Prawo pracy Poznań - Najlepsi w 2020

Kancelarie Prawa Pracy w Poznaniu, 2020

44 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 44 firm
w kategorii Prawo pracy

Maciej J.

Profesjonalna obsługa, a co za tym idzie, niespotykane dotąd przeze mnie zaangażowanie w sprawę. Serdecznie polecam. M. Jankowski.

Prawo pracy Poznań
Joanna B.

Korzystałam z usług radcy prawnego Arkadiusza w sprawach rodzinnych. Wszystko przebiegało sprawnie. Mecenas podchodzi rzetelnie do spraw, wyjaśnia wszystko i informuje na bieżąco. Kontakt telefoniczny nie jest utrudniony. Mecenas godny zaufania. Polecam!

Monika Z.

Pani mecenas, podeszła do mojej sprawy rzeczowo, kompetentnie. Rozmową i zainteresowaniem oraz planem działania wzbudziła moje zaufanie. Jest bardzo kontaktowa i życzliwa. Wykazała pełne zrozumienie sytuacji i od razu przystąpiła do działania. Dziękuję za pomoc.

Zuzanna B.

Polecam bardzo! Od pierwszego kontaktu z p.Kasia pełen profesjonalizm,pomimo różnicy czasu 7 godz. Skuteczność,szybkość działania i wielka życzliwość.

PC-PAUL

Spółdzielnia zajmowała się usługami cooworkingu w centrum Poznania, super obsługa, wszystko dopięte na ostatni guzik, bardzo dobre wyposażenie, wszystko profesjonalnie, Pani Kasia z sekretariatu nieoceniona i bardzo pomocna. Dziękujemy za pół roku współpracy. Wielka szkoda, że już się tym nie zajmujecie.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Pracy w Poznaniu

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Pracy i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Maciej K.

Korzystałem z pomocy tego skutecznego fachowca. Pan adwokat Marcin Stachowiak jest życzliwy i kompetentny. Wysłuchał mnie cierpliwie i zaproponował najlepsze rozwiązanie mojego problemu. Wygrał moją sprawę rozwodową i bardzo mu za to dziękuję.

Paweł W.

Bardzo dobrze zrealizowana usługa, konkretne i indywidualne podejście do klienta dodatkowo poparte doświadczeniem i ogromna wiedzą, polecam.

Beata R.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią mecenas, jest bardzo miła, kompetentna, pełen profesjonalizm. Mogę polecić z czystym sumieniem. Jeśli ktoś szuka dobrego adwokata to dobrze trafił. Polecam na 100%.

Sławomir B.

Współpraca z Kancelarią Pani Ewy rozpoczęła się od szczegółowego rozpoznania, gatunkowo ciężkiej sprawy. Już następnego dnia otrzymałem dwa możliwe scenariusze rozwiązania problemu. Dopracowane dokładnie i rzetelnie. W rezultacie sprawa wygrana! Pełen profesjonalizm i opanowanie. Polecam.

Mateusz J.

Usługi prawne świadczone przez kancelarie Business Advice należy ocenić wzorowo. Bezproblemowy kontakt, doradztwo na najwyższym poziomie i przede wszystkim przystępne ceny usług.

Kancelaria Rachunkowo-Prawna INFI sp. z o.o.

Poznań
A&M Anita Gubała, Magdalena Dobierzyńska S.C.

Polecam Kancelarię Rachunkowo-Prawną INFI. Pani Ewelina Sobieska rzetelnie wykonuje swoją pracę. Zawsze służy pomocą i odbiera telefony nawet po godzinach pracy jeżeli pojawia się pilna sprawa. Służy wsparciem i przygotowuje niezbędne dokumenty potrzebne w procesie rejestracji firmy oraz pomaga załatwić formalności urzędowe. Wywiązuje się z obsługi klienta, dając poczucie bezpieczeństwa dla przedsiębiorcy.

KANCELARIA PRAWNA RADCA PRAWNY MARTA SZAFER

Poznań
Playnet Sp. z o.o.

Według mnie nie piękne słowa, którymi można byłoby opisać działania p. Marty, a czyny świadczą o jakości i umiejętności. W tym przypadku z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Radcę Prawnego p. Martę Szafer jako dobrego i odpowiedzialnego partnera biznesowego. Wspólnie zrobiliśmy bardzo czasochłonne i ciężkie przekształcenie z DG na s.k., sp. z o. o. z zachowaniem wszystkich zobowiązań i umów.

adwokat Joanna Woźniak Kancelaria Adwokacka

Poznań
Błażej K.

