Architekt Szczecin - Najlepsi w 2022

Najlepsi Architekci w Szczecinie, 2022

527 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Architekt Szczecin - Ranking Najlepsi 2022

Już 527 Architektów z Szczecina złożyło 21619 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie architeka może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Architektów w 2022 r. z Szczecina.

Promowani
Architekt Szczecin
Promowany
Magdalena Małecka

Serdecznie polecamy Pana Bartosza Malinowskiego. Świetny architekt z niesamowitymi pomysłami. Dzięki niemu udało się nam stworzyć dom naszych marzeń - indywidualny projekt domu jednorodzinnego. Bardzo oryginalny projekt oraz innowacyjne rozwiązania. Sumienne, terminowe wykonawstwo i bardzo dobry kontakt podczas realizacji projektu. Otrzymaliśmy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania i pomoc w załatwieniu formalności w urzędach. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dom już stoi :)

Anna Szwachła

Pan Bartosz projektował nasz dom na początku tego roku. Współpraca była bardzo owocna! Nasze pomysły były realizowane, możliwości omawiane i przede wszystkim wszystko odbywało się terminowo :) Pan Bartosz pomógł nam również przy uzyskaniu pozwolenia na budowę. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy! Szczerze polecamy współpracę z Panem Bartoszem Malinowskim :)

Patrycja Joanna

Bartosz bardzo rzeczowo i skrupulatnie podchodzi o każdego projektu. Jest skupiony na szczegółach, ale zawsze pamiętając o ogólnym wyglądzie czy funkcjonalności. Estymacje czasowe są dokładne, terminy dotrzymane. Bartosz jest też elastyczny i potrafi z dnia na dzień dostosować się do klienta i jeśli trzeba, całkiem zmienić koncepcję projektu. Jeden etap współpracy już za mną, czekam teraz na moment, kiedy będę mogła zacząć realizację. Wiem, że drugi etap również będzie udany. Bardzo polecam!

5.0 (12 opinii)
KRISBUILDING Projektowanie - Wykonawstwo - Nadzory Krzysztof Wysocki - Firma Architektoniczna Choszczno
Marika Górzyńska

Pan Krzysztof bezproblemowo, oraz w ekspresowym tempie zrealizował adaptację projektu naszego domu, bardzo doceniamy i jesteśmy wdzięczni za terminowość, profesjonalizm, rzetelność. Pozwolenie na budowę uzyskaliśmy w ciągu miesiąca, dodam, że zlecenie zostało zrealizowane na bardzo korzystnych warunkach cenowych za co również z całego serca dziękujemy. Bezapelacyjnie będziemy polecać Pana Krzysztofa naszym klientom, oraz znajomym!

Aleksandra Swierczynska

W tej chwili czekam na projekt, ale wymiana informacji do tej pory przebiega bardzo dobrze. Pan Krzysztof bardzo szybko przyjechał na miejsce gdzie ma zostać wykonany projekt aby zrobić pomiary. Udzielił niezbędnych na ten moment informacji, i pozostaje czekać na wykonanie zlecenia. Cena jaka została zaproponowana jest bardzo konkurencyjna.

Dominik Piotrowicz

Bardzo szybki kontakt. Konkretne pytania i rzeczowe odpowiedzi bez zbędnych wywodów. Szczegółowo przedstawione co za ile i dlaczego tak a nie inaczej. Naprawdę jeśli ktoś szuka projektanta za normalne pieniądze, a nie z kosmosu - to ta firma jest dla takich ludzi. Polecam KRISBULDING z czystym sumieniem.

5.0 (43 opinie)
MZi architekci Studio Projektowe Mariusz Zieliński - Projekty Domów Parterowych Szczecin
Cecylia Zalewska

Witam, opinię wystawiam na prośbę Pana Mariusza, który realizował projekt gospodarstwa. Pozwoliłam sobie by skopiować opinię, którą również zamieściłam jakiś czas temu na stronie Google. ,,Witam, chcę się podzielić opinią o tym jak wygląda robienie projektu. Pana Mariusza znalazłam przez Google, w sumie już robimy trzeci budynek naszego gospodarstwa. Pomimo że czasem jestem koszmarna i wiem o tym bo zawsze dużo wymagam, to naprawdę wszelkie rozmowy czy dyskusje z Panem Mariuszem były sympatyczne, miłe i treściwe. Bardzo też dziękuje za nieziemską cierpliwość do mojej osoby. Ale otwarcie napiszę, że to skarb znaleźć architekta, który załatwi praktycznie wszelkie formalności, doradzi, pomoże i jeszcze zabawi wnuki na spotkaniu bo i tak bywało. Oczywiście z pełną odpowiedzialnością będę polecała i polecam Pana Mariusza i jego firmę. Bo jeszcze zanim podpisaliśmy umowę to dostaliśmy potężną poradę, dzięki której dużo zyskaliśmy, a większość architektów tego nie robi. Podsumowując, gorąco polecam Cecylia Z. "

Cecylia Zalewska

Witam, chcę się podzielić opinią o tym jak wygląda robienie projektu. Pana Mariusza znalazłam przez Google, w sumie już robimy trzeci budynek naszego gospodarstwa. Pomimo że czasem jestem koszmarna i wiem o tym bo zawsze dużo wymagam, to naprawdę wszelkie rozmowy czy dyskusje z Panem Mariuszem były sympatyczne, miłe i treściwe. Bardzo też dziękuje za nieziemską cierpliwość do mojej osoby. Ale otwarcie napiszę, że to skarb znaleźć architekta, który załatwi praktycznie wszelkie formalności, doradzi, pomoże i jeszcze zabawi wnuki na spotkaniu bo i tak bywało. Oczywiście z pełną odpowiedzialnością będę polecała i polecam Pana Mariusza i jego firmę. Bo jeszcze zanim podpisaliśmy umowę to dostaliśmy potężną poradę, dzięki której dużo zyskaliśmy, a większość architektów tego nie robi. Podsumowując, gorąco polecam :) Cecylia Z.

Beata Krowicka

Celem naszej współpracy był plan rozbudowy domu oraz modernizacja pomieszczeń już istniejących i taki właśnie projekt został nam stworzony. Bardzo dziękuję za fajne pomysły i rozwiązania oraz za pomoc w załatwianiu spraw urzędowych. Dodatkowym atutem jest to, że Pan Mariusz jest cierpliwy i sympatyczny. Bardzo polecam.

