Trener, dietetyk mgr Klaudia Janaszak

Poznań

1

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Cześć :)
Jestem trenerem personalnym oraz dietetykiem w Fabryce Formy (galeria A2) w Poznaniu.
Ze sportem jestem związana od 10 lat, a aktywność fizyczna od zawsze odgrywała ważna rolę w moim życiu. Na co dzień czerpię ogromną satysfakcję i przyjemność z wykonywania swojej pracy, która jest także moją pasją. Cały czas się rozwijam w tym kierunku poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach.
Dodatkowo jestem dyplomowanym dietetykiem sportowym. Poprzez połączenie tych dwóch specjalizacji chciałabym pomagać oraz „zarażać” pasją do zdrowego stylu życia jak największą ilość osób.

Branża

Obszar działania

Wielkopolskie

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

5 opinii

5 5
(5)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Mrcin D. 18 września 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pracowałem wcześniej z czterema trenerami. Pierwszy raz zdecydowałem się na kobietę. Nie żałuje, Klaudia jest najlepszym specjalistą w swojej branży. Trenuje od 7 lat, od dwóch odczuwałem brak progresu. Po dwóch miesiącach są widoczne zmiany, a to w przypadku mojego stażu duże osiągniecie. Polecam 10/10.

Natalia S. 17 września 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Po współpracy z Klaudią moja sylwetka znacznie się poprawiła. Połączyliśmy treningi z rozpisaną dietą. Posiłki są smaczne i dostosowane to moich preferencji smakowych. 6kg za nami, a to dopiero początek.

Dagmara D. 16 września 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Klaudia jest świetną specjalistką. Korzystałam z usług zarówno z zakresu dietetyki jak i trenera personalnego. Współpraca z Klaudią to sama przyjemność!

Jakub P. 15 września 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Klaudia jest osoba w pełni profesjonalną, zaangażowana oraz punktualna. Przeogromny zakres wiedzy oraz doświadczenie to tylko niektóre z pozytywnych cech, które można wymieniać godzinami. Współpracuje z Nią od ponad roku. Było ze mną dużo do zrobienia. Zaczynałem sam popełniając duża ilość błędów, które skutkowały kontuzjami oraz częstymi spotkaniami z fizjoterapeutą. Klaudia pokazała jak prawidłowo ćwiczyć, jakie wprowadzić zmiany i w jaki sposób zmienić złe przyzwyczajenia. Zawsze uśmiechnięta, odpowiada na każde pytania. Polecam dla początkujących, oraz mocno zaawansowanych.

Agata S. 14 września 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Świetny fachowiec zarówno jako trener personalny jak i dietetyk, przemiła i sympatyczna kobieta. Idealnie nadaje się nie tylko dla zaawansowanych, ale również dla początkujących. Daje rady, wskazówki, wsparcie. Polecam gorąco!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Trener, dietetyk mgr Klaudia Janaszak
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Głogowska 440, 60-004 Poznań

Telefon

508 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Dieting Klaudia Janaszak
Imię (pierwsze) KLAUDIA
Nazwisko JANASZAK
Data rozpoczęcia działalności 2020-08-03
NIP 7792517023
Regon 386537726

Siedziba

Kraj Polska
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat Poznań
Gmina Poznań-Grunwald
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60167
Ulica ul. Wołowska
Numer nieruchomości 53

Kontakt

Email klaudia.janaszak@gmail.com

Rejestracja

Organ rejestrowy MINISTER ROZWOJU I TECHNOLOGII
Data powstania 2020-08-03
Data zawieszenia działalności 2023-08-31
Data wznowienia działalności 2023-10-02

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
8551Z POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI SPORTOWEJ ORAZ ZAJĘĆ SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH
Przeważające PKD
8690E POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE OPIEKI ZDROWOTNEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
38653772600019 Dieting Klaudia Janaszak ul.Głogowska
Poznań
WIELKOPOLSKIE
Poznań

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.