Budowa domów Wodzisław Śląski - Najlepsi w 2021

Najlepsze Firmy Budujące Domy w Wodzisławiu Śląskim, 2022

355 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Budowa domów Wodzisław Śląski - Ranking Najlepsi 2022

Już 355 Firm Budujących Domy z Wodzisławia Śląskiego złożyło 105276 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie firmy budującej domy może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Firm Budujących Domy w 2022 r. z Wodzisławia Śląskiego.

Budowa domów Wodzisław Śląski
Krzysztof P.

Firma realizowała mi dom mieszkalny całoroczny. Ekipa bardzo sprawna, wszystko na bieżąco ustalane z Panem Sławkiem. Na uznanie zasługuje trudny teren prac, w którym bardzo dobrze sobie poradzili. Prace wykonano czysto schludnie. Polecam.

5.0 (20 opinii)
TR BUILDING Rafał Trych - Domy Bliźniaki Częstochowa
Joanna O.

Polecam z czystym sumieniem. Wszystkie prace na budowie przebiegały zgodnie z planem, bez opóźnień. Pan Rafał zawsze chętnie doradzi, gdy pojawiają się wątpliwości.

5.0 (9 opinii)
Adlux Dawid Górny - Budowa Domów Rybnik
Karol G.

Również miałem przyjemność kontaktu z tą firmą w trakcie wykonywania tynków w swoim domu, szybko i konkretnie! Bardzo dobra cena, w województwie Śląskim najniższa jaką udało mi się znaleźć a wykonanie nie budzi zastrzeżeń

5.0 (7 opinii)
ASTECH - Budownictwo Rybnik

4. ASTECH

Marek S.

Zlecenie wykonane zgodnie z moimi oczekiwaniami. Firma rzetelna, po pracy zostawili porządek. Polecam.

5.0 (4 opinie)
DREV DESIGN HOUSE SP. Z O.O. - Domy Parterowe Bielsko-Biała
Kazimierz K.

W podsumowaniu współpracy w temacie budowy mego domu w systemie szkieletowym , będę skromny i zarazem konkretny . Otóż cały projekt został zrealizowany w sposób rzetelny i konkretny , lubię pracować z ludźmi zdecydowanymi i znającymi się na swojej pracy i takich tutaj spotkałem. Wprowadzono moje uwagi odnośnie projektu , tj. zmiany odnośnie wykończenia wnętrza . Dyskusje były prowadzone na wysokim poziomie co świadczy o doświadczeniu firmy. Zauważalne jest to , że firma ma za sobą przejścia w tematach zmian w projektach przez poprzednich klientów , co jest pozytywną cechą tej firmy, bo potrafi wyciągać wnioski i w ten sposób udziela dobrych rad w następnych projektach i tak właśnie było u mnie , gdzie mój pomysł okazał się nie praktyczny i

5.0 (3 opinie)
Domy szkieletowe MK - Budownictwo Jastrzębie-Zdrój
Mirela W.

Bardzo dobry fachowiec, a przede wszystkim wspaniały człowiek. Doradzi, pomoże i podsunie dobre rozwiązania. Polecam

5.0 (3 opinie)
PAMON Szymon Krzyżak - Firma Budująca Domy Wodzisław Śląski
Justyna K.

Firma PAMON Szymon Krzyżak oferuje usługi polegające na kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych. Na zlecenie Inwestora przeprowadzimy cały proces Budowy przez jej wszystkie etapy – formalne, projektowe oraz realizacyjne. Przygotujemy indywidualny projekt wraz ze wszystkimi niezbędnymi formalnościami oraz pozwoleniami. Zapewniamy profesjonalny nadzór budowlany oraz bezpośrednie wykonawstwo robót. Niezależnie, prowadzimy usługi nadzoru budowlanego obiektów mieszkalnych, przemysłowych, handlowych, użyteczności publicznej jak i również domów jedno i wielorodzinnych. Zakres pełnionych funkcji technicznych: - Kierownik Budowy - Kierownik Robót Budowlanych - Inspektor Nadzoru Inwestorskiego - Inżynier Kontraktu Kompleksowo i profesjonalnie przeprowadzimy cały proces Budowy przez jej wszystkie etapy. Naszym celem jest odpowiedzialne podejście do każdego etapu realizacji oraz zadowolenie ze strony Klienta i obustronna satysfakcja po zakończonej Inwestycji. Staramy się uzyskać jak najlepszy efekt, przy optymalnych nakładach finansowych. W rzetelny i profesjonalny sposób zapewniamy: - przygotowanie i zatwierdzenie projektu budowlanego, uzyskanie wszystkich uzgodnień i pozwoleń; - przygotowanie kosztorysu robót budowlanych; - przygotowanie i złożenie niezbędnych dokumentów umożliwiających rozpoczęcie budowy; - obsługę budowy przez uprawnionego Geodetę oraz Pracownię Geotechniczną; - nadzór Kierownika Budowy, a w razie konieczności również Kierowników Robót branżowych (sanitarnych i elektrycznych); - bezpośrednie wykonawstwo robót budowlanych; - kontrolę rozliczeń finansowych budowy; - przygotowanie dokumentacji powykonawczej, przeprowadzenie całej procedury umożliwiającej uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Oferujemy Państwu swoje usługi na terenie całego województwa śląskiego. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

5.0 (2 opinie)
Woodnar Sp. z o.o. - Domy Parterowe Mysłowice
Renata C.

Firma godna polecenia. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Przestrzegane są terminy kolejności prac. Współpraca na największym poziomie. Firma godna polecenia.

5.0 (2 opinie)
Top House 1000 Sp. z o.o. - Domy Jednorodzinne Żory
Kroczek M.

Rzetelne podejście do Klienta, terminowość i świetny kontakt.

5.0 (2 opinie)
P.W. Hat-Bud s.c. A.W.Cz. Korbecki - Firma Budująca Domy Miejsce Piastowe
Paweł K.

Bardzo dobra obsługa, jakość również bez zastrzeżeń. Polecam!

5.0 (1 opinia)

Więcej Firm Budujących Domy z Wodzisławia Śląskiego

M.D.DOM SP.ZOO - Budowa Domów Jednorodzinnych Wodzisław Śląski

Budowa Domów Jednorodzinnych Wodzisław Śląski

 • Wodzisław Śląski
 • M.D.DOM SP.ZOO

Jesteś zdania, że rewelacyjna budowa domów jednorodzinnych to nieproste zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z M.D.DOM SP.ZOO udzielą rad i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie.

5.0 (6 opinii)
ABIES-POLSKA Sp z o .o - Firma Budująca Domy Pszów

Dobra Firma Budująca Domy Wodzisław Śląski

 • Pszów
 • 5 km od Wodzisław Śląski
 • ABIES-POLSKA Sp z o .o

Oczaruje Cię sprawne działanie ABIES-POLSKA Sp z o .o w okolicach Wodzisławia Śląskiego. Ta firma budująca domy posiada doświadczonych pracowników, więc możesz być pewny, że budowanie domów zostanie wykonane z należytą uwagą. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

5.0 (2 opinie)
HRESA Firma Ogólnobudowlana - Domy Jednorodzinne Wodzisław Śląski

HRESA Firma Ogólnobudowlana

 • Wodzisław Śląski

Wciąż szukasz profesjonalistów od domów jednorodzinnych? Powierz tę kwestię specjalistom z HRESA Firma Ogólnobudowlana. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (1 opinia)
Progress - Budowa Domu Połomia

Progress

 • Połomia
 • 6 km od Wodzisław Śląski
Mirosław M.

