Kosztorysy, ekspertyzy Warszawa - Najlepsi w 2021

Kosztorysy, ekspertyzy w Warszawie, 2021

56 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 56 firm
w kategorii Kosztorysy, ekspertyzy

Promowani
Kosztorysy, ekspertyzy Warszawa
Promowany

IBMP

 • 03-109 Warszawa
Katarzyna M.

Pan Mariusz wykonał opinię techniczną dotyczącą ruszenia ścian w starym budownictwie. Ekspertyzę wykonał rzetelnie, sprawnie i na tyle prostym językiem, że i ja byłam w stanie zrozumieć jej istotność. Dodatkowo wszystko przebiegło w profesjonalnej i sympatycznej atmosferze. Pan Mariusz cierpliwie odpowiadał na moje pytania i wyjaśniał wątpliwości. Bardzo polecam tego specjalistę.

Marta Łukowska TaxProject - Kosztorysy, ekspertyzy Warszawa
Centrum Medyczne Kajtek

Profesjonalna, rzetelna, terminowa. Pani Marta posiada ogromną wiedzę w swojej dziedzinie. Świetny kontakt.

ACIS Engineer Service - Kosztorysy, ekspertyzy Warszawa
Wspólnota Mieszkaniowa

Polecam! Profesjonalnie, szybko i za dobrą dla zamawiającego cenę. Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Inż. Adam Ciećwierz wykonał dla nas kosztorysy w tempie naprawdę ekspresowym. Cała praca wykonana była terminowo i profesjonalnie zgodnie z umową. Polecam wszystkim!

Paweł Magdziński - Kosztorysy, ekspertyzy Warszawa
Mikołaj B.

P. Paweł nadzorował budowę mojego domu jednorodzinnego. Współpraca i komunikacja przebiegła bezproblemowo. Pan Paweł bardzo dokładnie i sumiennie podchodzi do swojej pracy, wszystko jest zorganizowane i uporządkowane. Mogliśmy liczyć na praktyczne porady z jego strony. Polecam.

Atlas Budownictwo - Kosztorysy, ekspertyzy Warszawa
Dom Pomocy Społecznej w Makowie Mazowieckim

Pan Jacek Latała reprezentujący firmę Atlas Budownictwo wykonał na zlecenie Domu Pomocy Społecznej w Makowie Mazowieckim przegląd pięcioletni budowlany budynku. Kontrola przebiegła bardzo sprawnie. W jej trakcie sprawdzono Książkę Obiektu Budowlanego a także zapoznano się z protokołami z poprzednich lat. Oceniono stan techniczny poszczególnych elementów budynku oraz dokonano ogólnego sprawdzenia instalacji sanitarnych. Na tej podstawie został sporządzony protokół. Usługa wykonana była błyskawicznie a jakość końcowa była na bardzo wysokim poziomie. Wobec ogólnego zadowolenia pragnę polecić współpracę z firmą Atlas Budownictwo i Panem Jackiem gdyż jest to osoba rzetelna i do swoich obowiązków podchodzi z pełnym

Mateusz W.

W 2017 r. współpracowałem z Panem Grzegorzem przy budowie dużego kompleksu biurowo-techniczno-sportowego w Warszawie. Bardzo wysoko oceniam jego profesjonalizm oraz doświadczenie, dzięki którym mogliśmy skutecznie rozwiązywać problemy techniczne i doprowadzić w terminie inwestycję do końca. Z pełną odpowiedzialnością mogę potwierdzić jego wiarygodność oraz polecić jego usługi. Aktualnie kontynuuję współpracę z Panem Grzegorzem w zakresie zleceń wykonania kosztorysów oraz doradztwie technicznym.

Dołącz do naszych Specjalistów od Kosztorysów i Ekspertyz w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od Kosztorysów i Ekspertyz i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Lidia Kwakowicz

 • Warszawa
putka

Tylko dzięki wsparciu pani Lidii spółka otrzymała dofinansowanie i dotacje na rozwój firmy.

