Kierownik budowy Kraków - Najlepsi w 2024

Najlepsi Kierownicy Budowy w Krakowie, 2024

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Kierownik budowy Kraków - ranking Najlepsi 2024

ranking info

Oto ranking najlepszych Kierowników Budowy w Krakowie w 2024 r. wybranych z 920 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.98 na podstawie 620 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Promowane firmy
Kierownik budowy Kraków
Promowany

Jarosław Skrzypek ENINGBAU

 • Kraków
Michał C.

Pan Jarosław Skrzypek był kierownikiem budowy domu jednorodzinnego. Nadzorował budowę na każdym etapie, osobiście asystując przy wszystkich najważniejszych pracach. Dopilnowywał harmonogramu prac, sprawdzał jakość materiałów użytych w trakcie budowy, stanowił merytoryczne wsparcie w przypadku pojawiających się problemów. Pomagał w trakcie kompletowania dokumentacji. Jako kierownik budowy wykazał się sumiennością, rzetelnością i profesjonalizmem.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (11)
Wszystkie firmy
Jarosław Skrzypek ENINGBAU - Kierownik Budowy Kraków
best badge

1. Jarosław Skrzypek ENINGBAU

Leszek M.

Podczas realizacji kilku projektów z Jarosławem można było się przekonać, że zwraca zawsze uwagę na detale, fuszerka nigdy nie przeszła. Rzetelny i sumienny, a przy tym z dużą wiedzą.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (11)
KBKG Budownictwo Grzegorz Luranc - Nadzorowanie Budowy Brzeszcze
best badge

2. KBKG Budownictwo Grzegorz Luranc

Anna J.

Szybki kontakt, konkretna rozmowa telefoniczna i uzyskanie wszystkich odpowiedzi w przeciągu jednego dnia zaowocuje współpracą na co najmniej 18 miesięcy. Ze strony Oferteo otrzymaliśmy telefon konsultantki i pomoc w stworzeniu konkretnego zapytania, które poszło w świat niczym dobry news! Szukanie kogoś samodzielnie zajęłoby całe wieki. Fajnie, że jesteście :)

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (25)
W.BRAŚ Nadzory Budowlane - Kierownik Budowy Kraków
best badge

3. W.BRAŚ Nadzory Budowlane

Dorota A.

Krótko, rzeczowo i na temat. Rozbiórka domu poprowadzona bardzo sprawnie, wskazówki na bieżąco, zamknięcie dziennika i wszystkich potrzebnych dokumentów zaraz po zakończeniu prac. Polecam!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (15)
P.U.G.K. "Geo-Prof" s.c. - Kierownik Budowy 41-300 Dąbrowa Górnicza
best badge

4. P.U.G.K. "Geo-Prof" s.c.

Mateusz S.

Pan Dawid służył swoją opinią podczas oględzin nieruchomości, którą planowaliśmy zakupić. Okazało się, że znalazł kilka rzeczy, których zwykłe oko nie było w stanie zauważyć, co uchroniło nas przed wejściem w nieopłacalną inwestycję. Ponadto służył profesjonalną opinią. Polecamy i na pewno jeszcze skorzystamy z usług.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (15)
Aleksander Zawadzki - ENERGO NAWIGATOR - Nadzór Budowlany Zielonki
best badge

5. Aleksander Zawadzki - ENERGO NAWIGATOR

Małgorzata C.

Współpraca z p. Aleksandrem układa się bardzo dobrze. Jako kierownik budowy jest rzeczowy, zaangażowany, z dużą wiedzą oraz doświadczeniem oraz z dobrym kontaktem. Polecamy!

4.71 / 5 Gwiazdki opinii (14)
Mariusz Jasek - Nadzór Budowlany Wiśniowa
best badge

6. Mariusz Jasek

Maria K.

Pan Mariusz miał być kierownikiem mojej budowy, jednak ostatecznie został wykonawcą. Rozmowa, spotkanie, wycena i rozpoczęcie budowy zamknęło się w niecałym miesiącu. Mimo trudności związanych z pojawiającymi się komplikacjami w trakcie prac - ogarnięcie Pana Mariusza, fachowe doradztwo w różnych kwestiach, oraz rzetelność doprowadziły do ukończenia budynku. Efekt przerósł nasze oczekiwania. Polecam całym sercem, bo dzięki tej współpracy budowa przebiegła bez stresu (przynajmniej dla inwestorów). Dokładność, sumienność i terminowość to idealne słowa opisujące ekipę. Dziękujemy!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
HOME&DREAM - Nadzorowanie Budowy Wieliczka
best badge

7. HOME&DREAM

Katarzyna B.