Firma PROGRESS Piotr Junka istnieje na rynku od 2001 roku. Przez ten okres ewoluowaliśmy z jednoosobowej firmy świadczącej usługi podwykonawcze do przedsiębiorstwa wykonującego roboty budowlane dla instytucji państwowych, spółdzielni mieszkaniowych, fabryki i innych dużych inwestorów. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę kierowniczą. Posiadamy szeroki park sprzętowy, dlatego jesteśmy niezależni i pozwala nam to na prowadzenie kilku projektów jednocześnie. Nasi pracownicy mają doświadczenie i kwalifikacje do wykonywania większości robót budowlanych czego dowodem są certyfikaty ze szkoleń. Wykonujemy prace na obiektach przemysłowych, budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej, głównie na terenie województwa śląskiego. Jednakże idąc z duchem czasu oraz założonym sobie celem – „Nie stój w miejscu”, poszerzamy swoją działalność o inne rynki m.in. rynek niemiecki. W oparciu o duże doświadczenie służymy radą na etapie projektu, przy wyborze technologii oraz doboru materiałów a także w zakresie zagospodarowania terenu. Zapraszamy do współpracy. a) Roboty ogólnobudowlane: • Budowa domów od podstaw „pod klucz” • Roboty ziemne, usługi brukarskie, odwodnienia, utwardzenie terenu • Docieplenia i elewacje budynków • Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych • Montaż stolarki okiennej i drzwiowej • Prace w technologii „zaprojektuj i wybuduj” • Rozbiórka obiektów budowlanych • Renowacja obiektów zabytkowych b) Roboty wykończeniowe: • Kompleksowe prace adaptacyjno – modernizacyjne • Ocieplenie poddaszy • Kafelkowanie – kompleksowe remonty łazienek • Kompleksowe remonty wnętrz • Sufity i ściany z płyt g-k • Gładzie gipsowe, malowanie, tynki dekoracyjne • Glazura, terakota, gres c) Roboty w zakresie instalacyjnym: • instalacyjne, wod-kan, c.o. • Instalacje elektryczne d) Obiekty przemysłowe: • Zabezpieczenia antykorozyjne obiektów i konstrukcji • Odśnieżanie dachów • Naprawa konstrukcji żelbetowych • Zabezpieczenia ognioochronne konstrukcji • Usługi technikami alpinistycznymi: ekspertyzy, demontaże i montaże

5.0 (1 opinia)
Rynel Sp. z o.o. - Budowanie Domów Rydułtowy

Wyjątkowe Budowanie Domów Wodzisław Śląski

 • Rydułtowy
 • 6 km od Wodzisław Śląski
 • Rynel Sp. z o.o.

Pochłonie Cię fachowe działanie Rynel Sp. z o.o. w miejscowości Wodzisław Śląski. Ta firma budująca domy ma wykwalifikowanych pracowników, więc możesz być pewny, że budowanie domów zostanie wykonane szybko. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

5.0 (2 opinie)

Dołącz do naszych Firm Budujących Domy w Wodzisławiu Śląskim

Działasz na rynku jako Firma Budująca Domy i szukasz nowych Klientów z Wodzisławia Śląskiego lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

firma.martinex@wp.pl - Budowa Domów Rydułtowy

Najlepsza Budowa Domów Wodzisław Śląski

 • Rydułtowy
 • 6 km od Wodzisław Śląski
 • firma.martinex@wp.pl

Planujesz wybrać wartego uwagi partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? firma.martinexwp.pl jest na to najlepszym rozwiązaniem. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - zobacz!

5.0 (2 opinie)
Zbudujecidom Spółka Cywilna - Domy Bliźniaki Mszana

Zbudujecidom Spółka Cywilna

 • Mszana
 • 6 km od Wodzisław Śląski
Paweł M.

Wszystko wyszło sprawnie i idealnie. Cały czas był kontakt z panem Jakubem, a chłopaki szybko wykonali dach.

5.0 (6 opinii)
TM Construction - Budowa Domów Wodzisław Śl.

Rewelacyjna Budowa Domów

 • Wodzisław Śl.
 • TM Construction
Anita K.

