Kosztorysy, ekspertyzy Bydgoszcz - Najlepsi w 2021

Kosztorysy, ekspertyzy w Bydgoszczy, 2021

50 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 50 firm
w kategorii Kosztorysy, ekspertyzy

Kosztorysy, ekspertyzy Bydgoszcz
MiBa

Szybko, sprawnie, w 100% profesjonalnie. Polecam!

JKJ Projekt Jakub Jaster - Kosztorysy, ekspertyzy Bydgoszcz
Angelika O.

Rozmowa przebiegła profesjonalnie pan sprostał wymaganiom i oczekiwaniom i pytaniom dociekliwych kobiet.

AMDA CONSULTING

 • Bydgoszcz

PROJGEM Sławomir Żak - Kosztorysy, ekspertyzy Toruń

PROJGEM Sławomir Żak

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Dołącz do naszych Specjalistów od Kosztorysów i Ekspertyz w Bydgoszczy

Działasz na rynku jako Specjalista od Kosztorysów i Ekspertyz i szukasz nowych Klientów z Bydgoszczy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

LUKA Outsourcing Wioletta Dytkowska

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

CDF Sp zoo

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Centrum Doradczo-Finansowe CDF powstało w 2007 roku, i od początku swojej działalności zajmuje się doradztwem biznesowym w szczególności w zakresie pozyskiwania, rozliczania, ewaluacji oraz audytu Funduszy Unijnych i Europejskich, dla osób fizycznych, przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego oraz fundacji i stowarzyszeń. Pomagamy osobom rozpoczynającym działalność gospodarczą w uzyskaniu dofinansowania oraz prowadzimy księgowość. Misja firmy: Rozwijać i doskonalić swoje umiejętności pomagając innym w rozwoju.

Michał Niewiadomski - Kosztorysy, ekspertyzy Czernikowo
Zarządca W.

Pełen profesjonalizm, bardzo duża wiedza z zakresu budownictwa. rewelacyjna współpraca . Polecam wszystkim z czystym sumieniem, prawdziwy inspektor nadzoru budowlanego. Wielkie podziękowania.

Optima Service - Kosztorysy, ekspertyzy Lisewo

Oferujemy usługi frezarskie, tokarskie, spawalnicze. Produkujemy noże dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych ostrzymy noże na maszynie CNC (długość nawet 1400 mm). Toczymy elementy o długości do 1800 mm. Inne: Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów (partner Dekra) Stacja Kontroli Opryskiwaczy (również naprawy opryskiwaczy) Warsztat. Wycena maszyn i urządzeń (rzeczoznawca). Sporządzanie "białych kart" dla samochodów zabytkowych.

Disegno

 • Witkowo
Łukasz W.

Szybko, sprawnie. Spora zgodność kosztorysu z rzeczywistością.

Dawid Witczak

 • Włocławek

Hydro-izol

 • Bielsko-Biała

Wykonujemy zlecenia od 2005r. irma specjalizuje się w branży takiej jak usługi inżynierskie. Terenem naszej działalności jest cała Polska. Zapraszamy do współpracy.

Biuro Rachunkowe "Memoriał"

 • Konin

Oferuję kompleksowe usługi księgowe w zakresie prowadzenia: KPiR, KSIĄG HANDLOWYCH, RYCZAŁTU EWIDENCJONOWANEGO, PŁAC, ROZLICZEŃ ZUS i US. Usługi wykonujemy profesjonalnie i terminowo. Dla NOWYCH klientów PROMOCJE: PIERWSZY MIESIĄC 20% ZNIŻKI. Zapraszamy duże, małe i średnie firmy oraz drobnych przedsiębiorców do współpracy!

Biuro Rachunkowe KNG Anna Bielerzewska

 • Koziegłowy
KATARZYNA S.

Bardzo profesjonalna obsługa. Pani Ania jest specjalistą w swoim fachu, na każdym kroku jest bardzo pomocna i nie zostawia w potrzebie. Polecam jej usługi.

