Szkolenia prawnicze - Najlepsi w 2021

Firmy prowadzące Szkolenia Prawnicze, 2021

40 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 40 firm
w kategorii Szkolenia prawnicze

Szkolenia prawnicze
Fundacja na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego

Profesjonalna organizacja szkoleń, wiedza przekazywana w prosty, rzeczowy i jednocześnie aktywizujący uczestników sposób. Duże zaangażowanie i komunikatywność prowadzącego. Fundacja na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego.

Jezioro Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa - Szkolenia prawnicze Wrocław
Ewa G.

Kancelaria godna polecenia. Dzięki pomocy tej kancelarii, a zwłaszcza p.Łukasza moja sprawa rozwodowa zakończyła się orzeczeniem winy męża. Pełen profesjonalizm, empatyczne i życzliwe podejście do klienta.

Kancelaria Adwokacka Tomasz Wiliński - Szkolenia prawnicze Warszawa
Marta J.

Pełen profesjonalizm, dyskrecja, dbanie o jak najmniejsze konieczne angażowanie mnie w prowadzonych sprawach. Polecam znajomym i wszystkim, którzy liczą na profesjonalną obsługę Kancelarię Adwokacką Tomasz Wiliński :).

Grupa Szkoleniowa SOLBERG - Szkolenia prawnicze Strumień
Monika K.

Usługi szkoleniowe na najwyższym poziomie! Szkolenie przeprowadzone w sposób zachęcający do aktywnego działania. Na nudę nie można narzekać. Materiały szkoleniowe przygotowane ze staranną dokładnością. Polecam każdemu!

Cridea Consulting Ewa Wilczewska - Szkolenia prawnicze Prudnik
Grupa Infomax sp. z o.o. sp.k.

Współpraca z Panią Ewą przebiegła w bardzo miłej atmosferze oraz na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. W ramach usługi zrealizowane zostały szkolenia z zakresu Przedstawiciela handlowego, Zarządzania czasem i terytorium sprzedaży oraz Social media w marketingu i sprzedaży. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Ewę Wilczewską, jako trenera ww. obszarach.

Dołącz do naszych Specjalistów od Szkoleń Prawniczych

Działasz na rynku jako Specjalista od Szkoleń Prawniczych i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Prawna Meritum - Szkolenia prawnicze Poznań
Józef R.

Pani Katarzyna jest osobą bardzo sumienną, do zleconych spraw podchodzi profesjonalnie. Sprawy przekazane kancelarii Meritum mają swój bieg, dobry kontakt z biurem. Pracują tam osoby, które widać, że robią to co lubią, przykładają się, starają się. Kontakt bardzo miły i rzeczowy. Polecam!

Ośrodek Kształcenia Kursowego 2xTAK Wrocław - Szkolenia prawnicze Wrocław
Jarosław K.

Bardzo polecam. Świetny ośrodek, dobre ceny, podejście do kursanta, profesjonalna kadra.

CONCEPCION SP. Z O.O. - Szkolenia prawnicze Bydgoszcz
Dori Trans sp. z o. o.

Bardzo dobry wybór, kompleksowa obsługa na wysokim poziomie. Wiele lat mieliśmy zawsze zatrudnione księgowe i z perspektywy czasu żałujemy tego do dzisiaj. Decyzja zmiany na biuro rachunkowe była wymuszona, ale najlepsza, jaką podjęliśmy od dłuższego czasu. A wybór tego konkretnego biura uważam za trafny w 100%.

Kancelaria Radcy Prawnego dr Rafał R. Wasilewski - Szkolenia prawnicze Szczecin
Sebastian O.

Profesjonalna obsługa w moim przypadku w zakresie prawa cywilnego i ochrony konsumentów. Polecam.

Adwokat Poznań | Przemysław Plewiński - Szkolenia prawnicze Poznań
Ariel S.

Szerokie spektrum oferowanych usług, dyspozycyjność oraz świetne zrozumienie klienta to cechy charakterystyczne kancelarii oraz mecenasa Plewińskiego. Specjalista prawa karnego i cywilnego, który podejmie się nawet najtrudniejszych spraw. Zawsze na czas, zawsze przygotowany, na taka jakość warto przeznaczyć każde środki.

DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak - Szkolenia prawnicze Warszawa

DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak

 • Warszawa
Marzena J.

Rzetelne i profesjonalne podejście do sprawy. Bardzo dobry kontakt telefoniczny, jak i mailowy. Pan Michał rozwiał moje wątpliwości, a dodatkowo zwrócił uwagę na inne elementy, które były istotne w sprawie. Pomijając błyskawiczną odpowiedź na moje zapytanie, porada którą uzyskałam od DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak była darmowa.

Kancelaria Prawna Griffin - Szkolenia prawnicze Gdynia

Kancelaria Prawna Griffin

 • Gdynia
Bartłomiej B.

Czy coś mogło pójść lepiej? Z tą firmą poszło wszystko najlepiej. Sprawa z którą bujałem się od 4 lat załatwili w 3 miesiące. Świetni ludzie. Życzliwi, kompetentni. Bez podlizywania się - polecam

Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Szot - Szkolenia prawnicze Jaworzno

Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Szot

 • Jaworzno
Piotr R.

Miałem okazje 2 razy korzystać z usług Pana Darka, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta to jego domena, polecam z czystym sumieniem.

Lex-Pro Marcin Horemski - Szkolenia prawnicze Tarnowo Podgórne

Lex-Pro Marcin Horemski

 • Tarnowo Podgórne
Paweł N.

Usługa zrealizowana szybko i fachowo. Szybki kontakt i doskonałe rozpoznanie potrzeb. Polecam!

Kancelaria Prawna Adamczyk Mateusz Adamczyk - Szkolenia prawnicze Wrocław

Kancelaria Prawna Adamczyk Mateusz Adamczyk

 • Wrocław
Dawid A.

Pan Mateusz profesjonalny radca prawny!!! Człowiek z dużym doświadczeniem, oraz zainteresowaniem, człowiek który pomógł mi wyjść na prosto. Z pełnym szacunkiem mogę Państwu polecić Pana Mateusza!!! O. Każdej porze dnia znalazł dla mnie czas kiedy byłem załamany, rozmowy zawsze kończyły się u mnie namiastka uśmiechu na twarzy co dawało mi większą nadzieję na lepsze jutro. I jeszcze raz bardzo dziękuję za napisanie bardzo dobrego wniosku do Sądu i za wygranie sprawy

GPC Doradztwo Ekologiczne - Szkolenia prawnicze Świdnica

GPC Doradztwo Ekologiczne

 • Świdnica
Krzysztof C.

Doradztwo w zakresie fotowoltaiki, OZE, systemów grzewczych, ekologii, audyty energetyczne, audyty ekologiczne. Współpracujemy z najlepszymi w branży. Obsługujemy Klientów na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu.

Platforma Edukacji Prawnej - Szkolenia prawnicze Bydgoszcz

Platforma Edukacji Prawnej

 • Bydgoszcz

Platforma Edukacji Prawnej to firma zajmująca się wsparciem prawnym kierowanym do jednostek sektora publicznego oraz firm. Oferujemy sprawdzone szkolenia prawne, świadczymy usługi doradcze i audytorskie. Naszym nowym Klientom zapewniamy bezpieczeństwo prawne. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług. Nasz zespół tworzą specjaliści o potwierdzonej na rynku wiedzy, która poparta jest kilkunastoletnim doświadczeniem pracy zawodowej. W swoim zespole posiadamy prawników, psychologów, terapeutów oraz specjalistów z różnych obszarów prawa. SZKOLENIA Platforma Edukacji Prawnej świadczy kompleksowe usługi szkoleniowe. Adresatami naszych szkoleń były urzędy wojewódzkie, marszałkowskie, urzędy miast i gmin, jednostki sektora pomocy społecznej,

Checkbox Sp. z o.o. - Szkolenia prawnicze Łódź

Checkbox Sp. z o.o.

