NEXenergia sp. z o.o.

Warszawa

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Kilka słów o nas ...
Firma NEX energia to profesjonalna i fachowa instalacja kotłów CO - CWU, pompy ciepła, fotowoltaiki w twoim domu. Korzystamy z najnowszych dostępnych technologi grzewczych i energetycznych.

Firma NEX energia zajmuje się również pełną termomodernizacją - docieplaniem budynków.
W pełni korzystamy z dostępnych programów dofinansowania, oraz prefinansowania. Wydział dofinansowań NEX energia skutecznie pomaga w uzyskaniu wysokich, należnych dotacji na wymianę starego żródła ciepła na nowoczesny piec, kocioł, pompy ciepła, fotowoltaikę, oraz termomodernizację budynków. Umożliwiamy również zakup i montaż urządzeń, termomodernizację w systemie ratalnym. Podpisując z nami umowę nie wpłacasz żadnych zaliczek. W większości przedsięwzięć cała inwestycja obsługiwana jest bezgotówkowo.

Od ponad 10 lat zajmujemy się profesjonalnym montażem kotłów na paliwo stałe, pellet, drewno, ekogroszek z podajnikiem, lub bez, pomp ciepła, fotowoltaiki, oraz pełną termomodernizacją budynków. Zapewniamy kompleksową obsługę, oraz montaż w nowych i adoptowanych kotłowniach przystosowując je pod ekologiczne systemy grzewcze typu pompy ciepła, oraz automatyczne w pełni ekologiczne kotły opalane pelletem, drewnem, węglem czy też ekogroszkiem. Zajmujemy się projektowaniem, oraz montażem instalacji kotłowni od podstaw, jak również jej modernizacją, zastępując stare zródło ciepła, nowym.

W przypadku kotłowni starszych, usuwamy stare zródło ciepła ( stary kocioł, piec ) na zewnątrz, zastępując je nowym urządzeniem, przerabiamy i przystosowujemy starą kotłownię, pod montaż nowych urządzeń grzewczych.

W ramach montażu zapewniamy instalację urządzenia zgodną ze specyfikacją producenta, zakup potrzebnych elementów i podzespołów. Wszystko to zrobimy w Państwa imieniu. Nasze ekipy dysponują odpowiednią wiedzą i fachowością potwierdzoną certyfikatami, oraz wieloletnią praktyką w branży, zawsze służąc Państwu swoją wiedzą i radą.

Termomodernizacja NEX energia - obecnie istnieje możliwość dofinansowania do kwoty 135. ooo PLN Jeżeli spełniasz odpowiednie wymogi dochodowe. Pomagamy w uzyskaniu prawidłowego dofinansowania. Po podpisaniu umowy z NEX energia, to my zajmujemy się Twoim dofinansowaniem.

Termomodernizacja budynku również wymaga poniesienia pewnych nakładów finansowych, ale przy dobrym rozpoznaniu i wyborze metody finansowania można ją wykonać w taki sposób, że związane z tym koszty będą pokrywane głównie z uzyskanych oszczędności.

Istotne jest również to, że obecnie możesz skorzystać ze wsparcia finansowego w postaci premii termomoderinzacyjnej w ramach środków z Funduszu Termomodernizacji i Remontów, które pokrywają w niektórych przypadkach nawet do 95% inwestycji.

Przygotujemy dla Państwa najkorzystniejszą ofertę finansową na rynku, oraz kalkulację dofinansowania, dobierzemy wspólnie odpowiednie urządzenie grzewcze, wybierzemy najodpowiedniejszy, dopasowany do potrzeb wariant termomodernizacji budynku.

Złożymy w Państwa imieniu właściwy wniosek o dofinansowanie całej inwestycji, wyliczymy przybliżone należne dofinansowanie, będziemy pilotowali proces dofinansowania do czasu jego wypłaty.

