Biznes plany, usługi finansowe Łosice - Najlepsi w 2020

Biznes plany, usługi finansowe w Łosicach, 2020

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 53 firm
w kategorii Biznes plany, usługi finansowe

Biuro Rachunkowe Joanna Nowak

Kurów, 23 km od Łosice
Arek D.

Pełen profesjonalizm, szybko, sprawnie i konkretnie. Polecam jak najbardziej. AR

Marzena Kuczyńska

Nurzec-Stacja, 37 km od Łosice

Biznes plany, usługi finansowe Łosice
Projekt Mydło

Wyjątkowo kompetentna księgowa, z niesamowitym zakresem wiedzy, wyjątkowo potrzebną inicjatywą, terminowa, skrupulatna, a do tego sympatyczna. Uparta i konsekwentna - dzięki czemu skuteczna dla zapominalskich i leniwych (ja) klientów. Współpraca fantastyczna!

Pożyczka między osobami fizycznymi w ciągu 48 godzin Pożyczka między osobami fizycznymi przeznaczona jest dla każdej poważnej osoby, która chce uzyskać pożyczkę bez konieczności przechodzenia przez bank. Kredyt między osobami fizycznymi pozostaje rozwiązaniem, aby uzyskać poważną pożyczkę i szybko, zwłaszcza jeśli kredytobiorca znajduje się w banku Francji (Ficp). Z rodziną lub przyjaciółmi pożyczki pieniężne nie powinny być źródłem konfliktu. W tym celu jedno rozwiązanie: zwróć się do „pożyczkodawcy” i zrób wszystko na piśmie. Aby pożyczyć pieniądze, nie musisz iść do instytucji finansowej. Uzyskaj poważną i szybką pożyczkę między domami, łatwe rozwiązanie dla pilnych kredytów między osobami fizycznymi bez konieczności przechodzenia

Dołącz do naszych Specjalistów od Biznes Planów w Łosicach

Działasz na rynku jako Specjalista od Biznes Planów i szukasz nowych Klientów z Łosic lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Od 10 lat prowadzę obsługę finansową podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Dla współpracujących ze mną firm wykonuję analizy standingu ekonomicznego i finansowego pod kątem pozyskania finansowania, a w dalszej kolejności obsługuję je w zakresie przygotowania dokumentów wymaganych przez instytucje bankowe i leasingowe, w tym m.in.: •biznesplany, •aplikacje pod dotacje unijne, •szczegółowe projekcje finansowe [planowanie bilansu, rachunku zysków i strat, rachunku przepływów pieniężnych], •analizy finansowe prowadzonej i planowanej działalności, •oceny efektywności inwestycji, •finansowe i podatkowe analizy ofert otrzymanych od instytucji bankowych i leasingowych. Wieloletnie doświadczenie nabyte w pracy na stanowiskach

Kompleksowe usługi księgowe. Poprowadzę: - Księgi Handlowe, - KPiR, - JPK, - VAT, - ZUS, - Płace, - Kadry, - WNT, WDT, import i eksport, - sprawozdania finansowe, zeznania podatkowe. Kompleksowa obsługa. Wyprowadzam Zaległości, Doradzam, Dojeżdżam do Klientów. Warszawa oraz północno wschodnia część województwa mazowieckiego. Zapraszam do współpracy.

Euro Projekt

Halinów

Nasza firma zajmuje się pozyskiwaniem dotacji z funduszy unijnych dla mikro małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki swojemu wykształceniu, wiedzy oraz doświadczeniu oferujemy swoim Klientom najlepszej jakości obsługę. Nasze usługi świadczymy kompleksowo - opracowujemy Wniosek Biznes Plan oraz wszystkie niezbędne załączniki. Projekt prowadzimy od momentu złożenia dokumentacji konkursowej poprzez dokonanie niezbędnych uzupełnień aż do otrzymania dotacji przez beneficjenta. Posiadamy doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji konkursowej do działań Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, Regionalnych Programów Operacyjnych Województw: mazowieckiego, podkarpackiego, podlaskiego, łódzkiego, lubelskiego, opolskiego oraz Programu Operacyjnego

Leasing Experts S.A. Białystok

Białystok
AMEA

Szybko, konkretnie, profesjonalnie, wszystkie dokumenty załatwili zdalnie, kompleksowa obsługa, kompetentni pracownicy, to teraz najbardziej się liczy. Poznałam moc OFERTEO w biznesie dzięki nim, teraz uderzam do Was "jak w dym".