 • Łódź

Spółka świadczy usługi konsultingowe w zakresie compliance, prowadzi wdrożenia nowych wymagań, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, przygotowuje dokumentację, wykonuje również takie funkcję jak IOD - DPO dla każdego podmiotu, który poszukuje profesjonalnej opieki i wsparcia. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie http://www.checkbox.pl

Centrum Wiedzy Prawno-Podatkowej - Szkolenia prawnicze Warszawa

Centrum Wiedzy Prawno-Podatkowej

 • Warszawa

Centrum Wiedzy Prawno – Podatkowej Firma Szkoleniowo-Consultingowa w Warszawie zaprasza do udziału w kursach, które obejmują tematykę m.in. prawa, podatków, ubezpieczeń społecznych ZUS, czasu pracy czy ochrony danych osobowych (RODO). Każdy z tych aspektów w praktyce w mniejszym lub większym stopniu dotyczy wszystkich przedsiębiorstw, dlatego warto się w nich dobrze orientować. Szkolenia są organizowane przez wysoko cenionych w swoim fachu specjalistów, którzy dzielą się cenną wiedzą i bogatym doświadczeniem.

Bezpieczeństwo przemysłowe - Szkolenia prawnicze Warszawa

Bezpieczeństwo przemysłowe

 • Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy "Bezpieczeństwo przemysłowe". Oferujemy usługi w zakresie ochrony danych osobowych i informacji niejawnych w firmie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym wykazem świadczonych usług: Bezpieczeństwo przemysłowe. Świadectwo bezpieczeństwa przemysłowego. Ochrona informacji niejawnych. Ochrona informacji przedsiębiorstwa. Ochrona danych osobowych, przetwarzanie danych osobowych. Szkolenia dot ochrony danych osobowych i informacji niejawnych, pomoc prawna. Więcej o bezpieczeństwie przemysłowym, ochronie i przetwarzaniu danych osobowych i informacji na stronie: http://www.bezpieczenstwoprzemyslowe.com.pl Świadczymy usługi w zakresie ochrony informacji i danych osobowych w firmie:

Business Solution

 • Bielsko-Biała

Jesteśmy na rynku od 2013 roku. Nasza specjalność to szkolenia RODO, outsourcing zadan IOD, na terenie śląskie.

Adwokat Justyna Rysula Kancelaria Adwokacka - Szkolenia prawnicze Katowice

Adwokat Justyna Rysula Kancelaria Adwokacka

 • Katowice

Nasza Kancelaria zapewnia kompleksową pomoc prawną klientom indywidualnym, oraz przedsiębiorcom m. in. w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, karnego, karno – skarbowego, prawa administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a także sporów i postępowań sądowych. Doświadczenie zdobywamy już od wielu lat na rynku usług prawnych. Szczególnym zainteresowaniem Kancelarii cieszą się sprawy rodzinne, cywilne z zakresu dochodzenia odszkodowań oraz sprawy karne (w tym szczególne sprawy dotyczące błędów medycznych).

BELFER Kursy i Szkolenia Lidia Mączkowska - Szkolenia prawnicze Rokitki

BELFER Kursy i Szkolenia Lidia Mączkowska

 • Rokitki
P.P.H.U. STONE-SERVICE ARTUR TOMKOWIAK

Bardzo miła i profesjonalna osoba. Polecam panią Lidie. Pozdrawiam serdecznie.

NW Systemy Zarządzania Sp z o.o. - Szkolenia prawnicze Leżajsk

NW Systemy Zarządzania Sp z o.o.

 • Leżajsk

NW Systemy Zarządzania sp. z o.o. to firma oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie wdrażania i utrzymywania systemów zarządzania zgodnych z serią norm ISO. Doradztwo, audyt, opracowywanie dokumentacji i szkolenia to podstawa naszej działalności. Naszym klientom pomagamy również chronić dane osobowe, minimalizując ryzyko ich naruszenia i utraty. Dostarczamy elastyczne i kompleksowe rozwiązania zapewniające zgodność z regulacjami prawnymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Naszą siłą jest prężny Zespół ekspertów technicznych i prawników o wysokich kwalifikacjach, wszechstronnej wiedzy i doświadczeniu zdobytym zarówno w sektorze prywatnym, jak i administracji publicznej. Stawiamy na profesjonalizm i najwyższe standardy. Trwałe relacje

