Grupy Prawno-Finansowe, 2018

Jakiej usługi / produktu szukasz?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 74 046 firm
w kategorii Prawo i finanse

 • Katarzyna K.

  Zanim skorzystałam z usług biura detektywistycznego miałam dużo pytań i wątpliwości, które podczas pierwszej rozmowy szybko rozwiał Pan Kamil, osoba bardzo kompetentna i właściwa na danym miejscu. Moja sprawa była bardzo trudna i delikatna, ale udało się ją zakończyć tak, jak sobie to wyobrażałam. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę polecać tą firmę.

 • Marek S.

  Pana Piotra polecił mi znajomy, który również korzystał z jego usług. Dlatego z czystym sercem polecam również ww. detektywa. Oczywiście moja sprawa dotyczyła mojej już byłej żonki, która chciała zostawić mnie w samych "skarpetkach". Dzięki Panu Piotrowi jest odwrotnie, a i cenę udało mi się wynegocjować dla mnie do przyjęcia. Materiał dostarczony przez Pana Piotra naprawdę był profesjonalny i śmiem użyć słowa kreatywny, w jaki sposób zdobył dowody, a tak się pilnowała....Moja sprawa wydawała się nie możliwa, tym bardziej, że w innej agencji im się nie udało i sporo mnie to kosztowało. A tu tanio, szybko i co najważniejsze skutecznie, a ja teraz nieoskubany przez "byłą" zaczynam od nowa, ale teraz jestem mądrzejszy. Marek

 • ANTRANS Sp. z o.o. Sp. k.

  Informujemy, iż firma ICG-International Consalting Group prowadziła dla naszej firmy skuteczne działania windykacyjne z trudnym klientem z Niemiec. Kiedy nasze starania i poprzednich firm windykacyjnych nie przyniosły rezultatów sprawę przejęła firma ICG, która wyegzekwowała całą kwotę długu. Potwierdzamy zatem profesjonalizm i skuteczność firmy ICG w podjętych działaniach na rzecz naszej firmy i polecamy innym firmom, które często mają problemy z nieuczciwymi kontrahentami.

 • B-TRANS

  Dzięki Oferteo zaczęła się moja współpraca z GO-leasing, a w szczególności z Panią Joanną Matuszewska. Pani Joanna jest osoba profesjonalną, konkretną, a zarazem bardzo sympatyczną. Zawsze służyła swoją pomocą. Współpraca przebiegła sprawnie i bez zarzutu. Polecam obsługa na wysokim poziomie. NIP. 7952354424. B-TRANS. ŁAZISKA GÓRNE.

 • Murator FINANSE

  • Warszawa
  Beata S.

  Mogę polecić za bardzo szybki kontakt i profesjonalne podejście do mojej sprawy. Bardzo dobry kontakt obojętnie, w którym dniu i godzinie. Wszystko na bieżąco wyjaśniane.

 • Joanna Ś.

  Polecam serdecznie fachowe i profesjonalne porady prawne TRICONSULT MIELCAREK WOJCIECHOWSKI RADCOWIE PRAWNI. Zaangażowanie i doświadczenie zawodowe pracujących w niej radców prawnych zaowocowało sukcesem w trudnej sprawie rozwodowej. Powierzona sprawa była prowadzona z najwyższą starannością i zaangażowaniem, a prowadzone w jej ramach czynności podejmowane były według wcześniej określonych procedur. Z przyjemnością mogę stwierdzić również, iż kontakt z Panem Mecenasem był rewelacyjny. Pan Mecenas wykazał się zawsze dyspozycyjnością zarówno telefoniczną jak i mailową, co bardzo sobie cenię. Służył pomocą i wyjaśnieniami. Współpraca z kancelarią TRICONSULT MIELCAREK WOJCIECHOWSKI RADCOWIE PRAWNI układała się bardzo dobrze, w związku z czym

 • Martyna D.

  Firmę polecił mi kolega, bardzo się cieszę, że skorzystałam z jego rady co do wyboru wykonawcy remontu. Owszem, były różne przeszkody w trakcie, ale bynajmniej nie ze strony ekipy remontowej. Poszło bardzo sprawnie, jak na tak dużą robotę.

 • Zbigniew S.

