Lokaty, oszczędności Bydgoszcz - Najlepsi w 2021

Banki oferujące Lokaty w Bydgoszczy, 2021

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 53 firm
w kategorii Lokaty, oszczędności

Lokaty, oszczędności Bydgoszcz
Mateusz

Dzięki Waszej pomocy szybko i korzystnie wyleasingowałem 2 kolejne ciągniki siodłowe. Tam gdzie inni widzieli problem z ubezpieczeniem, tak u Was poszło to sprawnie i tanio! Plus za szybki kontakt i szybką ofertę! Polecam!

Mobilny Doradca Biznesowy

 • Niemcz
 • 5 km od Bydgoszcz

Specjalizuję się w indywidualnych i grupowych ubezpieczeniach na życie, ale w swojej ofercie posiadam wiele produktów. Zawsze staram się moim Klientom indywidualnie dopasować plan finansowy, który zapewni godne życie na emeryturze, bezpieczeństwo rodziny oraz edukację ich dzieci. Doradzam przedsiębiorcom w zakresie zagadnień związanych z sukcesją majątku w razie śmierci oraz ochroną finansową firm przed skutkami losowej niedyspozycji właścicieli. Służę moją wiedzą i doświadczeniem rodzinom pragnącym zabezpieczyć przyszłość swoim dzieciom, a także przedsiębiorcom dbającym o swoją firmę i rodzinę.

Michał Burdach usługi finansowo-ubezpieczeniowe GENERALI - Lokaty, oszczędności Toruń

Kompleksowe usługi ubezpieczeniowe firmy Generali. INWESTYCJE Chcesz, aby ciężko zarabiane przez Ciebie pieniądze były jak najlepiej pomnażane, a w przyszłości stanowiły idealny kapitał emerytalny? Postaw na dobre inwestycje. Z myślą o wszystkich, którzy poszukują nowoczesnych i efektywnych form pomnażania kapitału stworzyliśmy programy inwestycyjne Generali. Fundusze kapitałowe oferowane w ramach jednej umowy ubezpieczeniowej umożliwiają dostęp do wielu zróżnicowanych geograficznie i przedmiotowo rynków inwestycyjnych. OCHRONA Ubezpieczenia ochronne to ubezpieczenia na życie, które zawierasz, aby Twoja rodzina nawet w razie nieprzewidzianych wypadków miała szansę utrzymać dotychczasowy poziom życia. Stanowią idealne rozwiązanie w

Renata Dębska - Lokaty, oszczędności Olkusz

Moja działalność rozpoczęła się w 2020 roku. Specjalizuję się w ubezpieczeniach emerytalnych , życia oraz zabezpieczeniu startu w dorosłe życie państwa dzieci. Innowacyjne produkty ubezpieczeniowe przygotowane aby zapewnić Tobie i Twoim najbliższym ochronę życia oraz możliwość oszczędzania na realizację dowolnych planów w przyszłości. W ofercie ubezpieczenia: - ubezpieczenie na życie, - emerytura bez obaw, - przyszłość dziecka, - zabezpieczenie rodziny na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych, - ochrona zdrowia, - ubezpieczenia kredytów, - ubezpieczenia zabezpieczające dla firm, - oszczędności inne niż w banku, Współpraca ze mną to profesjonalizm i ubezpieczenie szyte na miarę tak jak dobry garnitur czy wspaniała suknia uszyta

Dołącz do naszych Specjalistów od Lokat i Oszczędności w Bydgoszczy

Działasz na rynku jako Specjalista od Lokat i Oszczędności i szukasz nowych Klientów z Bydgoszczy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Dawid Wrzalik

 • Łobżenica
 • 52 km od Bydgoszcz

Jestem Doradcą Finansowym i wykonuję swoją pracę w sposób profesjonalny. Podchodzę do każdej osoby/rodziny indywidualnie. Specjalizuję się w układaniu finansowego bezpieczeństwa, budowanie kapitału i pomnażanie majątku, na terenie Polski.

Rozpoczęliśmy działalność od 2011. Wachlarz usług firmy obejmuje doradztwo w zakresie prywatnych emerytur oraz ubezpieczeń na zdrowie i życie, gromadzenie środków na przyszłość dzieci. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak pomorskie, zachodniopomoskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie. W naszym działaniu pielęgnujemy troskę o dobro Klienta.

