Przemysł drzewny - Najlepsi w 2021

Przemysł drzewny, 2022

1 154 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 1 154 firm
w kategorii Przemysł drzewny

Przemysł drzewny

WIMAR

 • Aleksandrów Łódzki
Dominik G.

Firma, której zaufałem jakiś czas temu i nie żałuję ani trochę. Choć musieliśmy nieco poczekać na drewno, ale opłaciło się. Polecam firmę WIMAR :)

5.0 (58 opinii)

FHU Kosecki

 • Klęczany
Andrzej Z.

Dobra jakość oferowanego drzewa, terminowość dostawy.

5.0 (8 opinii)

Wycinki Drwal pl

 • Głosków
Anita S.

Z pełnym przekonaniem polecam usługi Pana Dariusza Domowicza. Wycięcie dużego dębu, blokującego wjazd do garażu, przebiegło szybko, sprawnie i profesjonalnie. Usługobiorca posiada wszelkie niezbędne kwalifikacje oraz zaplecze techniczne.

5.0 (19 opinii)
Łukasz G.

Transakcja przebiegła bez najmniejszych problemów. Szybko i sprawnie i według ustaleń.

5.0 (13 opinii)

F.H.U. Piotr Pyrz

 • Kasinka Mała
Magdalena W.

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Drzewo na więźbę dachową pierwsza klasa. Panowie słowni, rzeczowi, super kontakt. Konkurencyjne ceny. Z czystym sumieniem gorąco polecam.

5.0 (6 opinii)

Dołącz do naszych Dostawców Surowców Drzewnych

Działasz na rynku jako Sprzedawca Surowców Drzewnych i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

Kazimierz M.

Duża odległość dzieląca zamawiającego i firmę oraz nietypowy zamawiany towar, budziły pewne obawy co do realizacji zamówienia. Jednak "poznańska" uczciwość i profesjonalizm oferenta sprawiły że jestem bardzo zadowolony, a w przyszłości na pewno będę korzystał z usług tej firmy - polecam serdecznie

5.0 (2 opinie)

DrewKom

 • Wronki
Tomasz B.

Zgodnie z ustaleniami zamówiony produkt został dostarczony w terminie. Współpraca bez zarzutu, polecam.

5.0 (3 opinie)
prywatnie

Ja życzę każdemu, kto prowadzi budowę i ma zapotrzebowanie materiałowe, by trafiał zawsze na takich Ludzi jak Pan Krzysztof z firmy Arkon! Niespotykana w dzisiejszych - zwariowanych czasach precyzja czasowa w wykonawstwie, jakość i perfekcyjny profesjonalny kontakt ze strony Szefa! Z całego serca polecam. Transakcja z Arkon S.C. K. Kluczewski stała się dla mnie wzorem przy kolejnych inwestycjach przy budowie mojego domu!

5.0 (11 opinii)

Tartak Górny

 • Ślemień
Sławomir F.

Pełen profesjonalizm, dotrzymanie terminów realizacji zamówienia, Materiał na więźbę najlepszej jakości. Obsługa i doradztwo na najwyższym poziomie. Bardzo dobry kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny. Polecam

5.0 (9 opinii)
Katarzyna Z.

Produkty wysokiej jakości oraz profesjonalna obsługa. Polecam

5.0 (2 opinie)

Eldrew

 • Elbląg 82-300
Daniel Wiśniewski

Bardzo profesjonalne i konkretne podejście do klienta. Ciężko w Elblągu o takiego specjalistę w drewnie. Polecam.

5.0 (1 opinia)

P. P. U. H. "DREWLUX" MARIUSZ DĄBROWSKI

 • Iłża
Wojciech Smaga

Merytoryczna oferta z określeniem : - co i jak robią; - ceny i sposób płatności; - termin realizacji i dostawy. Oferta była świetna i wzbudziła pewną nieufność, czy aby to jest prawda. Umówiłem się na odwiedziny, na które wybrałem się z cieślą, który wykonywał będzie więżbę dachową mojego domu. Rzeczywistość była potwierdzeniem oferty, którą otrzymałem. Bardzo sympatyczny właściciel oprowadził nas po tartaku wyjaśniając wszystko co nas interesowało. Mój cieśla potwierdził, że tutaj możemy ulokować nasze zamówienie, otrzymamy to co oczekujemy. Zdecydowanie mogę polecić firmę P. P. U. H. "DREWLUX" MARIUSZ DĄBROWSKI.