NADZORY BUDOWLANE Mariusz Jankowski - Kosztorysy, ekspertyzy Poznań

NADZORY BUDOWLANE Mariusz Jankowski

 • Poznań

Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli szukasz ofert na budowę domów jednorodzinnych do stanu deweloperskiego. Wykonujemy prace od 2003. Firma obsługuje powiat poznański. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

Ekspertyza s.c. - Kosztorysy, ekspertyzy Poznań

Ekspertyza s.c.

 • Poznań
Tomek T.

Rzeczowe podejście do problemu i szczegółowe wyjaśnienie pozwoliło mi zrozumieć zagadnienie szkody całkowitej. Wyliczona wartości mojego samochodu przez rzeczoznawcę pokazała mi niesprawiedliwy sposób rozliczania szkód przez ubezpieczycieli.. 

P.W. Bossy J.Bossy - Kosztorysy, ekspertyzy Poznań

P.W. Bossy J.Bossy

 • Poznań

Justyna Bossy - Rzeczoznawca Majątkowy nr uprawnień 5716 Służę wiedzą i doświadczeniem w zakresie wyceny nieruchomości i przedsiębiorstw. Dla potrzeb sporządzenia operatów szacunkowych oraz opinii m.in dla celów: Zabezpieczenia wierzytelności: a) Wyceny dla zabezpieczeń kredytów bankowych na zakup mieszkania, domu oraz działki. b) Wyceny dla zabezpieczenia pożyczki, kredytu hipotecznego. c) Wyceny dla zabezpieczenia leasingu. d) Wycena nieruchomości dla zabezpieczenia kredytu/pożyczki pod remont, rozbudowę i budowę mieszkania, garażu, domu, hali produkcyjnej. e) Wycena nieruchomości dla celów sprawozdań finansowych; m.in. dla celów amortyzacji, aportu, wkładów i połączeń. Użytkowanie wieczyste gruntu; a) Aktualizacji opłat za

BDUICON Sp. z o.o.

 • Poznań

Działaniami związanymi z aplikowanie o środki z Unii Europejskiej zajmujemy się od 2004 r. Rozpoczęliśmy w ramach programu EOUAL. Napisany przez nas wniosek w ramach tego działania otrzymał 4 mln. euro dofinansowania. Największy nasz sukces to wniosek POIG.04.05.02-00-0562/09 pisany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Oś Priorytetowa 4.5 Inwestycje o Szczególnym Znaczeniu dla Gospodarki, działanie 4.5.2 Centrum Badawczo – Rozwojowe. Kwota dofinansowania wyniosła ponad 20 mln. złotych. Beneficjentem był Europejski Instytut Poszanowania Energii.

Jakub Jądrzyk

 • Szamotuły

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich z działania 312 „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw na terenach wiejskich”. W ramach tego działania możliwe jest otrzymanie dotacji na założenie lub rozwój firmy do kwoty 300 000zł i maksymalnego dofinansowania w wysokości 50% kosztów kwalifikowalnych. W ramach współpracy zapewniam: kompleksowe opracowanie całej dokumentacji, wsparcie merytoryczne, konsultacje przy kompletowaniu dokumentów, bezpłatne korekty dokumentacji do dnia podpisania umowy o dofinansowanie. Koszt przygotowania całej dokumentacji wynosi 2 000,00zł brutto płatny jest na podstawie umowy zlecenia. Dodatkowo wynagrodzenie za sukces (płatne po podpisaniu umowy), które podlega negocjacji wynosi do 4 % wartości netto

Thermodern - Patrycja Kowalczyk

 • Przeźmierowo

Jesteśmy dla Ciebie, jeśli szukasz usług typu termomodernizacja. Rozpoczęliśmy działalność od 2017. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru takiego jak Wielkopolska. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

Pracownia Projektowo Kosztorysowa - Kosztorysy, ekspertyzy Sierpc

KANCELARIA FINANSOWA "PATRON" SP. Z O.O. - Kosztorysy, ekspertyzy Malbork

KANCELARIA FINANSOWA "PATRON" SP. Z O.O.

