Przemysł drzewny - Najlepsi w 2021

Przemysł drzewny, 2021

966 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 966 firm
w kategorii Przemysł drzewny

Przemysł drzewny

WIMAR

 • Łódź
Jerzy C.

To wstępny etap współpracy, na którym dokonuje się porównania dostępnych ofert oraz doprecyzuje się własne oczekiwania. Ja bardzo sobie cenię powściągliwość ze strony oferenta. Niepotrzebna presja ze strony handlowców wprowadza niepotrzebne napięcie. Firma dostarczyła mi niezbędne materiały i cierpliwie czeka, aż będę gotowy do kolejnego etapu uszczegóławiania potrzeb. Świadomość, że w każdej chwili mogę zwrócić się do niej z prośbą o dodatkowe informacje, jest miarą profesjonalizacji tej relacji.

"STAMADREW" Stanisław Marszałek - Przemysł drzewny Pisarzowice
Łukasz G.

Transakcja przebiegła bez najmniejszych problemów. Szybko i sprawnie i według ustaleń.

FHU Kosecki - Przemysł drzewny Klęczany

FHU Kosecki

 • Klęczany
Andrzej Z.

Dobra jakość oferowanego drzewa, terminowość dostawy.

EKOPLEX Sp. z o.o. - Przemysł drzewny Gdynia
Jan P.

Dobry kontakt. Na zadawane pytania otrzymałem satysfakcjonujące mnie odpowiedzi. Towar dostarczono zgonie z wcześniejszymi ustaleniami i specyfikacją. Polecam.

F.H.U. Piotr Pyrz - Przemysł drzewny Kasinka Mała

F.H.U. Piotr Pyrz

 • Kasinka Mała
Magdalena W.

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Drzewo na więźbę dachową pierwsza klasa. Panowie słowni, rzeczowi, super kontakt. Konkurencyjne ceny. Z czystym sumieniem gorąco polecam.

Dołącz do naszych Dostawców Surowców Drzewnych

Działasz na rynku jako Sprzedawca Surowców Drzewnych i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
P.P.H.U. ARKON s.c J.Kluczewski K.Kluczewski - Przemysł drzewny Bukowno
PHU Polma

Współpracuję z PPHU ARKON już od kilku lat, zawsze solidnie i profesjonalnie podchodzą do każdego zamówienia. Mają krótkie terminy realizacji oraz przystępne ceny. Firma godna zaufania. Polecam każdemu kto chce szybko, niedrogo i w dobrej jakości zakupić elementy drewniane. Zbyszek Marciniak

Coala Polska Sp. z o.o. - Przemysł drzewny Barczewo
Paweł K.

Szybko sprawnie i konkretnie, tak tam sprawa załatwiona, wszyscy są zadowoleni, w szczególności moja żona. Dużo można by tu pisać, robić także i zadymę, ja kupiłem tam swój węgiel, będę ciepło miał w tą zimę :)

P. P. U. H. "DREWLUX" MARIUSZ DĄBROWSKI - Przemysł drzewny Iłża
Wojciech Smaga

Merytoryczna oferta z określeniem : - co i jak robią; - ceny i sposób płatności; - termin realizacji i dostawy. Oferta była świetna i wzbudziła pewną nieufność, czy aby to jest prawda. Umówiłem się na odwiedziny, na które wybrałem się z cieślą, który wykonywał będzie więżbę dachową mojego domu. Rzeczywistość była potwierdzeniem oferty, którą otrzymałem. Bardzo sympatyczny właściciel oprowadził nas po tartaku wyjaśniając wszystko co nas interesowało. Mój cieśla potwierdził, że tutaj możemy ulokować nasze zamówienie, otrzymamy to co oczekujemy. Zdecydowanie mogę polecić firmę P. P. U. H. "DREWLUX" MARIUSZ DĄBROWSKI.

TOP-DREW Bartosz Stypka - Przemysł drzewny Koniecpol
Czesław Z.

