Dla przemysłu chemicznego Bydgoszcz - Najlepsi w 2021

Producenci Urządzeń i Maszyn dla Przemysłu Chemicznego w Bydgoszczy, 2021

21 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 21 firm
w kategorii Dla przemysłu chemicznego

Dla przemysłu chemicznego Bydgoszcz

Lifocolor światowy eksporter, producent najbogatszej oferty, ponad 50 tysięcy receptur kolorów barwników do tworzyw sztucznych dla wielu gałęzi przemysłu; samochodowego, elektrycznego, farmaceutycznego, agd; folie opakowania, zabawek, artykułów biurowych i innych, w oparciu o nowoczesny design i dostosowanie do różnorodnych potrzeb, już na podstawie wstępnie przedstawionych oczekiwań opracuje dla Państwa próbkę koloru i wszelkie możliwe do uzyskania efekty barwne; fluorescencyjne, metaliczne, interferencyjne i inne specjalne. Skład chemiczny i jakościowy dla każdego odrębnego wybarwienia jest chroniony w naszych archiwach i dostępny w dowolnej chwili do ponownego wznowienia produkcji. Przedstawiciele naszej firmy wspierają fachowym,

LIPRO e-Liquid Production - Dla przemysłu chemicznego Żnin

LIPRO e-Liquid Production

 • Żnin
 • 37 km od Bydgoszcz

LIPRO e-Liquid Production jest jednym z wiodących na polskim rynku producentów liquidów do elektronicznych papierosów. Firma wykorzystuje 35-letnie doświadczenie produkcyjne, a sama posiada kilkuletnie w produkcji e-liquidów. LIPRO jest czynnym członkiem Komitetu ds. Elektronicznych Inhalatorów Nikotyny oraz Płynów do ich Uzupełniania, który współpracuje przy opracowaniu pierwszej europejskiej normy jakościowej dla e-papierosów i e-liquidów. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej: www.lipro.pl. Informacje prasowe: www.newsroom.lipro.pl.

Arconaromaty

 • Poznań

Firma Arcon to producent aromatów spożywczych i kompozycji zapachowych do chemii gospodarczej . Produkujemy aromaty jak i kompozycje indywidualnie dobrane pod klienta . Naszymi odbiorcami są zarówno małe firmy jak i duze. Zachęcamy do współpracy .

Mayflon Powłoki Nieprzywieralne - Dla przemysłu chemicznego Pruszcz Gdański

Firma MAYFLON z siedzibą w Pruszczu Gdańskim funkcjonuje na rynku wykonywania powłok technicznych na powierzchniach od 2008 roku. Zakres jej usług jest bardzo szeroki i obejmuje rozwiązywanie problemów utleniania, wysokości temperatury na powierzchniach, adhezji czy brak smarowania i szczelności. Doświadczenie i pełne zaangażowanie gwarantuje pracę z materiałami najlepszych, europejskich producentów. Rozwiązania firmy znajdują swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Klienci pochodzą z branż spożywczych, chemicznych, farmaceutycznych, motoryzacyjnych oraz z wielu innych. Atutem firmy jest wysoka jakość oraz indywidualna wycena usług.

Dołącz do naszych Dostawców Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Chemicznego w Bydgoszczy

Działasz na rynku jako Dostawca Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Chemicznego i szukasz nowych Klientów z Bydgoszczy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Fhu pazera

 • Koleczkowo

Produkcja maszyn dla przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego. Firma na rynku od 17 lat.

Krzysztof M.

Rozpoczęliśmy działalność od 1983. Nasze pole działania to urządzenia energetyczne. Teren działania firmy to cały kraj. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy.

Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy "Passa" BARBARA SZYMAŃSKA - Dla przemysłu chemicznego Brójce

Zapraszamy firmy z branży motoryzacyjnej, wentylacyjnej, spożywczej i inne do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy producentem uszczelek gumowych i silikonowych. Nasza firma istnieje na rynku od 1981 r. Nasze produkty powstają z surowców wysokiej jakości. Mamy wyszkoloną kadrę pracowników i dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in takie produkty jak: sznury silikonowe, membrany gumowe, ssawki profilowe, węże silikonowe. Oferujemy też usługi- szczegóły na naszej stronie www.

