Powiedz jak możemy Ci pomóc

RUNNING EXPERT

Wilczyce

15

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Jestem trenerem specjalizującym się w przygotowywaniu biegaczy amatorów do dystansów od 5km do maratonu. Pracuję zarówno z biegaczami początkującymi jak i tymi trenującymi wyczynowo. Pracuję również z sukcesami z biegaczami górskimi jak i ultra.

Swoje doświadczenie zdobywałem nie tylko na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku ale przede wszystkim jako wyczynowy sportowiec, maratończyk. Moim największym sukcesem jest doprowadzenie siebie samego do startu w Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020. Oprócz wspomnianego sukcesu zdobywałem tytuły Mistrza Polski na wszystkich dystansach od 5km do maratonu. Na Mistrzostwach Europy w Berlinie w 2018 roku wywalczyłem 21. miejsce w maratonie. Przez kilkanaście lat swojej kariery byłem członkiem kadry narodowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.
---------------------------------------------------------------------
• 10x Mistrz Polski Seniorów na dystansach od 5km do maratonu.
• Olimpijczyk – Tokio 2020
• Licencjonowany trener Polskiego Związku Lekkiej Atletyki
• Trener biegaczy amatorów z ponad 10 letnim doświadczeniem
• Rekordy życiowe – 5km – 13:53, 10km – 28:44, Półmaraton 1:03:17, Maraton – 2:10:31

Branża

Obszar działania

Mazowieckie, Podlaskie, Pomorskie, Zachodniopomorskie, Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Łódzkie, Śląskie, Lubelskie, Świętokrzyskie, Lubuskie, Małopolskie, Podkarpackie, Warmińsko-mazurskie, Opolskie, Wielkopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

126 opinii

Pozytywna (126)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Dodaj opinię
Piotr K. 7 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Same plusy i zalety że współpracy, pełen profesjonalizm.

Alan P. 5 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Arkadiusza polecił mi znajomy, który wcześniej korzystał z opieki trenerskiej i był bardzo zadowolony. Następnego dnia dzwonię, szybka konkretna rozmowa, kilka maili, wypełniony Excel i od połowy maja 2023 rozpoczęła się współpraca. Dziś po prawie 6 miesiącach mogę śmiało stwierdzić, że to była bardzo dobra decyzja. Wcześniej bieganie traktowałem po macoszemu, a w w tej chwili oprócz biegania wykonuje dodatkowe ćwiczenia wzmacniające, rozciąganie i rolowanie. Treningi są urozmaicone, ale nie przytłaczające. Od początku było założenie, żeby mieć radość z biegania, lepsze samopoczucie, a efektem ubocznym mają być lepsze wyniki. Wszystkie aspekty zostały spełnione. Pojawiła się lekkość w bieganiu, radość i uśmiech na twarzy, brak kontuzji czy jakiś boleści, przy okazji rekord życiowy na 10 km pobity o prawie 2 minuty po kilku miesiącach trenowania, a jest apetyt na więcej. Wszelkie moje wątpliwości były natychmiastowo wyjaśniane przez Arkadiusza, kontakt w zasadzie o każdej porze dnia i nocy, także szczerze polecam współpracę i jeżeli ktoś się zastanawia czy warto to pamiętajcie, że najlepszą inwestycją jest inwestycja w samego siebie!

Jan D. 5 grudnia 2023
Zatrudnię trenera biegania, trening dla grupy, Warszawa
Pozytywna opinia

Running Expert - Pan Arkadiusz jest dużej klasy fachowcem. Korzystałem z jego usług zdalnie. Oprócz rozpiski treningowej zostałem wyposażony w wiedzę dotyczącą rozgrzewki, budowania siły i sprawności biegowej. Postępy treningowe są cały czas monitorowane w współdzielonym pliku co ułatwia komunikację. Polecam !!!

