Sprawy procesowe Częstochowa - Najlepsi w 2021

Kancelarie specjalizujące się w Sprawach Procesowych w Częstochowie, 2021

56 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 56 firm
w kategorii Sprawy procesowe

Sprawy procesowe Częstochowa
Iwona M.

Współpracuję z Panem Mecenasem od kilku lat. Pan Mecenas jest bardzo profesjonalny i skuteczny, a przy tym uprzejmy i miły. Polecam jego kancelarię.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Niestrój - Sprawy procesowe Częstochowa

Działamy na rynku od 2013. Działamy na terenie Częstochowy. Dbamy o zadowolenie każdego Klienta.

Kancelaria Ex Parte

 • Częstochowa

IUSNOVUM Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Boroń - Sprawy procesowe Warszawa
Marcin J.

Pełen profesjonalizm i wysoka kultura obsługi, słowność co do terminów. Sprawa z którą się zwróciłam nie była prosta ale Pan Mecenas wraz z zespołem pomogli, zakończyło się po mojej myśli. Polecam bardzo!

Kancelaria Radcy Prawnego - Sprawy procesowe Kłobuck

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kłobuck
 • 16 km od Częstochowa

Kancelaria radcy prawnego świadczy pomoc prawną dla Klientów indywidualnych, osób fizycznych i prawnych będących przedsiębiorcami oraz innych podmiotów, nieprowadzących działalności gospodarczej, w tym stowarzyszeń i fundacji. Pomoc prawna świadczona jest zarówno w siedzibie Kancelarii w Częstochowie lub w Kłobucku jak też w siedzibie Klienta lub w innym miejscu uzgodnionym z Klientem. W sytuacjach nie wymagających obecności radcy prawnego istnieje także możliwość świadczenia usług za pośrednictwem środków przekazu takich jak telefon i internet.

Dołącz do naszych Specjalistów od Spraw Procesowych w Częstochowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Spraw Procesowych i szukasz nowych Klientów z Częstochowy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

A.B.I.

 • Lubliniec
 • 35 km od Częstochowa

Firma zajmuje się uzyskiwaniem odszkodowań z wypadków komunikacyjnych, szkód rzeczowych. Zatrudniamy własnych prawników oraz orzeczników lekarskich. Miesięcznie prowadzimy ok 1000 spraw roszczeniowych co stawia nas w czołówce firm odszkodowawczych w Polsce. Naszym klientem może być każdy kto został poszkodowany w wyniku wypadku komunikacyjnego, losowego, likwidujemy również szkody rzeczowe. Obszar działania firmy to teren całej Polski . Do każdego klienta podchodzimy profesjonalnie i z pełnym zaangażowanie. Każda sprawa jest dla nas tak samo ważna i do każdej podchodzimy indywidualnie. Nie wymagamy od klientów żadnego wkładu finansowego co pozwala nam obsługiwać każdego kto potrzebuje pomocy a nie jest w stanie samemu finansować czasami

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT PAWEŁ DRATWA - Sprawy procesowe Zawiercie

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT PAWEŁ DRATWA

 • Zawiercie
 • 41 km od Częstochowa
Adrian S.

Wzorowa i profesjonalna współpraca, Pan Paweł jest Adwokatem najwyższych lotów, profesjonalizm bije od niego na dzień dobry, a pozytywne załatwienie mojej sprawy jest tylko potwierdzeniem tych faktów.

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg sp.p - Sprawy procesowe Tarnowskie Góry

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg sp.p

 • Tarnowskie Góry
 • 44 km od Częstochowa

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg sp.p. prowadzi z powodzeniem działalność od 2004 roku. Obsługujemy zarówno przedsiębiorców jak i klientów indywidulanych. Kancelaria ma siedzibę w Tarnowskich Górach oraz posiada Oddział w Pszczynie. W skład zespołu kancelarii wchodzi 5 prawników z tytułem radcy prawnego lub adwokata oraz 2 aplikantów adwokackich. Specjalizujemy się w takich dziedzinach jak prawo cywilne, prawo budowlane, prawo gospodarcze, prawo rodzinne oraz prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. Cześć prawników kancelarii prowadzi również sprawy karne. Zapraszamy Państwa do współpracy!

Adwokat Marek Langosz Kancelaria Adwokacka - Sprawy procesowe Tarnowskie Góry

Adwokat Marek Langosz Kancelaria Adwokacka

 • Tarnowskie Góry
 • 44 km od Częstochowa
Beata W.