Pierwsi odpowiedzieli na ofertę - rozmowa bardzo konkretna, realizacja terminowa, z darmową dostawą, jakość towaru w pełni zgodna z zamówieniem, rozładunek w wybranym miejscu.

Koziana - Producent wyrobów z drewna - Przemysł drzewny Podwilk
Filip R.

Konkretna firma zamówienia można realizować od ręki. Dobry kontakt polecam.

Tartak Górny - Przemysł drzewny Ślemień

Tartak Górny

 • Ślemień
Sławomir F.

Pełen profesjonalizm, dotrzymanie terminów realizacji zamówienia, Materiał na więźbę najlepszej jakości. Obsługa i doradztwo na najwyższym poziomie. Bardzo dobry kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny. Polecam

ABIES-POLSKA Sp z o .o - Przemysł drzewny Pszów

ABIES-POLSKA Sp z o .o

 • Pszów
Katarzyna Z.

Produkty wysokiej jakości oraz profesjonalna obsługa. Polecam

P.P.H.U. STOLARSTWO s.c. Piotr Brzózka, Tomasz Brzózka - Przemysł drzewny Płaza

P.P.H.U. STOLARSTWO s.c. Piotr Brzózka, Tomasz Brzózka

 • Płaza
Kamila Z.

Polecam FIRMĘ, schody dywanowe ze szklaną barierką wykonane idealnie z szybkim terminem realizacji. Cieszą oko właścicieli oraz zachwycają gości- polecam serdecznie.

Green Life - Przemysł drzewny Wielbark

Green Life

 • Wielbark
Tomasz H.

Szybka odpowiedz, szybki transport, darmowy transport, rozładunek we wskazane miejsce, produkt oryginalny, cena konkurencyjna.

F.H.U NEO ANNA WIŚNIEWSKA -KUREK - Przemysł drzewny Bałtów

F.H.U NEO ANNA WIŚNIEWSKA -KUREK

 • Bałtów
Lucyna P.

Towar najwyższej jakości. Profesjonalna firma godna polecenia.

F.H.U.MAPI Mateusz Piotrowski - Przemysł drzewny Wojkowice

F.H.U.MAPI Mateusz Piotrowski

 • Wojkowice
Barbara W.

Rozmowy były bardzo konkretne i bardzo sympatyczne, polecam firmę Pana M. Piotrowskiego, przyjechał z brykietem na umówioną godzinę oraz pomagał przy rozładunku, poza tym jestem bardzo zadowolona z ceny oraz towaru.

FHU PAULUS PAWEŁ TYSZECKI - Przemysł drzewny Wrocław

FHU PAULUS PAWEŁ TYSZECKI

 • Wrocław
Michał G.

Firma jak najbardziej godna polecenia. Pan Paweł podchodzi profesjonalnie do tematu. Drewno jest w porządku, tarcica 4x5 i 2,5x5 równa, paczkowana jak należy. Wszystko jest na czas wg ustaleń.

GRABPOL - Przemysł drzewny Kalisz

GRABPOL

 • Kalisz
Stefania M.

Polecam tą firmę, profesjonalna, solidna. Zlecenie zostało wykonane na podstawie mojego projektu przy współpracy wykonawcy.

Kasmo Sp. z o.o. - Przemysł drzewny Pabianice

Kasmo Sp. z o.o.

 • Pabianice
Wojciech A.

Szukam wśród wielu firm budowlanych, lecz właśnie KASMO wydaje się najbardziej zainteresowana nawiązaniem kontaktu i realizacją inwestycji. Otrzymana od tej Firmy wstępna wycena i opis przebiegu budowy, jak też fachowe wyjaśnienie technologii budowy w moim przekonaniu jest OK. Wyceny budowy są realne i przystępne. Myślę, że w końcu wybiorę tę Firmę i podpiszę z nią umowę.

PINAT Natalia Machnik-Pawlak - Przemysł drzewny Kalisz

PINAT Natalia Machnik-Pawlak

 • Kalisz
Justyna R.

Polecam,wszystko bardzo dobrze zrealizowane.

