Kraków

Przy wyborze najlepszego dostawcy lub wykonawcy w woj. małopolskim, Klienci zwykle kierują się cennikiem a także recenzjami innych Klientów. Poszukują porównywarek i rankingu firm z Krakowa i regionu. Serwis Oferteo od samego początku zrzesza wybitnych fachowców z obszaru i łączy ich z licznymi Klientami, którzy poszukują różnych usług czy towarów. Jeśli chodzi o Kraków swoją działalność w Oferteo prowadzi już 10 566 fachowców chętnych do nawiązania współpracy, których średnia ocen wynosi 4.7 (skala od 1 do 5). Korzystając z solidnej wiedzy i dzięki licznym ofertom w 1 156 kategoriach oraz sprawnej obsłudze, w ostatnim czasie połączyliśmy 14 944 kupujących i zlecających z współpracującymi z nami specjalistami, dzięki serwisowi wysłano aż 67 530 ofert! Myśląc o liczbie mieszkańców w regionie, 67 530 to naprawdę satysfakcjonująca liczba. Przykładowe kategorie to instalatorstwo hydrauliczne, blacharstwo, lakiernictwo samochodowe, tapicerstwo, usługi motoryzacyjne, niania Korzystając z serwisu błyskawicznie uda Ci się znaleźć odpowiedniego profesjonalistę z Krakowa. Pierwsze oferty możesz dostać nawet w kilka minut. Nie zastanawiaj się, wybierz jedną z branż poniżej i przekonaj się, to nic nie kosztuje!

Wybierz branżę w mieście Kraków

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Krakowa

ABAKON Kraków

Przemek C., Kraków

Decyzja o domu ewoluowała od zamiaru kupna mieszkania, domku na osiedlu po wybór generalnego wykonawcy. Szukaliśmy kogoś, kto sprosta krótkiemu terminowi realizacji. Pierwsze zderzenie z rzeczywistością to to, że proces decyzyjny - inwestorski trwa :). Plus dla Abakonu - Pan Łukasz z krakowskiego biura poświęcił nam dużo czasu na “testowanie” różnych wizji naszego projektu. Bez presji na podpisanie umowy. Gdy ją już podpisaliśmy, weszliśmy na ścieżkę urzędową. Na tym etapie potrzebowaliśmy specja...

ABAKON Kraków

Marcin O., Kraków

Wszyscy z grona znajomych i rodziny, którzy budowali dom, upierali się że "nigdy więcej" i "droga przez piekło", oprócz jednej osoby, która robiła to właśnie z firmą ABAKON. Postanowiliśmy się więc przyjrzeć bliżej ich ofercie. Pan Łukasz z krakowskiego biura wykonał koncepcyjny projekt od zera, według naszych wytycznych. Ten etap trwał długo, ale to było nam na rękę, bo czekaliśmy i tak na możliwość kupna upatrzonej działki. Później przygotowanie projektu budowlanego, wykonawczego i "walka" ze...

Grupa ENECO oddział małopolski

Wojciech C., Kraków

Zlecenie dotyczyło domu położonego w Krakowie w Czyżynach i polegało na kompleksowym wykonaniu następujących instalacji: - wodnej wraz z przyłączem, - kanalizacyjnej wraz z przyłączem, - centralnego ogrzewania podłogowego wraz z ciepłą wodą użytkową zasilanych gruntową pompą ciepła, - wentylacji mechanicznej wraz z rekuperacją. Wykonawca wykazał się elastycznością i rzetelnością podczas prowadzenia robót, dotrzymywał uzgodnionych terminów, nie było żadnych niespodzianek finansowych podczas ...

Przykładowe zlecenia mieszkańców Krakowa

Potrzebna firma remontowa, 64m2, Kraków

Zakres zlecenia: prace wykończeniowe w nowym mieszkaniu. Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, kuchnia, przedpokój. Liczba remontowanych pomieszczeń: 4. Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 64m2. Dodatkowe prace i wymagania: wykończenie stanu deweloperskiego pod klucz. Termin skorzystania z oferty: 15.01.2018r.

Jakub L., remonty mieszkań.

GW zleci montaż docieplenia ścian z płyt Eurothane G, ok. 154m2, Kraków

Generalny Wykonawca zleci montaż docieplenia ścian z płyt Eurothane G (sama robocizna bądź robocizna i materiał) w korytarzach w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Prace dotyczą inwestycji w Krakowie. Łączna powierzchnia płyt to ok. 154,00m2. Czas realizacji zadania – październik/listopad 2017r. . W przypadku zainteresowania Zleceniodawca podeśle dokumentację. Proszę o oferty.

Katarzyna K., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Wykonanie łóżka, Kraków

Meble do wykonania: łóżko. Projekt mebli: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje. Rodzaj materiału, z jakiego mają być wykonane meble: płyta MDF. Sposób wykończenia mebli: malowanie drewna. Informacje dodatkowe: nie określono. Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca.

Justyna M., meble na zamówienie.

Zapotrzebowanie na ułożenie kostki przy domu, budynku, 301-500m², Kraków

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: 301-500m². Rodzaj materiału: kostka granitowa. Dodatkowe informacje: Proszę o kontakt - przekażę projekt. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy.

Mirosław N., brukarstwo.

Okna, PCV, 2 szt., Kraków

Klient chce otrzymać oferty na: zakup i montaż okien. Liczba okien: 2 szt. Rodzaj okien: PCV. Informacje dodatkowe: białe, 1100x1700mm x 1600x1700mm. Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej

Andrzej G., okna.

20 butelek wina, 100 butelek wódki, 50szt. piwa, 5 butelek whisky, Kraków

Rodzaj alkoholu:. - wino (20 butelek), - wódka (100 butelek), - piwo (50 sztuk), - Whisky (5 butelek). Informacje dodatkowe:. - wódka Wyborowa 0,5l, -Klientka prosi o informacje, czy jest możliwość zwrotu nadmiarowego alkoholu po weselu, które odbędzie się w połowie czerwca br. Termin zakupu: 31.05.2018r.

Iwona L., wina, alkohole.