B. konkretnie pan mecenas podszedł do mojej sprawy dysponując wiedza przygotował mi pismo, które wysłał czekamy na odpowiedz lub zamkniecie sprawy przedawnionej. Nie zapłaciłam nic, pan mecenas nie chciał pieniędzy. Dziękuje serdecznie.

Adwokat Patryk Kozłowski Kancelaria Adwokacka

 • Tarnowskie Góry
 • 44 km od Częstochowa
Jolanta K.

Profesjonalna i skuteczna Kancelaria...polecam Pana Adwokata Patryka Kozłowskiego. Człowiek o wielkim sercu.

Kancelaria Prawna 24h - Sprawy procesowe Tarnowskie Góry

Kancelaria Prawna 24h

 • Tarnowskie Góry
 • 44 km od Częstochowa
Adrian G.

Kancelaria Prawna 24h Kancelaria Prawna 24h pomaga na terenie całej Polski, a także osoba na stałe zamieszkującym poza granicami RP, którzy muszę dokonać czynności prawnych w Polsce (np. w sprawie spadkowej lub rozwodu). Kancelaria Prawna 24h ma filie w – Katowic al. Wojciecha Korfantego 51; – Gliwice ul. Bankowa 1 ; – Tarnowskie Góry ul. Sobieskiego 23; – Warszawa ul. Saska 7 tel. 728-838-858 biuro@kancelariaprawna24h.pl Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Rzeczpospolitej Polskiej – również w formie pomocy prawnej online!

Nie

 • Bytom
 • 52 km od Częstochowa

Agencja Detektywistyczna AD-HOC - Sprawy procesowe Sosnowiec

Agencja Detektywistyczna AD-HOC

 • Sosnowiec
 • 57 km od Częstochowa
Grażyna K.

Jesteście najlepsi, chętnie będę Was polecać, a i może znowu skorzystam z Waszej pomocy. Z poważaniem, Grażyna.

Adwokat Kamil Durdziński - Sprawy procesowe Sosnowiec

Adwokat Kamil Durdziński

 • Sosnowiec
 • 57 km od Częstochowa
Jolanta K.

Polecam Mecenasa Dudzińskiego jest to człowiek oddany swojej pracy zawsze pomocny wszystko zrobione na czas odnośnie sprawy, pełny profesjonalizm umie zawalczyć o dobro swojego klienta. Ja jeszcze raz z całego serca bardzo dziękuję za pomoc która przyniosła pełen rezultat.

K&K adwokaci Kancelaria Adwokacka - Sprawy procesowe Sosnowiec

K&K adwokaci Kancelaria Adwokacka

 • Sosnowiec
 • 57 km od Częstochowa

Kancelaria Adwokacka Monika Rzońca-Grodzicka - Sprawy procesowe Sosnowiec

Kancelaria Adwokacka Monika Rzońca-Grodzicka

 • Sosnowiec
 • 57 km od Częstochowa
Jerzy Z.

Drodzy Państwo! Jeżeli szukacie dobrego, uczciwego adwokata ,to jesteście pod dobrym adresem. Ja osobiście jestem w 100 procentach zadowolony z pracy, jaką wykonuje Pani Mecenas. Cieszę się, że tu trafiłem. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że nie jest materialistką jak inni(a poznałem już takich), angażuje się w pełni, dba o klienta, w każdej chwili jest osiągalna, tłumaczy klarownie, że każdy zrozumie o co chodzi i stawia sprawę jasno i bez przysłowiowego owijania w bawełnę. Cóz, mógłbym pisać bez końca, oczywiście same superlatywy, ale nie w tym rzecz. Chcę tylko Państwu polecić Panią Mecenas, a ten co spróbuje będzie zadowolony, ten co zaprzepaści będzie tego żałował, ale będzie już za późno. Jeszcze raz szczerze polecam. Dziękuje

Kancelaria Kanoniczna Bolesław A. Dullek Cancellaria Canonica - Sprawy procesowe Chorzów

Kancelaria Kanoniczna Bolesław A. Dullek Cancellaria Canonica

 • Chorzów
 • 58 km od Częstochowa
Michał W.