Stowarzyszenie Zielone Wzgórza Podkarpacia - Przemysł drzewny Jaksmanice

Stowarzyszenie Zielone Wzgórza Podkarpacia

 • Jaksmanice
Krystian P.

W tym roku był pierwszy zakup, ale na pewno nie ostatni. Krótki czas realizacji zlecenia. Polecam.

DrewKom - Przemysł drzewny Wronki

DrewKom

 • Wronki
Tomasz B.

Zgodnie z ustaleniami zamówiony produkt został dostarczony w terminie. Współpraca bez zarzutu, polecam.

REGO Invest - Przemysł drzewny Zalewo

REGO Invest

 • Zalewo
Mirosław L.

REGO Invest BUDOWNICTWO W swojej działalności kierujemy się zasadą kompleksowego podejścia do każdej inwestycji. Inwestorom służymy fachowym doradztwem przy wyborze projektów budowlanych, technologii, realizacji inwestycji, uwzględniając aspekty finansowe i prawne. Specjalizujemy się w wykonawstwie obiektów budowlanych - począwszy od stanu surowego, po ich wykończenie. Rozwiązujemy również problemy związane z przebudową, remontem i adaptacją pomieszczeń. Współpracujemy z wieloma hurtowniami, co pozwala na ograniczenie kosztów prowadzonych inwestycji. Wyróżniamy się dbałością o wysoki komfort realizowanych obiektów i najwyższe standardy wykonania. Jest to możliwe dzięki doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze pracowników. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Neko Grzegorz Kotkiewicz - Przemysł drzewny Miastko

Neko Grzegorz Kotkiewicz

 • Miastko
Prywatne

Polecam za miłą obsługę, szybkość działania - dostawa następnego dnia.

DORAN GROUP Sp. z o.o. Sp. k. - Przemysł drzewny Sępólno Krajeńskie

DORAN GROUP Sp. z o.o. Sp. k.

 • Sępólno Krajeńskie
Barbara P.

Przez lata podstawowym profilem działalności firmy DORAN było świadczenie usług związanych z granulacją biomasy agro oraz biomasy poleśnej. Jednakże w związku z obowiązkiem uzyskania przez Polskę i inne kraje UE odpowiednich poziomów udziału OZE w bilansie energetycznym danego kraju, zauważamy coraz to większe zainteresowanie odnawialnymi technologiami. W tym momencie, także i nasza firma nie może pozostać z boku. Aby zapewnić naszym klientom profesjonalną i kompleksową obsługę w branży energetycznej związanej z biomasą, nieustannie poszerzamy naszą ofertę o dodatkowe usługi i produkty. Poniżej przedstawiamy Państwu naszą ofertę, która to została podzielona na odpowiednie sekcje związane z wytwarzaniem ciepła oraz energii elektrycznej z biomasy. TECHNOLOGIE PRZETWÓRSTWA BIOMASY - PRODUKCJA PELLETU a) Projektowanie linii technologicznych dla zakładów przetwórstwa biomasy (zakładów produkujących pellet), w tym: -Pellet z biomasy agro (słoma, siano, trawy, rośliny energetyczne), -Pellet z biomasy drzewnej (trociny, zrębka). b) Projektowanie i nadzór nad budową zakładów przetwórstwa biomasy na paliwo stałe (pellet), w tym: -Opracowanie wytycznych budowlanych, -Projekt technologiczny zakładu, -Nadzór nad montażem maszyn i urządzeń, -Przeprowadzenie rozruchu technologicznego, -Optymalizacja procesu produkcji i związanymi z nim kosztów. c) Modernizacja istniejących zakładów włączając: -Zmiana profilu produkcji z odpadów drzewnych na biomasę agro (trociny -> słoma), -Zmiana profilu produkcji z biomasy agro na odpady drzewne (słoma -> trociny), -Automatyzacja i optymalizacja procesu produkcji. PLANTACJE ROŚLIN ENERGETYCZNYCH Specjalistyczne doradztwo w zakresie zakładania oraz późniejszej eksploatacji plantacji roślin energetycznych – Miskanta olbrzymiego, w tym: -Sprzedaż sadzonek Miskanta olbrzymiego, -Doradztwo przy zakładaniu plantacji Miskanta olbrzymiego, -Sprzedaż Maszyn i urządzeń do produkcji sadzonek korzeniowych Miskanta olbrzymiego, -Doradztwo w zakresie eksploatacji oraz pozyskiwania sadzonek korzeniowych. TECHNOLOGIE SPALANIA BIOMASY - ELEKTROCIEPŁOWNIE, CIEPŁOWNIE ORAZ KOTŁOWNIE Doradztwo przy projektach związanych z projektowaniem i budową elektrociepłowni na biomasę, w tym: -Specjalistyczne doradztwo przy modernizacji istniejących kotłowni w celu dostosowania ich do zasilania pelletem, -Doradztwo przy projektach związanych z budową elektrociepłowni na biomasę.