5.0 (18 opinii)
Linia projektowanie przestrzeni Sp. z o.o. - Architekt Szczecin
Martyna Sabała

Dlaczego polecamy Linię Projektowanie, ponieważ od samego początku opieka, którą otoczyła nas Pani Katarzyna, dała nam poczucie komfortu i ograniczyła strach, że przeoczymy ważne rzeczy. Zarówno ja, jak i narzeczony bardzo zwracamy uwagę na komunikację z firmą i to, w jakim stopniu dopracowana jest opieka klienta, jednak największe wrażenie zrobiło na nas to, że Pani Kasia praktycznie od razu trafiła z projektem, po akceptacji układu aranżacji wnętrz. To świadczy o dużym doświadczeniu Pani Katarzyny i że do projektów podchodzi indywidualnie. Dodatkowo, nigdy nie zostawia nas bez odpowiedzi na ważne pytania i nie pomija żadnych szczegółów. Możemy polecić Linia Projektowanie z czystym sumieniem i życzymy każdemu, aby trafił na taką firmę, a raczej ludzi, którzy ją tworzą.

Michał Rydzyński

Naprawdę profesjonalne podejście do wnętrz - zarówno przestrzeni, jak stylu i kolorystyki. Dzięki projektom Pani Katarzyny, z całkowicie normalnego mieszkania powstały wygodne, funkcjonalne 2 apartamenty. Fachowe pomysły pomogły nam rozwiązać problem małej przestrzeni, miałem wielką satysfakcję ze współpracy, pod każdym względem: konsultacje, rzuty i wizualizacje. Warto!

Bartłomiej Kalemba

Wirtuozi Wizualizacji Marzeń – tak można w skrócie można nazwać zespół pod batutą Pani Katarzyny. Zespół, który przenosi marzenia z pięknych wizualizacji do rzeczywistości. Trudno wyrazić jednym zdaniem co zdecydowało dokładnie o wyborze usług Pani Katarzyny. Już na samym początku ujął nas znakomity kontakt na etapie oferty, kiedy to zadzwoniono do nas odnośnie zapytania, sympatyczna, a jednocześnie pełna profesjonalizmu atmosfera podczas pierwszego spotkania, szczegółowa ankieta, zorientowanie się na nasze potrzeby, gusta, budżet, a co najważniejsze propozycje własnych pomysłów, których wdrożenie sprawiło, że np. w miejscu, które wstępnie było pralnią możemy się cieszyć piękną sypialnią połączoną z garderobą oraz łazienką. Pani Katarzyna potrafiła odwrócić nasze spojrzenia od projektu o 180 stopni, tak, aby łączyć piękno stylu w jakim projektowaliśmy dom z praktycznością, dodając do tego zawsze odrobinę aktualnych trendów. Na każdym etapie mogliśmy liczyć na wytłumaczenie każdych zagadnień, cierpliwość dla naszych zmian, a finalny projekt zachwyca nas każdego dnia – mimo, że minął już rok od wizualizacji. Pani Katarzyna stała się „bohaterem” naszego domu, zaprojektowała wyjątkowe wnętrze oddające nasze charaktery, będące dla nas azylem od codzienności i zarazem codziennością do której chce się wracać. Myślałem dotychczas, że takie wnętrza są możliwe jedynie w katalogach, Linia Projektowanie sprawili, że marzenia dostępne są na wyciągnięcie ręki.

5.0 (10 opinii)
ALEX - ARCHITEKT Aleksandra Żołnierzów - Biuro Projektowe Choszczno
Joanna Sliwinska

Profesjonalne podejście od początku do końca realizacji procesu architektonicznego. Rzetelne i wartościowe spotkania, podczas których Pani Ola proponuje innowacyjne rozwiązania. Zdanie klienta było ważne. Kontakt i uzgadnianie terminów dostosowane do klienta. Otwartość na dyskusje. Polecam w 100%.

Miłosz Solomonski

Miałem przyjemność współpracować z Panią Aleksandrą przy budowie mojego domu, projekt był idealnym odwzorowaniem moich marzeń. To, co na mnie zrobiło ogromne wrażenie to fakt, że zostały uwzględnione wszystkie moje sugestie. Jestem bardzo zadowolony z efektu pracy Pani Aleksandry i niesamowitego zaangażowania w projekt. Szczegółowość w zrozumieniu moich oczekiwań zaowocował stworzeniem idealnego projektu. Z całego serca polecamy współpracę z ALEX - ARCHITEKT!

Jan Kowalski

Profesjonalizm w każdym calu. Fachowość, rzetelność, terminowość połączona z bezproblemowym kontaktem to sprawdzone atuty Pani Aleksandry. Bardzo, bardzo gorąco polecam !

5.0 (9 opinii)
niekatalogowy.pl - Projekty Domów Jednorodzinnych Skierniewice
Piotr Lorenc

Przygodę zaczęliśmy od totalnej niewiedzy na temat projektów . Doświadczenie pana Krzysztofa przełożyło się bezpośrednio na budowę gdzie zarówno kierownik budowy oraz wykonawca byli pod wrażeniem błędów wykrytych przez Pana Krzysztofa . Polecamy z żoną gorąco niekatalogowy z uwagi na ich wysoki poziom obsługi klienta oraz za terminowość wykonania projektu .

Krzysztof Mazur

Bardzo polecam Pana Krzysztofa i usługi przez niego oferowane. Kontakt to czysta przyjemność, duża, oraz fachowa wiedza sprawia, że wszystkie problemy znikają po dłuższej i rzeczowej rozmowie. Gdybym jeszcze raz potrzebował adaptacji projektu, na pewno bym się zgłosił do Pana Krzysztofa jeszcze raz, gorąco polecam!

Brygida Rozbicka

Architekt bardzo kompetentny i pomocny, służył radą o każdej porze dnia i nocy, adaptacja i zmiany wykonane w bardzo krótkim czasie. Co prawda nasz kontakt był jedynie zdalny (telefon, email) ale w perspektywie czasu okazał się wystarczający. Szczerze gorąco polecam, współpraca na najwyższym poziomie.

