złóż zapytanie, a specjaliści z Wrocławia sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

"KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA (Cała Polska i - Adwokat Prawa Karnego Wrocław

Adwokat Prawa Karnego Wrocław

 • Wrocław
 • "KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
Arkadiusz Stasiak

Profesjonalne, indywidualne podejście do klienta, fachowe doradztwo, rzetelna obsługa no i Pan Andrzej ciepły, cierpliwie umie wysłuchać problemu, doradzić, podpowiedzieć, poprowadzić we właściwym kierunku pełna profeska, duże brawa dla Pani mecenas Moniki jak to ująłem za delikatność, rzeczowość, profesjonalizm i dużą wiedzę. Jeszcze nie skończyliśmy ale odbijemy do końca sprawy z efektem z jakim chciałem. Wielkie dzięki dla Kancelarii.

Paulina Krawczyk

Dziękuję Kancelarii Bielawski za pomyślny finał mojej sprawy. Oceniam naszą współpracę na 5. Przede wszystkim za jakość i efektywność w wykonywaniu zleceń. Polecam Kancelarię również za doskonały kontakt, zarówno e-mailowy jak i telefoniczny, za informacje udzielane na bieżąco oraz kulturę i podejście do klienta.

Ryszard czerpak

Wysoki stopień wiedzy merytorycznej, szybka ocena i określenie toku postępowania, miła kulturalna rozmowa na wysokim poziomie prawniczym ze znajomością prawa międzynarodowego dotyczącego spraw rodzinnych. Pełen profesjonalizm. Polecam.

5.0 (105 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Monika Przybylska - Adwokat Karnista Wrocław
Joanna P.

Serdecznie polecam Kancelarię Pani Moniki. Wysokiej jakości usługi, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Na każdym etapie prowadzenia sprawy mogłam kontaktować się z kancelarią, co zapewniło mi poczucie spokoju. Najlepsza kancelaria z jakiej korzystałam!

5.0 (4 opinie)
Kancelaria adwokacka Adw. Aniela Łebek - Kancelaria Adwokacka Wrocław
Joanna Gajewska

Panią Mecenas Anielę poznałam 10 lat temu przez Centrum Praw Kobiet we Wrocławiu. Okazało się, że w mojej skomplikowanej sprawie alimentacyjnej nie może pomóc Radca Prawny, który sprawował tam cykliczne dyżury, a wyłącznie Adwokat. Wystarczył jeden telefon, jedna rozmowa, w której Pani Mecenas natychmiast zgodziła się pomóc. Chciałabym dodać ze pomoc Pani Mecenas nie ograniczyła się wyłącznie do napisania i wysłania stosownych pism do Organów ścigania, Pani Mecenas uczestniczyła we wszystkich sprawach sądowych, czułam ze strony Pani Mecenas ogromne wsparcie i empatię. Zawsze punktualnie i rzetelnie przygotowana do sprawy, a najważniejsze o czym chcę napisać i przy okazji serdecznie podziękować, że w tym trudnym dla mnie życiowo i finansowo okresie Pani Mecenas zrobiła to za darmo. Jeszcze raz dziękuję za wszystko.

Paulina Wiercioch

Bardzo polecam Panią Aniele, odpowiada na wszystkie pytania, jest bardzo rzetelnym, pomocnym i empatycznym prawnikiem. Miałam okazje się przekonać, gdyż prowadziła moją sprawę rozwodowa wszystko poszło zgodnie z planem. Miałam innego prawnika, który był zupełnym przeciwieństwem Pani Anieli. Zmieniłam go właśnie na Panią Aniele i nie żałuje wybrałabym ją po raz drugi, bardzo szybki i sprawny kontakt przez Whatsup nie raz był nieoceniona pomocą. Wszystko jasno i w prosty sposób wyjaśniała, co tez jest ważne, gdy się jest laikiem w dziedzinie prawa. Czułam się zaopiekowana i poważnie traktowana (co nie miało miejsca z poprzednim prawnikiem). Bardzo serdecznie polecam i dziękuje za pomoc i prowadzenie mojej sprawy!

Robert Cisowski

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Anielą. Pomogła mi bardzo, w mojej skomplikowanej sprawie. Polecam wszystkim. Jest uczciwa, rzetelna, słowna, wszystkie sprawy załatwia od ręki. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie, bierze uczciwe pieniądze. Najlepiej wydane pieniądze na prawnika. Uważam, że należy do najlepszych prawników, jakich spotkałem. Słowo u Niej droższe niż pieniądze. Bardzo zaangażowana w sprawę. Jeszcze raz bardzo serdecznie polecam. Dziękuję bardzo Pani Anielu. Życzę wszystkiego dobrego. Serdecznie pozdrawiam, jestem dozgonnie wdzięczny.

5.0 (38 opinii)
Kancelaria Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz/Doradca Restrukturyzacyjny Jan Najmowicz - Prawo Karne Wrocław

Prawo Karne

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz/Doradca
Andrzej Wesołowski

Witam wszystkich i tych ponurych i tych radosnych z działań mecenasa. Prowadził moją sprawę o pieczę nad wnuczką przez 3 lata. Sprawa była beznadziejna z uwagi na zmowę instytucji towarzyszących, prących do oddania wnusi do Domu Dziecka o podejrzanej reputacji w Wojnowie. Przegrałem sprawę w Sądzie Rejonowym w Oławie, ale mój kochany adwokat napisał 27-mio stronicową apelację do Sądu Okręgowego, gdzie na pierwszej sprawie opierając się na niepodważalnych dowodach i świadectwach Sąd Okręgowy wydał pozytywne postanowienie. Wnusia moja została URATOWANA! Na podstawie tego procesu, dzięki wielkiemu zaangażowaniu adwokata, jego skrupulatnej wiedzy oraz wyłapaniu wszystkich błędów ułomnych na umyśle i duchu sędziów, kuratorów, pracowników PCPR i MOPS, oraz niektórych „biegłych na zamówienie” mam wielkie uznanie dla umysłu, działania, uporu i niezłomności wobec bezdusznych ludzi decydujących o życiu i losie innych ludzi. Jeśli jesteś człowiekiem otwartym i z uczciwymi życiowymi zasadami, nawet, gdy zbłądziłeś i jesteś na złej drodze, zrobi on wszystko co w ludzkiej mocy, by ci pomóc. Dla takich ludzi Adwokat Jan jest szczególnie polecany, jeśli nie jedyny. Mam 72 lata, jestem emerytem, miałem do czynienia z wielu adwokatami i radcami i ze zdumieniem muszę stwierdzić, że o należne mu honorarium musiałem się dopominać. Polecam szczególnie osobę mec. Jana do spraw trudnych, skomplikowanych i o sprawiedliwych dla bronionej strony przesłankach, pozdrawiam serdecznie.

