Sprawy procesowe Poznań - Najlepsi w 2021

Kancelarie specjalizujące się w Sprawach Procesowych w Poznaniu, 2021

45 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Sprawy procesowe Poznań - Ranking Najlepsi 2021

Sprawy procesowe Poznań
Skot K.

Bardzo konkretna i miła pani mecenas udzieliła mi szczegółowych informacji, przedstawiła różne opcje rozwiązania problemu, nie obiecywała, że na pewno wygramy, powiedziała też o ryzyku niepowodzenia. Podoba mi się zaangażowanie w moją sprawę i dobry kontakt, jak dzwonię to pamięta szczegóły sprawy. Ja jestem zadowolona i myślę, że mogę polecić.

Więcej Specjalistów od Spraw Procesowych z Poznania

Artur B.

Polecam panią mecenas w sprawach rozwodowych, uzyskałem w sądzie wszystko, na czym mi zależało dzięki wiedzy i kompetencji pani adwokat.

KO JONES sp. z o. o.

Radca Prawny Arkadiusz Wawrzyniak wielokrotnie reprezentował moją firmę w postępowaniach przed sądami powszechnymi, wykazując się przy tym najwyższym profesjonalizmem, doświadczeniem, terminowością i skutecznością. Pan Mecenas posiada bardzo dużą wiedzę w dziedzinach prawa przewozowego oraz prawa cywilnego i procedury cywilnej Best of the Best no. 1

 • Oferteo.pl
 • Dragon Daniel Dybizbański

  Bardzo fachowa pomoc, ponadto przemiłe i profesjonalne podejście do klienta. Ogromne zaangażowanie w prowadzoną sprawę. Polecam Panią Adwokat.

  Magdalena M.

  Kancelaria bardzo profesjonalna, rzetelnie podchodzi do sprawy. Na bieżąco o wszystkim informuje i tłumaczy. Mają bardzo dużą wiedzę prawną. Z czystym sumieniem polecam.

  Paula G.

  Świetne poprowadzenie mojej sprawy rozwodowej - dzięki Pani Karolinie uzyskałam rozwód na pierwszej rozprawie.

  Dołącz do naszych Specjalistów od Spraw Procesowych w Poznaniu

  Działasz na rynku jako Specjalista od Spraw Procesowych i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

  Sławomir B.

  Współpraca z Kancelarią Pani Ewy rozpoczęła się od szczegółowego rozpoznania, gatunkowo ciężkiej sprawy. Już następnego dnia otrzymałem dwa możliwe scenariusze rozwiązania problemu. Dopracowane dokładnie i rzetelnie. W rezultacie sprawa wygrana! Pełen profesjonalizm i opanowanie. Polecam.

  Paweł W.

  Bardzo dobrze zrealizowana usługa, konkretne i indywidualne podejście do klienta dodatkowo poparte doświadczeniem i ogromna wiedzą, polecam.

  A&M Anita Gubała, Magdalena Dobierzyńska S.C.

  Polecam Kancelarię Rachunkowo-Prawną INFI. Pani Ewelina Sobieska rzetelnie wykonuje swoją pracę. Zawsze służy pomocą i odbiera telefony nawet po godzinach pracy jeżeli pojawia się pilna sprawa. Służy wsparciem i przygotowuje niezbędne dokumenty potrzebne w procesie rejestracji firmy oraz pomaga załatwić formalności urzędowe. Wywiązuje się z obsługi klienta, dając poczucie bezpieczeństwa dla przedsiębiorcy.

  Ariel S.

  Szerokie spektrum oferowanych usług, dyspozycyjność oraz świetne zrozumienie klienta to cechy charakterystyczne kancelarii oraz mecenasa Plewińskiego. Specjalista prawa karnego i cywilnego, który podejmie się nawet najtrudniejszych spraw. Zawsze na czas, zawsze przygotowany, na taka jakość warto przeznaczyć każde środki.

  Piotr C.

  Z mec. Maciejem współpracuję od wielu lat w różnych sprawach i wszystkim polecam usługi Pana Mecenasa. Profesjonalizm, bardzo duża wiedza prawnicza, skuteczność, komunikatywność i umiejętność wczucia się w potrzeby klienta.

  Kancelaria Adwokacka Natalia Hebel

  • Poznań
  Sylwia P.

  Polecam z czystym sumieniem kancelarię. Indywidualne podejście do klienta, rzyczliwość i sumienność oraz szeroki zakres świadczonych usług prawnych zachęciło mnie do wybrania tej a nie innej kancelarii i co najważniejsze mają konkurencyjne niskie ceny usług w przeciwieństwie do innych kancelarii świadczących te same usługi bardzo polecam. Z całą pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług i porad tej kancelarii tym bardziej że moja sprawa została rozpatrzona pozytywnie,a wygraną to największa nagroda i satysfakcja.

