Sprawy procesowe Poznań - Najlepsi w 2022

Kancelarie specjalizujące się w Sprawach Procesowych w Poznaniu, 2022

195 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 195 firm
w kategorii Sprawy procesowe

Sprawy procesowe Poznań
Piotrek Z.

Oceniam pracę Pani profesor bardzo pozytywnie, zasady naszej współpracy były od początku jasne. Zostałem również rewelacyjnie przygotowany do naszej rozprawy sądowej.

5.0 (122 opinie)
KO JONES sp. z o. o.

Radca Prawny Arkadiusz Wawrzyniak wielokrotnie reprezentował moją firmę w postępowaniach przed sądami powszechnymi, wykazując się przy tym najwyższym profesjonalizmem, doświadczeniem, terminowością i skutecznością. Pan Mecenas posiada bardzo dużą wiedzę w dziedzinach prawa przewozowego oraz prawa cywilnego i procedury cywilnej Best of the Best no. 1

5.0 (49 opinii)
Jan D.

Pani Mecenas pomogła mi uregulować kontakty z dziećmi. Jestem Pani bardzo wdzięczny za pomoc. Dziękuję i pozdrawiam.

5.0 (20 opinii)
FNK

Pani Mecenas wykazała się wszechstronną wiedzą i kompetencją podczas Due diligence przedmiotowej nieruchomości. Pani Angelika sprawiła, że cały proces zakupu nieruchomości przebiegał w poczuciu dużego bezpieczeństwa i pomocy na każdym kroku. Polecam Panią Mecenas.

5.0 (37 opinii)
A&M Anita Gubała, Magdalena Dobierzyńska S.C.

Polecam Kancelarię Rachunkowo-Prawną INFI. Pani Ewelina Sobieska rzetelnie wykonuje swoją pracę. Zawsze służy pomocą i odbiera telefony nawet po godzinach pracy jeżeli pojawia się pilna sprawa. Służy wsparciem i przygotowuje niezbędne dokumenty potrzebne w procesie rejestracji firmy oraz pomaga załatwić formalności urzędowe. Wywiązuje się z obsługi klienta, dając poczucie bezpieczeństwa dla przedsiębiorcy.

5.0 (3 opinie)

Dołącz do naszych Specjalistów od Spraw Procesowych w Poznaniu

Działasz na rynku jako Specjalista od Spraw Procesowych i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Ariel S.

Szerokie spektrum oferowanych usług, dyspozycyjność oraz świetne zrozumienie klienta to cechy charakterystyczne kancelarii oraz mecenasa Plewińskiego. Specjalista prawa karnego i cywilnego, który podejmie się nawet najtrudniejszych spraw. Zawsze na czas, zawsze przygotowany, na taka jakość warto przeznaczyć każde środki.

5.0 (5 opinii)
Zuzanna B.

Polecam bardzo! Od pierwszego kontaktu z p.Kasia pełen profesjonalizm,pomimo różnicy czasu 7 godz. Skuteczność,szybkość działania i wielka życzliwość.

4.72 (99 opinii)
Bartosz B.

Miła i uprzejma, młoda i ambitna, inteligenta i kreatywna, pogodna i uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do klienta i prowadzonej sprawy. Pierwsza gwiazdka należy się za kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy, niezależnie od pory dnia, czy to rano czy to wieczór, zawsze dobra komunikacja, na każde zadane pytanie, zawsze szybka i szczegółowa odpowiedz. Druga gwiazdka za sumienną i skrupulatną analizę wszystkich złożonych przeze mnie dokumentów dotyczących sprawy, pismo procesowe napisane z najwyższą starannością, z dbałością o każdy drobiazg. Trzecia za przygotowanie do nadchodzącej sprawy, za zaopatrzenie mnie w harmonijne nastawienie, za wsparcie dające spokój i równowagę. Czwarta za sprawę, za skuteczność i zaangażowanie, za

5.0 (6 opinii)
Dariusz D.