Krzysztof O.

Serdecznie Polecam Kancelarię Prawną Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz -pełen profesjonalizm ,fachowe podejście do klienta,wysoka jakość usług prawniczych co daje poczucie bezpieczeństwa w 100% , że twoja sprawa zostanie należycie załatwiona. Dziękuje Panie Mecenasie.

5.0 (22 opinie)
Kancelaria Adwokacka Kamil Małecki - Kancelaria Adwokacka Wrocław

Kancelaria Adwokacka Wrocław

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Kamil Małecki
Gustaw Koenig

Kancelaria powadzi obsługę prawną mojej firmy. Po ponad roku współpracy mogę stwierdzić że obsługa jest profesjonalna, a przede wszystkim zawsze terminowa i rzetelna.

Bartosz Jasic

Naprawdę polecam kancelarię, pełen profesjonalizm mec.Kamila Małeckiego ogromna wiedza, inteligencja, bardzo dobrze przygotowany do procesu. No i wygrana. Serdecznie polecam.

5.0 (9 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Tropper - Adwokat Karnista Wrocław
Marek Sokołowski

Pan Mecenas pomagał mi w sądzie dwa razy - poprowadził mój rozwód i reprezentował mnie w sprawie karnej, w której byłem poszkodowany przez nieuczciwego człowieka. Obie sprawy wygraliśmy, choć sprawa o rozwód była dla mnie bardzo stresująca. Jestem bardzo wdzięczny za udzieloną pomoc, skuteczność działań i bezproblemowy kontakt. Pan Michał to najlepszy adwokat we Wrocławiu! Z czystym sumieniem polecam każdemu kto potrzebuje we Wrocławiu pomocy z rozwodem lub ma sprawę karną.

Jadwiga Faltyn

Kancelarię pana Michała wybrałam po przeczytaniu wielu opinii w internecie. Cieszę się, że zdecydowałam się na tego prawnika do prowadzenia mojej sprawy, bo pan mecenas prezentuje wysoki poziom usług prawniczych i do tego chce i potrafi walczyć w sądzie o wygraną, zawsze sympatyczny i uśmiechnięty. Cierpliwie i zrozumiale tłumaczy kwestie prawne, był doskonale przygotowany i potrafił uspokoić i wesprzeć przy nerwach na sprawie. Szczerze polecam i do porady i do sprawy w sądzie.

Izabela Abramczuk

U Pana Mecenasa skorzystałam z dwóch konsultacji - w sprawie rodzinnej i w sprawie o pieniądze. Druga konsultacja na moją prośbę odbyła się przez wideorozmowę , bo nie mogłam przyjechać do kancelarii. Cieszę się, że wybrałam pomoc u Pana Mecenasa Tropper spośród wielu prawników, bo okazał się osobą przesympatyczną i bardzo mądrą. Udzielił mi zrozumiałych odpowiedzi na moje pytania i uczciwie powiedział jakie mam w sądzie szanse i na co. Polecam tego adwokata we Wrocławiu

5.0 (33 opinie)
Pruski & Różyło Kancelaria Radców Prawnych Sp.p. - Adwokat Spraw Karnych Wrocław

Adwokat Spraw Karnych

 • Wrocław
 • Pruski & Różyło Kancelaria Radców Prawnych Sp.p.
Piotr Walczak

Rzetelnie, sprawnie a przede wszystkim szybko załatwione wszystkie sprawy. Dobra komunikacja i wyjaśnienie toczących się postępowań na język zrozumiały dla mnie. Tłumaczenie z języka prawniczego na język Polski wychodzi im bardzo dobrze. Jeśli będę rozwodził się drugi raz, znów wybiorę tę kancelarię.

Łukasz Rafalski

Kwestie prawne zostały przedstawione w sposób przystępny i zrozumiały. Pan Mecenas Mateusz Różyło prezentował pełną wiedzę prawną, a sprawa była prowadzona strukturalnie przejrzyście, z uwzględnieniem wszystkich istotnych dla nas aspektów. Przez cały okres przygotowań do sprawy mieliśmy doskonały kontakt z Panem Mecenasem. Działania podjęte przez Pana Mecenasa były bardzo skuteczne i doprowadziły do zakończenia sprawy zgodnie z oczekiwaniami. Słowem, polecam Kancelarię z całego serca!

Michał Krasa

Kancelaria działa w najwyższych standardach na rynku oferując rzetelne i nie drogie usługi prawne dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Działa szybko i profesjonalnie zawsze w najlepszym interesie Klienta, wiedza oraz doświadczenie na najwyższym poziomie szczerze polecam.

5.0 (6 opinii)
Adwokat Piotr Bugajski - Adwokat Prawa Karnego Wrocław

Adwokat Prawa Karnego

 • Wrocław
 • Adwokat Piotr Bugajski
Kamila Kowal

Mecenasa Piotra Bugajskiego polecam każdemu, kto oczekuje profesjonalnej pomocy prawnej, sprawnego działania i indywidualnego podejścia do klienta. Mecenas reprezentował mnie najpierw w skomplikowanej sprawie o rozwód, a potem o podział majątku. W czasie współpracy zawsze otrzymywałam wyjaśnienia dotyczącego tego co na danym etapie się dzieje, a opracowana przez Mecenasa Bugajskiego strategia doprowadziła do korzystnych dla mnie rozstrzygnięć.

