Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Radosław Kłeczek Trener Biegania

25

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

22 krotny medalista mistrzostw Polski w biegach długich. Członek kadry narodowej i wielokrotny reprezentant Polski na imprezach międzynarodowych. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na wydziale Wychowania Fizycznego – studia dzienne. Trener II klasy lekkiej atletyki, instruktor lekkiej atletyki. Zwycięzca wielkich biegów m,in. Orlen Warsaw Marathon – bieg na 10km, Biegnij Warszawo, czy Życiowa Dziesiątka podczas Festiwalu Biegowego.

Radek pomoże Ci przygotować odpowiednią formą na ważne starty. Cennymi radami służy zarówno początkującym, jak i bardziej zaawansowanym biegaczom.

Branża

Trener biegania, Trener personalny

Obszar działania

Wielkopolskie, Podlaskie, Pomorskie, Małopolskie, Opolskie, Łódzkie, Śląskie, Świętokrzyskie, Mazowieckie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Zachodniopomorskie, Dolnośląskie, Lubuskie, Warmińsko-mazurskie, Podkarpackie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

89 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Jakub W. 26 października 2022
Pozytywna opinia

Bardzo sobie cenię współpracę z Radkiem, profesjonalne podejście, poświęcony czas na udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania, oraz indywidualne kwestie związane z treningiem.

Iwona C. 26 października 2022
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, słuchanie potrzeb klienta. Pełne tłumaczenie planu treningowego wraz z materiałami youtube, wsparcie i zaangażowanie. Bardzo dobry kontakt. Polecam.

Szymon S. 26 października 2022
Pozytywna opinia

Radek to świetny, bardzo profesjonalny trener! Podchodzi indywidualnie do każdego zawodnika, dobierając obciążenia treningowe tak, aby zrealizować wyznaczone cele. Ma bardzo fajne podejście do podopiecznych, trening z Nim to zawsze przyjemność. Bardzo sobie chwalę naszą współpracę i polecam Radka jako trenera biegania, który zawsze jest świetnie przygotowany i profesjonalny! Dzięki współpracy z Radkiem ukończyłem swój pierwszy w życiu półmaraton (w Krakowie). Pozdrawiam.

Karolina K. 24 października 2022
Pozytywna opinia

Tygodniowe plany treningowe otrzymuję zawsze na czas. Treningi dostosowane są do mojej aktualnej kondycji i formy, jako początkujący biegacz amator cenię bardzo możliwość dopytania w ciągu tygodnia o pojedyncze jednostki treningowe, jeśli czegoś nie rozumiem, przez miesiąc zrobiłam już spory progres. Treningi są skuteczne, pełne nowych bodźców treningowych, bardzo polecam usługi Radka!

Robert D. 23 października 2022
Pozytywna opinia

Różnorodność treningów i dostosowanie do indywidualnych potrzeb, Radek zawsze potrafi służyć radą i sprawić, że trening jest ciekawy. Efekty czuć w nogach i głowie.

Katarzyna M. 23 października 2022
Pozytywna opinia

Radek to klasa i profesjonalizm, potrafi świetnie zmotywować, a przy tym nie zapomina, że każdy ma swoje możliwości, cele i szanuję to. Na treningach tworzy świetną atmosferę, która dodatkowo zachęca do powracania i regularnych spotkań (także w kontekście towarzyskim). Gorąco polecam!

Magdalena S. 21 października 2022
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt z trenerem, zawsze doradzi w kwestiach technicznych, nasza współpraca dopiero się rozwija ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że warto :)

Jolanta R. 20 października 2022
Pozytywna opinia

To były moje pierwsze treningi biegowe prowadzone przez trenera, jestem pozytywnie zarażona, bieganiem pod okiem profesjonalisty jakim jest Radek. Opinia nie może być inna jak super pozytywna. Dziękuję.

Dominik D. 19 października 2022
Pozytywna opinia

Zdecydowanie polecam treningi, które prowadzi Radek. Dużo różnych form biegania, które Radek wprowadza sprawia, że ciężko się podczas tych treningów nudzić.

