Powiedz jak możemy Ci pomóc

Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła

Poznań

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Kancelaria Prawna Meritum współpracująca z Adwokatami oraz Radcami Prawnymi, a także Mediatorami oferuje stałą bądź jednorazową obsługę prawną osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Specjalizuje się w reprezentacji klientów w sporach sądowych – cywilnych, gospodarczych, administracyjnych, a także w postępowaniu karnym i karno-skarbowym, zarówno w postępowaniu przygotowawczym, jak i w postępowaniu przed sądami wszystkich instancji oraz Sądem Najwyższym.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani prawnicy, co gwarantuje Państwu wysoką jakość usług oraz najwyższy stopień profesjonalizmu.

We wszystkich rodzajach usług jakie świadczymy istnieje możliwość stałej współpracy bądź uzyskania jednorazowej pomocy prawnej. Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów gospodarczych.

Zajmujemy się sporządzaniem i negocjacją umów, przygotowaniem pism procesowych, w tym wezwań do zapłaty, pozwów, kasacji, zażaleń oraz apelacji.

Zapewniamy naszym Klientom dochodzenie roszczeń finansowych w postępowaniu przedsądowym, polubownym, egzekucyjnym i sądownym.

Staramy się, aby roszczenia finansowe były regulowane w postępowaniu przedsądowym, stosując mediację oraz zawierając ugody pozasądowe, doprowadzające do spłaty zadłużenia.

Prowadząc sprawy naszych Klientów indywidualnych bierzemy pod uwagę ich sytuację, jesteśmy rzetelni i w pełni zaangażowani w każdą powierzoną nam sprawę.

Jesteśmy po to, aby chronić interesy naszych Klientów. Staramy się, aby decyzje wspólnie podjęte, przyniosły najkorzystniejszy efekt dla naszego Zleceniodawcy.

Świadcząc stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych zapewniamy profesjonalne podejście.

Zajmujemy się kompleksowo prowadzeniem firmy poczynając od powstania do ustania działalności podmiotów gospodarczych.

Współpracujemy z wieloma podmiotami gospodarczymi, co pozwala nam podnosić Nasze kwalifikacje, zdobywać doświadczenie oraz chronić interesy Państwa firmy.

Bierzemy udział w sporządzaniu oraz negocjacji umów, tworzeniu regulaminów, polityki firmy, a także przygotowujemy dokumentację przetargową.

Reprezentujemy naszych Klientów na zgromadzeniach wspólników i posiedzeń zarządu, organizujemy konferencje oraz szkolenia.


Wśród prowadzony spraw należało by wymienić m.in.
- sprawy o ograniczenie i pozbawienie władzy rodzicielskiej,
- sprawy o zasiedzenie, sprawy spadkowe
- sprawy o alimenty, obniżenie alimentów, stwierdzenie wygaśnięcia alimentów, w tym z datą wsteczną,
- sprawy o rozstrzygnięcie w istotnych sprawach małoletnich dzieci w razie sporu pomiędzy rodzicami,
- o ustalenie ojcostwa,
- zaprzeczenie ojcostwa,
- uregulowanie kontaktów rodzica z małoletnim dzieckiem,
- adopcje,
- w sprawie o ustanowienie rodziny zastępczej, opiekuna,
- podział majątku, zniesienie współwłasności,
- sprawy karne,
- postępowania administracyjne.

Branża

Obszar działania

Śląskie, Podkarpackie, Mazowieckie, Wielkopolskie, Dolnośląskie, Świętokrzyskie, Lubuskie, Opolskie, Zachodniopomorskie, Małopolskie, Podlaskie, Łódzkie, Lubelskie, Kujawsko-pomorskie, Pomorskie, Warmińsko-mazurskie, Holandia, Irlandia, Niemcy, Norwegia

Weryfikacja Oferteo

Opinie

4.75

Gwiazdki opinii

110 opinii

Pozytywna (103)

Neutralna (0)

Negatywna (7)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Emilia S. 10 marca 2023
Pozytywna opinia

Współpraca z kancelarią to czysty profesjonalizm. Jesteśmy zadowoleni przede wszystkim z pełnego zaangażowania w sprawę poprzez panią mecenas. Polecamy w 100%.

Iwona S. 1 lutego 2023
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, stały kontakt, bardzo polecam kancelarie.

Monika B. 23 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Polecam! Uczciwe i profesjonalne podejście do klienta.

Radosław W. Pompy ciepła, fotowoltaika By Energy Solutions, 24 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Jestem w fazie przygotowawczej w sprawie ale jak do tej pory wszystko przebiega w sposób profesjonalny. Podczas pierwszej rozmowy ustaliliśmy jakie mam możliwości. Wiedza prawnicza ogromna i bardzo dobra komunikatywność. Polecam.

Justyna C. 21 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Sprawa jest w toku, ale na tym etapie jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Kancelarii Meritum. Bardzo dobry kontakt z Kancelarią.

Radosław W. FHU Pompy ciepła, piece elektryczne, klimatyzacje, instalacje fotowoltaiczne, 21 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Polecam kancelarię, profesjonalne podejście do mojej sprawy.

Marek K. 21 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Rekomendujemy kancelarie Meritum w sprawach gospodarczych, cywilnych i karnych. Rzeczowo, wyjaśniono mi wszystkie kroki działania na poszczególnych etapach spraw które są prowadzone.

Sebastian M. 20 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Bardzo rzeczowe i profesjonalne podejście do spraw gospodarczych. Polecam Kancelarię Prawną Meritum, a w szczególności Panią Katarzynę. Kancelaria pomogła mi w sprawie.

