Powiedz jak możemy Ci pomóc

Radosław Kłeczek Trener Biegania

Tomaszowice

33

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

22 krotny medalista mistrzostw Polski w biegach długich. Członek kadry narodowej i wielokrotny reprezentant Polski na imprezach międzynarodowych. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na wydziale Wychowania Fizycznego – studia dzienne. Trener II klasy lekkiej atletyki, instruktor lekkiej atletyki. Zwycięzca wielkich biegów m,in. Orlen Warsaw Marathon – bieg na 10km, Biegnij Warszawo, czy Życiowa Dziesiątka podczas Festiwalu Biegowego.

Radek pomoże Ci przygotować odpowiednią formą na ważne starty. Cennymi radami służy zarówno początkującym, jak i bardziej zaawansowanym biegaczom.

Branża

Obszar działania

Zachodniopomorskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Kujawsko-pomorskie, Podlaskie, Małopolskie, Podkarpackie, Mazowieckie, Dolnośląskie, Świętokrzyskie, Śląskie, Lubelskie, Łódzkie, Lubuskie, Pomorskie, Opolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

133 opinie

5 gwiazdek (133)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Dominik S. 6 lutego 2024
Pozytywna opinia

Z Radkiem współpracuję kilkanaście miesięcy. Współpraca układa nam się bardzo dobrze, co pozwoliło mi poprawić swój czas na zawodach do tempa 3:60 na dystansie 5 km. Obecnie trwają przygotowania do maratonu. Z całą pewnością polecam jego wiedzę i doświadczenie.

Mateusz N. 5 lutego 2024
Pozytywna opinia

Wszystko profesjonalnie, zakładany cel zrealizowany w 100%.

Robert M. 4 lutego 2024
Potrzebuję trenera biegania, przygotowanie planu treningowego, Lubin
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony z trenowaniem pod okiem trenera Radka. Mimo że fizycznie się nie widzimy to na bieżąco rozpisuje mi treningi oraz komentuje wyniki. Kontakt przez whatsappa bardzo dobry, odpowiada na pytania bardzo szybko. Jestem mega zadowolony i zamierzam biegać z trenerem do emerytury.

Anna G. 2 lutego 2024
Potrzebuję trenera biegania, trening dla grupy, Grodzisk Mazowiecki
Pozytywna opinia

Moja opinia o współpracy z trenerem biegania jest pozytywna, jego profesjonalizm oraz bogate doświadczenie są widoczne w każdym aspekcie przygotowanych przez niego treningów. Cenię sobie możliwość stałego kontaktu i dostępność do konsultacji, co znacząco wpływa na efektywność i komfort treningów. Trener tworzy przyjazną i bezstresową atmosferę, co sprawia, że zajęcia są nie tylko efektywne, ale również przyjemne. Z pełnym przekonaniem polecam tego trenera każdemu, kto chce pracować nad swoją kondycją biegową w profesjonalny i przyjazny sposób.

Dominik K. 31 stycznia 2024
Pozytywna opinia

Bardzo ciekawe treningi. Radek wymyśla bardzo pomysłowo tak, że nigdy nie było przez parę miesięcy tego samego treningu…😀…Treningi są odpowiednio męczące, nie pada się po nich na ryja, a wyniki bardzo się poprawiają. Nie mogę doczekać się startów!!!

Maša S. 15 stycznia 2024
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy! Radek zawsze dostosuje się do potrzeb indywidualnych, odpowiada na wszelkie pytania i dostarcza rozmaite treningi, które budują progres krok po kroku. Jak najbardziej polecam!

Kamila S. 10 stycznia 2024
Szukam trenera biegania, Gdynia
Pozytywna opinia

Polecam Trenera Radka. Świetnie dopasowuje treningi do aktualnej formy. Treningi są profesjonalne i dzięki temu unika się kontuzji. Jeżeli sumiennie wykonuje się plan biegowy to widać duże postępy (współpracujemy na odległość). Jest do dyspozycji, zawsze pomocny oraz motywujący.

Monika M. 7 stycznia 2024
Pozytywna opinia

Zdecydowanie polecam pracę z Radkiem, jest prawdziwym profesjonalistą który podchodzi odpowiedzialnie i indywidualnie do każdej osoby z którą pracuje!

