Adwokat prawa karnego Wrocław

Adwokaci Prawa Karnego we Wrocławiu, 2019

234 Specjalistów

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

234 firm
w kategorii Adwokat Prawa Karnego

 • LEXi Kancelaria Prawna oferuje profesjonalną obsługę prawną dla Klientów indywidualnych oraz dla przedsiębiorców. Tworzymy zespół osób, który specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa. Dbamy, by pomoc przez nas udzielana była merytoryczna i kompleksowa oraz na najwyższym poziomie. LEXi Kancelaria Prawna działa na trzech płaszczyznach: • obsługujemy Klientów indywidualnych gdzie specjalizujemy się w prawie rodzinnym, spadkowym, odszkodowawczym, administracyjnym i pracy. • zajmujemy się obsługą prawną firm i przedsiębiorców. • z powodzeniem windykujemy należności, sporządzamy i odpowiadamy na wezwania do zapłaty, pomagamy wyjść z długów. Istnieje również możliwość wkupu przez kancelarię wierzytelności. W ramach prowadzonej działalności współpracujemy wyłącznie z radcami prawnymi i adwokatami posiadającymi bogate doświadczenie i wiedzę, pozwalające na skuteczne przeprowadzanie procesów sądowych i postępowań egzekucyjnych. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, prawie rodzinnym, prawie spadkowym, prawie administracyjnym, prawie pracy oraz prawie odszkodowań. Zapraszamy Państwa do bezpłatnej i niezobowiązującej analizy i wyceny spraw na każdym ich etapie. Jesteśmy kancelarią z siedzibą we Wrocławiu, jednak reprezentujemy Klientów z całej Polski.

 • Adwokat Spraw Karnych

  • Wrocław
  • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA

  Sukces można rozumieć na wiele sposobów. Wieloletnie doświadczenie w branży prawniczej uświadomiło mi, że determinacja, kreatywne i indywidualne podejście do problemu podparte merytoryczną wiedzą oraz choć jednym ale konkretnym orzeczeniem, może zamienić w sukces nawet od startu przegraną sprawę. Wiedza i doświadczenie daje możliwość przewagi, która daje pewność i bezpieczeństwo u boku swojego prawnika. W mojej pracy staram się poprowadzić Klientów za rękę przez żmudne zapisy umowne, przez ciężkie rozprawy oraz pomagam stawiać czoła największym lękom. Szczerze przedstawiam stan sprawy oraz jej realne powodzenie. Wychodzę z założenia, że pomoc prawna opiera się nie tylko na zastosowaniu suchych przepisów prawnych ale również na ludzkim zrozumieniu problemu, na skutecznej umiejętności negocjacji na etapie przedsądowym i sądowym, a także na walce dla i za Klienta. Z powodzeniem reprezentuję podmioty gospodarcze m.in. w procesach budowlanych, w sprawach dotyczących zamówień publicznych, w sprawach upadłościowych, w procesach o zapłatę, w sprawach odpowiedzialności członków zarządu za zobowiązania spółki,a także osoby fizyczne m.in. w sprawach o eksmisję, rodzinnych, spadkowych, upadłości konsumenckiej, dochodzenia roszczeń z tytułu rękojmi i gwarancji, a także w sprawach karnych. Dodatkowo umiejętnie sporządzam umowy gospodarcze szyte na miarę potrzeb klienta. W związku z nowelizacją ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz poszerzeniem kręgu podmiotów obowiązanych, specjalizuję się również w świadczeniu pomocy prawnej w zakresie wprowadzenia niezbędnych procedur, sporządzenia koniecznych dokumentów, oraz przeprowadzam wymagane przez ustawę szkolenia. Kancelaria świadczy pomoc prawną w lokalu Kancelarii oraz drogą elektroniczną. www.kancelaria-kasiura.pl

 • Tomasz M.

  Mecenas Jezioro zrobił bardzo dobre wrażenie tak swoją osobą jak i wiedza i profesjonalizmem. Sprawa dopiero rusza ale z taką kancelarią czuję się spokojnie i bezpiecznie. A najlepszą chyba wizytówką jest to że mając biuro we Wrocławiu rozszerzają swój zasięg o nowe miasta i już teraz podejmują sprawy na tych terenach. Współpracując z Nimi wiem, że będzie dobrze.

 • Adwokat Karnista

  • Wrocław
  • Kancelaria Radców Prawnych Drapała i Wspólnicy
  Anita P.

  Miałam sprawę pracowniczą, bezzasadnie wypowiedziano mi umowę. Współpraca z tą kancelarią to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim uspokoili mnie, miałam przekonanie, że pracodawca potraktował mnie nieuczciwie i tutaj znalazłam potwierdzenie, że mam rację. Sprawa skończyła się na moją korzyść więc jestem naprawdę zadowolona.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Wrocław
  • Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bagiński
  Michał S.

  Pomijając doskonałą znajomość prawa, w Panie Bagińskim najbardziej szanuję umiejętność szybkiego dostosowania się, do zmieniającej sytuacji oraz zawsze, jej chłodną ocenę. Zaufałem Panu i niezmiernie się z tego cieszę.