  Wielokrotnie korzystałem z usług prawnych Pana Mateusza. Sprawy bardzo skomplikowane załatwiane są w błyskawicznym tempie i na najwyższym poziomie merytorycznym. Radca prawny cechuje się olbrzymią wiedzą teoretyczną i doświadczeniem, każdy problem jest skrupulatnie analizowany i zawsze jest kilka satysfakcjonujących możliwości jego rozwiązania. Jedyny prawnik, któremu można zaufać, w swoim zawodzie kieruje się głównie kodeksem etycznym, jest bardzo cierpliwy, niesamowicie inteligentny, kreatywny. Ma bardzo przystępne ceny. Od początku do końca ma pełną kontrolę nad prowadzonymi sprawami, terminowość oraz wygrana klienta- jest priorytetem. Najlepszy prawnik z jakim pracowałem! Zbigniew Sz.

 • SILESIA LEASING

  • Mikołów
  Grzegorz Mentel F.H.U.P. MEBLE GRZEWKA

  Szczerze nie wyobrażam sobie działania mojej firmy bez Pana Marcina , z resztą nie tylko bo podczas Jego nieobecności fachowo zajęła się nami Pani Barbara. 100% perfekcji i pełne zaangażowanie, niesamowita wiedza w temacie leasingu, zaufałem i było warto, dziś prowadzę dwie działalności(ja produkuję meble, a żona prowadzi bar) Z Panem Marcinem pozostaję w stałym kontakcie bo w głowie już mam kolejny pomysł na biznes ;) Polecam SILESIA LEASING, bo naprawdę warto, ja Im zaufałem i nie żałuję. To prawdziwy ideał wśród partnerów biznesowych! SERDECZNIE DZIĘKUJĘ i pozdrawiam ;)

 • SEA-LOGISTICS Sp z oo

  Firma Salomon jest naszym brokerem ubezpieczeniowym od kilku lat, zapewniając nam wysokiej jakości serwis w zakresie ubezpieczeń indywidualnych oraz firmowych, mienia, osób i towarów na czas transportu. Wysoka kultura osobista w połączeniu z bardzo szybkim reagowaniem, szukaniem nowych, jeszcze lepszych rozwiązań oraz najlepszych warunków cenowych to cecha charakterystyczna firmy Salomon, która ma bezpośrednie przełożenie na nasza lojalną i długofalową współprace.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Dariusz Klugmann

  • Gdańsk
  Konrad G.

  Jestem człowiekiem w podeszłym wieku. Przypadło mi zmierzyć się z prawem. Szukałem pomocy u prawników. Z uwagi na zawiłą sprawę i "cienki portwel emeryta" zbywano mnie enigmatycznymi wyjaśnieniami. Do czasu kiedy skontaktowałem się z Panem Mecenasem, który wykazuje wiele empatii dla starszych ludzi i nakierunkował mnie jak dalej postępować.

 • HABER & HABER KANCELARIA ADWOKACKA

  • Gdańsk
  Grzegorz C.

  Pan Błażej Haber reprezentuje mnie w sądzie (sprawa w toku) w sprawie o zwrot kosztów niefortunnej transakcji. Do tej pory współpraca przebiega bardzo dobrze, szczególnie podoba mi się profesjonalne podejście do klienta od samego początku, a także bezproblemowy kontakt z Panem mecenasem. Pełen profesjonalizm!

 • RESLEGAL KANCELARIA ADWOKACKA

  • Rzeszów
  Agnieszka W.

  Mam przyjemność współpracować z panem mecenasem Piotrem Charzewskim od 2014r i z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu. Troszkę później poznałam panią mecenas Natalię Zdeb. W mojej ocenie, są to ludzie przede wszystkim z dobrym sercem. Podchodzą do człowieka z mądrością życiową. Ich zaangażowanie i rzetelność skutkuje wygraną sprawą w Sądzie. Zarażają spokojem i pozytywnym myśleniem. Przygotowani na 120% na każdą rozprawę, wypowiedzi , reakcje i pytania w Sądzie zawsze trafione w sedno. I co najważniejsze kontakt z mecenasami non stop, zawsze pełna analiza dostarczonych materiałów(dowodów) i wykorzystywanie ich w sprawie. Także w kwestii sporządzania pism Sądowych nie mają sobie równych. Widać że ich praca to nie tylko wykonywany zawód

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Popławski

  • Szczecin
  Agro

  Pan Mecenas Popławski bardzo mi pomaga przy prowadzeniu firmy. Wszystkie problemy są rozwiązywane profesjonalnie i szybko, a komunikacja jest bardzo dobra. Przede wszystkim adwokat Adam Popławski rozumie potrzeby przedsiębiorców, co dla mnie jest priorytetem bo miałem już do czynienia z wieloma innymi prawnikami, którzy tej umiejętności nie mieli. Mecenas Popławski to odpowiednia i kompetentna osoba do pomocy i polecam go wszystkim!