Jestem zadowolony z usług Pana Mecenasa Dullka. Pomagał mi na każdym etapie procesu: od uzyskania metryki chrztu i ślubu, przez ustalenie miejsca zamieszkania żony, po wybór świadków. W procesie utrzymywał ze mną stały kontakt na bieżąco informując o kolejnych jego etapach i skrupulatnie tłumacząc, co się teraz w mojej sprawie dzieje. Szczerze polecam.

KANCELARIA PRAWNA.KANCELARIA PRAWA PRACY EWA LATACZ

 • Chorzów
 • 58 km od Częstochowa
Adam R.

Polecam gorąco Kancelarię Ewa Latacz! Po raz kolejny dziękuję Państwu za okazaną pomoc, za zaangażowanie w mojej sprawie, moich problemach. Wiedza, doświadczenie i traktowanie klienta "po ludzku", takie indywidualne to podstawowe atuty Pani Mecenas Ewy Latacz oraz Pana Mecenasa Marcina. Zachęcam wszystkich, którzy potrzebują pomocy prawnej do kontaktu z Nimi, Pozdrawiam serdecznie.

Kancelaria Adwokacka Paweł Szybko - Sprawy procesowe Zabrze

Kancelaria Adwokacka Paweł Szybko

 • Zabrze
 • 59 km od Częstochowa
Katarzyna P.

Kancelaria reprezentował nas w sporze z wykonawcą budowlanym naszego domu. Dzięki współpracy z Panem Pawłem uniknęliśmy długiego i kosztownego procesu sądowego, uzyskując satysfakcjonująca nas ugodę pieniężną. Zapewniono nam fachowe i skuteczne doradztwo oraz odpowiednie działanie, które pozwoliło nam zamknąć sprawę w miesiąc. Samodzielnie próbowaliśmy załatwić tę sprawę przez pół roku - nieskutecznie. Dziękujemy za pełen profesjonalizm i zaangażowanie w naszą sprawę.

Tomasz Wojtalik Kancelaria Adwokacka - Sprawy procesowe Zabrze

Tomasz Wojtalik Kancelaria Adwokacka

 • Zabrze
 • 59 km od Częstochowa
Frau

Szybko i bez przeszkód. Drogą telefoniczną i e-mailowa. Jakość i podejście do problemu fachowe i szybkie. Skorzystam z usług KANCELARII ADWOKACKIEJ TOMASZ WOJTALIK jeszcze w następnych sprawach. Polecam.

Kancelaria Prawno - Podatkowa KAZUS - Sprawy procesowe Ruda Śląska

Kancelaria Prawno - Podatkowa KAZUS

 • Ruda Śląska
Katarzyna J.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za szybką pomoc w rozwiązaniu mojej sprawy. Szczerze polecam osobom, które potrzebują profesjonalnej pomocy.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Wojewodzic - Sprawy procesowe Katowice

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Wojewodzic

 • Katowice

Adwokat przy Izbie Adwokackiej w Katowicach. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego na kierunku: Prawo. W latach 2015-2017 odbywał aplikację adwokacką przy Izbie Adwokackiej w Katowicach zakończoną złożonym egzaminem adwokackim. W ramach podwyższania kwalifikacji zawodowych ukończył na Uniwersytecie Śląskim Podyplomowe Studia Prawa Karnego - współczesne problemy praktyczne i Podyplomowe Studia Prawa Gospodarczego i Handlowego. Kancelaria adwokacka Adwokata Michała Wojewodzica oferuje obsługę prawną osób fizycznych oraz firm (w tym spółek prawa handlowego) na terenie województwa Śląskiego. W ramach prowadzonej praktyki adwokackiej zajmuje się prowadzeniem spraw z zakresu prawa cywilnego, karnego i karnoskarbowego,

Gabriel Gatner Kancelaria Adwokacka, Adwokat - Sprawy procesowe Katowice

Gabriel Gatner Kancelaria Adwokacka, Adwokat

 • Katowice
Piotr K.

Bardzo polecam kancelarię mecenasa Gabriela. Profesjonalne podejście do sprawy oraz niebywała determinacja to cechy które zasługują na wyróżnienie .Mając doświadczenie z wieloma kancelariami, jestem pozytywnie zaskoczony podejściem do klienta jak również szeroką wiedzą prawną oraz skutecznością w działaniu . Naprawdę górna połka w przystępnej cenie ,polecam

Aneta Herczyk

 • Katowice
Mariusz D.

Bardzo szybki kontakt. Profesjonalne podejście. Dziękuje za pomoc, na pewno jeszcze skorzystam.