4.67 (12 opinii)
Balsewicz ARCHITEKCI - Biuro Projektowe Goleniów
Patrycja Kluczyk

Poznałam Panią Joanne dwa lata temu, zaczęła się nasza współpraca od Projektu indywidualnego naszego domu. Od początku było wszystko super - profesjonalnie, bardzo zaangażowana z bardzo dużym doświadczeniem i bardzo dużą wiedza. Bardzo mila i ciepła osoba, bardzo godna polecenia. Nie mogłam lepiej wybrać.

Jarosław Nowakowski

Chciałem kupić dom z katalogu, pani Joanna przekonała mnie do indywidualnego projektu. Pełen profesjonalizm w ocenie moich potrzeb i przelaniu tego na papier. Cały proces papierologii przeprowadzony szybko i skutecznie. Dom już stoi i w pełni odzwierciedla, co chcieliśmy, i na co nas stać. Polecam panią Joannę Balsewicz.

Joanna Mucek

Bardzo profesjonalne podejście, dokładność a także elastyczność współpracy. Gorąco polecam, pomimo iż przebywam za granicą nie było trudności w komunikacji a firma powzięła dodatkowe zadania aby ułatwić i przyśpieszyć przebieg procesu

5.0 (6 opinii)
Usługi Projektowe w Zakresie Budownictwa - Biuro Architektoniczne Szczecin
Bartek B.

Krótko, rzeczowo, bez zbędnego przeciągania sprawy. Co najważniejsze, bez wmawiania zleceniodawcy, że coś jest bardzo skomplikowane, a w rzeczywistości dla profesjonalisty jest jak rozwiązanie działania 2+2=4. Polecam.

5.0 (4 opinie)
Kch Biuro Architektoniczne Katarzyna Chmara - Projekty Domów Parterowych Szczecin
nie podano

Kontakt, skuteczność, wiedza - same 10tki. Polecam.

5.0 (1 opinia)
PAG pracownia - Architekt Szczecin
Patrycja M.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta! Współpraca z Panią Kasią to czysta przyjemność. Świetna współpraca od projektu poprzez dobór materiałów i końcową realizację. Niespotykana kultura osobista i profesjonalizm. Nie mieliśmy żadnych uwag co do projektu łazienki, był wręcz taki jak chcieliśmy, jakby Pani umiała czytać w naszych myślach. Gorąco polecam!

5.0 (1 opinia)

Więcej Architektów z Szczecina

ARCHISPEKTRUM Daniel Kowalewski - Architekt Szczecin

Doświadczony Architekt Szczecin

 • Szczecin
 • ARCHISPEKTRUM Daniel Kowalewski
Slawek Lewicki

Doskonała organizacji pracy, wspaniałe podejście do klienta, wszystko rewelacyjnie przemyślane. Widać, że firma zasługuje na najwyższą ocenę. Jakość wysoka. Nie ma to jak ludzie kreatywni,z doświadczeniem, precyzją i takim estetycznym umysłem. Polecam

Monika Szwaczyk

Pełny profesjonalizm, przemyślane rozwiązania, solidne podejście do tematu i bezkonfliktowa współpraca. Firma jest rzetelna, konkretnie wykonuje poszczególne etapy współpracy. Jest zdecydowanie godna polecenia.

Tomasz Hofman

Współpraca z pracownią Pana Daniela Kowalewskiego była bardzo sprawna, dobra komunikacja, terminowa realizacja zleceń, rzetelność, kompleksowość obsługi...

5.0 (13 opinii)
ARKIR - Projekty Domów Jednorodzinnych Szczecin

ARKIR

 • Szczecin
Ewa Masztalska

Współpraca przebiegała szybko, sprawnie i bezkonfliktowo. Efekt końcowy w postaci projektu naszego budynku mieszkalnego w pełni satysfakcjonujący, spełniający nasze oczekiwania. Projekt został zrealizowany nie tylko profesjonalnie ale i kreatywnie z fachowym doradztwem, zgodnym z obecnymi trendami .Terminy dotrzymane, pomimo zawirowań pandemicznych. Serdecznie polecamy Panią architekt Bożenę Radacz oraz projektantów firmy ARKIR

Katarzyna Brzęczek

Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność! Sprostali każdemu naszemu wyzwaniu, a nie był to łatwy projekt. Wszystko od A do Z odpowiedzi na najgłupsze pytania jak i załatwianie spraw z kosmosu nie były dla nich trudnością. Sytuacje w których byliśmy bezsilni rozwiązywali tak: "Pani Kasiu, proszę się nie martwić. Załatwimy to, polecam!

Iwona Gamońska

Z ogromną przyjemnością mogę polecić firmę ARKIR, która swoim doświadczeniem, oraz profesjonalnym doradztwem pomogła nam przejść przez całą ścieżkę uzyskiwania pozwoleń od początku do końca realizacji projektu. Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Panią Bożeną, widać, że zna się na swojej pracy. Serdecznie polecam.

5.0 (17 opinii)
ARCHITEKT Maciej Fischer - Projekty Domów Parterowych Szczecin

W przypadku, gdy potrzebujesz znakomitej usługi architektonicznej w dobrej cenie to ARCHITEKT Maciej Fischer są dla Ciebie idealni. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji Twoich wymagań z zakresu projektów domów parterowych. Piękny dom Twoich marzeń, w którym zakochasz się na całe życie, dzięki współpracy z nimi jest w Twoim zasięgu.

5.0 (2 opinie)
Jakub Fidor Architekci - Usługi Architektoniczne Szczecin

Perfekcyjne usługi architektoniczne w najlepszym wydaniu to dla firmy Jakub Fidor Architekci pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze w pełnej gotowości do pracy. Zapytaj o ofertę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

5.0 (1 opinia)
Malcherek Studio - Architekt Szczecin

Malcherek Studio

 • Szczecin
Maciek null

Pan Adrian podjął się modernizacji naszego starego domu. Co najważniejsze to co mieliśmy w "głowach" trafnie przełożył na projekt i jego wizualizację. Mieliśmy dobry kontakt, mogliśmy swobodnie dyskutować o wszystkich ważnych dla nas kwestiach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy, polecamy. M i M.

Marek Środziński

Pan Adrian robił mi projekt mieszkania - efekt był piorunująco dobry. Z ciemnego, w starym stylu, przeszliśmy w pięknie oświetlone, nowoczesne wnętrza. Gorąco polecam, świetna współpraca.