MAR-COM - Dla przemysłu chemicznego Wieluń

MAR-COM

 • Wieluń

Produkcja urządzeń do produkcji wody destylowanej DEO-II, obszar działa nia : cały kraj

Technika by Sygnis - Dla przemysłu chemicznego Warszawa

Technika by Sygnis

 • Warszawa

„Technika 3d-printed by Sygnis” to nowa przestrzeń łącząca w sobie miłość do Warszawy i nowych technologii. Skosztuj wyśmienitej kawy w niezwykłej industrialnej przestrzeni wypełnionej obiektami wykonanymi za pomocą technologii druku 3D przez Sygnis New Technologies – polskiego lidera wdrożeń technologii przyrostowych. W showroomie technologicznym czekają na Ciebie wydarzenia poświęcone najnowszym technologiom, podczas których będziesz mógł np. skorzystać z drukarki 3D, porozmawiać z cenionymi polskimi naukowcami, a także poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Bezmeż - Dla przemysłu chemicznego Warszawa

Bezmeż

 • Warszawa

Prowadzimy sprzedaż i serwis urządzenia do pakowania, maszyny pakujące. Nasza firma jest polskim przedstawicielem producenta sprzętu opakowań i paczkowania, przedstawiamy Państwu nasze produkty i technologie pakowania. Firma posiada ponad dwa tuziny różnych rodzajów urządzeń, część z nich jest opatentowana jako wynalazki i wzory przemysłowe. Zachęca nas to do dalszego rozwoju tak aby ułatwiać proces pakowania, a sprzęt był trwały i niezawodny. Zakładowy kapitał - 30000PLN Jeśli chcesz kompleksowo i profesjonalnie rozwiązać problem pakowania swoich produktów – firma BezMeż to doskonały wybór. Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu do pakowania. Posiadamy doświadczony personel. Zapewniamy gwarancję i serwis. Oferowany przez nas

MCZ

 • Warszawa
Wojger

Super sprzedawca, miły człowiek, dobra współpraca, polecam!

Ecologistic Sp. z o.o. - Dla przemysłu chemicznego Warszawa

Ecologistic Sp. z o.o.

 • Warszawa

Specjalizujemy się w dziedzinach dotyczących bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Jesteśmy międzynarodową firmą, obsługującą obszar całej europy. Oferujemy Państwu kompleksowe rozwiązania w zakresie wszelkich potrzeb związanych ze składowaniem, przechowywaniem, przenoszeniem, transportem oraz neutralizacją wszelkich niebezpiecznych substancji, które każdego dnia stanowią zagrożenie dla ludzi i dla środowiska. Posiadamy zaawansowane rozwiązania dające szerokie możliwości wyboru. Nasza siła... Doradztwo i know-how Ecologistic jest zespołem ekspertów we wszystkich dziedzinach dotyczących bezpieczeństwa, środowiska a także zaawansowanych rozwiązańdotyczących składowania, przechowywania oraz logistyki. Wiedza naszego zespołu poparta

AGROMAX Sp. z o.o.

 • Warszawa

Słoneczko Polska sp. z o.o. - Dla przemysłu chemicznego Zielonka

Słoneczko Polska sp. z o.o.

 • Zielonka

Pakowanie gadżetów reklamowych, wrzutek do gazet (np. saszetek z szamponem, mydłem, sosami). Pakowanie usługowe artykułów stałych, sypkich i płynnych, pakowanie w termokurczu. Sprzedaż maszyn do pakowania poziomego lub pionowego, do produkcji torebek z PP i PE, torebek ze struną, maszyn do składania folii w półrękaw i wydmuchu folii.

Bart

 • Wrocław

Asma Polska

 • Wola Ducka

Zakład Techniki Odpylania - Dla przemysłu chemicznego Końskie

Zakład Techniki Odpylania

 • Końskie

Zakład Techniki Odpylania jest firmą działającą od 1985 roku. Wykonujemy i dostarczamy kompletne instalacje odpylania jak i pojedyncze urządzenia odpylające głównie filtry workowe regenerowane sprężonym powietrzem. Filtry są produkowane w wykonaniu standardowym, Ex zgodnie z wymaganiami ATEX, ze stali kwasoodpornych oraz według innych wymagań i życzeń zamawiającego. Firma przeprowadza również modernizację elektrofiltrów i filtrów workowych regenerowanych mechanicznie na filtry pulsacyjne regenerowane sprężonym powietrzem.

Mark-Plast

 • Gryfów Śląski

P.W.NIKIELs.c.

 • kowary

Bydgoszcz więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.