Mar&Mon Biuro Rachunkowe Monika Gołębiewska

Białystok
Andrzej S.

Mar&Mon Biuro Rachunkowe Monika Gołębiewska to dobra firma. Usługi są na wysokim poziomie. Nie mam żadnych negatywnych doświadczeń. Wystawiam notę pięć i polecam ją jak najbardziej.

Jarosław Jarocki

Białystok
Marcin A.

Rozmowa przebiegła rzeczowo, fachowo, bardzo profesjonalnie i za to właśnie polecam tą firmę:)

MKL PADEREWSCY

Wołomin

U nas znajdą Państwo ofertę wielu banków i firm pozabankowych. Różnorodność ofert wiodących banków oraz sprawdzonych i zaufanych firm pożyczkowych, umożliwia porównanie oraz wybranie najlepiej dopasowanej oferty kredytowej. Dlaczego warto skorzystać z moich usług? Komfort – w trakcie pierwszego spotkania ocenię Twoje możliwości kredytowe i porównam oferty wszystkich banków, Proste zasady – nie musisz wypełniać wszelkich skomplikowanych formularzy bankowych. Zrobię to za Ciebie, Zero dodatkowych kosztów – nie ponosisz żadnych opłat za moją pracę, moje wynagrodzenie opłaca bank, Zaufanie – możesz liczyć na moje pełne profesjonalne wsparcie w całym procesie, na każdym jego etapie, Profesjonalizm – korzystając z pomocy osoby z wieloletnim

Ascend Consulting

Tomaszowice
Konrad Skrzat KSFizjoterapia

Polecam tą firmę ze względu na profesjonalizm. Zarówno w podejściu do klienta jak i realizacji zlecenia. Pracownicy AC są kompetentni i zorientowani w temacie, potrafią fachowo doradzić klientowi oraz rozwiać niejasności. Miałem do czynienia już wcześniej z tą firmą i spokojnie mogę powiedzieć, że są rzetelnym partnerem do współpracy.

Biuro Rachunkowe "Duo-Ekspert" S.C.

Lublin

Biuro rachunkowe Duo-Ekspert Usługi księgowe Jesteśmy właścicielkami Biura Rachunkowego DUO-EKSPERT s.c. które jest rozwijającą się wciąż firmą stawiającą sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową swoich klientów. Posiadamy licencje wydane przez Ministerstwo Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 38060/2010, nr 38059/2010 jak też wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości przedsiębiorstw o różnych profilach działalności. Stosowane przez nasze biuro programy komputerowe spełniają wymagania Ministerstwa Finansów, gwarantują poprawność oraz rzetelność dokonywanych rozliczeń oraz bezpieczeństwo przechowywanych danych. Pracownicy naszego biura stale podnoszą swoje

KaiMedia

Lublin

Zajmuję się przygotowywaniem wniosków i Biznes Planów, dotyczących pozyskania środków z UE, dla osób chcących założyć własną działalność gospodarczą oraz na rozwój firm. Biznes Plan + załączniki oraz komplet dokumentów. Pomogę w przygotowaniu analizy marketingowej i w rozwinięciu pomysłu, ukształtuję formę merytoryczną odpowiednią do przedmiotu działalności. Oferuję wsparcie przy tworzeniu projektu biznesowego, obliczeń związanych z analizą zysków i strat, pomoc w wyszukaniu odpowiednich środków.

Formaco Consulting

Lublin
Michał K.