Radosław K. 7 stycznia 2024
Pozytywna opinia

Współpracuję z Radkiem już jakiś czas i jestem zadowolony. Wyniki się poprawiają, po treningach jestem zmęczony, ale nie na tyle żeby nie mieć siły na kolejne aktywności. Treningi są trafione w punkt jeśli chodzi o obciążenie i tempo. Sam nigdy bym nie pomyślał, że będę zdolny wykonać taki trening. Polecam w 100%

Sławek G. 1 stycznia 2024
Pozytywna opinia

Szczerze polecam Radka. Działamy już razem kilka lat. Treningi dedykowane startom w 1/2 i maratonie, choć po drodze było także ultra i krótsze dystanse. Bardzo profesjonalne podejście. Dostępność zawsze, gdy jest potrzebny i w takim zakresie jakiego w danym momencie oczekuję. Zróżnicowane treningi, adaptacja do zmiennych warunków oraz okoliczności. Fachowe wsparcie bez względu czy jest to okres szczytowej formy i przygotowania do bicia kolejnych PB (w trakcie współpracy poprawiłem się na wszystkich dystansach), czy zbierania z podłogi w związku z wymuszoną przerwą w treningach. Szczerze polecam bez względu na poziom zaawansowania.

Mateusz P. 31 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Niedługo minie rok od podjęcia współpracy i jestem z niej bardzo zadowolony, nie chodzę przemęczony, obciążenie treningowe dobrze dobrane i najważniejsze bez żadnej kontuzji, które wcześniej mi się przytrafiały.

Arkadiusz T. 29 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Trenuję pod okiem Radka od pół roku i od tego czasu bieganie nabrało dla mnie nowej jakości. Bardzo cenię u Radka indywidualne podejście. Po wstępnej rozmowie telefonicznej i wypełnieniu ankiety, Radek zasugerował nad czym powinniśmy popracować. Treningi są zróżnicowane i dostosowane do moich możliwości i oczekiwań. Postępy widać już po kilku tygodniach, tylko na samych treningach udało nam się poprawić wynik na 10km o kilka minut, a dopiero się rozkręcamy. 🚀 Pierwszy raz w mojej "karierze" biegacza amatora, nie mam żadnych urazów i nic mnie nie boli. Biegamy świadomie, bezpiecznie i bez forsowania.

Artur J. 28 grudnia 2023
Zlecenie dla trenera biegania, przygotowanie planu treningowego, Legionowo
Pozytywna opinia

Cierpliwe słuchanie moich doświadczeń biegowych, co mi dolega jak się czuję, co wg. mnie bardzo ważne, odpowiednio do moich możliwości układany plan biegowy, fachowa odprawa przed każdymi zawodami i pełne doradztwo i taktyka na każde zawody, według mnie bardzo dobry trener, pozdrawiam serdecznie.

Miłosz F. 28 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Z czystym sumieniem polecam Radka jako trenera. Profesjonalne podejście i skuteczne metody treningowe znacząco przyczyniły się do mojego rozwoju, szczególnie dla kogoś początkującego. Treningi są przemyślane, a efekty widoczne praktycznie z tygodnia na tydzień. Idealny trener zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem, jak i dla osób chcących podnieść swoje umiejętności biegowe na wyższy poziom.

Agnieszka M. 26 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Profesjonalne i indywidualne podejście, super treningi, dzięki.

Adrian C. 25 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Świetny merytorycznie trener z bogatym doświadczeniem. Zarówno dla tych co zaczynają przygodę z bieganiem, jak i dla tych co biegają już dłuższy czas. Żałuję tylko tego, że nie spotkałem Radka wcześniej, bo pewnie byłbym na wyższym poziomie. Zajęcia nigdy nie są nudne.

Michał G. 25 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Osiągam doskonałe efekty dzięki indywidualnemu planowi treningowemu, który przygotowuje dla mnie Radek. We współpracy cenię sobie jego indywidualne podejście. Jest z nim stały kontakt, korzysta z profesjonalnych narzędzi wspierających treningi. Polecam!

Andrzej M. 25 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Profesjonalizm w najlepszym wydaniu, super treningi.

Sylwia Ś. 25 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Super trener, fajne treningi i super podejście!

Artur K. 25 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Trener oprócz fachowej opieki treningowej zapewnia super atmosferę. Wyniki wchodzą same - gorąco polecam odlotowego trenera Radka.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Radosław Kłeczek Trener Biegania
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Trening indywidualny w Krakowie

Polska - Kraków

Indywidualny trening biegowy w Krakowie.

Trener biegania - kompleksowa opieka trenerska, plan treningowy

Polska - Kraków

Dokładna analiza Twoich dotychczasowych treningów. Twoje treningi są codziennie weryfikowane, oceniane i konsultowane przez trenera dzięki aplikacji TrenerBiegania.pl Trening rozpisywany jest na bieżąco na okres 1 tygodnia na podstawie aktualnej dyspozycji startowo-treningowej Korekta planu treningowego w przypadku choroby, wyjazdu, ...

Rozwiń

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Wspólna 16C/1 , 32-085 Tomaszowice

NIP

199-001-20-88

WWW

www.radekkleczek.pl

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer