Kosztorysy, ekspertyzy Kraków - Najlepsi w 2021

Kosztorysy, ekspertyzy w Krakowie, 2022

52 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 52 firm
w kategorii Kosztorysy, ekspertyzy

Kosztorysy, ekspertyzy Kraków
Atelicapital

Bardzo polecamy współpracę z panem Dariuszem Bliskim oraz całym zespołem Md4home. Opinia techniczna napisana profesjonalnie z uwzględnieniem wszystkich niuansów po dwukrotnej bardzo dokładnej wizji lokalnej . Na pewno w przyszłości będziemy korzystać nadal z usług MD4HOME.

Tartak Wola Łużańska

Randalls to firma wyjątkowa. Zawsze jest gotowa udzielić dobrych rad. Potrafi wyciągnąć kasę z unijnych portfeli na to by założyć silną firmę dla siebie i dzieci, by wszystkim żyło się dużo lepiej.

Danuta P.

Po przedstawieniu przeze mnie problemu przedstawił swoje uczciwe rzetelne stanowisko. Bardzo uczcie podszedł do sprawy. Polecam innym.

Universum - Biuro Rzeczoznawców Zajmuje się m.in. - badania nr identyfikacyjnych - wycena wartości pojazdów - oceny powypadkowe - opinie techniczne - ekspertyzy z zakresu ruchu drogowego - wyceny maszyn i urządzeń - odbiory techniczne pojazdów - unikaty i zabytki - ustalenie jakości wykonanych napraw - ustalenie kosztów napraw - ustalenie danych technicznych - rekonstrukcje wypadków wyceny dla osób fizycznych i prawnych wyceny dla celów kredytowych wyceny przedsiębiorstw wyceny maszyn i urządzeń wyceny do celów księgowych wyceny do celów skarbowych wyceny z tytułu odszkodowań Wyceny w języku angielskim Wyceny w języku niemieckim Praktyki zawodowe dla rzeczoznawców

INPAX

 • Kraków

Inpax jest to firma zajmującą się rzeczoznawstwem w trzech branżach – inżynierii budowlanej, rzeczoznawstwie majątkowym oraz rzeczoznawstwie samochodowym. Doskonale doświadczony zespół ekspertów, posiadających szeroką wiedze i renomę. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i klientów instytucjonalnych, wykonujemy zlecenia na terenie całej Polski. Jesteśmy Do Twojej Dyspozycji !

Dołącz do naszych Specjalistów od Kosztorysów i Ekspertyz w Krakowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Kosztorysów i Ekspertyz i szukasz nowych Klientów z Krakowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

https://www.twojkosztorysant.pl/ TWÓJ kosztorysant to oferta skierowana do: - Firm remontowo-budowlanych - Generalnych Wykonawców - Inwestorów Publicznych, Prywatnych i Zastępczych - Cost Menager'ów - Biur projektowych - Klientów indywidualnych Obszar działalności - cała Polska -- 10 lat doświadczenia w branży -- Na każde zapytanie odpowiadam w ciągu 24 godzin!

Kosztorysy ofertowe,powykonawcze,inwestorskie,przygotowywanie kompletnych ofert przetargowych ,przedmiarów , obmiarów , kosztorysy i wyceny dla klientów indywidualnych . Od 7 lat samodzielne tworzenie kompletnych ofert , kosztorysów szczegółowych , bardzo dobra znajomość Ustawy o Zamówieniach Publicznych.

Mafako Venture

 • Zielonki
 • 7 km od Kraków
Olivia Z.

Pani Agnieszka bardzo sprawnie i profesjonalnie przygotowała dla naszej marki plan finansowy. Wszystkie szczegóły były szczegółowo wytłumaczone, nawet dla osoby nie mającej do czynienia z finansami na codzień. Również termin wykonania był bardo szybki, a Pani Agnieszka służyła radą i dała nam wiele cennych wskazówek. Szczerze polecam tę usługę!