Andrzej Wasilewski

Pan Mecenas ma świetne podejście do Klienta - potrafił wytłumaczyć mi o co chodzi w sprawie normalnym językiem. Wyjaśnił moje wątpliwości, napisał pismo i załatwił sprawę tak, że nikt mnie już nie niepokoi jakimiś wezwaniami do zapłaty. Z całego serca polecam współpracę z Panem Mecenasem

5.0 (12 opinii)
Adwokat Marcin Ochtera Kancelaria Adwokacka - Adwokat Spraw Karnych Wrocław

Adwokat Spraw Karnych

 • Wrocław
 • Adwokat Marcin Ochtera Kancelaria Adwokacka
Danuta Frydryk

Pan Mecenas! Przede wszystkim człowiek wielkiego formatu. Profesjonalizm, skuteczność, wysoka kultura osobista, oraz empatyczna osobowość tworzą nieskomplikowaną i prostą drogę wzajemnej współpracy! Odciążał mnie w wielu trudnych kwestiach biorąc na siebie decyzje, które miały istotny wpływ na przebieg sprawy i moje interesy! Do samego końca wykazywał wolę i dokonał tego, aby w jak najwyższym stopniu wywalczyć dla mnie satysfakcjonujące profity. Przyznaję, że szybkość i skuteczność działania przeszły moje oczekiwania ( niespełna rok), jestem pełna podziwu i wdzięczności! Ps. Sprawa dotyczyła podziału majątku po rozwodzie. Nadmienię jeszcze, że Pana Mecenasa cechuje duże poczucie humoru, co ma oczywisty wpływ na rozładowanie sytuacji stresowych związanych z konfrontacjami stron. Dziękuje!

Teresa Stezaly

Współpraca z Panem Marcinem to wielka przyjemność. Zawsze służył doskonałymi radami i był niezwykle pomocny. Zawsze potrafił wyjaśnić to, co czasami było dla mnie niejasne. W mojej sytuacji było to tym bardziej ważne, że od wielu lat mieszkam w Kanadzie i nie mogłam osobiście śledzić sytuacji. Z całą odpowiedzialnością mogę p. Ochterę polecić każdemu.

Danuta Frydryk

Dopiero zaczęliśmy współpracę. Merytoryczne i konstruktywne rozmowy. Elastyczność w rozliczeniach, rzeczowość, co za tym idzie realna nadzieja na pomyślne zakończenie sprawy!

5.0 (18 opinii)
Adwokat Filip Zieliński - Kancelaria Adwokacka - Adwokat Prawa Karnego Wrocław

Adwokat Prawa Karnego

 • Wrocław
 • Adwokat Filip Zieliński - Kancelaria Adwokacka
Kamila Nowak

Polecam współpracę z Filipem Zielińskim. Pan Filip informował mnie o każdym etapie naszych działań i cierpliwie wyjaśniał zawiłości prawne. Już od początku wiedziałam, że moja sprawa jest w dobrych rękach.

Katarzyna Psuj

Bardzo pomocny i merytoryczny adwokat. Nie mam zastrzeżeń co do prowadzenia powierzonej sprawy, dobry kontakt, pan adwokat Zieliński wszystko dokładnie tłumaczy, więc człowiek nie czuję się zagubiony. Polecam z całego serca!

5.0 (5 opinii)

Opinie i porady na temat konsultacji z adwokatem prawa karnego

Jeśli interesują Cię opinie na temat konsultacji adwokata prawa karnego i kancelarii prawnych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Wrocławia. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Mateusz Niemiec - Adwokat Spraw Karnych Wrocław

Adwokat Spraw Karnych

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Mateusz Niemiec
Marek Mazurek

Pełen profesjonalizm. Od początku do końca sprawy bardzo dobry kontakt i objaśnienie tego co może mieć miejsce w przyszłości w związku z różnymi detalami. Osobiście bardzo polecam kancelarię Pana Mateusza Niemca.

Marek Jurczenko

Swietna obsługa, profesjonalne podejście do klienta i fachowa porada. Sprawa została załatwiona pozytywnie i jestem w pełni zadowlony z usług kancelarii. Marek Jurczenko

Bogusława Marcinkowska

Kompetencja i profesjonalizm. Doskonały kontakt, cierpliwie przedstawione wszystkie kwestie prawne. Od początku zabieganie o najbardziej efektywne rozwiązanie mojej sprawy. Ogromna wiedza i doświadczenie zawodowe. Polecam z całego serca.

5.0 (20 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bagiński - Adwokat Prawa Karnego Wrocław

Adwokat Prawa Karnego

 • Wrocław
 • Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bagiński
Ryszard Bednarek

Z całego serca polecam kancelarię Radcy Prawnego Pana mecenasa Marcina który z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem zajął się moją bardzo zawiłą sprawą i doprowadził do korzystnego rozstrzygnięcia na moją korzyść. Jeżeli będzie taka potrzeba moja lub moich znajomych z całego serca polecę właśnie tą kancelarię. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Panu mecenasowi.

Anna Zaczek

Chciałabym wyrazić swoją wdzięczność za udzielenie mi w czasie rozmowy wskazówek i informacji, które przekierowały moje błędne działanie na właściwe tory prawne. Czas, który Pan radca mi poświęcił, był dla mnie dobrą radą kompetentnego prawnika. Bardzo za to dziękuję.

Michał Smykała

Pomijając doskonałą znajomość prawa, w Panie Bagińskim najbardziej szanuję umiejętność szybkiego dostosowania się, do zmieniającej sytuacji oraz zawsze, jej chłodną ocenę. Zaufałem Panu i niezmiernie się z tego cieszę.

