Grupy Prawno-Finansowe, 2018

Jakiej usługi / produktu szukasz?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 62 720 firm
w kategorii Prawo i finanse

 • Katarzyna K.

  Zanim skorzystałam z usług biura detektywistycznego miałam dużo pytań i wątpliwości, które podczas pierwszej rozmowy szybko rozwiał Pan Kamil, osoba bardzo kompetentna i właściwa na danym miejscu. Moja sprawa była bardzo trudna i delikatna, ale udało się ją zakończyć tak, jak sobie to wyobrażałam. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę polecać tą firmę.

 • Marek S.

  Pana Piotra polecił mi znajomy, który również korzystał z jego usług. Dlatego z czystym sercem polecam również ww. detektywa. Oczywiście moja sprawa dotyczyła mojej już byłej żonki, która chciała zostawić mnie w samych "skarpetkach". Dzięki Panu Piotrowi jest odwrotnie, a i cenę udało mi się wynegocjować dla mnie do przyjęcia. Materiał dostarczony przez Pana Piotra naprawdę był profesjonalny i śmiem użyć słowa kreatywny, w jaki sposób zdobył dowody, a tak się pilnowała....Moja sprawa wydawała się nie możliwa, tym bardziej, że w innej agencji im się nie udało i sporo mnie to kosztowało. A tu tanio, szybko i co najważniejsze skutecznie, a ja teraz nieoskubany przez "byłą" zaczynam od nowa, ale teraz jestem mądrzejszy. Marek

 • ANTRANS Sp. z o.o. Sp. k.

  Informujemy, iż firma ICG-International Consalting Group prowadziła dla naszej firmy skuteczne działania windykacyjne z trudnym klientem z Niemiec. Kiedy nasze starania i poprzednich firm windykacyjnych nie przyniosły rezultatów sprawę przejęła firma ICG, która wyegzekwowała całą kwotę długu. Potwierdzamy zatem profesjonalizm i skuteczność firmy ICG w podjętych działaniach na rzecz naszej firmy i polecamy innym firmom, które często mają problemy z nieuczciwymi kontrahentami.

 • Ines S.

  Najlepsza firma remontowa! Zawsze na czas, solidni, bardzo pomocni, fachowi. Gorąco polecam. Właściciel miły i sympatyczny i bardzo pomocny. Doradzał mi podczas zakupów i w sumie dzięki niemu i jego pomysłom moje mieszkanie jest takie śliczne!

 • SILESIA LEASING

  • Mikołów
  Grzegorz Mentel F.H.U.P. MEBLE GRZEWKA

  Szczerze nie wyobrażam sobie działania mojej firmy bez Pana Marcina , z resztą nie tylko bo podczas Jego nieobecności fachowo zajęła się nami Pani Barbara. 100% perfekcji i pełne zaangażowanie, niesamowita wiedza w temacie leasingu, zaufałem i było warto, dziś prowadzę dwie działalności(ja produkuję meble, a żona prowadzi bar) Z Panem Marcinem pozostaję w stałym kontakcie bo w głowie już mam kolejny pomysł na biznes ;) Polecam SILESIA LEASING, bo naprawdę warto, ja Im zaufałem i nie żałuję. To prawdziwy ideał wśród partnerów biznesowych! SERDECZNIE DZIĘKUJĘ i pozdrawiam ;)

 • B-TRANS

  Dzięki Oferteo zaczęła się moja współpraca z GO-leasing, a w szczególności z Panią Joanną Matuszewska. Pani Joanna jest osoba profesjonalną, konkretną, a zarazem bardzo sympatyczną. Zawsze służyła swoją pomocą. Współpraca przebiegła sprawnie i bez zarzutu. Polecam obsługa na wysokim poziomie. NIP. 7952354424. B-TRANS. ŁAZISKA GÓRNE.

 • Joanna Ś.