Rafał Kubik Kancelaria Radcy Prawnego - Szkolenia prawnicze Warszawa

Rafał Kubik Kancelaria Radcy Prawnego

 • Warszawa

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w kancelarii notarialnej, sądzie rejonowym oraz prokuraturze, ale przede wszystkim jako asystent, a następnie starszy asystent sędziego w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Warszawie. Obszary działalności: - Wdrożenie RODO w firmie (także szkolenie w zakresie ochrony danych osobowych); - Pomoc w legalizacji zezwoleń na pobyt i pracę dla cudzoziemców; - Odszkodowanie od ubezpieczycieli; - Odszkodowanie za wypadki przy pracy; - Odszkodowania turystyczne; - Rozwody, alimenty, nawiązywanie kontaktów; - roszczenia cywilne; - umowy dotyczące praw autorskich; - Prawo gospodarcze i handlowe (tworzenie spółek, pomoc prawna, obsługa firm). Oprócz praktycznego

Kancelaria Podatkowa i Biuro Rachunkowe Bożena Pacek - Szkolenia prawnicze Krosno

Kancelaria Podatkowa i Biuro Rachunkowe Bożena Pacek

 • Krosno

Cechami, które wyróżniają moją Kancelarię Podatkową są profesjonalizm, rzetelność, doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Na rynku działam nieprzerwanie od ponad 20 lat. Jestem Doradcą Podatkowym ze zdanym egzaminem państwowym nr wpisu: 01229. Świadczymy usługi: 1. Księgowe: - Księgi rachunkowe (pełna księgowość) - Podatkowa księga przychodów i rozchodów - Ryczałt od przychodów ewidencyjnych - Ewidencje podatku od towarów i usług – VAT - Ewidencje środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia - Pełna obsługa kadrowo-płacowa - Sporządzanie zakładowych planów kont - Opracowanie instrukcji obiegu i kontroli dokumentów 2. Doradztwo Podatkowe: - reprezentowanie Klientów w postępowaniach

Data Legal Solutions Sp. z o.o. - Szkolenia prawnicze Warszawa

Data Legal Solutions Sp. z o.o.

 • Warszawa

Data Legal Solutions (DLS) jest firmą wspierającą małych i średnich przedsiębiorców w bezpiecznym i legalnym przetwarzaniu przez nich danych osobowych. Realizujemy to dostarczając wysoko merytoryczne doradztwo prawne, organizacyjne oraz technologiczne w optymalnej cenie. Data Legal Solutions sp. z o.o. świadczy usługi doradcze od roku 2016 r. (wcześniej funkcjonowała pod nazwą DLS Maciej Chodorowski). Od tego czasu uzyskaliśmy bogate oraz unikatowe doświadczenie w zakresie świadczenia usług z zakresu ochrony danych osobowych. Przez ten czas firma zbudowała swoją bazę wiedzy, która umożliwia realizację efektywnych i bezpiecznych rozwiązań prawnych w zakresie ochrony danych osobowych.

Doradztwo Prawne i Edukacja Ilona Maria Madziar

 • Pułtusk

Posiadam 8-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu bhp i ppoż. Ponadto posiadam 4 -letnie doświadczenie w nauczaniu słuchaczy szkół policealnych. Pragnę zaoferować Państwu szkolenia z zakresu BHP i PPOŻ na najwyższym poziomie, wykorzystując przy tym dotychczas zdobyte doświadczenie. Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów oferty.

Fabryka dotacji - Szkolenia prawnicze Włosań

Fabryka dotacji

 • Włosań

Firma Fabryka dotacji ma Państwu do zaoferowania KOMPLEKSOWE USŁUGI ZWIĄZANE Z POZYSKANIEM FUNDUSZY Z TERENU CAŁEJ POLSKI: - dotacje, - refundacje, - pożyczki preferencyjne, - kredyty bankowe, - kredyty hipoteczne, - faktoring, - leasingi - analizy finansowe i inwestycje. Ponadto dzięki szerokiej współpracy biznesowej oferujemy POMOC W BIEŻĄCEJ OBSŁUDZE FIRMY, a w tym: - POMOC PRAWNĄ DLA FIRM ORAZ OSÓB FIZYCZNYCH min. reprezentowanie stron, pisanie pism i wniosków, zakładanie spółek, zmiany w KRS oraz bieżąca obsługa spółek i indywidualnych działalności, -OPTYMALIZACJE KOSZTÓW ZUŻYCIA ENERGII (OFERTA SKIEROWANA TYLKO DLA FIRM) - preferencyjne stawki, analiza obecnych umów, - ANALIZĘ FINANSOWĄ DO WNIOSKÓW - analizy do wniosków unijnych,

Doradztwo i szkolenia prawne Karolina Niedzielska - Szkolenia prawnicze Toruń

Doradztwo i szkolenia prawne Karolina Niedzielska

 • Toruń

Dziedzina, w której się specjalizujemy to szkolenia RODO, prawo pracy. Wykonujemy zlecenia od 2017. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to cała Polska. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

AVENHANSEN Sp. z o.o. - Szkolenia prawnicze Kraków

AVENHANSEN Sp. z o.o.