MM- Project - Kosztorysy, ekspertyzy Warszawa

MM- Project

 • Warszawa

Poszukując specjalistów, którzy wykonują ekspertyzy techniczne budynków, projekty budowlane i prowadzą nadzory inwestycji, warto zapoznać się z ofertą Naszego Biura Projektowego. Mamy w swojej ofercie między innymi: opinie techniczne, oceny stanu technicznego, ekspertyzy techniczne, orzeczenia, projekty budowlane, projekty wzmocnienia konstrukcji, modernizacji i rozbudowy, projekty rozbiórek. Nasza Firma wykonuje odbiory budynków od developerów. Sprawdzamy jakość wykonania prac budowlanych, nadzorujemy roboty budowlane. Stosujemy najlepszy sprzęt.

Sensorex Adrian Bakun - Kosztorysy, ekspertyzy Warszawa

Systemy detekcji gazu. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze urządzeń zainstalowanych w kotłowniach i garażach. Przeglądy, kalibracja, serwis, montaż oraz dostarczenie urządzeń do każdych wymagań! Firma opiera się na wieloletnim doświadczeniu, dużych możliwościach technicznych oraz bezpośrednim kontakcie. Świadczymy usługi głównie w Warszawie. Zapraszam do kontaktu.

Legister Capital S.A. - Kosztorysy, ekspertyzy Warszawa

Legister Capital S.A. to zespół profesjonalistów, skutecznie pomagający swoim Klientom w całym procesie realizacji transakcji kapitałowej. W zależności od rodzaju przedsięwzięcia, dostosowujemy procedury i techniki jego realizacji właściwe dla maksymalizacji korzyści i bezpieczeństwa proponowanych rozwiązań. Nasze zasoby i doświadczenie pozwalają na kompleksową obsługę Klienta od strony biznesowej, prawnej, podatkowej, a także w sferze negocjacji i finalizacji całej transakcji. Ponadto świadczymy wyspecjalizowane usługi dla podmiotów, u których zaistniały znaczne trudności z obsługą bieżących zobowiązań. W ramach usług konsultingowych oferuje pełną obsługę prawno – finansową w zakresie przygotowania dokumentów i procesu rejestracji spółek

IFF Engineers Sp. z o.o. - Kosztorysy, ekspertyzy Warszawa

IFF to zespół inżynierów i projektantów łączący praktykę i najnowsze rozwiązania techniczne, świadczący pełen zakres usług inżynierskich na każdym etapie inwestycji oraz najwyższej klasy usługi projektowe i wielobranżowe. Nasz zespół stanowią doświadczeni profesjonaliści z wieloletnim stażem, a jego trzon stanowią kierownicy projektów (PM), kontrolerzy kosztowi, inżynierowie budowy, inspektorzy nadzoru, kierownicy, architekci i projektanci branżowi z uprawnieniami budowlanymi w projektowaniu i prowadzeniu budów o powierzchni od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy metrów kwadratowych. Przeprowadzamy wielobranżowe przeglądy i audyty obiektów budowlanych oraz inżynieryjnych pod kierownictwem naszych ekspertów, wynikiem których są raporty,

MBTRENDPL spółka z o.o. - Kosztorysy, ekspertyzy Warszawa

MBTRENDPL spółka z o.o.

 • Warszawa

Świadczone przez naszą firmę usługi to operaty szacunkowe, ekspertyzy, wyceny, prace geodezyjne. Wykonujemy zlecenia od 2008. Terenem naszej działalności jest Polska, Słowacja, Czechy, Węgry. Zapraszamy do współpracy.

BIURO PROJEKTOWE SANCO S&T Tomasz Churski - Kosztorysy, ekspertyzy Warszawa

BIURO PROJEKTOWE SANCO S&T Tomasz Churski

 • Warszawa

Projekty instalacji : - wentylacji i klimatyzacji - ciepła technologicznego - wody lodowej - centralnego ogrzewania - zimnej i ciepłej wody użytkowej - hydrantowej - kanalizacji sanitarnej - kanalizacji deszczowej - gazowej - kotłowni oraz Kosztorysy inwestorskie Sporządzanie przedmiarów robót i kosztorysów Sprawdzanie i weryfikowanie kosztorysów