  Polecam serdecznie fachowe i profesjonalne porady prawne TRICONSULT MIELCAREK WOJCIECHOWSKI RADCOWIE PRAWNI. Zaangażowanie i doświadczenie zawodowe pracujących w niej radców prawnych zaowocowało sukcesem w trudnej sprawie rozwodowej. Powierzona sprawa była prowadzona z najwyższą starannością i zaangażowaniem, a prowadzone w jej ramach czynności podejmowane były według wcześniej określonych procedur. Z przyjemnością mogę stwierdzić również, iż kontakt z Panem Mecenasem był rewelacyjny. Pan Mecenas wykazał się zawsze dyspozycyjnością zarówno telefoniczną jak i mailową, co bardzo sobie cenię. Służył pomocą i wyjaśnieniami. Współpraca z kancelarią TRICONSULT MIELCAREK WOJCIECHOWSKI RADCOWIE PRAWNI układała się bardzo dobrze, w związku z czym

 • Fluence Finance

  • Warszawa
  Kinga R.

  Nie spodziewając się żadnej odpowiedzi na moje ogłoszenie, byłam mile zaskoczona ofertą firmy Fluence Finance. Szczegóły usługi zostały mi przedstawione bardzo dokładnie, dowiedziałam się też wielu rzeczy wykraczających poza te związane z moim problemem. Mało tego; po kilku dniach, kiedy w natłoku obowiązków zapomniałam o przesłaniu stosownych dokumentów, pracownik firmy zadzwonił do mnie z uprzejmym przypomnieniem. Dodam też, że kwota jaką potencjalnie miałabym zapłacić firmie za naprawdę dużo pracy, jest stosunkowo niewielka. Widać są jeszcze ludzie, którym chce się wstawać z łóżka za mniej niż kilka tysięcy!

 • Zbigniew S.

  Wielokrotnie korzystałem z usług prawnych Pana Mateusza. Sprawy bardzo skomplikowane załatwiane są w błyskawicznym tempie i na najwyższym poziomie merytorycznym. Radca prawny cechuje się olbrzymią wiedzą teoretyczną i doświadczeniem, każdy problem jest skrupulatnie analizowany i zawsze jest kilka satysfakcjonujących możliwości jego rozwiązania. Jedyny prawnik, któremu można zaufać, w swoim zawodzie kieruje się głównie kodeksem etycznym, jest bardzo cierpliwy, niesamowicie inteligentny, kreatywny. Ma bardzo przystępne ceny. Od początku do końca ma pełną kontrolę nad prowadzonymi sprawami, terminowość oraz wygrana klienta- jest priorytetem. Najlepszy prawnik z jakim pracowałem! Zbigniew Sz.

 • Grzegorz C.

  Pan Błażej Haber reprezentuje mnie w sądzie (sprawa w toku) w sprawie o zwrot kosztów niefortunnej transakcji. Do tej pory współpraca przebiega bardzo dobrze, szczególnie podoba mi się profesjonalne podejście do klienta od samego początku, a także bezproblemowy kontakt z Panem mecenasem. Pełen profesjonalizm!

 • Murator FINANSE

  • Warszawa
  Beata S.

  Mogę polecić za bardzo szybki kontakt i profesjonalne podejście do mojej sprawy. Bardzo dobry kontakt obojętnie, w którym dniu i godzinie. Wszystko na bieżąco wyjaśniane.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko

  • Rzeszów
  Magdalena G.

  Z czystym sumieniem polecam Pana Adwokata Fedko! Do jego kancelarii trafiłam bazując na pozytywnych opiniach o jego profesjonalizmie i nie zawiodłam się. Pomógł mi sprawnie rozwiązać mój problem, przy tym będąc bardzo uprzejmym i cierpliwym dla wszystkich moich pytań. Zdecydowanie wrócę do kancelarii Pana Adwokata jeśli kiedykolwiek będę potrzebowała porady prawnej. Dziękuję za pomoc!