Izabela G. 20 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Współpracujemy z Kancelarią od miesiąca, wszystko pomyślnie i sprawnie załatwiają, godna polecenia, kontaktowa p. mecenas! Polecamy.

Marzena M. 19 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Tak na prawdę Jesteśmy na początkowym etapie, ale jak na razie jest wszystko ok. Polecam.

Stankowska I. 18 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Składam gorące podziękowania Kancelarii, a w szczególności Pani Katarzynie za wielkie serce i pomoc. Polecam współpracę z Meritum, ponieważ profesjonalizm współgra z empatią i zrozumieniem ludzkich tragedii dziękuję.

Kamil M. 16 listopada 2022
Pozytywna opinia

Rekomenduje, pełne zaangażowanie, wsparcie, poczucie, że oddaje swoją sprawę we właściwe ręce. Szczerze polecam w procesach gospodarczych.

Michał M. 8 września 2022
Pozytywna opinia

Bardzo szybko rzetelne i profesjonalnie, bardzo dobre podejście do klienta na wysokim poziome.

Anita B. 25 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Dzięki Pani Katarzynie która nadzorowała cały proces WYGRALISMY dziękujemy Pani Kasiu czekamy teraz na pozytywne rozpatrzenie dozoru elektronicznego. Sprawa bardzo ciężka i skomplikowana, ale dzięki współpracy z Kancelarią Meritum Wygraliśmy jeśli miała bym wybierać wybrała bym Meritum, polecam z całego serca, życzę wszystkim wspaniałego dnia.

Beata B. 31 marca 2022
Pozytywna opinia

Sprawa w toku, ale Pani Katarzyna ma do mnie wręcz anielską cierpliwość, gdyż jestem klientem niecierpliwym, ale wszystko jest mi tłumaczone kilkukrotnie i przedstawione są różne propozycje działań.

Beate O. 29 marca 2022
Pozytywna opinia

Sprawa nadal nie jest zamknięta. Do tej pory jednak wszystkie cele zostały osiągnięte.

Michał M. 28 marca 2022
Pozytywna opinia

Bardzo szybka reakcja adwokata, ciągły kontakt, oraz profesjonalne podejście. Patrząc na dotychczasową współpracę widzę tylko możliwość korzystnego rozstrzygnięcia sprawy.

Daniel Ł. 9 lutego 2022
Pozytywna opinia

Sprawa zakończyła się pomyślnie, a łatwa niebyła, jest ok.

Joanna S. 14 października 2021
Pozytywna opinia

Sprawa jest w toku, ale na tym etapie jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Kancelarii Meritum. Bardzo dobry kontakt z Kancelarią.

Magda D. 29 lipca 2021
Szukam adwokata, prawo karne, Słupsk
Pozytywna opinia

Rzetelna Kancelaria, nie ma problemu z kontaktem, bardzo szybka interwencja i kontakt, przybycie natychmiastowe w celu osobistego kontaktu z osadzonym, sprawność w działaniu i realne udział w powierzonych sprawach, wiedza i kompetencje na poziomie wysokim, poważne potraktowanie klientów, zgrany zespół i wspaniale ze sobą współpracujący co tworzy silny i mocny zespół odpowiednich ludzi na odpowiednim miejscu. Nie mam uwag w powierzonej współpracy. Jestem zadowolona, że postawiłam na tę Kancelarię. Realizacja wyznaczonego celu, znajomość prawa i pomoc oferowana klientowi oceniam na bardzo wysokim poziomie działania. Choć wciąż oczekujemy finału to i tak da się wyczuć po zaangażowaniu, że to poważni ludzie, którym można zdecydowanie powierzyć własne sprawy i wywiązują się na wysokim poziomie w sprawy swojego klienta. Oczywiście, żeby cel osiągnąć należy pomóc tym co chcą pomóc rozwiązać problem. Jeśli klient także interesuje się i pilnuje swoich spraw to wiadomo, że współpraca przebiega odpowiednio i na wysokim poziomie. Złe opinie to chyba wystawiają tacy, co nic nie pomagają swemu szczęściu a oczekują gwiazdki z nieba. Ja nie mam zastrzeżeń, wręcz bardzo jestem zadowolona z zaoferowanej chęci podjęcia współpracy i wykonaniu spraw należycie i sumiennie przed ludzi pracujący i tworzących mocny zespół pomocy prawnej, jaki zaoferowała mi Kancelaria MERITUM. Pomimo dzielących nas kilometrów wszystko przebiega na wysokim poziomie ich kompetencji.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Rolna 21/8, Poznań

WWW

www.officium-meritum.com

Telefon

518 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła
Imię (pierwsze) KATARZYNA
Nazwisko JASKUŁA
Data rozpoczęcia działalności 2021-01-15
NIP 7831733849
Regon 363058900

Siedziba

Kraj Polska
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat Poznań
Gmina Poznań-Wilda
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61491
Ulica ul. Rolna
Numer nieruchomości 21
Numer lokalu 2.23

Kontakt

Email kancelaria.jaskula@officium-meritum.com

Rejestracja

Organ rejestrowy MINISTER ROZWOJU, PRACY I TECHNOLOGII
Data powstania 2015-11-15

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
36305890000027 Kancelaria Prawna Vis Legis Katarzyna Jaskuła ul.Katowicka
Poznań
WIELKOPOLSKIE
Poznań
36305890000010 Kancelaria Prawna Vis Legis Katarzyna Jaskuła ul.Czechosłowacka
Poznań
WIELKOPOLSKIE
Poznań

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.