Dawid Nowodworski

 • Włocławek

Finanse i Ubezpieczenia Aleksandra Kwiatkowska - Lokaty, oszczędności Włocławek
Waldemar M.

W ubezpieczeniach specjalizujemy się od ponad 12 lat. Oferujemy swoje wieloletnie doświadczenie, dyskrecję oraz kompleksową i rzetelną obsługę. Pracujemy na produktach wszystkich towarzystw dostępnych na polskim rynku, aby zagwarantować Klientowi oszczędność czasu poprzez wybór najlepszych rozwiązań w jednym miejscu. Nasz obszar działania to cała Polska. Zapraszamy do współpracy.

Przemysław Powroźnik - Lokaty, oszczędności Poznań
Zadowolony K.

Profesjonalne doradztwo. Produkt "szyty na miarę". Pełne zadowolenie. Polecam!

Mieszko Jaroniewski - Lokaty, oszczędności Poznań

Mieszko Jaroniewski

 • Poznań
Michał C.

Pomagam w zakładaniu kont emerytalnych i ubezpieczeń. Wyróżniają mnie 3 rzeczy: 1. Mam dostęp do produktów większości firm, dzięki czemu dobieram najbardziej konkurencyjne z nich. 2. Współpracuję z firmą, której właściciel jest 30 lat w branży finansowej. Dzięki temu rozwiązania, które proponuję są sprawdzone w praktyce. 3. Jestem bardzo bezpośredni. Jeśli uważam, że jakiś pomysł nie ma sensu, to nie mam problemu, żeby Ci to powiedzieć wprost. Dzięki temu masz możliwość poznania innego punktu widzenia i wybrania najlepszej opcji.

Karolina Chmielewska - Lokaty, oszczędności Poznań

Karolina Chmielewska

 • Poznań

Multiagencja, która ma w swoim zakresie wszystkie dostępne ubezpieczenia majątkowe, firmowe, komunikacyjne, a także OC w życiu prywatnym i OC dla firm i wolnych zawodów. Zajmuję się także kredytami Bankowymi - gotówkowe, konsolidacje, Kredyty dla firm, leasingi Mam w ofercie także pożyczki pozabankowe - ponad 20 firm

Martyna Kaczmarek - Lokaty, oszczędności Poznań

Martyna Kaczmarek

 • Poznań

Jesteśmy na rynku od 2015 roku. Nasza specjalność to ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia nnw, na terenie Poznań, Ostrów Wielkopolski.

Tomasz Skrla Agent z Misją - Lokaty, oszczędności Gdańsk

Tomasz Skrla Agent z Misją

 • Gdańsk

Witam serdecznie. Jako Agent z Misją współpracuję na stałe z firmą Prudential. W branży finansowo-ubezpieczeniowej pracuję od 2011 roku.Pomagam moim Klientom dobrać odpowiednią polisę na zdrowie i życie, opracowuję indywidualny plan oszczędzania na prywatną emeryturę, przyszłość dzieci oraz pomagam w bezpiecznym pomnażaniu posiadanego kapitału na lepszych warunkach niż na lokacie bankowej. Dzięki szerokiej współpracy ze 7 specjalistami z dziedziny finansów moi Klienci mają dostęp do najlepszych ofert a także oszczędzają czas, pieniądze i nerwy podejmując każdą decyzję finansową. Zapraszam serdecznie na moją stronę www.agentzmisja.pl oraz bezpłatne spotkanie, które pomoże Państwu podjąć decyzję o ewentualnej współpracy.

PKO BP - Lokaty, oszczędności Gdańsk

PKO BP

 • Gdańsk

Rozpoczęliśmy działalność od 2014. Nasz obszar działania to Gdańsk. Dostępne w naszej firmie usługi to kredyty gotówkowe i konsolidacyjne. Zapraszamy do współpracy.