Dołącz do naszych Adwokatów

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Kancelaria Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz ul. św. Mikołaja 56/57 lok. 101 50 - 127 Wrocław tel. 504 - 761 - 244 e-mail: jan.najmowicz@wp.pl NIP 8971802226 Regon 022516666 Kancelaria Adwokacka świadczy pomoc prawną przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym, w zakresie wymienionych niżej dziedzin prawa: - prawo cywilne; - prawo gospodarcze (całość, specjalność oddłużenie w tym biegła znajomość prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego) - prawo karne - prawo spadkowe - prawo spółek handlowych - prawo budowlane - prawo pracy - odszkodowania - prawo rolne - służebność przesyłu (słupy energetyczne i linie energetyczne na nieruchomościach (działach) - windykacja należności - prawo rodzinne i prawo pracy Moją Kancelarię Adwokacką wyróżnia szybkość działania i solidne podejście do świadczeń usług prawnych. Do każdej sprawy adwokat Jan Najmowicz podchodzę indywidualnie, przygotowując się kompleksowo do danej sprawy. Kancelaria Adwokacka została założona w 2014 roku. Mimo młodego wieku mam nieporównywalne doświadczenie z innymi Kancelariami pracując jeszcze będąc aplikantem adwokackim jednocześnie i w Kancelarii Adwokackiej oraz w biurze syndyka gdzie wykonywałem obsługę prawną podmiotów w upadłości reprezentując je w Sądzie jako pełnomocnik procesowy na zasadzie stałego stosunku zlecenia z syndykiem. Kancelaria Adwokacka załatwia także sprawy - ,,na ostatnią chwilę". Kancelaria głównie działa w województwie dolnośląskim, ale prowadzi sprawy na terenie całej Polski. LINK https://www.youtube.com/embed/-yjn-VPElvo Kancelaria Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl https://www.oferteo.pl/adwokaci/wroclaw

 • Prawo Karne

  • Wrocław
  • Kancelaria Adwokacka Kamil Małecki

  Szanowna Pani/Szanowny Panie/Szanowni Państwo, w toku aplikacji adwokackiej zdobywałem wiedzę z zakresu wielu dziedzin prawa, zwłaszcza prawa gospodarczego oraz prawa cywilnego, nie stroniąc również od prawa rodzinnego. Reprezentowałem klientów w ogromnej liczbie spraw, w tym zwłaszcza spraw natury gospodarczej oraz dotyczących uzyskania zadośćuczynień i odszkodowań. Praktykowałem również obsługę prawną, natury zarówno incydentalnej jak i stałej, przedsiębiorców oraz podmiotów gospodarczych. Co za tym idzie usługi, w których kancelaria się specjalizuje, to zwłaszcza sprawy gospodarcze oraz towarzyszące im sprawy wpadkowe, tj. bieżąca oraz incydentalna obsługa podmiotów gospodarczych, a to w zakresie zarówno opiniowania oraz tworzenia umów, jak i windykacji należności czy też powództw regulowanych kodeksem spółek handlowych bądź innych. Kancelaria podejmuje się również spraw rodzinnych i osób fizycznych w ramach prawa cywilnego. Doświadczenie zdobywałem praktykując w kancelarii radcy prawnego Ewy Słoniowskiej oraz kancelarii adwokackiej adwokata Krzysztofa Zubera. Aplikację odbywałem, szlifując i rozwijając swoje umiejętności, pod patronatem adwokata Andrzeja Dobrowolskiego (rok 2014), oraz adwokata Bartosza Krawczyszyna (lata 2015-2016). Pieczę nad moim przygotowaniem do zawodu sprawował również adwokat Krzysztof Krawczyk. Pełnię rolę kuratora społecznego, co pozwoliło mi na czynne uczestnictwo w wielu kategoriach spraw. Egzamin adwokacki złożyłem w roku 2017 z wynikiem pozytywnym, dzięki czemu mogłem rozpocząć działalność gospodarczą w formie kancelarii adwokackiej, a to po uprzednim uzyskaniu wpisu na listę adwokatów przy Izbie Adwokackiej we Wrocławiu (nr wpisu 1999). Obecnie kontynuuję doskonalenie zawodowe. Ukończyłem studia podyplomowe „Akademia Spółek” oferowane przez SGH w Warszawie z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie uczestniczę w studiach podyplomowych podatkowych na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyłem również oferowany przez Uniwersytet Harvarda kurs w zakresie prawa umów (https://courses.edx.org/certificates/41fc203d3fa54f9ab2052832f0ffdae4). Praca adwokata jest dla mnie realizacją celu i marzenia, które było obecne w mojej świadomości od czasu edukacji w szkole podstawowej. Już od tego etapu swojego życia czułem potrzebę realizacji swojej misji poprzez udzielanie pomocy prawnej – zarówno osobom fizycznym, jak i prawnym. adw. Kamil Małecki www.adwmalecki.com.pl

 • Izabela S.