Firma TM Construction została założona 15 lat temu. Przez wiele lat nasza działalność skupiona była na terenie Wielkiej Brytanii, gdzie świadczyliśmy usługi w zakresie budownictwa tradycyjnego. Już od 10 lat zajmujemy się wyłącznie budową domów z drewna. W 2007 roku rozpoczęliśmy działalność na terenie Polski. Nasza propozycja obejmuje domy drewniane całoroczne wykonane w technologii szkieletowej, domy z bali, domy pasywne oraz całoroczne domy mobilne. Naszą specjalnością jest kompleksowa budowa domów drewnianych całorocznych oraz letniskowych począwszy od fundamentów, przez konstrukcje na pracach wykończeniowych skończywszy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu na zachodzie Europy, domy drewniane kanadyjskie oraz z bali wykonujemy w sposób rzetelny i profesjonalny gwarantując jednocześnie ich najwyższą jakość. TM Construction współpracuje z wieloma biurami architektonicznymi, zyskując dzięki temu dostęp do setki projektów domów pasywnych, mobilnych, a także wykonanych pod klucz. Naszym klientom zapewniamy możliwość personalizacji wybranego projektu, który zostanie całkowicie dostosowany do ich potrzeb. Realizujemy także zamówienia na domy drewniane całoroczne oraz domy mobilne rekreacyjne zgodnie z projektami powierzonymi nam przez Klientów. Naszym priorytetem jest satysfakcja Klientów. Koszt wykonania domów drewnianych kanadyjskich, pasywnych oraz z bali ustalany jest indywidualnie. Realizujemy projekty w całej Polsce !!! Zapraszamy do naszego biura handlowego, zlokalizowanego w Wodzisławiu Śl. przy ul. Letniej 56.

5.0 (2 opinie)
R Klawe Home firma budowlana Robert Klawe - Budownictwo Pszów

Perfekcyjne Budownictwo Wodzisław Śląski

 • Pszów
 • 5 km od Wodzisław Śląski
 • R Klawe Home firma budowlana Robert Klawe
Agnieszka K.

Prace wykonane bardzo solidnie i czysto, dobry kontakt z pracownikami, wszystko wykonane terminowo. Polecam w 100%.

5.0 (3 opinie)
P.N-BUD Monika Nieckarz - Budowa Domów Jednorodzinnych Wodzisław Śląski

P.N-BUD Monika Nieckarz

 • Wodzisław Śląski
Norbert B.

Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji budowlanych jak i usług remontowo wykończeniowych. Posiadamy duże doświadczenie jak i wiedzę a zamiłowanie do powierzonych nam zadań czyni nas rzetelną firmą, naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jaki i duże firmy które znają naszą fachowość i solidność. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i zapewniamy fachową pomoc. Gwarantujemy uczciwość, terminowość oraz wysoką jakość wykonanych usług. Jesteśmy firmą specjalizującą się w budowie domów jednorodzinnych, domów w zabudowie szeregowej, domów wielorodzinnych oraz budynków handlowo- usługowych. oferujemy usługi w zakresie : - stany surowe ( wznoszenie budynków w każdej technologi ) - fundamenty ( ławy fundamentowe, ściany fundamentowe, roboty zbrojarskie, docieplenie fundamentów ) - izolacje ( typu lekkiego, średniego, ciężkiego ) - prace murarskie ( wznoszenie kondygnacji z bloczka betonowego, gazobetonu, ytong-u w systemie porotherm i innych ) - kominy ( systemowe schiedel oraz tradycyjne, kanały wentylacyjne i spalinowe ) - prace żelbetowe ( stropy, ściany, Ściany oporowe ) Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jaki i firm. Dla każdej z tych grup przygotujemy atrakcyjne propozycje cenowe dostosowane do Twoich finansowych możliwości. Oferujemy roboty budowlane ze szczególnym uwzględnieniem wszelkiego rodzaju prac remontowych i wykończeniowych takie jak : - szpachlowanie - malowanie ścian i sufitów - sufity podwieszane, zabudowy - ścianki G-K - tynki cementowo wapienne, gipsowe, strukturalne, mozaikowe - kompleksowe ocieplenie budynków ( wełna, styropian) Oferujemy także prace instalatorskie wodno- kanalizacyjne C.O jak i instalacje elektryczne czy klimatyzacje przez wykwalifikowaną kadrę pracowniczą z uprawnieniami.

5.0 (2 opinie)

Koszt budowy domu - Wodzisław Śląski, 2022

Dowiedz się jaka jest cena budowy domu w Wodzisławiu Śląskim i opracuj kosztorys budowy domu we współpracy z wykonawcami z Wodzisławia Śląskiego. Jeśli interesuje Cię wycena budowy domu wypełnij krótki formularz i w ciągu kilku minut pierwsze firmy nawiążą z Tobą kontakt. Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

W jakiej technologii chcesz budować?