Grażyna Kurek

 • Warszawa

Jestem absolwentką Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Lądowej dwu kierunków: konstrukcje budowlano - inżynierskie oraz Technologia i Organizacja Budowy. Posiadam uprawnienia wykonawcze konstrukcyjne bez ograniczeń, a także uprawnienia projektowe po wieloletniej praktyce na placach budów oraz w biurach projektów. Pełniłam różne samodzielne funkcje w budownictwie: kierownika robót, inspektora nadzoru, koordynatora robót budowlanych, kierownika projektów dużych realizacji. Uzyskałam doświadczenie przy realizacji obiektów różnorodnego przeznaczenia (w tym zabytkowych) dużych i małych oraz na bieżąco pogłębianie wiedzy w ramach szkoleń Mazowieckiej Izbie Inżynierów. Współpracuje z kosztorysantem budowlano - instalacyjnym wszystkich

Jednoosobowa działalność gospodarcza

 • Warszawa

Usługi wykonania audytów efektywności energetycznej oraz audytów energetycznych do uzyskania świadczeń efektywności energetycznej("białych certyfikatów"), udziału w programach priorytetowych NFOŚiGW, wykazania efektu energetycznego planowanych oraz wykonanych działań, finansowej analizy planowanej modernizacji. Audyty są wykonywane przez doświadczonych inżynierów branży energetycznej. Zapewniamy elastyczne indywidualne podejście do każdego zlecenia w celu spełnienia najbardziej wymagających oczekiwań.

EuroRating Sp. z o.o. - Kosztorysy, ekspertyzy Warszawa

EuroRating Sp. z o.o.

 • Warszawa

EuroRating jest w pełni niezależną firmą wyspecjalizowaną w ocenie ryzyka kredytowego przedsiębiorstw i instytucji finansowych, a także w wycenie wartości przedsiębiorstw. Podstawowym obszarem naszej działalności jest świadczenie usług w zakresie oceny ryzyka kredytowego (ryzyka bankructwa), oraz publikowanie naszych ocen szerokiemu gronu uczestników obrotu gospodarczego. W obszarze tym oferujemy dwa główne produkty: rating kredytowy oraz Certyfikat Wiarygodności Finansowej. Dodatkową działalnością, komplementarną do oceny ryzyka kredytowego, są świadczone przez nas usługi w zakresie profesjonalnych wycen przedsiębiorstw. Posiadana przez nas wiedza i doświadczenie w zakresie finansów, rachunkowości, rynków kapitałowych i bankowości

Magda& Ryszard

 • Warszawa

Wykonywane przez naszą firmę usługi to wyceny wartości rynkowej pojazdów oraz szkód komunikacyjnych. Działamy na rynku od 2002. Obsługujemy Klientów z lokalizacji Warszawy. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

Michał Badawika

 • Warszawa

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2010. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to Warszawa, cała Polska. Sfera działań firmy to szkolenia - pierwsza pomoc, ppoż, organizacja i przeprowadzanie ewakuacji. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów.

Jarosław Hyk

 • Warszawa

Zakres usług: kosztorysowanie robót budowlanych, przedmiary i obmiary robót, kosztorysy ofertowe, kosztorysy inwestorskie, kosztorysy powykonawcze, weryfikacja kosztorysów.

Account@Legalization Sp. z o.o.

 • Warszawa

ITB - Kosztorysy, ekspertyzy Warszawa

ITB

 • Warszawa

Mon-Mar sp.z o.o

 • warszawa

Koszty Faktury VAT dla Twojej firmy solidnie mozliwosc stalej wspolpracy

KSBS

 • Warszawa

Twoja księgowość Edyta Gulkiewicz - Kosztorysy, ekspertyzy Reguły

Twoja księgowość Edyta Gulkiewicz

 • Reguły
 • 13 km od Warszawa
Lucyna L.

Pani Edyta Gulkiewicz to profesjonalistka w swoim fachu. Świetny kontakt. Rzeczowa i konkretna. Polecam każdemu, kto szuka dobrej księgowej.

KANCELARIA PODATKOWA Dorota Stępińska Doradca Podatkowy

 • Piaseczno
 • 17 km od Warszawa
Justyna S.