 • Malbork

Jesteśmy dynamiczną firmą, której misją jest dostarczanie efektywnych rozwiązań w zakresie wspomagania i projektowania biznesu, dotyczących: strategii, biznesplanów, pozyskiwania finansowania oraz kompleksowego wsparcia eksperckiego i technicznego na wszystkich etapach życia projektu. Nasza filozofia sukcesu związana jest z jakością. Jesteśmy przekonani, że właściwie zweryfikowane plany i modele biznesowe determinują sukces projektu w dalszych fazach jego rozwoju. Wyróżnia nas elastyczny zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy starannie dobrane kompetencje, wiedzę branżową i praktykę biznesową opartą na innowacyjnych rozwiązaniach.

Chrisbud

 • Płock

TOMPRO Tomasz Paracki - Kosztorysy, ekspertyzy Sierakowice

TOMPRO Tomasz Paracki

 • Sierakowice

Nasza firma zajmuje się projektami budownictwa kubaturowego wszystkich specjalności. Jest młodą, szybko rozwijającą się pracownią projektową, działającą na terenie województwa pomorskiego i całej Polski. Działamy z pełnym zaangażowaniem w powierzane nam projekty. Szczególną gałęzią działalności naszej firmy są charakterystyki, świadectwa i audyty energetyczne budynków. Nasi audytorzy posiadają obszerną wiedzę i doświadczenie w wykonywaniu dokumentów energetycznych oraz projektów budowlanych. Pozwala to na dużo szersze spojrzenie na analizowany obiekt, a w konsekwencji zapewnienie najwyższego standardu usług. Proponujemy Państwu szereg usług z zakresu projektowania: - projekty konstrukcji budynków, - projekty instalacji sanitarnych

"Skarbiec " Sp. z o.o. - Kosztorysy, ekspertyzy Gdańsk

"Skarbiec " Sp. z o.o.

 • Gdańsk

PKF Skarbiec, Firma działająca ponad 7 lat na Polskim rynku Finansowym. Oferta firmy przedstawia całą gamę pożyczkę gotówkowych dopasowanych do potrzeb każdego klienta. Mamy do dyspozycji takie pożyczki jak; pożyczki bez BIK, pożyczki bez zaświadczeń, pożyczki pod zastaw, pożyczki hipoteczne, pożyczki dla form oraz pożyczki dla osób z działalnością rolniczą.

WOODEN-HOUSE DOM DREWNIANY - Kosztorysy, ekspertyzy Gdańsk

WOODEN-HOUSE DOM DREWNIANY

 • Gdańsk
Robert F.

Solidna firma! Pan Wojciech posiada olbrzymie doświadczenie w budowaniu domów drewnianych. Konstrukcja wykonana solidnie oraz w terminie. Polecam tą firmę.

BIURO EKSPERTÓW REKMAR SP.Z O.O.

 • Gdańsk

Grzegorz Świerczek

 • Gdańsk

Bartosz Rytel

 • Gdańsk

Stanisław Leśniak

 • Gdańsk

Rzeczoznawstwo SATO Wycena Pojazdów, Maszyn i Urządzeń Krzysztof Kacprzak - Kosztorysy, ekspertyzy Gdańsk

Rzeczoznawstwo SATO Wycena Pojazdów, Maszyn i Urządzeń Krzysztof Kacprzak

 • Gdańsk
Paweł D.

Bardzo rzetelny i fachowy rzeczoznawca, wycena pojazdu przygotowana bardzo profesjonalnie polecam !!!