Ola S. 2 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Z trenerem Arkadiuszem Gardzielewskim pracuję od kwietnia 2023. Jako początkującej biegaczce, przed współpracą brakowało mi ustrukturyzowanego treningu i zmagałam się z wieloma kontuzjami. Rozpoczęcie treningu pod okiem trenera Gardzielewskiego okazało się strzałem w dziesiątkę - od tego czasu biegam bez kontuzji, poprawiam rekordy życiowe i lepiej poznaję swoje ciało, jego możliwości i ograniczenia. Trener Gardzielewski dzieli się ze mną swoją wiedzą i doświadczeniem, układając trening pod moje potrzeby. Dużą wagę przykłada też do treningu siłowego, tak ważnego elementu treningu biegackiego, który pomaga zapobiegać kontuzjom. Jesteśmy w częstym kontakcie, co pozwala mi na ewentualne korekty planu treningowego w przypadku nieprzewidzianych zmian w grafiku. W związku z tym że mam nieregularny tryb życia i często podróżuję, bardzo sobie to cenię. Od rozpoczęcia współpracy bieganie sprawia mi jeszcze więcej przyjemności, ponieważ mój trening jest zróżnicowany i dostosowany do moich możliwości. Planując swój debiut w maratonie, tym bardziej cieszę się ze współpracy z trenerem Gardzielewskim, którego racjonalność, wiedza i zaangażowanie pozwolą mi na zdrowy rozwój i kolejne życiówki.

Paweł K. 1 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Pełna profeska! Treningi rozpisane pod zawodnika, bardzo dobry kontakt z trenerem, wsparcie, polecam!

Katarzyna S. 30 listopada 2023
Pozytywna opinia

Z Arkiem współpracuję już od prawie 10 miesięcy. Plan treningowy pojawia się z wyprzedzeniem i jest dostosowany do mojej aktualnej kondycji i samopoczucia. Dodatkowo, doceniam bardzo dobry kontakt, jaki z nim utrzymuję. Zawsze służy wsparciem, odpowiada na pytania i dostosowuje treningi do moich potrzeb. Już udało mi się pobić moje rekordy życiowe, a to dopiero początek drogi. Zdecydowanie polecam :)

Łukasz K. 30 listopada 2023
Pozytywna opinia

Zaczalem wspolprace bo chcialem przebiec moj pierwszy w zyciu maraton. Treningi byly bardzo zorganizowane. Moje wyniki poprawialy sie z miesiaca na miesiac i widac bylo ze sa efekty. Przebieglem maraton oraz poprawilem wszystkie zyciowki na 5K, 10K i polmaraton.

Katarzyna S. 29 listopada 2023
Pozytywna opinia

Bardzo serdecznie polecam treningi z Arkiem. Niesamowite doświadczenie i wiedza biegowa. Plany treningowe zawsze dostosowane do trybu pracy i bieżących możliwości. Trening nigdy nie jest nudny, a czasami wręcz nie mogę się doczekać kolejnych jednostek. Ogromny plus za bardzo szybki kontakt!

Mirek J. 29 listopada 2023
Zatrudnię trenera biegania, przygotowanie planu treningowego, Opole
Pozytywna opinia

Współpraca i komunikacja na najwyższym poziomie, rzetelne informacje,dopasowany indywidualnie plan pod umiejętności biegacza,duża wiedza przekazywana w fachowy sposób. Biegacz rejestruje wszelkie dane w dzienniku, który w sposób przejrzysty służy obu stronom do zweryfikowania postępów w treningu biegacza. Osiągnąłem z tym trenerem najlepsze wyniki, a rady które mi udzielił będę nadal stosował w celu efektywnej pracy. Trener odpowiadał na wszystkie moje pytania, a także reagował i zmieniał plan pod moje potrzeby i wyjazdy prywatne. Polecam z całego serducha.

Magdalena B. 29 listopada 2023
Potrzebuję trenera biegania, trening indywidualny, Nowy Targ
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do treningów i fajna współpraca. Do tego otwartość na sugestie a efekty przychodzą same. Gorąco polecam !