Firma specjalizuje się w doradztwie podatkowym, usługach księgowych, szkoleniach. Rozpoczęliśmy działalność od 1993. Firma obsługuje województwo mazowieckie. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

Inwest Partner Piotr Chojecki

 • Otrębusy
 • 21 km od Warszawa

Kosztorysowanie robót budowlanych. Uprawnienia budowlane od 1990 roku. Pełnione samodzielne funkcje w budownictwie. Inspektor nadzoru, kierownik budowy. Wykonuję kosztorysy dla wykonawców, projektantów, inwestorów. Pracuję w oparciu o program Norma Expert oraz Miara Pro.

Ogród Elfów

 • Międzyborów
 • 42 km od Warszawa

BKI Janicki Adam

 • Sochaczew
 • 52 km od Warszawa

BKI to firma świadcząca uslugi w zakresie : Przygotowywanie ofert przetargowych , sporządzanie przedmiarów, kalkulacji, kosztorysów i wycen kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców lub dostawców sporządzanie obmiarów wykonywanych prac uczestnictwo w wizjach lokalnych zbieranie materiałów niezbędnych do opracowania oferty Opracowywanie budżetów inwestycji, Współpraca z firmami podwykonawczymi w zakresie przygotowywania ofert. Przygotowywanie wycen i kosztorysów w zakresie branży architektoniczno - konstrukcyjnej w oparciu o PFU, PB, PW. Przygotowywanie zapytań ofertowych, zbieranie ofert od producentów, dystrybutorów, porównywanie ofert, negocjacje cen. Prowadzenie i uczestniczenie we

DK Invest Dominik Kuber

 • Garwolin
 • 54 km od Warszawa

Wycena Nieruchomości Krzysztof Pira - Kosztorysy, ekspertyzy Skierniewice

Wycena Nieruchomości Krzysztof Pira

 • Skierniewice

Rzeczoznawca majątkowy posiadający uprawnienia zawodowe nr 7214 nadane przez Ministra Inwestycji i Rozwoju. Członek Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych. Ukończony kurs - Wycena nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności bankowych (certyfikat Nr 1294/2020). Świadczę usługi z zakresu wyceny różnego typu nieruchomości, a w szczególności: - lokali mieszkalnych i użytkowych - budynków mieszkalnych - działek budowlanych - gruntów rolnych i leśnych - obiektów handlowo-usługowych Szacowaniu podlegają również ograniczone prawa rzeczowe - służebność, użytkowanie, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Wyceny sporządzane są w formie operatów szacunkowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i standardami

majbudownictwo - Kosztorysy, ekspertyzy Radom

majbudownictwo

 • Radom

Oferujemy sprawowanie kierownictwa nad budową. Rozpoczęliśmy działalność od 2017. Obszar, na którym jesteśmy dostępni, to Radom. Dbamy o zadowolenie każdego Klienta.

Multibiuro24

 • Łuków
Katarzyna A.

Biuro na najwyższym poziomie. Fachowa i miła obsługa. Polecam.

Chrisbud

 • Płock

SolSerwis.pl - Kosztorysy, ekspertyzy Zwoleń

SolSerwis.pl

 • Zwoleń
Agnieszka L.

Fachowe doradztwo, profesjonalne i fajne podejście do klienta. Nie naciąganie i oszukiwanie klienta jak często bywa w takich firmach. Solidne wykonanie. Jak dla mnie to firma nr 1 w Polsce.

Pracownia Projektowo Kosztorysowa - Kosztorysy, ekspertyzy Sierpc

Jacek Włodarczyk

 • Końskie

"FIRE EXP" Rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych - Kosztorysy, ekspertyzy Łomża

"FIRE EXP" Rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych

 • Łomża

Rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych. Postaw na doświadczenie, profesjonalizm, dokładność. Ekspertyzy, opinie, uzgodnienia, a także inne usługi ppoż. Możliwość współpracy na terenie całej Polski.

ACOSYS Doradztwo rachunkowości Iwona Rudnicka - Kosztorysy, ekspertyzy Łódź

ACOSYS Doradztwo rachunkowości Iwona Rudnicka

 • Łódź
T&F

Zdecydowanie pozytywna opinia dla ACOSYS Doradztwo rachunkowości Iwona Rudnicka. Profesjonalna i fachowa obsługa. Jestem w pełni zadowolony ze świadczonej usługi. Polecam.