BIOCALOR Robert Adamiak - Przemysł drzewny Milejewo

BIOCALOR Robert Adamiak

 • Milejewo
Lesław K.

Błyskawiczne i profesjonalne potraktowanie mnie jako klienta. Firma przekazała 100kg pelletu do testu. Pełen profesjonalizm, polecam.

ZPHU StolGriw - Przemysł drzewny Dobrodzień

ZPHU StolGriw

 • Dobrodzień
Magdalena K.

Stolmar to poważnie traktująca swoją pracę firma. Profesjonalna strona internetowa, innowacyjne rozwiązania, chęć współpracy, konkretna oferta to tylko kilka charakterystycznych dla tej firmy cech. Takich przedsiębiorców powinno być więcej na polskim rynku.

Kudra Profile - Przemysł drzewny Mierzyn

Kudra Profile

 • Mierzyn
Karol K.

Fachowa pomoc w doborze drewna, szybka realizacja zamówienia.

"Agro-Mix " Skład Kruszyw,Transport - Przemysł drzewny Żory

"Agro-Mix " Skład Kruszyw,Transport

 • Żory
Andrzej K.

Bardzo dobra współpraca. Pomimo soboty, zakaz ruchu dużych samochodów, udało się dostarczyć na budowę cały potrzebny materiał. Pani, która obsługiwała mnie była bardzo pomocna. Polecam.

"Skup, Sprzedaż Drewna i Tarcicy Józef Dawiec" - Przemysł drzewny Lubomierz

"Skup, Sprzedaż Drewna i Tarcicy Józef Dawiec"

 • Lubomierz
Dawid T.

Tartak Dawiec- Produkcja i sprzedaż drewna tartacznego. Oferujemy: Drewno konstrukcyjne,tarcicę, więźby dachowe, stemple, deski szalunkowe, obiciowe, opał, łaty i kontrłaty - transport. Dysponujemy surowcem takim jak: świerk, jodła, sosna, buk, dąb. Wykonujemy zanurzeniową impregnację drewna. Ze względu na własny transport i pozyskiwanie drewna we własnym zakresie jesteśmy konkurencyjni i oferujemy ceny producenta. Zapraszamy!

PONCZUŚ Ponczkowski Wojciech - Przemysł drzewny Kiwity

PONCZUŚ Ponczkowski Wojciech

 • Kiwity
Jerzy N.

Zadzwonił pierwszy po rozmowie zmieniliśmy ilość zamówienia, po tygodniu miałem pierwszą partie. Bardzo rzetelna firma.

Kifert - Przemysł drzewny Pierzwin

Kifert

 • Pierzwin
Dorota D.