  Bardzo szybki kontakt , profesjonalna ,rzetelna obsługa,duże zaangażowanie w sprawę ,uczynność,Niska cena .Godni polecenia,na pewno jeszcze skorzystam i polecę znajomym.

 • obsługa prawna firm, obsługa prawna osób prywatnych, doradztwo prawne, obsługa rachunkowa, doradztwo podatkowe, windykacja, dochodzenie należności inne. Obszar działania Cała Polska, oraz kraje UE. Jesteśmy dostępni dla Państwa 7 dni w tygodniu, w godzinach od 7.30-16.00, w siedzibie we Wrocławiu. Nasza kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie na rynku usług prawnych. Miejsce siedziby naszej kancelarii znajduje się w pobliżu centrum Wrocławia, skąd niedaleko do wszystkich urzędów, oraz sądów i prokuratur. Zapraszamy.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Wrocław
  • Kancelaria Adwokacka adw. Inga Skowrońska

  Jeżeli masz problem karny, rodzinny czy też związany z działalnością gospodarczą, Kancelaria wesprze Cię poradą i usługami prawnymi, które będą indywidualnie dopasowane do Twojego interesu. Pomożemy w sprawie sądowej. Doradzimy jakie działania podjąć w trudnej sytuacji życiowej. Doświadczony zespół Kancelarii w dostępny i jasny sposób wyjaśni przepisy prawne. Kancelaria prowadzi portal www. karalne.pl, gdzie znajdziesz wiele informacji dotyczących prawa karnego. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o nas - odwiedź www.skowronska-adwokat.pl. Zapraszamy do odwiedzin stron i kontaktu.

Porównanie cen i kosztów we Wrocławiu

Szukasz cen, cenników lub kosztów konsultacji z adwokatem prawa karnego? A może interesuje Cię najtańsza oferta we Wrocławiu? Złóż zapytanie, a specjaliści z Wrocławia sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę
 • Kancelaria Radcy Prawnego Paula Serweta-Dęga

  • Wrocław
  Krzysztof Ż.

  Wraz z żoną zwróciliśmy do p Pauli po pomoc w związku z brakiem aktualizacji wpisu w księdze wieczystej. Byliśmy w posiadaniu aktu notarialnego, w którym notariusz zobowiązał się do zaktualizowania wpisu w księdze, lecz tego nie zrobił. Sytuację skomplikował fakt, że notariusz odszedł na emeryturę. Pani Paula sporządziła dla nas pismo przewodnie do przewodniczącego wydziału wraz z niezbędnymi załącznikami. Złożenie pisma pisma poskutkowało bezproblemową aktualizacją księgi bez ponoszenie dodatkowych kosztów. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Paulą i z pewnością wrócimy po kolejne porady prawne jeśli zajdzie taka potrzeba.

 • adwokat Anna Szirch Kancelaria Adwokacka

  • Wrocław

  Kancelaria Adwokacka Anna Szirch obsługuje Klientów indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze, w tym instytucje publiczne, w zakresie prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa cywilnego, prawa administracyjnego oraz prawa karnego. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Świadczymy pomoc prawną na etapie przedsądowym (w postaci porad lub opinii), sądowym oraz egzekucyjnym. Do prowadzonych przez Kancelarię spraw należą m.in. sprawy o: - zapłatę - naruszenie dóbr osobistych - zniesienie współwłasności - zasiedzenie - zadośćuczynienie za doznaną krzywdę - odszkodowanie wynikające z umowy oraz czynów niedozwolonych Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego. Przeprowadziłam wiele spraw rodzinnych i wiem, że są one szczególnie trudne i obciążające emocjonalnie, dlatego też do każdej sprawy podchodzę indywidualnie, wspieram Klientów i pomagam im przejść przez trudne chwile. Kancelaria świadczy pomoc prawną na terenie województwa dolnośląskiego i opolskiego.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Żabińska