5.0 (2 opinie)

Dołącz do naszych Architektów w Szczecinie

Działasz na rynku jako Architekt i szukasz nowych Klientów z Szczecina lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

ArchiBot - Architekt Marcin Szymański - Architekt Szczecin
Marcin Z

Kompleksowa obsługa projektu przebudowy domu. Szybko, sprawnie, z pomysłem. Architekt otwarty jest na pomysły inwestora, ale potrafi również bronić swojego zdania logicznie je argumentując. Wszystkie kroki powstawania projektu i uzyskania pozwolenia na budowę przebiegały zgodnie z umową. Dobry kontakt - osobisty jak i mailowy. Trzyma się terminów, co dla mnie było bardzo ważne.

Beata N

Niezwykły talent, pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i w niedalekiej przyszłości zamierzam ponownie skorzystać z usług Pana Marcina. Serdecznie polecam.

Mariusz W.

Kompleksowy projekt przebudowy leśniczówki ~260m2 wraz z małą architekturą zakończony uzyskaniem pozwolenia na budowę. Decyzja o powierzeniu procesu p. Marcinowi była bardzo dobrym rozwiązaniem, polecam!

5.0 (10 opinii)
PJA - Usługi Architektoniczne Szczecin
Natalia W.

Zaangażowanie, szybkość działania, dokładność, kompetencje.

5.0 (1 opinia)
ARCHISPEKTRUM Daniel Kowalewski - Architekt Szczecin

Utalentowany Architekt

 • Szczecin
 • ARCHISPEKTRUM Daniel Kowalewski
Slawek Lewicki

Doskonała organizacji pracy, wspaniałe podejście do klienta, wszystko rewelacyjnie przemyślane. Widać, że firma zasługuje na najwyższą ocenę. Jakość wysoka. Nie ma to jak ludzie kreatywni,z doświadczeniem, precyzją i takim estetycznym umysłem. Polecam

Monika Szwaczyk

Pełny profesjonalizm, przemyślane rozwiązania, solidne podejście do tematu i bezkonfliktowa współpraca. Firma jest rzetelna, konkretnie wykonuje poszczególne etapy współpracy. Jest zdecydowanie godna polecenia.

Tomasz Hofman

Współpraca z pracownią Pana Daniela Kowalewskiego była bardzo sprawna, dobra komunikacja, terminowa realizacja zleceń, rzetelność, kompleksowość obsługi...

5.0 (13 opinii)
ARKIR - Usługi Architektoniczne Szczecin

ARKIR

 • Szczecin
Ewa Masztalska

Współpraca przebiegała szybko, sprawnie i bezkonfliktowo. Efekt końcowy w postaci projektu naszego budynku mieszkalnego w pełni satysfakcjonujący, spełniający nasze oczekiwania. Projekt został zrealizowany nie tylko profesjonalnie ale i kreatywnie z fachowym doradztwem, zgodnym z obecnymi trendami .Terminy dotrzymane, pomimo zawirowań pandemicznych. Serdecznie polecamy Panią architekt Bożenę Radacz oraz projektantów firmy ARKIR

Katarzyna Brzęczek

Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność! Sprostali każdemu naszemu wyzwaniu, a nie był to łatwy projekt. Wszystko od A do Z odpowiedzi na najgłupsze pytania jak i załatwianie spraw z kosmosu nie były dla nich trudnością. Sytuacje w których byliśmy bezsilni rozwiązywali tak: "Pani Kasiu, proszę się nie martwić. Załatwimy to, polecam!

Iwona Gamońska

Z ogromną przyjemnością mogę polecić firmę ARKIR, która swoim doświadczeniem, oraz profesjonalnym doradztwem pomogła nam przejść przez całą ścieżkę uzyskiwania pozwoleń od początku do końca realizacji projektu. Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Panią Bożeną, widać, że zna się na swojej pracy. Serdecznie polecam.

5.0 (17 opinii)
ARCHITEKT Maciej Fischer - Architekt Szczecin

Doświadczony Architekt

 • Szczecin
 • ARCHITEKT Maciej Fischer

Każdy, kto planuje zakup pierwszorzędnej usługi architektonicznej powinien zgłosić się do tego architekta i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Wspaniały dom parterowy dopasowany do całej rodziny będzie uchwycony w indywidualnym projekcie.

5.0 (2 opinie)

Porównanie cen i kosztów architekta w Szczecinie

Szukasz cen usług architekta, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Szczecinie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Szczecina sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakub Fidor Architekci - Architekt Szczecin

Jakub Fidor Architekci

 • Szczecin

Ten architekt oferuje swoje doświadczenie w miejscowości Szczecin i w rejonie powiatu. Aby otrzymać wycenę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

5.0 (1 opinia)
Malcherek Studio - Architekt Szczecin

Dobry Architekt

 • Szczecin
 • Malcherek Studio
Maciek null

Pan Adrian podjął się modernizacji naszego starego domu. Co najważniejsze to co mieliśmy w "głowach" trafnie przełożył na projekt i jego wizualizację. Mieliśmy dobry kontakt, mogliśmy swobodnie dyskutować o wszystkich ważnych dla nas kwestiach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy, polecamy. M i M.

Marek Środziński

Pan Adrian robił mi projekt mieszkania - efekt był piorunująco dobry. Z ciemnego, w starym stylu, przeszliśmy w pięknie oświetlone, nowoczesne wnętrza. Gorąco polecam, świetna współpraca.

5.0 (2 opinie)
ArchiBot - Architekt Marcin Szymański - Projekty Domów Parterowych Szczecin

Profesjonalne Projekty Domów Parterowych Szczecin

 • Szczecin
 • ArchiBot - Architekt Marcin Szymański
Marcin Z

Kompleksowa obsługa projektu przebudowy domu. Szybko, sprawnie, z pomysłem. Architekt otwarty jest na pomysły inwestora, ale potrafi również bronić swojego zdania logicznie je argumentując. Wszystkie kroki powstawania projektu i uzyskania pozwolenia na budowę przebiegały zgodnie z umową. Dobry kontakt - osobisty jak i mailowy. Trzyma się terminów, co dla mnie było bardzo ważne.

Beata N

Niezwykły talent, pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i w niedalekiej przyszłości zamierzam ponownie skorzystać z usług Pana Marcina. Serdecznie polecam.

Mariusz W.