Polecam! Super podejście do klienta, wszystko uzgodnione, dużo cennych rad. Gdybyśmy budowali jeszcze jeden dom na pewno skorzystalibyśmy z usług HOME&DREAM ;)

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)

Więcej kierowników budowy z Krakowa

House-Design - Kierownik Budowy Kraków

House-Design

 • Kraków
Jakub R.

Serdecznie dziękujemy i polecamy współpracę z Panią Urszulą. Projekt z salonu z kuchnią spełnił nasze oczekiwania, Pani Urszula przygotowała wizualizację terminowo i zgodnie z naszymi potrzebami, a dodatkowo zaproponowała kilka rozwiązań, które znacznie zwiększyły przestrzeń i sprawiły, że w pomieszczeniu jest zarazem funkcjonalnie i przytulnie.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
2 KZ Projekt Katarzyna Zapała - Kierownik Budowy Kraków

2 KZ Projekt Katarzyna Zapała

 • Kraków

Kierownik budowy z imponującym doświadczeniem w kwestii nadzoru budowlanego cieszący się uznaniem wśród Klientów. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Oppidum Nadzory Budowlane Marcin Osikowicz - Kierownik Budowy Kraków

Oppidum Nadzory Budowlane Marcin Osikowicz

 • Kraków
FOMACH

Pan Marcin Osikowicz prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą „Oppidum Nadzory Budowlane Marcin Osikowicz” NIP: 738-195-75-59 , z siedzibą w Krakowie przy ul. Józefa Wybickiego 1/20, pełnił funkcję kierownika robót budowlano-montażowych ,przy pracach realizowanych przez firmę „Fomach” Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Brzesku przy ul Ogrodowej 42/26 na rzecz firmy „Borealls Polymere GmbH” z siedzibą Haiminger-Staße 1, D-84489 Burghausen, Deutschland. Zakres prac nad którymi firma „Oppidum Nadzory Budowlane Marcin Osikowicz” pełniła nadzór inżynierski obejmował demontaż konstrukcji stalowej, prace fundamentowe, roboty montażowe konstrukcji stalowej. Okres prowadzenia prac 21.08.2017. – 18.12.2017. Powierzone obowiązki Pan Osikowicz

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (8)
Solidny Kierownik Budowy - Nadzorowanie Budowy Kraków

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Kraków

 • Kraków
 • Solidny Kierownik Budowy
Maciej S.

Pan Krzysztof nie był naszym faworytem po wstępnej rozmowie telefonicznej ale po spotkaniu i kolejnych rozmowach o naszej budowie już tak (rozważaliśmy 6 ofert). Wybór kierownika budowy jest jedna z najważniejszych i niełatwych decyzji więc wybranie kogoś bez referencji było ryzykiem ale w naszym przypadku się udało i należy do naszych najlepszych. Takiego kierownika budowy życzę każdemu: sumienny, słowny, punktualny, uprzejmy i co chyba najważniejsze z wielka wiedza i doświadczeniem. Szukaliśmy kogoś kto będzie nas wspierać porada poza wymaganymi przez prawo wizytami i pan Krzysztof zawsze był w stanie podjechać na nasza budowę jeśli bylo to rzeczywiście potrzebne (a takich momentów, gdzie trzeba podjac decyzje a gdzie projekt budowlany

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (9)
Robert Michałczak - Kierownik Budowy, Inspektor Nadzoru - Nadzór Budowlany Kraków

Profesjonalny Nadzór Budowlany Kraków

 • Kraków
 • Robert Michałczak - Kierownik Budowy, Inspektor Nadzoru

Nadzór budowlany to życiowa pasja tych profesjonalistów - są zawodowcami w tym fachu. Zadzwoń i otrzymaj wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (10)

Dołącz do naszych Kierowników Budowy w Krakowie

Działasz na rynku jako Kierownik Budowy i szukasz nowych Klientów z Krakowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Zakład Remontowo-Budowlany Edward Konik - Kierownik Budowy Kraków

Zakład Remontowo-Budowlany Edward Konik

 • Kraków

Chcesz znaleźć kierowników budowy od perfekcyjnego nadzorowania budowy w rejonie Krakowa lub w pobliskich powiatach? Aby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Jarosław Musiał Nadzory Budowlane i Certyfikaty - Kierownik Budowy Kraków

Rewelacyjny Kierownik Budowy Kraków

 • Kraków
 • Jarosław Musiał Nadzory Budowlane i Certyfikaty

Jeśli jeszcze szukasz rewelacyjnego kierownika budowy dla siebie, to zerknij na firmę Jarosław Musiał Nadzory Budowlane i Certyfikaty. Wykonuje wszechstronne spektrum usług w konkurencyjnych cenach. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Piotr Kiełbasa Buduj Ze Mną - Nadzór Budowlany Kraków