 • Kraków

Co robimy Szkolimy z prawa, negocjacji, finansów, zarządzania, marketingu, sprzedaży, komunikacji, autoprezentacji. Doradzamy i pomagamy. Jesteśmy po to, aby ułatwić Państwu życie, aby sprawić, że kontakt z firmą szkoleniową będzie spełnieniem Państwa oczekiwań. Gwarantujemy opiekę nad realizacją szkolenia, wyjazdu, zakwaterowania, atrakcji okołoszkoleniowych. Dobieramy najlepszych trenerów do realizacji powierzonych nam zadań. Misja firmy Firma szkoleniowa AVENHANSEN Sp. z o.o. tworzy dogodne warunki do zdobywania wiedzy i doskonalenia umiejętności biznesowych. Szkolenia organizowane przez Firmę dają gwarancję zwiększenia wydajności pracownika, podniesienia jego wartości oraz atrakcyjności. Równie ważne jest zapewnienie

USŁUGI RATOWNICTWA MEDYCZNEGO MIMED MICHAŁ PELC

 • Świeszyno

Działamy od 2007 roku. Zakres usług: - BHP, ppoż, bezpieczeństwo, - szkolenia BHP i przeciwpożarowe, - szkolenia z pierwszej pomocy i ratownictwa. Obszar działania obejmuje województwo pomorskie oraz zachodniopomorskie. Ważne jest dla nas zadowolenie Klientów. Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Radcy Prawnego Mikołaj Strzelecki

 • Bydgoszcz

Nasza branża to prawo rodzinne (rozwody, podziały majątkowe, alimenty, kontakty z dziećmi, władza rodzicielska, opieka, ubezwłasnowolnienia). Rozpoczęliśmy działalność od 1999. Obsługujemy Klientów na terenie Bydgoszczy, Torunia. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów.

Instytut Odpowiedzialnego Biznesu Anna Mrozowska

 • Poznań

Już niebawem w Polsce zacznie obowiązywać polityka RODO, która stricte związana jest z nowymi rozporządzeniami powiązanymi z gromadzeniem i administrowaniem danymi personalnymi. Jesteśmy na to gotowi, proponując pomoc innym biznesmenom - organizujemy kursy RODO, które w nienaganny i kompleksowy sposób przygotują Państwa na zmiany - uprzejmie zapraszamy na szkolenierodo.pl. W ofercie: RODO zbliża się gigantycznymi krokami - jeżeli pragną Państwo być przygotowani na zmiany powiązane z polityką gromadzenia oraz zarządzania danymi klientów - zapraszamy na specjalne szkolenia z RODO. Na stronie szkolenierodo.pl przedstawiamy wszelkie detale związane z ofertą a też opisy szkoleń, z których mogą Państwo skorzystać.

Niemiecki - Native Speaker

 • Rybnik

Nasze pole działania to nauka j. niemieckiego. Rozpoczęliśmy działalność od 2010. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru takiego jak Rybnik, Łyski, Leszczyny i okolice. Dbamy o zadowolenie każdego Klienta.

Kancelaria Adwokacka Adw. Katarzyna Oleksińska

 • Lublin

Działamy w branży od 2014 roku. Nasza specjalność to prawo cywilne, gospodarcze, rodzinne, administracyjne, karne, na terenie Lubelskie.

Kancelaria Adwokacka

 • Zielona Góra

JET Company

 • Chojnice

Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji

 • Warszawa

Biuro Rachunkowe Kibuc Rafał Nawrocki

 • Poznań

Podobne zlecenia: UsługiZlecenia

Szkolenia prawnicze w innych miejscowościach

Jaka tematyka szkolenia Cię interesuje?