AMB Projekt

 • Wielkie Drogi
 • 20 km od Kraków

Szanowni Państwo, Biuro inżynierskie AMB Projekt działa w branży elektroenergetycznej od 2010r. Świadczę usługi z zakresu projektowania, pełnienia nadzoru oraz przeglądów odbiorowych i okresowych. Kładę duży nacisk na jakość moich projektów oraz zadowolenie klienta z wykonanej usługi. Obsługujję klientów indywidualnych oraz firmy. Wykonuję: - Projekty instalacji elektrycznych w nowych oraz modernizowanych obiektach budowlanych mieszkaniowych, przemysłowych, użyteczności publicznej. -Projekty w zakresie:- sieci napowietrzne i kablowe SN-15kV i nN-400/230V, instalacje oświetlenia ulicznego, - Projekty w zakresie:- instalacje LAN i telefoniczne- instalacje SAP i oddymiania- instalacje CCTV- instalacje SSWiN- instalacje KD- instalacje

Ren-Raf

 • Nowe Brzesko
 • 30 km od Kraków

Bogusław Szostak

 • Bochnia
 • 35 km od Kraków

Witam serdecznie, Wykonam szybko i solidnie kosztorysy sanitarne - od instalacji wewnętrznych po zewnętrzne zarówno dla firm, inwestorów prywatnych jak i instytucji. Wyceny dokonuję na podstawie projektu, wizji lokalnej, indywidualne podejście do sprawy, szybkie realizacje i solidność poparta wieloletnim doświadczeniem. Wykonuję również wyceny na potrzeby przetargów, przedmiary, kosztorysy powykonawcze. Chętnie podejmę stałą współpracę. W razie potrzeby możliwość wystawienia faktury VAT.

Jacek Śmietana

 • Bochnia
 • 35 km od Kraków

1). Wykonam kosztorys budowlany, przedmiar, obmiar: -ofertowy, -inwestorski, -bankowy -deweloperski -powykonawczy, na podstawie dokumentacji projektowej oraz opisu zakresu robót. Długoletnie - 15 letnie doświadczenie w wykonawstwie jako kierownik budowy 15 lat-najniższe ceny i szybkość w wykonaniu Gotowy kosztorys wysyłam w dowolnym możliwym formacie lub w wersji papierowej., mobilnie na terenie kraju. 2). Podejmę współprace przy realizacji budowy jako Kierownik budowy lub Inspektor nadzoru Chętnie podejmę stałą współpracę z firmami w tym z biurami architektonicznymi.

Leasing-Experts Oddział Bochnia

 • Bochnia
 • 35 km od Kraków

Leasing-Experts oferuje usługi leasingu operacyjnego i finansowego w tym leasingi na start dla rozpoczynających działalność gospodarczą Oferujemy również leasingi nieruchomości i zwrotne Nowość – oferujemy usługi leasingu konsumenckiego dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.

USŁUGI Dariusz Piwowar

 • Jaworzno
 • 50 km od Kraków
Anetta B.

Pan Dariusz wykonał dla mnie kosztorys powykonawczy. Pan Dariusz wykonał obmiar robót bezpośrednio na budowie. Pan Dariusz wywiązał się z powierzonego zadania profesjonalnie, solidnie i terminowo. Pana Dariusza polecam jako pewnego i rzetelnego fachowca gwarantującego wysoki poziom przy wykonywaniu zadań.

OGNIOODPORNI Ochrona przeciwpożarowa

 • Andrychów
 • 49 km od Kraków
Elektrostyl-2

Uzgodnienie projektu przez rzeczoznawcę p.poż. przebiegło bardzo sprawnie. Jestem zadowolony, będę korzystał w przyszłości i polecam innym.

THERMO-INSTAL dr inż. Rafał PITRY, Eur Ing

 • Oświęcim
 • 51 km od Kraków
Adam M.

Rzetelna oraz terminowa realizacja opinii rzeczoznawcy.

Omnivore

 • 41-300 Dąbrowa Górnicza

APN Consulting

 • Dąbrowa Górnicza
 • 58 km od Kraków
MALONI Katarzyna Kurek

Najwyższa jakość świadczonych usług, fachowe doradztwo i duże doświadczenie. Polecam!

KG INVECO Sp.z.o.o.

 • Zawiercie

Oferta kosztorysowa zawiera indywidualne wyceny obiektów budowlanych, robót budowlanych, remontowych oraz montażowych, lub ich wyodrębnionych części technicznych a także robót instalacji sieciowych i inżynieryjnych poza obiektami. Prace kosztorysowe wykonywane są na licencjonowanym programie kosztorysowym NORMA PRO. Wszystkie prace kosztorysowe opracowywane są zgodnie z polskimi przepisami i normami. Na zlecenie pod kosztorysy opracowywane są także Specyfikacje Technicznego Wykonania i Odbioru Robót. Zakres prac kosztorysowych - zawiera wszelkiego rodzaju kosztorysy budowlane, oraz rozliczenia trwających inwestycji na bazie wykonanych kosztorysów ofertowych bądź inwestorskich.