Biuro Kosztorysowe NIKO - Kosztorysy, ekspertyzy Gdańsk

Biuro Kosztorysowe NIKO

 • Gdańsk
DOM.ini Pracownia Projektowa

Współpraca konkretna i rzeczowa. Ewentualne pytania i wątpliwości na bieżąco omawiane. Biuro bardzo kontaktowe. Zdecydowanie polecam!

Anna Rusiniak

 • Gdańsk

"KW" Biuro Rachunkowe Katarzyna Wdowiak - Kosztorysy, ekspertyzy Działdowo

"KW" Biuro Rachunkowe Katarzyna Wdowiak

 • Działdowo
Tomasz M.

Rzetelnie, wszystko zrobione na czas, miła obsługa, fachowe doradztwo, reprezentowanie przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS. Kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy. Szczerze polecam.

Piotr Goszczyński - Kosztorysy, ekspertyzy Poddębice

Piotr Goszczyński

 • Poddębice
Mateusz G.

Piotrek to naprawdę świetny specjalista. Wielokrotnie byłem świadkiem jego trafnych i rzeczowych opinii technicznych oraz dobrych decyzji. Zaufać można mu zwłaszcza przy specjalistycznych pracach geotechnicznych, a szczególnie przy murach konstrukcyjnych. Nieobce jest mu również całe spektrum robót wykończeniowych, które zdobył na jednej z najbardziej prestiżowych budów w Polsce. Jego skrupulatność i dokładność jest godna naśladowania. Mam ogromną nadzieję, że przyjdzie nam jeszcze kiedyś współpracować. MG

Usługi inżynierskie projekt DAAW inż. Damian Wypych - Kosztorysy, ekspertyzy Kalisz

Usługi inżynierskie projekt DAAW inż. Damian Wypych

 • Kalisz
Wiktor L.

Pracownia architektoniczno-konstrukcyjna Projekt DAAW oferuje usługi w zakresie: - projekty architektoniczno budowlane - projekty konstrukcyjne - kosztorysy oraz STWiOR - projekty obiektów nowych oraz rozbudów i przebudów. - inwentaryzacje budowlane Wykonujemy kompletne dokumentacje dla obiektów mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, inwentarskich, magazynowych, przemysłowych, handlowych i biurowych. Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności oraz pozwoleń. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno w projektowaniu jak i podczas realizacji inwestycji. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy oraz inne jednostki projektowe.

Nako-Bud

 • Kalisz

PRO-ARCH sp. z o.o. - Kosztorysy, ekspertyzy Gdynia

PRO-ARCH sp. z o.o.

 • Gdynia
Adam W.

Architekt Pan Krystian zarówno podczas rozmów, jak i podczas analiz dokonywanych drogą mailową jest profesjonalistą. Jest osobą zaangażowaną, mającą doskonałą wiedzę zarówno prawną, jak i merytoryczną. Ma doświadczenie, jest aktywny, poszukuje rozwiązań dla klienta i proponuje najlepsze. Dokładnie analizuje przedmiot sprawy. Jest przy tym szybki. Nie spotkałem do tej pory tak kompetentnego Architekta i piszę tę opinię sprawiedliwie, choć jestem w ocenach zawsze dość powściągliwy. Będę korzystał nadal z usług Pana K. Ziółkowskiego. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. Polecam pod względem merytorycznym, szybkości rozwiązywania problemów, kompetencji i konkurencyjności.

Anna Czyżewska - Kosztorysy, ekspertyzy Gdynia

Anna Czyżewska

 • Gdynia
Sławomir J.

Siostra miała okazję zetknąć się niedawno z tą firmą. Niezwykłe było to, że Pani Anna od razu wyczuła branżę i potrafiła ustalić podstawowe newralgiczne kwestie. Z tego co wiem współpraca toczy się wyjątkowo partnersko i wreszcie ktoś odciął siostrę od fiskusa, dziś załatwia to za nią Pani Anna. Warto spróbować - myślę, że szybko można się przekonać o trafności decyzji wyboru tego Biura.