Michał Kierul Doradztwo Gospodarcze

 • Łódź

Wachlarz usług firmy obejmuje m&a, venture capital, wyceny, opinie eksperckie, restrukturyzacje. Świadczymy usługi na rynku od 2012. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie całej Polski. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów.

Żan

 • Łódź

"KW" Biuro Rachunkowe Katarzyna Wdowiak - Kosztorysy, ekspertyzy Działdowo

"KW" Biuro Rachunkowe Katarzyna Wdowiak

 • Działdowo
Tomasz M.

Rzetelnie, wszystko zrobione na czas, miła obsługa, fachowe doradztwo, reprezentowanie przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS. Kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy. Szczerze polecam.

Dawid Witczak

 • Włocławek

Piotr Goszczyński - Kosztorysy, ekspertyzy Poddębice

Piotr Goszczyński

 • Poddębice
Mateusz G.

Piotrek to naprawdę świetny specjalista. Wielokrotnie byłem świadkiem jego trafnych i rzeczowych opinii technicznych oraz dobrych decyzji. Zaufać można mu zwłaszcza przy specjalistycznych pracach geotechnicznych, a szczególnie przy murach konstrukcyjnych. Nieobce jest mu również całe spektrum robót wykończeniowych, które zdobył na jednej z najbardziej prestiżowych budów w Polsce. Jego skrupulatność i dokładność jest godna naśladowania. Mam ogromną nadzieję, że przyjdzie nam jeszcze kiedyś współpracować. MG

Doradca Podatkowy Edyta Perkowska - Kosztorysy, ekspertyzy Łapy

Doradca Podatkowy Edyta Perkowska

 • Łapy

Kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie: doradztwa podatkowego, usług księgowych, kadr i płac.

Usługi Inżynierskie Adrian Wawerski - Kosztorysy, ekspertyzy Lublin

Usługi Inżynierskie Adrian Wawerski

 • Lublin

Oferuję usługi nadzorowania budowy budynków jako kierownik budowy. Posiadam niezbędne uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń. Zdobytym doświadczeniem i zaangażowaniem gwarantuję najwyższą jakość wykonanej usługi. Pomagam załatwić wszystkie formalności urzędowe, wykonuję systematyczne odbiory częściowe oraz pomagam w doborze odpowiednich technologii i materiałów.

X3K STRUCTURE

 • Lublin

Przedsiębiorstwo Budowlane Mariusz Wal - Kosztorysy, ekspertyzy Lublin

Przedsiębiorstwo Budowlane Mariusz Wal

 • Lublin

Nasza firma działa na terenie województwa Lubelskiego. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, firm, instytucji.

Wojciech Rybak

 • Kielce

Jesteśmy na rynku od 2016 roku. Nasza specjalność to budowa obiektów mieszkaniowych, na terenie Kielce i okolice.

Eko Kasztel Instalacje fotowoltaiczne Zofia Kasztelewicz

 • Kielce

Wyceny Anna Fic

 • Lublin

Liber-lex kancelaria podatkowa

 • Lublin

Ekspertyzy i projekty budowlane - Tomasz Bujnowski - Kosztorysy, ekspertyzy Świdnik

Ekspertyzy i projekty budowlane - Tomasz Bujnowski

 • Świdnik
Kamila L.

Profesjonalna firma, z wykwalifikowanymi pracownikami, którzy znają się na swoim fachu.

Iwona Mrówka

 • Łagów

Jesteśmy na rynku od 2017 roku. Nasza specjalność to kosztorysy budowlane, na terenie Kielce.

Michał Niewiadomski - Kosztorysy, ekspertyzy Czernikowo

Michał Niewiadomski

 • Czernikowo
Zarządca W.

Pełen profesjonalizm, bardzo duża wiedza z zakresu budownictwa. rewelacyjna współpraca . Polecam wszystkim z czystym sumieniem, prawdziwy inspektor nadzoru budowlanego. Wielkie podziękowania.

Enterport

 • Białystok

Ranking Specjalistów od Kosztorysów i Ekspertyz obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt. więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.