Prawo pracy Poznań - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Pracy w Poznaniu, 2021

71 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Prawo pracy Poznań
Bartosz B.

Miła i uprzejma, młoda i ambitna, inteligenta i kreatywna, pogodna i uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do klienta i prowadzonej sprawy. Pierwsza gwiazdka należy się za kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy, niezależnie od pory dnia, czy to rano czy to wieczór, zawsze dobra komunikacja, na każde zadane pytanie, zawsze szybka i szczegółowa odpowiedz. Druga gwiazdka za sumienną i skrupulatną analizę wszystkich złożonych przeze mnie dokumentów dotyczących sprawy, pismo procesowe napisane z najwyższą starannością, z dbałością o każdy drobiazg. Trzecia za przygotowanie do nadchodzącej sprawy, za zaopatrzenie mnie w harmonijne nastawienie, za wsparcie dające spokój i równowagę. Czwarta za sprawę, za skuteczność i zaangażowanie, za

Paweł N.

Usługa zrealizowana szybko i fachowo. Szybki kontakt i doskonałe rozpoznanie potrzeb. Polecam!

Maciej J.

Profesjonalna obsługa, a co za tym idzie, niespotykane dotąd przeze mnie zaangażowanie w sprawę. Serdecznie polecam. M. Jankowski.

Wiesław Ł.

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Pietrzak jest kancelarią prawa pracy i ubezpieczeń społecznych posiada już ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu klientów indywidualnych oraz dużych przedsiębiorców. Oferujemy szybkie terminy wykonania zleceń, w oparciu o wiedzę doświadczonych praktyków prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, ale również doradców podatkowych i samodzielnych księgowych. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe wykonywanych zleceń. Zapraszamy do kontaktu.

Więcej profesjonalistów

Joanna M.

Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusza wspiera mnie od kilku lat od strony prawnej. Na wielką uwagę zasługuje zaangażowanie mecenasa Arkadiusza Wawrzyniaka, a przede wszystkim jakość świadczonych usług prawnych, prowadzonych spraw sądowych, sporządzaniu opinii prawnych, udzielanych porad prawnych oraz oczywiście nie mogę tutaj nie wspomnieć o 100% skuteczności na wszystkie podjęte działania.

Wojciech Z.

Mecenas prowadzi moją sprawę o alimenty. Jestem bardzo zadowolony, zawsze wszystko wyjaśni, odbiera telefony, jest bardzo pewna siebie. Moim zdaniem bardzo dobry prawnik. W sprawach rodzicielskich jest obcykana i zna się na rzeczy. Poza tym, bardzo elegancka kobieta.

Kasia special eyes

Spośród wielu opcji wybrałam Meritum które od początku naszej współpracy urzekło mnie profesjonalnym podejściem do sprawy. Wiedzą i takim zwyczajnym ludzkim zrozumieniem. Kancelaria prowadzi kilka moich spraw i jestem bardzo zadowolona z komunikacji i postępowania.

PC-PAUL

Spółdzielnia zajmowała się usługami cooworkingu w centrum Poznania, super obsługa, wszystko dopięte na ostatni guzik, bardzo dobre wyposażenie, wszystko profesjonalnie, Pani Kasia z sekretariatu nieoceniona i bardzo pomocna. Dziękujemy za pół roku współpracy. Wielka szkoda, że już się tym nie zajmujecie.

Łukasz N.

Do kancelarii zgłosiłem się ze sprawą o zapłatę od nieuczciwego sprzedawcy. Pieniądze odzyskałem w pełnej kwocie. Profesjonalne podejście do tematu. Polecam.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Pracy w Poznaniu

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Pracy i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Paweł W.

Bardzo dobrze zrealizowana usługa, konkretne i indywidualne podejście do klienta dodatkowo poparte doświadczeniem i ogromna wiedzą, polecam.

Sławomir B.

Współpraca z Kancelarią Pani Ewy rozpoczęła się od szczegółowego rozpoznania, gatunkowo ciężkiej sprawy. Już następnego dnia otrzymałem dwa możliwe scenariusze rozwiązania problemu. Dopracowane dokładnie i rzetelnie. W rezultacie sprawa wygrana! Pełen profesjonalizm i opanowanie. Polecam.