Usługi inwestycyjne inż. Marcin Jędrzejszyn - Kosztorysy, ekspertyzy Świdwin

Usługi inwestycyjne inż. Marcin Jędrzejszyn

 • Świdwin
PJ Construction

Współpraca przebiegła bez zastrzeżeń. Prace zostały wykonane zgodnie z ustaleniami...

TIP-TOP UBEZPIECZENIA

 • Gościcino

PZU-Ubezpieczenia grupowe - małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze. Ubezpieczenia indywidualne - na życie, ochrona rodziny, posagowe, dla dzieci, kapitałowe.....

Nadzory Budowlane ,,RICO" - Kosztorysy, ekspertyzy Suchy dwór

Nadzory Budowlane ,,RICO"

 • Suchy dwór
Marek M.

Usługa wykonana poprawie, na temat, konkretnie, tanio i w terminie. Czy tak jak na budowie powinno być. Nadzór budowy siłowni zewnętrznej oraz alejek parkowych. polecam Marek R.

"FILMAR" Mariusz Filiński - Kosztorysy, ekspertyzy Pogórze

"FILMAR" Mariusz Filiński

 • Pogórze
Nie Podano

W 100% mogę polecić Pana Mariusza. Wykonał zleconą charakterystykę w ekspresowym tempie, za bardzo rozsądne pieniądze, a oprócz tego otrzymałem od niego wiele cennych rad dotyczących mojego budynku.

Atelier Mielniczek - Kosztorysy, ekspertyzy Gdynia

Atelier Mielniczek

 • Gdynia
Marek P.

Świetny kontakt, duże zaangażowanie i cierpliwość. Bardzo fajna wizja architektoniczna i doświadczenie. Serdecznie dziękuję i polecam.

Dach-Dom Krzysztof Dobrowolski - Kosztorysy, ekspertyzy Wolsztyn

Dach-Dom Krzysztof Dobrowolski

 • Wolsztyn
Angelika W.

Bardzo serdecznie polecam firmę Dach-Dom. Profesjonalne wykonanie pracy. Na pewno będę polecać.

Biuro Rachunkowe Marcin Ratajczak - Kosztorysy, ekspertyzy Leszno

Biuro Rachunkowe Marcin Ratajczak

 • Leszno

Nasze Biuro Rachunkowe świadczy kompleksowe usługi w zakresie księgowości i kadr dla osób prawnych oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Nasza oferta obejmuje: - Księgi rachunkowe - Podatkowe księgi przychodów i rozchodów - Ewidencje podatkowe ryczałtu ewidencjonowanego - Dokumentacja i ewidencja personalna pracowników - Prowadzenie dokumentacji ZUS - biznes plany, dotacje UE Nadrzędnym celem naszej działalności jest zadowolenie klientów. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki temu nasi klienci mogą skupić się na prowadzeniu własnej działalności. Powierzając nam obsługę rachunkową swojej firmy zapewniają Państwo sobie komfort i spokój, dzięki czemu

ALEX - ARCHITEKT Aleksandra Żołnierzów - Kosztorysy, ekspertyzy Choszczno

ALEX - ARCHITEKT Aleksandra Żołnierzów

 • Choszczno
Joanna S.

Profesjonalne podejście od początku do końca realizacji procesu architektonicznego. Rzetelne i wartościowe spotkania, podczas których Pani Ola proponuje innowacyjne rozwiązania. Zdanie klienta było ważne. Kontakt i uzgadnianie terminów dostosowane do klienta. Otwartość na dyskusje. Polecam w 100%.

BT@COM

 • Zielona Góra

Żan

 • Łódź

Michał Kierul Doradztwo Gospodarcze

 • Łódź

Wachlarz usług firmy obejmuje m&a, venture capital, wyceny, opinie eksperckie, restrukturyzacje. Świadczymy usługi na rynku od 2012. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie całej Polski. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów.

Bydgoszcz więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.