Profit - Doradcy Finansowi

Bydgoszcz

7

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Firma Profit Doradcy Finansowi Sp. z o.o. jest jedną z najdłużej działających firm doradztwa finansowego na polskim rynku. Już w połowie lat dziewięćdziesiątych zeszłego wieku, zarządzający i jednocześnie właściciele Firmy dostrzegli potencjał jaki drzemał w dopiero rodzącym się rynku finansowym w Polsce. Ucząc się od najlepszych – międzynarodowych firm doradztwa finansowego wchodzących wtedy do Polski, postawili na jakość oraz rzetelność obsługi. Zaczynając od doradztwa w zakresie ubezpieczeniowych produktów życiowych, aktywnie biorąc udział w reformie emerytalnej poszerzali swój asortyment usług wraz z rozwojem całego rynku – często będąc pierwszą bądź jedną z pierwszych firm wprowadzających nowe rozwiązania na polski rynek.
Tym, czym się wyróżniamy na rynku to pełna niezależność działania – nie jesteśmy powiązani kapitałowo z żadną z instytucji finansowych, co zwalnia nas z dwuznacznych sytuacji oferowania właśnie tych produktów/ rozwiązań, które oferuje spółka – matka (w odróżnieniu od nawet największych firm doradztwa finansowego w Polsce). Nie tworzymy własnych produktów, tylko analizujemy oferty dostępne na rynku i wybieramy te, które dla danego Klienta będą najkorzystniejsze. Właścicielami firmy są osoby fizyczne, które zarazem sprawują funkcje zarządcze i dbają o to, aby interes Klienta był cały czas nadrzędny – bo tylko dzięki temu możemy liczyć na długofalową współpracę, opartą na zaufaniu – fundamencie sukcesu w tej branży.
Dzisiaj Firma Profit Doradcy Finansowi Sp. z o.o. może się poszczycić jedną z najszerszych ofert usług w Polsce. Pomagamy naszym Klientom w 5 obszarach – naszych Serwisach Profitu:
1. Programy Inwestycyjne – pokazujemy jak w realny i zyskowny sposób pomnażać oszczędności, zaczynając często od przysłowiowej pierwszej złotówki. Dla osób, które nie mają czasu ani ochoty zajmować się śledzeniem rynków finansowych, jak i dla bardziej zaawansowanych inwestorów – jesteśmy w stanie doradzić jakie rozwiązania będą w danej sytuacji najkorzystniejsze.
2. Alternatywne Produkty Inwestycyjne – oprócz tradycyjnych rynków inwestycyjnych (akcje, obligacje, lokaty bankowe) są jeszcze inne ciekawe sposoby na pomnażanie kapitału – do niedawna często dostępne tylko dla inwestorów instytucjonalnych, czy bardzo bogatych Klientów indywidualnych. Na bieżąco przeszukujemy rynek nowych możliwości inwestycyjnych, gdzie potencjalny zysk nie zależy od koniunktury na rynkach akcji, czy wypłacalności danego państwa oferującego obligacje. Pokazujemy jak sensownie tworzyć i dywersyfikować swój portfel inwestycyjny w oparciu o różne produkty.
3. Serwis Kredytowy – pomagamy dobrać najlepszą ofertę kredytową spośród dziesiątek dostępnych, wstępnie szacujemy gdzie jest największa szansa dostać kredyt na zakup mieszkania/ domu, refinansowanie drogiego kredytu, czy konsolidację drogich pożyczek gotówkowych. Pomagamy omijać pułapki zastawiane przez banki w umowach kredytowych tłumacząc, pokazując i przestrzegając. Często pomagamy Klientom w kontaktach z bankami negocjując lepsze od standardowych warunki. To wszystko w jednym miejscu, bez koniczności samodzielnego porównywania ofert, chodzenia do wielu oddziałów banków i wielokrotnego przechodzenia żmudnych i czasochłonnych procedur.
4. Serwis Ubezpieczeniowy – pokazujemy co to znaczy być rozsądnie ubezpieczonym – właściwie oceniać ryzyka i dobierać takie opcje, które są naprawdę przydatne. Weryfikujemy dotychczasowe polisy ubezpieczeniowe sugerując ewentualne zmiany, rezygnację z części zbędnych opcji, czy dokupienie innych – przydatnych. Znowu – porównujemy dziesiątki ofert zaoszczędzając czas Klienta i weryfikując zapewnienia agentów ubezpieczeniowych poszczególnych firm.
5. Serwis Emerytalny – pomagamy naszym Klientom oszacować wartość przyszłych świadczeń emerytalnych z I i II filara (ZUS+OFE) oraz podpowiadamy, co można zrobić samemu w tym zakresie, aby nie być skazanym na finansową „jałmużnę” jaka czeka przyszłych emerytów w Polsce.
Nasza współpraca z Klientami opiera się na trzy stopniowym procesie:
I. Analiza Finansowa – zanim zaczniemy cokolwiek doradzać, chcemy poznać bliżej doświadczenia i potrzeby naszych Klientów. Podczas rozmowy, niezobowiązującej do podejmowania jakichkolwiek decyzji, wypełniamy Analizę Finansową, dzięki której jesteśmy wstanie przygotować się do następnego kroku – podzielenia się spostrzeżeniami i sugestiami na temat finansów osobistych Klientów i szans, możliwości oraz zagrożeń, które rysują się nam po przeprowadzeniu analizy.
II. Rozmowa Doradcza – dzielimy się z Klientami naszymi sugestiami, pomysłami, które wynikają z Analizy Finansowej. Klienci mają możliwość zapoznania się z dostępnymi rozwiązaniami swoich problemów, czasami właśnie te problemy dopiero dostrzegają, dzięki rozmowie z nami. Jeżeli Klienci uznają, że nasze pomysły są godne uwagi – wtedy pomagamy dokonać właściwych wyborów, przejść konieczne formalności.
III. Opieka Doradcza – Klientom, którzy skorzystali z naszych sugestii, proponujemy stałą opiekę polegającą na cyklicznych (raz w roku) spotkaniach, podczas których omawiana jest bieżąca sytuacja finansowa Klientów, podpowiadane są kolejne przydatne rozwiązania. Oczywiście jesteśmy cały czas do dyspozycji naszych Klientów – jeśli w ich finansach pojawi się jakiś problem, nowa potrzeba – wystarczy jeden telefon lub e-mail – służymy pomocą i doradztwem.
Aby skorzystać z naszych usług nie trzeba ponosić żadnych kosztów, umawiamy się na spotkania w pasujących Klientom terminach i miejscach. Elastycznie reagujemy na zmiany zachodzące na rynku i zawsze jesteśmy wstanie przedstawić naszym Klientom ciekawe rozwiązania dla ich potrzeb i problemów.
Naszą misją jest pomaganie Klientom w osiągnięciu przez nich Niezależności Finansowej - poprzez rozsądne podejście do pieniędzy i fachową pomoc przy wyborze i korzystaniu z różnych produktów finansowych.