Bardzo jestem zadowolony z pracy pani Mecenas dobra współpraca, oraz szybkie załatwienie sprawy. Polecam kancelarię pani Mecenas i dziękuję bardzo za prowadzenie mojej sprawy.

5.0 (23 opinie)
Sylwia P.

Polecam z czystym sumieniem kancelarię. Indywidualne podejście do klienta, rzyczliwość i sumienność oraz szeroki zakres świadczonych usług prawnych zachęciło mnie do wybrania tej a nie innej kancelarii i co najważniejsze mają konkurencyjne niskie ceny usług w przeciwieństwie do innych kancelarii świadczących te same usługi bardzo polecam. Z całą pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług i porad tej kancelarii tym bardziej że moja sprawa została rozpatrzona pozytywnie,a wygraną to największa nagroda i satysfakcja.

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Kołodziejczyk

 • Poznań
Paulina M.

Pan Mecenas bardzo profesjonalnie i rzetelnie podszedł do mojej sprawy. W sposób sumienny i uprzejmy przygotował mnie do przesłuchania i zadbał o sprawny przebieg sprawy, która zakończyła się sukcesem.

5.0 (7 opinii)

Michał Burtowy - Adwokat

 • Poznań
Paweł B.

Świeże i niesztampowe podejście do sprawy. Rzetelność i profesjonalizm kancelarii moim zdaniem nie do podważenia. Polecam.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Adwokacka Jakub Elegańczyk

 • Poznań
Grażyna S.

Porada prawna, uzyskałam wyczerpującą odpowiedz na wszystkie zadane pytania, pełen profesjonalizm, oraz zaangażowanie. Ogromna wiedza, polecam.

5.0 (28 opinii)

Kancelaria Adwokacka Remigiusz Sobieski

 • Poznań
Krzysztof R.

MSP Sobieski Spychała Adwokaci i Partnerzy Spółka partnerska prowadzi sprawną i rzetelną obsługę prawną przedsiębiorców, w tym spółek prawa handlowego. Adwokat Remigiusz Sobieski specjalizuje się w prawie pracy i w sprawach gospodarczych.. W zespole Kancelarii jest doradca podatkowy, pomagamy w wyborze odpowiedniej formy opodatkowania z uwzględnieniem zasad prawa Unii Europejskiej. Prowadzimy sprawy legalizacji pobytu cudzoziemców w Polsce. Celem działalności Kancelarii jest zapewnienie skutecznej ochrony prawnej Klientom przed sądem, tworzeniu umów i prowadzeniu działalności gospodarczej. Więcej o naszej działalności można dowiedzieć się na stronach internetowych: https://www.infi.com.pl oraz https://www.msplegal.pl/

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Kowalski

 • Poznań
Przemysław B.

Konkretne, profesjonalne i rzeczowe podejście do sprawy cechuje Pana mecenasa od pierwszego kontaktu z klientem aż do jej finału. W tym przypadku sprawa rozwodowa zakończyła się na jednej półgodzinnej rozprawie - tak jak mecenas przewidywał. To nie tylko świetny prawnik, ale także porządny, dobry człowiek, któremu można zaufać. Polecam.

5.0 (19 opinii)

Kancelaria Adwokacka Czarosław Leszczyński Adwokat

 • Poznań
Cezary M.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Uzyskałem wyczerpujące informacje na temat mojej sprawy. Bardzo pewny i doświadczony w bataliach sądowych.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Siekacz

 • Poznań
Kamil S.

Z usługi skorzystałem już dawno temu, ale jestem zadowolony. Współpraca sprawna, bez wydłużania i niepotrzebnych kosztów. Umowa, którą dla mnie przygotowano, znakomicie się sprawdziła. Dziękuję i pozdrawiam.

5.0 (9 opinii)

Kancelaria Adwokacka adwokat Marta Ruszkiewicz

 • Poznań
Katarzyna W.

Szczerze polecam Panią Mecenas, szybko i rzetelnie rozwiała moje objawy podczas porady prawnej!

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Magdalena Łazanowska-Majcher

 • Poznań
Karol Ż.