  • Wrocław

  Kancelaria Adwokacka adwokat Joanny Żabińskiej powstała z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i biznesowych oraz instytucjonalnych. Doświadczenie, profesjonalizm a przede wszystkim empatia w stosunku do Klienta pozwala na sukcesywne prowadzenie sprawy z pełnym zaangażowaniem, osiągając spodziewany wynik procesowy. Postaw na odpowiedniego wyspecjalizowanego adwokata i skontaktuj się z Naszą kancelarią. Świadczymy pomoc prawną obejmuje w swym zakresie wiele dziedzin prawa. Nasza praktyka skupia m.in.: PRAWO CYWILNE • windykacja należności krajowych i zagranicznych, • prawo zobowiązań, • prawo spadkowe, • ochrona dóbr osobistych • i inne PRAWO RODZINNE • rozwód • separację • podział majątku wspólnego • alimenty • opiekę i kuratelę • i inne PRAWO HANDLOWE • bieżąca obsługa firm oraz działalności gospodarczych • reprezentowanie przed sądami • reprezentowanie przed urzędami i organami administracji publicznej, • rejestrowanie spółek w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS), • i inne PRAWO KARNE • pomoc prawna osobie zatrzymanej • obrona w sprawach karnych • pomoc prawna w postępowaniu wykonawczym • reprezentacja osób pokrzywdzonych • występowanie w roli oskarżyciela ODSZKODOWANIA • odszkodowanie za wypadek komunikacyjny • odszkodowanie za wypadek śmiertelny • odszkodowanie za szkody na osobie z oc • odszkodowania za błędy lekarskie • odszkodowanie z ubezpieczenia na życie • odszkodowanie za wywłaszczenie • wynagrodzenie za służebność przesyłu (słupy, rury na posesji) • odszkodowanie za niesłuszny areszt • odszkodowanie za mienie Służymy Państwu pomocą w formie porad prawnych, konsultacji, sporządzania opinii, umów, regulaminów i pism procesowych. Reprezentujemy Klientów przed sądami, organami państwowymi i innymi podmiotami. Nasza kancelaria mieści się we Wrocławiu, reprezentujemy klientów w kraju i zagranicą. Zapraszamy do współpracy. Siedziba: ul. Czysta 7/3 Wrocław adwokat@joannazabinska.pl www.joannazabinska.pl

 • Kancelaria Adwokacka Anna Babiak

  • Wrocław
  Stanisław S.

  Bardzo dobry kontakt, wręcz ekspresowy. Rzetelne i konkretne podejście. wyczerpująca porada. Zlecę dalsze prowadzenie sprawy. Polecam

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Pęciak

  • Wrocław
  Malgorzata K.

  Pan Mecenas Jarosław prowadził moja sprawę w sposób rzeczowy szczegółowy i zrozumiały. Zapoznał mnie z możliwościami prawnymi sprawy.Spotkania z P. Mecenasem odbywały się regularnie wg potrzeb. Byłam również informowana na bieżąco o postępach sprawy oraz ważnych terminach.W efekcie sprawa zakończyła sie pomyślnie dla mnie. Współpracę z Panem Jarosławem Peciak oceniam bardzo dobrze.

 • Kancelaria ANTYsystemowa

  • Wrocław

  DOCHODZENIE ŚWIADCZEŃ - odszkodowania, - zadośćuczynienia, - renty od ubezpieczyciela na etapie polubownym i sądowym - wypadki/zdarzenia komunikacyjne - wypadki przy pracy - zdarzenia medyczne - OBRONA PRAWA KLIENTA W SPRAWACH Z ZUSEM - OBRONA W SPRAWACH KARNYCH, KARNO-SKARBOWYCH - POMOC DŁUŻNIKOM- ANTYWINDYKACJA: - obrona przez windykacją w każdej postaci - obrona praw dłużnika w sądzie - obrona praw dłużnika w postępowanie egzekucyjnym - POMOC KREDYTOBIORCOM W SPRAWACH KREDYTÓW indeksowanych/denominowanych do waluty obcej tzw. Frankowicze - REPREZENTACJA W SPRAWIE ZATRZYMANIA PRAWA JAZDY

 • Kancelaria Adwokacka Anna Kozioł

  • Wrocław
  Tomasz J.

  Pani Adwokat wyratowałą mnie z kłopotów! Myślałem, że sprawa przegrana, a tu jednak niespodzianka. Dociekliwa, konkretna i informowała mnie o wszystkim na każdym etapie sprawy. POLECAM!

 • Kancelaria Adwokacka adw. Karolina Łabędzka, tel. 606 870 521

  • Wrocław
  Karolina B.

  Polecam tę kancelarię ze względu na doskonały kontakt oraz przede wszystkim zrozumienie sytuacji i szybkość działania. Pani adwokat bardzo dokładnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości i różne sposoby rozwiązania problemu. Potrafi patrzeć w przyszłość sprawy i ubiegać ruchy drugiej strony. Pani Karolina niemal natychmiastowo odpowiedziała na moją prośbę o pomoc i szybko zajęła się sprawą, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Świadomie i odpowiedzialnie polecam tę kancelarię każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej pomocy.

 • Prawo Karne

  • Wrocław
  • Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka

  Świadczymy obsługę prawną dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Nasz zespół składa się z 8 prawników, którzy posiadają swoje indywidualne specjalizacje. Dzięki temu masz pewność, że trafisz do osoby, która jest ekspertem w konkretnej dziedzinie. Możemy pomóc Ci w sporze z pracodawcom, w sprawach spadkowych (zachowek/ dział spadku/ podważenie testamentu), karnych (obrona oskarżonych i reprezentacja osób pokrzywdzonych przestępstwem), rodzinnych (rozwody/alimenty/podział majątku), a także z zakresu odszkodowań osobowych i majątkowych (wypadki komunikacyjne, błędy lekarskie, wypadku przy pracy). Jeśli prowadzisz firmę możemy wesprzeć Cię w kwestiach dotyczących spółki (rejestracja/likwidacja/przekształcenia/upadłość), redagowania umów, sprawach pracowniczych, windykacji roszczeń, tajemnicy przedsiębiorstwa, zakazu konkurencji i ochrony danych osobowych. Siedziba naszej Kancelarii znajduje się we Wrocławiu. Pomagamy naszym Klientom i udzielamy konsultacji prawnych dla osób z całego kraju, a także z zagranicy.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Kuc

  • Wrocław
  Patrycja M.