 • RESLEGAL KANCELARIA ADWOKACKA

  • Rzeszów
  Agnieszka W.

  Mam przyjemność współpracować z panem mecenasem Piotrem Charzewskim od 2014r i z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu. Troszkę później poznałam panią mecenas Natalię Zdeb. W mojej ocenie, są to ludzie przede wszystkim z dobrym sercem. Podchodzą do człowieka z mądrością życiową. Ich zaangażowanie i rzetelność skutkuje wygraną sprawą w Sądzie. Zarażają spokojem i pozytywnym myśleniem. Przygotowani na 120% na każdą rozprawę, wypowiedzi , reakcje i pytania w Sądzie zawsze trafione w sedno. I co najważniejsze kontakt z mecenasami non stop, zawsze pełna analiza dostarczonych materiałów(dowodów) i wykorzystywanie ich w sprawie. Także w kwestii sporządzania pism Sądowych nie mają sobie równych. Widać że ich praca to nie tylko wykonywany zawód

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Popławski

  • Szczecin
  Agro

  Pan Mecenas Popławski bardzo mi pomaga przy prowadzeniu firmy. Wszystkie problemy są rozwiązywane profesjonalnie i szybko, a komunikacja jest bardzo dobra. Przede wszystkim adwokat Adam Popławski rozumie potrzeby przedsiębiorców, co dla mnie jest priorytetem bo miałem już do czynienia z wieloma innymi prawnikami, którzy tej umiejętności nie mieli. Mecenas Popławski to odpowiednia i kompetentna osoba do pomocy i polecam go wszystkim!

 • Adwokat Agnieszka Cisowska - Chruścicka

  • Kluczbork
  Ula O.

  Sprawa o podział majątku. Skorzystałam z polecenia koleżanki. Pani adwokat zaangażowana w sprawę, wszystko tłumaczyła mi i uczestniczyła w sprawach osobiście (co nie jest takie oczywiste w innych kancelariach). Mogę uczciwie dać 5 gwiazdek i polecić tę adwokat w Kluczborku i Opolu.

 • Kancelaria Księgowo-Prawna ALESTA

  • Katowice
  Agnieszka G.

  Biuro zatrudnia kadrę z wieloletnim doświadczeniem. Zespół potrafi doradzić, dodatkowo informują mnie o wszystkim w bardzo przejrzysty, klarowny sposób. Współpraca jest bezproblemowa. Bez ich wsparcia nie wyobrażam sobie prowadzenia mojej firmy. Dodatkowo oferują atrakcyjne ceny. Z całego serca polecam :)

 • Biuro Detektywistyczne TMK DETEKTYW

  • Kalisz
  Włodzimierz D.

  Firma w pełni profesjonalna. Doskonały kontakt, pełna dyskrecja, rzetelnie i świetnie wykonane zlecenie. Usługa na najwyższym poziomie. Naprawdę biuro godne polecenia.

 • Kancelaria Prawna Vis Legis Katarzyna Jaskuła

  • Poznań
  Katarzyna P.

  Współpracujemy z kancelarią od kilku miesięcy. Początkowo były to tylko porady prawne, ale urzekło mnie niespotykane dzisiaj poważne traktowanie klienta, który z założenia przyszedł tylko po poradę w trakcie, której Zespół wstępnie zredagował pismo procesowe dzieląc się ze mną wnikliwie, fachową wiedzą. W kolejnych sprawach spostrzeżenia i wyczucie sytuacji okazały się trafione i mimo, że jestem osobą bardzo zdecydowaną to Panie potrafiły wykazać mi, że można przyjąć też zupełnie inny tok rozumowania, wtedy poczułam, że to jest partnerstwo, że Panie są nie tylko uprzejme, grzeczne, ale też bardzo rzeczowe i szybko rozpoznają sytuację w jakiej się znajdują. Bardzo cenimy cały Zespół za opanowanie, ale też umiejętność natychmiastowej,