Branża

Obszar działania

Kujawsko-pomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

17 opinii

5 5
(17)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Barbara D. 10 listopada 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Współpraca efektywna, przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze, wszystkie zagadnienia wyjaśniane rzetelnie i wystarczająco.

Bartosz J. 6 lipca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Świetny doradca, zawsze skory do pomocy. Bardzo polecam.

Krzysztof K. 9 grudnia 2022
opinia niepotwierdzona
Potrzebuję kredytu na 80000zł, Bydgoszcz
Pozytywna opinia

Najlepszy pośrednik na świecie na pewno ogarnie najlepsze warunki dla klienta bardzo polecam bardzo a miałem pośredników od Gdańska aż do Katowic żaden, żaden tylko Pan Patryk dałem zadziałać i w tydzień załatwił pozytywne opinie

Marek N. 31 października 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm i dbałość o klienta - tak trzymać!

Roman N. 3 czerwca 2022
opinia niepotwierdzona
Potrzebuję kredytu na zakup domu lub mieszkania, 180000zł, Bydgoszcz
Pozytywna opinia

Fachowa obsługa i doradztwo jeśli chodzi o kredyt na mieszkanie.

Michał W. 20 kwietnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo miły i dobry kontakt z doradcą, pomoc w pełnym zakresie. Możliwość kontaktu i umówienia spotkania na dowolny termin. bardzo miłe spotkania i fachowa pomoc.

Agata K. 14 kwietnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Od kilku dobrych lat wspomagam się wiedzą doradców z tej firmy, kilka mądrych decyzji podjętych razem z nimi procentują. Polecam!

Jakub K. 14 kwietnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Konkretnie, rzeczowo, pomocnie, szybko, wszystko to w doskonałym kontakcie i fajnej atmosferze.

Sara B. 9 stycznia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Współpraca z Panem Patrykiem to czysta przyjemność! Szybki czas reakcji, zaangażowanie i profesjonalne podejście do sprawy to tylko kilka z wielu zalet tego doradcy. Bez wahania mogę polecić Pana Patryka innym znajomym.

Profit - Doradcy Finansowi, 24 lutego 2022

Szanowna Pani Saro, dziękuję za te słowa. Cieszę się, że mogłem Pani pomóc w tej sprawię. Dziękuję za zaufanie i zaangażowanie. Serdecznie pozdrawiam!

Agata B. 23 grudnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalizm, indywidualne podejscie do klienta, rzetelnosc. Zdecydowanie polecam.