  Niezwykle kompetentna osoba. Pan Marek z pełnym profesjonalizmem podchodzi do sprawy, rzeczowo omawiając wszystkie szczegóły. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu rozwiązuje problemy. Bardzo polecam Pana Adwokata Marka.

Opinie i porady na temat konsultacji z adwokatem prawa karnego

Jeśli interesują Cię opinie na temat konsultacji adwokata prawa karnego i kancelarii prawnych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Wrocławia. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
 • KONCEPT KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH KRZYSZTOF OLEJNIK DANIEL ŁOPACIŃSKI

  • Wrocław
  Jan W.

  Pomoc z zakresu prawa rodzinnego na bardzo wysokim poziomie.

 • Adwokat Prawa Karnego

  • Wrocław
  • Kancelaria Adwokacka Dagmara Jurkiewicz-Hajduk
  Zuzanna H.

  Pani Mecenas pomogła mi przebrnąć przez trwający trzy lata rozwód. W międzyczasie miałam dwóch innych pełnomocników, którzy dużo mówili, a mało robili. Dopiero, gdy trafiłam pod skrzydła Pani Dagmary sprawy zaczęły iść we właściwym kierunku. Może i nie udało się uzyskać orzeczenia o winie mojego eksmałżonka, ale za to alimenty zasądzone na moją rzecz i dzieci były dużo ponad moje oczekiwania. Serdecznie dziękuje i gorąco polecam wszystkim potrzebującym empatii i fachowej pomocy w tym ciężkim okresie.

 • Adwokaci Prawa Karnego

  • Wrocław
  • Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Grzechowiak

  Jestem absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek prawo i administracja. W 2013 r. ukończyłam aplikację radcowską zakończoną egzaminem radcowskim przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując we wrocławskich kancelariach prawnych, spółce prawa handlowego oraz sądach (gospodarczym i rodzinnym). Moja kancelaria powstała w 2015 r. Świadczę pomoc Klientom indywidualnym, przedsiębiorcom i instytucjom w zakresie prawa cywilnego (w szczególności prawa rodzinnego), gospodarczego, prawa pomocy społecznej. Zdobyte doświadczenie umożliwia mi poszukiwanie nieszablonowych i skutecznych rozwiązań dla problemów moich Klientów. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Dbam o to, aby udzielana pomoc była świadczona na najwyższym poziomie, dlatego współpracuje także z doradcą podatkowym, rzeczoznawcą majątkowym i detektywem. Działam na terenie Dolnego Śląska, w szczególności we Wrocławiu, Świdnicy i Wałbrzychu. Serdecznie zapraszam do kontaktu i współpracy.

 • Prawo Karne

  • Wrocław
  • Kancelaria Audens Adwokat Paweł Sysło
  Dagmara K.

  Dziękuję za poświęcony mi czas i szybki termin spotkania. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu rozmowy i poczynionych uwag odnośnie mojej sprawy.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Mażewska-Woźniak

  • Wrocław
  Adam G.

  Zdecydowanie polecam Kancelarie Adwokacką, Pani Mecenas rzetelna i w 100% oddana sprawie.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Mielnik

  • Wrocław

  W ramach kancelarii świadczymy usługi z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, prawa pracy, prawa karnego oraz karno-skarbowego. Pozyskiwanie środków unijnych oraz z budżetu krajowego.

 • Adwokaci Ł. Karwowski & A. Sosiński s.c.

  • Wrocław

  Kancelaria świadczy usługi doradztwa i pomocy prawnej na najwyższym poziomie, oferujemy profesjonalną reprezentację zarówno w sporach sądowych, jak i pozasądowych, prowadzimy negocjacje w imieniu naszych klientów . Kancelaria legitymuje się dużym doświadczeniem w obronie w sprawach karnych, dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych, obsłudze obrotu gospodarczego. Ponadto zapewniamy obsługę prawną podmiotów gospodarczych – również w języku angielskim. Współpracujemy z renomowanymi kancelariami adwokackimi we Wrocławiu.

 • Kancelaria Prawna Adamczyk Mateusz Adamczyk

  • Wrocław
  Dawid A.