5.0 (28 opinii)

Green Life

 • Wielbark
Tomasz H.

Szybka odpowiedz, szybki transport, darmowy transport, rozładunek we wskazane miejsce, produkt oryginalny, cena konkurencyjna.

5.0 (2 opinie)

TARTAK JESION

 • Opole
Ireneusz M.

Miła rozmowa bardzo szybki kontakt i konkretnie przeszliśmy do zamówienia, realizacja trwała bardzo szybko, pewnie skorzystam z Ich usług. Jedyny problem to brak HDSa.

5.0 (3 opinie)

F.H.U.MAPI Mateusz Piotrowski

 • Wojkowice
Barbara W.

Rozmowy były bardzo konkretne i bardzo sympatyczne, polecam firmę Pana M. Piotrowskiego, przyjechał z brykietem na umówioną godzinę oraz pomagał przy rozładunku, poza tym jestem bardzo zadowolona z ceny oraz towaru.

5.0 (11 opinii)

TOP-DREW Bartosz Stypka

 • Koniecpol
Czesław Z.

Pierwsi odpowiedzieli na ofertę - rozmowa bardzo konkretna, realizacja terminowa, z darmową dostawą, jakość towaru w pełni zgodna z zamówieniem, rozładunek w wybranym miejscu.

5.0 (5 opinii)

FHU PAULUS PAWEŁ TYSZECKI

 • Wrocław
Michał G.

Firma jak najbardziej godna polecenia. Pan Paweł podchodzi profesjonalnie do tematu. Drewno jest w porządku, tarcica 4x5 i 2,5x5 równa, paczkowana jak należy. Wszystko jest na czas wg ustaleń.

5.0 (9 opinii)

Kasmo Sp. z o.o.

 • Pabianice
Wojciech A.

Szukam wśród wielu firm budowlanych, lecz właśnie KASMO wydaje się najbardziej zainteresowana nawiązaniem kontaktu i realizacją inwestycji. Otrzymana od tej Firmy wstępna wycena i opis przebiegu budowy, jak też fachowe wyjaśnienie technologii budowy w moim przekonaniu jest OK. Wyceny budowy są realne i przystępne. Myślę, że w końcu wybiorę tę Firmę i podpiszę z nią umowę.

5.0 (18 opinii)

P.P.H.U. STOLARSTWO s.c. Piotr Brzózka, Tomasz Brzózka

 • Płaza
Kamila Z.

Polecam FIRMĘ, schody dywanowe ze szklaną barierką wykonane idealnie z szybkim terminem realizacji. Cieszą oko właścicieli oraz zachwycają gości- polecam serdecznie.

5.0 (13 opinii)

REGO Invest

 • Zalewo
Mirosław L.

REGO Invest BUDOWNICTWO W swojej działalności kierujemy się zasadą kompleksowego podejścia do każdej inwestycji. Inwestorom służymy fachowym doradztwem przy wyborze projektów budowlanych, technologii, realizacji inwestycji, uwzględniając aspekty finansowe i prawne. Specjalizujemy się w wykonawstwie obiektów budowlanych - począwszy od stanu surowego, po ich wykończenie. Rozwiązujemy również problemy związane z przebudową, remontem i adaptacją pomieszczeń. Współpracujemy z wieloma hurtowniami, co pozwala na ograniczenie kosztów prowadzonych inwestycji. Wyróżniamy się dbałością o wysoki komfort realizowanych obiektów i najwyższe standardy wykonania. Jest to możliwe dzięki doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze pracowników. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

5.0 (5 opinii)

BIOCALOR Robert Adamiak

 • Milejewo
Lesław K.

Błyskawiczne i profesjonalne potraktowanie mnie jako klienta. Firma przekazała 100kg pelletu do testu. Pełen profesjonalizm, polecam.

5.0 (10 opinii)

GRABPOL

 • Kalisz
Stefania M.

Polecam tą firmę, profesjonalna, solidna. Zlecenie zostało wykonane na podstawie mojego projektu przy współpracy wykonawcy.

5.0 (6 opinii)

Neko Grzegorz Kotkiewicz

 • Miastko
Prywatne

Polecam za miłą obsługę, szybkość działania - dostawa następnego dnia.

5.0 (1 opinia)

DORAN GROUP Sp. z o.o. Sp. k.

 • Sępólno Krajeńskie
Barbara P.