Maciej K.

Korzystałem z pomocy tego skutecznego fachowca. Pan adwokat Marcin Stachowiak jest życzliwy i kompetentny. Wysłuchał mnie cierpliwie i zaproponował najlepsze rozwiązanie mojego problemu. Wygrał moją sprawę rozwodową i bardzo mu za to dziękuję.

A&M Anita Gubała, Magdalena Dobierzyńska S.C.

Polecam Kancelarię Rachunkowo-Prawną INFI. Pani Ewelina Sobieska rzetelnie wykonuje swoją pracę. Zawsze służy pomocą i odbiera telefony nawet po godzinach pracy jeżeli pojawia się pilna sprawa. Służy wsparciem i przygotowuje niezbędne dokumenty potrzebne w procesie rejestracji firmy oraz pomaga załatwić formalności urzędowe. Wywiązuje się z obsługi klienta, dając poczucie bezpieczeństwa dla przedsiębiorcy.

Paweł T.

Polecam. Mecenas Maciej Szwejda jest godny zaufania. Posiada dużą wiedze i doświadczeniem. Uczciwie podchodzi do klienta.

Kancelaria Adwokacka Natalia Hebel

 • Poznań
Sylwia P.

Polecam z czystym sumieniem kancelarię. Indywidualne podejście do klienta, rzyczliwość i sumienność oraz szeroki zakres świadczonych usług prawnych zachęciło mnie do wybrania tej a nie innej kancelarii i co najważniejsze mają konkurencyjne niskie ceny usług w przeciwieństwie do innych kancelarii świadczących te same usługi bardzo polecam. Z całą pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług i porad tej kancelarii tym bardziej że moja sprawa została rozpatrzona pozytywnie,a wygraną to największa nagroda i satysfakcja.

Kancelaria Adwokacka Jakub Elegańczyk

 • Poznań
Agnieszka J.

Bardzo profesjonale podejście do klienta, świetny kontakt. Zawsze przygotowany, jasno i klarownie tłumaczy zawiłości przepisów. Mam poczucie zaopiekowania i doskonałego prowadzeni wszystkich powierzonych mu spraw. Polecam.

Monika Goińska-Roszyk radca prawny mediator

 • Poznań
Julia D.

Polecam osobom, które cenią sobie, jak cena idzie w parze z dobrą jakością.

Adwokat Joanna Woźniak Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
Adam S.

Pani adwokat Joanna Woźniak jako mój pełnomocnik była bardzo skuteczna. Dodatkowo wspierała mnie w stresujących chwilach. Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam.

Rymarowicz Joanna Radca Prawny

 • Poznań
Joanna M.

Fachowa i szeroka wiedza na najwyższym poziomie. Pani Joanno dziękuję jeszcze raz za profesjonalnie przeprowadzoną moją niełatwą sprawę. Znajomi polecili mi Pani usługi i jestem bardzo zadowolona tak samo jak oni. Będę polecać dalej, ponieważ takich radców prawnych jak Pani nie spotyka się często ( a już z kilkoma miałam przyjemność). Polecam !!!

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Kowalski

 • Poznań
Krzysztof Ł.

Bardzo sprawne i profesjonalne zajęcie sią sprawą, oraz doprowadzenie do pomyślnego rozstrzygnięcia. Polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Toczyńska

 • Poznań
Dorota W.

Polecam, bardzo rzeczowa, kompetentna i wszechstronna opieka prawna (paragrafy, pisma i asysta w sądzie) zakończona sukcesem, spełnione oczekiwania z nawiązką. Przy tym prawo w wydaniu ludzkim i zrozumiałym. Dziękuję i polecam.

Kancelaria Adwokacka Remigiusz Sobieski

 • Poznań
Krzysztof R.