Bardzo płynnie rozumieliśmy się bez większych rozwinięć rozmowy, szybko zwinnie i solidnie podszedł Pan do tematu i oczywiście profesjonalnie podejście godne reprezentanta firmy.

Jacek Zawitowski

Lublin

Grzegorz Zajączkowski

Lublin

Adam Sidor

Lublin

Euro Inwest Sp. z o. o.

Lublin
Klient B.

Współpraca na najwyższym poziomie. Profesjonalne, indywidualne podejście do klienta. Kompleksowe rozwiązanie dla mojego biznesu.

Cefino

Lublin
Marcin P.

Moja żona i ja byliśmy bardzo niechętni na początku operacji, ale pod koniec jesteśmy zadowoleni z procesu. Dobre powitanie, nasza dokumentacja została dobrze obsłużona, a następnie udzielono pożyczki w wysokości 13 700 EUR. Polecamy ich usługi wszystkim. Dziękuję zespołowi Cefino. Mijn vrouw en ik waren echt terughoudend aan het begin van de operatie maar aan het einde we zijn tevreden met het proces. Goed welkom; ons dossier werd goed behandeld en opgevolgd voor een lening van 13.700€. Wij bieden hun service aan iedereen. Dankjewel het team Cefino.

ALTEREGO BUILDING PROJECTS LIMITED

Lublin

Biuro rachunkowe COMPTE

Lublin

Od 2010 roku prowadzę jednoosobowo działalność gospodarczą, ale zawód księgowej wykonuję już ponad 30 lat. Posiadam uprawnienia do usługowego prowadzenia Bura rachunkowego, na bieżąco szkoląc się aby uzupełniać wiedzę na temat podatków, księgowości, praw pracowniczych. Wśród klientów mam firmy jak i przedsiębiorców samodzielnie prowadzących działalność w różnych branżach. Samodzielnie wykonuję wszystkie etapy, więc mam pełny obraz działalności każdego klienta. Jestem dokładna, skrupulatna, rzetelna.

AGROKREDYT JOANNA CHOJNICKA

ŁOMŻA 18-400

zajmuję się kredytowaniem rolników z dobrym bikiem jak i złym bikiem kredyty gotówkowe jak również i prywatne

Małgorzata Kowalewska

Łomża

Kompleksowe usługi księgowe dla wszystkich firm i instytucji: * Prowadzenie ewidencji VAT dla rolników nie korzystających ze zwolnienia, * Prowadzenie ewidencji ryczałtowych, * Prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, * Prowadzenie ksiąg rachunkowych, * Pełna obsługa organizacji Non-Profit (NGO), * Obsługa kadrowo-płacowa, * Pełna obsługa ZUS, * Sporządzanie deklaracji podatkowych, * Wnioski VAT-REF, * Rozliczanie PIT-ów rocznych, * Zwrot VAT za materiały budowlane.

JKAEKOPROJEKT Andrzej Gromek

Łomża

Działamy w branży od 2004 roku. Nasza specjalność to dotacje, sytsemy jakości, na terenie Cała Polska.

LC24

Warszawa

Euroassociates

Warszawa

Firma EuroAssociates powstała w roku 2008 jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na usługi doradcze w zakresie inwestycji finansowanych ze środków Unii Europejskiej EuroAssociates świadczy kompleksowe usługi w zakresie pozyskania środków na realizację inwestycji planowanych przez naszych Klientów. Podstawowe źródła dofinansowania to Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego, Fundusz Spójności oraz Europejski Fundusz Społeczny. Usługi firmy obejmują specjalistyczną i kompleksową obsługę w zakresie opracowania projektu i przygotowania pełnej dokumentacji niezbędnej do złożenia wniosku o współfinansowanie przedsięwzięcia ze środków UE oraz pomoc w przeprowadzeniu całej procedury aplikacyjnej, aż do momentu podpisania umowy o