  Rymarowicz Joanna Radca Prawny

  • Poznań
  Joanna M.

  Fachowa i szeroka wiedza na najwyższym poziomie. Pani Joanno dziękuję jeszcze raz za profesjonalnie przeprowadzoną moją niełatwą sprawę. Znajomi polecili mi Pani usługi i jestem bardzo zadowolona tak samo jak oni. Będę polecać dalej, ponieważ takich radców prawnych jak Pani nie spotyka się często ( a już z kilkoma miałam przyjemność). Polecam !!!

  Kancelaria Adwokacka Jakub Elegańczyk

  • Poznań
  Iwona Z.

  Rzetelność wykonywanej pracy jak i stały kontakt. Informowanie na bieżąco o każdym kolejnym kroku w sprawie.

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Wajs

  • Poznań
  Bartosz B.

  Miła i uprzejma, młoda i ambitna, inteligenta i kreatywna, pogodna i uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do klienta i prowadzonej sprawy. Pierwsza gwiazdka należy się za kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy, niezależnie od pory dnia, czy to rano czy to wieczór, zawsze dobra komunikacja, na każde zadane pytanie, zawsze szybka i szczegółowa odpowiedz. Druga gwiazdka za sumienną i skrupulatną analizę wszystkich złożonych przeze mnie dokumentów dotyczących sprawy, pismo procesowe napisane z najwyższą starannością, z dbałością o każdy drobiazg. Trzecia za przygotowanie do nadchodzącej sprawy, za zaopatrzenie mnie w harmonijne nastawienie, za wsparcie dające spokój i równowagę. Czwarta za sprawę, za skuteczność i zaangażowanie, za

  Michał Burtowy - Adwokat

  • Poznań
  Paweł B.

  Świeże i niesztampowe podejście do sprawy. Rzetelność i profesjonalizm kancelarii moim zdaniem nie do podważenia. Polecam.

  Adwokat Joanna Woźniak Kancelaria Adwokacka

  • Poznań
  Błażej K.

  Pani Mecenas to bardzo konkretna i rzeczowa osoba. Jej największym atutem jest duża wyrozumiałość dla klienta, uczciwe przedstawienie tego jak sprawa wygląda pod kątem prawnym oraz stanowczość w kontaktach z drugą stroną i sądem. Powierzona jej sprawa cywilna zakończyła się pełnym sukcesem, tak samo jak sprawa karna i rodzinna dwóch znajomych mi osób, którym poleciłem adwokat Joannę Woźniak. Wszystkim innym również szczerze polecam!

  Kancelaria Adwokacka Krzysztof Kowalski

  • Poznań
  Maria B.

  Mieszkam za granicą, potrzebowałam pomocy prawnej w Polsce i jak się okazało, także osoby prawnie reprezentującej mnie Pan Mecenas odpowiedział się od razu na nasze ogłoszenie. Szybko, fachowo i drobiazgowo zajął się moją sprawa. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Mogę szczerze polecić usługi tej kancelarii.

  Kancelaria Adwokacka Remigiusz Sobieski

  • Poznań
  Krzysztof R.

  MSP Sobieski Spychała Adwokaci i Partnerzy Spółka partnerska prowadzi sprawną i rzetelną obsługę prawną przedsiębiorców, w tym spółek prawa handlowego. Adwokat Remigiusz Sobieski specjalizuje się w prawie pracy i w sprawach gospodarczych.. W zespole Kancelarii jest doradca podatkowy, pomagamy w wyborze odpowiedniej formy opodatkowania z uwzględnieniem zasad prawa Unii Europejskiej. Prowadzimy sprawy legalizacji pobytu cudzoziemców w Polsce. Celem działalności Kancelarii jest zapewnienie skutecznej ochrony prawnej Klientom przed sądem, tworzeniu umów i prowadzeniu działalności gospodarczej. Więcej o naszej działalności można dowiedzieć się na stronach internetowych: https://www.infi.com.pl oraz https://www.msplegal.pl/

  Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Kowalczyk

  • Poznań
  Agnieszka S.

  Bardzo miła atmosfera Pełen profesjonalizm, szybkie i skuteczne działanie Polecam tego prawnika, osoba bardzo kompetentna i życzliwa.

  Ochrona Danych RODO Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Bernackiej

  • Poznań
  Rp2 Sp zoo

  Polecam, wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo.