Piotr Kiełbasa Buduj Ze Mną

 • Kraków

Zajmuję się: - prowadzeniem budów jako Kierownik Budowy, - odbiorami domów i mieszkań od Firm Wykonawczych i Deweloperów, - sprawowaniem funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego, - doradztwem budowlanym. Posiadam uprawnienia konstrukcyjno-budowlane oraz sanitarne, do kierowania robotami budowlanymi. Działam na rynku budowlanym od 10 lat. Realizuję zlecenia Klientów Indywidualnych, jak i Firm. Zapewniam, że będą Państwo zadowoleni z moich usług. Serdecznie zapraszam do kontaktu- z chęcią przedstawię swoją ofertę. Pozdrawiam

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Rafał Stusowicz - BTPRO sp. z o.o. - Nadzorowanie Budowy Kraków

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy

 • Kraków
 • Rafał Stusowicz - BTPRO sp. z o.o.
Anna Ś.

Serdecznie polecam, współpraca bardzo dobra, konkretnie i profesjonalnie.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
MITKOM - Nadzorowanie Budowy Kraków

MITKOM

 • Kraków
Marek K.

Pan Tomasz pełnił funkcję inspektora nadzoru podczas budowy siedziby mojej firmy. Ze swoich obowiązków wywiązywał się wzorowo. W stosunku do wykonawców był wymagający. Wprowadzone zmiany i podjęte przez Pana Tomasza decyzje przełożyły się na spore oszczędności podczas realizacji inwestycji. Zdecydowanie polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)

Porównanie cen kierowników budowy w Krakowie

Szukasz cen kierowników budowy, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Krakowie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Krakowa sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Nad jakimi pracami chcesz zlecić nadzór?
Soel Sp. z o.o. - Kierownik Budowy Kraków

Soel Sp. z o.o.

 • Kraków

Nadzorowanie budowy to specjalność tych profesjonalistów - są zawodowcami w fachu kierownika budowy. Nadzór nad przebiegiem prac budowlanych i troszczenie się o jej poprawny przebieg to nie prosta rzecz, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
Zielony Kapitał Sp. z o.o. - Nadzór Budowlany Kraków

Profesjonalny Nadzór Budowlany

 • Kraków
 • Zielony Kapitał Sp. z o.o.
Joanna P.

Początkowo podali dość korzystną cenę. Niestety wzrosła po omówieniu szczegółów. Kierowniczka jest miła i konkretna. Kontakt bardzo dobry. Panowie z ekipy uwzględniają sugestie klienta.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
Firma budowlana Krzysztof Radwan - Kierownik Budowy Kraków

Firma budowlana Krzysztof Radwan

 • Kraków
Wspólnota Mieszkaniowa Skawina

Firma godna polecenia w 100%. Profesjonalne podejście do klienta, życzliwość i wyrozumiałość, szybkie i fachowe wykonanie zlecenia oraz nie wygórowana cena.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
avatar icon

Anna Legutki AL-BUD

 • Kraków

Potrzebujesz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Nie szukaj dalej, firma Anna Legutki AL-BUD jest firmą, której szukasz. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (9)
avatar icon

ALTOM TOMASZ MŁYNARCZYK

 • Kraków

Jeżeli szukasz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z ALTOM TOMASZ MŁYNARCZYK są dla Ciebie stworzeni. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
avatar icon

Doskonały Nadzór Budowlany

 • Kraków
 • Michał Bielamowicz
GeoCare s.c.

Pan Michał działa bardzo sprawnie, kompleksowo, profesjonalnie i co najważniejsze terminowo.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Albert C. - Nadzór Budowlany Kraków

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Kraków
 • Albert C.

Nadzór budowlany to dla firmy Albert C. pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są w pełnej gotowości do podjęcia nowego zlecenia. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
F.H.U. TRANSACTOR - Nadzorowanie Budowy Kraków

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy

 • Kraków
 • F.H.U. TRANSACTOR

Zrealizuj swoje założenia dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy F.H.U. TRANSACTOR, która świadczy usługi nadzorowania budowy na ponadprzeciętnym poziomie. Zarezerwuj termin!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (6)
PM-BAU Budownictwo Energooszczędne - Kierownik Budowy Kraków

PM-BAU Budownictwo Energooszczędne

 • Kraków

Nie znajdziesz innych tak dobrych kierowników budowy z tak dużym doświadczeniem, pracujących na terenie miejscowości Kraków i w całym powiecie. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (27)
MARBUD - Nadzorowanie Budowy Kraków