BEMOT

 • Mysłowice

Dradan inż Mariusz Hachuła

 • Lędziny

Feniks Spółka z o.o.

 • Nowy Targ
Mariusz R.

Byłem w mojej sprawie po drodze u trzech adwokatów. Jednak dopiero rozwiązanie znalazłem w firmie feniks. Odnośnie zagadnień prawnych, żaden adwokat z prywatną kancelarią nie powie ci wszystkiego, przez różne koneksje w branży. W tej firmie faktycznie poprowadzą cię na twoją korzyść nie przeciągając bez sensu sprawy. Naprawdę polecam

SIMP-AUTOMEX Piotr Gębiś

 • Łęg Tarnowski

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnią tradycją. Swoją działalność prowadzimy od 1987 roku. Cały czas zrzeszeni w Cechu Rzemiosł wraz z upływem lat i coraz większymi potrzebami rynku – nasz wizerunek sukcesywnie ulegał zmianie. Zawsze jednak w swojej pracy stawiamy na jakość świadczonych usług i zadowolenie klienta. Od roku 2001 jesteśmy firmą franchisingową Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich SIMP. Pozwala nam to w działalności szkoleniowej i rzeczoznawczej korzystać z wieloletniego doświadczenia tej organizacji oraz wyspecjalizowanych ekspertów SIMP. Otrzymaliśmy autoryzację firmy Bosch. Tym samym należymy do ogólnoświatowej sieci warsztatów samochodowych, której celem jest stworzenie alternatywy klientom

Marek Stańczyk OBSŁUGA INWESTYCJI

 • Tarnów
Romuald J.

Bardzo rzeczowe i profesjonalne podejście, dobry i szybki kontakt. Usługa wykonana szybko, a do tego w konkurencyjnej cenie. Zdecydowanie polecam!

Hydro-izol

 • Bielsko-Biała

Wykonujemy zlecenia od 2005r. irma specjalizuje się w branży takiej jak usługi inżynierskie. Terenem naszej działalności jest cała Polska. Zapraszamy do współpracy.

InnoMAT Sp. z o.o.

 • Katowice

InnoMAT jest spółką spin-off, która powstała ramach realizacji projektu Inkubator Innowacyjności + oraz przy wsparciu programu projakościowego Politechniki Śląskiej. Firma aktywnie współpracuje z pracownikami naukowymi Politechniki Śląskiej. Głównym celem spółki jest działalność doradcza w zakresie wdrażania prac B+R. Wykonujemy ekspertyzy z zakresu materiałoznawstwa, udzielamy wsparcia technicznego w zakresie wdrażania nowych materiałów i technologii. Oferujemy wyceny i opinie o wartości w oparciu o Standard szacowania wartości środków technicznych i megaukładów Fundacji BOMIS®, numer uprawnień 2109.

PPHU WITERM

 • Katowice

B.I Renomex

 • Katowice

Nasza działalność rozpoczęła się w 2009 roku. Nasza specjalność to wyceny i Kosztorysy w branży budowlanej, na terenie Śląsk.

INWEST-GROUP

 • Bielsko-Biała

NADZORY BUDOWLANE -obiekty zabytkowe - obiekty inżynierii miejskiej - budownictwo ogólne i służby zdrowia

ARVIO

 • Chorzów
Gabriela D.

Profesjonalna obsługa, bezproblemowy kontakt, ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z życzliwości, współpracy i zaangażowania pana wojtka.

DM-EXPERT Sp. z o.o.

 • Ruda Śląska

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2010. Obsługujemy Klientów na terenie województw małopolskiego, śląskiego. Nasza branża to prowadzenie księgowości. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

Michał Mrachacz

 • Bytom
Aleksandra S.

Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie kosztorysowania robót ogólnobudowlanych, sanitarnych i elektrycznych. Rozpoczęliśmy działalność od 2006 roku. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru Polski. Zależy nam na satysfakcji Klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych fachowych usług!

Łukasz Zielonka

 • Bytom
Ewa D.

Szybko sprawnie, pełne zaangażowanie. Polecam.

Azaro Agnieszka Szmuc

 • Zabrze
Elżbieta S.

Ocena stanu technicznego mieszkania przed odbiorem od dewelopera. Dzięki dokonanemu przeglądowi zwrócono uwagę na zagadnienia obce laikowi. Otrzymane uwagi były bardzo pomocne w wyegzekwowaniu od sprzedającego usunięcie wad i niedoróbek oraz wywiązania się z zobowiązań umownych, np. zamontowanie okien i drzwi w standardzie zgodnym z dokumentacją. Usługa wykonana bardzo fachowo i rzeczowo. Polecam!