Usługi Remontowo-Budowlane Marek Paleta

 • Lubomia
 • 11 km od Wodzisław Śląski

Usługi Remontowo-Budowlane Marek Paleta oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z miejscowości Wodzisław Śląski oraz przyległych powiatów. Już nie trać czasu i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

5.0 (6 opinii)
MP-BUD s.c. - Budowa Domów Jednorodzinnych Pszów

Świetna Budowa Domów Jednorodzinnych

 • Pszów
 • 5 km od Wodzisław Śląski
 • MP-BUD s.c.

Zaufaj ekspertom w dziedzinie budowy domów jednorodzinnych i zatrudnij MP-BUD s.c.. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

5.0 (19 opinii)
ROB-BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE - HANDEL Robert Majewski - Domy Jednorodzinne Pszów

Pierwszorzędne Domy Jednorodzinne

 • Pszów
 • 5 km od Wodzisław Śląski
 • ROB-BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE - HANDEL Robert Majewski

Jeszcze poszukujesz dobrej firmy od domów jednorodzinnych? Wykorzystaj kompetencje ROB-BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE - HANDEL Robert Majewski. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

5.0 (15 opinii)
Lihama Mateusz Adamczyk - Budowa Domów Jednorodzinnych Turza Śląska

Rewelacyjna Budowa Domów Jednorodzinnych

 • Turza Śląska
 • 4 km od Wodzisław Śląski
 • Lihama Mateusz Adamczyk
Magda B.

Fachowe podejście już na początku rozmowy, bardzo dobre wykonanie.

5.0 (1 opinia)
PPHUT KOCOŃ - Budowa Domów Lubomia

Świetna Budowa Domów

 • Lubomia
 • 11 km od Wodzisław Śląski
 • PPHUT KOCOŃ
Łukasz J.

Profesjonalne wykonawstwo dachów, DEKARSTWO, CIESIELSTWO, POSIADAMY WŁASNY TARTAK, SKŁAD BUDOWLANY 44-361 SYRYNIA UL RACIBORSKA 4A KONKURENCYJNE CENY!!! TEL lub Wykonujemy pokrycia dachowe w różnej technologi np. zgrzewanie membran dachowych, wykonanie zadaszeń z poliwęglanu, wykonanie dachów zielonych. Wykonujemy nasze prace na inwestycjach jak również na małych obiektach, halach lub damkach jednorodzinnych, wykonujemy altany i zadaszenia nad tarasami. wykonujemy obróbki blacharskie jak również elewacje z Alukobondu

5.0 (1 opinia)
Przedsiębiorstwo Budowlane JPB Sp. z o.o. Sp. k. - Budowa Domów Wodzisław Śląski

Najlepsza Budowa Domów

 • Wodzisław Śląski
 • Przedsiębiorstwo Budowlane JPB Sp. z o.o. Sp. k.

Uwierz ekspertom w dziedzinie budowy domów i zatrudnij Przedsiębiorstwo Budowlane JPB Sp. z o.o. Sp. k.. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Domy w technologii szkieletowej od fundamentów aż po dach to dla tej ekipy codzienność - skontaktuj się.

5.0 (2 opinie)
Investhome Radosław Szolc - Budowa Domów Jednorodzinnych Rydułtowy

Investhome Radosław Szolc

 • Rydułtowy
 • 6 km od Wodzisław Śląski
Andrzej O.

5.0 (1 opinia)
P-BUD - Budowa Domów Mszana

P-BUD

 • Mszana
 • 6 km od Wodzisław Śląski
Mariusz T.

Bardzo dobra współpraca, wykonanie całego dachu od a do z jeszcze lepsze. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

5.0 (1 opinia)
BINIOSZEK-TYNKI - Domy Bliźniaki Wodzisław Śl

BINIOSZEK-TYNKI

 • Wodzisław Śl

Firma BINIOSZEK-TYNKI świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z rejonu Wodzisławia Śląskiego i okolic. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółową wycenę.

5.0 (1 opinia)
Mepia sp z o.o. - Budowa Domów Wodzisław Śląski

Mepia sp z o.o.