MSP Sobieski Spychała Adwokaci i Partnerzy Spółka partnerska prowadzi sprawną i rzetelną obsługę prawną przedsiębiorców, w tym spółek prawa handlowego. Adwokat Remigiusz Sobieski specjalizuje się w prawie pracy i w sprawach gospodarczych.. W zespole Kancelarii jest doradca podatkowy, pomagamy w wyborze odpowiedniej formy opodatkowania z uwzględnieniem zasad prawa Unii Europejskiej. Prowadzimy sprawy legalizacji pobytu cudzoziemców w Polsce. Celem działalności Kancelarii jest zapewnienie skutecznej ochrony prawnej Klientom przed sądem, tworzeniu umów i prowadzeniu działalności gospodarczej. Więcej o naszej działalności można dowiedzieć się na stronach internetowych: https://www.infi.com.pl oraz https://www.msplegal.pl/

Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Kowalczyk

 • Poznań
Agnieszka S.

Bardzo miła atmosfera Pełen profesjonalizm, szybkie i skuteczne działanie Polecam tego prawnika, osoba bardzo kompetentna i życzliwa.

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Siekacz

 • Poznań
Agnieszka S.

Pierwszy raz korzystałam z usług kancelarii, kontakt bardzo dobry, wiedza na bardzo wysokim poziomie. Zaangażowanie kancelarii w mojej sprawie było takie, ze udało się wygrać sprawę. Bardzo dziękuję za wszystko, z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.

Kancelaria Prawna Konrad Strauss

 • Poznań
Robert M.

Bardzo dobra obsługa. Duża wiedza, cierpliwość, zrozumienie i dobra wola. Dziękuję.

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ POZNAŃ

 • Poznań
Mateusz J.

Usługi prawne świadczone przez kancelarie Business Advice należy ocenić wzorowo. Bezproblemowy kontakt, doradztwo na najwyższym poziomie i przede wszystkim przystępne ceny usług.

Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Rohloff

 • Poznań
Lidia R.

Pani Mecenas to profesjonalna i rzetelna osoba, sprawy załatwia na poczekaniu. Mogłam na Nią liczyć o każdej porze dnia, dała mi ogromne wsparcie podczas trudnych chwil. Dziękuję.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO STEFANIA MIARZYŃSKA

 • Poznań
Joanna R.

Pani Mecenas poprowadziła moją sprawę o rozwód, później o podział majątku. Fachowa, rzetelna pomoc prawna i satysfakcjonujący finał. Na każdym etapie postępowania mogłam liczyć na pomoc.

Kancelaria Adwokacka Bartosz Mroczyński

 • Poznań
Adrian Z.

Miałem wielkie obawy, by zaufać jakiemuś prawnikowi (sprawa rozwodowa). Pan Bartosz podszedł do sprawy wyjątkowo po ludzku (jak na środowisko prawników), dodatkowo wszystko wytłumaczył w prostych słowach; zawsze był pod telefonem podczas trwania batalii sądowej, (a to ponad dwa lata). Uczciwy i sumienny, bardzo polecam.

Kancelaria Adwokacka Michał Leń

 • Poznań
Przemysław W.

Bardzo rzetelna i sprawna obsługa klientów. Wszystko na czas i wyjątkowo profesjonalne. Zdecydowanie polecam Pana mecenasa.

Radca prawny Joanna Pazderska

 • Poznań
Patrycja W.

Pani Joanna to profesjonalistka z bardzo dobrym podejściem do człowieka Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nie ocenia nikogo. Bardzo angażuje się w sprawę! Jestem bardzo zadowolona z usług Pani mecenas.

Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Wasilewska

 • Poznań
Emilia S.

Pani Kamila bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła! Bardzo szybko i sprawnie udzieliła mi porady i odpowiedzi na nurtujące mnie pytania :) co więcej, sposób w jaki to zrobiła był zrozumiały dla człowieka nie zajmującego się przepisami i paragrafami :) polecam!

KANCELARIA PRAWNA RADCA PRAWNY MARTA SZAFER

 • Poznań
Playnet Sp. z o.o.

Według mnie nie piękne słowa, którymi można byłoby opisać działania p. Marty, a czyny świadczą o jakości i umiejętności. W tym przypadku z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Radcę Prawnego p. Martę Szafer jako dobrego i odpowiedzialnego partnera biznesowego. Wspólnie zrobiliśmy bardzo czasochłonne i ciężkie przekształcenie z DG na s.k., sp. z o. o. z zachowaniem wszystkich zobowiązań i umów.