 • SALOMON MAKLER UBEZPIECZENIOWY

  • Gdynia
  SEA-LOGISTICS Sp z oo

  Firma Salomon jest naszym brokerem ubezpieczeniowym od kilku lat, zapewniając nam wysokiej jakości serwis w zakresie ubezpieczeń indywidualnych oraz firmowych, mienia, osób i towarów na czas transportu. Wysoka kultura osobista w połączeniu z bardzo szybkim reagowaniem, szukaniem nowych, jeszcze lepszych rozwiązań oraz najlepszych warunków cenowych to cecha charakterystyczna firmy Salomon, która ma bezpośrednie przełożenie na nasza lojalną i długofalową współprace.

 • Biuro Rachunkowe Centu$ Małgorzata Bala

  • Wrocław
  Acteam Marcin Wroński

  Pracuję z biurem Centus od początku założenia firmy, a nawet troszkę dłużej, ponieważ pani Małgosia pomagała mi złożyć wszystkie dokumenty, innymi słowy uczestniczyła w tworzeniu firmy Acteam. Moja księgowość nie jest skomplikowana, jednak nie wyobrażam sobie prowadzenie firmy bez biura Centus. Pracownicy są kompetentni, uczynni, cierpliwi i tak po ludzku mili. Przez ten czas ( to już ponad 6 lat) zaprzyjaźniłem się właścicielką, panią Małgosią. Bardzo polecam tą firmę.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Dariusz Klugmann

  • Gdańsk
  Konrad G.

  Jestem człowiekiem w podeszłym wieku. Przypadło mi zmierzyć się z prawem. Szukałem pomocy u prawników. Z uwagi na zawiłą sprawę i "cienki portwel emeryta" zbywano mnie enigmatycznymi wyjaśnieniami. Do czasu kiedy skontaktowałem się z Panem Mecenasem, który wykazuje wiele empatii dla starszych ludzi i nakierunkował mnie jak dalej postępować.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz

  • Częstochowa
  Józef J.

  Jeden z lepszych adwokatów w rejonie z jakim miałem okazję współpracować. Bardzo dobry specjalista z zakresu prawa rodzinnego w tym rozwodu, podział majątku i kwestie związane z dziećmi takie jak alimenty i kontakty. Świetny kontakt i rzetelne podeście do każdego tematu. Mam porównanie z innymi adwokatami. Polecam.

 • Verum Prywatny Detektyw

  • Żary
  Pawel S.

  Wystawiam pozytywną opinię dla firmy Prywatny detektyw Lubuskie. Konkretna, uczciwa i rzetelna firma. Polecam współpracę, dziękuję i życzę samych sukcesów.

 • BIURO RACHUNKOWE "LEGE ARTIS" AGNIESZKA SOŁTYSEK

  • Jaworzno
  Kancelaria Usług Prawnych Veritas Sp. z o.o.

  Współpraca z biurem rachunkowym "Lege Artis" przynosi wymierne korzyści dla prowadzonej przez nas działalności gospodarczej. Sposób realizacji usługi odpłatnego prowadzenia ksiąg rachunkowych potwierdza profesjonalizm i niezawodność w/w biura rachunkowego. Osobiste zaangażowanie właściciela biura w realizację powierzonych zadań przekłada się na oszczędności kosztowe i minimalizowanie ryzyk podatkowych. Pragnę zatem gorąco polecić w/w biuro rachunkowe jako sprawdzonego partnera, dostarczającego efektywnych rozwiązań w zakresie świadczonych usług.

 • Kancelaria Adwokacka adwokat Krzysztof Konysz

  • Szczecin
  Grzegorz H.

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Adwokatem Krzysztofem Konyszem. Pan Krzysztof ma dużą wiedzę i potrafi wyjaśnić mi skomplikowane zagadnienia prawne. Potrafi znaleźć rozwiązanie z bardzo trudnej sytuacji. Wysuwa trafne sugestie. Do prowadzonych spraw jest zawsze bardzo dobrze przygotowany merytorycznie. Na bieżąco informuje o pojawiającej się nowej korespondencji w prowadzonej sprawie. Bardzo kulturalny i zaangażowany.