Przez lata podstawowym profilem działalności firmy DORAN było świadczenie usług związanych z granulacją biomasy agro oraz biomasy poleśnej. Jednakże w związku z obowiązkiem uzyskania przez Polskę i inne kraje UE odpowiednich poziomów udziału OZE w bilansie energetycznym danego kraju, zauważamy coraz to większe zainteresowanie odnawialnymi technologiami. W tym momencie, także i nasza firma nie może pozostać z boku. Aby zapewnić naszym klientom profesjonalną i kompleksową obsługę w branży energetycznej związanej z biomasą, nieustannie poszerzamy naszą ofertę o dodatkowe usługi i produkty. Poniżej przedstawiamy Państwu naszą ofertę, która to została podzielona na odpowiednie sekcje związane z wytwarzaniem ciepła oraz energii elektrycznej z biomasy. TECHNOLOGIE PRZETWÓRSTWA BIOMASY - PRODUKCJA PELLETU a) Projektowanie linii technologicznych dla zakładów przetwórstwa biomasy (zakładów produkujących pellet), w tym: -Pellet z biomasy agro (słoma, siano, trawy, rośliny energetyczne), -Pellet z biomasy drzewnej (trociny, zrębka). b) Projektowanie i nadzór nad budową zakładów przetwórstwa biomasy na paliwo stałe (pellet), w tym: -Opracowanie wytycznych budowlanych, -Projekt technologiczny zakładu, -Nadzór nad montażem maszyn i urządzeń, -Przeprowadzenie rozruchu technologicznego, -Optymalizacja procesu produkcji i związanymi z nim kosztów. c) Modernizacja istniejących zakładów włączając: -Zmiana profilu produkcji z odpadów drzewnych na biomasę agro (trociny -> słoma), -Zmiana profilu produkcji z biomasy agro na odpady drzewne (słoma -> trociny), -Automatyzacja i optymalizacja procesu produkcji. PLANTACJE ROŚLIN ENERGETYCZNYCH Specjalistyczne doradztwo w zakresie zakładania oraz późniejszej eksploatacji plantacji roślin energetycznych – Miskanta olbrzymiego, w tym: -Sprzedaż sadzonek Miskanta olbrzymiego, -Doradztwo przy zakładaniu plantacji Miskanta olbrzymiego, -Sprzedaż Maszyn i urządzeń do produkcji sadzonek korzeniowych Miskanta olbrzymiego, -Doradztwo w zakresie eksploatacji oraz pozyskiwania sadzonek korzeniowych. TECHNOLOGIE SPALANIA BIOMASY - ELEKTROCIEPŁOWNIE, CIEPŁOWNIE ORAZ KOTŁOWNIE Doradztwo przy projektach związanych z projektowaniem i budową elektrociepłowni na biomasę, w tym: -Specjalistyczne doradztwo przy modernizacji istniejących kotłowni w celu dostosowania ich do zasilania pelletem, -Doradztwo przy projektach związanych z budową elektrociepłowni na biomasę.

5.0 (6 opinii)

PINAT Natalia Machnik-Pawlak

 • Kalisz
Justyna R.

Polecam,wszystko bardzo dobrze zrealizowane.

5.0 (1 opinia)

Gospodarstwo Rolne Damian Plewinski

 • Bierzwnik
Krzysztof S.

Już dwie usługi wykonane. Transport, oraz karczowanie zarośniętej łąki. Mega pozytywne doświadczenie współpraca z Panem Damianem. Konkretnie słownie i na temat. Termin zawsze dotrzymany. Na wiosnę planujemy kolejne prace przy wsparciu Pana Damiana. Szczerze polecamy.

5.0 (6 opinii)

Krzysztof Lobert

 • Szczuczyn
Anna K.

Nasza specjalność to drewno wokół domu, drewno klejone i gięte, altany, domki letniskowe, wiaty, zadaszenia wejść, zadaszenia i zabudowy tarasów, balustrady drewniane. Podstawowy obszar działania to teren powiatu Szamotulskiego. Ofertę kierujemy do odbiorcy indywidualnego oraz firm. Jesteśmy na rynku od 1992 roku. Tworzymy małą rodzinną firmę. Ofertę dostosowujemy indywidualnie do oczekiwań klienta z możliwością wykonania wizualizacji i projektu. Posiadamy możliwość suszenia drewna we własnej suszarni metodą skandynawską co znacznie podnosi jakość produktu, oraz gięcia i klejenia w prasie elementów do 7 metrów długości i strzałki ugięcia do około 1,5 metra. Współwłaściciel posiada uprawnienia budowlane i 30 letnie doświadczenie w budownictwie

5.0 (1 opinia)

Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Drzewnego Gródków Sp. z o.o.