Kancelaria Radcy Prawnego Robert Dudkowiak

 • Poznań
Wiesława W.

Współpraca trwa nadal. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna.

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Kryńska

 • Poznań
Anna Z.

Bardzo dobry kontakt z Panią Mecenas. Odpowiedź rzeczowa i widać duże zaangażowanie.

AST-Adwokaci. Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
Beata R.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią mecenas, jest bardzo miła, kompetentna, pełen profesjonalizm. Mogę polecić z czystym sumieniem. Jeśli ktoś szuka dobrego adwokata to dobrze trafił. Polecam na 100%.

Michał Jan Pełechaty Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
Edris N.

Amazing experience, took his time to listen and also added points to be used for the case. Passionately defends you in the court of law. Niesamowite doświadczenie, poświęcił swój czas, aby słuchać, a także dodał punkty, które mają być wykorzystane do sprawy. Z pasją broni Cię w sądzie.

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Lamparski

 • Poznań
Sebastian D.

Wszystko w jak najlepszym porządku. Muszę pochwalić profesjonalizm i zaangażowanie. Zdecydowanie polecam.

Aliant Krzyzowska

 • Poznań
Janusz W.

Wszystkie dotychczas zlecone sprawy zostały przez kancelarię załatwione po mojej myśli. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą kancelarią.

Kancelaria Łukasz Mieloch

 • Poznań
Zofia M.

Błyskotliwy prawnik i super człowiek, szczerze polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Haak-Trzuskawska

 • Poznań
Marek B.

Lexpert Grupa Prawna

 • Poznań
Małgorzata C.

Tak powinno się świadczyć usługi prawnicze. Zupełnie inne, proaktywne podejście do klienta. Kontakt o każdej porze dnia i błyskawiczna odpowiedź na wszelkie wątpliwości związane ze sprawą.

Maja Chwaliszewska Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego

 • Poznań

Szanowni Państwo, jestem radcą prawnym oraz doradcą restrukturyzacyjnym. Ukończyłam studia prawnicze na wydziale Prawa UAM w Poznaniu, a następnie odbyłam aplikację radcowską, którą ukończyłam zdając egzamin zawodowy. Od 2015 roku świadczę pomoc prawną na rzecz podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Od 2017 roku uzyskałam licencję doradcy restrukturyzacyjnego. Specjalizuję się w prawie pracy, prawie cywilnym, prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym. W 2019 roku ukończyłam także studia podyplomowe w zakresie Ochrony Danych Osobowych i Bezpieczeństwa Teleinformatycznego w Biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Rautszko

 • Poznań

Kancelaria Śledcza sp. z o.o.

 • Poznań

Celem Kancelarii Śledczej jest przekazanie Państwu usługi, która opiera się na połączeniu pracy śledczego i prawnika. Łącząc doświadczenia dwóch dziedzin uzyskaliśmy nadzwyczajną skuteczność w działaniach prawnych. Pozyskujemy materiał dowodowy, poddajemy analizie prawnej, zasięgamy opinii biegłych oraz przygotowujemy całość na potrzeby procesowe. Kancelaria Śledcza to profesjonalna i rzetelna obsługa osób fizycznych i firm. Kancelaria Śledcza specjalizuje się w obszarach takich jak: prawo cywilne, rodzinne, gospodarcze, karne. Dzięki współpracy ze śledczymi w sprawach trudnych nierzadko jesteśmy w stanie znaleźć nowe dowody, które znacznie przyspieszają zakończenie sprawy.

Kancelaria Adwokacka Monika Małkowska - adwokat

 • Poznań

Kancelaria Adwokacka adwokat Moniki Małkowskiej zajmuje się świadczeniem usług na rzecz Klientów indywidualnych oraz prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Główne specjalizacje obejmują prawo cywilne, rodzinne, spadkowe, karne. Adwokat Monika Małkowska udziela porad, sporządza pisma przedsądowe i procesowe, reprezentuje Klientów przed sądami powszechnymi a także organami ścigania, sporządza i opiniuje umowy. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie. Zapewniamy bezpośrednie konferencje z adwokatem i pełne zaangażowanie w prowadzone sprawy. Umożliwiamy rozłożenie wynagrodzenia na raty.