Pani Mecenas to bardzo konkretna i rzeczowa osoba. Jej największym atutem jest duża wyrozumiałość dla klienta, uczciwe przedstawienie tego jak sprawa wygląda pod kątem prawnym oraz stanowczość w kontaktach z drugą stroną i sądem. Powierzona jej sprawa cywilna zakończyła się pełnym sukcesem, tak samo jak sprawa karna i rodzinna dwóch znajomych mi osób, którym poleciłem adwokat Joannę Woźniak. Wszystkim innym również szczerze polecam!

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Siekacz

Poznań
Event Effect

Kancelaria na każdym etapie współpracy wykazywała się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Informacje przekazywane przez Kancelarię były wyczerpujące i satysfakcjonujące. Z pełną odpowiedzialnością polecam tę kancelarię.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Wajs

Poznań
Bartosz B.

Miła i uprzejma, młoda i ambitna, inteligenta i kreatywna, pogodna i uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do klienta i prowadzonej sprawy. Pierwsza gwiazdka należy się za kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy, niezależnie od pory dnia, czy to rano czy to wieczór, zawsze dobra komunikacja, na każde zadane pytanie, zawsze szybka i szczegółowa odpowiedz. Druga gwiazdka za sumienną i skrupulatną analizę wszystkich złożonych przeze mnie dokumentów dotyczących sprawy, pismo procesowe napisane z najwyższą starannością, z dbałością o każdy drobiazg. Trzecia za przygotowanie do nadchodzącej sprawy, za zaopatrzenie mnie w harmonijne nastawienie, za wsparcie dające spokój i równowagę. Czwarta za sprawę, za skuteczność i zaangażowanie, za

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Toczyńska

Poznań
Dorota W.

Polecam, bardzo rzeczowa, kompetentna i wszechstronna opieka prawna (paragrafy, pisma i asysta w sądzie) zakończona sukcesem, spełnione oczekiwania z nawiązką. Przy tym prawo w wydaniu ludzkim i zrozumiałym. Dziękuję i polecam.

Radca prawny Joanna Pazderska

Poznań
Patrycja W.

Pani Joanna to profesjonalistka z bardzo dobrym podejściem do człowieka Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nie ocenia nikogo. Bardzo angażuje się w sprawę! Jestem bardzo zadowolona z usług Pani mecenas.

Kancelaria Adwokacka Jakub Elegańczyk

Poznań
Monika S.

Pan Jakub podchodzi do sprawy indywidualnie i bardzo rzetelnie. Jego ogromną wiedzę widać na każdym spotkaniu, z dużym zaangażowaniem wypełnia swoje obowiązki. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i serdecznie polecam.

Radca Prawny Monika Goińska-Roszyk

Poznań
Julia D.

Polecam osobom, które cenią sobie, jak cena idzie w parze z dobrą jakością.

Kancelaria Adwokacka Anastazja Wolska-Ryl

Poznań
Marta L.

Porada prawna udzielona z zakresu prawa pracy, wyczerpująca i niezwykle pomocna. Pani Mecenas wykazywała duże zaangażowanie w prowadzoną sprawę, wprowadzając mnie w zawiłości tejże sprawy, wyjaśniając jej istotę i pomagając mi w dochodzeniu moich praw. Jestem bardzo zadowolona z kontaktu.

Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Wasilewska

Poznań
Emilia S.

Pani Kamila bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła! Bardzo szybko i sprawnie udzieliła mi porady i odpowiedzi na nurtujące mnie pytania :) co więcej, sposób w jaki to zrobiła był zrozumiały dla człowieka nie zajmującego się przepisami i paragrafami :) polecam!

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Lamparski

Poznań
Wiktoria K.

P. Krzysztof jest bardzo miłym, pomocnym fachowcem. Pomógł Mi i Mężowi już w nie jednej prawnej sprawie od Leasingu. Rzetelny i bardzo szybki w swoim działaniu, z dobrymi, konkurencyjnymi cenami. Z całego serca polecany p. Krzysztofa.

Kancelaria Radcy Prawnego Robert Dudkowiak

Poznań
Agnieszka K.

Kancelarię tworzy zespół pasjonujących się prawem, doświadczonych prawników, który wyróżnia ponadto życzliwe podejście i zrozumienie problemów klientów. Podejmujemy się różnych spraw, w tym trudnych i skomplikowanych o wielkiej wartości. Do swoich obowiązków i spraw klientów podchodzimy z najwyższą uwagą i starannością, co pozwala dopasować czynności i decyzje do konkretnych okoliczności i klienta. Czy mamy sukcesy w działaniu - proszę zajrzeć i sprawdzić w zakładce "Opinie o nas" na stronie www.radcawrzesnia.firmy.net. Wiemy jak zająć się również rozwojem biznesowym klienta, bowiem sami stawiamy na własny i w ciągu około niecałych 3 lat nasz zespół wzrósł z 1 do 5 osób. Znaczna część naszych klientów pochodzi z polecenia, co jest dla nas najlepszą wizytówką i pozwala z jeszcze większą przyjemnością realizować się w pracy.