Kamil G. 29 listopada 2023
Potrzebuję trenera biegania, przygotowanie planu treningowego, Opole
Pozytywna opinia

Całym sercem polecam Arka jako trenera!. Jest profesjonalistą, żołnierzem, wspaniałym człowiekiem :). Z mega zaangażowaniem podchodzi do mnie jako zawodnika, stosuje bardzo indywidualne podejście, opracował skrojony pode mnie plan treningowy. Doradza w sprawie ćwiczeń oraz diety. Wskazuje odpowiednie starty w sezonie. Niech dowodem będzie to, że 11.06.2023 r. (przed współpracą) pobiegłem zawody 5km z czasem 20 min, a już we wrześniu w efekcie jego wskazówek treningowych uzyskałem PB 17:40 :). Jest ze mną w stałym kontakcie, błyskawicznie reaguje na efekty treningu, stale monitoruje postępy. Zachowuje stoicki spokój gdy wymykam się z pod kontroli ;) Jest po prostu MISTRZEM!!!

Marcin K. 29 listopada 2023
Pozytywna opinia

Decydując się na rozpoczęcie współpracy z Arkiem trafisz do grona ambitnych biegaczy zaopatrzonych w szeroką i szczegółową wiedzę o wszelkich aspektach treningu, regeneracji oraz udziału w zawodach. Niezależnie od celów jakie chcesz osiągną dostaniesz profesjonalne wsparcie. Arek jest osobą bardzo pozytywną w kontakcie i zapewnia pełen komfort w korzystaniu z jego pomocy, zawsze szybko reaguje na każde pytanie lub problem. W pełni poświęca uwagę biegaczowi i jest trenerem jakiego potrzebowałem. Bieganie to jego pasja, więc trening pod jego opieką daje bardzo dużo satysfakcji oraz wymierne efekty i to w krótkim czasie. Polecam współpracę z Arkiem każdemu kto chce się rozwijać zachowując zdrowie i radość z biegania :D

Krzysiek K. 29 listopada 2023
Pozytywna opinia

Super fachowa wiedza. Współpracujemy kilka miesięcy a rekord życiowy w maratonie poprawiony o prawie 10 minut. Świetny kontakt - kiedy potrzebuję porady dotyczącej pojedynczego treningu ale też dłuższego cyklu, w każdym momencie mogę na nią liczyć. Gorąco polecam każdemu kto chce mniejszymi lub większymi krokami przeć do przodu w przygodzie biegowej.

Radek K. 29 listopada 2023
Pozytywna opinia

Jest rewelacyjny i to właśnie Arka Wam polecam. Robi świetną robotę, za którą jestem mu wdzięczny. Jest bardzo „elastyczny” i potrafi doskonale dobrać trening do mojej dyspozycji w danym tygodniu. Potrafił przywrócić mi radość z biegania i wyciągnąć z 'dołka biegowego' spowodowanego zatrzymaniem się od 3 lat nie mocą w poprawieniu PB. Ogromne dzięki mistrzu i polecam Ciebie każdemu, kto chce widzieć EFEKTY treningów i mieć satysfakcję z ich realizacji.

Paweł B. 29 listopada 2023
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony z usług trenera biegowego Arkadiusza Gardzielewskiego z Arkadiusz Gardzielewski Running Team. Rzetelne i profesjonalne podejście do biegacza to podstawa, a w tym przypadku zostało ono spełnione w stu procentach. Indywidualne plany treningowe są dopasowane do moich potrzeb i możliwości. Trener uwzględnia mój poziom zaawansowania, cele treningowe oraz ewentualne kontuzje. Dzięki temu mogę bezpiecznie i efektywnie rozwijać się jako biegacz. Kontakt z trenerem jest nieograniczony. Mogę porozmawiać z nim w każdej chwili, gdy mam jakieś pytania lub wątpliwości. Na wszystkie moje pytania otrzymuję rzetelną informację zwrotną oraz wyjaśnienie zadanego tematu. Trener jest bardzo kompetentny i ma ogromną wiedzę na temat biegania. Dzięki jego wskazówkom poprawiłem swoją technikę biegu. Oprócz wymienionych powyżej zalet, warto podkreślić, że trener jest bardzo motywujący i wspierający. Dzięki jego wsparciu mam więcej chęci i motywacji do treningów. Trener jest również bardzo otwarty na nowe pomysły i sugestie ze strony biegacza. Zawsze jest gotów dostosować plan treningowy do indywidualnych potrzeb i preferencji. Ważnym aspektem współpracy z trenerem jest to, że uwzględnia on również aspekty związane z wynikami krwi, wydolnością, parametrami snu. Dzięki temu może on lepiej dobrać plan treningowy do indywidualnych potrzeb i możliwości zawodnika. Podsumowując, jestem bardzo zadowolony ze współpracy z trenerem Arkadiuszem. Polecam go wszystkim, którzy chcą poprawić swoje wyniki i bezpiecznie trenować. pozdrawiam Paweł Budzicz