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Plewińska

  • Poznań
  Katarzyna N.

  Polecam. Dzisiaj w końcu zakończyliśmy sprawę o Zachowek. Dopiero po apelacji Pani Adwokat sad przyznał nam Zachowek. Adwokat skuteczna. Cały czas nas uspokajała.

  Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Rohloff

  • Poznań
  Paweł W.

  Pani Iwona bardzo profesjonalnie podchodzi do sprawy którą się powierza do samego końca. Podoba mi się jak bardzo szybko odpowiada na Gmail lub na kontakt telefoniczny. Bardzo polecam panią Iwonę jest super osobą i świetnym Prawnikiem.

  Kancelaria Prawna Konrad Strauss

  • Poznań
  Robert M.

  Bardzo dobra obsługa. Duża wiedza, cierpliwość, zrozumienie i dobra wola. Dziękuję.

  BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ POZNAŃ

  • Poznań
  Mateusz J.

  Usługi prawne świadczone przez kancelarie Business Advice należy ocenić wzorowo. Bezproblemowy kontakt, doradztwo na najwyższym poziomie i przede wszystkim przystępne ceny usług.

  Kancelaria Adwokacka Czarosław Leszczyński Adwokat

  • Poznań
  Cezary M.

  Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Uzyskałem wyczerpujące informacje na temat mojej sprawy. Bardzo pewny i doświadczony w bataliach sądowych.

  Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Siekacz

  • Poznań
  Kamil S.

  Z usługi skorzystałem już dawno temu, ale jestem zadowolony. Współpraca sprawna, bez wydłużania i niepotrzebnych kosztów. Umowa, którą dla mnie przygotowano, znakomicie się sprawdziła. Dziękuję i pozdrawiam.

  Kancelaria Adwokacka adwokat Marta Ruszkiewicz

  • Poznań
  Katarzyna W.

  Szczerze polecam Panią Mecenas, szybko i rzetelnie rozwiała moje objawy podczas porady prawnej!

  Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Kunter

  • Poznań
  Maciej J.

  Profesjonalna obsługa, a co za tym idzie, niespotykane dotąd przeze mnie zaangażowanie w sprawę. Serdecznie polecam. M. Jankowski.

  Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Pietrzak

  • Poznań
  Wiesław Ł.

  Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Pietrzak jest kancelarią prawa pracy i ubezpieczeń społecznych posiada już ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu klientów indywidualnych oraz dużych przedsiębiorców. Oferujemy szybkie terminy wykonania zleceń, w oparciu o wiedzę doświadczonych praktyków prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, ale również doradców podatkowych i samodzielnych księgowych. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe wykonywanych zleceń. Zapraszamy do kontaktu.

  Radca prawny Joanna Pazderska

  • Poznań
  Sławomir S.

  Pani mecenas Joanna jest świetnym fachowcem. Kompetentna, słuchającą klienta, rozumiejąca problematykę zagadnienia i przede wszystkim bardzo zaangażowana. Współpraca układa się zawsze wzorowo, z czystym sumieniem polecam!

  Kancelaria Adwokacka

  • Poznań
  Pan M.

  Adwokat z doświadczeniem. Dzięki zaangażowaniu, doświadczeniu i wiedzy Pani mecenas moja sprawa została szybko przeprowadzona Zawsze gotowa do udzielenia informacji, kontaktowa i przygotowana. Obsługa prawna na najwyższym poziomie.

  Kancelaria Odszkodowawcza MERCES

  • Poznań
  Katarzyna Ł.

  Bardzo profesjonalna obsługa, pomoc. Serdecznie polecam współpracę z Panem Mecenasem - pełne zaangażowanie, Pan Mecenas pomógł mi wygrać sprawę, dzięki poleceniu pomógł również mojej rodzinie.

  Michał Jan Pełechaty Kancelaria Adwokacka

  • Poznań
  Edris N.

  Amazing experience, took his time to listen and also added points to be used for the case. Passionately defends you in the court of law. Niesamowite doświadczenie, poświęcił swój czas, aby słuchać, a także dodał punkty, które mają być wykorzystane do sprawy. Z pasją broni Cię w sądzie.

  Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusz Nawrocki

  • Poznań
  Jacek M.

  Profesjonalna i rzetelna kancelaria. Prowadzi wszystkie moje sprawy biznesowe. Nigdy nie mam problemu z kontaktem. Zawsze rzetelni i terminowi. A do tego maja jasne zasady wyceniania usług. Bardzo pomocni przy windykacji należności

  H&P Kancelaria Prawna Piotr Hedrych

  • Poznań
  PBT sp.zo.o

  Polecam kancelarie i Pana Piotra podejście indywidualne do potrzeb klienta, pełen profesjonalizm.