Paulina Młynarczyk

 • Katowice

adw. Mateusz Mania - Sprawy procesowe Katowice

adw. Mateusz Mania

 • Katowice
TG Code sp z o. o.

Bardzo dobrze wykonana praca! Świetny kontakt i rzetelne podejście do tematu. Nasza sprawa została przeanalizowana bardzo wnikliwie oraz po analizie udzielona rzetelna i fachowa rekomendacja. Z pewnością w przyszłości skorzystamy również z usług oferowanych przez adw. Mateusz Mania.

Kancelaria Adwokacka Paweł Mehl - Sprawy procesowe Katowice

Kancelaria Adwokacka Paweł Mehl

 • Katowice
Joanna B.

Wspaniała, fachowa pomoc. Mecenas konkretny rzeczowy, zawsze do mnie dzwonił i informował o każdym etapie mojej sprawy. Dziękuje za pomoc.

Achtelik Siwka i Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni sp.p. - Sprawy procesowe Katowice

Achtelik Siwka i Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni sp.p.

 • Katowice
Daniel D.

Bardzo pozytywne doświadczenie , łatwość w uzyskaniu terminu spotkania, szybka reakcja oraz co najważniejsze rzeczowa porada są to powody mojej pozytywnej oceny dla całej kancelarii. Dziękuję i Pozdrawiam.

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Piotr Wawrzyczek - Sprawy procesowe Katowice

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Piotr Wawrzyczek

 • Katowice
Piotr G.

Kancelaria zapewnia kompleksowe doradztwo prawne oraz reprezentację w sporach sądowych i pozasądowych, m.in. w obszarze szeroko rozumianego prawa cywilnego i gospodarczego, prawa administracyjnego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Oferta kierowana jest do klientów indywidualnych jak również przedsiębiorców i spółek różnej wielkości. Zapraszam do kontaktu r.pr. Piotr Wawrzyczek

Oliwia Babiarz Kancelaria Adwokacka - Sprawy procesowe Katowice

Oliwia Babiarz Kancelaria Adwokacka

 • Katowice
Aneta S.

Pani Oliwia to bardzo rzeczowa i kompetentna osoba. Bardzo sympatyczna i otwarta na problemy. Bardzo dobry kontakt telefoniczny oraz mailowy. Bardzo dziękuję jej za pomoc i wskazówki. Pozdrawiam serdecznie.

Kancelaria Adwokacka Ewelina Papaj - Gajek - Sprawy procesowe Katowice

Kancelaria Adwokacka Ewelina Papaj - Gajek

 • Katowice
Andrzej M.

W dotychczasowej współpracy najbardziej cenimy profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie się Pani Eweliny w powierzoną jej sprawę. Otwartość i bieżące udzielanie odpowiedzi na pojawiąjące się pytania oraz rozwiewanie wszelkich wątpliwości, gotowość do służenia radą i pomocą, również wymagają podkreślenia i docenienia. Tym samym w naszej ocenie Pani Ewelina jest osobą godną zaufania.

Hi-LEGAL BUSINESS LAW FIRM - Sprawy procesowe Katowice

Hi-LEGAL BUSINESS LAW FIRM

 • Katowice
Gabinet Dietetyki Ewa Kotulska

Przede wszystkim Pan Maciej, z którym rozmawiałam był bardzo szczegółowy w badaniu moich potrzeb, w związku z czym zrealizowana przez niego usługa była bardzo dobrze przygotowana. Dodatkowo Pan Maciej zwrócił mi uwagę na szczegóły, które okazały się bardzo istotne dla mnie, a wcześniej nie brałam ich w ogóle pod uwagę. Dodatkowo bardzo duża doza empatii, oraz pełna dyspozycyjność dla klienta są ogromnym atutem.

Benmei Sp. z o.o. - Sprawy procesowe Katowice

Benmei Sp. z o.o.

 • Katowice

Specjalizujemy się w nabywaniu wierzytelności, których odzyskanie dla pierwotnych właścicieli jest, z różnych przyczyn, problematyczne, by następnie dochodzić ich spłaty we własnym zakresie. Dzięki współpracy z grupą specjalistów możemy pochwalić się dużą skutecznością w zakresie windykacji należności, zarówno w imieniu własnym jak i Klientów. W swojej ofercie posiadamy szereg usług mających na celu wspomaganie płynności finansowej przedsiębiorstw. Zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klienta świadczymy usługi z zakresu windykacji, obsługi wierzytelności oraz szeroko rozumianego pośrednictwa finansowego.