Kompleksowy projekt przebudowy leśniczówki ~260m2 wraz z małą architekturą zakończony uzyskaniem pozwolenia na budowę. Decyzja o powierzeniu procesu p. Marcinowi była bardzo dobrym rozwiązaniem, polecam!

5.0 (10 opinii)
PJA - Biuro Architektoniczne Szczecin

PJA

 • Szczecin
Natalia W.

Zaangażowanie, szybkość działania, dokładność, kompetencje.

5.0 (1 opinia)
Grafit Mikołaj Heigel - Firma Architektoniczna Szczecin

Najwyższej Klasy Firma Architektoniczna Szczecin

 • Szczecin
 • Grafit Mikołaj Heigel

Chcesz zlecić prace, a jeszcze nie wybrałeś firmy architektonicznej? Grafit Mikołaj Heigel to rewelacyjny wybór. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

5.0 (3 opinie)
Inwestplan - Adaptacja Projektu Szczecin

Perfekcyjna Adaptacja Projektu Szczecin

 • Szczecin
 • Inwestplan

Zrealizowanie adaptacji projektu będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. Inwestplan ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Ładny dom Twoich marzeń, dobrze dopasowany do Waszych potrzeb, dzięki współpracy z nimi jest w zasięgu ręki.

5.0 (3 opinie)
A102 PRACOWNIA PROJEKTOWA ARCH. JOANNA MARCINKOWSKA - Architekt Szczecin

A102 PRACOWNIA PROJEKTOWA ARCH. JOANNA MARCINKOWSKA

 • Szczecin
Karol Biernacki

Pani Architekt wykazała się dużą wiedzą praktycznie użyteczną. Jestem bardzo zadowolony z obu zleconych projektów. Pani Joanna posiada wartościowe kontakty do tanich branżystów i bardzo dobre pomysły. Zaprojektowała dla mojej rodziny bardzo ładny dom jednorodzinny, który już budujemy. Wpadła również na pomysł aby dla mojej żony wybudować przy naszym domu sklep spożywczy z paczkomatem. Zaprojektowała nam takowy i obecnie załatwia pozwolenia na taką budowę i taką przydomową działalność usługową. Polecam dla wszystkich, którzy tak jak ja wolą najpierw odwiedzić pracownie architekta aby oglądnąć przykładowe zrealizowane projekty, poprosić o 2-3 rozmowy telefoniczne z wcześniejszymi Klientami i dopiero później podjąć finalną decyzję. Pani Architekt to bardzo profesjonalna i pomysłowa osoba. Polecam.

Przemysław Zientarski

Polecam w 100%. Profesjonalne podejście od początku do końca. Każde spotkanie z Panią Joanna było rzetelne i wartościowe, podczas których udzieliła mi innowacyjnych wskazówek i propozycji wdrożenia ciekawych pomysłów do projektu budowanego przeze mnie już domu. Pani Architekt jest bardzo dobrym słuchaczem i terminowo wywiązała się z mojego zamówienia. Wzorowy kontakt od pierwszej rozmowy aż po wydanie zezwolenia na budowę.

Beata Studzińska

Zdecydowanie polecam. Na uwagę zasługuje doskonałe zrozumienie naszych potrzeb, terminowe zrealizowanie zamówienia i dodatkowe bezpłatne doradztwo Pani Joanny w czynnościach nie wynikających z zawartej umowy. Współpraca nad projektem naszego domu na każdym etapie przebiegła profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. Jestem z mężem bardzo zadowolona ze współpracy - nasze wszystkie oczekiwania zostały spełnione.

4.27 (22 opinie)

Dobra Firma Architektoniczna

 • Szczecin
 • BAS PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA PATRYK KRUPCAŁA
Jarosław Ż.

Pracownię BAS ARCHITEKCI tworzą uprawnieni do wykonywania zawodu architekci, członkowie Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP. Współpracujemy z projektantami branży konstrukcyjnej, sanitarnej i elektrycznej oraz grafikiem i projektantem wnętrz. Do naszych usług zaliczamy: - projektowanie architektoniczne - inwentaryzacje budowlane - sporządzanie koncepcji architektonicznych, wizualizacji oraz analiz działki budowlanej pod względem możliwości zabudowy - opracowania decyzji o warunkach zabudowy - sporządzanie projektów budowlanych i wykonawczych - sporządzanie projektów wnętrz, - wykonujemy między innymi: projekty domów mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, budynków usługowych, adaptacje projektów typowych, rozbudowy i przebudowy budynków i lokali istniejących.

5.0 (1 opinia)
Pracownia Projektowa Dominika Krupowicz - Projekty Domów Parterowych Szczecin

Pracownia Projektowa Dominika Krupowicz

 • Szczecin
Izabela Rosagrygorowicz

Umiejętność i wiedza, cierpliwość, zaangażowanie, wyobraźnia w parze z komunikatywnością, Pani Dominika słucha potrzeb inwestora, uwzględnia wszelkie prośby i zmiany, potrafi również wyjaśnić napotkane problemy i zaproponować inne rozwiązania.

Paweł Fir

Młoda architekt, ale już ze sporym doświadczeniem, która naprawdę dba o klienta. Nie jak jakieś korpo biuro, jakich wiele na rynku, które Was potraktuje jak setnego marudera na infolinii Orange, profesjonalizm na najwyższym poziomie, wszystko załatwione jak należy. W pełni polecam!

5.0 (2 opinie)
Pracownia Projektowa "PROJEKT" Krzysztof Śniadek - Projekty Domów Jednorodzinnych Szczecin

Znakomite Projekty Domów Jednorodzinnych

 • Szczecin
 • Pracownia Projektowa "PROJEKT" Krzysztof Śniadek

Jeżeli szukasz znakomitego biura architektonicznego od projektów domów jednorodzinnych to wykorzystaj kompetencje Pracownia Projektowa PROJEKT Krzysztof Śniadek. Nowoczesny dom Twoich marzeń według projektu uzgodnionego z Tobą, dzięki ich pomocy może stać się rzeczywistością.

5.0 (1 opinia)

Opinie i porady najlepszych architektów

Jeśli interesują Cię opinie na temat architektów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Szczecina. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
STUDIO PROJEKTOWE AB s.c. - Architekt Szczecin

Fenomenalny Architekt

 • Szczecin
 • STUDIO PROJEKTOWE AB s.c.
Tomasz S.