 • Strzyżowice
P.P.H.U. Delta.sc Marek Stefański

Telefonicznie uzgodniliśmy szczegóły stałej współpracy - ilościowe szczegóły dostaw towaru, jego jakość, cenę. W najbliższym czasie będzie dostarczona partia próbna towaru, a następnie nastąpi spotkanie przedstawicieli Firm celem podpisania umowy o stałej współpracy.

5.0 (1 opinia)

Tessa sp. z o.o.

 • Knurów
Magdalena P.

Wszystko załatwione błyskawicznie i profesjonalnie, towar pierwsza klasa. Bardzo polecam!

5.0 (7 opinii)

Weles Trade Company LTD

 • London
g2trans.siro

Společnost G2trans. sro. práce s firmou Veles Trade Company LTD 2 roky v zprostředkování Prodej našich výrobků v Evropské unii a mimo Unii. Společnost Veles Trade Company LTD Široká jejich obchodních kontaktů v EU i mimo ni udělal, že naše společnost má více a více nových zákazníků v podnikání. Doporučujeme tuto společnost.

5.0 (3 opinie)

F.H.U. "DREW-BUD"

 • Nowogrodziec
Koni Ubezpieczenia

Błyskawiczny kontakt, szybka realizacja, profesjonalna obsługa. Polecam. Ja na pewno będę korzystał.

5.0 (9 opinii)

TARTAK JANICKI

 • Tokarnia
Witold B.

Super zgrani i uczciwi bracia. Jeden produkuje, a drugi wozi. Zdecydowanie polecam przy kompleksowych zamówieniach.

5.0 (2 opinie)

F-Drew

 • Myślenice
Janusz C.

Drewno suche i proste Bardzo szybki czas realizacji. Jestem zadowolony.

5.0 (1 opinia)

"Skup, Sprzedaż Drewna i Tarcicy Józef Dawiec"

 • Lubomierz
Dawid T.

Tartak Dawiec- Produkcja i sprzedaż drewna tartacznego. Oferujemy: Drewno konstrukcyjne,tarcicę, więźby dachowe, stemple, deski szalunkowe, obiciowe, opał, łaty i kontrłaty - transport. Dysponujemy surowcem takim jak: świerk, jodła, sosna, buk, dąb. Wykonujemy zanurzeniową impregnację drewna. Ze względu na własny transport i pozyskiwanie drewna we własnym zakresie jesteśmy konkurencyjni i oferujemy ceny producenta. Zapraszamy!

5.0 (5 opinii)

TARTAK DUDA

 • Łącko
Józef N.

Witam . Nazywam się Józef Nowak jestem kierownikiem budowlanym dużej firmy z Krakowa , i pragnę wystawić pozytywny komentarz dla dostawcy tarcicy budowlanej tartakowi DUDA ,ponieważ na budowy które ja nadzoruje dostarczają drewno szalunkowe,dachowe. Cenie ich za jakość drewna i terminowość. Pozdrawiam

5.0 (2 opinie)

Kudra Profile

 • Mierzyn
Karol K.

Fachowa pomoc w doborze drewna, szybka realizacja zamówienia.

5.0 (1 opinia)

Kifert

 • Pierzwin
Dorota D.

Polecam tego wykonawcę w 200%Bardzo solidna firma wykonująca projekty na najwyższym poziomie.Pan M.Kifert niesamowicie sympatyczny człowiek oraz cała ekipa pracująca u tego pana.Współpraca z wykonawcami to cała przyjemność .Praca wykonana solidnie i dokładnie.Tą drogą jeszcze raz Dziękuję panu M.Kifertowi oraz całej załodze/cieślą,dekarza/Pozdrawiamy cieplutko.D.J.Dobrowolscy

5.0 (8 opinii)

Zakład Stolarski

 • Gotelp
Kazimierz G.

Pan Bolesław Reszka zadzwonił do mnie z ofertą. Szybko uzgodniliśmy szczegóły, towar odebrałem w uzgodnionym czasie. Kontakt wzorowy, Pan konkretny i bardzo miły. Polecam bez wahania.

5.0 (3 opinie)

SOL Groupp LLC

 • Lwów
Krystyna G.

Współpracę oceniam na duży plus. Moja opinia wynika z profesjonalnego podejścia do realizacji zlecenia.

5.0 (1 opinia)

ZPHU StolGriw

 • Dobrodzień
Magdalena K.

Stolmar to poważnie traktująca swoją pracę firma. Profesjonalna strona internetowa, innowacyjne rozwiązania, chęć współpracy, konkretna oferta to tylko kilka charakterystycznych dla tej firmy cech. Takich przedsiębiorców powinno być więcej na polskim rynku.

5.0 (3 opinie)

Stowarzyszenie Zielone Wzgórza Podkarpacia

 • Jaksmanice
Krystian P.

W tym roku był pierwszy zakup, ale na pewno nie ostatni. Krótki czas realizacji zlecenia. Polecam.

5.0 (3 opinie)

Fobas

 • Będzin
NEIS sp. z o.o.

Firma Fobas to wysokiej jakości partner w biznesie. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielami, oraz bezproblemowa współpraca.

5.0 (1 opinia)

Koziana - Producent wyrobów z drewna

 • Podwilk
Filip R.

Konkretna firma zamówienia można realizować od ręki. Dobry kontakt polecam.

5.0 (1 opinia)

Wilex Import-Export

 • Konopnica
Andrzej P.

Firma Wilex Import-Export Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1996r, i od tamtego momentu ciągle się rozwija. Prężnie działamy na terenie województwa Łódzkiego oraz całego kraju. Oferujemy usługi budowlane - specjalizacjia murowanie. Głównie skupiamy się na większych inwestycjach typu osiedla, bloki, hale, biurowce - podejmujemy również mniejsze zlecenia. W trosce o dobro naszych klientów przykładamy szczególny nacisk na jakość świadczonych usług. Do każdego kontrahenta podchodzimy indywidualnie, wykwalifikowani pracownicy służą pomocą już od pierwszych rozmów po samo zakończenie inwestycji, staramy się stworzyć, miłą, przyjazna atmosferę, pełne zadowolenie z naszych usług oraz chęć dalszej współpracy. Nasze usługi: • roboty inwestycyjne – generalne wykonawstwo/współwykonawca • budowa budynków mieszkalnych • realizacja obiektów magazynowo – przemysłowych • budowa obiektów użyteczności publicznej • modernizacje, rozbudowy, przebudowy oraz remonty obiektów przemysłowych, usługowych, mieszkalnych oraz użyteczności publicznej • rozbiórki Strona internetowa: www.wilex.net.pl

5.0 (1 opinia)

EKO-SUROWCE SP. Z O.O.

 • KLECZEW
GUMIOL

WSZYSTKO W JAK NAJLEPSZYM PORZĄDKU WĘGIEL BARDZO DOBREJ JAKOŚCI, CENA TAK JAK SIE UMOWILISMY SPRZEDAWCA WYKAZAL SIE DOBRA ZNAJOMOSCIA TEGO CO SPRZEDAJE, NAPRAWDĘ JESTEM BARDZO ZADOWOLONY POLECAM SZCZERZE TA FIRMĘ JAKOS UCZCIWEGO KONTRAHENTA

5.0 (2 opinie)

ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH HANDLOWYCH I TRANSPORTOWYCH ''ŻAK'' Elżbieta Żak

 • Radoszyce
Dorota L.

Serdecznie polecam! Miła obsługa, przystępna cena i szybka dostawa.

5.0 (1 opinia)

Usługi

 • Kleosin
A. S.

Drewno zgodne z opisem. Nie było problemu z pozyskaniem dodatkowych informacji. Szybka realizacja.

5.0 (1 opinia)

Budopal

 • Łódź
Patrycja K.

Drewno suche, miara się zgadza. Zamówiłam 8 metrów i jestem bardzo zadowolona. Polecam serdecznie.

5.0 (2 opinie)

RAD-DREW

 • Recz
Przemek R.

Polecam firmę, realizacja zgodna z planem, na czas i korzystnie cenowo. Elastyczni w uzgodnieniach.

5.0 (6 opinii)

ANPOL

 • Mieszkowice
Anna K.

Jakość i cena SUPER! Dotrzymywanie i ustalanie terminów bez problemow. Bardzo przyjemny kontakt z firmą i pracownikami. Firma jest godna polecenia. Qualität und Preis ist SUPER! Terminabsprachen und einhaltung ohne Probleme. Sehr netter Kontakt mit Firma und den Arbeiter. Firma ist empfehlenswert.

5.0 (2 opinie)
Podobne zlecenia: KupięPoszukuję dostawcy

Przemysł drzewny w innych miejscowościach