Z uwagi na Programy Dofinansowań Rządowych, oraz współpracę z instytucjami finansowymi, umożliwiamy Państwu zakup i montaż każdego urządzenia bezgotówkowo.

Zapewniamy kompleksowy i profesjonalny montaż, oraz modernizację kotłowni na każdym etapie, zaproponujemy najlepsze rozwiązania, oraz udzielimy stosownych rabatów.

Zachęcamy do krótkiej niezobowiązującej rozmowy, podczas której ustalimy wspólnie zakres, w którym będziemy mogli Państwu pomóc i fachowo doradzić.
NEX energia.pl

Branża

Obszar działania

Małopolskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Podlaskie, Dolnośląskie, Lubuskie, Śląskie, Wielkopolskie, Pomorskie, Lubelskie, Łódzkie, Warmińsko-mazurskie, Opolskie, Mazowieckie, Kujawsko-pomorskie, Zachodniopomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

4.96 / 5
Gwiazdki opinii

97 opinii

5 5
(96)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(1)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Piotr Śniedka J. Usługi Remontowo-Budowlane Piotr Śniedka, Kadzidło, 23 lipca 2024
opinia niepotwierdzona
Zapytanie o zakup i montaż pieca CO na pellet, Kadzidło
Negatywna opinia

Jedna gwiazdka tylko ze względu na nie słowność,byliśmy umówieni 11.07 na 17.00 na spotkanie, specjalnie wróciłem wcześniej z pracy,osoba z którą wcześniej się umawiałem nie raczyła nawet odebrać telefonu czy napisać sms.

Mirek  19 lipca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Firma NEXenergia wykonywała u mnie docieplenie , wymianę okien, oraz zakup I montaż nowego kotła. Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Polecam I oby więcej takich ludzi i fachowców.

Maria  19 lipca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo porządna firma zakup I wymiana kotła szybko i sprawnie zrobione. Polecam

Gerard  18 lipca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Montaż pieca na pellet z zasobnikiem i buforem. Firma solidna godna polecenia. Montaż w 1 dzień, wszystko fajnie działa, dogodna cena.

Karol  17 lipca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Witam. U mnie była wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, oraz wymiana kotła. Ogólnie jestem zadowolony z Nex energia zrobili estetycznie i fachowo. Polecam

Marek  17 lipca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Firma Nex energia wykonali montaż kotłowni I montaż pieca. Zdobili dobrze wszystko działa.

Tobiasz  16 lipca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Nexenergia dobrze wykonana praca zgodnie z ustaleniami i z umową. Był zakup I wymiana pieca, dokumenty na dofinansowanie przyznane. Polecam.

Sławek  15 lipca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Myślę że jedna z lepszych firm z którymi miałem do czynienia podczas budowy domu. Zrobiona hydraulika, kotłownia, docieplenie domu. Mega ok. Polecam Nex

Wanda  15 lipca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Jak najbardziej polecam firmę Nexenergia. Wykonali przerobienie całej kotłowni montaż i zakup nowego pieca, oraz hydraulikę całego domu, kaloryfery, oraz 2 klimatyzatory. Jesteśmy zadowoleni.

Jacek  14 lipca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Wymieniali stary piec na pompę ciepła i docieplali dom. Zrobili dobrze i w miarę szybko. Ładnie wszystko wyszło. Polecam.

Waldemar  14 lipca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Zdecydowanie polecam NEX energia. Bardzo dobre doradztwo w wyborze kotła, fachowa obsługa dofinansowania oraz montaż kotła i całej instalacji hydraulicznej. Polecam

Marek  14 lipca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Witam. U mnie była wymiana starego pieca. Zakup I montaż nowego pieca na pellet Pereko. Jestem zadowolony wszystko sprawnie bez problemów. Polecam Nexenergia. Udana współpraca w rozsądnej cenie.