Polecam wszystkim z czystym sumieniem. Wsparcie na całym etapie budowy. Projekt idealny bez żadnych błędów. Kończę budowę i to jedyna firma, która wykonała swoją pracę tak jak należy. Dziękuje za cierpliwość na etapie koncepcji, bo chyba z 10 razy się ona zmieniała, a Pani Monika cierpliwie nas wysłuchiwała. Nie żałuję ani jednej wydanej złotówki.

5.0 (2 opinie)

Architekt Bala Waldemar

 • Szczecin

Zacznij działać z Architekt Bala Waldemar jeśli szukasz najlepszych architektów działających na terenie Szczecina lub w sąsiednich miastach. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

5.0 (1 opinia)

Doskonałe Projekty Domów Parterowych

 • Szczecin
 • ej-projekt
Małgorzata Ż.

Praca na 'własną rękę' od 2002 roku. Specjalność to projekty domów jednorodzinnych, mini osiedla - rozwiązania dla deweloperów zabudowy jednorodzinnej, adaptacje projektów typowych, projekty garaży, budynków gospodarczych, hale magazynowe i produkcyjne, warsztaty samochodowe, lokale biurowe, handlowe i usługowe: gastronomiczne, kosmetyczne, gabinety lekarskie, stomatologiczne, adaptacje poddaszy, projekty dotyczące likwidacji barier architektonicznych: windy, pochylnie dla osób niepełnosprawnych, inwentaryzacje, termomodernizacje, przebudowy, rozbudowy, nadbudowy, rozbiórki, zmiany sposobu użytkowania, wyodrębnienie / usamodzielnienie lokali, ... i wiele innych :). Obszar działania obejmuje teren województwa zachodniopomorskiego a między innymi Szczecin, Powiat Police, Świnoujście, Stargard, Goleniów, Gryfino i okolice.

5.0 (1 opinia)

PPKG

 • Szczecin
Aneta W.

5.0 (3 opinie)

Fantastyczne Usługi Architektoniczne

 • Szczecin
 • DISM Architekci Pracownia Projektowa
Marek M.

5.0 (1 opinia)
Damian Pasternak (Astra - Ogrody) - Usługi Architektoniczne Szczecin

Tanie Usługi Architektoniczne

 • Szczecin
 • Damian Pasternak (Astra - Ogrody)
Paulina Nierzwicka

Polecamy firmę Damian Pasternak, wszystkie zlecone prace związane z utrzymaniem terenów zewnętrznych w sezonie letnim oraz zimowym zostały wykonane z należytą starannością oraz zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Podczas odbioru prac nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń do sposobu i wykonania powierzonych zadań. Firma Damian Pasternak dała się poznać jako firma na wysokim poziomie, którą cechuje przede wszystkim profesjonalizm.

Iwona Flamer

Bardzo polecam firmę Pana Damiana wszystkim, którzy potrzebują fachowej i profesjonalnej pomocy przy tworzeniu swojego wymarzonego zielonego azylu. Firma na bardzo wysokim poziomie. Rzetelne podejście do klienta, bardzo miła i wykwalifikowana załoga. Ogarnęli mój ogród w 4 dni - byłam pod wrażeniem, uwielbiam mój ogród i jestem szczęśliwa. Bardzo dziękuję Panu Damianowi i jego całej załodze, duże buziaki.

Agnieszka Polok

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! Pełen profesjonalizm; zlecenie ogrodu ca. 800qm od podstaw projekt i wykonanie, (rabaty, nawadnianie, trawnik, nasadzenia, wysokie grządki, taras z paleniskiem, altaną, kuchnią polową, drewutnia, ścieżki, płot). Mega komunikacja, chłopcy i pani Kasia wykonują prace szybko, profesjonalnie, czyściutko rzetelnie. Dziękuje bardzo panu Damianowi, pani Kasi i całej ekipie z całego serduszka i polecam z czystym sumieniem!

5.0 (19 opinii)
archdesign Agnieszka Romańczyk - Projekty Domów Jednorodzinnych Szczecin

Rewelacyjne Projekty Domów Jednorodzinnych

 • Szczecin
 • archdesign Agnieszka Romańczyk
Angelika Sz.

Zgodnie z ofertą - kompleksowa usługa wykończeń mieszkań 'pod klucz'. Projekt, terminowość, wykonanie i dobór materiałów wykończeniowych bez zarzutu. W moim przypadku sprawa była o tyle złożona, że wykańczane mieszkanie znajdowało się w Szczecinie, ja zaś przebywam w Anglii. Doceniam także za pomoc w odbiorze od dewelopera. w której sama bym poległa. Jako inwestorka nie miałam ochoty na realizację mieszkania we własnym zakresie w związku z tym, zlecenie przekazałam do Archdesign. Wysoka jakość, bardzo fajny projekt i produkty. Wszystko przebiegło sprawnie i o to chodziło. Myślę, że firma naprawdę warta polecenia. W mojej ocenie 10/10. :)

Wioletta Rybowska

Profesjonalne podejście do klienta, bardzo dobry kontakt z pracownią. Pani Agnieszka doskonale wsłuchuje się w potrzeby klienta i umiejętnie dobiera projekt dbając o najmniejsze szczegóły- nawet dla najbardziej niezdecydowanych - bardzo cierpliwa osoba. Ponadto projekt jest dostosowany do budżetu klienta, z zastosowaniem materiałów i produktów bardzo dobrej jakości. Szczegółowość wykonanego projektu i efekt końcowy robi wrażenie! Polecam.

Radosław Zajączkowski

Po szczegółowym przeanalizowaniu dostępnych projektantów na rynku szczecińskim zdecydowaliśmy się z żoną na firmę ArchDesign i jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru. Współpraca na każdym etapie prowadzenia projektu była aktywna oraz owocna, a także skupiała się na wspólnym rozwiązywaniu trudności i szukaniu rozwiązań, które pozwoliły na zrealizowanie założeń związanych z aranżacją wnętrz. Nie każde zaproponowane rozwiązanie nam się podobało, ale co ważne w takim przypadku, pani Agnieszka była otwarta na nasze pomysły i uwagi. Dzięki temu powstał spójny, przemyślany i funkcjonalny, projekt aranżacji, co również przełożyło się na piękne końcowe wizualizacje. Kolejnym istotnym faktem jest to, że skorzystaliśmy z kompleksowej usługi, tzn. począwszy od odbioru technicznego mieszkania, poprzez projekt aranżacji wnętrz, aż po prace wykończeniowe sprawdzonej ekipy remontowej z ramienia ArchDesign. Podsumowując, polecam panią Agnieszkę jako osobę profesjonalną, kreatywną oraz dbającą o wysoki standard swoich usług.