  Pan Mateusz profesjonalny radca prawny!!! Człowiek z dużym doświadczeniem, oraz zainteresowaniem, człowiek który pomógł mi wyjść na prosto. Z pełnym szacunkiem mogę Państwu polecić Pana Mateusza!!! O. Każdej porze dnia znalazł dla mnie czas kiedy byłem załamany, rozmowy zawsze kończyły się u mnie namiastka uśmiechu na twarzy co dawało mi większą nadzieję na lepsze jutro. I jeszcze raz bardzo dziękuję za napisanie bardzo dobrego wniosku do Sądu i za wygranie sprawy

 • Adwokat Prawa Karnego

  • Wrocław
  • Maciej Chełmicki

  Okres naszej działalności rozpoczął się w 2012. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to cała Polska, Wrocław, Zgorzelec. Realizowane przez nas usługi to sprawy przeciwegzekucyjne, prawo rodzinne, prawo spadkowe. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

 • Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Sankowska

  • Wrocław
  DEN Colsulting

  Bardzo kompetentna i z dużą wiedzą. Sprawa trwa długo ale udało się załatwić niemożliwe. Jestem bardzo wdzięczny że Pani Mecenas podjęła się sprawy której nikt nie chciał.

 • Adwokaci Prawa Karnego

  • Wrocław
  • Kancelaria Adwokacka Katarzyna Orzeł-Puślecka
  Kamil M.

  Polecam usługi Pani Mecenas. Konkretny przekaz, stabilny kontakt, wysoki poziom świadczonej usługi.

 • Kancelaria Adwokacka Adw. Edyta Górczyńska

  • Wrocław

  Kancelaria Adwokacka Adw. Edyty Górczyńskiej świadczy pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Nasze główne specjalizacje to prawo cywilne, ze szczególnym uwzględnieniem prawa rodzinnego i prawa medycznego oraz prawo karne. Świadczymy usługi na terenie całej Polski. Współpracujemy z kancelariami adwokackimi, notarialnymi i komorniczymi jak również mediatorami i psychologami. Zapraszamy!

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Janus

  • Wrocław
  Jadwiga B.

  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem mecenasem - z dużym zaangażowaniem udzielił wyczerpujących informacji w powierzonej sprawie. Zaproponował najbardziej korzystny wariant i podjął się prowadzenia sprawy. Obsługa profesjonalna, godna polecenia. Jeśli zajdzie potrzeba to będę korzystać w przyszłość z pomocy Kancelarii Adwokackiej Adwokata Radosława Janusa.

 • Adwokaci Karniści

  • Wrocław
  • Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Kawecka
  Ewelina

  Z doradztwa prawnego Pani Mecenas jestem bardzo zadowolona. Mimo niezwykle skomplikowanej sprawy, której pozytywnego wyniku nie wróżyli radcy prawni do których się wcześniej zgłosiłam, Pani Joannie udało się ją zakończyć sukcesem. Serdecznie polecam!

 • Prawo Karne

  • Wrocław
  • Kancelaria Bielawski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  Działamy w branży od wielu lat. Do naszych specjalności należy: - skup/obsługa wierzytelności, - obsługa prawna, - nadzór nad przepływem należności pieniężnych, - tworzenie, łączenie oraz przekształcanie spółek, - postępowanie windykacyjne/sądowe/egzekucyjne, - kompleksowa obsługa przedsiębiorstw oraz osób prywatnych, na terenie całego kraju oraz za granicą - przeprowadzanie postępowań upadłościowych i naprawczych, likwidacja przedsiębiorstw. Ze swojej strony zapewniamy profesjonalną obsługę na bardzo korzystnych warunkach dla naszych Klientów.

 • Kancelaria GetLaw Bielawski & Partnerzy

  • Wrocław

  Kancelaria GetLaw Bielawski & Partnerzy to przede wszystkim sprawdzeni specjaliści w obsłudze prawnej i obszarze windykacji należności. To doradztwo jak na co dzień zabezpieczać się przed nieuczciwymi kontrahentami i partnerami. Kancelaria GetLaw Bielawski& Partnerzy to kompleksowa obsługa prawna i obsługa wierzytelności, sprawne i co najważniejsze efektywne działania nakierowane na odzyskanie wszelkiego rodzaju wierzytelności. Ważne: - nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat wstępnych za nasze działania polubowne; - nasze wynagrodzenie stanowi prowizja od tego co Ty realnie odzyskasz; - to My inwestujemy nasz czas i środki abyś Ty mógł odzyskać swoje należności; - w naszych Umowach nie ma ukrytych kosztów. Chcesz odzyskać swoje pieniądze? Weź sprawy w swoje rece i zrób pierwszy krok. My zajmiemy sie resztą!

 • Adwokat Karnista

  • Wrocław
  • Canappka
  maVic Gabriela Gałecka

  Bardzo bogata oferta. Smacznie, zdrowo, na czas. Wszystko świeżutkie i chrupiące. Wykonanie staranne, z dbałością o detale. Gorąco polecam. Będziemy stałymi odbiorcami.

