Tłumaczenia symultanicznie Gdańsk - Najlepsi w 2023

Tłumacze Symultaniczni w Gdańsku, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco
Wszystkie firmy
Tłumaczenia symultanicznie Gdańsk
Goldar Ludmiła Liedtke w Szczecinie

Profesjonalizm,sprawność działania,bardzo dobry kontakt i czas reakcji na maile i telefony. Właścicielka firmy posiada bardzo dużą wiedzę fachową i doświadczenie zarówno w zakresie działalności w Polsce jak i za granicą. Niebagatelne znaczenie ma także biegła znajomość języka angielskiego ( także w odmianie amerykańskiej ) i niemieckiego oraz zasad korespondencji handlowej w UE i USA.

5.0 (3 opinie)
Krzysztof B.

Współpracuję z Biurem B&C od szeregu lat i mogę je szczerze polecić, bo naprawdę trzeba się znać na tym fachu, żeby tak dobrze tłumaczyć te wszystkie dokumenty napisane prawniczym żargonem. Ja w każdym razie jestem pod wrażeniem.

5.0 (1 opinia)
Matiyos M.

Thank you you for your service. You are so kind and good. Dziękuję za waszą służbę. Jesteś taki miły i dobry.

5.0 (1 opinia)

Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny, dostosowując ofertę do jego oczekiwań czy planów biznesowych. Nasz zespół ekspertów gotowy jest udzielić Państwu dodatkowego wsparcia merytorycznego w różnych dziedzinach.

avatar icon

p.orlowska

 • Kowale

Dołącz do naszych Tłumaczy Symultanicznych w Gdańsku

Działasz na rynku jako Tłumacz Symultaniczny i szukasz nowych Klientów z Gdańska lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

avatar icon

Oferuję profesjonalne tłumaczenia z języka włoskiego i na język włoski. Wykonuję tłumaczenia przysięgłe i zwykłe, pisemne oraz ustne. W swojej pracy na pierwszym miejscu stawiam zadowolenie klienta. Cenię sobie jego czas, do każdego podchodzę indywidualnie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży tłumaczeniowej. Tłumaczę: - akty urodzenia, małżeństwa, zgonu - akty własności - pisma specjalistyczne, w tym sądowe - dokumenty pojazdów sprowadzonych zza granicy - specyfikacje techniczne, instrukcje - świadectwa ukończenia szkoły - faktury - treści internetowe i marketingowe Przesłane teksty traktuję jako poufne, z zachowaniem tajemnicy zawodowej. Każde tłumaczenie wyceniam indywidualnie, w zależności od ilości znaków, stron, rodzaju

TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA NIEMIECKIEGO GDAŃSK Szczegóły dojazdu zobacz: www.przeklad.info Tłumaczę wszelkie dokumenty np. do rejestracji pojazdów, do pracy w Niemczech-szybko-Gdańsk-niedaleko obwodnicy-blisko markety Auchan, LEROY MERLIN, DECATHLON, Norauto adres: 80-178 Gdańsk - Kiełpino Górne, Gostyńska 14 BLISKO ul. KARTUSKIEJ, łatwy dojazd z ul. Otomińskiej na ul. Gostyńską kom.: e-mail: dot_bo@o2.pl www.przeklad.info STALE TANIO Dokumenty np. DO REJESTRACJI POJAZDÓW; DO PRACY W NIEMCZECH - świadectwa czeladnicze, mistrzowskie, metryki, dyplomy, świadectwa szkolne, świadectwa pracy, niekaralności, certyfikaty i różne inne dokumenty urzędowe Także ten sam dzień-przez 1h-bez dopłat-w sobotę Doświadczenie-fachowość-jakość przy

avatar icon

Jestem dwudziesto-pięcio letnią studentką filologii angielskiej, specjalizacja tłumaczenia angielskie. Język polski jest moim ojczystym językiem, natomiast w języku angielskim porozumiewam się na codzień. W obecnym zawodzie tłumaczę prezentacje biznesowe z języka angielskiego na polski oraz z polskiego na angielski. Codziennością jest dla mnie rozmowa z biznesowym klientem w języku angielskim. Zależy mi na zdobyciu większego doświadczenia, gwarantuję pełen profesjonalizm, terminowość.

avatar icon

Szanowni Państwo! Miło mi powitać Państwa na stronach internetowych mojej firmy. Nazywam się Marek Juszkiewicz, jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego wpisanym na listę tłumaczy przysięgłych z dniem 1 czerwca 2005 pod numerem TP/510/05. Firma Biuro Tłumaczeń Marek Juszkiewicz działa na rynku od 2004 roku. W tym okresie z moich usług skorzystało wiele firm, instytucji i osób prywatnych. Wykonuję tłumaczenia ustne i pisemne. Na swoim koncie posiadam liczne tłumaczenia dokumentów urzędowych, umów, korespondencji, dokumentów i wyroków sądowych oraz wiele tekstów z innych dziedzin. Zapewniam profesjonalne i terminowe wykonanie tłumaczeń, wysoką jakość przekładu, poufność otrzymanych materiałów.łumaczenia pisemne: • dokumentów

avatar icon

LMO Trade

 • Gdańsk

Centrum Językowe TEXT - Tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia konferencyjne, kursy językowe

 • Gdańsk

Nowoczesne, profesjonalne centrum językowe zajmujące się nauczaniem języków obcych (język angielski, niemiecki, włoski, francuski, w przypadku specjalnych potrzeb również dodatkowa oferta) oraz oferujące kompleksowe usługi tłumaczeń, weryfikacji i uwierzytelniania tekstów w ponad 20 językach oraz tłumaczenia ustne po uzgodnieniu warunków na terenie całej Polski (teksty), jak również obsługę językową konferencji, szkoleń i spotkań. Partner instytucji europejskich w dziedzinie tłumaczeń.

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

Akon

 • Gdańsk

Maja czech

 • Gdańsk

Na co dzień pracuję jako dziennikarka prasowa. Zajmuję się copywritingiem, edycją tekstu i dostosowaniem treści pod wymagania SEO. Posiadam tytuł licencjata translatoryki na kierunku Filologia Angielska oraz tytuł magistra reklamy i PR na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna.

Suchodolski Zbigniew, mgr. Tłumacz przysięgły jęz. litewskiego, tłumaczenia jęz. łotewskiego, estońskiego

 • Gdańsk

Biuro tłumaczeń Baltic Partner

avatar icon

Emilia Filipiak

 • Gdańsk

avatar icon

Dawid Czajkowski

 • Gdańsk

avatar icon

Aleksandra Rupińska

 • Gdańsk

avatar icon

Monika Rojek

 • Gdańsk

avatar icon

Aleksandra Rzepkowska

 • Gdańsk

avatar icon

Mateusz Owak

 • Gdańsk

Gdański Dom Reklamy

 • Gdańsk

Druk offsetowy, fleksograficzny, sitodruk, tamponodruk.

avatar icon

avatar icon

avatar icon

Centrum Języków Obcych Star

 • Gdańsk

avatar icon

Daniel Pro

 • Gdańsk

Ranking Tłumaczy Symultanicznych w Gdańsku obejmuje również takie miejscowości jak Borkowo, Kowale, Leźno, Otomin, Czaple.