Spółdzielnia Socjalna Księgowych w Zabrzu

 • Zabrze

Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze księgowej firm transportowych, budowlanych, usługowych, handlowych i produkcyjnych prowadzonych zarówno przez osoby fizyczne jak i spółki kapitałowe. Obszar, na którym działamy to głównie Śląsk, chociaż prowadzimy również firmy z Krakowa oraz Warszawy. Wachlarz naszych usług obejmuje księgi rachunkowe, audyt ekonomiczny, sporządzanie sprawozdań finansowych. Zależy nam na profesjonalnej obsłudze i zadowoleniu Klientów. Naszym celem jest informowanie klienta o potencjalnych zagrożeniach oraz pojawiających się szansach związanych z jego działalnością.

Heko Invest Sp. Z O.O.

 • Knurów

PZN Ośrodek Leczniczo - Rehabilitacyjny "Nestor"

 • Muszyna

Biuro Rachunkowe EURO-BILANS Henryka Baryła

 • Częstochowa

Eko Kasztel Instalacje fotowoltaiczne Zofia Kasztelewicz

 • Kielce

Wojciech Rybak

 • Kielce

Jesteśmy na rynku od 2016 roku. Nasza specjalność to budowa obiektów mieszkaniowych, na terenie Kielce i okolice.

Kosztorysant Budowlany - Zbigniew Iwan

 • Rybnik
Dorota K.

Sprawnie i szybko zrobiony kosztorys powykonawczy. Pełen profesjonalizm! Polecam

Iwona Mrówka

 • Łagów

Jesteśmy na rynku od 2017 roku. Nasza specjalność to kosztorysy budowlane, na terenie Kielce.

BIURO RACHUNKOWE PROSPERITA BEATA MENZEL

 • Kędzierzyn-Koźle
Ireneusz A.

Trzeba przyznac, ze Panie z PROSPERITY w sposob profesjonalny podchodza do wspolpracy z klientami swojego biura. Wiem to, gdyz co najmniej paru moich znajomych, sposrod ktorych sa tacy, ktorzy prowadza wlasne biznesy, jak i osoby nieprowadzace dkikzialalnosci gospodarczej i wszyscy sobie chwala i cenia kontakty z tym biurem. I co jest w zyciu wazne?? Ponoc ceny ma PROSPERITA niezbyt wysokie. Pozdrawiam serdecznie. Ireneusz Antoszek z Krapkowic

Nadzory Konieczny

 • Iwanowice duże
Adrian G.

Potrzebowaliśmy w związku z rozwojem firmy wybudować nowy budynek. Znalezienie odpowiedniej firmy, która nas tutaj budowlanie poprowadzi okazało się naprawdę trudne. Cieszę się, że trafiliśmy do Państwa. Dziękujemy, robota wykonana 5/5.

Jacek Włodarczyk

 • Końskie

Rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpozarowych

 • Rzeszów

Jestem rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych. W wachlarzu moich usług znajduje się uzgadnianie projektów budowlanych, dokumentacji projektowej urządzeń przeciwpożarowych, opracowywanie operator przeciwpożarowych, opinii, symulacji komputerowych rozwoju pozaru i ewakuacji oraz doradztwo. Wyróżnia mnie solidność, dbałość o szczegóły i wysoka jakość świadczonych usług. W branży przeciwpozarowej od 2014 r. Zapraszam do współpracy.

Marcin Ochnicki-Kosztorysy

 • Rzeszów

Wykonam przedmiary, kosztorysy inwestorskie, wykonawcze, ofertowe itp z branży instalacyjnej tj sieci wod-kan oraz wszystkie instalacje tj wod-kan, co, ct, klimatyzacja, wentylacja, gaz. Posiadam uprawnienia projektowe z branży sanitarnej oraz 8letnie doświadczenie. Zapraszam do kontaktu Wystawiam faktury VAT

BIAŁYKASK

 • Kluczbork

BIAŁYKASK - Usługi Inżynierskie w zakresie: -Nadzór budowlany; -Przeglądy techniczne obiektów; -Odbiory mieszkań, budynków; -Kosztorysowanie, -Inwentaryzacje budowlane; -Inspekcje dronem; -Audyty działki budowlanej; -Menedżer budowy;

Ranking Specjalistów od Kosztorysów i Ekspertyz obejmuje również takie miejscowości jak: Kraków, Libertów, Rząska, Lusina, Golkowice. więcej...