Profit - Doradcy Finansowi, 30 grudnia 2021

Szanowna Pani Agato, cieszę się, że mogliśmy pomóc. Dziękuję za słowa uznania, oraz zaufanie. Serdecznie pozdrawiam!

Wojciech W. 21 grudnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Kapitalna współpraca, doradca kompetentny i zawsze gotowy udzielić wyczerpujących informacji. Żona twierdzi, że nawet przystojny ale jej nie można wierzyć. Polecam z czystym sercem.

Profit - Doradcy Finansowi, 22 grudnia 2021

Szanowny Panie Wojciechu, dziękuję za tę opinię. Cieszę się, że mogliśmy Państwu pomóc, polecamy się na przyszłość. Pozdrawiam serdecznie, proszę pozdrowić żonę.

Kamil P. 21 grudnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam serdecznie. Wszystkie problemy załatwione praktycznie od ręki z dużym zaangażowaniem.

Profit - Doradcy Finansowi, 22 grudnia 2021

Szanowny Panie Kamilu, cieszę się, że mogliśmy Panu pomóc. Dziękuje za słowa uznania i pozdrawiam serdecznie!

Beata W. 21 grudnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam firmę, konkretna i rzetelna informacja z Doradcą. Bezproblemowy kontakt, bardzo dobra współpraca.

Profit - Doradcy Finansowi, 22 grudnia 2021

Szanowna Pani Beato, cieszę się, że jest Pani zadowolona z naszej współpracy. Dziękuje za miłe słowa i serdecznie pozdrawiam!

Katarzyna K. 20 grudnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo przyjemna i efektywna współpraca,jestem bardzo zadowolona. Polecam🙂

Profit - Doradcy Finansowi, 22 grudnia 2021

Szanowna Pani Katarzyno, bardzo się cieszę, że mogliśmy Pani pomóc. Pozdrawiam serdecznie!

Malgorzata P. 20 grudnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jasny przekaz kompetencja mika sympatyczna atmosfera podczas rozmowy

Profit - Doradcy Finansowi, 22 grudnia 2021

Dziękuję za pozostawienie opinii. Pozdrawiam serdecznie i trzymając kciuki za powodzenie Pani spraw!

Jagoda Z. 20 grudnia 2021
opinia potwierdzona
Zapytanie o kredyt na zakup lub budowę nieruchomości, 300000zł, Bydgoszcz
Pozytywna opinia

Pan Patryk mega rzeczowy, wszystkie potrzebne informacje i pomoc otrzymałam bardzo szybko, polecam współpracę z ta firmą.

Profit - Doradcy Finansowi, 20 grudnia 2021

Szanowna Pani Jagodo, dziękuje za tę opinie. Cieszę się, że skorzystała Pani z naszej pomocy. Mam nadzieję, że nasza dalsza współpraca okażę owocna. Do zobaczenia!

Karolina B. 19 grudnia 2021
opinia potwierdzona
Potrzebuję kredytu na zakup działki budowlanej, 100000zł, Bydgoszcz
Pozytywna opinia

Indywidualne podejście, szybka analiza i bardzo duże zaangażowanie ze strony Doradcy.

Profit - Doradcy Finansowi, 20 grudnia 2021

Szanowna Pani Karolino, dziękuję za te słowa, cieszę się, że mogłem Pani pomóc. Dziękuje za zaufanie i zaangażowanie. Serdecznie pozdrawiam!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Profit - Doradcy Finansowi
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Jana III Sobieskiego 5, 85-794 Bydgoszcz

Telefon

881 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy "PROFIT DORADCY FINANSOWI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data rozpoczęcia działalności 2008-10-15
NIP 7251983736
Regon 100583837

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŁÓDZKIE
Powiat Łódź
Gmina Łódź-Śródmieście
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 90436
Poczta Łódź
Ulica Aleja T. Kościuszki
Numer nieruchomości 71

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 117 - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data powstania 2008-08-26
Data rozpoczęcia działalności 2008-10-15

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6622Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW I BROKERÓW UBEZPIECZENIOWYCH
Przeważające PKD
6311Z PRZETWARZANIE DANYCH; ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI (HOSTING) I PODOBNA DZIAŁALNOŚĆ
6499Z POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
6611Z ZARZĄDZANIE RYNKAMI FINANSOWYMI
6612Z DZIAŁALNOŚĆ MAKLERSKA ZWIĄZANA Z RYNKIEM PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH I TOWARÓW GIEŁDOWYCH
6619Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
6621Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OCENĄ RYZYKA I SZACOWANIEM PONIESIONYCH STRAT
6629Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA UBEZPIECZENIA I FUNDUSZE EMERYTALNE
8291Z DZIAŁALNOŚĆ ŚWIADCZONA PRZEZ AGENCJE INKASA I BIURA KREDYTOWE
8559B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.