 • Wodzisław Śląski
Oponent shop

Firma Mepia wykonała dla nas trzecie kolejne zlecenie. Po dwóch wcześniejszych drobnych remontach przygotowali nam kompleksowo przygotowanie sklepu do sprzedaży. Z prac jestem zadowolony oraz z podwykonawców do elektryki oraz c.o. z których korzystali także. Pomimo nie nie wywiązania się z terminu, to była jedyna firma która podjęła się tego wyzwania na 3zmiany. Mogę polecić.

4.33 (6 opinii)

Opinie i porady na temat budowy domów

Jeśli interesują Cię opinie na temat budowy domów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Wodzisławia Śląskiego. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub materiałów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

TEX-BUD Dawid Grzonka

 • Wodzisław Śląski

Chesz znaleźć godnego uwagi fachowca z zakresu solidnego budowania domów, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma TEX-BUD Dawid Grzonka jest Twoim rozwiązaniem. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

5.0 (1 opinia)
SylDach - Budowa Domu Lubomia

Doskonałej Jakości Budowa Domu

 • Lubomia
 • 11 km od Wodzisław Śląski
 • SylDach

Na wypadek jeśli szukasz profesjonalistów od budowy domu to trafiłeś w dobre miejsce - SylDach jest do Twoich usług. Wodzisław Śląski to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

5.0 (4 opinie)
Firma ogólnobudowlana Grzegorz Grużewski - Domy Parterowe Pszów

Pierwszorzędne Domy Parterowe

 • Pszów
 • 5 km od Wodzisław Śląski
 • Firma ogólnobudowlana Grzegorz Grużewski

Jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od domów parterowych? Wykorzystaj doświadczenie Firma ogólnobudowlana Grzegorz Grużewski. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

5.0 (5 opinii)
WOJT-BUD - Budowa Domów Wodzisław Śląski

Budowa Domów

 • Wodzisław Śląski
 • WOJT-BUD
Alina P.

Zakres robót: częściowa wymiana krokwi i desek, położenie papy termozgrzewalnej, oblachowania cokołów, wymiana rynien wymiana okna na strychu, zamurowanie otworu okiennego łącznie z jego zewnętrznym otynkowaniem, demontaż starej i zamontowanie nowej drabiny na ścianie zewnętrznej. Prace wykonane sprawnie i rzetelnie z dużą znajomością tematu. Materiały dostarczane sukcesywnie, w miarę wykonywanych prac, kontakt z kierownictwem bez zastrzeżeń, bardzo poprawny. Firma godna polecenia.

5.0 (3 opinie)
Przedsiębiorstwo ogólno-budowlane Adam Musioł ADAMOS - Budowa Domów Jednorodzinnych Syrynia

Budowa Domów Jednorodzinnych

 • Syrynia
 • 8 km od Wodzisław Śląski
 • Przedsiębiorstwo ogólno-budowlane Adam Musioł ADAMOS

Według Ciebie profesjonalna budowa domów jednorodzinnych to trudny temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z tej firmy pomogą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Jeśli chcesz poznać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

5.0 (3 opinie)
POKRYCIA DACHOWE ADRIAN SZYMICZEK - Budowa Domów Wodzisław Śląski

POKRYCIA DACHOWE ADRIAN SZYMICZEK

 • Wodzisław Śląski

W dalszym ciągu szukasz specjalisty od budowy domów? Powierz tę kwestię specjalistom z POKRYCIA DACHOWE ADRIAN SZYMICZEK. Domy jednorodzinne w technologii szkieletowej wraz z dostawą materiałów budowlanych to dla tej ekipy standard - zadzwoń.

4.84 (25 opinii)
GIBKO Sp. Z O.O. - Domy Parterowe Rydułtowy

Pierwszorzędne Domy Parterowe

 • Rydułtowy
 • 6 km od Wodzisław Śląski
 • GIBKO Sp. Z O.O.

Firma GIBKO Sp. Z O.O. świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z rejonu Wodzisławia Śląskiego i okolic. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

5.0 (6 opinii)
CYKLON - Budowa Domów Lubomia

CYKLON

 • Lubomia
 • 11 km od Wodzisław Śląski
Beata K.