Doradztwo i Rachunkowość Maria Piotrowska

Warszawa

Oferta obsługi księgowej przeznaczona zarówno dla osób prowadzących działalność gospodarczą jak i dla spółek prawa handlowego. Oferujemy pełen zakres usług rachunkowych: księgowość, finanse i kontroling, kadry i rachuba płac. Oferujemy pomoc przy założeniu firmy począwszy od doradzenia jaka forma jest najbardziej optymalna zarówno pod względem kosztowym i podatkowym jak i przy wyborze formy prawnej prowadzonej działalności. Świadczymy kompleksowe usługi dla firm jednoosobowych, jak również dla małych i średnich przedsiębiorstw. Przygotowujemy niezbędną dokumentację pracowniczą, dokumentację dla ZUS, listy płac. Zapraszamy na naszą stronę www.dirmp.pl

Credit Consulting Service

Warszawa

Sporządzanie biznes planów projektowanie inwestycji obsługa prawna

Paweł Kubalski

Warszawa

Radosław Piotrowski

Warszawa

Law&Business Group

Warszawa

Gotowe spółki - sprzedaż i zakładanie spółek polskich i zagranicznych. Nasz zespół to grono doświadczonych ludzi, którzy każdego dnia odnajdują pasję w swojej pracy. Każdego dnia staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów oraz wykonywać naszą pracę na najwyższym poziomie.

In Iuris Kancelaria Prawna

Warszawa
Grzegorz K.

Sprawna i profesjonalna obsługa, polecam zwłaszcza dla klientów rozpoczynających działalność gospodarczą. Oprócz fachowej obsługi prawnej, pomoc w tworzeniu Biznes planu firmy

4CONSULTING Sp. z o.o.

Warszawa

Wieloletnia spółka konsultingowa, z siedzibą w Warszawie i oddziałem w Poznaniu - 4Consulting. Biznes prowadzony z misja dla ludzi oraz firm, które planują wprowadzenie zmian w strategii rozwoju i w planowaniu dalszych działań. W naszych usługach znajdują się: - sporządzanie biznes planów - doradztwo w kwestii dotacji i funduszy unijnych - wycena spółek, przedsiębiorstw, firm - prywatyzacja - restrukturyzacja zadłużenia - doradztwo transakcyjne i finansowe - planowanie strategii - zarządzanie strategiczne

FinancialCraft

Warszawa

FinancialCraft świadczy usługi doradcze o tematyce finansów przedsiębiorstw dla podmiotów działających niemal w każdej branży i znajdujących się na każdym etapie działalności. Nasze usługi to przede wszystkim: wycena przedsiębiorstw, wycena własności intelektualnych (znak towarowy, technologia, know-how i inne), wycena wierzytelności, kompleksowa obsługa fuzji i przejęć, restrukturyzacja przedsiębiorstw, strategiczne analizy biznesowe, księgowość. Działamy na terenie całego kraju.

5days Rafał Obarzanek

Warszawa

Gold Finance Sp Z O.O.

Warszawa
Kuba S.

Indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalizm na najwyższym poziomie.

Livero Sp. z o.o.

Warszawa

Jesteśmy na rynku od 2015 roku. Nasza specjalność to księgowość, kadry, doradztwo, rekrutacja, obsługa BHP, na terenie Warszawa, Gdynia, Szczecin, Wrocław, Pruszków.

loan financial

Warszawa

Nasza działalność rozpoczęła się w 2009 roku. Nasza specjalność to gotowy do ewentualnego zwrotu, na terenie jesteśmy w systemie międzynarodowym.

A&B Services Katarzyna Szypuła

Warszawa

A&B Services - biuro rachunkowe, świadczące usługi w obszarze księgowości, finansów, kadr&płac dla firm z Warszawy, Lublina i ich okolic. Nasze usługi: • pełna księgowość, książka przychodów i rozchodów, ryczałt, • współpraca z bankami, firmami ubezpieczeniowymi, • rozliczenia z ZUS, US, NBP, urzędy celne • prowadzenia akt osobowych pracowników, rozliczenie wynagrodzeń, • analiza finansowa, raportowanie, biznes plany

Zwrot Prowizji Bankowej - Odszkodowania finansowe

Warszawa

Zwrotprowizji.eu to strona internetowa firmy, która pomaga ludziom odzyskać prowizję bankową, kiedy uda im się spłacić kredyt przed terminem. Załatwienie formalności jest bardzo wygodne. Wszystko odbywa się zdalnie, nie ma potrzeby wychodzenia z domu, stania w kolejce do okienka i tracenia czasu. Polecamy serdecznie i zachęcamy do nawiązania współpracy.