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy

 • Kraków
 • MARBUD

Nasza firma oferuje usługi z zakresu budowy stanów surowych domów jednorodzinnych lub innych niedużych obiektów, wykonujemy także prace remontowo-budowlane i wykończeniowe. W przypadku niedużych realizacji jesteśmy w stanie wykonać je w generalnym wykonawstwie od wykopów aż po odbiór końcowy. Naszym obszarem działania jest Kraków i okolice. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która nie boi się trudnych przedsięwzięć czego przykładem mogą być realizowane nadbudowy i przebudowy kamienic wraz z podbiciami fundamentów czy nowoczesne budynki z betonów architektonicznych. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do kontaktu.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)

Opinie i porady najlepszych kierowników budowy

Jeśli interesują Cię opinie na temat kierowników budowy, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Krakowa. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
ReConst Michał Popielec - Nadzór Budowlany Kraków

Profesjonalny Nadzór Budowlany

 • Kraków
 • ReConst Michał Popielec
Piotr G.

Z Panem Michałem jest miły i rzeczowy kontakt, prezentuje profesjonalne podejście do tematu. Jestem zadowolony z opinii technicznej którą zleciłem.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (30)
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "KLIWER" WOJCIECH MICHNO - Nadzór Budowlany Kraków

Solidny Nadzór Budowlany

 • Kraków
 • PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "KLIWER" WOJCIECH MICHNO
Monika W.

Rzeczowy, kontaktowy, konkretny, z poczuciem humoru, które nie przeszkadza w pracy :) Wszystko wskazuje na to, że zna się na tym czym się zajmuje:)

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
avatar icon

RWS Jakub Sekulski

 • Kraków

Nadzór budowlany w najlepszym wydaniu to ich pasja, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
DOM-BUD KB - Nadzór Budowlany Kraków

DOM-BUD KB

 • Kraków
Kamil B.

Firma godna polecenia. Budowa przebiegała sprawnie dom został postawiony w 3 miesiące.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
avatar icon

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy

 • Kraków
 • MD BUDOWNICTWO

Zrealizuj swoje założenia dzięki wieloletniemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi nadzorowania budowy na najwyższym poziomie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (19)
avatar icon

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy

 • Kraków
 • AR-CON Agnieszka Antoniak-Witek

Od lat pracownicy AR-CON Agnieszka Antoniak-Witek oferują usługi z zakresu nadzorowania budowy, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - sprawdź!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
avatar icon

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy

 • Kraków
 • Tomasz Kukiełka
Oferteo

Cieszę się bardzo, że miałem okazję współpracować z Panem Tomaszem. Jest prawdziwym profesjonalistą w swojej dziedzinie. Wszystko wyjaśnił, zrozumiale przedstawił i przygotował wysokiej jakości raport. Bardzo polecam!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
Projmes Michał Stefański - Nadzorowanie Budowy Kraków

Projmes Michał Stefański

 • Kraków

Wybierz firmę Projmes Michał Stefański jeśli szukasz właściwych ludzi do wysokiej klasy nadzorowania budowy na terenie Krakowa. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (15)
Home Vision Development - Nadzorowanie Budowy Kraków

Home Vision Development

 • Kraków

W przypadku, gdy szukasz fantastycznego nadzorowania budowy i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Home Vision Development. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (8)
Atrax Investments Sp. z o.o. - Nadzór Budowlany Kraków

Atrax Investments Sp. z o.o.

 • Kraków
Łukasz M.

Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na Pana Pawła podczas szukania ekipy do budowy domu jednorodzinnego. Współpracowaliśmy od wbicia pierwszej łopaty do stanu deweloperskiego. Firma bardzo rzetelna, doradza na każdym etapie, ocena 5/5 doskonale odzwierciedla nasze końcowe odczucia. Osobiście polecamy ją naszym znajomym, jeżeli ktoś planuje budowę domu.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
Salwis - Nadzór Budowlany Kraków

Salwis

 • Kraków

Znakomici pracownicy Salwis spełnią Państwa wymagania odnośnie nadzoru budowlanego. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (8)
CASA-RES mgr inż. Dariusz Ochałek - Kierownik Budowy Kraków

CASA-RES mgr inż. Dariusz Ochałek

 • Kraków

Chcesz znaleźć kierowników budowy od doskonałego nadzorowania budowy w miejscowości Kraków lub na terenie Krakowa? Mają propozycję dla każdego.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Rominco Polska Sp.z o.o - Kierownik Budowy Kraków