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Kalamarz - Sprawy procesowe Katowice

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Kalamarz

 • Katowice
Ewelina M.

Współpraca z panią Agatą to czysta przyjemność. Od samego początku podeszła do sprawy z pełnym profesjonalizmem. Jako jedyny adwokat z cierpliwością i od serca wysłuchała problemu jaki mnie dotyczył, telefonicznie gdzie zajęło to dłuższą chwilę, a ja po rozmowie na spokojnie mogłam udać się do pani mecenas. Na miejscu wspaniała atmosfera jakbym znała panią Agatę od lat. Pomimo problemu jaki mnie dotyczył i ogromy przy tym stres pani mecenas cały czas pozytywnie mnie nastawiała. Wspaniała kobieta z wielkim sercem od strony ludzkiej jak i prawnej. Polecam naprawdę z czystym sumieniem. Na panią Agatę w każdej chwili można liczyć. Wszystko na najwyższym poziomie. Dziękuję z całego serca.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Rafał Kirsch - Sprawy procesowe Katowice

Kancelaria Adwokacka Adwokat Rafał Kirsch

 • Katowice
Gracjan S.

Gorąco mogę polecić współpracę z Adwokatem Panem Rafałem K. Skrupulatność, profesjonalizm, dbałość o szczegóły w każdej formie, zawsze przygotowany i na czas. A to najważniejsze w tej branży, o której duża ilość osób zapomina. Prócz świetnej współpracy co najważniejsze skuteczność, z wysublimowanym smakiem, oraz odpowiednim taktem, i wyjątkowo dużą wiedzą. Dochodząc do konkluzji sprawa wygrana i gorąco każdemu polecam.

JKP.Legal Kancealaria adwokat Joanna Szymańska-Jochemczyk - Sprawy procesowe Katowice

JKP.Legal Kancealaria adwokat Joanna Szymańska-Jochemczyk

 • Katowice

Kancelarię JKP.Legal prowadzę razem z dwoma wspólniczkami. Praktyka kancelarii skupiona jest głównie na obsłudze przedsiębiorców oraz prawie gospodarczym i handlowym. Dzięki połączeniu naszych specjalizacji jesteśmy w stanie doradzać naszym klientom w różnych dziedzinach prawach, takich jak prawo ochrony środowiska, prawo upadłościowe i handlowe, prawo karne gospodarcze czy prawo podatkowe. W kręgu moich ścisłych zainteresowań pozostaje prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe oraz postępowanie egzekucyjne i zabezpieczające. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w zakresie pełnej obsługi podmiotów gospodarczych. Reprezentowałam przedsiębiorców w postępowaniach sądowych, administracyjnych, egzekucyjnych oraz przed organami ścigania.

Adwokat Justyna Rysula Kancelaria Adwokacka - Sprawy procesowe Katowice

Adwokat Justyna Rysula Kancelaria Adwokacka

 • Katowice

Nasza Kancelaria zapewnia kompleksową pomoc prawną klientom indywidualnym, oraz przedsiębiorcom m. in. w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, karnego, karno – skarbowego, prawa administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a także sporów i postępowań sądowych. Doświadczenie zdobywamy już od wielu lat na rynku usług prawnych. Szczególnym zainteresowaniem Kancelarii cieszą się sprawy rodzinne, cywilne z zakresu dochodzenia odszkodowań oraz sprawy karne (w tym szczególne sprawy dotyczące błędów medycznych).

Szaflarscy Kancelaria Radców Prawnych - Sprawy procesowe Katowice

Szaflarscy Kancelaria Radców Prawnych

 • Katowice

Szaflarscy Kancelaria Radców Prawnych to miejsce świadczące obsługę prawną klientów na najwyższym poziomie. Profesjonalizm i doświadczenie w udzielaniu porad prawnych sprawiają, że Szaflarscy to właściwy wybór! Bez względu na status klienta - obsługują zarówno osoby fizyczne, jak i osoby prawne. Radcy z tej kancelarii pomogą w całej gamie spraw cywilnoprawnych takich jak pisanie i negocjowanie umów czy aspekty związane z prowadzeniem działalności i sporów na tym tle. Szaflarscy to także kompleksowa pomoc w sprawach rozwodowych oraz konfliktowych sprawach życia codziennego takich jak sądowe spory sąsiedzkie czy postępowania w związku z wypadkami samochodowymi. Szaflarscy Kancelaria Radców Prawnych to nie tylko gwarancja znajomości