5.0 (23 opinie)
Kancelaria Prawna CERTUS D. Bielski D. Sroka Radcowie Prawni spółka partnerska - Adwokat Prawa Karnego Wrocław

Adwokat prawa karnego oferuje swoje usługi na terenie Wrocławia oraz w pobliskich powiatach. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Waligóra - Adwokat Karnista Wrocław
Wanda Roman

Pani Adwokat Katarzyna Waligóra prowadziła moją i męża sprawę, która zakończyła się pomyślnie dla nas. Współpraca z Panią to sama przyjemność, fachowiec z dużym zaangażowaniem i empatią. Podchodzi do pracy rzeczowo, bardzo dobrze przygotowana, sumienna z dużą kulturą osobistą. Na co szczególnie zwróciliśmy uwagę to: kontakt, rzeczowość, jasność w przekazywaniu informacji w sposób zrozumiały dla innych, obszerna wiedza w temacie. Spokojnie polecam tym, którzy szukają pomocy adwokata. Podejście 10/10. Dziękujemy Wanda i Roman.

Małgorzata Sz

Serdecznie dziękuje za wsparcie, wstawiennictwo i obecność przy mnie w trudnych dla mnie rodzinnych sprawach, Pani Katarzyna w pełni profesjonalnie doprowadziła moją sprawę do finału - z dobrodziejstwem po mojej stronie, Pani komunikatywna i wyrozumiała. Dziękuje z całego serca za pomoc i z czystym sumieniem polecam tą wspaniałą osobę. Z pozdrowieniami.

Maciej Krzykowski

Pani Katarzyna jest bardzo zaangazowana w sprawy klienta, zagłębia sie szczegółowo w sprawe, ktora moze roznic sie w kazdej sytuacji. Dziala nieszablonowo i bada temat na wielu plaszczyznach. Super szybki i bezproblemowy kontakt z klientem, kompleksowa usluga w swietnej atmosferze :) Zdecydowanie polecam.

5.0 (19 opinii)
Kancelaria Prawna Goszczyński Radca Prawny Marcin Goszczyński - Prawo Karne Wrocław

Prawo Karne

 • Wrocław
 • Kancelaria Prawna Goszczyński Radca Prawny Marcin
Jolanta H

Na początku bałam się oddać sprawę odszkodowawczą jakiejkolwiek firmie bo nie mam do nich zaufania. Znajoma poleciła mi Pana Marcina Goszczyńskiego i kancelarię MG&Partners. Zaufałam i nie zawiodłam się. Nie wiedziałam nawet że mogę dostać 10000 zł za zwykłe skręcenie kostki na chodniku. Odzyskali mi pieniądze od AXA. Będę polecała dalej. Szczerze pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję.

Monika Wierzchowiecka

Korzystałam z Kancelarii M&G Partners wielokrotnie i mało, że zawsze wracam również chętnie polecam innym. Usługa bardzo rzetelna, zawsze można na nich liczyć. Traktują klienta bardzo indywidualnie, bardzo dokładnie pochylają się nad każdą sprawą, a co z punktu widzenia klienta najważniejsze zarabiają na siebie. Serdecznie polecam.

Mateusz Jakóbczyk

Z usług kancelarii mecenasa Marcina Goszczyńskiego korzystam od początku prowadzenia przeze mnie firmy, czyli od 2018r cenie sobie usługi za profesjonalizm i ogromną wiedzę. Poleciłem już wielu znajomym i nikt się nie zawiódł, dlatego jeżeli szukasz dobrej kancelarii to nie mogłeś trafić lepiej. Polecam.

5.0 (31 opinii)
Jezioro Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa - Adwokat Spraw Karnych Wrocław
Beata Hadashaustein

Bardzo polecam. Moja sprawę prowadziła Pani Julia - osoba rzetelna, bystra, inteligentna, empatyczna. W każdej chwili mogłam liczyć na Jej pomoc. Pisma przygotowane były profesjonalnie, bez zarzutu, na czas. Doradztwo na najwyższym poziomie, tak samo reprezentacja w sądzie. Pani Julia walczy z zaangażowaniem, nie ma miejsca na wątpliwości. Odbyłyśmy wiele długich rozmów, tak zawsze wyobrażałam sobie dobrego, zaangażowanego prawnika. Aktualnie kontynuuję współpracę z kancelarią.

Tomasz Markowiak

Mecenas Jezioro zrobił bardzo dobre wrażenie tak swoją osobą jak i wiedza i profesjonalizmem. Sprawa dopiero rusza ale z taką kancelarią czuję się spokojnie i bezpiecznie. A najlepszą chyba wizytówką jest to że mając biuro we Wrocławiu rozszerzają swój zasięg o nowe miasta i już teraz podejmują sprawy na tych terenach. Współpracując z Nimi wiem, że będzie dobrze.

Ewelina Szu

Kontakt z Kancelarią polegał głównie przez rozmowy telefoniczne ze względu na miejsce zamieszkania. Dokładne wysłuchanie klienta i doradzenie w każdy możliwy sposób. Szybko i efektownie załatwienie sprawy. Polecam w 100%.

4.88 (69 opinii)
Adwokat Urszula Rajkowska Kancelaria Adwokacka - Adwokat Spraw Karnych Wrocław

Adwokat Spraw Karnych

 • Wrocław
 • Adwokat Urszula Rajkowska Kancelaria Adwokacka
Andrzej Rapczyński

Polecam tą Kancelarie każdemu kto musi skorzystać z tego typu usług. Pełen profesjonalizm, dobre ceny, miła i życzliwa obsługa. Współpraca z Panią Urszulą pierwsza klasa, bardzo przemiła kobieta. Potrafi wytłumaczyć i doprecyzować wszelkie informacje. Odrazu czuć duże doświadczenie w prowadzeniu spraw frankowych.