Bardzo polecam firmę Cyklon. Malowali u nas w firmie klatkę schodową, gdzie było trochę problemów do rozwiązania, np. zabudowa licznika na wodę, tynkowanie ściany która wcześniej była zabezpieczana przed wilgocią metodą iniekcji, dobór paroprzepuszczalnych farb i preparatów, montaż cokołów. Wszystkie prace zostały sprawnie i profesjonalnie wykonane. Wykonawca bardzo pomocny, doradzi jeśli trzeba. Polecam.

5.0 (7 opinii)
F.W-BUD MARCIN KRUCZYŃSKI - Budowa Domów Rydułtowy

F.W-BUD MARCIN KRUCZYŃSKI

 • Rydułtowy
 • 6 km od Wodzisław Śląski
Paulina K.

Profesjonalista! W krótkim czasie idealnie wyremontował łazienkę. Marcin Kruczyński jest bardzo dobrym, kreatywnym, uczciwym i pracowitym fachowcem, solidnie wywiązał się z powierzonego zadania. Z sumieniem mogę go polecić!

5.0 (1 opinia)
ZBUCKI ANDRZEJ - Budowa Domów Jednorodzinnych Gołkowice

Budowa Domów Jednorodzinnych

 • Gołkowice
 • 11 km od Wodzisław Śląski
 • ZBUCKI ANDRZEJ
Bożena G.

Profesjonalista godny polecenia! Szybko, tanio, dokładnie i z gwarancją. Rzadkość w dzisiejszych czasach. POLECAM W 100%.

5.0 (1 opinia)
tomasz zygadło firma remontowo-budowlana - Budowanie Domów Wodzisław śląski

Najwyższej Klasy Budowanie Domów

 • Wodzisław śląski
 • tomasz zygadło firma remontowo-budowlana

Powierz zadanie budowania domów fachowcom z miejscowości Wodzisław Śląski. Urzekną Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. Na terenie Wodzisławia Śląskiego nie mają sobie równych. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (1 opinia)
Silesia Bruk - Budowa Domów Czyżowice

Budowa Domów

 • Czyżowice
 • 4 km od Wodzisław Śląski
 • Silesia Bruk

Przygotowanie budowy domów będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Silesia Bruk ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - warto.

5.0 (1 opinia)
Miroslaw Cios - Budowa Domów Jednorodzinnych Wodzisław Śląski

Miroslaw Cios

 • Wodzisław Śląski
Eco Spray-Therm

Bardzo miła współpraca ,rzetelna wycena i podejście do Wykonania usługi. Doradztwo w rozwiązywaniu nietypowych problemów wynikających na budowie.

5.0 (2 opinie)
Projekt REG DOM - Budowanie Domów Wodzisław Śląski

Wysokiej Klasy Budowanie Domów

 • Wodzisław Śląski
 • Projekt REG DOM

Oczaruje Cię profesjonalne działanie Projekt REG DOM w rejonie Wodzisławia Śląskiego. Ta firma budująca domy ma doświadczonych pracowników, więc możesz być pewny, że budowanie domów zostanie wykonane błyskawicznie. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

House Royal Systems Maja Wieczorek - Budowa Domów Wodzisław Śląski

House Royal Systems Maja Wieczorek

 • Wodzisław Śląski

Właśnie wybierasz sprawdzonego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? House Royal Systems Maja Wieczorek z Wodzisławia Śląskiego jest na to najlepszym rozwiązaniem. Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

FASADACH Szymon Skowron - Budownictwo Syrynia

FASADACH Szymon Skowron

 • Syrynia
 • 8 km od Wodzisław Śląski

Nasza firma zajmuje się budową domów jednorodzinnych (stany surowe) systemem tradycyjnym jak i pod klucz,wykonujemy konstrukcje i pokrycia dachowe. Wykonujemy usługi z materiałem na 8% vat Budowa domu to zadanie dla nas. Działamy na rynku od 2006 r. świadcząc usługi budowlane,ciesielsko-dekarskie klientom indywidualnym oraz większym firmą budowlanym. Nasze usługi świadczymy na obszarze województwa śląskiego,opolskiego. Głównym zadaniem naszej firmy jest bezproblemowe wykonanie usługi dla każdego naszych klientów tak aby był zadowolony z naszych usług i polecał nas innym osobom szukających wykonawcy. Z naszej strony zapewniamy uczciwe warunki współpracy podparte umową na piśmie.