Law And Tax Kancelaria Adwokacka - Sprawy procesowe Zabrze

Law And Tax Kancelaria Adwokacka

 • Zabrze
 • 59 km od Częstochowa

Specjalizacja - sprawy karne. Kilkanaście lat doświadczenia. Doświadczenie również w prokuraturze. Czynności wykonywane osobiście przez adwokata. Sukcesy - wyroki uniewinniające m.in. w sprawach o oszustwa, oszustwa podatkowe, ciężkie uszkodzenie ciała, prowadzenie pod wpływem alkoholu i inne, w trudniejszych sprawach wyroki z nadzwyczajnym złagodzeniem kary. Wiele lat doświadczenia w sprawach podatkowych (w tym w Urzędach Skarbowych, Izbie Skarbowej, Kancelarii Doradcy Podatkowego). Elastyczne warunki współpracy. Możliwość wynagrodzenia prowizyjnego. Możliwość dojazdu do klienta.

Kancelaria Prawnicza Lex Vadium Adwokat Piotr Łakomski - Sprawy procesowe Gliwice

Kancelaria Prawnicza Lex Vadium Adwokat Piotr Łakomski

 • Gliwice
Janusz J.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Kompletna i rzeczowa pomoc prawna. Bardzo duże zaangażowanie, świetny kontakt. ,,Czym charakteryzuje się dobry prawnik? To jednostka, której nieobcy jest człowiek, profesjonalizm, rzetelność i lojalność wobec Klienta" To motto kancelarii prawniczej Lex Vadium. Podpisuję się pod tym - jak najbardziej. Polecam.

Kancelaria Adwokacka adwokat Paulina Pogoda-Cisło - Sprawy procesowe Gliwice

Kancelaria Adwokacka adwokat Paulina Pogoda-Cisło

 • Gliwice
Paulina R.

Profesjonalistka w każdym calu, a przy tym bardzo miła i rzeczowa. Bardzo dobry kontakt. Polecam.

Śląski Ośrodek Wsparcia Przedsiębiorczości Sp. Z O.O. - Sprawy procesowe Gliwice

Śląski Ośrodek Wsparcia Przedsiębiorczości Sp. Z O.O.

 • Gliwice
Daniel D.

W pełni profesjonalne podejście do klienta, indywidualna wycena oraz pełna reprezentacja w sądzie Dokładnie tego szukałem Polecam wszystkim !

Doradca Podatkowy Piotr Stróżyna - Sprawy procesowe Gliwice

Doradca Podatkowy Piotr Stróżyna

 • Gliwice
Martyna K.

Rzetelna porada oparta na solidnych fundamentach znajomości przepisów, rzeczywiste wsparcie, indywidualne podejście. W mojej opinii usługi pana Piotra można ze polecić znajomym i spać spokojnie, mając czyste sumienie.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Morawiec - Sprawy procesowe Bełchatów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Morawiec

 • Bełchatów
Beata O.

Rozmowa przebiegała sprawnie i profesjonalnie.Sprawa czeka na swój finał w sądzie, więc trudno mi jeszcze polecić tą kancelarie lub skrytykować . więcej o profesjonalizmie tego adwokata mogę powiedzieć po rozprawie

Kancelaria Radców Prawnych Kaszta & Janikowska Strzelce Opolskie

 • Strzelce Opolskie

Kancelaria Radców Prawnych APK s.c

 • Mikołów

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2006. Nasza firma świadczy usługi typu pozwy i wnioski. Nasze usługi świadczymy na obszarze takim jak woj. śląskie, małopolskie. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Szajdak - Sprawy procesowe Lędziny

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Szajdak

 • Lędziny
Jerzy F.

Bardzo konkretny i solidny prawnik, podczas godzinnej porady zadał sobie sporo trudu do wyszukiwania stosownych aktów prawnych. Byłem w tej samej sprawie u innego prawnika dlatego mam porównanie. Polecam Kancelarię Pawła Szajdaka

Kancelaria Adwokacka Mikołaj Jarosiński - Sprawy procesowe Tychy

Kancelaria Adwokacka Mikołaj Jarosiński

 • Tychy
Joanna K.