Doskonała znajomość prawa perfekcyjne przygotowanie duże doświadczenie i zimna krew. Polecam z czystym sumieniem.

5.0 (6 opinii)

Michał Jan Pełechaty Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
Edris N.

Amazing experience, took his time to listen and also added points to be used for the case. Passionately defends you in the court of law. Niesamowite doświadczenie, poświęcił swój czas, aby słuchać, a także dodał punkty, które mają być wykorzystane do sprawy. Z pasją broni Cię w sądzie.

5.0 (5 opinii)

KANCELARIA ADWOKACKA PAULINA SKONIECZNA-MASTERNAK

 • Poznań
Skot K.

Bardzo konkretna i miła pani mecenas udzieliła mi szczegółowych informacji, przedstawiła różne opcje rozwiązania problemu, nie obiecywała, że na pewno wygramy, powiedziała też o ryzyku niepowodzenia. Podoba mi się zaangażowanie w moją sprawę i dobry kontakt, jak dzwonię to pamięta szczegóły sprawy. Ja jestem zadowolona i myślę, że mogę polecić.

5.0 (2 opinie)

Adwokat Karolina Bajtek Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
Magda K.

Pani Mecenas udzieliła mi rzeczowej i pomocnej porady prawnej, profesjonalistka z bardzo dobrym podejściem do człowieka. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nie ocenia nikogo - jest cierpliwa, racjonalnie tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona z usługi Pani Mecenas. Polecam i na pewno jeszcze skorzystam.

5.0 (40 opinii)

Stachowiak Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
Karolina M.

Pan Mecenas profesjonalnie poprowadził moją sprawę o ziemię po rodzicach. Wcześniej sprawa toczyła się kilka lat bez efektów, ale dzięki podjętym działaniom udało się uzyskać należny nam udział i nie daliśmy się oszukać. Pracownicy kancelarii prezentują wysoki poziom merytoryczny, działają szybko i co najważniejsze pozostawali z nami w stałym kontakcie, dzięki czemu wiedzieliśmy co dzieje się w sprawie i czego możemy się spodziewać w sadzie. Polecam!

5.0 (9 opinii)

Kancelaria Adwokacka Agata Koschel-Sturzbecher

 • Poznań
Łukasz K.

Naprawdę pomocna i bardzo miła. Pani Agata zapewniła doskonałą obsługę, wykazując się profesjonalizmem i dużą dbałością o wszystkie szczegóły mojej umowy z deweloperem. Odpowiadała na moje liczne pytania podczas porady prawnej doradczej.

5.0 (27 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Bartosz Chudziński

 • Poznań
Wojciech Kałużny Software Solutions

Pan Mecenas jest jednym z najlepszych prawników z którymi współpracowałem, zawsze profesjonalnie przygotowany, potrafi przedstawić możliwości działania i zaplanować odpowiednią strategię. W żadnej sprawie nie zawiódł, od doradztwa prawnego w biznesie po prawo rodzinne i drobne sprawy. Na sali sądowej nie chciałbym mieć nikogo innego w swoim narożniku!

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Gawrońska-Wisła

 • Poznań
Sławomir B.

Współpraca z Kancelarią Pani Ewy rozpoczęła się od szczegółowego rozpoznania, gatunkowo ciężkiej sprawy. Już następnego dnia otrzymałem dwa możliwe scenariusze rozwiązania problemu. Dopracowane dokładnie i rzetelnie. W rezultacie sprawa wygrana! Pełen profesjonalizm i opanowanie. Polecam.

5.0 (7 opinii)

KDP Biuro Rachunkowe

 • Poznań
Azuryt Sp z O.o. Jotinvest Sp z O.o.

Pełen profesjonalizm, rzetelność, słowność i wiedza. Rozpoczynamy współpracę i jestem spokojny o jej przebieg. Polecam.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Szwejda

 • Poznań
Piotr C.

Z mec. Maciejem współpracuję od wielu lat w różnych sprawach i wszystkim polecam usługi Pana Mecenasa. Profesjonalizm, bardzo duża wiedza prawnicza, skuteczność, komunikatywność i umiejętność wczucia się w potrzeby klienta.

5.0 (10 opinii)

Rymarowicz Joanna Radca Prawny

 • Poznań
Joanna M.

Fachowa i szeroka wiedza na najwyższym poziomie. Pani Joanno dziękuję jeszcze raz za profesjonalnie przeprowadzoną moją niełatwą sprawę. Znajomi polecili mi Pani usługi i jestem bardzo zadowolona tak samo jak oni. Będę polecać dalej, ponieważ takich radców prawnych jak Pani nie spotyka się często ( a już z kilkoma miałam przyjemność). Polecam !!!

5.0 (8 opinii)

Kowalak Jędrzejewska i Partnerzy Kancelaria Prawna

 • Poznań
Arkadiusz K.

Profesjonalne podejście do sprawy, szeroka wiedza, pełne zaangażowanie oraz dyspozycyjność. Wysoki poziom wiedzy prawnej oraz umiejętność łączenia przepisów prawa ze specyfiką prowadzenia biznesu w Polsce. Polecam!

5.0 (29 opinii)

Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska

 • Poznań
Dawid J.

Jestem zadowolony z usług Pani Mecenas - szybkie rozpoznanie sprawy oraz przygotowanie odpowiedzi na pozew, dobry kontakt, dobre wsparcie w negocjacjach poprzedzających rozprawę oraz reprezentacja w sądzie. Zakończenie procesu zgodne z moimi oczekiwaniami. Dziękuję i polecam.

5.0 (101 opinii)

Ochrona Danych RODO Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Bernackiej

 • Poznań
Rp2 Sp zoo

Polecam, wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Pomocy Dłużnikom

 • Poznań
Piotr S.

Ta kancelaria po prostu działa cuda mam długi a potrafią umorzyć takie długi wysokie ze tj. szok dla mnie dlatego polecam tą kancelarie z całego serca wiedza co robią dzięki tej kancelarii nie mam żadnych komorników umorzyli mi długi w alior banku chwilówki i kredyt w parabanku są extra i kontakt z Kancelaria jest nieprzerwany czy to telefoniczny czy też mailowy w skali od 1 do 10 to stawiam ponad 10.

5.0 (14 opinii)

Kancelaria Adwokacka Bartosz Mroczyński

 • Poznań
Adrian Z.

Miałem wielkie obawy, by zaufać jakiemuś prawnikowi (sprawa rozwodowa). Pan Bartosz podszedł do sprawy wyjątkowo po ludzku (jak na środowisko prawników), dodatkowo wszystko wytłumaczył w prostych słowach; zawsze był pod telefonem podczas trwania batalii sądowej, (a to ponad dwa lata). Uczciwy i sumienny, bardzo polecam.

5.0 (2 opinie)

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO STEFANIA MIARZYŃSKA

 • Poznań
Agata O.

Jestem bardzo zadowolona z Pani usługi. Bardzo wyczerpujące odpowiedzi, z każdym detalem. Szybki kontakt oraz szybkie odpowiedzi na moje pytania. Super pokierowanie sprawy w taki sposób, że udało mi się moją sprawę rozwiązać w pozytywny dla mnie sposób. Polecam jak najbardziej i dziękuje Pani Stefanio!

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Adwokacka Anna Raburska

 • Poznań
Krystian S.

Bardzo dobry adwokat. Miałem u niej sprawę z byłą zoną o rozdzielenie majątku. Niezwykłe podejście do klienta, życzliwa i empatyczna.

5.0 (14 opinii)

Monika Goińska-Roszyk radca prawny mediator

 • Poznań
Julia D.

Polecam osobom, które cenią sobie, jak cena idzie w parze z dobrą jakością.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Maciej Spławski

 • Poznań
Mateusz W.