5.0 (26 opinii)
KOKOPROJEKT Jacek Kokowski - Projekty Domów Parterowych Szczecin

KOKOPROJEKT Jacek Kokowski

 • Szczecin
Eleonora Domżalska

Pan Jacek jest super człowiekiem z profesjonalnym podejściem do wnętrz - przestrzeni, stylu i kolorystyki. Potrafi się dopasować do oczekiwań klienta, słucha go i łączy oba te światy. Ogromna satysfakcja ze współpracy. Polecam z czystym sercem. Już niedługo wracam z nowym projektem i z Panem Jackiem.

Andrzej Potorski

Pan Jacek Kokowski wykonał dla nas projekty wykończenia pomieszczeń w domku jednorodzinnym. Projekty zostały wykonane w uzgodnionym terminie i były bardzo profesjonalne. Wizualizacje odzwierciedlały bardzo realistycznie charakter wnętrz. Współpraca z p. Jackiem była bardzo dobra, na nasza prośbę chętnie wprowadzał w wizualizacjach różne drobne zmiany i mieliśmy możliwość wyboru najlepszej opcji. W efekcie wszystkie pomieszczenia w naszym domku zostały wykończone bardzo ładnie i nowocześnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z KOKOPROJEKT.

Wiesław Chojnacki

Pan Arch.inż Jacek Kokowski opracował projekt architektoniczny wystroju wnętrz willi i mieszkania w Szczecinie. Oba projekty zostały profesjonalnie i dokładnie w nowoczesnym stylu lecz także z uwzględnieniem naszych (czasem tradycyjnych) preferencji. Pan arch.Kokowski podjął się także pełnienia nadzoru inwestorskiego nad wykończeniem w/w mieszkania 110m2 wraz z ogródkami. Mieszkanie jest obecnie prawie całkowicie wykończone .Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy usługi jego firmy.

5.0 (36 opinii)
we dwie studio - Projekty Domów Parterowych Szczecin

Pierwszorzędne Projekty Domów Parterowych

 • Szczecin
 • we dwie studio
Karolina Kusiak

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z we dwie studio, nasze mieszkanie jest małe ale zostało tak pomysłowo zaaranżowane, że w ogóle tego nie odczuwamy. Projekt został stworzony wręcz ekspresowo, a kontakt z we dwie studio zawsze przebiegał pomyśle. Nasze mieszkanie jest piękne, jasne, w każdy kto nas odwiedza stwierdza, że czuje się w nim jak w domu. Całym sercem polecamy!

Karolina Szwedzińska

Gorąco polecam współpracę z dziewczynami. Dziewczyny zaprojektowały przepiękne mieszkanie, biorąc pod uwagę wszystkie moje potrzeby. Zaproponowały rozwiązania, na które sama nigdy bym nie wpadła. W odróżnieniu od innych projektantów z którymi współpracowałam, dziewczyny jako jedyne przygotowały zestawienie produktów z różnych półek cenowych. Współpraca z We Dwie Studio to gwarancja profesjonalnej i przesympatycznej usługi :)

Sara Jędrzejczak

Współpraca z dziewczynami jest godna polecenia. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego, jak dziewczyny zaprojektowały moje mieszkanie. Mają super pomysły i rozwiązania. W każdej chwili były pomocne. Polecam bardzo serdecznie☺️

5.0 (7 opinii)
Rema Design Studio projektowania wnętrz - Architekt Szczecin

Rema Design Studio projektowania wnętrz

 • Szczecin
Mariusz W.

Pani Magda jest niezwykle zaangażowana, zawsze dyspozycyjna i skuteczna. Oprócz znakomitej aranżacji obiektu potrafi bardzo skutecznie i sprawnie (a co bardzo ważne bez dodatkowych nakładów) wdrożyć projekt wykorzystując swoje kontakty z dostawcami (wykonawcy i dostawcy materiałów).

5.0 (1 opinia)
LALA DESIGN Alicja Zawadzka Projektowanie architektury i wnętrz - Architekt Szczecin

LALA DESIGN Alicja Zawadzka Projektowanie architektury i wnętrz

 • Szczecin
Remigiusz Wałejko

Firma jest godna polecenia. Pani Natalia i Pani Alicja wykonały dla naszej rodziny bardzo dobry projekt. Spotykaliśmy się chyba 5 razy (pomiary, spotkanie w biurze i uwagi do projektu, spotkanie online i kolejne uwagi, wizyta w sklepie, odbiór). W międzyczasie wysyłaliśmy wiele maili, wymienialiśmy się uwagami. Panie są bardzo pomocne, potrafią doradzić, ale też rozumiały gdy nam na czymś zależało i chcieliśmy zrobić coś po swojemu - każdy ma swoje przyzwyczajenia. Potrafiły jednak tak wszystko zaprojektować, że jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Gorąco polecamy!

Izabela Gorczyńska

Sympatycznie przebiegająca współpraca z Panią Alicją. Projekt łazienki idealnie dopasowany do naszych wskazówek, nic dodać nic ująć. Pani Alicja uważnie słucha i trafia w sedno swoimi projektami. Serdecznie polecam!

Michał Wechmann

Zleciłem projekt wnetrza mieszkania w kamienicy. Pełen profesjonalizm. Łatwość kontaktu, dyspozycyjność na wysokim poziomie. Efekt końcowy świetny. Zdecydowanie polecam!

5.0 (6 opinii)
Sensory Garden Joanna Kata - Firma Architektoniczna Szczecin

Dobra Firma Architektoniczna

 • Szczecin
 • Sensory Garden Joanna Kata
Danuta Kaczmarek

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Joanną. Spokój i znajomość tematu, ogromna wyobraźnia w projektowaniu ogrodu, sprawiło iż uwierzyłam że mój ogród będzie piękny. W miesiącu lutym Pani Joanna zaczęła przygotowania. Ułożyła ścieżki z białego kamienia, postawiła piękną włoską latarenkę co już sprawiło miły klimat. Jak tylko miną przymrozki, będą realizowane dalsze prace. Ujęła mnie niezwykłą uczciwością w rozliczaniu na każdym etapie prac. Polecam z całego serca Sensory Garden.