 • Kancelaria Adwokacka ATHENA Katarzyna Gabrysiak

  • Wrocław

  - Spory z bankami z kredytów frankowych, - Unieważnienia wypowiedzenia kredytu przez bank, - Rozwody, - Działy spadku, - Zniesienie współwłasności nieruchomości, - Umowy, - Negocjacje. Kancelaria Adwokacka AHTENA została założona w 2000 r. Obecnie nasz zespół składa się z 6 osób. Nasze doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej obejmuje zarówno negocjacje jak i reprezentowanie w sądzie. Działamy na terenie całego kraju, obsługujemy zarówno przedsiębiorców jak i osoby fizyczne. Specjalizujemy się w wybranych dziedzinach, w których posiadamy największe doświadczenie: - spory bankowe, - dochodzenie odszkodowań za szkody majątkowe i szkody na osobie, - doradztwo prawne w zakresie inwestowania w nieruchomości, w tym podziały nieruchomości, zniesienia współwłasności, podziały, scalanie. Współpracujemy ze specjalistami: rzeczoznawcami majątkowymi, biegłymi sądowymi, tłumaczami przysięgłymi, notariuszami. Dzięki naszemu doświadczeniu i umiejętności postawienia się w sytuacji Klienta jesteśmy w stanie skutecznie pomagać Klientom nawet w najbardziej skomplikowanych sytuacjach prawnych, rozwiązując problemy nie tylko prawne ale również życiowe. Podejmujemy się prowadzenia spraw, których inne kancelarie odmówiły przyjęcia. Liczba wygranych przez nas spraw przekroczyła juz 1000 !

 • Adwokat Spraw Karnych

  • Wrocław
  • GO-LEASING ODDZIAŁ WROCŁAW
  Biuro Rachunkowe Anik Anna Kręczewska

  Bardzo dobry kontakt, informacje na bieżąco o stanie realizacji. Bardzo elastycznie podchodzą do kwestii godzin spotkań, co jest niezwykle ważne, jeśli nasz harmonogram jest niezwykle napięty. Podejmujemy współpracę na lata, więc takie udogodnienia są niezwykle cenne.

 • Dariusz Barwaśny - Kancelaria Radcy Prawnego

  • Wrocław

  Dzień dobry. Chętnie pomogę w rozwiązaniu nurtujących Państwa problemów prawnych ze wszystkich dziedzin prawa: udzielę porady prawnej, zaopiniuję lub sporządzę umowy lub inne dokumenty prawne, podejmę się prowadzenia sprawy przed sądami lub organami administracji publicznej, doradzę w pozostałym zakresie. Podczas współpracy wykazuję się ponadstandardową aktywnością: proponuję wprowadzanie rozwiązań, które zoptymalizują działalność przedsiębiorcy z perspektywy prawnej (np. poprzez ułatwienie procesu dochodzenia roszczeń), aktywnie wyszukuję możliwości przysługiwania roszczeń celem uzyskania dodatkowych wierzytelności, wyszukuję alternatywnych możliwości uzyskania zaspokojenia i zabezpieczenia, baczę, by minimalizować ryzyka prawne i finansowe związane z prowadzeniem sprawy, optymalizuję proces realizacji roszczeń, m. in. wybierając najkorzystniejszy tryb ich dochodzenia. Zapraszam Państwa do kontaktu. Możliwość spotkania zarówno w Bełchatowie, jak i we Wrocławiu.

 • Kancelaria Prawa Gospodarczego PFW Sp. z o.o.

  • Wrocław

  Działamy w branży usług prawno-finansowych od 2000 roku. Nasza specjalność to kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstw oraz skuteczna windykacja należności na zlecenie Klienta. Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski oraz Europy. Posiadamy wykwalifikowany zespół ekspertów w dziedzinie prawa, finansów, windykacji należności a także obrotu wierzytelnościami. Poprzez nowoczesne narzędzia teleinformatyczne i niestandardowe podejście do kwestii relacji Klient-Dłużnik realizujemy najlepsze i najskuteczniejsze usługi w naszej branży w Polsce. Warunki ustalamy indywidualnie w zależności od wymagań Naszego Klienta. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Analiza sprawy nic nie kosztuje. Zespół Kancelarii Prawa Gospodarczego PFW Sp. z o.o.

 • Adwokat Karnista

  • Wrocław
  • Veljot

  Działamy w branży od 2019 roku. Nasza specjalność leasingi samochodowe/ kredyty samochodowe/wynajmy długoterminowe/finansowanie sprzętu biurowego i wyposażenia biura/ leasing flotowy/rabaty na nowe samochody do 30%. Działamy na terenie całej Polski. W błyskawiczny sposób analizujemy, i przygotowujemy ofertę dla naszych klientów, a następnie dokładamy wszelkich starań żeby transakcja przebiegła w szybko i profesjonalnie.Jesteśmy w stanie dopasować się do każdego klienta indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu.

 • VERIV S.A.

  • Wrocław
  Zbigniew K.

  Witam, podjąłem współpracę z Kancelarią Prawną Veriv S.A. i jestem szczerze bardzo zadowolony. Poprowadzili kompleksową obsługę prawną sprawnie i co najważniejsze skutecznie. Polecam w 100 %!

 • Adwokat Karnista

  • Wrocław
  • Powszechny Fundusz Wierzytelności Sp. z o.o.