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz

  • Częstochowa
  Józef J.

  Jeden z lepszych adwokatów w rejonie z jakim miałem okazję współpracować. Bardzo dobry specjalista z zakresu prawa rodzinnego w tym rozwodu, podział majątku i kwestie związane z dziećmi takie jak alimenty i kontakty. Świetny kontakt i rzetelne podeście do każdego tematu. Mam porównanie z innymi adwokatami. Polecam.

 • BIURO RACHUNKOWE "LEGE ARTIS" AGNIESZKA SOŁTYSEK

  • Jaworzno
  Kancelaria Usług Prawnych Veritas Sp. z o.o.

  Współpraca z biurem rachunkowym "Lege Artis" przynosi wymierne korzyści dla prowadzonej przez nas działalności gospodarczej. Sposób realizacji usługi odpłatnego prowadzenia ksiąg rachunkowych potwierdza profesjonalizm i niezawodność w/w biura rachunkowego. Osobiste zaangażowanie właściciela biura w realizację powierzonych zadań przekłada się na oszczędności kosztowe i minimalizowanie ryzyk podatkowych. Pragnę zatem gorąco polecić w/w biuro rachunkowe jako sprawdzonego partnera, dostarczającego efektywnych rozwiązań w zakresie świadczonych usług.

 • Kancelaria Prawna Vis Legis Katarzyna Jaskuła

  • Poznań
  Katarzyna P.

  Współpracujemy z kancelarią od kilku miesięcy. Początkowo były to tylko porady prawne, ale urzekło mnie niespotykane dzisiaj poważne traktowanie klienta, który z założenia przyszedł tylko po poradę w trakcie, której Zespół wstępnie zredagował pismo procesowe dzieląc się ze mną wnikliwie, fachową wiedzą. W kolejnych sprawach spostrzeżenia i wyczucie sytuacji okazały się trafione i mimo, że jestem osobą bardzo zdecydowaną to Panie potrafiły wykazać mi, że można przyjąć też zupełnie inny tok rozumowania, wtedy poczułam, że to jest partnerstwo, że Panie są nie tylko uprzejme, grzeczne, ale też bardzo rzeczowe i szybko rozpoznają sytuację w jakiej się znajdują. Bardzo cenimy cały Zespół za opanowanie, ale też umiejętność natychmiastowej,

 • "HONESTA" Usługi Biurowe Małgorzata Kaszyńska

  • Golub-Dobrzyń
  Sklep spożywczo przemysłowy GAJA

  Uważam, że współpraca z Panem Kaszyńskim przebiega na jak najwyższym poziomie. Jest świetnym księgowym, idealnie obeznanym w swoim fachu, zawsze mogę liczyć na rzetelną i fachową pomoc. Nie mam najmniejszych obaw, aby powierzyć mu nie tylko swoje interesy, ale ze szczerym sumieniem polecić jego usługi innym. Dorota Kozakiewicz (sklep spożywczo przemysłowy GAJA).

 • Agencja Bezpieczeństwa i Wywiadu Gospodarczego Sp. z o.o.

  • Poznań
  Joanna N.

  Profesjonalna usługa. Zajęcie się problemem w sposób kompleksowy, zwrócenie uwagi na najdrobniejsze szczegóły, które innym osobom unikały. Pełne zaangażowanie, dyskretnie i skuteczni. Zdecydowanie polecam! Właściwy adres dla ludzi ceniących sobie czas i szukających osób, które zajmą się ich sprawą jak wlasną.

 • Adwokat Agnieszka Cisowska - Chruścicka

  • Kluczbork
  Ula O.

  Sprawa o podział majątku. Skorzystałam z polecenia koleżanki. Pani adwokat zaangażowana w sprawę, wszystko tłumaczyła mi i uczestniczyła w sprawach osobiście (co nie jest takie oczywiste w innych kancelariach). Mogę uczciwie dać 5 gwiazdek i polecić tę adwokat w Kluczborku i Opolu.

 • Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego

  • Oświęcim
  Janusz R.

  Rozmowa bardzo pomocna, dająca wskazówki, informacje w każdym temacie poruszonego mojego problemu. Wszystkim polecam Kancelarie pani Agnieszki Poniewierka.