Nienaganna współpraca, przyjazna atmosfera, szybka i rzetelna pomoc - zdecydowanie polecam powierzenie swoich spraw w ręce pana Mikołaja. Z miejsca zajął sie moim problemem, wszystko dokładnie mi wytłumaczył.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Kołata-Lewandowska - Sprawy procesowe Chrzanów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Kołata-Lewandowska

 • Chrzanów
Elżbieta P.

Na Panią Anetę natknęłam się przypadkiem i skłoniona pozytywnymi opiniami postanowiłam skorzystać z jej usług. Jest to osoba bardzo komunikatywna, rzetelna i ma bardzo profesjonalne podejście. Polecam!

Wojciech Mikołajski Rzeczoznawca meblowy

 • Krzeszowice

Jesteśmy na rynku od 2000 roku. Nasza specjalność to opinie techniczne mebli i innych wyrobów z drewna, na terenie cała Polska.

WELDING P. Usługi Spawalniczo-Montażowe - Sprawy procesowe Bojszowy

WELDING P. Usługi Spawalniczo-Montażowe

 • Bojszowy
Mirosław S.

Profesjonalny spawacz! Rzetelna obsługa, terminowo. Polecam!

SLM ADWOKACI Stasikiewicz i Partnerzy - Sprawy procesowe Opole

SLM ADWOKACI Stasikiewicz i Partnerzy

 • Opole
Piotr B.

Profesjonalne podejście do klienta. P. Przemysław rozwieje wszystkie wątpliwości i nakieruję w każdej sprawie.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO-RADCA PRAWNY MICHAŁ BEDNARSKI - Sprawy procesowe Opole

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO-RADCA PRAWNY MICHAŁ BEDNARSKI

 • Opole
Ewelina O.

Szybka realizacja, rzetelna rozmowa, Radca Prawny był już przygotowany do rozmowy, swoją wiedzę poparł odpowiednimi przepisami. Szczerze polecamy!

Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Naumowicz

 • Opole

Kancelaria prowadzi obsługę zarówno podmiotów gospodarczych jak i klientów indywidualnych. Cechami jakich wymaga się od radcy prawnego, a które gwarantuję wszystkim Klientom, jest profesjonalizm, terminowość oraz stały kontakt. Każda zlecona sprawa jest rozpatrywana z należytą starannością i zaangażowaniem. Kancelaria prowadzi sprawy w szczególności z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, rodzinnego i opiekuńczego, pracy i ubezpieczeń społecznych, a także pomaga w dochodzeniu odszkodowań za wypadki komunikacyjne, kolizje drogowe, wypadki w pracy, nieszczęśliwe wypadki, szkody w mieniu oraz szkody w uprawach rolnych. Kancelarię wyróżnia oferowanie świadczenia usług prawnych zarówno w lokalu kancelarii, jak i poza nią tj. w

Daria Linkowska Kancelaria Radcy Prawnego - Sprawy procesowe Opole

Daria Linkowska Kancelaria Radcy Prawnego

 • Opole
Patrycja M.

Z usług Pani Darii Linkowskiej korzystam wile razy raz, czy to porada prawna czy prowadzenie sprawy. Mam do niej pełne zaufanie i wiem że zawsze mogę liczyć na jej pomoc. Pani Daria jest bardzo dobrym, rzeczowym prawnikiem a przede wszystkim godnym polecenia fachowcem, pełnym serca i chęci pomocy innym. Jej zaangażowanie, posiadane doświadczenie oraz empatia pomogły mi skutecznie przejść przez bardzo stresującą i nieprzyjemną sprawę spadkową. Miałam trudna i zagmatwana sprawę spadkową o charakterze międzynarodowym, nie byłam w stanie poradzić sobie z nią sama. Dzięki fachowej wiedzy Pani Darii jestem spokojna o jej dalszy ciąg. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i wsparcie. Jeszcze raz to podkreślę Pani Daria to prawdziwa

Antares sp. z o.o. - Sprawy procesowe Opole

Antares sp. z o.o.

 • Opole
Leokadia D.

Dziękuję za pomoc. Pani Mecenas napisała mi parę pism do Prezydenta Miasta, prowadziła rozmowy z urzędnikami, dzięki temu wypłacili mi odszkodowanie za wywłaszczoną działkę. Bez tej pomocy sama nie dałabym sobie rady.

Wierzchowisko Częstochowa Wola kiedrzyńska Lubojenka Nowa wieś Walaszczyki więcej...
Co jest przedmiotem sprawy?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.