Kancelaria Adwokacka Bartosz Mroczyński

Poznań
Klara T.

Pan Mecenas bardzo rzetelnie podszedł do tematu, z którym się zgłosiłam. Podczas spotkania cierpliwie tłumaczył mi szczegóły całego postępowania. W krótkim czasie przygotował niezbędny zestaw pism, który był potrzebny do załatwienia mojej sprawy. Jest sumienny i terminowy, a do tego wykazywał duże zainteresowanie i empatię. Serdecznie polecam!

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Pietrzak

Poznań
Wiesław Ł.

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Pietrzak jest kancelarią prawa pracy i ubezpieczeń społecznych posiada już ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu klientów indywidualnych oraz dużych przedsiębiorców. Oferujemy szybkie terminy wykonania zleceń, w oparciu o wiedzę doświadczonych praktyków prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, ale również doradców podatkowych i samodzielnych księgowych. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe wykonywanych zleceń. Zapraszamy do kontaktu.

Aliant Krzyzowska

Poznań
Janusz W.

Wszystkie dotychczas zlecone sprawy zostały przez kancelarię załatwione po mojej myśli. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą kancelarią.

Kancelaria Adwokacka Michał Leń

Poznań
Przemysław W.

Bardzo rzetelna i sprawna obsługa klientów. Wszystko na czas i wyjątkowo profesjonalne. Zdecydowanie polecam Pana mecenasa.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Haak-Trzuskawska

Poznań
Marek B.

Lexpert Grupa Prawna

Poznań
Małgorzata C.

Tak powinno się świadczyć usługi prawnicze. Zupełnie inne, proaktywne podejście do klienta. Kontakt o każdej porze dnia i błyskawiczna odpowiedź na wszelkie wątpliwości związane ze sprawą.

Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Rohloff

Poznań

Jestem radcą prawnym, wraz z grupą, ambitnych i zdolnych prawników prowadzę Kancelarię Prawną. Od 2002 rok świadczymy usługi z zakresu doradztwa prawnego.Proponujemy Państwu wysoki poziom doradztwa z zakresu dziedziny prawa, rozwiązywanie problemów i pomoc w sprawach, które sprawiły Wam jakąkolwiek trudność. Dysponujemy w tym celu stosownym wykształceniem, wiedzą i doświadczeniem. Nasza propozycja wychodzi na przeciw temu czego potrzebuje każdy przedsiębiorca oraz osoba fizyczna: dostęp do usług prawniczych na wysokim poziomie. Specjalizujemy się w następujących usługach: - bieżące doradztwo prawno – gospodarcze, - doradztwo w zakresie wyboru formy prowadzonej działalności gospodarczej, - rejestracja i organizacja spółek, -

Kancelaria Adwokacka Aleksander Celmer

Poznań

Kancelaria Adwokacka prowadzona przez adw. Aleksandra Celmera w Poznaniu specjalizuje się w szczególności w sprawach gospodarczych, cywilnych, rodzinnych, karnych oraz administracyjnych. Oferuje stałą obsługę prawną przedsiębiorców, w której posiada wieloletnie doświadczenie, jak i kompleksowe doradztwo we wszelkich dziedzinach prawa, w tym zastępstwo prawne przed sądami oraz innymi instytucjami, również dla klientów indywidualnych. Doświadczony zespół, który współtworzy Kancelarię, podejmuje wszelkie starania, aby zmaksymalizować satysfakcję Klienta i w pełni profesjonalny sposób świadczyć usługi.

Kancelaria Śledcza sp. z o.o.

Poznań

Celem Kancelarii Śledczej jest przekazanie Państwu usługi, która opiera się na połączeniu pracy śledczego i prawnika. Łącząc doświadczenia dwóch dziedzin uzyskaliśmy nadzwyczajną skuteczność w działaniach prawnych. Pozyskujemy materiał dowodowy, poddajemy analizie prawnej, zasięgamy opinii biegłych oraz przygotowujemy całość na potrzeby procesowe. Kancelaria Śledcza to profesjonalna i rzetelna obsługa osób fizycznych i firm. Kancelaria Śledcza specjalizuje się w obszarach takich jak: prawo cywilne, rodzinne, gospodarcze, karne. Dzięki współpracy ze śledczymi w sprawach trudnych nierzadko jesteśmy w stanie znaleźć nowe dowody, które znacznie przyspieszają zakończenie sprawy.