Piotr B. 29 listopada 2023
Pozytywna opinia

Jak to ktoś mądry powiedział " Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to nie jakoś to bedzie" - Nic dodać nic ując. 😉 Kto nie wieży niech się sam przekona 💪💪💪

Norbert R. 29 listopada 2023
Pozytywna opinia

Arek to przede wszystkim osoba zaangażowana w rozwój biegowy swoich podopiecznych. Skupiony na celu zawsze mówi jak trening powinien wyglądać jednocześnie biorąc pod uwagę preferencje biegacza co do startów i własnych marzeń. Treningi są różnorodne i dopasowane do trybu życia. Robisz postępy nie będąc przetrenowanym. Szczerze polecam :)

Kamil M. 29 listopada 2023
Pozytywna opinia

Arkadiusz to trener z ogromną wiedzą i doświadczeniem, co czuć w każdym aspekcie naszych treningów. Jego podejście jest profesjonalne, ale jednocześnie bardzo personalne i motywujące. Świetnie rozumie indywidualne potrzeby i oczekiwania, dostosowując treningi tak, aby były rozwijającym wyzwaniem, ale jednocześnie w zakresie możliwości zawodnika. Arkadiusz potrafi przekazać swoją pasję do biegania w taki sposób, że każdy trening staje się przyjemnością, a cele wydają się być w zasięgu ręki. Jestem pewien, że dzięki jego wsparciu osiągnę jeszcze więcej niż myślałem, że jest możliwe.

Bartosz B. 29 listopada 2023
Pozytywna opinia

Tak wygląda profesjonalizm i doświadczenie. Treningi perfekcyjnie zbalansowane pod możliwości zawodnika i każda zmiana odrazu korygowana. Wielka wiedza również na temat diety, sprzętu i fizjologii.

Jakub B. 28 listopada 2023
Pozytywna opinia

Polecam współpracę z Arkiem, jako trenera z pasją, ogromną wiedzą i indywidualnym podejściem do klienta. Od takich osób naprawdę dużo można nauczyć się, a także poznać swój organizm i mądrze kontrolować jego rozwój. Trenuje z Arkiem 6 miesięcy. Już po pierwszym miesiącu wyniki miałem zdecydowanie lepsze. Arek to profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Polecam!!

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak RUNNING EXPERT
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Sportowa 10, 51-361 Wilczyce

WWW

arkadiuszgardzielewski.pl

Telefon

531 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

www.facebook.com/ArkadiuszGardzielewski/

Instagram

www.instagram.com/arkadiusz.gardzielewski/

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy RUNNING EXPERT Arkadiusz Gardzielewski
Imię (pierwsze) ARKADIUSZ
Drugie imię TOMASZ
Nazwisko GARDZIELEWSKI
Data rozpoczęcia działalności 2016-01-01
NIP 5932416606
Regon 363368948

Siedziba

Kraj Polska
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Wrocław
Gmina Wrocław-Psie Pole
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 51128
Poczta Wrocław
Ulica ul. Poświęcka
Numer nieruchomości 17E
Numer lokalu 60

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2015-12-31
Data powstania 2015-12-29
Data rozpoczęcia działalności 2016-01-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
9604Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z POPRAWĄ KONDYCJI FIZYCZNEJ
Przeważające PKD
7490Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.