Kancelaria Adwokacka Aleksander Celmer

 • Poznań

Kancelaria Adwokacka prowadzona przez adw. Aleksandra Celmera w Poznaniu specjalizuje się w szczególności w sprawach gospodarczych, cywilnych, rodzinnych, karnych oraz administracyjnych. Oferuje stałą obsługę prawną przedsiębiorców, w której posiada wieloletnie doświadczenie, jak i kompleksowe doradztwo we wszelkich dziedzinach prawa, w tym zastępstwo prawne przed sądami oraz innymi instytucjami, również dla klientów indywidualnych. Doświadczony zespół, który współtworzy Kancelarię, podejmuje wszelkie starania, aby zmaksymalizować satysfakcję Klienta i w pełni profesjonalny sposób świadczyć usługi.

WB Law Wilczyńska Bruderek Adwokaci Radcowie Prawni s.c.

 • Poznań

Kancelaria WB Law Wilczyńska Bruderek Adwokaci Radcowie Prawni s.c.świadczy usługi prawne dla biznesu i osób fizycznych. Kancelaria powstała w wyniku współpracy doświadczonych prawników, ceniących sobie indywidualne podejście do każdego klienta. Specjalistyczna wiedza połączona została z pasją do wykonywania zawodu oraz podążaniem za coraz nowszymi wyzwaniami, jakie stawiają rozwijające się, nowoczesne rynki przed każdym przedsiębiorcą. Podchodzimy do każdej sprawy nie tylko z prawniczego, lecz też z biznesowego punktu widzenia. Każdą zleconą sprawę traktujemy jak naszą własną i podchodzimy do niej z pełnym zaangażowaniem. Zapraszamy do współpracy!

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Melka-Sikora

 • Poznań

Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną przy zachowaniu najwyższych standardów działania. Od spraw przedsądowych: negocjacje, wezwania do zapłaty, zgłoszenia szkody, odwołania, umowy, opinie oraz porady prawne, po procesy sądowe zarówno przed sądem I i II instancji, pozwy, wnioski, apelacje, zażalenia, skargi oraz windykację należności i postępowanie egzekucyjne.

Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Trawiński

 • Poznań

Kancelarie oferują bieżące i stałe doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego (w szczególności w sprawach dotyczących niedozwolonych postanowień umownych w umowach kredytowych, roszczeń odszkodowawczych itp.), prawa rodzinnego (w tym sprawy o rozwód, separację, ustalenie kontaktów, alimenty), prawa gospodarczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa karnego (również w sprawach karno-skarbowych oraz sprawach o wykroczenia) a także reprezentowanie Państwa interesów przed sądami powszechnymi, organami administracji publicznej oraz pomoc w negocjacjach z kontrahentami.

Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Bugajski

 • Poznań

Zapewniam fachowe wsparcie prawne w codziennej pracy przedsiębiorcy, tak aby mógł się on skupić na prowadzeniu i rozwijaniu swojej firmy. Służę radą i informacją oraz pełnym zaangażowaniem w prowadzone sprawy. Moim celem jest jak najlepsza ochrona interesów Klientów, których reprezentuję. Obecnie prowadzę własną Kancelarię Radcy Prawnego w Poznaniu. Dzięki środkom komunikacji elektronicznej obsługuję Klientów z całej Polski. Szczególny nacisk kładę na dostępność i szybkość komunikacji, tak aby na bieżąco reagować na potrzeby Klientów. Profil działania Kancelarii skupia się przede wszystkim na obsłudze przedsiębiorców, w szczególności z branży internetowej i nowych technologii. Zapraszam Cię do współpracy, Dawid Bugajski, radca prawny

Ranking Specjalistów od Prawa Pracy obejmuje również takie miejscowości jak: Poznań, Skórzewo. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?