Staszek  13 lipca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Myślę że bardzo solidna i uczciwa firma. Zakupiłem kompleksową wymianę pieca, montaż kaloryfery, przeniesienie kotłowni. Wszystko ok. Polecam Nex energia.

Katarzyna  13 lipca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Zakupiłam w firmie Nexenergia kocioł na pellet wraz z montażem i przerobieniem kotłowni. Jestem bardzo zadowolona I polecam tą firmę.

Janek  11 lipca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Firma NexEnergia wywiązała się z umowy. Jesteśmy zadowoleni że współpracy. Była wymiana pieca na pompę ciepła. Wszystko ok. Polecam.

Wojtek  10 lipca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Witam. Firma Nexenergia wywiązała się z umowy. Wykonali wymianę pieca, wymianę okien i drzwi garażowych i wejściowych, zrobili docieplenie styropianem i elewacje budynku. Jestem zadowolony z tej firmy o chętnie ich polecam.

Konrad  9 lipca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Zakup I montaż pompy ciepła Haier Split 12 kw. Mogę polecić tą firmę. Bardzo sprawny i widać fachowy montaż. Wszystko działa jak potrzeba. Polecam Nex Energia.

Wioletta  9 lipca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Zamówiłam w firmie NEXenergia nowy piec na pellet i wymianę grzejników. Zrobili wszystko fachowo i bez problemu w dwa dni. Polecam na 100%

Tomek  8 lipca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Firma Nex energia dobrze wywiązali się z umowy. Wymiana starego pieca na nowy i przerobienie kotłowni solidnie zrobili.

Jolanta  8 lipca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Montaż pieca i wymiana okien, wszystko solidnie i stosunkowo tanio. Polecam Nexenergia

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak NEXenergia sp. z o.o.
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Kompleksowe docieplanie budynków, termomodernizacja, elewacja, okna, dachy, drzwi, podłogi

od 5000 do 150000 zł

Termomodernizacja Przedsięwzięcie mające na celu zmniejszenie zapotrzebowania i zużycia energii cieplnej w danym obiekcie budowlanym. Termomodernizacja wymaga poniesienia pewnych nakładów finansowych, ale przy dobrym rozpoznaniu i wyborze metody finansowania można ją wykonać w taki sposób, że związane z tym koszty będą pokrywane głównie z uzysk...

Rozwiń

Kotły CO na paliwo stałe - zakup - montaż

od 4000 do 8000 zł

Zadbaj o ciepło w twoim domu. Ekologiczne kotły - Pellet. Ekologiczne kotły - piece na pellet są alternatywą dla pomp ciepła. Przede wszystkim są tańsze w zakupie i montażu, natomiast nie dają takiego komfortu dla uzytkownika, jaki daje alternatywna pompa ciepła. Jednak wiele gospodaretw domowych, oraz firm decyduje się na tego typu formę ciepła, ...

Rozwiń

Panele fotowoltaiczne - FOTOWOLTAIKA

od 5000 do 30000 zł

Fotowoltaika - energia odnawialna. Fotowoltaika, nic innego jak panele słoneczne, odpowiednio dobrane w znacznym stopniu redukują zużycie energii elektrycznej, tym samym więcej funduszy możemy wykorzystać na inne cele. Kompleksowym doborem mocy, oraz montażem zajmujemy się na bieżąco od kilku lat, więc śmiało możemy stwierdzić, że jesteśmy profesj...

Rozwiń

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Marszałkowska 58, 02-454 Warszawa

WWW

www.nexenergia.pl

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/nexenergia

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy NEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data rozpoczęcia działalności 2022-11-22
NIP 7011117086
Regon 523737900

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat Warszawa
Gmina Śródmieście
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00545
Poczta Warszawa
Ulica ul. Marszałkowska
Numer nieruchomości 58

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 117 - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2022-11-23
Data powstania 2022-11-22

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
3320Z INSTALOWANIE MASZYN PRZEMYSŁOWYCH, SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.