Placówka Banku Pocztowego S.A. w Ostródzie - Lokaty, oszczędności Ostróda

Placówka Banku Pocztowego S.A. w Ostródzie

 • Ostróda

SEMAT SEBASTIAN MATHIAK

 • Dębnica Kaszubska

Ubezpiecznia na życie,grupowe,mieszkań i domów,komunikacyjne,NNW,podróżne na wyjazdy wakacyjne i zarobkowe,grupowe wyjazdowe(wycieczki,kolonie) Polisy na życie pod kredyt.Zakres działania cała Polska.Doświadczenie i wiedza w ubezpieczeniach już 6 lat.Rozmowy są prowadzone w biurze,lub dogodnym miejscu dla klienta.Zadowolenie moich klientów jest największą satysfakcją.Oferowane ubezpieczenia skierowane są do potrzeb dla każdej osoby do danej sytuacji oraz możliwości Klienta.Ubezpieczenie indywidualne można objąć całą rodzinę,wypadkowe,niezdolności do pracy,poważnych zachorowań(rak,przeszep narządów,szpitalnych,utrata wzroku,słuchu),także zbieranie kapitału dla dziecka z zabepieczeniem zebrania kapitału.Ubezpieczenia komunikacyjne z szerokim

Marika Pietrzak

 • Sopot

Nasza działalność rozpoczęła się w 2018 roku. Nasza specjalność to inwestycje, obligacje, na terenie pomorskie.

WNM Piotr Urbański / Placówka Partnerska Nest Bank

 • Gdynia

Doradztwo i usługi finansowe; Kredyty indywidualne/ firmowe na działalność gospodarczą/ dla Rolników; Kwota nawet do 650 tys. zł w zależności od branży; okres kredytowania do 144 m-cy bez względu na branżę; uproszczone metody procesowania wniosków; akceptowanie do 5 różnych źródeł finansowania w zależności od produktu; szybka decyzja kredytowa i uruchomienie środków;

Doradztwo Finansowo-Ubezpieczeniowe Nationale-Nederlanden - Lokaty, oszczędności Kobylnica

Doradztwo Finansowo-Ubezpieczeniowe Nationale-Nederlanden

 • Kobylnica
Pramar

Profesjonalne podejście czyli takie, jakiego się spodziewaliśmy. Firma jest bardzo elastyczna i dopasowała się w 100% do potrzeb naszych i naszych pracowników. Ponadto kontakt jest natychmiastowy, a każde pytanie jest bezpośrednio rozwiązywane. Pan Janusz, który zajmuje się naszym ubezpieczeniem jest człowiekiem reprezentującym klasę dżentelmena, co przekłada się na miłą, pewną i profesjonalną obsługę.

Oskar Wołyniak - Lokaty, oszczędności Dziadkowo

Oskar Wołyniak

 • Dziadkowo
Łukasz J.

Oskar jest osobą która bardzo szybko nawiązuje kontakt z klientem, jest przekonywujący w tym co robi przez co nie ma żadnych zawahań żeby z nim współpracować.

Szymon Kołecki - Lokaty, oszczędności Olsztyn

Szymon Kołecki

 • Olsztyn

Działamy w branży od 2019 roku. Nasza specjalność to Ubezpieczenia Na Życie, na terenie Olsztyn.

Nationale Nederlanden - Lokaty, oszczędności Olsztyn

Nationale Nederlanden

 • Olsztyn

Działamy w branży od ponad 20 lat. Jesteśmy jednym z liderów na rynku, dlatego osiągnęliśmy wiele nagród ale zależy nam na dobru naszych klientów. Nasza specjalność to ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia grupowe, ubezpieczenia mieszkania/domu, na terenie Warmińsko -Mazurskie. Posiadamy produkty, które są bardzo elastyczne i dlatego możemy dopasować wszystko pod Państwa preferencje oraz Państwa potrzeby.

Kamil Bobojć Ubezpieczenia PZU - Lokaty, oszczędności Olsztyn

Kamil Bobojć Ubezpieczenia PZU

 • Olsztyn
Natalia W.

Szybki i bezproblemowy kontakt, bardzo miła i kompetentna osoba. Polecam 🙂

NEST BANK Placówka Partnerska Ewa Warszewska E.T.N.K COMPANY - Lokaty, oszczędności Konstantynów Łódzki

NEST BANK Placówka Partnerska Ewa Warszewska E.T.N.K COMPANY

 • Konstantynów Łódzki
Zbi-mar Zbigniew Markiewicz

Pełny profesjonalizm. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Bardzo miło i merytorycznie wyjaśnione, co, jak i dlaczego, co rzadko jest standardem. Dziękuję!