 • Financity spółka z o.o. / Placówka Partnerska Idea Getin Leasing SA

  • Kraków
  Anna W.

  Szybko i sprawnie działająca firma. Zależało mi bardzo na czasie i faktycznie wszystko załatwiliśmy w 2 dni. Do tego sympatyczny i profesjonalny doradca.Polecam!

 • Biuro Rachunkowe Łysik Bożena

  • Otwock
  Slowikbud

  Obsługa księgowa mojej firmy jest profesjonalna, przystępna i zrozumiała odkąd korzystam z usług Pana Bożeny Łysik. Z dodatkowych plusów mogę wymienić: szybki kontakt telefoniczny i mailowy, bezpośredni kontakt z księgową (bez przekazywania sprawy między pracownikami), konkurencyjne ceny, dogodną lokalizacja i parking. Ze współpracy z Panią Bożena jestem bardzo zadowolony i śmiało mogę polecić usługi księgowe kolejnym klientom.

 • Alarmy Śląsk (PHU MicRob Michał Robak)

  • Ruda Śląska
  P.H. AGROMA Sp. z o.o.

  Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą PHU MicRob Michał Robak (Alarmy Śląsk). Wszystkie zlecone roboty wykonywane zostały terminowo i z zachowaniem najwyższej jakości. Firma jest rzetelnym wykonawcą wszystkie prace wykonywane są solidnie, fachowo oraz z zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami. Szczerze polecamy firmę PHU MicRob Michał Robak (Alarmy Śląsk) jako solidnego wykonawcę robót z zakresu zabezpieczenia technicznego nieruchomości.

 • Omega Balcerak sp z o.o.

  • Gliwice
  Karol K.

  Korzystam od dwóch lat z usługi ochrony domu w obrębie Gliwic. Mogę śmiało polecić, natychmiastowa reakcja na sygnał alarmowy. Bezproblemowa komunikacja.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda

  • Szczecin
  Patryk P.

  Pan Mecenas Michał Gajda jest osobą w pełni zaangażowaną w sprawę, którą prowadzi, kompetentny, inteligentny. Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc i wsparcie. Profesjonalista z bardzo dobrym podejściem do człowieka Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nie ocenia nikogo. Bardzo angażuje się w sprawę. Jestem bardzo zadowolony z usług Pana mecenasa. Polecam.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa i Finansów

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Alvor Sp. z o.o.

  • Warszawa
  Łukasz K.

  Gorąco polecam tych doradców finansowych. Stają na głowie, żeby załatwić najlepsze warunki kredytowe dla klienta oraz służą radą i pomocą również po załatwieniu kredytu. Ja miałem małe komplikacje już po uruchomieniu kredytu ze względu na wyjazd za granice i gdyby nie szybka i fachowa pomoc Pana Roberta to miałbym spory problem z deweloperem. Także jeszcze raz gorąco polecam.

 • KANCELARIA ADWOKACKA JUSTYNA BOŻEK

  • Łańcut
  WOJTEK S.

  Adwokat z powołania dla niej najważniejsze jest dobro klienta. Tłumaczyła mi krok po kroku wszystkie etapy postępowania dzięki Pani mecenas udało mi się wygrać rozwód sąd orzekł winę mojej żony co wydawało się niemożliwe. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy adwokata. Dziękuję Pani mecenas

 • Sobczak Maciejewska Kancelaria Radców Prawnych sp. p.

  • Łódź
  Marek N.

  Pani Mecenas zareagowała niezwłocznie na moje zapytanie ofertowe. Podczas spotkania udzieliła kompetentnych wyjaśnień z opcją na udział w postępowaniu procesowym, jeżeli zajdzie taka potrzeba, bo sprawa jest w toku.