Maja Chwaliszewska Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego

Poznań

Szanowni Państwo, jestem radcą prawnym oraz doradcą restrukturyzacyjnym. Ukończyłam studia prawnicze na wydziale Prawa UAM w Poznaniu, a następnie odbyłam aplikację radcowską, którą ukończyłam zdając egzamin zawodowy. Od 2015 roku świadczę pomoc prawną na rzecz podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Od 2017 roku uzyskałam licencję doradcy restrukturyzacyjnego. Specjalizuję się w prawie pracy, prawie cywilnym, prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym. W 2019 roku ukończyłam także studia podyplomowe w zakresie Ochrony Danych Osobowych i Bezpieczeństwa Teleinformatycznego w Biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Trawiński

Poznań

Kancelarie oferują bieżące i stałe doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego (w szczególności w sprawach dotyczących niedozwolonych postanowień umownych w umowach kredytowych, roszczeń odszkodowawczych itp.), prawa rodzinnego (w tym sprawy o rozwód, separację, ustalenie kontaktów, alimenty), prawa gospodarczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa karnego (również w sprawach karno-skarbowych oraz sprawach o wykroczenia) a także reprezentowanie Państwa interesów przed sądami powszechnymi, organami administracji publicznej oraz pomoc w negocjacjach z kontrahentami.

Kancelaria Doradcy Podatkowego "PIOTROWSKI" Przemysław Piotrowski

Poznań

Polecamy swoje usługi w zakresie doradztwa podatkowego, prowadzenia księgowości, obsługi kadrowo-płacowej a także reprezentacji w postępowaniach przed organami podatkowymi i kontroli skarbowej. Świadczymy szeroki zakres usług co hołubi nas na tle innych oferujących podobne usługi. Nasza oferta wzbogacona jest również o pomoc prawną i zastępstwo procesowe. Kancelaria współpracuje z adwokatem, radcą prawnym i biegłym rewidentem którzy w razie potrzeby wspierają działania naszych Klientów. Jesteśmy pewni, że zakres i jakość świadczonych przez naszą Kancelarię usług spełni Państwa oczekiwania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00 przy ul. Libelta 1A, lok. 14. Skontaktuj się z nami 61 22 33 527, 739 022

Kancelaria Radcy Prawnego Zofia Niewrzęda

Poznań

Moje dotychczasowe zadania uwzględniały w dużej mierze bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych, w tym sporządzanie opinii, przygotowywanie, negocjowanie i redagowanie umów cywilnych i gospodarczych oraz innych dokumentów, a nadto reprezentowanie klientów, w tym przede wszystkim przed sądami powszechnymi w sporach sądowych. Pozwoliło mi to zdobyć praktyczną znajomość prawa cywilnego i gospodarczego oraz rozwinąć zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji i rozwiązywania problemów prawnych. Prace te zawsze były dokładnie zaplanowane, a ich rezultaty spełniały postawione cele i realizowane były w wyznaczonych terminach. Doświadczenie zdobywam od 2010 roku w kancelariach prawnych. Od maja 2015 roku rozpoczęłam dodatkowo prowadzenie

Kancelaria Prawna Karolina Bajtek

Poznań

Świadczymy usługi na rynku od 2016. Firma świadczy usługi na terenie takim jak Wielkopolska. Nasza firma wykonuje usługi typu prawo rodzinne, spadkowe, prawo pracy. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta.

Kancelaria LEXiq prawo & mediacje

Poznań

W skład naszego zespołu wchodzą najlepsi adwokaci , radcy prawni , mediatorzy i prawnicy zagraniczni, których rzetelna wiedza prawna i dążenie do wyszukiwania najlepszych rozwiązań sprawia , że spółka świadczy dla naszych Klientów usługi najwyższej jakości. Nasza specjalność to prawo cywilne, prawo pracy , prawo karno-skarbowe, prawo spółek , prawo gospodarcze, prawo administracyjne i podatkowe, pisanie pism i odwołań , zakładanie spółek polskich i zagranicznych.

PWP

Poznań

Szanowni Państwo, oferujemy pomoc w zakresie legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców. Uzyskujemy oświadczenia o powierzeniu pracy z Urzędu Pracy, zezwolenia na pracę każdego typu oraz karty pobytu czasowego i stałego.

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Woźniak

Poznań

Najwyższe odszkodowania nie tylko od ubezpieczalni, ale też od zakładów pracy, sprawców przestępstw, za szkody wyrządzone przez pojazd, błędy lekarskie. W naszym działaniu najważniejsza okazuje się zawsze dogłębna analiza sprawy. Dzięki niej gwarantujemy naszym klientom satysfakcjonujące rezultaty dochodzenia. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w dziedzinie prawa ubezpieczeń, gwarantujemy Państwu usługi najwyższej jakości. Staramy się, by czas dochodzenia był jak najkrótszy. Zapraszamy.

Kancelaria Adwokacka

Poznań

Monika Lewicka

Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego

Poznań

EVENTUM Centrum Dochodzenia Odszkodowań

Poznań

Poznań Skórzewo więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.