Polecam tego wykonawcę w 200%Bardzo solidna firma wykonująca projekty na najwyższym poziomie.Pan M.Kifert niesamowicie sympatyczny człowiek oraz cała ekipa pracująca u tego pana.Współpraca z wykonawcami to cała przyjemność .Praca wykonana solidnie i dokładnie.Tą drogą jeszcze raz Dziękuję panu M.Kifertowi oraz całej załodze/cieślą,dekarza/Pozdrawiamy cieplutko.D.J.Dobrowolscy

Weles Trade Company LTD - Przemysł drzewny London

Weles Trade Company LTD

 • London
g2trans.siro

Společnost G2trans. sro. práce s firmou Veles Trade Company LTD 2 roky v zprostředkování Prodej našich výrobků v Evropské unii a mimo Unii. Společnost Veles Trade Company LTD Široká jejich obchodních kontaktů v EU i mimo ni udělal, že naše společnost má více a více nových zákazníků v podnikání. Doporučujeme tuto společnost.

TARTAK JANICKI - Przemysł drzewny Tokarnia

TARTAK JANICKI

 • Tokarnia
Witold B.

Super zgrani i uczciwi bracia. Jeden produkuje, a drugi wozi. Zdecydowanie polecam przy kompleksowych zamówieniach.

SOL Groupp LLC - Przemysł drzewny Lwów

SOL Groupp LLC

 • Lwów
Krystyna G.

Współpracę oceniam na duży plus. Moja opinia wynika z profesjonalnego podejścia do realizacji zlecenia.

Marimpex Minerals - Przemysł drzewny Lublin

Marimpex Minerals

 • Lublin
Katarzyna M.

Rzetelny i solidny dostawca. Przystępne ceny. Szczerze polecam.

ARKADY - Przemysł drzewny Jarosław

ARKADY

 • Jarosław
Sławomir G.

Polecam współpracę z tą firmą. Rzetelnie, terminowo.

FIRMA "KAM" Usługi Tartaczno - Stolarskie Andrzej Mieszkowicz - Przemysł drzewny Sieniawa

FIRMA "KAM" Usługi Tartaczno - Stolarskie Andrzej Mieszkowicz

 • Sieniawa
Ryszard R.

Wykonujemy prace od 1996. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli potrzebujesz ofert w zakresie drewna opałowego, elementów palet. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to woj. podkarpackie, lubelskie. Zapraszamy do zadawania pytań.

FH KAMPA Mariusz Czaplejewski - Przemysł drzewny Koszalin

FH KAMPA Mariusz Czaplejewski

 • Koszalin
Piotr S.

Zakres usługi został znacznie rozszerzony, prace wykonano bardzo szybko. Jakość materiałów bardzo dobra. Realizacja całości usługi wraz z dostarczeniem towaru na wskazane miejsce wykonana została po jednym zleceniu - uzgodnieniu telefonicznym.

Zakład Stolarski - Przemysł drzewny Gotelp

Zakład Stolarski

 • Gotelp
Kazimierz G.

Pan Bolesław Reszka zadzwonił do mnie z ofertą. Szybko uzgodniliśmy szczegóły, towar odebrałem w uzgodnionym czasie. Kontakt wzorowy, Pan konkretny i bardzo miły. Polecam bez wahania.

Usługi - Przemysł drzewny Kleosin

Usługi

 • Kleosin
A. S.

Drewno zgodne z opisem. Nie było problemu z pozyskaniem dodatkowych informacji. Szybka realizacja.

MADZIAR-DREW PAWEŁ CĄKAŁA - Przemysł drzewny Włoki

MADZIAR-DREW PAWEŁ CĄKAŁA

 • Włoki
Anna B.

Zalatwiono profesjonalnie. Zawsze bede korzystala z tej firmy.

ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH HANDLOWYCH I TRANSPORTOWYCH ''ŻAK'' Elżbieta Żak - Przemysł drzewny Radoszyce

ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH HANDLOWYCH I TRANSPORTOWYCH ''ŻAK'' Elżbieta Żak

 • Radoszyce
Dorota L.

Serdecznie polecam! Miła obsługa, przystępna cena i szybka dostawa.

Wilex Import-Export - Przemysł drzewny Konopnica

Wilex Import-Export

 • Konopnica
Andrzej P.