 • Przedsiębiortswo Wielobranżowe Ambit Sp. z o.o.

  • Barlinek
  Katarzyna Ł.

  Biuro prowadzi mi całą księgowość oraz kadry. Korzystam z usług 2-gi rok i jestem bardzo zadowolona. Dobry i miły kontakt, kompetentni ludzie. O wszystkim jestem informowana na bieżąco. Chętnie odpowiadają na najprostsze pytania. Jak dla mnie to najlepsze biuro z jakim miałam do czynienia. Z najwyższą powagą podchodzą nawet do najdrobniejszej sprawy i naprawdę znają się na swoim fachu.

 • "DETEKTYW KOCZANOWSKI" CENTRALA

  • Busko-Zdrój
  Artur M.

  Bardzo rzutki i energiczny przedstawiciel firmy. Umówił spotkanie w tym samym dniu nawet w godzinach wieczornych i miejscu dogodnym dla Zleceniodawcy zjawiając się punktualnie z kompletem dokumentów do podpisania Umowy. Profesjonalne podejście i bardzo dobre wrażenie a poza tym oferta najlepsza ze wszystkich. Polecam

 • Centrum Finansów

  • Wrocław
  Tomek T.

  Znacie firmę finansową, która nie tylko pomoże przy kredycie, ale też odradzi jego zaciągnięcie, gdy jest niekorzystny? To dlatego wróciłem i w końcu skorzystałem z innej oferty, bo byłem miło zaskoczony, że nie byłem na nic naciągany.

 • Golden Risk Doradztwo Ubezpieczeniowe

  • Wieliczka
  Karolina P.

  Świetne porównanie ofert oraz dopasowanie do potrzeb moich i mojej rodziny, bardzo dobra obsługa klienta. Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy.

 • Grupa Auto Legnica Anna Hejnowicz

  • Legnica
  Dobry Dietetyk

  Pani Ania jest przemiłą i bardzo sympatyczną osobą. Widać, ze ma doświadczenie w swojej branży i wie w jaki sposób pomóc innym, bo mi pomogła bardzo :) Uważam, ze obsługa klienta u Pani Ani jest na najwyższym poziomie. Zostałam również przez Panią Anię zawieziona po odbiór auta co bardzo doceniam. Nie musiałam zwracać kosztów za paliwo, co uważam za dodatkowy atut całej transakcji. Polecam na 100% GRUPĘ AUTO LEGNICA ANNA HEJNOWICZ.

 • Kancelaria Adwokacka Katarzyna Kielsznia-Budzińska

  • Szczecin
  Małgorzata M.

  Usługi Pani Katarzyny zostały mi polecone. Ja również polecam Panią Katarzynę. Nasza współpraca co prawda jest w trakcie ale jestem jak najbardziej zadowolona z dotychczasowej współpracy. Rzetelna, zrozumiale odpowiada na wszystkie moje pytania wyjaśniania wątpliwości. Szczerze polecam.

 • Michał Piłatowski

  • Szczecin
  Usługi ogólnobudowlane

  Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Dzięki niej otrzymałem kredyt na firmę. Jedna z pracownic, pani Katarzyna poprowadziła moją sprawę od najdrobniejszych szczegółów: dostarczono mi wszelkich dokumentów, porad jak je wypełnić ze wszystkimi wskazówkami i na bieżąco mogłem liczyć na kontakt mailowy i telefoniczny. Szybko uzyskałem interesującą mnie kwotę.

 • "HONESTA" Usługi Biurowe Małgorzata Kaszyńska

  • Golub-Dobrzyń
  Sklep spożywczo przemysłowy GAJA

  Uważam, że współpraca z Panem Kaszyńskim przebiega na jak najwyższym poziomie. Jest świetnym księgowym, idealnie obeznanym w swoim fachu, zawsze mogę liczyć na rzetelną i fachową pomoc. Nie mam najmniejszych obaw, aby powierzyć mu nie tylko swoje interesy, ale ze szczerym sumieniem polecić jego usługi innym. Dorota Kozakiewicz (sklep spożywczo przemysłowy GAJA).