Anna Shkurina

Polecam firmę Pani Joanny do wykonania projektu ogrodu. Wszystkie nasze najdziwniejsze pomysły i zachcianki zostały uwzględnione, a projekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Dzięki Pani Joannie mam świadomość, że nawet malutki ogródek może wyglądać pięknie. Polecam, Ania.

Tomasz Laskowski

Pani Joanna przygotowywała dla nas projekt ogrodu. Dzięki bardzo dużym umiejętnościom i bardzo dobremu wyczuciu potrzeb klienta mamy to czego oczekiwaliśmy, a nawet więcej. Z czystym sumieniem polecam!

5.0 (10 opinii)
AMBER DESIGN Agata Ziółkowska - Architekt Szczecin

Wysokiej Klasy Architekt

 • Szczecin
 • AMBER DESIGN Agata Ziółkowska
Aleksandra B.

Polecam Panią Architekt. Uważnie słucha klienta, zadaje bardzo dużo pytań dzięki czemu jest w stanie stwierdzić jaki styl wnętrz odpowiada klientowi. Projekt wykończenia mojego domu tak bardzo mi się podobał, że do przedstawionej wizualizacji praktycznie nie wprowadziłam żadnych zmian. Byłam tak zadowolona, że teraz ponownie korzystam z usług Pani Agaty, tym razem przy urządzeniu biura. Szczerze polecam.

5.0 (2 opinie)
PRZYJAZNE DOMY - Firma Architektoniczna Szczecin

Dobra Firma Architektoniczna

 • Szczecin
 • PRZYJAZNE DOMY
Natasza J.

Solidna, godna polecenia firma! Do Przyjaznych Domów trafiłam z polecenia, po złych doświadczeniach z inną firmą, która zajmowała się dokumentacją i miała zbudować mi dom. Bardzo się cieszę, że ostatecznie to Przyjazne Domy stały się naszym wykonawcą. Dom powstał bardzo szybko, cała ekipa budowlana okazała się pracowita i rzetelna. Doceniam kontakt z wykonawcami i rzetelne informacje o wszystkim, co się dzieje, na każdym etapie budowy, jak również doradzanie w momencie, gdy trzeba było dość szybko podejmować pewne decyzje. W domku musimy jeszcze trochę pomieszkać, ale pierwsze palenie w kominku i trzymanie ciepła pokazuje, że został świetnie zaizolowany. Przyjazne Domy budują solidnie, ale też współpracują z rzetelnymi firmami w

5.0 (10 opinii)
Open Mind Sp. z o.o. - Architekt Szczecin

Open Mind Sp. z o.o.

 • Szczecin
Dorota Z.

Konkretny i rzeczowy wykonawca, cena przystępna, wszystko poszło sprawnie. Bardzo sympatyczny pracownik, fachowe doradztwo. Telefon firmy trafił do zaufanych, na pewno skorzystam jeszcze, jeśli będzie taka potrzeba. Polecam :)

5.0 (5 opinii)
BRUKBEN Bartosz Nowak - Projekty Domów Jednorodzinnych Szczecin

BRUKBEN Bartosz Nowak

 • Szczecin
Malgosia Strzałkowska

Bardzo dobra komunikacja, fachowe podejście do tematu i elastyczność w doborze możliwych rozwiązać. Co najważniejsze- kompleksowość usługi. Polecam.

Mariusz Nowicki

jakiś czas temu poszukiwaliśmy firmy, która zrealizuje nam projekt zagospodarowania parkingu. Firma BRUKBEN sprawdziła się w 100% Miła ekipa, ludzie kulturalni, trzymają się terminów, doradzą. Na prawdę fachowo.

5.0 (12 opinii)
Ka-2 - Projekty Domów Parterowych Szczecin

Ka-2

 • Szczecin

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od projektów domów parterowych? Wykorzystaj doświadczenie Ka-2. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

5.0 (3 opinie)
KS PROJECT Sp. z o.o. - Biuro Projektowe Szczecin

Najwyższej Klasy Biuro Projektowe

 • Szczecin
 • KS PROJECT Sp. z o.o.
Adrianna N.

Aranżacje Pani Karoliny łączą funkcjonalność z bardzo wysoką estetyką, jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Dzięki partnerstwu z wykonawcami realizacja projektu przebiegła sprawnie i zgodnie z planem. Ogromnie polecam!

5.0 (1 opinia)
MS Project - Firma Architektoniczna Szczecin

Niezawodna Firma Architektoniczna

 • Szczecin
 • MS Project
Ania Smalira

Karolina to niesamowicie kreatywna osoba. Doskonale rozumie potrzeby klienta i idealnie potrafi sprostać postawionym jej wymaganiom. Jest konkretna i gotowa do działania, a przy tym również bardzo sympatyczna. Bez problemu nawiązuje kontakty interpersonalne. Jeżeli drugi raz miałabym wybierać z czyich usług skorzystać, zdecydowanie byłaby to Karolina :) polecam z całego serca!

Gabriela Piszczek

Pełen profesjonalizm. Bardzo dobra komunikacja, sprawność działania, dopracowanie szczegółów, wybór wykonawcy i miła atmosfera współpracy. Polecam.

5.0 (8 opinii)
ANAWA - Architekt Szczecin

Kompetentny Architekt

 • Szczecin
 • ANAWA
Aneta L.

Bardzo przyjemna i owocna współpraca nad projektem mojej sypialni i łazienki. Projekt gustowny, stylowy, zaskakujący, bo sama nie potrafiła bym tak tych wnętrz, kolorów i dodatków zestawić. Po wykonaniu byłam zachwycona. Czuję się świetnie w nowej sypialni, a łazienka zachwyca nawet każdego gościa. Polecam tę firmę każdemu.

5.0 (2 opinie)
Ranking Architektów obejmuje również takie miejscowości jak: Szczecin, Bezrzecze, Załom, Ustowo, Pilchowo. więcej...
Popularne frazy: architektoniczne Szczecin, projekty domów jednorodzinnych parterowych Szczecin, gotowe projekty domów Szczecin, nowoczesne projekty domów Szczecin, projekty domów tanich w budowie z kosztorysem Szczecin, nowoczesne projekty domów jednorodzinnych Szczecin, domek letniskowy projekt Szczecin