  Grupa Borcano Sp.z o.o.

  • Poznań
  Piotr G.

  Mieliśmy ogromny problem z pozbyciem się z mieszkania lokatorów, którzy z premedytacją nie chcieli opuścić lokalu, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Interwencja Pana Jankowiaka sprawiła, że szybko opuścili mieszkanie. Pan Jankowiak wykazał się pełnym profesjonalizmem, taktem, wrażliwością i kierował się naszym dobrem. Gorąco polecamy.

  Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Jasińska-Colasanti

  • Poznań

  Jesteśmy na rynku od 2009 roku. Nasza specjalność to sprawy rodzinne: rozwód, opieka nad dzieckiem (powierzenie, ograniczenie, pozbawienie władzy rodzicielskiej), sprawy alimentacyjne, sprawy z zakresu nieruchomości, podziały majątków, sprawy spadkowe oraz obsługa prawna przedsiębiorstw (jednoosobowych oraz spółek)., na terenie Poznań i powiat poznański.

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Jesiołowski

  • Poznań

  Klienci naszej kancelarii są bardzo zróżnicowani. Adwokat udziela fachowej pomocy w rozwiązaniu problemów prawnych, dostosowując swoje usługi do indywidualnych potrzeb zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Specjalizacją kancelarii jest również szeroko rozumiany marketing sieciowy – pomoc realizowana w tym zakresie obejmuje m.in. rozwiązywanie problemów prawnych członków struktur marketingu sieciowego (MLM), którzy tworzą nowoczesny segment przedsiębiorców w Polsce. W ramach stałej i doraźnej współpracy adwokat prowadzi również mediacje gospodarcze, dążąc tym

  PORAJ Kancelaria Prawno-Patentowa

  • Poznań

  PORAJ Kancelaria Prawno-Patentowa specjalizuje się w ochronie własności intelektualnej. Oferuje szeroki zakres usług, wśród których dostępna jest między innymi rejestracja wzoru przemysłowego, wycena znaku towarowego i przeniesienie praw autorskich. Zespół doświadczonych ekspertów służy radą w wielu różnych sytuacjach. Jak zastrzec znak logo? Jak powinna wyglądać ochrona wzoru przemysłowego? Kancelaria rzecznika patentowego odpowiada między innymi na te pytania. Każdy klient traktowany jest w sposób indywidualny, a każda sprawa podlega szczegółowej analizie. Pracownicy kancelarii z dużym zaangażowaniem śledzą zmiany na rynku i wspierają klientów z różnych dziedzin. Niezwykle ważne jest nie tylko śledzenie aktualnych przepisów, ale też

  Kancelaria Radcy Prawnego Michalina Owsińska

  • Poznań

  Nazywam się Michalina Owsińska, z wykształcenia jestem prawnikiem – radcą prawnym. W mojej pracy zawodowej największą satysfakcję sprawia mi pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, poszkodowanym w wyniku zdarzeń losowych a także osobom poszkodowanym w wyniku błędów medycznych. Starając się świadczyć pomoc na najwyższym poziom, nieustannie dokształcam się. Po ukończeniu studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, odbyłam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu a następnie podjęłam Studia Podyplomowe w zakresie Prawa Medycznego na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Na co dzień świadczę także usługi prawne na rzecz przedsiębiorców, w

  Instytut Mediacji i Negocjacji Karolina Amissah-Pszczółkowska

  • Poznań

  Głównym filarem działalności Instytutu Mediacji i Negocjacji w Poznaniu jest wyjaśnianie konfliktów. Zajmujemy się mediacjami spadkowymi, małżeńskimi, ale również rozwiązujemy spory pracownicze, gospodarcze i cywilne. Umiejętności, kompetencje i doświadczenie mediatora są niezwykle istotne podczas mediacji. Dowodem tego jest obecność na liście stałych mediatorów, prowadzonej przez Prezesa Sądu Okręgowego w Poznaniu i w Warszawie. Prowadzimy także negocjacje w języku polskim i angielskim.

  Kancelaria Radców Prawnych lidia matecka.Izabela Sienicka-Paryzek s.c.

  • Poznań

  Shwvvs

  • Poznań

  Julia Kraszewska

  • Poznań

  Ranking Specjalistów od Spraw Procesowych obejmuje również takie miejscowości jak: Poznań, Skórzewo. więcej...
  Co jest przedmiotem sprawy?