Firma Wilex Import-Export Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1996r, i od tamtego momentu ciągle się rozwija. Prężnie działamy na terenie województwa Łódzkiego oraz całego kraju. Oferujemy usługi budowlane - specjalizacjia murowanie. Głównie skupiamy się na większych inwestycjach typu osiedla, bloki, hale, biurowce - podejmujemy również mniejsze zlecenia. W trosce o dobro naszych klientów przykładamy szczególny nacisk na jakość świadczonych usług. Do każdego kontrahenta podchodzimy indywidualnie, wykwalifikowani pracownicy służą pomocą już od pierwszych rozmów po samo zakończenie inwestycji, staramy się stworzyć, miłą, przyjazna atmosferę, pełne zadowolenie z naszych usług oraz chęć dalszej współpracy. Nasze usługi: • roboty inwestycyjne – generalne wykonawstwo/współwykonawca • budowa budynków mieszkalnych • realizacja obiektów magazynowo – przemysłowych • budowa obiektów użyteczności publicznej • modernizacje, rozbudowy, przebudowy oraz remonty obiektów przemysłowych, usługowych, mieszkalnych oraz użyteczności publicznej • rozbiórki Strona internetowa: www.wilex.net.pl

TARTAK DUDA - Przemysł drzewny Łącko

TARTAK DUDA

 • Łącko
Józef N.

Witam . Nazywam się Józef Nowak jestem kierownikiem budowlanym dużej firmy z Krakowa , i pragnę wystawić pozytywny komentarz dla dostawcy tarcicy budowlanej tartakowi DUDA ,ponieważ na budowy które ja nadzoruje dostarczają drewno szalunkowe,dachowe. Cenie ich za jakość drewna i terminowość. Pozdrawiam

TARTAK JOLTEX - Przemysł drzewny Bydgoszcz

TARTAK JOLTEX

 • Bydgoszcz
Beata P.

Firma przyjazna klientowi, profesjonalne podejście do klienta, towar przygotowany tak jak chcieliśmy. Właściciel zasługuje na wyróżnienie za ład i porządek jaki panuje w jego firmie, a jest to TARTAK!

MPL GROUP - Przemysł drzewny Warszawa

MPL GROUP

 • Warszawa
Tomasz T.

Przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż surowców energetycznych. Zapewniamy ciągłość i terminowość dostaw. Do grona naszych zadowolonych klientów należą zarówno duże zakłady przemysłowe energetyki cieplnej jak i gospodarstwa domowe. Zgodnie z naszą dewizą „ Jakość pamięta się dłużej niż cenę „ zapewniamy naszym klientom paliwa o gwarantowanej przez producentów jakości Relacje z klientami kształtujemy w sposób partnerski w oparciu o zrozumienie potrzeb i celów swoich partnerów handlowych . Mam nadzieję że nasza oferta współpracy przy jednoczesnym stosowaniu konkurencyjnych cen oraz transportu , będzie dla Państwa interesująca , co w konsekwencji pozwoli na podjęcie współpracy z korzyścią dla dwóch stron.

Klik Jerzy Kusek - Przemysł drzewny Świdnica

Klik Jerzy Kusek

 • Świdnica
Firma Handlowa Rosmar

Bardzo dobry kontakt ze specjalistą. Rzeczowa rozmowa, godny polecenia.

Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Drzewnego Gródków Sp. z o.o. - Przemysł drzewny Strzyżowice

Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Drzewnego Gródków Sp. z o.o.

 • Strzyżowice
P.P.H.U. Delta.sc Marek Stefański

Telefonicznie uzgodniliśmy szczegóły stałej współpracy - ilościowe szczegóły dostaw towaru, jego jakość, cenę. W najbliższym czasie będzie dostarczona partia próbna towaru, a następnie nastąpi spotkanie przedstawicieli Firm celem podpisania umowy o stałej współpracy.

Budopal - Przemysł drzewny Łódź

Budopal

 • Łódź
Patrycja K.

Drewno suche, miara się zgadza. Zamówiłam 8 metrów i jestem bardzo zadowolona. Polecam serdecznie.

Podobne zlecenia: KupięPoszukuję dostawcy
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.