Danuta Wieła

Zapytanie o adwokata w sprawie kredytu we frankach. Pozdrawiam panią mecenas Urszulę, która wygrała dla mnie sprawę z bankiem. Gratuluję Pani ogromnej wiedzy i znakomitego podejścia do klienta. Po zamieszczeniu na portalu ogłoszenia otrzymałam dużo ofert, ale po rozmowie telefonicznej zaufałam właśnie Pani mecenas. Z perspektywy czasu mogę śmiało powiedzieć, że był to znakomity wybór. Przez sytuację z korona wirusem na rozstrzygnięcie mojej sprawy musiałam poczekać aż pół roku dłużej, ale było warto. Jeszcze raz dziękuję i życzę dalszych sukcesów w pozostałych sprawach.

Krystyna Nowak

Pani mecenas to bardzo rzetelna i sympatyczna osoba. Pomogła mi z trudną sprawą frankową, przeprowadziła przez cały proces i zawsze mogłam na nią liczyć.

5.0 (48 opinii)
Kancelaria Adwokacka adw. Filip Matysiak - Adwokat Prawa Karnego Wrocław
Nicole Wichaj

Bardzo profesjonalna obsługa, szybki kontakt i merytoryczne wsparcie dzięki czemu sprawa, z którą się zgłosiłam została zakończona szybko i pozytywnie dla mnie.

Kateryna Lappo

Mam same pozytywne wrażenia z kontaktu z Panem Filipem. Dziękuję za profesjonalizm, a jednocześnie ludzkie podejście do klienta, niewątpliwie polecam współpracę. Pozdrawiam.

Marlena Stremler

Bardzo profesjonalna obsługa. Od 1,5 roku korzystam z usług Mecenasa w zakresie konstruowania umów biznesowych. Szybko, rzetelnie i w trosce o dobry interes klienta.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Adwokacka adw. Inga Skowrońska - Prawo Karne Wrocław

Prawo Karne

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka adw. Inga Skowrońska
Jacek Zegiestowski

Działanie szybkie i profesjonalne oraz adekwatne do sytuacji. Dużo cierpliwości do tłumaczenia wszystkich opcji dla osiągnięcia najlepszego wyniku dla klienta. Bardzo polecam.

Katarzyna Chwesiuk

Polecam Panią Mecenas! Sprawa załatwiona szybko i profesjonalnie, a co najważniejsze skutecznie. Brak problemów z dostępnością/kontaktem z Panią Mecenas. Wszystko wyjaśnione i wytłumaczone.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Mażewska-Woźniak - Kancelaria Adwokacka Wrocław

Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Mażewska-Woźniak
Anna Warger

Bardzo dobra porada, wszystko jasno wyjaśnione w przyjaznej atmosferze, Pani Adwokat zdobyła moje zaufanie po pierwszym spotkaniu (sprawa spadkowa i rodzinna).

Kasia Najlep

Adwokat profesjonalną i skuteczna, wygrała moją sprawę, jasno wyjaśniła zapisy w umowie i wskazała na ryzyka, dochodziła od Banku moich należności, jest dobrym negocjatorem i zawsze mogę ufać jej doświadczeniu.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Tarczyński - Adwokat Karnista Wrocław

Adwokat Karnista Wrocław

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Tarczyński
Karolina Szęszoł

Widać, że Pan Grzegorz posiada ogromną wiedzę, ale co najważniejsze szybko potrafi przełożyć ją na konkretne działania. Jestem zadowolona z usług Pana Grzegorza, oprócz ogromnej wiedzy wykazał się także zrozumieniem, a także potrafił wyjaśnić mi w jasny sposób wszystkie szczegóły. Oby było więcej takich specjalistów. Polecam.

Cezary Dynak

Grzegorz to adwokat, który w unikalny sposób łączy znajomość realiów prawa z uwzględnieniem potrzeb klienta i dążeniem do osiągnięcia zamierzonego celu. Sprawność działania oraz komunikacja na najwyższym poziomie - serdecznie polecam tą Kancelarię.

Maciej Majnert

Pan mecenas to osoba bardzo sumienna, konkretna i co najważniejsze skuteczna. Sprawę sądową prowadził z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Polecam serdecznie.

5.0 (13 opinii)
Kancelaria Radców Prawnych Drapała i Wspólnicy - Adwokat Karnista Wrocław
Justyna Ignatowska

Miałam do załatwienia sprawę spadkową. W ogóle nie wiedziałam jak się za to zabrać. Kancelarię Pana Drapały znalazłam przypadkiem w internecie. Wszystko załatwił za mnie i według mojego życzenia. Współpraca z tą kancelarią to była dobra decyzja i w razie potrzeby na pewno to właśnie tam zwrócę się po pomoc.

Anita Peszek

Miałam sprawę pracowniczą, bezzasadnie wypowiedziano mi umowę. Współpraca z tą kancelarią to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim uspokoili mnie, miałam przekonanie, że pracodawca potraktował mnie nieuczciwie i tutaj znalazłam potwierdzenie, że mam rację. Sprawa skończyła się na moją korzyść więc jestem naprawdę zadowolona.

Paweł Brewka

Fachowa obsługa, pełen profesjonalizm, dobry kontakt. Zlecałem poprowadzenie sprawy o zapłatę odszkodowania w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

5.0 (10 opinii)
Kancelaria Adwokacka Piotr Szkulik - Prawo Karne Wrocław

Prawo Karne

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Piotr Szkulik
Mariusz Lab

Pełen profesjonalizm w wykonaniu Pana Piotra pozwolił, że w końcu śpię spokojnie. Zakres spraw prowadzonych w moim przypadku rozciąga się od roszczeń z tytułu błędu medycznego przez odszkodowania, renty, ZUS i komisje lekarskie aż po rozprawy karne. Rzetelność i ogrom pracy, która wykonuje Pan Piotr doprowadziła do pozytywnego zakończenia moich procesów i to ze skutkiem przekraczającym najśmielsze oczekiwania. Bardzo dobry i stały kontakt telefoniczny oraz mailowy sprawia, że faktycznie czujemy że ktoś czuwa nad naszymi sprawami. Z czystym sumieniem mogę polecić tę kancelarie.

Kornelia Kubiak

Do Pana adw. Piotra trafiłam po długich poszukiwaniach rzetelnego prawnika, który poprowadzi moją sprawę (kredyt frankowy). Pan Piotr na pierwszym spotkaniu szczegółowo wyjaśnił jaki będzie przebieg postępowania, określił jakie wydatki trzeba będzie ponieść oraz ustalił (w sposób bardzo rozsądny) wysokość wynagrodzenia. Na każdym etapie postępowania byłam na bieżąco informowana o statusie sprawy. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu Pana Mecenasa sprawa została zakończona sukcesem w bardzo krótkim czasie. Serdecznie polecam.

Angelika Fabian

Adwokat Piotr to prawdziwy adwokat z powołania. Rzetelny, skrupulatny, dokładny, zawsze opanowany. Potrafi zawalczyć o interesy swojego klienta na sali sądowej. Traktuje profesjonalnie każdego, bez względu na kaliber sprawy. Mając takiego adwokata przy boku na sali sądowej można odetchnąć ze spokojem. Bardzo dobry kontakt, uczciwe ceny. Zawsze wszystko wykonane terminowo. Z każdej sytuacji Pan Piotr znajdzie rozwiązanie, przedstawi spokojnie wszystkie opcje, do wyczerpania tematu odpowiada uczciwie na wszystkie niejasności czy wątpliwości. Polecam każdemu- zarówno do spraw karnych jak i cywilnych. Dla osób, które nie znają się na prawie Pan Piotr jet na wagę złota. Polecam serdecznie!

5.0 (10 opinii)
Kancelaria Adwokacka Justyna Smolarczyk - Prawo Karne Wrocław

Prawo Karne

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Justyna Smolarczyk

Prawo karne w najlepszym wydaniu to dla firmy Kancelaria Adwokacka Justyna Smolarczyk pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze gotowi do owocnej współpracy. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria GetLaw Bielawski & Partnerzy - Kancelaria Adwokacka Wrocław

Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław
 • Kancelaria GetLaw Bielawski & Partnerzy
Katarzyna Kłak

Jestem niezmiernie zadowolona z współpracy z kancelarią. Przede wszystkim pieniądze zostały odzyskane, trwało to dłużej niż myślałam ale miała na to wpływ biurokracja, niestety niektórych rzeczy nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Otrzymałam niezwłoczną odpowiedz na wszystkie moje pytania, byłam informowana na bieżąco na jakim etapie znajduje się moja sprawa. Serdecznie wszystkim polecam Kancelarię GetLaw Bielawski & Partnerzy.

Agnieszka Stasik

Mimo trudnej sprawy (dłużnik za granicą i nieznany adres) Kancelaria dotarła do dłużnika i w krótkim czasie skłoniła go do współpracy. Efektem jest realne rozpoczęcie spłaty zobowiązania. Wszystko to potwierdza, że Kancelaria GetLaw Bielawski & Partnerzy działa nie tylko profesjonalnie, ale i skutecznie. Szybki kontakt oraz rzeczowe odpowiedzi. Pan Bielawski skutecznie oferuje pomoc w odzyskaniu długu. Polecam tę kancelarię.

Alec Collins

Przedmiotem współpracy z Kancelarią GetLaw była transakcja kupna/sprzedaży wierzytelności. Wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami między stronami. Zapłata za wierzytelność została uiszczona zgodnie z ustalonym w transakcji terminem. W naszej ocenie Kancelaria GetLaw w pełni zasługuje na pozytywną opinię.

4.9 (42 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Czerniak - Adwokat Spraw Karnych Wrocław

Adwokat Spraw Karnych

 • Wrocław
 • Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Czerniak
Beata Szetelnicka

Pracę jeszcze nie zakończyliśmy,ale na tę chwilę mogę napisać w samych pozytywach.Pan Czerniak to konkretny i fachowy doradca.profesjonalnie zajął się moją sprawą,czuję duże wsparcie,poza tym jest przemiły co pozwala w ciężkich sytuacjach pozbyć się stresu i być wyluzowanym...mam nadzieję że na zakończenie mojej sprawy będę mogła podtrzymać te słowa.

Artur Łakomiak

Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Łukasza. Pełen profesjonalizm w każdym calu. Stały kontakt, wyczerpujące odpowiedzi, fachowe doradztwo. Po wielu miesiącach walki sprawa zakończona sukcesem. Jestem wdzięczny za wszystko.

Anna Bursy

Pan Mecenas to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku, konkretna i pomocna, omawia i wyjaśnia przebieg sprawy. Mam nadzieję że wszystko przebiegnie sprawnie tak jak mi obiecano.

5.0 (13 opinii)
Dolnośląski Holding Prawny - Adwokat Karnista Wrocław

Adwokat Karnista

 • Wrocław
 • Dolnośląski Holding Prawny

Adwokat karnista oferuje swoje usługi w miejscowości Wrocław i w przyległych powiatach. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś.

5.0 (11 opinii)
Kancelaria Adwokacka adw. Mateusz Falender - Adwokat Spraw Karnych Wrocław
Małgorzata Baczyńska

Współpraca przebiegła według założeń. Według mnie to super prawnik i już poleciłam go moim znajomym i również są zadowoleni! To bardzo kontaktowy, miły człowiek. Świetnie zna przepisy, działa sprawnie, terminowo, punktualnie. Można liczyć na pomoc, doradztwo, troskę o dobro Klienta. Jestem bardzo zadowolona, zupełnie nowa jakość w zakresie podejścia, zaangażowania w sprawę i relacji z Klientem.

Adam Adamek

Osoba godna polecenia. Błyskawiczna obsługa, nie musiałem za wiele tłumaczyć, szybko potrafił zareagować na moje potrzeby i sprawę, z którą się zgłosiłem. Bardzo dobra znajomość swojego fachu. Skuteczność działania, przygotowanie dokumentacji bez zastrzeżeń, terminowo. Szczerze polecam!

5.0 (2 opinie)
Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka - Adwokat Prawa Karnego Wrocław

Adwokat Prawa Karnego

 • Wrocław
 • Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka
Agnieszka Biernacka

Do kancelarii trafiłam z ogromnym problemem, a od początku mogłam liczyć na mega profesjonalne podeście i wzorowy kontakt. Sprawa z zakresu prawa pracy zakończyła się pozytywnie, a ja wreszcie mogłam odetchnąć z ulga.

Antoni Damięcki

Bardzo dobry zespół adwokatów. Zdecydowanie polecam, bo dzięki ich wiedzy i doświadczeniu udało mi się wygrać sprawę, którą wielu spisywało na straty.

Paweł Dulega

Serdecznie polecam korzystanie z usług, wszystko w porządku, dobry kontakt, wszystko wyjaśnione, każde następne kroki są uprzedzane. Szanuje się klienta.

5.0 (40 opinii)
Kancelaria Prawnicza i Doradztwa Finansowego dr Arkadiusz Ścigała - Adwokat Prawa Karnego Wrocław

Adwokat Prawa Karnego

 • Wrocław
 • Kancelaria Prawnicza i Doradztwa Finansowego dr Arkadiusz

Adwokat prawa karnego z imponującym doświadczeniem z zakresu prawa karnego nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - sprawdź!

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Kuc - Prawo Karne Wrocław
Stanisław Estko

Panie Marku dziękuję za poradę, darmową oczywiście. Jest wspaniałym człowiekiem starającym się zrozumieć problem i w sposób merytoryczny potrafiącym doradzić, za co bardzo dziękuję - za fachowość, życzliwość i zawodowe podejście. Za pomoc bardzo dziękuję Panie Marku, daj Boże Polsce takich Polaków - 74leni człowiek z wielką wdzięcznością dla Pana.

Patrycja M.

Niezwykle kompetentna osoba. Pan Marek z pełnym profesjonalizmem podchodzi do sprawy, rzeczowo omawiając wszystkie szczegóły. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu rozwiązuje problemy. Bardzo polecam Pana Adwokata Marka.

Mariusz Peszko

Skorzystaliśmy z pomocy pana Marka w ramach bezpłatnych porad prawnych. Wykazał się duża wiedza i kompetencjami, wyjaśnił niepewne kwestie. Bardzo miły, kulturalny adwokat. Polecam!

5.0 (17 opinii)
Kancelaria Adwokacka Anna Kozioł - Adwokat Karnista Wrocław
Agnieszka Łagocka

Polecam najmocniej Panią mecenas! Zawsze bardzo rzetelnie przygotowana. Z bardzo dużą wiedzą oraz celnymi pomysłami. Informowała mnie na każdym etapie sprawy o wszystkim, oraz o wszystkich możliwych opcjach i następnych krokach. Widać było, że w pełni angażuje się w to co robi. Czułam się przez cały czas dobrze zaopiekowana mimo niełatwej dla mnie sytuacji - sprawy rozwodowej.

Tomasz J.

Pani Adwokat wyratowałą mnie z kłopotów! Myślałem, że sprawa przegrana, a tu jednak niespodzianka. Dociekliwa, konkretna i informowała mnie o wszystkim na każdym etapie sprawy. POLECAM!

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Michalewicz - Adwokat Karnista Wrocław

Adwokat Karnista

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Michalewicz
Robert Surowiec

Współpraca z Panią Agatą to wyjątkowe doświadczenie. Pani Adwokat na każdym etapie jest mocno zaangażowana w rozwiązywanie problemu, wykazuje się niespotykaną rzetelnością i fachowym podejściem do spraw z różnych punktów widzenia. Jestem wdzięczny za każdą poradę, która nie ograniczała się tylko do suchych paragrafów, ale było to wielowątkowe wyjaśnienie różnych możliwych zawiłości, które mogą mieć miejsce. Korzystanie z usług prawników często może rodzić różne traumy, ale w przypadku współpracy z Panią Agatą od początku wiadomo, że jest się w dobrych rękach, co bardzo pomaga na każdym etapie rozwiązywanej sprawy. Gorąco polecam!

Krzysztof Jankowski

Z Panią Mecenas współpracuje od prawie 3-lat, zaangażowanie z jakim Pani Mecenas podeszła do pierwszej zleconej przeze mnie sprawy, odpowiednia linia obrony, jak i pozyskanie znaczącego dla sprawy dowodu skutkującego wygraniem sprawy, co zawdzięczam wyłącznie Pani Mecenas, pozwoliło mi w pełni zaufać dopiero wkraczającej w ''rynek Adwokacki'' osobie jaką jest Pani Mecenas Agata Michalewicz na powierzenie prowadzenia moich spraw firmowych, i się nie zawiodłem, dzisiejsza współpraca z Panią Mecenas to dziesiątki wygranych lub ugodowo zakończonych spraw, natychmiastowy kontakt na każdym etapie sprawy, jednym słowem pełen profesjonalizm, po wspomnianych prawie 3 latach współpracy która trwa nadal, mogę uczciwie polecić usługi Pani Mecenas Agaty Michalewicz.

Victoria Kaus

Ogromna wiedza i profesjonalizm. Pani Adwokat zawsze wszystko wytłumaczy, gdy coś jest dla klienta niezrozumiałe. Dodatkowym plusem jest także świetny kontakt z klientem. Naprawdę bardzo polecam

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Adwokacka Olga Chowańska-Prus - Adwokat Spraw Karnych Wrocław

Adwokat Spraw Karnych

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Olga Chowańska-Prus
Andrzej Rybicki

Polecam Panią Adwokat Olgę! Dzięki Pani Mecenas sprawę miałem załatwioną bardzo sprawnie, a co najważniejsze Pani Mecenas wykazała duże zaangażowanie w moją sprawę nawet nie musiałem poświęcać swojego czasu. Jest super Mecenasem, a słowami się tego nie da wynagrodzić, polecam z całego serca. Zawsze będę w razie potrzeby korzystał z Pani Mecenas usług. Bardzo duże zaangażowanie nawet kosztem swojego czasu - jest Kochaną, ciepłą osobą. Bardzo, ale to bardzo polecam!