Pan Maciej niezwykle profesjonalnie i rzeczowo podszedł do mojego problemu. Sprawnie znalazł sensowne rozwiązanie i doprowadził sprawę do szczęśliwego końca. Rzetelne informacje na każdym etapie współpracy i bardzo sumienne potraktowanie tematu pozwalają mi z czystym sumieniem polecić Pana Mecenasa.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Marta Waplak

 • Poznań
Pani

Podobała mi się okazana podczas rozmowy opinia, a także empatia, oraz terminowość. Bardzo dziękuję.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski

 • Poznań
Paweł W.

Bardzo dobrze zrealizowana usługa, konkretne i indywidualne podejście do klienta dodatkowo poparte doświadczeniem i ogromna wiedzą, polecam.

5.0 (8 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Kowalczyk

 • Poznań
Agnieszka S.

Bardzo miła atmosfera Pełen profesjonalizm, szybkie i skuteczne działanie Polecam tego prawnika, osoba bardzo kompetentna i życzliwa.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Toczyńska

 • Poznań
Dorota W.

Polecam, bardzo rzeczowa, kompetentna i wszechstronna opieka prawna (paragrafy, pisma i asysta w sądzie) zakończona sukcesem, spełnione oczekiwania z nawiązką. Przy tym prawo w wydaniu ludzkim i zrozumiałym. Dziękuję i polecam.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Adwokacka Maja Witkowska

 • Poznań
Stylowy Ogrodnik Damian Kustoń

Szczerze polecam, fachowe podejście do klienta, bardzo miła współpraca.

5.0 (1 opinia)

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ POZNAŃ

 • Poznań
Mateusz J.

Usługi prawne świadczone przez kancelarie Business Advice należy ocenić wzorowo. Bezproblemowy kontakt, doradztwo na najwyższym poziomie i przede wszystkim przystępne ceny usług.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Monika Małkowska - adwokat

 • Poznań
Maciej K.

Szybka, rzeczowa porada i sprawne działanie. Polecam.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Markiewicz

 • Poznań
Konrad J.

Bardzo chciałbym wyróżnić adwokata Pana Bartłomieja dlatego iż miałem Pana na sprawie karnej i jestem z niego bardzo zadowolony wie jak podchodzić do wszystkiego i polecam go dla ludzi którzy będą mieli problem w przyszłości, tak na marginesie oby było ich mniej, ale bardzo polecam wziąć sobie tego Pana jako obrońcę. Pozdrawiam.

5.0 (8 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Plewińska

 • Poznań
Katarzyna N.

Polecam. Dzisiaj w końcu zakończyliśmy sprawę o Zachowek. Dopiero po apelacji Pani Adwokat sad przyznał nam Zachowek. Adwokat skuteczna. Cały czas nas uspokajała.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Adwokacka Paulina Kąkolewska

 • Poznań
Natalia L.

Polecam Panią Mecenas z całego serca! Pomogła mi w najtrudniejszym etapie życia jakim był rozwód, jest osobom profesjonalną, mającą w sobie bardzo dużo empatii. Nasza współpraca zakończyła się sukcesem- rozwodem z orzeczeniem o winie byłego męża i korzystnym dla mnie podziałem majątku, również kontakty z dziećmi zostały ustalone tak jak wnioskowałam. Polecam serdecznie i bardzo dziękuję za pomoc.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Serafin

 • Poznań
Mateusz K.

Polecam, pełen profesjonalizm i skuteczność, zleciłem sprawę mojego kredytu w CHF, czekam na rozstrzygnięcie sądu.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Pietrzak

 • Poznań
Wiesław Ł.

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Pietrzak jest kancelarią prawa pracy i ubezpieczeń społecznych posiada już ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu klientów indywidualnych oraz dużych przedsiębiorców. Oferujemy szybkie terminy wykonania zleceń, w oparciu o wiedzę doświadczonych praktyków prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, ale również doradców podatkowych i samodzielnych księgowych. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe wykonywanych zleceń. Zapraszamy do kontaktu.

5.0 (1 opinia)
Ranking Specjalistów od Spraw Procesowych obejmuje również takie miejscowości jak: Poznań, Skórzewo. więcej...