 • Fluence Finance

  • Warszawa
  Kinga R.

  Nie spodziewając się żadnej odpowiedzi na moje ogłoszenie, byłam mile zaskoczona ofertą firmy Fluence Finance. Szczegóły usługi zostały mi przedstawione bardzo dokładnie, dowiedziałam się też wielu rzeczy wykraczających poza te związane z moim problemem. Mało tego; po kilku dniach, kiedy w natłoku obowiązków zapomniałam o przesłaniu stosownych dokumentów, pracownik firmy zadzwonił do mnie z uprzejmym przypomnieniem. Dodam też, że kwota jaką potencjalnie miałabym zapłacić firmie za naprawdę dużo pracy, jest stosunkowo niewielka. Widać są jeszcze ludzie, którym chce się wstawać z łóżka za mniej niż kilka tysięcy!

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda

  • Szczecin
  Patryk P.

  Pan Mecenas Michał Gajda jest osobą w pełni zaangażowaną w sprawę, którą prowadzi, kompetentny, inteligentny. Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc i wsparcie. Profesjonalista z bardzo dobrym podejściem do człowieka Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nie ocenia nikogo. Bardzo angażuje się w sprawę. Jestem bardzo zadowolony z usług Pana mecenasa. Polecam.

 • Sobczak Maciejewska Kancelaria Radców Prawnych sp. p.

  • Łódź
  Marek N.

  Pani Mecenas zareagowała niezwłocznie na moje zapytanie ofertowe. Podczas spotkania udzieliła kompetentnych wyjaśnień z opcją na udział w postępowaniu procesowym, jeżeli zajdzie taka potrzeba, bo sprawa jest w toku.

 • "DETEKTYW KOCZANOWSKI" CENTRALA

  • Busko-Zdrój
  Artur M.

  Bardzo rzutki i energiczny przedstawiciel firmy. Umówił spotkanie w tym samym dniu nawet w godzinach wieczornych i miejscu dogodnym dla Zleceniodawcy zjawiając się punktualnie z kompletem dokumentów do podpisania Umowy. Profesjonalne podejście i bardzo dobre wrażenie a poza tym oferta najlepsza ze wszystkich. Polecam

 • Kancelaria adwokatów i radców prawnych Wyrwa i Wspólnicy

  • Piła
  Krzysztof Z.

  Kancelaria ta reprezentowała mnie w sprawie przeciwko firmie finansowej, która ciągnęła się od 2014 roku. Mimo wielu "sztuczek" przeciwników, kancelaria nie odpuściła i doprowadziła do odzyskania moich pieniędzy - 8 marca 2018 roku. Z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, kto chce być obsługiwany w profesjonalny, a zarazem bardzo kulturalny i miły sposób. Jeżeli ktoś potrzebuje prawnika i oczywiście chce wygrać sprawę, to Kancelaria adwokatów i radców prawnych Wyrwa i Wspólnicy będzie najlepszym wyborem. Krzysztof Z.

 • Prywatny detektyw Lubuskie Jacek Witak

  • Żary
  Pawel S.

  Wystawiam pozytywną opinię dla firmy Prywatny detektyw Lubuskie. Konkretna, uczciwa i rzetelna firma. Polecam współpracę, dziękuję i życzę samych sukcesów.

 • Grupa Auto Legnica Anna Hejnowicz

  • Legnica
  Dobry Dietetyk

  Pani Ania jest przemiłą i bardzo sympatyczną osobą. Widać, ze ma doświadczenie w swojej branży i wie w jaki sposób pomóc innym, bo mi pomogła bardzo :) Uważam, ze obsługa klienta u Pani Ani jest na najwyższym poziomie. Zostałam również przez Panią Anię zawieziona po odbiór auta co bardzo doceniam. Nie musiałam zwracać kosztów za paliwo, co uważam za dodatkowy atut całej transakcji. Polecam na 100% GRUPĘ AUTO LEGNICA ANNA HEJNOWICZ.

 • Alvor Sp. z o.o.

  • Warszawa
  Łukasz K.

  Gorąco polecam tych doradców finansowych. Stają na głowie, żeby załatwić najlepsze warunki kredytowe dla klienta oraz służą radą i pomocą również po załatwieniu kredytu. Ja miałem małe komplikacje już po uruchomieniu kredytu ze względu na wyjazd za granice i gdyby nie szybka i fachowa pomoc Pana Roberta to miałbym spory problem z deweloperem. Także jeszcze raz gorąco polecam.