Rominco Polska Sp.z o.o

 • Kraków

Rominco Polska Sp.z o.o zatrudnia dobrych kierowników budowy - wyjątkowe kwalifikacje i rzetelność to ich ważne zalety. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
Janusz Czuchra PPK Delta - Konstrukcje Budowlane i Rzeczoznawstwo Majątkowe - Nadzorowanie Budowy Kraków

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy

 • Kraków
 • Janusz Czuchra PPK Delta - Konstrukcje Budowlane i
MINIMA

Polecamy współpracę z Januszem jako kompetentnym projektantem konstrukcji z dużym doświadczeniem.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Pracownia Wyrobów Artystycznych - Nadzorowanie Budowy Kraków

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy

 • Kraków
 • Pracownia Wyrobów Artystycznych
Zofia O.

Firma bardzo przyjazna i profesjonalna. Z dużą życzliwością podeszli do zamówienia, które było niewielkie i niezbyt atrakcyjne dla tak renomowanej firmy. Fakt, że termin wykonania był nierealnie krótki, również nie był przeszkodą. Przemili ludzie, prawdziwi artyści i profesjonaliści. Gorąco polecam!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (6)
Mieszkanie od A do Z - Kierownik Budowy Kraków

Mieszkanie od A do Z

 • Kraków

Zakres naszej specjalizacji obejmuje kompleksowe usługi remontowo-budowlane. Oferujemy Państwu najwyższej jakości wykończenie wnętrz oraz remonty pod klucz. W ramach usług budowlanych służymy fachowym doradztwem technicznym. Zapewniamy logistykę remontu - pomoc w doborze materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia oraz dostawie. Oferujemy prace wyburzeniowe oraz zabudowy gips-kartonowe. Tynkujemy oraz malujemy ściany, wykańczamy łazienki, zajmujemy się kładzeniem powierzchni podłogowych. Aby zaoszczędzić Państwa czas, montujemy wszystkie elementy wyposażenia. Lokal oddajemy w stanie gotowym do zamieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio na stronie internetowej i

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Usługi Budowlane MAZBUD Paweł Mazur - Kierownik Budowy Kraków

Dobry Kierownik Budowy

 • Kraków
 • Usługi Budowlane MAZBUD Paweł Mazur
Małgorzata D.

W pełni profesjonalna firma. Ocieplenie i wymiana okien przebiegła szybko i "bezkonfliktowo". Cena przystępna, po remoncie praktycznie wszystko wysprzątane i jak dotychczas (pół roku) żadnych reklamacji odnośnie wykonanych prac. Jak najbardziej polecam tą firmę.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
DOM-LUX - Nadzór Budowlany Kraków

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Kraków
 • DOM-LUX
Piotr K.

Dom-Lux wykonał dla nas w czerwcu remont przedpokoju i kuchni. Praca została bardzo dobrze zaplanowana i wykonana. Z czystym sercem polecam usługi firmy.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Climacool Jarosław Juszczyk - Nadzorowanie Budowy Kraków

Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy

 • Kraków
 • Climacool Jarosław Juszczyk

Upewnij się, że osoby, które zatrudnisz do nadzorowania budowy mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
F.H.U."RAFEX" - Kierownik Budowy KRAKÓW

F.H.U."RAFEX"

 • KRAKÓW
Paweł N.

Firma "Rafex" profesjonalnie wykonała zlecone zadanie związane z usługą montażu całej instalacji.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
avatar icon

OXANT PROJEKT

 • Kraków

Perfekcyjny kierownik budowy z wieloletnim doświadczeniem z zakresu nadzoru budowlanego nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Heliodon Sp. z o.o. - Nadzorowanie Budowy Kraków

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy

 • Kraków
 • Heliodon Sp. z o.o.

Pragniesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę z zakresu fantastycznego nadzorowania budowy z Krakowa, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Heliodon Sp. z o.o. jest gotowa Ci pomóc. Przedzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Ranking Kierowników Budowy w Krakowie obejmuje również takie miejscowości jak Skawina, Zabierzów, Modlnica, Krzeszowice, Zielonki, Mogilany, Bolechowice, Węgrzce, Kocmyrzów, Balice, Radziszów, Michałowice, Przybysławice, Słomniki, Rudawa, Liszki, Rybna, Jerzmanowice, Skała.

Poradniki o kierownikach budowy

Kierownik budowy to inżynier budownictwa z odpowiednimi uprawnieniami. Jego obecność na każdej budowie jest obowiązkowa. Należy jednak pamiętać, że nie jest on tą samą osobą, jaką jest kierownik robót budowlanych – zatem czym kierownik budowy się od niego różni i o czym należy pamiętać, wybierając fachowca na to stanowisko?

13.01.2023