  Szanowni Państwo! Powszechny Fundusz Wierzytelności Sp. z o.o. (PFW) jest firmą, którą tworzy zespół doświadczonych specjalistów w zakresie nabywania i zarządzania wierzytelnościami sektorze Małych i Średnich Firm. Nasz Zespół posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie skutecznego odzyskiwania należności i kompleksowej obsłudze prawnej. Naszym nadrzędnym celem jest maksymalne zapewnienie Klientom szybkiego i pewnego sposobu na odmrożenie kapitału przy jednoczesnym zachowaniu relacji biznesowych z dłużnikiem. Profesjonalizm świadczonych przez nas usług w połączeniu z wysoką skutecznością i szybkością działania zapewnia poprawę płynności finansowej oraz minimalizację ryzyka prowadzenia biznesu przez naszych Klientów. Działamy na terenie całego kraju i za granicą (Cała Europa oraz wybrane Państwa Świata), na wszystkich etapach postępowania: polubownym, sądowym i egzekucyjnym, a naszą dewizą jest elastyczne i indywidualne podejście do potrzeb naszych Klientów. Stawiamy na jakość i ciągłe doskonalenie się, co stanowi podstawę partnerskiej współpracy i wspólnego sukcesu. Zapraszamy do współpracy!

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Szymczyk

  • Wrocław

  Kancelaria tel: 725118998, mail: adwokat.szymczyk@o2.pl www.adwokat-szymczyk.pl Kancelaria jest prowadzona przez adwokata Grzegorza Szymczyka. Celem Kancelarii, od momentu jej powstania, jest udzielanie kompleksowej, a zarazem profesjonalnej pomocy prawnej, współdziałanie w ochronie praw i wolności obywatelskich oraz w kształtowaniu i stosowaniu prawa. Cechą charakterystyczną działalności Kancelarii jest jej indywidualne podejście do każdej sprawy oraz rozbudowany system dostępności do świadczonych usług. Usługi dostępne są w tradycyjnej formie a także poprzez wykorzystanie nowoczesnych form komunikacji na odległość.

 • Adwokat Prawa Karnego

  • Wrocław
  • EXPERT LEGAL SERVICE PL SP. Z O.O.

  Zapraszamy do zakupu pakietów pomocy prawnej firmy EXPERT LEGAL SERVICE. Nasze usługi opierają się na szybkiej telefonicznej pomocy prawnej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Korzystając z naszych pakietów nie kupują Państwo własnego prawnika, a cały zespół wykwalifikowanych prawników do swojej dyspozycji. ZAPEWNIAMY między innymi: - stały i łatwy, całodobowy dostęp do pomocy prawnej, z każdego miejsca, w każdej dziedzinie prawnej - nielimitowane rozmowy z prawnikami we wszelkich kwestiach prawnych, - analizę prawną dokumentów, - przygotowanie wzorów pism i wniosków. NOWE PAKIETY POMOCY PRAWNEJ ELS: 1. ELS PRIVATE - pakiet skierowany głównie do klientów indywidualnych. [CENA NETTO: 1 199zł roczny dostęp do usług lub 129zł/m-c] 2. ELS PROFESSIONAL: - pakiet skierowany głównie do mikro - i małych Przedsiębiorców. [CENA NETTO: 2 949zł roczny dostęp do usług lub 249zł/m-c] 3. ELS BUSINESS w 3 wariantach: BASIC, COMFORT i PREMIUM - pakiet skierowany głównie do przedsiębiorców oraz spółek osobowych i kapitałowych. Outsourcing Prawny. a) BASIC [CENA NETTO: 10 999zł roczny dostęp do usług lub 999zł/m-c] b) COMFORT [CENA NETTO: 18 999zł roczny dostęp do usług lub 1 799zł/m-c] c) PREMIUM [CENA NETTO: 37 999zł roczny dostęp do usług lub 3 499zł/m-c] Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej: www.els24.eu Expert Legal Service Polska

 • Prawo Karne

  • Wrocław
  • Kancelaria Radców Prawnych LEXTRA Wiliczkiewicz i
  Firma transportowa Omega

  Wszystkie sprawy należycie załatwione i w krótkim czasie super.

 • Adwokat Prawa Karnego

  • Wrocław
  • Idea Holding Sp. z o.o
  Renata K.

  Dziękuję kancelarii, a w szczególności Panu Łukaszowi. Tyle lat dawałam się okłamywać i okradać współpracownikom. Wreszcie mam z tym spokój. Gorąco polecam! Niekonwencjonalne metody i twarde podejście.

 • Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Miśkiewicz

  • Wrocław
  Danuta N.

  Polecam! Szybko, dyskretnie i ceny nie są wygórowane!

 • Prawo Karne

  • Wrocław
  • Kancelaria Lex sp. z o.o.
  Daria K.

  Dla mnie najlepsza Kancelaria! Usunęli mój negatywny BIK! Miałam dwa wpisy z BZWBK i PKO BP, które uniemożliwiały mi zaciągnięcie kredytu. Dzięki Kancelarii Lex otrzymałam kredyt. Polecam, naprawdę polecam!!!