Szymon T. 19 października 2022
Pozytywna opinia

Super podejście, super treningi, Radek to prawdziwy profesjonalista z doświadczeniem na najwyższym poziomie. Trenując u niego można się poczuć jak prawdziwy zawodowiec.

Joanna M. 19 października 2022
Pozytywna opinia

Radek nie jest moim pierwszym trenerem, jednak myślę że na pewno ostatnim. Potrafi dobrać trening idealnie do Twoich potrzeb jak i możliwości fizycznych, czy życiowych. Współpracujemy chyba 3 miesiąc i w tym czasie poprawiłam swój czas na dystansie półmaratonu o 10min. Dodatkowo potrafi doradzić w kwestii dietetycznej. Na koniec dodam, że też ma całkiem niezłe poczucie humoru i można z nim pożartować. Polecam nawet dla najbardziej opornych osób.

Wojciech D. 17 października 2022
Pozytywna opinia

Można by wile mówić o dobrym kontakcie, indywidualnym podejściu, szybkiej reakcji na pytania, jak i również nieoczekiwane zmiany planu, ale najważniejsze są efekty i ogromy przeskok w możliwościach: zarówno tempo jak i zasięg. Polecam!

Agnieszka P. 15 października 2022
Pozytywna opinia

Mam kilka skojarzeń z treningami prowadzonymi przez trenera Radka: profesjonalizm, brak nudy, fajna atmosfera i gwarantowany dobry humor. Trenując z Radkiem jedynie 2 razy w tygodniu przez 3 miesiące zauważyłam znaczna poprawę, czego wcześniej nie udało mi się osiągnąć biegając samej.

Edyta B. 15 października 2022
Pozytywna opinia

Doceniam: profesjonalizm, rzetelność i różnorodność treningów prowadzonych przez Radka w ramach BO "Łączymy bronowickie parki". Bezcenne: atmosfera życzliwości i spokoju, wsparcie, dobre słowa dla każdego, uśmiech, oraz treningi jednocześnie luźne, beztroskie w relacjach i rozwijające, mądrze wymagające. Bardzo za to dziękuję i polecam z całego serca tego trenera!

Krzysiek B. 15 października 2022
Pozytywna opinia

Wartościowe treningi z doświadczonym trenerem.

Andrzej K. 11 października 2022
Pozytywna opinia

Super trener który pozwala zawodnikom się rozwinąć jednoczenie ich nie przeciążając. Trenując z Radkiem od 2 lat osiągnąłem założone wyniki i nie miałem ani jednej kontuzji, które wcześniej przydarzały mi się regularnie. Fajny człowiek i z dużym doświadczeniem jako zawodnik i trener, gorąco polecam.

Przemyslaw S. 7 października 2022
Pozytywna opinia

Fajne treningi, zróżnicowane (bieżnia, drabinka), można skorzystać z doświadczenia i porad, polecam, trener nie zapomina o "wygrzewce" po zakończonym bieganiu, co nie u wszystkich jest standardem.

Marcin K. 7 października 2022
Pozytywna opinia

Świetny trener z dużym doświadczeniem - wprowadzający do treningów wiele różnorodności.

Andrzej P. 7 października 2022
Pozytywna opinia

Doskonałe treningi - świetnie dostosowane do zróżnicowanej grupy. Ogromne doświadczenie i wynikająca z tego masa praktycznej i teoretycznej wiedzy.

Marek G. 6 października 2022
Pozytywna opinia

Z Radkiem współpracuję już od kilku miesięcy. Układane przez niego plany treningowe są zróżnicowane i ciekawe, a przede wszystkim czuć efekty.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Radosław Kłeczek Trener Biegania

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Wspólna 16C/1 , Tomaszowice

NIP

199-001-20-88

WWW

www.radekkleczek.pl

Telefon

693 ••• ••• Pokaż numer
Skontaktuj się