Ubezpieczenia Życiowe Paweł Piwowarczyk

 • Łódź

Bezpieczeństwo twoje i twojej rodziny, ochrona w razie wypadku, kalectwa, choroby, niezdolności do pracy, zadbanie o finansowe bezpieczeństwo rodziny w najgorszych, nie przewidzianych momentach twojego życia. Zastanawiasz się czy to możliwe ? Co mogę zrobić żeby czuć się bezpiecznie i dać realne poczucie bezpieczeństwa sobie i najbliższym ? Zadzwoń, porozmawiaj, zapytaj. Daję gwarancję wyboru najlepszych i najkorzystniejszych rozwiązań zawsze dopasowanych indywidualnie dla każdego klienta. Doradztwo ubezpieczeniowe to moja pasja i satysfakcja zadowolonych klientów rekomendujących moje usługi. Ubezpieczę Ciebie i twoją rodzinę od: - choroby - diagnozy nowotworu - pobytu w szpitalu - nieszczęśliwego wypadku, niezdolności do pracy, kalectwa -

Adam Sokół

 • Łódź

Do każdej rozmowy podchodzę w 100% indywidualnie. W końcu skoro rozmawiamy o finansach, zdrowiu i życiu to nie istnieją uniwersalne rozwiązania, dobre dla każdego. Zajmuję się również analizą obecnych polis z których korzystają moi Klienci. Jeśli decyzję związaną z ubezpieczeniami * chcesz podjąć świadomie * interesuje Cię zabezpieczenie na przynajmniej kilka lat * rozumiesz bądź chcesz poznać korzyści związane z dobrym ubezpieczeniem * chcesz przygotować się finansowo na gorszy moment To rozmowa ze mną będzie dla Ciebie interesująca.

Nationale Nederlanden

 • Łódź

Prudential Bezpieczne Odkładanie na Emeryture Bartłomiej Tomczyk - Lokaty, oszczędności Łódź

Prudential Bezpieczne Odkładanie na Emeryture Bartłomiej Tomczyk

 • Łódź
Piotr M.

Pan Bartek bardzo szczegółowo przedstawił mi ofertę którą dla mnie przygotował i dokładnie odpowiedział na każdą wątpliwość. Przedstawił jakie korzyści płyną ze współpracy. Takie podejście bardzo przypadło mi do gustu, ponieważ nie czułem się do niczego namawiany. Pan Bartek jest bardzo pomocną i ciepłą osobą. Chętnie polecę jego pomoc wszystkim, szukającym dobrego ubezpieczenia na życie.

Doradztwo finansowe Patryk Poradzisz

 • Milicz

Witam! Zajmuję się fachowym doradztwem finansowym, pomagam w dobraniu najbardziej kompletnego i spersonalizowanego rozwiązania w zakresie ubezpieczeń na życie i ubezpieczeń majątkowych. Serdecznie zapraszam do współpracy!!!

Marzena Guder Nationale Nederlanden SA - Lokaty, oszczędności Doruchów

Marzena Guder Nationale Nederlanden SA

 • Doruchów
Mirosław L.

Witam serdecznie, Jestem doradcą ubezpieczeniowym Nationale Nederlanden TUnŻ. W swojej ofercie posiadam : - ubezpieczenia indywidualne (ochronne, inwestycyjne, ochronno-inwestycyjne) - ubezpieczenia grupowe (dla pracowników firm) - kredyty hipoteczne

PolUP Nina Bielecka - Lokaty, oszczędności Grabica

PolUP Nina Bielecka

 • Grabica

Dla Klientów realizujemy kredyty, ubezpieczenia, nieruchomości. Rozpoczęliśmy działalność od 2011. Działamy na terenie całej Polski. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów.

Nest

 • Łódź

Jesteśmy na rynku od 2014 roku. Nasza specjalność to finanse, inwestycje, lokowanie środków, nieruchomości, na terenie Cała Polska.

Robert Szymański Kredyty - Lokaty, oszczędności Legionowo

Robert Szymański Kredyty

 • Legionowo

Profesjonalne doradztwo kredytowe. Wsparcie w pozyskaniu finansowania dla osób fizycznych, firm- niezależnie od prowadzonej sprawozdawczości księgowej, rolników. Działamy na terenie całej Polski.

UBEZPIECZENIA KOT KRZYSZTOF

 • Zielona Góra

Rozpoczęliśmy działalność od 1981. Oferowane przez nas usługi to produkcja mebli. Teren, na którym działa firma, to Smolniki. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

Magdalena Skibińska

 • Goleniów

Nasza firma realizuje kredyty gotówkowe oraz kredyty dla firm. Realizujemy zlecenia od 2013. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak woj. zachodniopomorskie. Realizujemy nasze usługi stawiając zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

XXXXXXXX

 • Goleniów

Nasza działalność rozpoczęła się w 2018 roku. Specjalizujemy się w kredytach gotówkowych na bardzo atrakcyjnych warunkach dopasowanych dla każdego klienta indywidualnie. Możemy zaproponować również kredyty firmowe gdzie wystarczy nam tylko KPiR bądź PIT, żeby przedstawić wstępną decyzję. Średnia kwota wypłacanych kredytów firmowych wynosi u nas około 250tys. W swojej ofercie posiadamy także kredyt dla przedsiębiorców gdzie nie ma konieczności przedstawiania ZUS i US. Każdy klient jest dla nas ważny, również rolnik. Z racji tego, że ludzie w dzisiejszych czasach są zabiegani i nie mają czasu na wizyty w Banku, my jesteśmy wprowadzić wniosek i przygotować wstępną propozycję poprzez telefon. Ewentualne sfinalizowanie umowy zawsze może nastąpić

Pośrednictwo ubezpieczeniowe Barbara Smędzik - Lokaty, oszczędności Długołęka

Pośrednictwo ubezpieczeniowe Barbara Smędzik

 • Długołęka
Dominik M.

Zawsze przy pracy z kimś, zwracam szczególną uwagę na zaangażowanie i profesjonalizm danego usługodawcy w rozwiązaniu moich "problemów". Polecam Panią Basię nie tylko dlatego, co napisałem powyżej, ale również dlatego, że jest osobą godną zaufania, optymistyczną, z dużym poczuciem humoru.

Sfera Finansów S.A - Lokaty, oszczędności Warszawa

Sfera Finansów S.A

 • Warszawa

Firma Sfera Finansów S.A poprzez portal sfera-finansów.pl oferuje Państwu profesjonalną porównywarkę finansową. Codzienna aktualizacja i analiza wszystkich dostępnych promocji bankowych sprawia, że nasz portal jest rzetelnym źródłem informacji dla każdego. Sfera Finansów to niezwykłe miejsce w którym przeanalizujesz kilka tysięcy rozmaitych produktów oferowanych na rynku finansowym. Udostępniamy także porady i wiadomości dotyczące zmian na rynku produktów finansowych. Wejdź na naszą stronę i przekonaj się sam! Oferujemy: - porównywarka finansowa - rankingi najlepszych produktów finansowych - porady i wiadomości dotyczące zmian na rynku produktów finansowych

Aria Fund

 • Warszawa

Kreujemy biznes. Odważnie inwestujemy w nowe technologie i profesjonalnie zarządzamy finansami naszych klientów prywatnych i korporacyjnych. Inwestujemy w spółki technologiczne, które posiadają duży potencjał wzrostu i wiarygodne strategie, a jednocześnie potrzebują kapitału na dynamiczny rozwój. Poszukujemy ponadprzeciętnej stopy zwrotu zarządzając finansami klientów w sposób ostrożny, przejrzysty i etyczny – w atmosferze zaufania i na jasnych dla wszystkich zasadach. Jesteśmy polską i niezależną grupą firm. Jako regionalni eksperci od zarządzania inwestycjami koncentrujemy się na biznesie w Europie Centralnej. Politykę inwestycyjną realizujemy poprzez dwa fundusze: ARIA Nowych Technologii (fundusz private equity) i ARIA

CK Investments - Lokaty, oszczędności Warszawa

CK Investments

 • Warszawa

Jako spółka CK Investments dokonujemy obrotu nieruchomościami na rynku przede wszystkim Warszawskim. Nieruchomości które kupujemy są dużo poniżej ceny rynkowej. Finansujemy się gotówką własną a także pozyskaną od Klientów w formie papierów wartościowych- w tym przypadku Weksli Inwestycyjnych na bardzo korzystnych warunkach. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów.

Prudential - Lokaty, oszczędności Warszawa

Prudential

 • Warszawa

20 lat doświadczenia w branży ubezpieczenia na życie, ok. 2000 klientów. Od 8-lat w Prudential. Specjalizacja w ubezpieczeniach dopasowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych klienta: ubezpieczenia oszczędnościowe dla dzieci i dorosłych (w tym emerytury), ubezpieczenia czysto ochronne, chorobowe. Zapewniam profesjonalne doradztwo. Możliwość spotkań i wystawienia polis on-line.

Małgorzata Rusiniak Prudential

 • Warszawa

Pośrednictwo finansowe Lidia Bartkiewicz

 • Warszawa

Piotr Gielec - Lokaty, oszczędności Warszawa

Piotr Gielec

 • Warszawa

Dla osób indywidualnych: Doradztwo w zakresie lokowania lub inwestowania środków pieniężnych. Nauka budżetu domowego, budowanie świadomości finansowej. Dla firm: Doradztwo w zakresie zarządzania ryzykiem finansowym (stworzenie pełnej polityki i procedury oraz outsourcing zawierania transakcji zabezpieczających). Analiza ryzyk finansowych na podstawie ekspozycji na waluty zagraniczne. Konsulting w zakresie wprowadzenia zmian w zarządzaniu środkami pieniężnymi, współpracy z kontrahentami oraz spraw ogólnych dot. działalności finansowej.

Radosław Dolniak

 • Warszawa

Forex Invest Group - Lokaty, oszczędności Warszawa

Forex Invest Group

 • Warszawa

Jesteśmy profesjonalną platformą zajmującą się skutecznym handlem opcjami cyfrowymi. Wszelkie transakcje odbywają się online. Bez wątpienia jest to innowacyjna forma inwestowania, przeznaczona dla ludzi, którzy zdecydowani są handlować takimi opcjami binarnymi. Dzięki naszej działalności każdy klient, który orientuje się w tematyce opcji binarnych, wie jak przekuć swoje decyzje inwestycyjne w konkretny, regularny zysk. Platforma ta proponuje prosty, bardzo intuicyjny sposób inwestycji na przodujących indeksach giełdowych świata tj. rynek forex, rynki akcyjne i towarowe. Funkcjonowanie naszej firmy bazuje na lojalnej grupie klientów, która chętnie korzysta z naszego wsparcia technicznego, informacyjnego oraz zaawansowanego oprogramowania.

Vita Zhyla

 • Warszawa

F-Town Anna Jankowska

 • Milanówek

Jesteśmy na rynku od 2010 roku. Nasza specjalność to szeroko pojęte doradztwo biznesowe. W ramach którego, swoim klientom doradzamy w zakresie dotacji ze środków unijnych (aplikacja, rozliczanie, audyt dokumentów projektowych, zapytania ofertowe). Dodatkowo działamy również na rynku ubezpieczeń, w tym ubezpieczeń związanych z oszczędzaniem kapitału, ubezpieczenia na życie i zdrowie. Działamy głównie na terenie aglomeracji warszawskiej, ale możemy spotkać się również poza nią.

Mateusz Rychlewski

 • Warszawa

Sebastian Kowalczyk

 • Warszawa

Nasza działalność rozpoczęła się w 2020 roku. Nasza specjalność to ubezpieczenia i oszczędności, na terenie Warszawa. Kredyty hipoteczne Ubezpieczenie na życie Doradztwo, pośrednictwo Fundusze Emerytalne Doradztwo ubezpieczeniowe Fundusze Emerytalne Kredyty hipoteczne

SYNGRAPHA SP. Z O.O.

 • Warszawa

Platforma Wekslowa Syngrapha jest miejscem, gdzie bezpośrednio spotykają się osoby zainteresowane pomnażaniem swoich wolnych środków oraz Przedsiębiorstwa, które sprzedają weksle w celu pozyskania kapitału.

Dobra Rada - Lokaty, oszczędności Warszawa

Dobra Rada

 • Warszawa

Pośrednictwo kredytowe, faktoring, leasing - firmom. Wieloletnie doświadczenie w sferze finansowania firm (30+). Usługa bez prowizji brokerskiej w wybranych instytucjach finansowych. Także kredyty, pożyczki hipoteczne dla osób fizycznych - ważny dobry BIK.

Bydgoszcz więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.