 • Kancelaria Adwokacka Katarzyna Kielsznia-Budzińska

  • Szczecin
  Małgorzata M.

  Usługi Pani Katarzyny zostały mi polecone. Ja również polecam Panią Katarzynę. Nasza współpraca co prawda jest w trakcie ale jestem jak najbardziej zadowolona z dotychczasowej współpracy. Rzetelna, zrozumiale odpowiada na wszystkie moje pytania wyjaśniania wątpliwości. Szczerze polecam.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa i Finansów

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • PUF MARIAN PALUSIŃSKI

  • Trzebinia
  Zofia S.

  Ewa Palusińska wg mnie jest godna polecenia na każde stanowisko, które wymaga odpowiedzialności, inicjatywy, komunikatywności i doświadczenia w branży. Serdecznie polecam.

 • Biuro Rachunkowe Łysik Bożena

  • Otwock
  Slowikbud

  Obsługa księgowa mojej firmy jest profesjonalna, przystępna i zrozumiała odkąd korzystam z usług Pana Bożeny Łysik. Z dodatkowych plusów mogę wymienić: szybki kontakt telefoniczny i mailowy, bezpośredni kontakt z księgową (bez przekazywania sprawy między pracownikami), konkurencyjne ceny, dogodną lokalizacja i parking. Ze współpracy z Panią Bożena jestem bardzo zadowolony i śmiało mogę polecić usługi księgowe kolejnym klientom.

 • Fmb Andrzej Mochtak

  • Słupno
  Anita L.

  Zakup polisy po bardzo profesjonalnym spotkaniu. Nie mam uwag do poziomu spotkania czy wiedzy o produkcie.

 • Financity spółka z o.o. / Placówka Partnerska Getin Leasing SA

  • Kraków
  Anna W.

  Szybko i sprawnie działająca firma. Zależało mi bardzo na czasie i faktycznie wszystko załatwiliśmy w 2 dni. Do tego sympatyczny i profesjonalny doradca.Polecam!

 • Alarmy Śląsk (PHU MicRob Michał Robak)

  • Ruda Śląska
  P.H. AGROMA Sp. z o.o.

  Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą PHU MicRob Michał Robak (Alarmy Śląsk). Wszystkie zlecone roboty wykonywane zostały terminowo i z zachowaniem najwyższej jakości. Firma jest rzetelnym wykonawcą wszystkie prace wykonywane są solidnie, fachowo oraz z zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami. Szczerze polecamy firmę PHU MicRob Michał Robak (Alarmy Śląsk) jako solidnego wykonawcę robót z zakresu zabezpieczenia technicznego nieruchomości.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Zygmunt Mrożek

  • Częstochowa
  Wojciech P.

  Bardzo dobry kontakt mimo bardzo dużej odległości. Wyczerpujące odpowiedzi na pytania oraz pomoc w jak najlepszym rozwiązaniu. otrzymałem duży kredyt zaufania pod względem płatności.

 • POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWO FINANSOWE

  • Radom
  Elżbieta M.

  Zdecydowanie Polecam firmę oraz zakres oferowanych usług. Korzystając z oferty (w obszarze ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe i roszczenia z tytułu odszkodowań wobec powstałych szkód, przekonałam się o rzetelności firmy na każdym etapie współpracy z klientem.

 • ADSW DETEKTYW

  • Kraków
  Krystian U.

  Polecam wszystkim którzy czują bezradność z braku pewnych informacji. Firma sprawdzona i konkretna. Usługa wykonana została wykonana fachowo, sprawnie i rzetelnie. Na koniec otrzymałam wyczerpujące sprawozdanie z przeprowadzonych działań i ich wyników. Cena była przystępna. Firma ADSW DETEKTYW jest zdecydowanie godna polecenia. Koszt usługi był sporo niższy niż u konkurencji.

 • KIPG - Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.

  • Warszawa
  Coach.pl Mikołaj uzunow

  Bardzo duże zaangażowanie zespołu, wysoka jakość usług, rzetelność i wysoka jakość relacji w obsłudze. Gorąco polecam! Mikołaj Uzunow Coach.pl

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko

  • Rzeszów
  EY

  Do kancelarii trafiłem z polecenia innych. Moja sprawa została wnikliwie przeanalizowana a czas poświęcony nad znalezieniem rozwiązania przyczynił się do zakończenia sprawy na moją korzyść. Z pewnością przy następnych problemach prawnych w pierwszej kolejności skieruję się do Kancelarii pana Fedko.

 • KANCELARIA ADWOKACKA JUSTYNA BOŻEK

  • Łańcut
  WOJTEK S.

  Adwokat z powołania dla niej najważniejsze jest dobro klienta. Tłumaczyła mi krok po kroku wszystkie etapy postępowania dzięki Pani mecenas udało mi się wygrać rozwód sąd orzekł winę mojej żony co wydawało się niemożliwe. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy adwokata. Dziękuję Pani mecenas

 • me4ngo Ewa Olczak

  • Warszawa
  Agnieszka L.

  Godna zaufania osoba. Pracowita, znająca się na rzeczy i obsłudze specyficznego klienta jakim jest organizacja pozarządowa.

 • MARPI Biuro Rachunkowe

  • Gdańsk
  CLEAN TEAM

  Z usług Pani Marty korzystam od pewnego czasu. Odkąd rozpoczęłam współpracę z Biurem Rachunkowym "MARPI" kondycja finansowa mojej firmy uległa znacznej poprawie. Pani Marta to profesjonalistka w pełnym tego słowa znaczeniu. Bardzo dobrze zna się na swojej pracy i bezustannie doskonali się w swojej dziedzinie. Potrafi także doradzić w innych aspektach prowadzenia firmy. Zawsze miła, ciepła i serdeczna, z wielkim zaangażowaniem i sympatią podchodząca do klienta. Jestem przekonana, że współpraca z Biurem Rachunkowym "MARPI" to związek na długie lata;)

 • W&K Wilamowski Kancelaria Prawna

  • Łódź
  Wojciech K.

  Bardzo profesjonalne podejście do sprawy oraz klienta. Fachowa pomoc, oraz duża wiedza która pomogła w szybkim czasie rozstrzygnąć sprawę z korzystnym dla mnie wynikiem.

 • Kancelaria Prawna Lex-Consensus

  • Warszawa
  Anna O.

  Polecam serdecznie usługi prawnicze p. Konrada . Moim zdaniem - jest jednym z lepszych prawników, jego kompetencję są na wysokim poziomie, aczkolwiek umiejętności , wiedza i postawa w tym zawodzie pną się ku górze i łączą w pozytywną całość :) Pomógł mi wydostać partnera z za więziennych murów ;) Jestem zadowolona z usług tej firmy i przy najbliższych komplikujących sytuacjach skorzystam na pewno z porad a także świadczeń Kancelarii Prawnej Lex-Consensus :) Pozdrawiam. Ania :)

 • Multiagencja Horyzont

  • Gdańsk
  Ewa O.

  We wrześniu chciałam wykupić polisę na zdrowie i życie. Szukałam odpowiedniej firmy. Zgłosiła się do mnie m.in. Pani Wiesława z Multiagencji Horyzont. Jej oferta okazała się najlepsza, spełniała w pełni moje oczekiwania. Pani Wiesława jest osobą miłą i kompetentną. Odpowiedziała wyczerpująco na moje pytania i wątpliwości. Przesłała mi tez mailem wszystkie informacje i dokumenty. Podpisanie umowy z tą Firmą okazało się tylko formalnością. Bardzo miłą zresztą.

 • Golden Risk Doradztwo Ubezpieczeniowe

  • Kraków
  Karolina P.

  Świetne porównanie ofert oraz dopasowanie do potrzeb moich i mojej rodziny, bardzo dobra obsługa klienta. Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy.

 • ViMac Agencja Detektywistyczna

  • Warszawa
  Anna J.

  Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo szczegółowe przygotowanie się do sprawy, pełna dyskrecja. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Gorąco polecam!

 • Wiktor Gowin Doradca Finansowy

  • Pruszków
  Mariola J.

  Szybko i sprawnie otrzymałam pożyczkę dzięki pomocy doradcy. Wcześniej w wielu bankach miałam polem z pożyczeniem pieniędzy.

 • EFFECT AUTO FINANSE MACIEJ MENDAK

  • Skarżysko-Kamienna
  Joanna U.

  Współpracę z firmą Effect Auto Finanse oceniam bardzo wysoko. Formalności związane z zakupem samochodu były przeprowadzone bardzo szybko i bez komplikacji. Przedstawiciel firmy jest osobą profesjonalną i bardzo pomocną. Polecam współpracę z ta firmą.