Michał Babkin

Serdecznie polecam Panią Mecenas. Rzetelne i skrupulatne podejście do każdej sprawy, Panią Mecenas cechuje bardzo mocne zaangażowanie w każdą sprawę, wybitna i ponadprzeciętna znajomość prawa, skuteczność i szybkość w działaniu oraz wielka empatia. Poza tym Pani Mecenas to bardzo pozytywna osoba. Kancelaria Pani Mecenas znajduje się w Prestiżowym miejscu, w samym sercu miasta co jest po prostu wielką zaletą i wygodą. Do tego uważam, że Kancelaria jest bardzo atrakcyjna cenowo. Kancelaria Adwokacka Pani Mecenas Olgi Chowańskiej -Prus to pełen profesjonalizm oraz bardzo przyjazna atmosfera która sprawia, że mogą państwo czuć się otoczeni najlepszą opieką, a także wielkim wsparciem. Naprawdę z całego serca polecam. p.s - Dziękuje za dotychczasową współpracę Pani Mecenas - jestem zachwycony Pani postawą , zaangażowaniem , profesjonalizmem i przede wszystkim skutecznością - top of the top.

Weronika Sykula

Kilkakrotnie Pani Mecenas pomagała mi w trudnych chwilach, Jej empatia, wyrozumiałość i profesjonalizm dały mi poczucie bezpieczeństwa w stresujących momentach. Polecam Panią Olgę z całego serca i dziękuje za jej zaangażowanie i pomoc, jest Pani niezastąpiona!

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka Joanna Krawczykowska - Prawo Karne Wrocław

Prawo Karne

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Joanna Krawczykowska

Wybranie kancelarii adwokackiej nie jest łatwe, dlatego polecamy Ci Kancelaria Adwokacka Joanna Krawczykowska - to prawdziwi profesjonaliści w kwestii prawa karnego działający na terenie Wrocławia, którzy znają się na swojej pracy. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria adwokacka Justyna Beni - Prawo Karne Wrocław
Weronika N.

Bardzo polecam Panią Mecenas. Dobrze poprowadzona sprawa o dozór elektroniczny,szybki i rzetelny kontakt

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka adw. Agnieszka Gorogożko - Adwokat Karnista Wrocław
Anna Żurakowska

Z czystym sumieniem polecam Panią Mecenas - współpraca na najwyższym poziomie, sprawność w działaniu i indywidualne podejście sprawiły, że udało się sprawnie zakończyć spór.

Małgorzata Gorogożko

Profesjonalne podejście i ogromne zaangażowanie, Pani Mecenas zajęła się Naszą sprawą z najwyższą starannością i doprowadziła sprawę do końca - sprawa zakończona sukcesem.

Monika Ch

Pełen profesjonalizm, sprawa zakończona sukcesem, polecam z czystym sumieniem. Pani Agnieszka to bardzo kompetentna, a przy tym miła i otwarta osoba, która znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla każdego problemu.

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Pęciak - Adwokat Spraw Karnych Wrocław
Malgorzata Knysak

Pan Mecenas Jarosław prowadził moja sprawę w sposób rzeczowy szczegółowy i zrozumiały. Zapoznał mnie z możliwościami prawnymi sprawy.Spotkania z P. Mecenasem odbywały się regularnie wg potrzeb. Byłam również informowana na bieżąco o postępach sprawy oraz ważnych terminach.W efekcie sprawa zakończyła sie pomyślnie dla mnie. Współpracę z Panem Jarosławem Peciak oceniam bardzo dobrze.

Robert Chmilewski

Sprawa bagno, ale wszystko udało się załatwić pomyślnie, na bieżąco byłem informowany o postępach. Pana Mecenasa oceniam bardzo pozytywnie: kulturalny, rzeczowy, waleczny. Byłem bliski zawarcia ugody, która nie była dla mnie specjalnym rozwiązaniem ale w końcu zamykałaby sprawę. Dzięki analitycznemu podejściu Pana Mecenasa, argumentacji prawnej, ostatecznie jej nie zawarłem a osiągnąłem to co chciałem. Polecam.

Krystian Hop

Sprawa bardzo trudna, pomoc, profesjonalizm i zaangażowanie Pana Mecenasa od początku do końca. Choć wydawało się, że jest się na przegranej pozycji, bez szans - na końcu wszystko dobrze się skończyło, Pan Mecenas walczy do końca. Dziękuję bardzo, polecam wszystkim!

5.0 (11 opinii)
LEGALICA Kancelaria Prawna - Adwokat Prawa Karnego Wrocław
Paweł Olak

Pani Paulina i jej kancelaria to najlepsze miejsce do jakiego mogłem trafić. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Udzielono mi sprawnie, cierpliwie i rzetelnie pomocy, której potrzebowałem od zaraz. Miałem wiele pytań i wątpliwości, lecz cierpliwie udzielono mi odpowiedzi na wszystkie nurtujące kwestie. Gorąco polecam.

Rafał Wi

Znakomita współpraca, profesjonalne podejście do klienta, terminowość! Polecam zwłaszcza przedsiębiorcom, bo tu rozumieją biznes i wiedzą jak rozwiązywać problemy z kontrahentami i urzędami.

Leszek Korczak

W ramach prowadzonej przeze mnie wraz ze wspólnikiem kancelarii zlecaliśmy Pani Mecenas Paulinie czynności zastępstwa procesowego oraz reprezentowania klientów. Z wykonywanych usług byliśmy bardzo zadowolenie. Praca wykonywana była profesjonalnie i terminowo.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Żabińska - Adwokat Prawa Karnego Wrocław

Adwokat Prawa Karnego

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Żabińska

Adwokat prawa karnego z właściwym doświadczeniem w kwestii prawa karnego nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

5.0 (2 opinie)
Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór.
więcej...