INDOS WARSZAWA S.A.

Warszawa

Doradztwo Finansowo Bankowe Patryk Jezierski

Warszawa

Konsulting, tworzenie modelu biznesu, finansowanie działalności gospodarczej w tym kredyty, granty, dotacje oraz prowadzenie księgowości dla podmiotów gospodarczych. Obsługujemy Klientów indywidualnych oraz firmy na terenie Polski, Ukrainy, wkrótce w innych krajach. Ofertę przedstawiamy zarówno w naszym biurze, jak też na odległość przez video-rozmowę. Pozostajemy do dyspozycji przez cały czas trwania współpracy. Załatwimy za Ciebie wszelkie formalności, pomożemy w zorganizowaniu wymaganych dokumentów i ograniczymy wizyty w bankach do niezbędnego minimum. Wieloletnie doświadczenie w branży finansowej pozwoliło nam nawiązać współpracę z licznymi bankami i instytucjami finansowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować kompleksową

Tax & Go Sp. z o.o.

Warszawa
Kamila D.

Tax & Go Sp. z o.o. jest ogólnopolskim biurem rachunkowym, z siedzibą w Warszawie oraz operatorem platformy usług księgowych (www.taxandgo.pl) świadczonych przez internet, łącząca małych i średnich przedsiębiorców z zespołem doświadczonych księgowych z certyfikatami Ministerstwa Finansów. Tą drogą odbywa się rozliczanie małych i średnich przedsiębiorstw z Urzędami Skarbowymi, ZUS i GUS. Szybko, tanio, bezpiecznie, wygodnie. Z każdego miejsca i o każdej porze. Tax & Go Sp. z o.o. posiada w PZU S.A. ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonych usług księgowych. Nie stosujemy sztywnych cen, nasz klient płaci tylko za faktyczną ilość przesłanych dokumentów księgowych w danym miesiącu. Obsługujemy małe i średnie firmy prowadzące działalność gospodarczą, nawet te które mają 1 rachunek w miesiącu. Pomagamy w zakładaniu własnej działalności gospodarczej. Nasze ceny oraz przystępność dla klienta są nie do pobicia, zapraszamy do zapoznania się z cennikiem na naszej stronie internetowej https://taxandgo.pl/ceny.

BPG Polska Audyt Sp. z o. o.

Warszawa

BPG Polska specjalizuje się w świadczeniu usług: badania sprawozdań finansowych sporządzonych zgodnie z polskimi przepisami prawa i IFRS, HGB, US GAAP oraz innymi standardami rachunkowości, doradztwa podatkowego, audytu systemów informatycznych, prowadzenia ksiąg rachunkowych, usług płacowych i kadrowych oraz usług pokrewnych dla firm i przedsiębiorstw o różnych formach prawnych, jak też osób fizycznych. Poprzez członkostwo w międzynarodowej organizacji - Kreston International - posiadamy doświadczenie i wiedzę w riozwiązywaniu problemów na styku dwóch i więcej krajów, członków Unii Europejskiej, oraz krajów spoza jej obszaru. Doradzamy zarówno polskim firmom, które działają poza granicami naszego kraju, jak też firmom zagranicznym, które

Doradztwo Gospodarcze ADVIZER Krzysztof Okoński

Warszawa

Elżbieta Nurzyńska

Warszawa

Prowadzenie ksiąg handlowych i księgi przychodów i rozchodów. Sprawozdania finansowe do US, GUS, banku. Rozliczanie podatku CIT, PIT, PPE, VAT, VAT-UE, VAT-27, ZUS. Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego, rachunkowości oraz procedur finansowo-księgowych, import, export, WNT, WDT.