 • Perfect Solutions S.B.

  • Wałbrzych
  Tomasz K.

  Miałem ciężką sytuację i wiele odmów, ale pan Sebastian do końca szukał różnych rozwiązań, dlatego w końcu się udało... choć mogę śmiało o sobie napisać "trudny klient" :) dziękuję jeszcze raz i serdecznie polecam!

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Zygmunt Mrożek

  • Częstochowa
  Wojciech P.

  Bardzo dobry kontakt mimo bardzo dużej odległości. Wyczerpujące odpowiedzi na pytania oraz pomoc w jak najlepszym rozwiązaniu. otrzymałem duży kredyt zaufania pod względem płatności.

 • Agencja Bezpieczeństwa i Wywiadu Gospodarczego Sp. z o.o.

  • Poznań
  Joanna N.

  Profesjonalna usługa. Zajęcie się problemem w sposób kompleksowy, zwrócenie uwagi na najdrobniejsze szczegóły, które innym osobom unikały. Pełne zaangażowanie, dyskretnie i skuteczni. Zdecydowanie polecam! Właściwy adres dla ludzi ceniących sobie czas i szukających osób, które zajmą się ich sprawą jak wlasną.

 • ADSW DETEKTYW

  • Kraków
  Krystian U.

  Polecam wszystkim którzy czują bezradność z braku pewnych informacji. Firma sprawdzona i konkretna. Usługa wykonana została wykonana fachowo, sprawnie i rzetelnie. Na koniec otrzymałam wyczerpujące sprawozdanie z przeprowadzonych działań i ich wyników. Cena była przystępna. Firma ADSW DETEKTYW jest zdecydowanie godna polecenia. Koszt usługi był sporo niższy niż u konkurencji.

 • POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWO FINANSOWE

  • Radom
  Elżbieta M.

  Zdecydowanie Polecam firmę oraz zakres oferowanych usług. Korzystając z oferty (w obszarze ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe i roszczenia z tytułu odszkodowań wobec powstałych szkód, przekonałam się o rzetelności firmy na każdym etapie współpracy z klientem.

 • Obsługa Prawna Wierzycieli i Zadłużonych Robert Bąska

  • Pogórska Wola
  magda c.

  Witam, naprawdę polecam firmę "Obsługa Prawna Wierzycieli i Zadłużonych Robert Bąska". Sprzedawałam dług i nie mogę powiedzieć nic niepozytywnego. Sprawę załatwiłam bardzo szybko i pozytywnie dla obu stron. Jeżeli chodzi o kontakt był bardzo dobry, polecam każdemu. Gdyby tyle firm było tak obrotnych, życie byłoby łatwiejsze.

 • Kancelaria Radów Prawnych Drapała i Wspólnicy

  • Wrocław
  Jan S.

  100% zadowolenia. Kompetentni i profesjonalni, a jednocześnie bardzo życzliwi. Mogę polecić każdemu. Korzystałem z ich pomocy w kilku różnych sprawach, z zupełnie różnych dziedzin prawa, i w każdej odnaleźli się znakomicie.

 • ViMac Agencja Detektywistyczna

  • Warszawa
  Anna B.

  Profesjonalne podejście,stały kontakt. W trakcie pracy komunikuje się informuje o sytuacji i ustala, czy kontynuować akcję. Wartości za usługi są ok (nie zawyżone). Nie przeciąga działań, żeby naciągnąć na kasę. Dobra jakość i profesjonalizm. Polecam.

 • W&K Wilamowski Kancelaria Prawna

  • Łódź
  Wojciech K.

  Bardzo profesjonalne podejście do sprawy oraz klienta. Fachowa pomoc, oraz duża wiedza która pomogła w szybkim czasie rozstrzygnąć sprawę z korzystnym dla mnie wynikiem.