Gustaw-bud Tomasz Gustyn - Domy Bliźniaki Skrbeńsko

Staranne Domy Bliźniaki

 • Skrbeńsko
 • 12 km od Wodzisław Śląski
 • Gustaw-bud Tomasz Gustyn

Firma Gustaw-bud Tomasz Gustyn oferuje swoje usługi. Skupia się na Klientach z Wodzisławia Śląskiego i z sąsiednich miast. Jedno jak i wielo rodzinne domy w technologii murowanej wraz z zagwarantowaniem niezbędnych materiałów to dla tej ekipy nie pierwszyzna - zadzwoń.

G&D - Domy Jednorodzinne Wodzisław Śląski

G&D

 • Wodzisław Śląski

Czym się zajmujemy? Jesteśmy ekipom ludzi z pasją do budowania domów szkieletowych oraz murowanych z naciskiem na szkieletowe. Nie są nam obce prace instalacyjne oraz wykończeniowe. Zajmujemy się również termomodernizacja budynków. Podejmujemy również prace jako podwykonawcy. Pozdrawiamy i zachęcamy.

KAAE Kindalski Arkadiusz - Budowa Domów Połomia

Budowa Domów

 • Połomia
 • 6 km od Wodzisław Śląski
 • KAAE Kindalski Arkadiusz

- Stawianie obiektów budowlanych od stanu zerowego, aż do stanu pod "klucz". Firma posiada dwie doświadczone brygady: 1 - od robót ogólnobudowlanych 2 - od termoizolacji budynków metodą BSO

KARMAR Rafał Szpindowski Nadzór budowlany - Domy Bliźniaki Rydułtowy

KARMAR Rafał Szpindowski Nadzór budowlany

 • Rydułtowy
 • 6 km od Wodzisław Śląski

Na wypadek jeśli nadal szukasz profesjonalistów od domów bliźniaków to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry KARMAR Rafał Szpindowski Nadzór budowlany. Wodzisław Śląski to teren, na którym koncentrują swoje działania. Domy jedno i wielorodzinne w technologii murowanej budowane od podstaw to dla tej ekipy chleb powszedni - skontaktuj się.

Ranking Firm Budujących Domy obejmuje również takie miejscowości jak: Wodzisław Śląski, Rydułtowy, Radlin, Pszów, Gorzyce, Marklowice, Mszana, Gołkowice, Czyżowice, Turza Śląska, Rogów, Skrzyszów, Lubomia, Połomia, Godów, Syrynia, Gorzyczki, Olza, Gogołowa, Łaziska. więcej...
Popularne frazy: koszt budowy domu parterowego Wodzisław Śląski, koszt budowy domu Wodzisław Śląski, budowa domu krok po kroku Wodzisław Śląski, domy parterowe tanie w budowie Wodzisław Śląski, dom z gliny koszt Wodzisław Śląski, domy pasywne cena Wodzisław Śląski, domki jednorodzinne Wodzisław Śląski, budowa domu firma Wodzisław Śląski, moja budowa Wodzisław Śląski, cena budowy domu Wodzisław Śląski, domy energooszczędne cena Wodzisław Śląski, koszty budowy domu jednorodzinnego Wodzisław Śląski, budowa domu firma cennik Wodzisław Śląski, budownictwo pasywne Wodzisław Śląski

Poradniki o budowie domów

Czy domki kanadyjskie mogą być całoroczne? Opinie o domach z drewna są różne. Dla jednych domy drewniane to opcja odpowiednia wyłącznie na letni wyjazd, dla innych z powodzeniem służą jako wygodne mieszkanie przez cały rok. Zobacz, czy dom drewniany będzie dobrą inwestycją dla twojej rodziny.

Budowa domu składa się z kilku etapów. Jednym z nich jest tzw. stan surowy zamknięty. Obejmuje on postawienie ścian działowych, ocieplenie posadzki, wygłuszenie pomieszczeń, a także montaż okien i drzwi. Kiedy najlepiej zakończyć ten etap budowy? Ile kosztuje stan surowy zamknięty domu? Odpowiadamy!

W jakiej technologii chcesz budować?