Makeup & Fashion College

Warszawa

Prowadzimy szkolenia dla biznesu oraz administracji publicznej. Dbamy o wysoką jakość naszych szkoleń oraz gwarantujemy satysfakcję naszym Klientom. Naszą przewagą konkurencyjną na rynku szkoleń jest to, że jesteśmy dostępni dla 7 dni w tygodniu, dopasowujemy terminy do możliwości Klienta oraz realizujemy szkolenia już w bardzo małych grupach w samym centrum Warszawy. W ramach marki MAKEUP FASHION COLLEGE funkcjonuje: SZKOLENIA WIZAŻU – otwarte, one to one, coaching oraz zamknięte dla biznesu i administracji w tym m.in. - SZKOLENIA ZAWODOWE Z WIZAŻU ŚLUBNEGO I MEDIALNEGO - INDYWIDUALNE LEKCJE MAKIJAŻU SZKOLENIA I KONSULTACJE Z KREOWANIA WIZERUNKU – z zakresu kreowania wizerunku i rozwoju osobistego dla kobiet i mężczyzn, w tym ZAWODOWY

ADB Finanse sp. z o.o.

Warszawa
FHU PROFECTUS

Polecam biuro ADB FINANSE SP. Z O.O. jak i samą Panią Anetę. Profesjonalizm na najwyższym poziomie.

Golden Tax Sp. z o.o.

Warszawa
Kazimierz J.

Współpracuję z Golden Tax od paru miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Golden Tax przejęło obowiązki po poprzedniej księgowości i wszystko udało się wyprowadzić na prostą. Rzetelna i terminowa obsługa, stały kontakt z klientem oraz doradztwo 24h. Naprawdę polecam.

Krasna Dziadkowskie-Folwark Lipno Stara Kornica Górki Harachwosty Różowa Jeziory Borsuki Horoszki duże Mierzwice-Kolonia Chłopków-Kolonia Hruszniew-Kolonia Popławy Wygoda Niemojki Biernaty średnie Żurawlówka Myszkowice Bolesty Hruszniew Serpelice Patków Nowe mierzwice Chlebczyn Kornica-Kolonia Michałów Szańków Krasna-Kolonia Stare mierzwice Bonin Korczówka Nowe hołowczyce Nowosielec Binduga Zalesie Klimczyce Felin Klepaczew Wygnanki Dziadkowskie Łuzki Wólka nosowska Chotycze-Kolonia Bachorza Walimek Mostów Woźniki Dubicze Mszanna Kisielew Klimczyce-Kolonia Radlnia Siliwonki Rozwadów Stare hołowczyce Rudnik Ostromęczyn-Kolonia Zakrze Nowe łepki Hruszew Rusków Waśkowólka Sewerynów Chłopków Płosków-Kolonia Walim Łosice Stare biernaty Juniewicze Bonin-Ogródki Meszki Raczki Mężenin-Kolonia Kopce Dawidy Hołowczyce-Kolonia Nieznanki Liwki włościańskie Kiełbaski Bużka Chotycze Stare łepki Olszanka Bolesty-Kolonia Dzięcioły Nowa kornica Grzybów Sarnaki Ławy Czeberaki Szawły Wyrzyki Platerów Kobylany Makarówka Huszlew Kózki Krzywośnity Mężenin Płosków Stare litewniki Koszelówka Rudka Stare szpaki Pietrusy Liwki szlacheckie Falatycze Ostromęczyn Czuchów Zaborze Nowe szpaki Zabuże Zienie Nowodomki Klimy Korczówka-Kolonia Rzewuszki Władysławów Bejdy Toporów Czuchów-Pieńki Terlików Chybów Horoszki małe Kazimierzów Szydłówka Kownaty Próchenki Franopol Nowe litewniki Puczyce Szpaki-Kolonia Czuchleby Świniarów Kamianka więcej...
Jakiej usługi potrzebujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.